Подати заяву для вступу

Звіт про тиждень професій сфери торгівлі

1

У професійній підготовці кваліфікованих робітників і спеціалістів торговельного профілю є необхідність виділяти насамперед професійну компетентність, яка передбачає стійку здатність фахівця виконувати передбачені кваліфікаційною характеристикою види діяльності. Проведення тижня професійної майстерності підвищує рівень професійної підготовки, розвиток творчої активності, освоєння сучасних методів праці, сприяє до максимальної реалізації своїх знань, умінь і навичок в умовах сучасного виробництва.

Учні Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2019»

1

20 березня 2019 року за власним бажанням учні Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2019».

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників

1

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 11 класів закладів середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2018 року №18, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» у Роменському ВПУ викладачами було здійснено вільний та відповідальний вибір підручників для 11 класів.

Увага! День відкритих дверей!

1

Увага! День відкритих дверей!

Обласний науково-практичний семінар, присвячений проблемі збереження психічного здоров`я педагога

1

20 березня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар для соціальних педагогів закладів вищої передфахової, професійної (професійно-технічної) освіти, присвячений проблемі збереження психічного здоров`я педагога

ІІІ місце у змаганнях із бадмінтону

1

19 березня у спортивній залі Конотопського ВПУ відбулися зональні змагання із бадмінтону. Це спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на 2 рівні частини.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

Із 11 по 15 березня року у Роменському ВПУ проходив тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Роменське ВПУ отримало диплом та золоту медаль за участь у Х міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

1

З 14 по 16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організована та проведена компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Збереження здоров`я учасників освітнього процесу

1

Збереження здоров`я учасників освітнього процесу - одне з головних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби.

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

12 березня на базі навчально-практичного центру Роменського ВПУ проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», в якому взяли участь учні першого курсу групи МС-1.

Участь Роменського ВПУ в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кухар»

1

Учень Роменського ВПУ Дяченко Дмитро (гр. КК-4) взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за професією «Кухар».

Чарівним жінкам квіти й привітання…

1

Весна вже на порозі, а разом із нею – найкращі людські почуття, без яких неможливо уявити життя на нашій планеті. І саме прекрасна половина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати спраглі від зимових холодів чоловічі душі. З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить Міжнародне жіноче свято – 8 Березня, на яке чекає кожна жінка й дівчина. Але не менше чекають його хлопці та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок та подруг.

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

ШАНОВНІ ЖІНКИ!Прийміть сердечні вітання з нагоди світлого й чудового свята – 8 Березня, початку весни та життя у природі!

Відбулася зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування

1

5 березня 2019 року колектив Роменського ВПУ мав зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування України в Сумській області.

Відбулося свято зустрічі випускників!

1

2 березня 2019 року Роменське ВПУ радо вітало у своїх стінах колишніх учнів минулих років, які злетілися на побачення зі своєю юністю та добрими спогадами, на Святі зустрічі випускників.

Масляна відбулася – весна розпочалася!

1

2 березня 2019 року учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взяли активну участь у проведенні в центрі м. Ромни свята зустрічі весни та проводів зими – Масляної.

Проведено тиждень хімії, біології та географії

1

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи, адже активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Із 25 лютого по 1 березня у Роменському ВПУ було проведено тиждень хімії, біології та географії.

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

1

З 5 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)testportal.gov.ua триває реєстрації на ЗНО-2019.

Перший випуск монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

1

28 лютого 2019 року навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, який діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», здійснив перший випуск висококваліфікованих спеціалістів із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Електрогазозварник».

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

1

Минуло п`ять років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов`ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

1

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, який відбувся 21 лютого 2019 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище».

Відкритий урок інформатики

1

22 лютого 2019 року у групі ПП-1 викладачем інформатики Дівенко І. О. було проведено відкритий урок на тему: «Впорядкування, пошук та фільтрування інформації баз даних в програмі Microsoft Access».

Відкритий урок у групі КК-4

1

Сьогодні в Україні на характер виготовлення та оздоблення кондитерських виробів мають великий вплив європейські тенденції приготування випічки та оздоблень. У багатьох закладах ресторанного господарювання нашого міста готують різні кондитерські вироби з вишуканим оздобленням. В умовах сучасності асортимент кондитерських виробів великий і складається з сотні найменувань, які постійно поповнюються, одним із найрозповсюдженіших є приготування тістечок та тортів оздоблених шоколадом. Довгий шлях пройшли какао-боби до нашого сучасного твердого шоколаду.

