Подати заяву для вступу

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі! Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новорічний настрій у Роменському ВПУ

1

Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза й найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками й ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо… чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще!

Звіт про проведення тижня природничих дисциплін

1

Біологія, хімія, географія… «їх пильний сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця, і в безмовне життя дерева. Вони дивляться скрізь, завзято шукають початок життя…» (М. Горький)

Виставка-конкурс «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

1

Напередодні Нового року зазвичай землю вкриває снігова ковдра, блищать, сяють сніжинки у світлі ліхтарів. Якщо зазирнути в освітлені вікна будинків, можна побачити там вбрані ялинки, іграшки та гірлянди, які світяться кольоровими вогниками. А у населених пунктах біля високих міських ялинок збирається багато людей, які хочуть зустріти Новий Рік на святковому гулянні.

Основні моменти щодо проведення пробного ЗНО-2018

1

Шановні батьки та учні Роменського ВПУ, зверніть увагу на терміни реєстрації та здачі пробного ЗНО-2018

ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти

1

Викладачі методкомісій природничого та суспільно-гуманітарного циклів узяли участь у пролонгованих дистанційних семінарах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Організація виробничого навчання в умовах виробництва – нагальна вимога сьогодення

1

Тісна співпраця навчального закладу з соціальними партнерами є запорукою підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів з їх подальшим працевлаштуванням.

«Усміхнись і привітай! Новий рік свій зустрічай!»

1

Новорічні свята завжди несуть із собою якісь особливі відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято очікують не лише діти, а й дорослі.

Загадковий охоронець вогнища святкового

1

Мабуть, кожен із нас у важкі моменти життя, коли потребував якоїсь підтримки, не один раз шепотів: «Батюшка, Миколаю-угоднику, допоможи, захисти…». Ми звертаємося до нього як до заступника, до захисника роду людського і хочемо, щоб він не обійшов нас своєю добротою і допомогою.

Національній академії педагогічних наук України - 25 років

1

15 грудня 2017 року у конференц-залі Національної академії педагогічних наук України відбулася презентація книги "Національна академія педагогічних наук України - 25 років".

Роменське ВПУ вшанувало учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

1

Щороку 14 грудня вся Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – наймасштабнішої катастрофи в історії країни. Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналися до громади міста біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям, поклавши квіти та згадавши тих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

А й на Андрія…

1

13 грудня одне з великих та улюблених свят – день Св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити. Андріївські вечорниці були проведені й в гуртожитку Роменського ВПУ.

Тиждень права в Роменському ВПУ

1

11 грудня викладачами правознавства Король А. М. та Дівенко І. О. було проведено виховні години присвячені Дню прав людини.

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

1

Конкурс проводиться щороку у два сезони (кожне півріччя) на добровільних засадах за двома конкурсними програмами з ІТ проектів та кіберспорту.

Дарунки військовослужбовцям у зону АТО

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який небайдужий до долі країни та військовослужбовців, висловлює щирі вітання на адресу захисників країни, а також з нагоди свята приготував дарунки військовим в зону АТО.

«Вся влада – учнівським радам!»

1

7 грудня 2017 року в День місцевого самоврядування в училищі пройшла акція «Вся влада – учнівським радам!».

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ продовжується

1

Продовжився Тиждень учнівського самоврядування в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведенням звітно-виборчої конференції. За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина».

Розвиток партнерства між роботодавцями і закладами професійно-технічної освіти – головна умова підготовки робітничих кадрів для галузі громадського харчування

1

5 грудня 2017 року відбулася регіональна галузева нарада з напрямку «Громадське харчування» за темою «Розвиток партнерства між роботодавцями і закладами професійно-технічної освіти – головна умова підготовки робітничих кадрів для галузі громадського харчування».

Вітальна акція «З Днем Збройних сил України»

1

6 грудня – вся Україна відзначає День Збройних сил України. Саме в цей день зі святом вітаємо наших лицарів і захисників, даруючи їм подарунки та чарівні посмішки. Привітали чоловіків і в Роменському ВПУ.

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ набирає обертів

1

У Роменському ВПУ продовжується Тиждень учнівського самоврядування.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1

1 грудня в Роменському ВПУ стартував Тиждень учнівського самоврядування, у рамках якого заплановано проведення членами Учнівської ради безліч різноманітних акцій, заходів, конференцій. Розпочали Тиждень проведенням акції «Червона стрічка», приуроченої до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

Зустріч випускників. 30 років потому

1

23 листопада 2017 року відбулася зустріч випускників 1988 року, які навчались за професією «Кухар». Зустріч розпочалась дзвоником та перекличкою присутніх. Декого не відразу й впізнали. Треба було знайомитись заново.

