Подати заяву для вступу

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі!

Малята в очікуванні новорічного дива

1

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія й казка. Саме діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Казкова феєрія Нового року

1

Святково прикрашений хол навального закладу вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та з любов`ю створеним святковим вбранням. Вже з перших кроків усі опиняються в атмосфері рукотворної зимової казки, яка втілилася в єдиній новорічній композиції до Новорічних та Різдвяних свят. Сніжинки, святково прибрана ялиночка, десятки подарунків, різдвяні віночки та інші прикраси… Все це багатство кольору і сяйва – плоди творчої фантазії, натхнення та наполегливої праці вчителів та учнів училища.

Новорічні свята на порозі. Подарунки — дітям!

1

Новий рік! Зима! Це всіма нами з дитинства улюблені та радісні дні, коли збуваються мрії та сподівання. Для всіх і дорослих, і малих, вони сповнені світлом радощів та веселощів, очікування дива й казки, душевним теплом і надією…На порозі – Новий рік. Ми чекаємо на це свято особливо, тому що знаємо: незважаючи ні на які обставини, воно прийде і, можливо, принесе приємні зміни.

Вчителі шкіл Роменського району відвідали Центр військово-патріотичного виховання при Роменському ВПУ

1

Молоду незалежну українську державу мають будувати, оберігати і захищати національно свідомі, віддані Батьківщині патріоти. Саме тому національно-патріотичне й духовне виховання в нинішніх умовах – вкрай важливе.

Пробна кваліфікаційна робота за професією «кондитер» 3 розряду

1

Ось і настав час для перших випробувань у професії, для підтвердження своїх набутих навиків. Згідно навчальної програми учні групи КК-4 21 грудня виконували пробну кваліфікаційну роботу за професією «кондитер» 3 розряду.

У Роменському ВПУ стартував конкурс «Мій кращий урок»

1

20 грудня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував конкурс «Мій кращий урок». Викладач Гончаренко Наталія Миколаївна у рамках даного конкурсу провела відкритий урок із предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» у групі К-1 на тему « Технологія приготування смажених страв з овочів».

Головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями

1

За гарною традицією вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» й мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища.

Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ

1

Святого Миколая – є одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому

Учні Роменського ВПУ серед кращих знавців української мови

1

На базі Роменського ВПУ завершився ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Визначено 20 переможців мовних змагань.

Підвищення соціально-психологічної компетентність педагога з питань конструктивної взаємодії з підлітками

1

11 грудня 2018 року на базі державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» відбувся обласний семінар для соціальних педагогів закладів вищої передфахової та професійної (професійно-технічної) освіти в якому брала участь соціальний педагог Роменського ВПУ Тетяна Іванівна Прокопенко.

У Роменському ВПУ пройшов Всеукраїнський тиждень права

1

«У світі, який ще відчував на собі відлуння жахів Другої Світової війни, Декларація стала першою глобальною заявою про те, що сьогодні ми сприймаємо як належне – гідність та рівність усіх людей». Генеральний секретар ООН Пан Гі-мун

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ НА ВСІ ЧАСИ

1

Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

ІІ день роботи учасників ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

14 грудня у Роменському ВПУ другий день напруженої роботи учнів області, які виконують завдання ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Виховний захід «Золоте сяйво калити»

1

Із–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія, коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.

Відкриття ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

13.12.2018 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте відкриття ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Ярмарок робітничих професій

1

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають освітяни та працівники служби зайнятості. У рамках програм професійної орієнтації учнівської молоді 11.12. 2018 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» спільно із Роменською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості було проведено захід «Ярмарок робітничих професій».

«Училище – наша дружня родина»

1

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

Участь учнів Роменського ВПУ у тренінгу «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»

1

З 15 жовтня ГО «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Міжнародної організації з міграції реалізує проект «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми».

Акція «Міняємо цигарки на цукерки»

1

Всім добре відомо, що куріння — це шкідлива звичка. Та ці знання не заважають курити людям всіх вікових категорій та соціальних верств. Шкода від куріння не тільки в тому, що погіршується здоров`я курця, а й тих, хто його оточує

Підведення підсумків конкурсу «У пошуках нових зірок!»

1

Вже стало доброю традицією на святковому гала-концерті підводити підсумки творчого конкурсу «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

Шановні чоловіки та юнаки Роменського ВПУ!

1

Від щирого серця вітаємо Вас із святом - Днем Збройних Сил України.

Працівники Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному фестивалі арт-терапії «Аrt-praktik»

1

30 листопада вперше в м. Суми відбувся Міжнародний фестиваль арт-терапії «Аrt-praktik». У роботі фестивалю взяли участь психологи, учителі, вихователі, соціальні працівники, викладачі, спеціалісти у сфері управління персоналом, тренери та всі ті, хто творить себе як особистість. Роменське ВПУ представляли практичний психолог Радчук Н.А. та соціальний педагог Прокопенко Т. І.

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень учнівського самоврядування

1

3 грудня в Роменському ВПУ стартував Тиждень учнівського самоврядування, у рамках якого заплановано проведення членами Учнівської ради безліч різноманітних акцій, заходів, конференцій.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина»

1

Протягом листопада – січня місяця у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019». Саме у рамках даного конкурсу 30 листопада учні Роменського ВПУ груп МС-2, ЕЛ-1, ЕЛ-2 відвідали з екскурсією ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина», щоб ознайомитися із безпечними технологіями виробництва на підприємстві.

Увага! Запрошуємо учнів взяти участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019»

1

Протягом листопада – січня місяця у навчальному закладі проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019» за напрямом художньої творчості – малюнок.

Здоров`язберігаючі технології для попередження емоційних розладів працівників освіти

1

21 листопада 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання творчої групи практичних психологів міста Ромни

Участь педагогічних працівників у семінарі-практикумі «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ PLATO»

1

З метою ознайомлення з продукцією провідних виробників будівельних матеріалів, формування практичних вмінь щодо роботи з сучасними інструментами, механізмами та матеріалами для удосконалення майстерності педагогічних працівників та надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти, розширення взаємовигідної співпраці з соціальними партнерами, будівельними організаціями у Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне ВПУ» було організовано та проведено семінар-практикум «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ РLATO».

Відбувся турнір із волейболу, присвячений пам`яті патріотів, які загинули під час АТО

1

20-22 листопада на базі Роменського ВПУ за сприяння та підтримки відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради відбувся турнір із волейболу серед юнаків, присвячений пам`яті патріотів, які загинули під час АТО на сході України. Участь у турнірі взяли команди Роменського коледжу СНАУ та Роменського коледжу КНЕУ, збірна команда м. Ромен та збірна «Вільні люди» .