Предметний тиждень за напрямом «Будівництво»

1

Методичною комісією майстрів та викладачів за напрямом «Будівництво» було організовано та проведено тиждень будівельних професій, який проходив із 18 по 22 лютого 2019р., з метою активізації роботи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів їх роботи, спрямованих на підвищення якості підготовки конкуренто – спроможних кваліфікованих робітників, всебічного розвитку учнів та підвищення їх інтересів до вивчення предметів професійно – теоретичної та професійно практичної підготовки

Відкритий урок у групі АСЕ-1

1

20 січня 2019 року викладачем Омеляненком О. В. було проведено відкритий урок спеціальної технології в групі АСЕ-1 (професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; кваліфікація 2 розряд) на тему: «Загальні відомості про роботи, які виконуються під час проведення технічного обслуговування системи мащення автомобілів».

Конкурс фахової майстерності із професії «Кухар»

1

Вибір професії - це друге народження людини. Від того, наскільки правильно обраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність особистості, її місце в суспільстві, задоволеність роботою, фізичне та нервово-психічне здоров`я, радість і щастя.

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

1

Швидко промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району. Нині для учнів групи АСЕ-4 «гаряча пора», вони виконували пробні кваліфікаційні роботи та захищали дипломні роботи. 19.02.2019 р. – ДКА із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 20.02.2019 р. – ДКА із професії «Електрогазозванрик», 21.02.2019р. – захист дипломних робіт.

Викладача Роменського ВПУ Омеляненка О. В. нагороджено Сертифікатом учасника Всеукраїнської науково-практичної веб-конференції

1

20 грудня 2018 року на базі ННЦ ПТО НАПН України відбулася науково-практична веб-конференція «Технологія проектного навчання у професійній підготовці кваліфікованих робітників автотранспортної галузі», організаторами якої є Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Навчально-науковий центр ПТО НАПН України.

Герої не вмирають, а залишаються в пам`яті кожного з нас…

1

На жаль історія сучасної України має трагічні події. Так, п`ять років тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із найтрагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Небесна сотня стала символом непохитної волі її учасників.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – обов`язок громадян України

1

21 лютого 2019 року у актовій залі Роменського ВПУ відбулася зустріч учнів ІІ-ІV курсів із головним старшиною-начальником групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшим прапорщиком Глиніним Олесієм Юрієвичем та заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Роменського об`єднаного комісаріату капітаном Кузьменком С. В.

Учень Роменського ВПУ Матвієнко Олексій отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

20 лютого 2019 року в приміщенні зали засідань Сумської обласної ради голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко вручив стипендії 45 обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, активістам учнівського самоврядування закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Спробуй себе у професії» - у Роменському ВПУ відбулися майстер-класи монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

1

Наближення навчання до реалій виробництва сприяє підготовці конкурентоспроможних кваліфікованих робітників, які швидко адаптуються до сучасних умов виробництва. Затребуваність фахівців за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на ринку праці велика і постійна.

Усіх нас єднає рідна мова!

1

Талановиту учнівську молодь Сумщини вкотре об`єднала любов до рідного слова, віра в його силу та незламність. В області відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Звіт про тиждень професій комп`ютерних технологій

1

Тиждень професій - це одна із форм методичної, виховної, профорієнтаційної роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів

ЯК НЕ ВТРАТИТИ СЕБЕ, НЕ ВИГОРІТИ ПРОФЕСІЙНО

1

Проблемa професійного вигорання є однією з найактуальніших для представників багатьох професій. З ризиком професійного вигорання пов`язана і професія практичного психолога, адже зміст діяльності спеціаліста полягає в тому, що постійно необхідно входити і перебувати в стані суб`єкта, з яким здійснюється спільна діяльність: вдивлятися, вслуховуватися в нього, співпереживати, співчувати, передбачати його слова, настрій, вчинки.

День святого Валентина у Роменському ВПУ

1

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!» - саме так вважають учні Роменського ВПУ і з нетерпінням чекають День святого Валентина.

У Роменському ВПУ обрано Міс і Містера училища

1

Ось і наближається до нас на поріг одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День Святого Валентина, яке з нетерпінням чекає вся учнівська молодь Роменського ВПУ.

Зональні змагання із стрітболу

1

12 лютого у спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбулися зональні змагання із стрітболу.

Звітуємо про результати експерименту всеукраїнського рівня

1

7 лютого 2019 року у залі Президії НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

Зимові зміни на території Роменського ВПУ

1

Зима. Блищить білий сніг, укривши все навколо м’якою, пухнастою ковдрою. Це чудова пора, яка радує багатьох своєю білизною, для когось — це час захоплення та радості, відпочинку.

