Подати заяву для вступу

Новорічне свято для малечі

1

За гарною традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок. Створили новорічне дійство активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет Роменського ВПУ.

Новорічні конкурси

1

За традицією учні та працівники нашого навчального закладу створюють атмосферу улюблених зимових свят, організовуючи конкурси-виставки новорічних іграшок та новорічно-різдвяних композицій.

Новорічний бал-маскарад пройшов у гуртожитку Роменського ВПУ

1

Святково прикрашений хол гуртожитку Роменського ВПУ вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та сповіщає про початок Новорічно-Різдвяних свят. Саме в цей час трапляються казкові дива, здійснюються всі найзаповітніші мрії та настає новий етап в житті кожної людини.

Учні Роменського ВПУ серед кращих знавців української мови та літератури

1

Завершився ІІ етап ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Тиждень англійської мови

1

Традиційно у грудні напередодні католицького Різдва у Роменському ВПУ пройшов тиждень англійської мови. Позитивний настрій в очікуванні свята сприяв вдалому проведенню запланованих заходів.

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

1

21 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище” відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Гостинці від Святого Миколая

1

Цього року діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які навчаються у Роменського ВПУ, отримали, крім привітань від Святого Миколая, гостинці від соціальних партнерів та ПАТ "Приватбанк". Під час урочистого дійства 13 учнів отримали свій особистий подарунок з рук Святого Миколая!

Відкриття новорічної ялинки

1

Кілька днів поспіль на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» тривали роботи з монтажу новорічних декорацій та освітлення. І ось нарешті у день Святого Миколая відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки.

Зустріч представників учнівського самоврядування

1

Днями на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася зустріч представників учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів південного регіону Сумської області. Учасники проаналізували стан виконання плану роботи ОРЛУС ЗП(ПТ)О Сумщини, проведення святкових заходів у грудні 2019 року та обговорили питання внесення змін до статуту ОРЛУС, які б закріплювали дозвіл на фотографування учасників засідань і зборів, які проводить Учнівська рада.

Зональні змагання з волейболу

1

Триває XXXIV обласна спартакіаді, в рамках якої проходять змагання серед молоді з різних видів спорту. Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» беруть активну участь у Спартакіаді серед закладів освіти І-ІІ рівня акредитації області.

Андріївські вечорниці в гуртожитку Роменського ВПУ

1

Мешканці гуртожитку Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення Дня Святого Андрія та вже не вперше провели Андріївські вечорниці.

Тиждень права в Роменському ВПУ

1

З нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини традиційно у грудні в Україні вже водинадцяте пройшов Всеукраїнський тиждень права, завданням якого є сприяння формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Відбулися змагання "Козацька наснага"

1

Сьогодні, заради примноження та збереження дивовижних скарбів народної творчості, відродження та втілення в життя безцінних зразків самобутньої спадщини українського народу, ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народних ігор, фольклору. Одним із кроків назустріч такому відродженню є спортивні ігри "Козацька наснага", спрямовані на підтримку фізичного, соціального та духовного здоров`я учнів, підготовку молоді до служби у Збройних силах України та захисту Вітчизни.

Профорієнтаційні заняття з учнями шкіл

1

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 28.11.2019 № 764-ОД «Про організацію проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування» практичним психологом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розроблено та проведено тренінгові заняття з учнями 9 класу Роменської ЗОШ №6 на тему «У світі робітничих професій» та годину спілкування з учнями 8 класу «Формула професійного вибору».

Зустріч з фахівцем Роменської філії Сумського обласного центру зайнятості

1

Учні Роменського ВПУ зустрілися з начальником відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Наталією Цвєтковою, яка провела профінформаційний захід «Мій майбутній роботодавець».

Фінальні змагання зі стрільби

1

Днями на базі Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ пройшли фінальні змагання зі стрільби з пневматичних гвинтівок між учнями ІІ та ІІІ курсів, присвячені Дню Збройних сил України.

«Курс молодого бійця»

1

Напередодні відзначення Дня Збройних сил України у гуртожитку Роменського ВПУ проведено розважальний захід-змагання для юнаків «Курс молодого бійця».

Змагання з волейболу

1

Триває обласна спартакіаді, в рамках якої проходять змагання серед молоді з різних видів спорту.

Акція "Привітай зі святом"

1

Привітали чоловіків з Днем Збройних сил України в Роменському ВПУ. Активісти учнівського самоврядування навчального закладу приготували символічні подарункиі та урочисто вручили їх мужнім і сміливим захисникам.

Акція «Міняємо цукерки на цигарки»

1

У Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування, протягом якого членами Учнівської ради проведено різноманітні акції, заходи, конференції. Зокрема, лідери центру здорового способу життя Учнівської ради організували акцію «Міняємо цукерки на цигарки»,

«Училище – наша дружна родина»

1

За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного колективу у рамках Тижня учнівського самоврядування було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружна родина».

Вся влада – учнівській раді

1

У рамках Тижня учнівського самоврядування лідери учнівського самоврядування Роменського ВПУ приступили до виконання адміністративних обов’язків та проведення уроків.

Скажи НІ сучасному рабству

1

Учні Роменського ВПУ приєднались до відзначення Міжнародного дня боротьби за скасування таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, продаж наречених, передання у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах.

День боротьби зі СНІДом в Роменському ВПУ

1

1 грудня увесь світ відзначав День боротьби зі СНІДом. Саме тому психологічною службою ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено виховну профілактичну роботу з учнями на тему "Зупинемо СНІД разом". Активісти учнівського самоврядування провели акцію, у ході якої молоді ентузіасти у холі училища роздавали всім охочим червоні стрічки – символи підтримки, взаєморозуміння та примирення з людьми з ВІЛ-позитивним статусом, поширювали серед учнів, викладачів та співробітників закладу інформаційні матеріали з відомостями про профілактику, перебіг і шляхи передачі ВІЛ.