Роменське ВПУ вшанувало пам`ять жертв Голодомору

1

Згадаймо 32-й… Україна… страшний голод… Навчімося згортати крихти хліба в кулачок, бо дотепер пронизує кістки жахливий холод, коли у фільмах бачим спухлих діточок. То ж, Боже, дякуєм Тобі, що наші діти не голодні, що завжди біля них батьки, і нині згадуєм і молимось за тих, що у роки голодні, заснули, не діждавшись ситої весни… Антоніна Довгань

Роменське ВПУ знову серед переможців

1

21 листопада 2018 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Вони проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді та підготовки до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Збори лідерів учнівського самоврядування Південного округу

1

22 листопада 2018 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися збори лідерів учнівського самоврядування Південного округу, на якому були присутні представники Охтирського центру ПТО, Лебединського ВПУ лісового господарства, Глинського ПАЛ, Синівського ПАЛ та Недригайлівського ВПУ.

Участь Роменського ВПУ в засіданні Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»

1

У Міністерстві освіти і науки України 20 листопада 2018 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея відбулося засідання Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні». Серед запрошених на засідання були представники Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, Ресурсного центру ГУРТ та професійно-технічних навчальних закладів - учасників проекту. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляла Гайдук Р. І., завідувач практикою.

ІІ місце у турнірі з волейболу

1

За сприяння та підтримки відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради 20 листопада на базі Роменського коледжу СНАУ відбувся турнір із волейболу серед дівчат, присвячений пам`яті патріотів, які загинули під час АТО на сході України.

Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

1

Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада. Сьогодні, за участі керівництва міста, громадських організацій, депутатів Роменської міської та Сумської обласної ради, громадськості та учнівської молоді відбувся мітинг та покладання квітів, до меморіального знаку Героям - борцям за незалежність України, Стелли Пам`яті загиблих учасників АТО.

ЗНАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ – БЕЗПЕКА ВАШОГО ЖИТТЯ

1

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров`я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров`я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров`я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Участь працівників Роменського ВПУ у міжрайонному семінарі «Українська мілітарна культура»

1

За сприяння і підтримки комунальної установи Сумська обласна рада «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 15 і 16 листопада 2018 року на базі Недригайлівського центру військово-патріотичного виховання, що діє при ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», було проведено міжрайонний семінар «Українська мілітарна культура».

ПАМ`ЯТКА БЕЗПЕКИ З ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДЛЯ УЧНІВ

1

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Безумовно, причиною порушення правил дорожнього руху є недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі.

Тиждень толерантності в Роменському ВПУ

1

Хоч за вікном глибока осінь, а в Роменському ВПУ затишно й тепло від добрих слів та щирих посмішок, адже з 12 по 16 листопада ми відзначали Тиждень толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, навичок ефективного спілкування, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу.

Через уроки виробничого навчання до вершин професійної майстерності

1

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без монтажника санітарно-технічних систем і устаткування.

Зустріч практичного психолога ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надії Радчук з учнями 9 класу ЗОШ №11

1

Практичним психологом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надією Радчук 14 листопада до міжнародного дня толерантності в читальному залі міської центральної бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненко – Давидовича було проведено зустріч з учнями 9 класу ЗОШ №11 на тему: «Конфлікти: причини виникнення та шляхи розв`язання».

Проведено відкриту виховну годину у групі КК-1 «Україно – ти моя молитва»

1

На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна. Саме такими словами розпочалася відкрита виховна година у групі КК-1 на тему «Україно – ти моя молитва», яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна.

Команда Роменського ВПУ посіла ІIІ місце у фіналі змагань із настільного тенісу

1

У вівторок, 13 листопада, в приміщенні спортивного залу Недригайлівського ВПУ відбулись фінальні змагання серед дівчат із настільного тенісу.

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018»

1

Вже 11 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018», який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності учнів, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Тож і 13 листопада під керівництвом викладачів інформатики Дівенко І. О. та Мартинішиної Ю. Ю. учні І-ІІІ курсів змагалися, виконуючи завдання з інформатики.

Інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019»

1

Одним із завдань кожного закладу загальної середньої освіти України є підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Правильно спланований та організований процес такої підготовки є фактором, що впливає на якість освіти випускників, сприяє підвищенню результативності складання ними державної підсумкової атестації формі ЗНО, створює атмосферу продуктивного співробітництва між усіма суб`єктами педагогічної діяльності. Саме тому викладачем української мови та літератури Яцменко С. М. було проведено для учнів ІІІ курсів інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019».

До Міжнародного Дня толерантності

1

16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Нині толерантність розуміється перш за все як повага і визнання рівності, відмова від домінування та насилля, визнання права інших на свої думки та погляди. Отже, толерантність має на меті прийняття інших такими, якими вони є, і взаємодію з ними на основі згоди.

Наші скорені висоти

1

Кращих знавців української мови серед учнівської та студентської молоді, їхніх педагогів-наставників згуртувала зала Сумського обласного драматичного театру з нагоди відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Участь директора Роменського ВПУ в II Міжнародній науково-практичній конференції "Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства"

1

8 листопада 2018 року в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України спільно з департаментом професійної освіти МОН України було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства».

Диктант національної єдності писали в Роменському ВПУ

1

9 листопада, у День української писемності і мови під гаслом «Пишемо разом» вся Україна та українці в усіх куточках світу писали радіодиктант національної єдності «Крила України».

Участь у навчальному тренінгу з теми "Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей"

1

31 жовтня 2018 року спеціалісти психологічної служби міста Ромни взяли участь у навчальному тренінгу з теми "Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей".

Перевірили рівень знань учнів групи БС-1

1

2 та 5 листопада 2018 року в учнів групи БС-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена державна кваліфікаційна атестація з професії муляр 5 розряду. 2.11 учні виконували пробну перевірочну роботу, під час якої вони демонстрували вміння мурувати кути, стовпи, арки та перемички різної товщини та за допомогою різних систем перев`язування швів.

У Роменському ВПУ відзначили свято Хелловіну

1

У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Ось і настало це найстрашніше свято року, яке є традиційним в Америці, хоча його історія почалася на території сучасних Великої Британії та Північної Ірландії.

ЗАКЛАД ОСВІТИ – БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДІТЕЙ

1

У житті дітей та дорослих достатньо психотравмуючих ситуацій, які, незалежно від їх результатів, суттєво порушують базове почуття безпеки. Ідея закладу освіти як безпечного місця має в собі мету змінити традиції виховання і створити в закладі дійсно безпечне, комфортне для дітей середовище.

Хто вникає в суть справи, матиме успіх…

1

25 жовтня 2018 року на базі Роменського ЦПО та РТМ відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами флештренінгу "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів"

25 жовтня учні у Роменському ВПУ виконували завдання І етапу олімпіади з англійської мови

1

25 жовтня у Роменському ВПУ було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасниками якої стали учні третіх курсів та всі бажаючі позмагатися та перевірити власні знання.