ЗНО – іспит, не складніший за інші, проте він має свою специфіку

1

У рамках інформаційної кампанії щодо ЗНО-2018, відповідно до плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 31.10.2017, на виконання листа ХРЦОЯО від 21.11.2017 № 10/21-25/390 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018», в училищі з 27 листопада по 30 листопада 2017 року були проведені позаурочні заходи для ознайомлення учнів груп АСЕ-3, МШП-3, КК-3, ПП-3 із особливостями доступу до сайту УЦОЯО та навігацією роботи в ньому. Зокрема учні отримали відповіді на запитання.

В училищі пройшла педагогічна рада

1

Наприкінці листопада в Роменському ВПУ пройшло засідання педагогічної ради.

Виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті»

1

Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в бібліотеці ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті».

Засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості» Роменського ВПУ

1

У листопаді відбулось засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості», де майстри в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів Демченко М.М. та Тавстоп’ят Г.І. представили розроблений ними робочий зошит з теми «Робота на реєстраторах розрахункових операцій», в якому вони в доступній формі представили питання, завдання, кросворди, ситуаційні задачі теми.

План заходів Тижня учнівського самоврядування

1

До вашої уваги план заходів Тижня учнівського самоврядування в ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Роменське ВПУ вшанувало пам’ять жертв Голодомору

1

25 листопада 2017 року в місті Ромни відбулися жалобні заходи з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у заходах, згадавши найтрагічнішу дату для всього українського народу, уклонившись мільйонам загиблих, десяткам мільйонів ненароджених, понівеченим людським долям, виснаженій душі українського народу.

Година історичної правди «Скорботні сторінки достовірної народної пам’яті»

1

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні у Роменській районній бібліотеці проведено годину історичної правди «Скорботні сторінки достовірної народної пам’яті» для учнів ДПТНЗ «Роменського ВПУ». Зокрема, участь у годині взяли учні груп К-1 (майстри в/н – Микитенко Д. С., Конопленко І. В.) та ПП-3 (майстри в/н – Демченко М. М., Гайдук К. В.)

Виховна година про Героїв «Небесної сотні»

1

У рамках відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник»/

Упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників – реалії сучасного професійного навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників – реалії сучасного професійного навчання

1

Головним завданням сучасного професійно-технічного навчання в умовах стрімких змін - є підготовка кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів, здатних до самореалізації, швидкого реагування до потреб ринку праці, активна участь у соціально-економічних і культурних процесах країни та світу. Тому, в останній час, помітним стає цікавість до тих освітніх технологій, моделей та інновацій, які здатні забезпечити високу якість підготовки кваліфікованих робітників та реалізацію освітніх державних стандартів і програм.

Звіт про проведення Тижня української мови

1

З метою виховання у підростаючого покоління щирої любові до українського слова у Роменському ВПУ із 07.11.2017 до 16.11.2017 р. проводився тиждень української мови.

Спортивні новини Роменського ВПУ

1

Учні Роменського ВПУ беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях та турнірах.

«Ми шукали Європу, а знайшли Україну»

1

21 листопада 2017 року вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, вшановуючи патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 та у листопаді 2013 - лютому 2014 років постали на захист ідеалів та прав українського народу.

Регіональна галузева нарада за тематикою: «Підготовка робітників для легкої промисловості та сфери побуту в контексті комплексного розвитку соціального партнерства в регіоні»

1

16 листопада 2017 рокуна базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти здизайну та сфери послуг» відбулася регіональна галузева нарада за тематикою: «Підготовка робітників для легкої промисловості та сфери побуту в контексті комплексного розвитку соціального партнерства в регіоні», відкрито навчальний-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник».

17 листопада - Міжнародний день студента

1

17 листопада, з року в рік, уся Україна відзначає Міжнародний день студента. Члени учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також долучилися до святкування Міжнародного дня студента. Вони провели для учнівського та педагогічного колективів училища вітальну акцію «Святкова лотерея передбачень».