Участь у міській спартакіаді з волейболу

1

Учнівська молодь м. Ромни бере активну участь у Спартакіаді серед закладів освіти І-ІІ рівня акредитації

Психолого-педагогічний консиліум

1

26 листопада 2019 р. у кабінеті психологічної служби практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Анжеліка Окіпна провели консиліум у форматі інтерактивного заняття для викладачів та майстрів виробничого навчання «Затишне кафе»

Тиждень толерантності

1

У 1995 році ЮНЕСКО проголосила 16 листопада Міжнародним днем толерантності. Цього дня ухвалена Декларація принципів терпимості, пізніше відображених у Загальній декларації прав людини, яка закріпила неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. У різних країнах світу пройшли акції, спрямовані проти різноманітних форм утиску та проявів нетерпимості

Засідання творчої групи практичних психологів

1

20 листопада 2019 р. на базі Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулося третє засідання творчої групи практичних психологів міста Ромни в якому взяла участь практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Радчук

Відзначили День Гідності та Свободи

1

Шостий рік поспіль 21 листопада, у день початку Євромайдану, українці відзначають День Гідності та Свободи, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, героїзм і непереможність українського народу

Літературно-творчий вечір у гуртожитку

1

У гуртожитку Роменського ВПУ відбувся літературно-творчий вечір. Учнівська молодь вітала поетесу Наталію Петренко

Відвідування Центру військово-патріотичного виховання

1

У рамках співробітництва ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з відділом освіти виконавчого комітету Роменської міської ради та відділом освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації розроблено графік використання Центру військово-патріотичного виховання закладами загальної освіти, згідно якого протягом листопада 2019 року Роменське вище професійне училище відвідали учні та вчителі семи шкіл м. Ромни та понад двадцяти шкіл Роменського району

Зональні змагання з настільного тенісу

1

19 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед юнаків.

Виховний захід на базі Центру військово-патріотичного виховання

1

16 листопада на базі Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» за участі Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність» відбувся захід «Школа мужності».

Збір лідерів учнівського самоврядування

1

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області 14 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумщини «Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом».

Екскурсія до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС

1

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів? Які засоби існують для деблокування постраждалих? Яка нова техніка приходить на озброєння до рятувальників?

Обласні змагання з настільного тенісу

1

12 листопада 2019 року на базі ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" відбулися фінальні обласні змагання з настільного тенісу серед дівчат

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2019»

1

Вже 12 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2019», який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності учнів, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Тож і 11 листопада під керівництвом викладачів інформатики Дівенко І. О. та Мартинішиної Ю. Ю. учні І-ІІІ курсів змагалися, виконуючи завдання з інформатики.

19-й Всеукраїнський диктант національної єдності

1

8 листопада українці написали 19-й Всеукраїнський диктант національної єдності. Традиційно його проводять напередодні Дня писемності. Він не мав на меті перевірку грамотності, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо мови.

Вечір відпочинку у гуртожитку

1

Традиційно у четвер 7 листопада 2019 року у гуртожитку Роменського ВПУ проведено вечір відпочинку.

Змагання з настільного тенісу

1

5 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед дівчат.

Святкування Хеловіну

1

В останній день жовтня в училищі пройшов тематичний костюмований вечір відпочинку, який підготували і провели представники учнівського самоврядування за підтримки заступника директора з виховної роботи Гулак І. В. Тема вечора - Хелловін. Це “несвяте свято”, яке ще зовсім недавно широко святкували лише в США, тепер має популярність і в Україні.

Вітаємо призерів спартакіади

1

У рамках проведення Спартакіади міста серед закладів освіти І-ІІ рівня акредитації 30 жовтня 2019 року на базі Роменського коледжу КНЕУ відбулися змагання з настільного тенісу.

Екскурсія для майбутніх робітників

1

В Україні все більш затребуваними стають робітничі професії. Підприємства харчування м. Ромни також зацікавлена у прийомі на роботу молодих кваліфікованих робітничих кадрів.

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з природничих дисциплін

1

Цього тижня у Роменському ВПУ пройшов І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з природничих дисциплін, а саме біології (28 жовтня), хімії (29 жовтня) та географії (30 жовтня). Участь в олімпіаді взяли учні ІІ-ІІІ курсів, які виявляють особливе зацікавлення до вивчення вказаних предметів і вважають участь в олімпіаді чудовою нагодою потренуватися до проходження ЗНО.

Відповідальне ставлення до тварин

1

Інформація про випадки жорстокого поводження з тваринами все частіше потрапляє у пресу і випуски теленовин. Бездушні нелюди «заливають» в Інтернет відео знущання над беззахисними чотирилапими. Прикро, що авторами такого контенту стають підлітки.

Обрано Президента лідерів учнівського самоврядування професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумської області

1

У кожної генерації є свої лідери – люди, які визначають обличчя часу, змінюють життя, активно впливають на його зміни. Нещодавно відбулися вибори керівного складу обласної ради лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Сумщини.

Стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

У Роменському ВПУ стартував щорічний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!».

Методичне об`єднання практичних психологів закладів освіти міста

1

Одним із основних завдань діяльності психологічної служби міста Ромни у 2019/2020 навчальному році є профілактика та подолання конфліктності й жорстокого поводження, булінгу, кібербулінгу в учнівському середовищі

І етап Всеукраїнської предметної олімпіади із фізики

1

24 жовтня 2019 року знавці фізики з числа учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь в інтелектуальному змаганні з предмета

Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

1

22 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови

1

Щороку серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів проводиться Всеукраїнська учнівська олімпіада з англійської мови. 23 жовтня 2019 року в Роменському ВПУ пройшов її перший етап. Учні груп ІІІ курсу та молодші шанувальники іноземної мови виконували нелегкі завдання, що вимагали глибоких знань з предмета.