Свято з нагоди 100-річчя встановлення у Ромнах пам`ятника Т.Г.Шевченку

1

100 років тому, 27 жовтня 1918 року на честь перебування Тараса Шевченка на Іллінському ярмарку , в Ромнах встановлено пам`ятник Великому Кобзарю. На той час він був єдиним післяреволюційним пам`ятником Тарасу Шевченку в Україні.

Перша конференція «Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя»

1

24 жовтня 2018 року інженер з охорони праці Роменського ВПУ Зиблий О.В. взяв участь в роботі Першої конференції «Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя», яка проводилась у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Проведено олімпіаду з історії України

1

Життя вимагає нового розуміння історії України, повернення із забуття цілого ряду подій, явищ, осіб, героїчних вчинків наших предків, правди про захисників, духовних просвітителів рідної землі, тому курс «Історії України» спрямований на поглиблення знань учнів з історії своєї Батьківщини, підвищення їх загальної культури на етапі національного відродження України.

Вітаємо!

1

Вітаємо ученицю групи ПП-3 Стетюху Альону, з обранням до керівного складу обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини.

Стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

23 жовтня в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

Проведено лінійку

1

23 жовтня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Проведено олімпіаду з математики

1

Основними завданнями проведення учнівської олімпіади із математики є стимулювання творчого самовдосконалення дитини, учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів.

Турнір із «пейнтболу» та «лазертагу» серед школярів Роменщини

1

Громадська організація "Серця Кіборгів" створена з метою надання всебічної соціальної, правової та будь-якої іншої підтримки особам, які приймали участь, а також сім"ям осіб,які загинули під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Батьківські збори учнів І курсу

1

19 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

У Ромнах провели ходу за свободу з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

1

18 жовтня по всьому світу були проведені інформаційні акції відповідно до встановленого у 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Змагання до Дня Захисника України пройшли в Роменському ВПУ

1

Із метою організації змістовного дозвілля, що спрямоване на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров`я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя у Роменському ВПУ відбулися спортивні змагання між учнями перших курсів, присвячені Дню Захисника України.

Екскурсії на підприємство – завжди цікаво!

1

Основна мета виробничих екскурсій полягає в тому, щоб дати учням загальне уявлення про сучасне виробництво, познайомити їх зі структурою підприємств, з умовами та специфікою роботи на них, але головне продемонструвати виробничу працю і розповісти про її сутність, про сучасну техніку і технології виробництва.

Про проведення ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2018/2019 навчальному році відбудеться ІX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Герої поряд з нами

1

Родина - це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, де розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, любові до всього живого.

У Роменському ВПУ відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу

1

16 жовтня 2018 року відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу серед 4 команд учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Відбулося методичне об`єднання практичних психологів

1

10 жовтня 2018 року на базі Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбулося методичне об`єднання практичних психологів із теми "Інноваційна діяльність практичного психолога системи освіти", в якому взяли участь від Роменського ВПУ соціальний педагог Прокопенко Т. І. та практичний психолог Радчук Н.А.

У Роменському ВПУ проведено І етап олімпіади з української мови

1

Мова народу – це найбільший національний скарб і ми всі маємо його оберігати, в тому числі й авторитетними державними заходами... (О.Гончар)

Будуймо кар`єру разом

1

Центр розвитку професійної кар`єри покликаний сприяти працевлаштуванню випускників, адаптації їх у практичній діяльності, підтримки зворотного зв`язку, здійснення моніторингу розвитку їх кар`єри.

Кваліфікаційні роботи у групі КК-3

1

11.10.2018 року учні групи КК -3 після практики на виробництві проходили кваліфікаційні роботи і доводили, що гідні отримати кваліфікацію кухаря 4 розряду.

Всесвітній день посмішки

1

Всі ми, різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі, а для когось стабільно сірі будні вже викликають відчуття норми і зовсім нічого не хочеться міняти. Ну вже ні! Все це якось складно.

Подяки для кухарів училища від Роменської районної державної адміністрації та Роменської районної ради

1

Впродовж десяти днів понад дві тисячі військовозобов’язаних відточували навички з територіальної оборони, які проходили у шести районах Сумщини

Зустріч учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця навчального закладу з працівниками правоохоронних органів, адже профілактична робота дає можливість виробляти в молоді вміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов`язки.

Тиждень правових знань в Роменському ВПУ, приурочений до Дня юриста

1

Із метою розвитку системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури молоді, розвитку громадянських компетентностей, застосування у навчально-виховному процесі кращих європейських досягнень юридичної науки у Роменському ВПУ було розроблено заходи і проведено тиждень правових знань з 01.10 по 08.10 2018-2019 н.р.

Яка лінійка без грамот і медалей?

1

9 жовтня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ РОМЕНСЬКОГО ВПУ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ РЕСТОРАННИХ ТЕХНОЛОГІЙ «BESTCOOKFEST 2018»

1

4-6 жовтня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету Громадською спілкою «Український кулінарний союз» спільно з Київським національним торговельно-економічним університетом та Егейською професійною асоціацією шеф-кухарів було організовано та проведено Міжнародний конкурс ресторанних технологій «BestCookFest-2018» серед фахівців та юніорів з кулінарного і кондитерського мистецтва, ресторанного сервісу та сомел`є.

Нові обличчя на дошці пошани у Ромнах

1

Напередодні свята Дня міста на роменську Дошку пошани занесли нові прізвища містян та найменування колективів, котрі цього року заслужили окремої уваги.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги-освітяни! Шановний педагогічний колектив та ветерани праці ДПТНЗ «Роменське ВПУ»! Від щирого серця вітаю Вас зі святом – Днем працівника освіти!

Змагання із легкоатлетичного кросу в Роменському ВПУ

1

3 жовтня на міському стадіоні імені В. Окіпного серед учнів І-V курсів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік спартакіади училища.

Змагання із міні-футболу відбулися в Роменському ВПУ

1

Із метою виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров`я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки у ДПТЗ «Роменське ВПУ» систематично проводяться різноманітні спортивні змагання

У Роменському коледжі КНЕУ відбулося засідання учасників творчої групи практичних психологів

1

28 вересня на базі Роменського коледжу КНЕУ відбулося засідання учасників творчої групи практичних психологів, в якому взяла участь практичний психолог Роменського ВПУ Радчук Н.А.

Професія продавець для тих, хто любить спілкуватися

1

Продавець – це кваліфікований консультант покупця, його добрий порадник. Нинішній працівник торгівлі – це ініціативна, самостійна в прийнятті рішень особистість, яка відзначається оперативністю, творчим підходом до вирішення всіх питань, пов`язаних із продажем товару та збільшенням товарообігу.

Загальноучилищна лінійка Роменського ВПУ

1

25.04. 2018 року учнівський та педагогічний колективи зібралися на подвір`ї навчального закладу, щоб обговорити поточні питання життєдіяльності училища.

ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО

1

Події в Україні сколихнули громадськість. Попри усі труднощі, які Україні доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість тисяч українців. Волонтерство стало масовим явищем, засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Нині доброчинність і чуйність людей є в усіх сферах життя. Волонтери стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

20 вересня 2018 року відбулося у Роменського ВПУ свято, коли молодь радо приймала до себе в сім`ю першокурсників

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень фізичної культури

1

Сприяння здоров`ю та здоровому способу життя визначене законодавством України як один з основних напрямів державної політики охорони здоров`я. Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров`я і здоров`я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності

І знову на лінійці про нагороди

1

18 вересня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Святкування Дня міста в Ромнах

1

І знову вересень, коли славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Цього року 16.09. роменці святкували річницю Дня міста і як завжди активно і завзято долучився до гулянь педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ.

Змагання «Від допризовника до захисника Вітчизни»

1

З метою реалізації завдань щодо поширення військово-спортивного та патріотичного виховання молоді, формування засад здорового способу життя засобами спорту та популяризації військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля 15 вересня на стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся традиційний міський молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни».

75-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

Уже сімдесят п`ять років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім`ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося українською землею, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Нові комп`ютери – це інвестиція у майбутнє нашої молоді

1

Кабінет інформатики та інформаційних технологій у Роменському ВПУ – це спеціально обладнаний учбово-методичний центр, який забезпечує найвищі рівні викладання – науковий, естетичний, навчальний, методичний і виховний.

Загальноучилищна лінійка у Роменському ВПУ

1

З початком нового навчального року відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять щовівторка на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День фізичної культури та спорту в м. Ромни

1

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.

Підручники нового покоління

1

Про додаткове замовлення підручників

Перший дзвоник пролунав у Роменському ВПУ

1

1 Вересня – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. 3 вересня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо вітало учнів, батьків та педагогів із Днем знань.

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у понеділок 3 вересня 2018 року о 8.15 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Роменське ВПУ влітку активно працює

1

24 серпня 2018 року в селищі Подопригори відбувся щорічний фестиваль Kvartal Fest в урочищі між двох пагорбів.25 серпня знову вчителі та майстри училища підготувало цікаві матеріали на день села Хмелів.

Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

1

Колектив училища взяв участь у відзначенні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

В Роменському ВПУ здійснюється набір учнів за професією монтажник санітарно-технічних систем та устаткування

1

У рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» розроблено відео, яке популяризує послуги новостворених навчально-практичних центрів та сприяє підвищенню привабливості професії сантехніка.

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідав Межигі́р`я

1

Щороку влітку колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо, знайомлячись з пам`ятками історії та культури.

Засідання у форматі «круглого столу»

1

Нові умови розвитку української державності, стрімко зростаюча роль громадянського суспільства, інтеграція України у європейське та світове співтовариство, нестабільність ситуації на сході України вимагають від закладів освіти побудови освітнього процесу на принципах патріотизму, формування усвідомленої потреби в дотриманні Конституції та законів України, нетерпимості до їх порушень. Військово-патріотичне виховання є важливою складовою для реалізації принципів освітньої діяльності в основі якої лежить національна ідея, як консолідуючий чинник української нації.

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

У добру путь, дорогі випускники!

1

Сьогодні, 27 червня, у м. Ромни відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – випускний вечір. У гостинному залі міського Будинку культури, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 291 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали дипломом кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста.

Звіт директора ДПТНЗ “Роменське ВПУ” Помарана П. І. про результати діяльності у 2017-2018 н.р.

1

27 червня 2018 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Головне питання, яке розглядалося на зборах, - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана про результати діяльності у 2017-2018 навчальному році».

Учні Роменського ВПУ захищають дипломні роботи

1

Останні дні навчального року в Роменському ВПУ видалися дуже відповідальними й напруженими, адже випускники училища захищали дипломні роботи.

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: досвід впровадження, проблеми та перспективи»

1

22 червня 2018 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: досвід впровадження, проблеми та перспективи». На ньому були присутні представники міської влади, представники Інституту ПТО НАПН України та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, навчальних закладів області, майстри в/н та викладачі Роменського ВПУ та роботодавці.

На територїї Роменського ВПУ з`явився «Оптиміст»

1

Цього тижня Роменське ВПУ знову здивувало своїх учнів та звичайних перехожих. На його красивому подвір`ї з`явилася нова скульптура під назвою «Оптиміст».

Не тільки активно відпочивають, а й завзято тренуються

1

Цього літа знову Роменське ВПУ приймає у своїх стінах вихованців ГО «Федерація вільної боротьби», які на базі нашого училища проводять свої навчально-тренувальні збори.

Результати III етапу обласного огляду – конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Правознавство» у закладах професійної (професійно – технічної) освіти області

1

Сьогодні перед системою освіти, зокрема професійно-технічною, постає важливе завдання: не тільки надати учням знання, а й забезпечити розвиток пізнавальних здібностей, творчого мислення, а головне – навчити учнів працювати самостійно.

Учениця Роменського ВПУ серед переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець»

1

5-7 червня відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець» на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму».

І знову територія Роменського ВПУ змінюється

1

Майстри виробничого навчання Литвиненко В. Х. та Товстоп’ят О. І. разом із учнями групи МШП-1 узялися за опорядження території навколо центрального навчального корпусу

Тематична бесіда «Рослини рідного краю»

1

Наприкінці весни у Роменському ВПУ учні разом з викладачем біології та географії Деретюк В.А. провели інформаційно-просвітницькі та тематичні заходи операції «Первоцвіт»

Екскурсія для учнів молодших класів

1

31 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали маленькі гості – учні початкових класів Роменської СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського. Дітлахів було багато, всі вони веселі й життєрадісні та з великою цікавістю оглядали все навколо.

Вітання для директора Роменського ВПУ Помарана П.І.

1

Хай цвіте не вяне із роками доля,

Нехай літ щасливих птаха накує.

Від землі Вам сили, від води - здоров’я,

А добра від сонця хай Господь дає.

Роменське ВПУ долучилося до відзначення «Дня Степу»!

1

В нашій країні наприкінці весни відзначається «День степу». У 2018 році відзначення «Дня Степу» в Сумській області проходить під егідою природного заповідника «Михайлівська цілина» у рамках міжнародної конференції з нагоди 90-річчя природного заповідника.

ХVІ міський зліт підлітків-лідерів

1

23 травня 2018 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ХVІ міський зліт підлітків-лідерів, які працюють за Програмою "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

Остання лінійка 2017-2018 навчального року

1

22.05.2018 року учнівський та педагогічний колективи зібралися обговорити поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Участь Роменського ВПУ в ярмарку до Дня Європи

1

Відповідно до плану спільної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області на 2018 рік, із метою популяризації системи професійної освіти, поширення позитивного іміджу закладів професійної (професійно-технічної) освіти та з нагоди святкування дня Європи 19 травня у м. Суми було проведено ярмарок до Дня Європи.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відкрито Центр розвитку професійної кар`єри

1

18 травня відбулося відкриття Центру розвитку професійної кар`єри у ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Основною метою діяльності Центру є підняття престижності навчання за робітничою професією, сприяння плануванню успішного кар`єрного розвитку учнівської молоді, залучення до дієвої співпраці роботодавців, для працевлаштувати випускників закладу.