«Всі ми – різні, всі ми - рівні»

1

16 листопада, в Міжнародний день толерантності, учні, які проживають в гуртожитку Роменського ВПУ, зібралися на годину спілкування «Всі ми – різні, всі ми - рівні».

Тиждень толерантності в Роменському ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» теж активно долучився до святкування дня толерантності.

«Збережемо Землю для наступних поколінь»

1

У листопаді 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся захист екологічного проекту «Проблема утилізації відходів СТО» учнями групи 3 курсу з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Збережемо Землю для наступних поколінь».

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2017»

1

14 листопада 2017 року в Україні проходив Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2017».

«У пошуках нових зірок» серед учнів 4 та 5 курсів Роменського ВПУ

1

16 листопада пройшов третій заключний день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Це мистецьке свято має на меті відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе у повній мірі.

Роменське ВПУ продовжує шукати таланти

1

Другий день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок» пройшов цікаво та досить насичено. Учні других та третіх курсів, які змагалися за звання кращого артиста, були креативними, оригінальними та відзначилися гарними задумками своїх номерів.

25 секретів як підкорити систему ЗНО

1

Увага! Інформація про ЗНО!

Стали відомі основні моменти ЗНО-2018

1

Візьміть до уваги!

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

14 листопада під девізом «Ми шукаємо таланти!» в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!».

ГАЗ - небезпечна речовина

1

ГАЗ - суміш природного або скрапленого газу з повітрям є вибухонебезпечною. Не треба самостійно ремонтувати або перебудовувати газові мережі та обладнання.

На лінійці – важливі оголошення

1

14 листопада на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка. Адміністрація училища довела до відома учнівського та педагогічного колективів навчального закладу деякі оголошення.

Учні училища відвідали Роменський краєзнавчий музей

1

Учні училища, які приїхали навчатися до Роменського вищого професійного училища з інших міст та районів і мешкають у гуртожитку навчального закладу, 7 листопада 2017 року разом з соціальним педагогом, вихователем гуртожитку Прокопенко Тетяною Іванівною, відповідно запланованих виховних заходів, відвідали Роменський краєзнавчий музей.

Правила поведінки, виконання яких практично унеможливить трагічне зіткнення людини з грозовим розрядом

1

Зверніть увагу!

Участь у Міжнародних виставках харчової промисловості - найкраща можливість ознайомлення з тенденціями розвитку ресторанної галузі, яка надає молоді поштовх до творчих злетів у професії

1

8-10 листопада 2017 року на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбулася очікувана подія FoReCH - Міжнародний экспофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 2017 – який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства. Ексклюзивні майстер-класи, освітні семінари і лекції сприяють розвитку ринку ресторанно-готельного сектора в Україні. На форумі були представлені новинки кращих компаній-лідерів ресторанного ринку устаткування і продуктів харчування, ідеї і рішення висококласних шеф-кухарів і експертів готельного сервісу.

Правила поведінки при наближенні урагану, зливи

1

Із отриманням попередження про наближення урагану, зливи(штормового попередження) негайно слід удатися до проведення запобіжних робіт. Головна умова — не піддаватися паніці. Діяти грамотно і свідомо, утримуватися від нерозумних вчинків, надавати допомогу потерпілим.

«Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом»

1

9 листопада 2017 року ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро та привітно зустріло гостей – учасників збору Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ. Зустріч пройшла під девізом: «Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом». До училища завітали молоді, ініціативні, творчі, креативні та рішуче налаштовані на зміни в суспільстві учні професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Сильні вітри, шквали та смерчі — стихійне лихо, яке може статися в будь-яку пору року

1

При отриманні попередження про загрозу слід дотримуватися встановленого порядку, без зволікання вийти в безпечні місця.Сильні вітри, шквали та смерчі — стихійнелихо, яке може статися в будь-яку пору року.

Проведено загальноучилищну лінійку

1

7 листопада 2017 року пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої увазі учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було поінформовано деякі оголошення.

Семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів в/н за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

1-2 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» був проведений семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».Брав участь у роботі семінару і представник ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - майстер виробничого навчання Кревсун Володимир Володимирович.

Перевірили рівень знань учнів групи БС-4

1

Ось так і осінній урожай знань збирали 2-3 листопада 2017 року учні групи БС-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» під час проведення державної кваліфікаційної атестації з професії муляр 5 розряду.