Зональні змагання з міні-футболу

1

За програмою ХХХІV обласної спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти 22 жовтня 2019 року на базі Роменського ВПУ відбулися зональні змагання з міні-футболу серед команд юнаків. Свою майстерність у такому популярному в молодіжному середовищі виді спорту демонстрували, крім команди нашого навчального закладу, команди ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ», «Глинський ПАЛ», «Синівський ПАЛ».

Загальноучилищні батьківські збори

1

23 жовтня 2019 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися загальноучилищні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання освітнього процесу в училищі, проаналізовано основні напрямки роботи навчального закладу, обговорено вікові проблеми підлітків та шляхи їх вирішення, а також роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання учнів.

Олімпіада з історії

1

Проведення предметних учнівських олімпіад – традиційна подія жовтня. 22 жовтня учні змагалися за право бути найкращими з історії України.

Козацькі розваги

1

Яскравим акордом на завершення святкування у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Дня українського козацтва став проведений 17 жовтня 2019 року спортивно-розважальний захід «Козацькі розваги». Його підготували і провели викладачі фізичного виховання (керівник Мірошниченко С.А.), предмету «Захист Вітчизни» Тельцов Ю.О. та керівник Центру військово-патріотичного виховання Гордієнко О.О.

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

1

17 жовтня 2019 року в Роменському ВПУ пройшов І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Участь в олімпіаді взяли учні ІІІ курсу, та учні І-ІІ курсів, які виявляють особливе зацікавлення до вивчення точних наук і мають бажання перевірити власні знання з алгебри та геометрії.

Успіх команди з міні-футболу

1

Триває ХХХІV обласна спартакіада 2019-2020 навчального року серед закладів професійної(професійно-технічної) освіти. В рамках її проведення 16 жовтня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання з міні-футболу.

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

1

16 жовтня 2019 року в Роменському ВПУ відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. До участі в олімпіаді запрошені учні груп ІІІ курсу, а також знавці рідної мови та літератури, які мають бажання перевірити власні знання з предметів.

Виховна година до дня українського козацтва

1

З нагоди святкування Дня захисника України у нашому навчальному закладі пройшли виховні заходи патріотичної тематики. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Тельцов Ю.О. провів виховну годину для учнів І курсу на тему «Свята Покрова – захисниця козаків. Історія українського війська».

Науково-практичний семінар «Психологічна підготовка здобувачів освіти до ЗНО»

1

Тематиці психологічної готовності учнів до проходження тестувань було присвячено науково-практичний семінар «Психологічна підготовка здобувачів освіти до ЗНО», проведений 9 жовтня 2019 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті»

1

10 жовтня у м. Суми при обласному Департаменті освіти і науки відбулося засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті», де обговорювалися перспективи підготовки кваліфікованих робітників для сучасного динамічного ринку праці в процесі постійної взаємодії системи освіти із зацікавленими соціальними партнерами. На засіданні були присутні директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П.І. та майстер виробничого навчання Богомол С.О.

«Вони ідуть… Щоб повернутись знову»

1

Фоторепортаж під назвою «Вони ідуть… Щоб повернутись знову», присвячений Дню Захисника України, що відзначається 14 жовтня.

Акція по приведенню парку в належний санітарний стан

1

13 жовтня 2019 року з ініціативи ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини» та за підтримки народного депутата України Максима Гузенка у Міському парку культури та відпочинку пройшла акція по приведенню парку в належний санітарний стан.

Спортивно-патріотична гра: " На березі Сули-ріки позмагаймось, козаки"

1

11 жовтня 2019 року з нагоди Дня захисника України на території історико-етнографічного комплексу «Козацька пристань» за ініціативи відділу молоді і спорту Роменської міської ради відбувся міськрайонний молодіжний спортивно-патріотичний захід «На березі Сули-ріки позмагаймось, козаки!».

Дарунки військовослужбовцям у зону АТО

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який небайдужий до долі країни та військовослужбовців, висловлює щирі вітання на адресу захисників країни, а також з нагоди свята приготував дарунки військовим в зону АТО.

Cемінар-практикум голів методичних комісій суспільно-гуманітарних і природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області «Я працюю в кабінеті Нової української школи»

1

9-10 жовтня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся семінар-практикум голів методичних комісій суспільно-гуманітарних і природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області «Я працюю в кабінеті Нової української школи».

Учні Роменського ВПУ відвідали міський краєзнавчий музей

1

7 жовтня 2019 року у Роменському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Скіфський воїн». Серед запрошених та учасників заходу були і учні груп БС-1 та МШП-1 Роменського ВПУ.

Вітаємо учасників спартакіади

1

У рамках проведення ХХХІV обласної спартакіади серед закладів професійної(професійно-технічної) освіти 8 жовтня 2019 року в обласному центрі на території парку «Басівський» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу. Участь у перегонах взяли 20 учнівських команд

Святкування дня учителя

1

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею відкривають дорогу у світ науки і професії своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашому навчальному закладі.

З Днем працівника освіти!

1

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти

Групова консультація на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні»

1

3 жовтня 2019 року на базі Центру розвитку кар`єри ДПТНЗ «Роменське ВПУ» практичний психолог Радчук Н.А. провела групову консультацію для учнів першого курсу з професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні» з метою ознайомлення з особливостями професійної підготовки робітників, визначення поняття «кар`єра», розвитку вміння застосовувати інструменти планування та управління нею.

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

1

Днями у гуртожитку нашого навчального закладу відбулася зустріч учнів зі старшим інспектором ювенальної превенції Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області Дмитром Ситником.