Визначено переможців конкурсу «Учень року-2018»

1

18 травня, на другий день конкурсу «Учень року» талановита, обдарована молодь змагалася ще у двох важливих конкурсах: майстер-класі «Я роблю це так» та «Професія - сьогодні, кар`єра - завтра, успіх - завжди» - конкурсі на кращий нарис, листівку, власний вірш. Конкурсанти демонстрували знання та здібності в обраній професії, розкривали себе як творчі особистості, винахідливі, наполегливі, ерудовані, талановиті й цілеспрямовані.

Збір лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти

1

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів - це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером. Однією з форм залучення дітей до участі у громадському житті є учнівське самоврядування.

Конкурс творчих учнівських робіт у Роменському ВПУ

1

З метою створення сприятливих умов для виявлення та підтримки обдарованої та творчої молоді та їх наставників, обміну позитивним педагогічним досвідом, поширення та впровадження кращого досвіду ініціативних особистостей, залучення обдарованих учнів до активної участі в конкурсах і змаганнях у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 17 квітня було проведено загальноучилищний конкурс «Творчих учнівських робіт».

Розпочато конкурс «Учень року-2018»

1

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй творчої підтримки в інтелектуальному, духовному, фізичному й професійному розвитку проводиться конкурс «Учень року » серед закладів професійно-технічної освіти, який 17.05 в стартував у ДПТНЗ «Роменське ВПУ».У рамках цьогорічного конкурсу беруть участь 18 державних професійно-технічних навчальних закладів.

Демонстрація фільмів «Воїни духу» та «Добровольці»

1

16 травня 208 року в актовому залі Роменського ВПУ зібралися учні училища, шкіл та технікумів м . Ромни. Перед ними виступили члени громадської організації "Серця Кiборгiв ".

Змагання з бадмінтону пройшли в Роменському ВПУ

1

10 травня 2018 року в приміщенні спортивної зали ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з бадмінтону серед ПТНЗ області.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка»

1

Екскурсія на підприємство – це унікальна можливість своїми очима побачити виробництво, умови праці, дізнатись про вимоги та перспективи зайнятості. Саме з такою метою учні Роменського ВПУ відвідали 10.05.2018 року підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка». Учні груп АСЕ-1, АСЕ-2, МС-1 та ЕЛ-1 ознайомилися зі структурою провідного підприємства з виготовлення сільськогосподарської техніки, його функціями, робочими місцями.

9 травня в Ромнах відзначили День перемоги у Другій Світовій війні

1

Все далі відходять грізні й важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам`ять про тих, хто не шкодував своєї крові та життя для спільної перемоги. Ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам`яті й безсмертя, як свято дружби народів, які в ім`я життя й майбутнього власною кров`ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

Захист дипломних робіт учнями групи АСЕ-4

1

08.05.2018 року для учнів групи АСЕ-4 був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника V розряду. А напередодні – 07.05 вони проходили ПКА. Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були представники адміністрації, викладачі та майстри училища.

Впорядкування території у Роменському ВПУ

1

У ці весняні дні все пробуджується, цвіте, розвивається. Наш навчальний заклад також потребує змін та розквіту краси. З метою поліпшення стану оформлення, озеленення та благоустрою територій навчальних закладів міста, створення комфортних умов для перебування учасників освітнього процесу, формування естетичного смаку, культури та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища в молоді, територія училища почала змінюватися.

Традиційно напередодні свята привітання для ветеранів праці

1

Вже вкотре стало традицією у Роменському ВПУ напередодні Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щиро та сердечно вітати ветеранів війни та праці

Урочиста лінійка до Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1

8 травня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на урочисту лінійку до Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зібралися учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники Роменського УЕГГ ПАТ «Сумигаз» та звичайно, ветерани.

Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

1

Прийміть щирі вітання з нагоди вшанування Дня пам`яті і примирення та відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ТА БІЛЯ ВОДОЙМИЩ

1

Вода – це чудодійний засіб оздоровлення. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді себе спокійно і впевнено. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

День відкритих дверей. Професійне самовизначення – перша сходинка до успішного майбутнього

1

Не проста річ - вибрати професію. Дуже важливо не зрадити своїй мрії, і тоді будь-яка робота буде і легкою, і радісною.

Модернізація матеріально-технічної бази - основа якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів

1

Підготовка Програми розвитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на 2018-2019 роки зумовлена необхідністю удосконалення системи освіти, зміцнення матеріально-технічної бази, орієнтації на задоволення запитів жителів міста та району в якісній та доступній професійній освіті.

Тиждень фахової майстерності з професії «Кухар, кондитер»

1

Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль¬ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під-вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів. Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв’язків між теоретичними знаннями й виробничим навчан¬ням , є можливим шляхом їхнього вдосконалення. Колективна методична робота майстрів виробничого навчання й викладачів професійного циклу є найбільш ефективною. Доказом цьому є тиждень фахової майстерності з професії «Кухар, кондитер», який пройшов у Роменському ВПУ із 23 по 27 квітня.

Участь Роменського ВПУ у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності

1

24-25 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» проходив півфінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «монтажних санітарно-технічних систем і устаткування».

З Україною в серці

1

«З Україною в серці» - під таким гаслом 27 квітня 2018 року відбувся заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти». Учні та педагогічні працівники професійної (професійно-технічної) освіти демонстрували свою творчість у таких номінаціях: «Вокал (соло, дует, тріо, ансамбль)», «Декламатор», «Хореографія (народна, класична, сучасна)».

Роменське ВПУ - переможець XXІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

Грандіозна подія цьогоріч проходила в м. Миколаєві з 26 по 28 квітня. До чудового сонячного міста на березі річки Південний Буг з`їхалися юнкори з усієї України на церемонію нагородження учасників та переможців щорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Вже вкотре ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

Відзначення 32-х роковин Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 32 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль».

Підручники нового покоління

1

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2018 №176 «Пpo проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти», у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося обговорення електронних версій оригінал-макетів підручників, що використовують у навчальному процесі.

Члени дорадчої ради «Взаємодія» в гостях у Роменському ВПУ

1

25 квітня до Роменського ВПУ завітали поважні гості - члени дорадчої ради «Взаємодія» на чолі з її керівником Григорієм Стрельченком. Вони оглянули матеріально-технічну базу училища. Ознайомилися із освітнім процесом. Гості побували в музеях училища, відвідали капличку Св. Тетяни, оглянули деякі кабінети, майстерні та лабораторії. Значний інтерес у присутніх викликав навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, що був нещодавно відкритий у навчальному закладі.