ЧАДНИЙ ГАЗ – ЦЕ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО

1

ЯК РОЗПІЗНАТИ НЕБЕЗПЕЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЧАДНОГО ГАЗУ ТА ЗАПОБІГТИ ОТРУЄННЮ?

Виробнича практика – запорука якісної підготовки кваліфікованого робітника

1

Виробнича практика – це невід`ємна частина навчального процесу, а її головна мета — вдосконалення набутих учнями знань та формування практичних навичок з професії за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

Учні Роменського ВПУ відзначили свято Хелловіну

1

У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Останні роки воно стало доволі традиційним в Україні, і хоч деякі люди вважають його несумісним з українськими звичаями та традиціями, все ж учні Роменського ВПУ приєдналися до проведення свята та створили для себе день «страшної радості».

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ

1

Протипоже́жна профіла́ктика — це комплекс організаційних і технічних заходів, які спрямовано на підтримання безпеки людей, на попередження пожеж, локалізацію їх поширення, а також створення умов для успішного гасіння пожежі.

БЕЗПЕКА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБІГРІВАЧАМИ

1

З настанням перших осінніх заморозків перед більшістю людей постає проблема обігрівання житла. Для забезпечення комфорту використовуються електрообігрівачі, печі, каміни, а дехто – навіть газові плити, що аж ніяк не призначені для цього. Через це в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж. За статистикою, причина кожної з них – неякісний обігрівач або недотримання правил його експлуатації.

Змагання з настільного тенісу пройшли в Роменському ВПУ

1

25 жовтня 2017 року в приміщенні спортивної зали ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з настільного тенісу в залік спартакіади серед навчальних груп училища.

Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та шоста міжнародна виставка «WorldEdu»

1

24 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття виставки «Інноватика в сучасній освіті» та шоста міжнародна виставка «WorldEdu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 587 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Участь у виставці також взяв ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

Змагання «Козацька наснага» пройшли в Роменському ВПУ

1

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов перший етап змагань.

«Роль інформатики та інформаційних технологій у соціалізації учнівської молоді»

1

25 жовтня 2017 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся обласний науково-практичний семінар викладачів інформатики закладів професійно-технічної освіти на тему «Роль інформатики та інформаційних технологій у соціалізації учнівської молоді».

«Навчально-виробнича діяльність – шлях до професійної майстерності учнів ПТНЗ»

1

На базі ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» 18-19 жовтня 2017 року пройшов семінар-практикум старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Навчально-виробнича діяльність – шлях до професійної майстерності учнів ПТНЗ». Модератор семінару – Скиба Віктор Михайлович, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

На лінійці – важливі оголошення

1

24 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка.

«Формування культури спілкування учнів у сім’ї»

1

18.10.2017 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбулося методичне об`єднання практичних психологів навчальних закладів міста.

Увага! Оголошення!

1

Інформація про проведення ЗНО у 2017-2018 навчальному році!

«Станція призначення - життя». Заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

1

До проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені різноманітні заходи.

Стажування – ще один шлях до професійного успіху молоді

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» соціальне партнерство представлене як система соціально-педагогічної взаємодії майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів із представниками підприємств.

Важливе повідомлення!

1

До уваги учнів Роменського ВПУ!

Увага! Оголошення!

1

До уваги учнів училища!

Зверніть увагу!

1

До уваги учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"!

На лінійці – важливі питання

1

17 жовтня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка, на якій зібралися учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Солодкі подаруночки дорогим захисникам!

1

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, 14 жовтня відзначається День Захисника України. Лише найтепліші, радісні та щиросердечні привітання отримують в цей день чоловіки.

Пошановувачі Шевченкового Слова

1

10 жовтня у Роменському ВПУ стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка.

Олімпіада – один із способів перевірити знання

1

9 жовтня учні виконували завдання з української мови та літератури, а 10 жовтня вже змагалися за право бути найкращими з англійської мови.

Порушників правил внутрішнього розпорядку – до відповідальності

1

Питання життєдіяльності навчального закладу розглядали у ході загальноучилищної лінійки 10 жовтня 2017 року.

«Подаруй посмішку»

1

У 2017 році день посмішки припав на 6 жовтня. Тож, члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ» разом з психологічною службою навчального закладу провели цього дня акцію «Подаруй посмішку».

В училищі пройшло щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді

1

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту й наказу ДПТНЗ «Роменське ВПУ», 4-5 жовтня в навчальному закладі було проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді.