Вечір знайомств у гуртожитку

1

Для учнів першого курсу, які у вересні влилися у колектив гуртожитку, розпочався новий життєвий етап – своєрідне випробування на самостійність, тест на кмітливість, комунікабельність та дорослість. Проте, їм немає чого хвилюватися, адже гуртожиток живе цікавим і насиченим життям.

Тиждень протидії булінгу

1

Соціальна нестабільність у сучасному суспільстві спричинила появу відхилень у поведінці підлітків. Поряд з підвищеною тривожністю, духовною спустошеністю, байдужістю і цинізмом, особливу увагу привертають жорстокість та агресія у стосунках, проблема насильства у підлітковому середовищі, що отримала назву «шкільне цькування», а у міжнародній термінології – булінг.

Засідання учасників творчої групи практичних психологів з теми «КБОС: загальні положення»

1

18 вересня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося засідання учасників творчої групи практичних психологів з теми «КБОС: загальні положення».

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

18 вересня 2019 року відбулося у Роменського ВПУ свято, коли молодь радо приймала до себе в сім`ю першокурсників.

76-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

Уже сімдесят шість років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім`ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося українською землею, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Святкування Дня міста в Ромнах

1

І знову вересень, коли славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Цього року 15.09. роменці святкували річницю Дня міста і як завжди активно і завзято долучився до гулянь педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ.

Перший дзвоник пролунав у Роменському ВПУ

1

День знань – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. 2 вересня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо вітало учнів, батьків та педагогів із Днем знань.

Премію імені А.С. Макаренка вручили викладачу Роменського ВПУ

1

«Головні досягнення вчителя - успіхи його учнів» - незмінне педагогічне кредо викладача української мови та літератури ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Світлани Миколаївни Яцменко.

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у понеділок 2 вересня 2019 року о 8.15 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Відзначення Дня Незалежності України

1

24 серпня вся Україна святкувала державне свято - День Незалежності. В цей день в 1991 р. Верховною Радою був підтриманий Акт проголошення незалежності України, з якого починається історія держави Україна в її сучасному вигляді. З нагоди Дня Незалежності України в місті Ромни пройшло безліч заходів та акцій. Приєдналися до проведення заходів і працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Соціальне партнерство у сфері професійної (професійно-технічної) освіти − актуальне питання сьогодення

1

2 липня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» відбувся круглий стіл «Розвиток соціального партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти регіону».

Розгляд Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року

1

27 червня 2019 року під час педагогічної ради колектив навчального закладу розглянув Концепцію реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року

Вернісаж випускників Роменського вищого професійного училища 2019 року!

1

Сьогодні, 27 червня, у м. Ромни відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – випускний вечір. У гостинному залі Роменського ВПУ, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 139 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали дипломом кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста.

Звіт директора ДПТНЗ “Роменське ВПУ” Помарана П. І. про результати діяльності у 2018-2019 н.р.

1

27 червня 2019 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Головне питання, яке розглядалося на зборах, - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана про результати діяльності у 2018-2019 навчальному році».

Учні Роменського ВПУ захищають дипломні роботи

1

Останні дні навчального року в Роменському ВПУ видалися дуже відповідальними й напруженими, адже випускники училища захищали дипломні роботи.

Екскурсії для учнів шкіл міста і району

1

Із 30.05 по 13.06 2019 року учні Роменських СЗОШ №1 , №2, №4, №5, №10, №11 та із сіл Бобрик, Пустовійтівка, Овлаші, Миколаївка, Перехрестівка й Голінка в рамках проведення шкільних майданчиків відвідали ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді на сайті училища romnyvpu.com.ua - кнопка «Подати заяву для вступу»

Вітаємо з перемогою

1

11-12 червня 2019 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив заключний етап огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Роменське ВПУ взяло участь у відкритому зльоті обласних рад лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

1

Відповідно до плану роботи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді та плану роботи Ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області 05-07 червня 2019 року в ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся відкритий зліт обласних рад лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Сумську область представляло ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у складі практичного психолога Радчук Н. А. та учениці Стрижевської О., які звітували про роботу ради учнівського самоврядування та про організацію волонтерської роботи за 2018/2019 навчальний рік.

Семінар-практикум для заступників директора з навчально-виробничої роботи

1

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області 06 червня на базі сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту проведено семінар-практикум для заступників директора з НВР за темою: «Організація роботи навчально-практичних центрів щодо підвищення професійної компетентності педагогічних працівників».

Участь Роменського ВПУ в ярмарку професій

1

Із нагоди відзначення в області Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2019 у м. Суми було проведено ярмарок закладів професійної (професійно-технічної) освіти “Професія – сьогодні, кар`єра – завтра, успіх – завжди”. Захід організовано з метою популяризації та піднесення престижу робітничих професій, налагодження партнерських зв`язків, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної освіти, підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів.

В Роменському ВПУ пройшов тиждень правових знань

1

Дотримання прав і свобод особи стало одним із найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року.

Представники Роменського ВПУ взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

Церемонія нагородження кращих із кращих дипломами І ступеня відбулася 30 травня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Це були урочистості з нагоди нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх наставників, участь у яких взяли і учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – Коновал Анастасія та її викладач – Скляр Алла Анатоліївна. Дев`ятий рік поспіль цей конкурс об`єднує талановиту молодь та вихованців вишів, педагогів і всіх небайдужих до рідного слова.

Вітання з Днем народження!

1

Шановний Павле Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Екскурсія для школярів міста

1

27 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали гості – учні 6-го класу Роменської СЗОШ №11. Захоплено учні слухали розповіді про історію та розвиток училища, побували в музеях навчального закладу, відвідали й капличку ім. Св. Тетяни, що знаходиться на території училища. Не оминули школярі й майстерні та лабораторії училища, де їм розповіли, як проходять уроки теоретичного та виробничого навчання.