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

1

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ ІЗ МІН`ЮСТОМ!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ

1

Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть малої дитини.Лід блакитного кольору - найміцніший, а білого – значно слабший. Для однієї людинибезпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані. При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.

Зустріч учнів першого курсу Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Вже традиційно не один раз на рік старший інспектор ювенальної поліції Ситник Д. М зустрічається із учнями Роменського ВПУ. Така бесіда відбулася й 06.02.2019 року із учнями першого курсу.

ЗНО-2019. Реєстрацію розпочато

1

05.02.2019 р. у Роменському ВПУ розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року.

5 лютого 2019 року - День безпечного Інтернету

1

5 лютого 2019 року в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay). Понад 140 країн підтримали ідею, мільйони людей об`єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань онлайн-безпеки.

Шевченкове слово

1

Творчість Тараса Шевченка становить величезне духовне надбання для нашої нації. Підтвердженням цього є щорічний Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому юні українці можуть натхненно і творчо висловити своє ставлення до великого поета.

Звіт про тиждень англійської мови

1

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. Під час вивчення ми знайомимось із традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Науково-практичний семінар викладачів інформатики

1

Роль педагога полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня. Артур Шнабель (австрійський педагог, піаніст і композитор)

Роменське ВПУ приймало учасників районного семінару вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

1

29 січня 2019 року на базі Роменського ВПУ відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни».

Бій за майбутнє України: 29 січня – День пам`яті полеглих у бою під Крутами

1

Україна 29 січня вшановує пам`ять Героїв битви, яка відбулася 101 рік тому. У далекому 1918 році українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Участь Роменського ВПУ в методичному об`єднанні практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста Ромни

1

Формування навичок стресостійкості/життєстійкості в учасників освітнього процесу - одне з головних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби міста Ромни. Саме цьому питанню було присвячене методичне об`єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста, яке відбулося 16 січня 2019 року на базі Роменської СЗОШ № 2.

27- січня Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

1

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Святкове богослужіння пройшло у Роменському ВПУ

1

25 січня збіглися дві святкові дати — День студента й Тетянин день. Згідно з переказами, цього дня православна церква вшановує пам`ять святої мучениці Тетяни, яка була зарахована в 235 році до лику святих після своєї трагічної смерті.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Сьогодні практично в кожній сім`ї є комп`ютер або ноутбук, за допомогою якого багато виконують роботу на дому, ведуть сімейну бухгалтерію і виходять в глобальну інтернет павутину. Просто неможливо уявити великі організації і компанії, без сучасної комп`ютерної техніки. Звичайно ж, з подібним високотехнологічним обладнання періодично виникають проблеми, які можуть вирішити тільки кваліфіковані комп`ютерні майстра. Оперативність і якість ремонту, в першу чергу залежить від правильно визначеної причини несправності. Діагностика і ремонт комп`ютерів — це два нероздільних процеси, які виконують електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «кухар»

1

Головне завдання кухаря – готувати не тільки смачну страву, але й корисну та поживну. Готування їжі – давнє мистецтво, адже “Добрий кухар вартий семи лікарів”, - так мовить народне прислів`я, адже кухар – це в першу чергу творець прекрасного, смачного, привабливого.

ОГОЛОШЕННЯ!

1

25.01.2019 року о 9.00 в Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студенства.

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

1

В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них - ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До цих подій, безперечно, належить День Соборності України. 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину державу.

21 січня - Міжнародний день обіймів

1

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. Воно з`явилося в 70-х роках XX століття в США у штаті Мічиган, сформувавшись в студентському середовищі молоді, але точні обставини його появи невідомі. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без жодного інтимного натяку. За своєрідним «повір`ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.

Прес-реліз для ЗЗСО та ЗПТО Сумської області

1

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

Родись жито й пшениця…

1

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята і дуже важливо, щоб у наш час технічного прогресу зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

У Роменському ВПУ знайомилися із системою MOODLE

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ викладач інформатики Дівенко І. О. провела ознайомчу роботу серед викладачів щодо огляду системи електронного навчання Moodle, яка надає можливість проектувати, створювати та керувати інформаційно-навчальними ресурсами навчального закладу.

Змагання серед працівників Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2018-2019 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Педагогічні читання У Роменському ВПУ

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ вудбулася конференція «Інноваційна особистість педагога закладу – запорука якості підготовки сучасного робітника: методичний аспект».