Виховна година «Чорнобиль немає минулого часу»

1

З метою осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій аварії на ЧАЕС, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім`я майбутнього життя людства, бережливе ставлення до навколишнього середовища, почуття господаря на своїй землі, розвивати почуття гордості за свій народ, прищеплювати любов до рідного краю 25 квітня бібліотекарем Картавою М. М. було проведено виховний захід «Чорнобиль немає минулого часу» для учнів груп ПП-1, АСЕ-2 та КК-2.

Виховна година «Чорнобиль – скорбота пам`яті людської»

1

26 квітня 2018 року виповниться 32 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

На лінійці – слова вдячності та нагороди

1

Чергова загальноучилищна лінійка відбулася 24 квітня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Методкомісія комп`ютерних технологій рекламувала власну професію учням шкіл міста

1

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору майбутньої професії для учнів 9-11 класів ЗОШ №2, ЗОШ №11 був організований захід «Моя професія найкраща».

Участь Роменського ВПУ у творчій майстерні

1

З метою реалізації міжпредметних зв`язків через інтегрування предмета «Іноземна мова» та професійно-теоретичних предметів з професії «Кухар, кондитер» та задля сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників і популяризація робітничих професій у грудні 2017 року в області стартував проект «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кухар, кондитер».

Засідання методичного об`єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста

1

Психологічний мікроклімат - це якісний бік міжособистісних стосунків, що виявляється в сукупності психологічних умов, які сприяють або перешкоджають продуктивній діяльності колективу та всебічному розвиткові особистості в класі/групі.

Поетапна кваліфікаційна атестація учнів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

Згідно з Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах та робочим навчальним планом проведено поетапну кваліфікаційну атестацію групи МС-1, які навчаються за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Майстер-класи за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

Проведення майстер-класів із використанням нових виробничих технологій і матеріалів стало ефективною формою передачі знань і умінь, обміну досвідом.

Традиційно на лінійці у Роменському ВПУ

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір`ї навчального закладу.

Вітаємо із ювілеєм!

1

14.04.018 року адміністрація та колектив Роменського ВПУ вітали з ювілеєм, з такою важливою і значущою датою — семидесятиліттям Стрельченко Софію Семенівну, колишнього заступника директора училища з навчальної роботи, викладача математики, «Відмінника освіти України», яка із 2012 року знаходиться на заслуженому відпочинку.

Конкурс фахової майстерності серед учнів І курсу групи МС -1 за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

Сьогодні важко уявити собі сучасну житлову або адміністративну будівлю без чітко налагодженої та відрегульованої системи санітарно-технічного обладнання. Після закінчення навчання наші учні зможуть здійснювати монтаж та ремонт систем водопостачання, каналізації, опалення та газопостачання, отже завжди матимуть роботу.

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 5 травня 2018 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей.

Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності

1

Одна з найважливіших державних задач — охорона життя та здоров`я громадян в процесі їх трудової діяльності, створення безпечних та нешкідливих умов праці. У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відповідно до наказу директора від 21.03.2018 р. № 61-уч з метою підтримання належних умов праці, навчання, відпочинку учасників освітнього процесу, використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності з 02 квітня по 30 квітня 2018 року проходить місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Щиросердно вітаю зі світлим Христовим Воскресінням!

1

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

Із Світлим святом – Воскресінням Господнім!

1

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним із головних релігійних є весняне свято - Великдень. Адже саме в цей святий день Ісус Христос воскрес із мертвих. Ходить повір`я, що на Пасху усі християни, молячись, отримують духовне очищення. Це світле й добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Увага! Електронна заява!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді на сайті училища romnyvpu.com.ua - кнопка «Подати заяву для вступу»

Співпраця Роменського ВПУ із ТОВ "Завод Кобзаренка"

1

30.03.2018 року до Роменського ВПУ із офіційним візитом завітав наш соціальний партнер – директор ТОВ «Завод Кобзаренка» - Анатолій Дмитрович Кобзаренко.

Ознайомлення з новими технологіями та гіпсокартонними системами компанії SINIAT та URSA

1

Представники компанії «SINIAT» 29 березня 2018 року провели семінар-тренінг на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» на тему: «Асортимент товарів та технології використання ТМ PLATO». Учасники семінару ознайомилися з новими технологіями та гіпсокартонними системами компанії SINIAT та URSA. У тренінгу взяли участь представники закладів освіти області, будівельних і проектних організацій.

Cемінар практичних психологів закладів освіти міста

1

28 березня 2018 року на базі Роменського коледжу КНЕУ відбувся семінар практичних психологів закладів освіти міста з теми: "Комп`ютерна залежність: формування, діагностика, корекція і профілактика"

Інтелектуально-розважальна гра «Наша країна - Україна»

1

З метою допомогати учням навчитися шанувати Батьківщину, прищеплювати любов до народної символіки, розширювати знання молоді про цінності українців і Україну взагалі, поглибити знання про традиції і звичаї, пригадати приказки й цитати, покращити естетичний смак, творчі здібності та виховувати повагу до національної культури 29.03.2018 року вихователь гуртожитку Прокопенко Тетяна Іванівна підготувала та провела інтелектуально-розважальну гру «Наша країна - Україна».

Навчання й перевірка знань працівників Роменського ВПУ із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

1

Навчання з питань охорони праці - це навчання працівників із метою отримання необхідних знань і навичок з питань охорони праці та безпечного ведення робіт.

Вітаємо з перемогою!

1

27 - 28 березня 2018 року на базі Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно–технічної) освіти з професії «Кравець»

Поетапна кваліфікаційна атестація у групі К-1

1

26.02.2018 року учні групи К-1 проходили поетапну кваліфікаційну атестацію і доводили, що гідні отримати кваліфікацію кухаря IІІ розряду.

Чи потрібно завжди говорити правду?

1

«Чи потрібно завжди говорити правду» саме на таку тему відбулася 26.03.2018 року зустріч учнів Роменського ВПУ із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим.

Співпраця Роменського ВПУ з Роменським міськрайонним центром зайнятості

1

Служба зайнятості й навчальні заклади сьогодні уже невідривні одне від одного, адже вони разом шукають ефективні форми, які допомагатимуть молоді бути успішною і вчитимуть оперативно реагувати на потреби роботодавця.

Майбутнє, у якому ти будеш жити завтра, залежить від тебе вже сьогодні! (екологічний проект «Година Землі»)

1

Наш навчальний заклад отримав Сертифікат, який підтверджує, що ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - учасник акції «Година Землі - 2018» і піклується про майбутнє планети.

Засідання творчої групи психологів

1

21 березня практичний психолог Роменського ВПУ Надія Радчук взяла участь в засіданні творчої групи психологів.

Відкритий урок із предмета «Обладнання для роботи в офісі»

1

23.03.2018 року у групі ЕЛ-2 у рамках конкурсу «Мій кращий урок» викладачем Рибкіною В. В. було проведено відкритий урок із обладнання для роботи в офісі на тему: «Особливості роботи мобільних телефонів».