ХVІ міський зліт учасників програми

1

22 травня 2019 року в місті Ромни на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся ХVІ міський зліт учасників програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

Помаран П.І.− успішний керівник в сучасному освітньому просторі України»

1

17.05.2019 року у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося урочисте засідання та презентація книги «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України».

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

1

Прес-реліз 17.05.2019

Центр військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ радо приймає гостей

1

Із 13 по 16 травня 2019 року Центр військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відвідали учні шкіл №1, №2, №5, №7, №10, №11 та с. Андріяшівка. 16.05.2019 року в рамках співпраці між Виконавчим комітетом Роменської міської ради та навчальним закладом Центр відвідали представники фінансового управління на чолі з Хороньком С. В.

Участь Роменського ВПУ в Першому регіональному фестивалі «МОДА. SUMY. СТИЛЬ»

1

15 травня 2019 року представники Роменського ВПУ взяли участь у Першому регіональному фестивалі «Мода. Sumy. Стиль – 2019», який було проведено в Сумському центрі ПТО з дизайну та сфери послуг.

Фінальний акорд ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

16 травня 2019 року в Національному академічному театрі імені Івана Франка в місті Київ відбулося грандіозне свято рідної мови, патріотизму та інтелекту - церемонія закриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Участь Роменського ВПУ в фіналі конкурсу фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

14-16 травня 2019 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» проходив фінал конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено навчально-практичні центри з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ

1

Життя людини має дуже велику цінність. Автотранспорт вулицями рухається з великою швидкістю. Ситуація може змінюватись блискавично, і тому під час переходу вулиці необхідно постійно і уважно за нею спостерігати. Переважаюча кількість нещасних випадків із пішоходами, пасажирами трапляється саме тоді, коли вони поспішають, хвилюються, біжать. Вулиця оманлива: в цю хвилину немає жодного транспортного засобу, а через секунду він може непомітно виїхати з провулку чи з-за повороту.

Зустріч із ветеранами праці

1

Кожного року напередодні Дня пам`яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці.

Учні пам`ятають історію…

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» організовано та проведено ряд військово-патріотичних та просвітницьких заходів, присвячених Дню пам`яті та примирення і 74-річниці перемого над нацизмом.

Хай горить вогонь пам`яті

1

8 травня в Україні відзначається День пам`яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні і величні пам`ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами.

Уніфіковані матеріали Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

1

Уніфіковані матеріали Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

1

Протягом свого життя кожна людина багато разів буває біля води, купаючись у години відпочинку, переправляючись через ріки та озера тощо. Адже свіже повітря, сонячні промені, купання і плавання зміцнюють здоров`я, роблять нас бадьорими, сильними і загартованими.

Викладач ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримала Сертифіката за участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції

1

Вітаємо викладача спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Пугач Т. М. з отриманням Сертифіката від Національної академії педагогічних наук України, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. Він засвідчує, що Тамара Миколаївна взяла участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців швейної промисловості», яка відбулася 12 грудня 2018 року у м. Біла Церква.

Відзначення 33-х роковин Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 33 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль».

Захист дипломних робіт учнями групи АСЕ-4

1

26.05.2019 року для учнів групи АСЕ-4 був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника V розряду.

Щиросердно вітаю зі світлим Христовим Воскресінням!

1

Незабаром – одне з найбільш шанованих та величних християнських свят – Світле Христове Воскресіння. З цієї нагоди щиро вітаю усіх і бажаю у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло.

Навчання з цивільного захисту в Роменському ВПУ

1

24 квітня в Роменському ВПУ був проведений показовий День цивільного захисту з метою навчити учнів та працівників училища засобам захисту від небезпечних ситуацій, провести тренувальні аварійно-рятівні роботи, виробити навички з надання першої медичної допомоги постраждалим та підтриманню спокою і порядку у навчальному закладі в умовах надзвичайної ситуації.

На подвір`ї Роменського ВПУ прикрасили Великоднє дерево

1

Наближається Великдень – одне з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці.

Великдень – свято велике і радісне!

1

25 квітня 2019 року в ДПНТЗ «Роменське ВПУ» напередодні одного із головних релігійних весняних свят - Великодня привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування.

Монтажники санітарно-технічних систем і устаткування Роменського ВПУ – переможці конкурсу

1

Відповідно до плану реалізації українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство ГУРТ для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» 24 квітня 2019 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся Міжрегіональний конкурс фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти.

Діалог з елементами тренінгу «Пізнай себе…Повір у себе» у рамках роботи клубу «Молоді серця»

1

Мабуть, немає у світі людини, яка була б повністю задоволена собою, яка не хотіла б розвинути свої розумові й фізичні якості, поліпшити свою зовнішність або характер.

Перемога Роменського ВПУ в Міжнародному конкурсі шкільних медіа в м. Миколаєві

1

18 квітня в Миколаївському обласному будинку художньої творчості відбулося відкриття ХІ Міжнародного юнкорівського зльоту «Засоби масових комунікацій сьогодні і завтра» в рамках ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Тиждень кухарської справи

1

Професія кухаря здавна шанована та затребувана. Саме професійних кухарів готує Роменське ВПУ, в стінах якого учні набувають стійких умінь та навичок, що знадобляться їм у майбутній професійній діяльності, допоможуть стати майстрами своєї справи.

Розпочни та вдосконалюй свій бізнес

1

У місті Києві у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці і фінансується у рамках Данської програми підтримки для України відбувся 14- 20 квітня 2019 року тренінг для тренерів.

Центр військово-патріотичного виховання відвідали представники Роменської районної ради

1

Завдання військово-патріотичного виховання молоді особливої актуальності набувають саме сьогодні, коли Збройні сили України, Міністерство внутрішніх справ, інші військові формування висувають високі вимоги щодо рівня морально-психологічного й фізичного розвитку військовослужбовців, коли в державі створюється нова ефективна система підготовки громадян до військової служби й захисту Вітчизни.