Роменське ВПУ посіло ІІ місце у міських змаганнях з легкоатлетичного кросу

1

5 жовтня на стадіоні ім. Володимира Окіпного відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік міської спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

ІІ етап змагань з легкоатлетичного кросу пройшов у Роменському ВПУ

1

У рамках підготовки до обласних змагань з легкоатлетичного кросу 4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений ІІ етап змагань, в яких взяли участь учні І-V курсів.

Заходи щодо цивільного захисту та дій в умовах терористичного акту учасників навчально-виробничого процесу (лист від 19.09.2017 р. № 3-745).

1

Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту (наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 23.03.2015 р. № 167).

Батьківські збори учнів І курсу

1

4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Зверніть увагу!

1

Інформація: Придбано матеріалів для господарчих потреб та на навчальні цілі в грошовій формі за рахунок спонсорського рахунку за січень-вересень 2017 року. Дарунки від фізичних та юридичних осіб, які надійшли в січні-вересні 2017 року. Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-вересень 2017 року.

Роменське ВПУ відзначило День працівників освіти!

1

Напередодні свята в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище» відбувся концерт.

Учні Роменського ВПУ привітали з Днем працівника освіти!

1

Численні поздоровлення на адресу сіячів знань та наставників лунали від учнів Роменського ВПУ.

На лінійці – слова вдячності та нагороди

1

Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Овчаренко Руслана, учня Роменського ВПУ, обрано Президентом ОРЛУС ПТНЗ Сумщини

1

Вітаємо з обранням Президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини – учня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренка Руслана, який нині є заступником Президента учнівської ради Роменського ВПУ.

Участь в програмі «Громадський бюджет»

1

У рамках програми «Громадський бюджет» міста Ромни проводилися навчання на тренінгах щодо складання проектів, пов’язаних з покращенням життя в місті.

Учні Роменського ВПУ отримали сертифікати Академії професійної освіти «Меркур»

1

Сертифікати Академії професійної освіти «Меркур», які підтверджують виконання індивідуальної програми стажування, отримали учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які влітку проходили стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Пам`ятка про правила поводження в разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів

1

УВАГА! Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, поміщених у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і залишених у багатолюдних місцях.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Стажування за кордоном - ще один крок до підвищення професійної майстерності учнів

1

Влітку 2017 року учні училища проходили стажування у готелях Словацької республіки за професіями «Кухар, кондитер». З Академією професійної освіти «Меркур» укладений договір про здійснення та проведення професійного навчання і стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Вибори до Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошуємо до участі у виборах Президента Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування!

Учні Роменського ВПУ відвідали Міжрегіональний центр швидкого реагування в місті Ромни

1

22 вересня 2017 року в рамках виконання навчальної програми з техніки безпеки та життєдіяльності та з метою патріотичного виховання молоді, учні Роменського ВПУ завітали до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в місті Ромни.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

1

Вогонь здавна став надійним помічником у житті людей. Разом з тим необережне поводження з ним може призвести до виникнення пожежі.

Соціальне партнерство – необхідна умова покращення працевлаштування випускників

1

Співпраця навчального закладу і роботодавця – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки кваліфікованих робітників та їх подальшому працевлаштуванні. Співробітництво з підприємствами різних форм власності, перш за все, полягає в тому, що вони надають робочі місця для учнів училища і створюють належні умови для відпрацювання професійних умінь і навичок. У постійному професійному пошуку вивчається попит роботодавців, новітні технології праці та організація роботи для того, щоб забезпечити саме для них необхідний рівень підготовки робітників.

Година спілкування з представниками правоохоронних органів

1

13 вересня у Роменському ВПУ відбулася зустріч старшого інспектора ювенальної поліції Ситника Д. М. з учнями училища, які проживають у гуртожитку.

«Вечір знайомств» у гуртожитку Роменського ВПУ

1

14 вересня в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшло свято «Вечір знайомств».

Підвели підсумки Тижня фізичної культури і спорту

1

19 вересня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої учнівський та педагогічний колективи навчального закладу підвели підсумки минулого тижня та окреслили завдання на наступний.

Роменське ВПУ яскраво відзначило День міста

1

Наприкінці вересня славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Це свято об’єднує усіх мешканців та гостей міста, і кожен відчуває себе частинкою великої щасливої родини.