ВІДКРИТИЙ УРОК ІЗ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

1

22.03.2018 року у групі АСЕ-2 у рамках конкурсу «Мій кращий урок» викладачем Бурносом В.М. було проведено відкритий урок із Захисту Вітчизни на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею».

Освітяни Глухівщини завітали до Роменського ВПУ

1

21.03.2018 року до Роменського ВПУ із офіційним візитом завітали представники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Відкритий урок із охорони праці

1

У рамках обміну досвідом викладачем Пугач Тамарою Миколаївною було 21.03.2018 року проведено відкритий урок із охорони праці на тему: «Послідовність, принципи й засоби надання першої допомоги».

Участь ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у науково-практичній конференції «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання»

1

19 березня 2018 року ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було почесним учасником науково-практичної конференції «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання».

Золота медаль ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

1

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев`ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Звіт про тиждень професій сфери торгівлі

1

Тиждень професій - це одна із форм методичної, виховної, профорієнтаційної роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль-ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під¬вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Шановні випускники 9-их та 11-их класів! Запрошуємо Вас на навчання до Роменського вищого професійного училища!

1

17 березня 2018 року в Роменському ВПУ відбувся День відкритих дверей. До цього профорієнтаційного заходу були залучені учні як міста так і району.

Учні ІІІ-х курсів в очікуванні пробного ЗНО

1

15.03.2018 року відбулося чергове зібрання учнів третіх курсів, що зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 2018 року, яке провела заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т. Я.

Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?

1

4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов`язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання цього виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об`єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.

Відкритий урок із художньої культури

1

У рамках загальноучилищного конкурсу «Мій кращий урок» 13.03.2018 року у групі КК-3 викладачем Скляр Аллою Анатоліївною було проведено відкритий урок із художньої культури на тему: «Образотворче мистецтво Італії: епоха “титанів”. Леонардо да Вінчі. Рафаель».

Для Вас прекрасні, милі, унікальні…

1

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать осипає всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю чарівністю та витонченістю.

Конкурс професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Згідно з річним планом роботи навчального закладу та з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників у Роменському ВПУ було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів груп ЕЛ-1, ЕЛ-2 з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» у два тури (теоретичний та практичний).

Налагодження соціального партнерства з ТОВ «ALA International»

1

6 березня 2018 року представники ДПТНЗ «Роменсье ВПУ» відвідали підприємство ТОВ «ALA International», яке функціонує в місті Ромни з березня 2017 року.

Семінар-практикум спільно з компанією «SCANMIX-UKRAINE» («Сканмікс-Україна»)

1

Представники 20-ти закладів професійної освіти області та 60-ти будівельних і проектних організацій 27 лютого 2018 року взяли участь у семінарі-практикумі з теми «Сухі будівельні суміші» компанії «SCANMIX-UKRAINE».

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

1

На виконання листа Департаменту освіти і науки Сумської ОДА заняття в Роменському ВПУ розпочнуться в понеділок 5 березня.

Розпочато ремонт актового залу

1

З метою забезпечення комфортних умов не лише для навчання учнів, а й для проведення змістовного дозвілля розпочато ремонт актового залу.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «Муляр»

1

На базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» 27-28 лютого відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Муляр», в якому взяли участь 7 найкращих учнів із Сум, Ромен, Кролевецького, Липоводолинського та Краснопільського районів.

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 17 березня 2018 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей.

Зустріч учнів Роменського ВПУ з представником Роменського об’єднаного військового комісаріату майором Домрачевим А. О.

1

23.02.2018 року в Роменському ВПУ відбулася зустріч з представником Роменського об`єднаного військового комісаріату майором Домрачевим Альбертом Олександровичем, який провів з учнями ознайомчу бесіду «Умови проходження служи за контрактом».

Предметний тиждень за напрямом «Будівництво»

1

Методичною комісією майстрів та викладачів за напрямом «Будівництво» було організовано та проведено тиждень будівельних професій у форматі «Кожна хвилина — крок до досконалості й майбутньої кар`єри», який проходив із 19 по 23 лютого 2018р.

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

1

Ось і промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району.

Зустріч учнів ВПУ із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

1

Протоієрей Долгий Дімітрій, на зустрічі із учнями Роменського ВПУ, яка відбулася 22 лютого, закликав молодь не порушувати Заповіді Божі. Пояснив призначення Великого посту, як періоду внутрішнього росту, звільнення від егоїзму, шкідливих звичок (вживання алкоголю, паління, злослов’я, лінощів) прощення, каяття, зосередження на істинно важливих цінностях.

Виховна година «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди»

1

21 лютого 2018 року, класним керівником групи КК-1, Солоненко Світланою Володимирівною була проведена виховна година «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди» .

Роменці вшанували Героїв Небесної Сотні

1

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, 20 лютого у м. Ромни біля меморіального знаку Героям – борцям за незалежність України зібрались: керівництво міста; представники установ, підприємств, організацій; політичних та громадських організацій; місцеві активісти, волонтери, молодь та небайдужі мешканці.

Овчаренку Руслану вручено стипендію голови облдержадміністрації

1

20 лютого 2018 року в обласному центрі відбулась офіційна церемонія вручення стипендії голови обласної державної адміністрації.

Відкриті уроки в кухарів

1

19.02.2018 року в Роменському ВПУ було проведено відкриті уроки. Із предмету «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства» на тему: «Технологія приготування, вимоги до якості помади білої основної та глазурі дзеркальної» урок провела Литвин Т. І. Із предмету «Устаткування підприємств харчування» з теми:«Водонагрівники» із учнями першого курсу було проведено відкритий урок викладачем Безкоровайною В. В.

Звіт про тиждень англійської мови

1

У Роменському ВПУ з 12 по 16 лютого проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко.

Зустріч учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Одним із найважливіших напрямів виховної роботи з молоддю є превентивне виховання та профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх.

На крилах любові («Кохання з першого погляду» в гуртожитку)

1

14.02.2018р. у гуртожитку Роменського ВПУ відбулося чудове дійство «На крилах любові», на якому серед багатьох пар юнаків та дівчат обирали найромантичнішу пару.

14 лютого 2018 р. проведено творчий звіт практичного психолога Радчук Н. А.

1

14.02.2018 р. на базі Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбулося методичне об`єднання практичних психологів закладів освіти міста на тему: «Навички кризового консультування та розвиток психологічної стійкості до стресу у дітей».

Учень Роменського ВПУ Овчаренко Руслан отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 31.01.2018 № 65-ОД «Про призначення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань у 2018 році» учень Роменського ВПУ Овчаренко Руслан отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Концерт «Все про кохання»

1

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!»

Гала-концерт «У пошуках нових зірок»

1

12.02.2018 року в Роменському ВПУ завершився щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок».

Відчуття щастя й романтики

1

І знову лютий, за вікном мороз. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, і в наше училище завітав самий теплий та романтичний день року, свято закоханих - День святого Валентина.