І знову на лінійці про нагороди

1

16 квітня 2019 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Учні Роменського ВПУ знайомилися із електронною системою Moodle

1

Викладачі інформатики Мартинішина Ю.Ю. та Дівенко І.О. знайомили учнів груп КК-1, МШП-1 та АСЕ-1 з роботою в електронній системі Moodle.

Участь учнів Роменського ВПУ в міській спартакіаді

1

10 квітня 2019 року у спорткомплексі ім. В. Окіпного учні Роменського ВПУ взяли участь в міській спартакіаді серед допризовної молоді.

В Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір`ї навчального закладу.

Конкурс «Бобер-2018» успішно завершено

1

11 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018», який вже успішно завершено. Даний конкурс із інформатики та комп`ютерної грамотності проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”).

Обличчя нашого закладу й міста в наших руках

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» навчаються не тільки учні з міста, а з багатьох інших міст, сіл та районів області. Для них м. Ромни стало рідною домівкою на довгі роки навчання, яку вони люблять та бережуть. Тому з початком весни учнівський колектив разом із майстрами виробничого навчання взяли участь у генеральному прибиранні території навчального закладу.

Учні Пустовійтівської ЗОШ відвідали Роменське ВПУ

1

У рамках профорієнтаційної роботи 4.04.2019 року Роменське ВПУ радо вітало учнів Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського Роменської районної ради.

Тренінгове заняття в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»

1

4.04.2019 року в Роменському ВПУ в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми», організованого ГО «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Міжнародної організації з міграції пройшов черговий тренінг «рівний-рівному» для учнів училища.

Вітаємо з перемогою у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка є одним із найпрестижніших, наймасовіших інтелектуальних змагань в Україні та за її межами.

Змагання із бадмінтону

1

29 березня на спортивній базі СумДУ відбулись зональні змагання з бадмінтону серед команд дівчат ПТНЗ.

Навчання у «Роменському ВПУ» - запорука успішної професійної кар`єри

1

Уже стало традиційним проведення Дня відкритих дверей у ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який відбувся 29 березня 2019 року.

У Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відбулося позаурочне практичне заняття

1

Згідно річного плану роботи Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ учні груп позаурочно відпрацьовують практичні заняття з розділу «Вогнева підготовка, медико-санітарна підготовка».

У Роменському ВПУ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу

1

28.03.2019 року на базі Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу. У його роботі взяли участь представники Лебединського ВПУ лісового господарства, Глинського ПАЛу, Синівського ПАЛу, Охтирського центру ПТО та Недригайлівського ВПУ.

«Увіковічуємо слово Кобзаря»

1

Відповідно плану роботи Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти на 2018-2019 навчальний рік Роменське ВПУ у березні 2019 року долучилося до проведення флешмобу «Увіковічуємо слово Кобзаря» та акції #selfie_with_Shevchenko до Шевченківських днів

Засідання творчої групи викладачів предмета «Захист Вітчизни», керівників фізичного виховання

1

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо у стінах навчального закладу сформувати готовність молоді до виконання конституційного обов`язку – служби у Збройних Силах України. З цією метою 25 березня 2019 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на базі Центру військово-патріотичного виховання відбулося засідання творчої групи викладачів предмета «Захист Вітчизни» та керівників фізичного виховання на тему: «Особливості організації військово-патріотичного виховання у професійних (професійно-технічних) закладах області».

Вітаємо переможця IV-го (підсумкового) етапу ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

1

Щороку в конкурсі беруть участь мільйони школярів, учнів закладів професійно-технічної освіти, студентів з України, а також Польщі, Румунії, Хорватії, США.

Звіт про тиждень професій сфери торгівлі

1

У професійній підготовці кваліфікованих робітників і спеціалістів торговельного профілю є необхідність виділяти насамперед професійну компетентність, яка передбачає стійку здатність фахівця виконувати передбачені кваліфікаційною характеристикою види діяльності. Проведення тижня професійної майстерності підвищує рівень професійної підготовки, розвиток творчої активності, освоєння сучасних методів праці, сприяє до максимальної реалізації своїх знань, умінь і навичок в умовах сучасного виробництва.

Учні Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2019»

1

20 березня 2019 року за власним бажанням учні Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2019».

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників

1

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 11 класів закладів середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2018 року №18, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» у Роменському ВПУ викладачами було здійснено вільний та відповідальний вибір підручників для 11 класів.

Увага! День відкритих дверей!

1

Увага! День відкритих дверей!

Обласний науково-практичний семінар, присвячений проблемі збереження психічного здоров`я педагога

1

20 березня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар для соціальних педагогів закладів вищої передфахової, професійної (професійно-технічної) освіти, присвячений проблемі збереження психічного здоров`я педагога

ІІІ місце у змаганнях із бадмінтону

1

19 березня у спортивній залі Конотопського ВПУ відбулися зональні змагання із бадмінтону. Це спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на 2 рівні частини.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

Із 11 по 15 березня року у Роменському ВПУ проходив тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Роменське ВПУ отримало диплом та золоту медаль за участь у Х міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

1

З 14 по 16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організована та проведена компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Збереження здоров`я учасників освітнього процесу

1

Збереження здоров`я учасників освітнього процесу - одне з головних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби.

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

12 березня на базі навчально-практичного центру Роменського ВПУ проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», в якому взяли участь учні першого курсу групи МС-1.

Участь Роменського ВПУ в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кухар»

1

Учень Роменського ВПУ Дяченко Дмитро (гр. КК-4) взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за професією «Кухар».

Чарівним жінкам квіти й привітання…

1

Весна вже на порозі, а разом із нею – найкращі людські почуття, без яких неможливо уявити життя на нашій планеті. І саме прекрасна половина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати спраглі від зимових холодів чоловічі душі. З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить Міжнародне жіноче свято – 8 Березня, на яке чекає кожна жінка й дівчина. Але не менше чекають його хлопці та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок та подруг.

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

ШАНОВНІ ЖІНКИ!Прийміть сердечні вітання з нагоди світлого й чудового свята – 8 Березня, початку весни та життя у природі!

Відбулася зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування

1

5 березня 2019 року колектив Роменського ВПУ мав зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування України в Сумській області.

Відбулося свято зустрічі випускників!

1

2 березня 2019 року Роменське ВПУ радо вітало у своїх стінах колишніх учнів минулих років, які злетілися на побачення зі своєю юністю та добрими спогадами, на Святі зустрічі випускників.

Масляна відбулася – весна розпочалася!

1

2 березня 2019 року учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взяли активну участь у проведенні в центрі м. Ромни свята зустрічі весни та проводів зими – Масляної.

Проведено тиждень хімії, біології та географії

1

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи, адже активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Із 25 лютого по 1 березня у Роменському ВПУ було проведено тиждень хімії, біології та географії.

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

1

З 5 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)testportal.gov.ua триває реєстрації на ЗНО-2019.

Перший випуск монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

1

28 лютого 2019 року навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, який діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», здійснив перший випуск висококваліфікованих спеціалістів із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Електрогазозварник».

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

1

Минуло п`ять років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов`ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

1

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, який відбувся 21 лютого 2019 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище».

Відкритий урок інформатики

1

22 лютого 2019 року у групі ПП-1 викладачем інформатики Дівенко І. О. було проведено відкритий урок на тему: «Впорядкування, пошук та фільтрування інформації баз даних в програмі Microsoft Access».

Відкритий урок у групі КК-4

1

Сьогодні в Україні на характер виготовлення та оздоблення кондитерських виробів мають великий вплив європейські тенденції приготування випічки та оздоблень. У багатьох закладах ресторанного господарювання нашого міста готують різні кондитерські вироби з вишуканим оздобленням. В умовах сучасності асортимент кондитерських виробів великий і складається з сотні найменувань, які постійно поповнюються, одним із найрозповсюдженіших є приготування тістечок та тортів оздоблених шоколадом. Довгий шлях пройшли какао-боби до нашого сучасного твердого шоколаду.

Предметний тиждень за напрямом «Будівництво»

1

Методичною комісією майстрів та викладачів за напрямом «Будівництво» було організовано та проведено тиждень будівельних професій, який проходив із 18 по 22 лютого 2019р., з метою активізації роботи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів їх роботи, спрямованих на підвищення якості підготовки конкуренто – спроможних кваліфікованих робітників, всебічного розвитку учнів та підвищення їх інтересів до вивчення предметів професійно – теоретичної та професійно практичної підготовки

Відкритий урок у групі АСЕ-1

1

20 січня 2019 року викладачем Омеляненком О. В. було проведено відкритий урок спеціальної технології в групі АСЕ-1 (професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; кваліфікація 2 розряд) на тему: «Загальні відомості про роботи, які виконуються під час проведення технічного обслуговування системи мащення автомобілів».

Конкурс фахової майстерності із професії «Кухар»

1

Вибір професії - це друге народження людини. Від того, наскільки правильно обраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність особистості, її місце в суспільстві, задоволеність роботою, фізичне та нервово-психічне здоров`я, радість і щастя.

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

1

Швидко промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району. Нині для учнів групи АСЕ-4 «гаряча пора», вони виконували пробні кваліфікаційні роботи та захищали дипломні роботи. 19.02.2019 р. – ДКА із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 20.02.2019 р. – ДКА із професії «Електрогазозванрик», 21.02.2019р. – захист дипломних робіт.

Викладача Роменського ВПУ Омеляненка О. В. нагороджено Сертифікатом учасника Всеукраїнської науково-практичної веб-конференції

1

20 грудня 2018 року на базі ННЦ ПТО НАПН України відбулася науково-практична веб-конференція «Технологія проектного навчання у професійній підготовці кваліфікованих робітників автотранспортної галузі», організаторами якої є Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Навчально-науковий центр ПТО НАПН України.

Герої не вмирають, а залишаються в пам`яті кожного з нас…

1

На жаль історія сучасної України має трагічні події. Так, п`ять років тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із найтрагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Небесна сотня стала символом непохитної волі її учасників.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – обов`язок громадян України

1

21 лютого 2019 року у актовій залі Роменського ВПУ відбулася зустріч учнів ІІ-ІV курсів із головним старшиною-начальником групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшим прапорщиком Глиніним Олесієм Юрієвичем та заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Роменського об`єднаного комісаріату капітаном Кузьменком С. В.

Учень Роменського ВПУ Матвієнко Олексій отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

20 лютого 2019 року в приміщенні зали засідань Сумської обласної ради голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко вручив стипендії 45 обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, активістам учнівського самоврядування закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Спробуй себе у професії» - у Роменському ВПУ відбулися майстер-класи монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

1

Наближення навчання до реалій виробництва сприяє підготовці конкурентоспроможних кваліфікованих робітників, які швидко адаптуються до сучасних умов виробництва. Затребуваність фахівців за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на ринку праці велика і постійна.

Усіх нас єднає рідна мова!

1

Талановиту учнівську молодь Сумщини вкотре об`єднала любов до рідного слова, віра в його силу та незламність. В області відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Звіт про тиждень професій комп`ютерних технологій

1

Тиждень професій - це одна із форм методичної, виховної, профорієнтаційної роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів

ЯК НЕ ВТРАТИТИ СЕБЕ, НЕ ВИГОРІТИ ПРОФЕСІЙНО

1

Проблемa професійного вигорання є однією з найактуальніших для представників багатьох професій. З ризиком професійного вигорання пов`язана і професія практичного психолога, адже зміст діяльності спеціаліста полягає в тому, що постійно необхідно входити і перебувати в стані суб`єкта, з яким здійснюється спільна діяльність: вдивлятися, вслуховуватися в нього, співпереживати, співчувати, передбачати його слова, настрій, вчинки.