Відкриття виставки: «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921 рр.»

1

12.02.2018 року в Роменському будинку культури відбулося відкриття виставки: «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921 рр.», приуроченої до 100–річчя проголошення Української Народної Республіки, що являє собою експозицію з 20 банерів.

Конкурс професійної майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів»

1

08.02.2018 року в Роменському ВПУ відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Продавець продовольчих товарів», де змагалися найкращі учні І-ІІІ курсів.

Благодійний концерт та ярмарок для збору коштів на лікування вчителю-реабілітологу Світлані Ковальовій

1

08.02.2018 року в МБК відбувся благодійний концерт та ярмарок для збору коштів на лікування вчителю-реабілітологу Роменського центру реабілітації дітей-інвалідів Світлані Ковальовій. Участь у концерті взяли аматорські колективи та солісти м. Ромни. А ще до нашого славетного міста завітав зірковий гість – Антон Копитін – переможець шоу «Голос країни 2015».

Співпраця Роменського ВПУ із КП «Ромникомунтепло»

1

07.02.2018 року до Роменського ВПУ із офіційним візитом завітали наші соціальні партнери - представники КП «Ромникомунтепло» на чолі з керівником Мегою Віталієм Петровичем.

Конкурс фахової майстерності із професії «Кравець»

1

07.02.2018 року в Роменському ВПУ було проведено конкурс фахової майстерності із професії «Кравець». Його метою було виявлення кращих за рівнем професійної майстерності серед учнів із даної професії, розвитку їх творчої активності, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників.

ЗНО-2018. Реєстрацію розпочато

1

6.02.2018 р. у Роменському ВПУ розпочато реєстрацію учнів для участі у ЗНО, яка триватиме до 19.03.2018. Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2.04.2018 р.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

Проведення предметних тижнів із запланованими заходами привертають увагу учнів до обраної професії, спонукають до вивчення теоретичного матеріалу, стати кращими у професії, поставивши перед собою мету - впевнено йти вперед, ставати фахівцями своєї справи.

Конкурс фахової майстерності за професією «Муляр»

1

1 лютого 2018 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Муляр».

Щорічне засідання науково-методичної комісії у м. Київ

1

1 лютого 2018 року відбулося щорічне засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України під головуванням академіка Неллі Ничкало.

Змагання з баскетболу

1

У Роменському ВПУ велика увага приділяється забезпеченню гармонійного всебічного фізичного розвитку учнів, виробленню в них навичок здорового способу життя, розвитку інтересу до занять спортом, зокрема й до гри в баскетбол. Саме тому особливе місце у плані роботи навчального закладу займають спортивно-масові заходи та змагання, метою яких є залучення молоді до занять фізичною культурою, формування морально-вольових рис характеру та розвиток їх фізичних якостей.

Герої Крут – для нащадків взірець

1

Добре кажуть «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «кухар»

1

Про смаки не сперечаються. Ми часто використовуємо цей вислів, коли мова заходить про якусь книгу, кінофільм, одяг. Але своїм походженням вислів зобов’язаний кухарському мистецтву. Готування їжі – кулінарія, кухарська справа – давнє мистецтво. Можливо, саме творча сторона кулінарного мистецтва й залучила до цієї сфери людської діяльності вчених, композиторів, письменників.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Комп`ютер, як і багато інших приладів, має властивість виходити з ладу в самий незручний момент, коли потрібно закінчити термінову роботу або підготувати документ для стратегічно важливого партнера. Якщо ви працюєте в офісі або дома, але в комплектуючих і софті не розбираєтеся, - ремонт комп`ютера робити немає кому. Тоді єдиний вихід — це звернутися до кваліфікованого електромеханіка з ремонту та обслуговування ЛОМ.

Тренінг «Профілактика професійного вигорання» для викладачів та майстрів в/н

1

Сучасний стан освітньої системи характеризується активним упровадженням інноваційних технологій у педагогічний процес. В умовах змін, які відбуваються сьогодні, все більш високі вимоги ставляться не тільки до професійних знань, умінь та навичок учителя, але й до рівня його особистісного саморозвитку, його психологічного самопочуття.

Святкове богослужіння

1

«Немає жодного вищого мистецтва, ніж мистецтво виховання. Мудрий вихователь створює живий образ, дивлячись на який, радіє Бог і люди…». 25 січня 2018 року у навчальному закладі з нагоди свята та річниці відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни, відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий.

Виставка живописних творів випускниці навчального закладу Надії Полуян-Внукової

1

23 січня у Роменському краєзнавчому музеї відкрито виставку картин Надії Полуян-Внукової «Не зрадь землю, що тебе зростила».

ОГОЛОШЕННЯ!

1

25.01.2018 року о 9.00 в Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студенства.

Сила нації - в її єдності (22 січня - День Соборності України)

1

Святковий день - двадцять друге січня, так хочеться усмішок і пісень. Віднині Україна незалежна. Запам’ятайте, люди, світлий день!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД ПРИ УСКЛАДНЕННІ ПОГОДНИХ УМОВ

1

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів та хуртовин. З оголошенням попередження про можливі снігові замети – необхідно обмежити пересування за межами помешкань.

Виховна година «Співаєм славу тій події і тепер. 22 січня – День Соборності України».

1

З метою поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, підняття патріотизму, виховання національної свідомості, глибокої поваги та любові до рідної неньки України у Роменському ВПУ 18.01.2018 року було проведено виховну годину «Співаєм славу тій події і тепер.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ЗБЕРЕЖЕМО ЗЕМЛЮ ДЛЯ НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ»

1

З 11 травня по 15 грудня 2017 р. Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України проводився Всеукраїнський конкурс на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь»

Спортивні змагання серед працівників Роменського ВПУ

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2017-2018 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Вивчення педагогічного досвіду в Роменському ВПУ

1

11.01.2018 року у Роменському ВПУ відбувся методичний діалог «Мій педагогічний досвід».

Методичний фестиваль для викладачів та майстрів виробничого навчання Роменського ВПУ

1

10.01.2018 року в Роменському ВПУ було проведено методичний фестиваль на тему: «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрових компетентностей учасників освітнього процесу».

У Роменському ВПУ розпочався методичний тиждень

1

Презентація екологічного проекту «Проблема утилізації відходів СТО».

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація першокурсників до навчання в Роменському ВПУ»

1

Під час зимових канікул відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів І курсу до навчання в училищі».

Ромни зустрічали звільненого кіборга Олександра Морозова

1

Після трьох років полону – додому!

Міністр Л.М. Гриневич відзначила роботу викладача Роменського ВПУ

1

Викладача Роменського ВПУ Яцменко Світлану Миколаївну нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України

Учень Роменського ВПУ - переможець VIII Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!»

1

Учень 4 курсу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренко Руслан отримав Диплом ІІІ ступеня у номінації «Стаття»

Очікування новорічного дива

1

Новорічні ранки в кожному навчальному закладі - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.