День святого Валентина у Роменському ВПУ

1

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!» - саме так вважають учні Роменського ВПУ і з нетерпінням чекають День святого Валентина.

У Роменському ВПУ обрано Міс і Містера училища

1

Ось і наближається до нас на поріг одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День Святого Валентина, яке з нетерпінням чекає вся учнівська молодь Роменського ВПУ.

Зональні змагання із стрітболу

1

12 лютого у спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбулися зональні змагання із стрітболу.

Звітуємо про результати експерименту всеукраїнського рівня

1

7 лютого 2019 року у залі Президії НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

Зимові зміни на території Роменського ВПУ

1

Зима. Блищить білий сніг, укривши все навколо м’якою, пухнастою ковдрою. Це чудова пора, яка радує багатьох своєю білизною, для когось — це час захоплення та радості, відпочинку.

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

1

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ ІЗ МІН`ЮСТОМ!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ

1

Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть малої дитини.Лід блакитного кольору - найміцніший, а білого – значно слабший. Для однієї людинибезпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані. При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.

Зустріч учнів першого курсу Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Вже традиційно не один раз на рік старший інспектор ювенальної поліції Ситник Д. М зустрічається із учнями Роменського ВПУ. Така бесіда відбулася й 06.02.2019 року із учнями першого курсу.

ЗНО-2019. Реєстрацію розпочато

1

05.02.2019 р. у Роменському ВПУ розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року.

5 лютого 2019 року - День безпечного Інтернету

1

5 лютого 2019 року в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay). Понад 140 країн підтримали ідею, мільйони людей об`єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань онлайн-безпеки.

Шевченкове слово

1

Творчість Тараса Шевченка становить величезне духовне надбання для нашої нації. Підтвердженням цього є щорічний Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому юні українці можуть натхненно і творчо висловити своє ставлення до великого поета.

Звіт про тиждень англійської мови

1

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. Під час вивчення ми знайомимось із традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Науково-практичний семінар викладачів інформатики

1

Роль педагога полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня. Артур Шнабель (австрійський педагог, піаніст і композитор)

Роменське ВПУ приймало учасників районного семінару вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

1

29 січня 2019 року на базі Роменського ВПУ відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни».

Бій за майбутнє України: 29 січня – День пам`яті полеглих у бою під Крутами

1

Україна 29 січня вшановує пам`ять Героїв битви, яка відбулася 101 рік тому. У далекому 1918 році українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Участь Роменського ВПУ в методичному об`єднанні практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста Ромни

1

Формування навичок стресостійкості/життєстійкості в учасників освітнього процесу - одне з головних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби міста Ромни. Саме цьому питанню було присвячене методичне об`єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста, яке відбулося 16 січня 2019 року на базі Роменської СЗОШ № 2.

27- січня Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

1

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Святкове богослужіння пройшло у Роменському ВПУ

1

25 січня збіглися дві святкові дати — День студента й Тетянин день. Згідно з переказами, цього дня православна церква вшановує пам`ять святої мучениці Тетяни, яка була зарахована в 235 році до лику святих після своєї трагічної смерті.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Сьогодні практично в кожній сім`ї є комп`ютер або ноутбук, за допомогою якого багато виконують роботу на дому, ведуть сімейну бухгалтерію і виходять в глобальну інтернет павутину. Просто неможливо уявити великі організації і компанії, без сучасної комп`ютерної техніки. Звичайно ж, з подібним високотехнологічним обладнання періодично виникають проблеми, які можуть вирішити тільки кваліфіковані комп`ютерні майстра. Оперативність і якість ремонту, в першу чергу залежить від правильно визначеної причини несправності. Діагностика і ремонт комп`ютерів — це два нероздільних процеси, які виконують електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «кухар»

1

Головне завдання кухаря – готувати не тільки смачну страву, але й корисну та поживну. Готування їжі – давнє мистецтво, адже “Добрий кухар вартий семи лікарів”, - так мовить народне прислів`я, адже кухар – це в першу чергу творець прекрасного, смачного, привабливого.

ОГОЛОШЕННЯ!

1

25.01.2019 року о 9.00 в Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студенства.

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

1

В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них - ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До цих подій, безперечно, належить День Соборності України. 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину державу.

21 січня - Міжнародний день обіймів

1

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. Воно з`явилося в 70-х роках XX століття в США у штаті Мічиган, сформувавшись в студентському середовищі молоді, але точні обставини його появи невідомі. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без жодного інтимного натяку. За своєрідним «повір`ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.

Прес-реліз для ЗЗСО та ЗПТО Сумської області

1

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

Родись жито й пшениця…

1

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята і дуже важливо, щоб у наш час технічного прогресу зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

У Роменському ВПУ знайомилися із системою MOODLE

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ викладач інформатики Дівенко І. О. провела ознайомчу роботу серед викладачів щодо огляду системи електронного навчання Moodle, яка надає можливість проектувати, створювати та керувати інформаційно-навчальними ресурсами навчального закладу.

День здоров`я

1

В період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2019-2020 навчального року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов День здоров`я. Згідно плану були проведені спортивні змагання серед працівників училища на базі центру військово-патріотичного виховання.

Змагання серед працівників Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2018-2019 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Педагогічні читання У Роменському ВПУ

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ вудбулася конференція «Інноваційна особистість педагога закладу – запорука якості підготовки сучасного робітника: методичний аспект».