«Переможний вересень 43-го»

1

16 вересня 2017 року місто Ромни відзначало 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників.

В училищі пройшов Тиждень фізичної культури і спорту

1

У рамках відзначення Всеукраїнського олімпійського уроку та Тижня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд різноманітних спортивних заходів.

Тісна співпраця з роботодавцями – запорука працевлаштування випускників

1

13 вересня учні груп електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів провели екскурсію на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка».

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

12 вересня 2017 року учні І курсів офіційно отримали звання Першокурсника під час свята - Посвята в першокурсники. Традиційно воно відбулося на березі річки Роменка, де гарна погода, яскраве сонечко, мальовнича осіння природа також вітали «першачків» зі святом.

Урочиста загальноучилищна лінійка

1

12 вересня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка. Цього разу вона була урочистою. Щирі вітання лунали на адресу учнів І курсу, адже саме в цей день відбулося свято - Посвята в першокурсники.

«В житті багато перешкод»

1

З початком нового 2017-2018 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочали проводити виховні години, що є однією з найпоширеніших форм організації виховної роботи в навчальному закладі.

Стоп суїцид! Всесвітній день запобігання самогубствам

1

З метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища в навчальному закладі 11 вересня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками психологічної служби спільно з лідерами учнівського самоврядування було проведено ряд акцій.

День фізичної культури і спорту

1

Щороку у другу суботу вересня всі українці відзначають День фізичної культури і спорту України. З нагоди свята в місті Ромни було проведено безліч різноманітних спортивних заходів та змагань. Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли активну участь у спортивних заходах та показали хороші результати.

Національний український символ – тризуб прикрасив подвір’я Роменського ВПУ

1

До нового навчального року, з метою популяризації державних символів та виховання в суспільства й молоді зокрема, поваги до них, силами працівників училища на одній із клумб було створено Державний герб, один із офіційних символів України, що має вигляд золотого тризуба на блакитному фоні.

Щовівторка – загальноучилищна лінійка

1

Незважаючи на несприятливу погоду учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не порушили чудову традицію, а зібралися у новому навчальному році на загальноучилищну лінійку, яка традиційно проходить щовівторка на подвір’ї навчального закладу.

«Україна починається з тебе»

1

1 вересня 2017 року для учнів груп КК-4, К-2, К-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професіями «кухар» та «кухар, кондитер» (майстри виробничого навчання Мовчан І. В., Микитенко Д. С., Конопленко І. В.) у читальному залі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Б. Антоненка-Давидовича було проведено урок державності з теми «Україна починається з тебе».

Прекрасні миті життя в об’єктиві фотокамери

1

Уже кілька років поспіль у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» існує гарна традиція – фотографування 1 вересня педагогічного колективу.

У Роменському ВПУ пролунав перший дзвоник

1

Закінчилося яскраве та насичене різними емоціями літо. І знову ранок першого вересневого дня зазвучав знайомими мелодіями першого дзвоника, а подвір’я Роменського ВПУ замайоріло різнобарвними осінніми квітами та щирими посмішками учнів навчального закладу.

Новий навчальний рік розпочався педагогічною радою

1

Традиційно новий навчальний рік у Роменському ВПУ розпочинається педагогічною радою. Працівники діляться з колегами новими задумами та ідеями, окреслюють завдання на навчальний рік.

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у п`ятницю 1 вересня 2017 року о 9.00 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День Незалежності України

1

Наприкінці серпня вся Україна відзначає державне свято - День Незалежності України. Цьогоріч це вже 26 річниця незалежності та суверенності держави.

Відзначення Дня Державного Прапора України

1

З нагоди святкування Дня Прапора, що відзначається 23 серпня, у сквері біля міськвиконкому пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Діти Сумщини обирали майбутню професію

1

5 серпня в Парку культури та відпочинку імені І. Кожедуба у місті Суми відбувся грандіозний захід. З метою профорієнтаційної роботи, формування нації свідомого вибору, популяризації та презентації робітничих професій серед молоді міста Суми та області, організаційним комітетом національного проекту «Місто професій» було проведено справжній «атракціон» робітничих професій.

Всеукраїнський телемарафон

1

На виконання Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 року, з метою популяризації системи професійної підготовки робітничих кадрів для потреб ринку праці Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації започаткував Всеукраїнський телемарафон «Розвиток професійної освіти – економічне зростання регіону».

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

Екскурсія колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» до Переяслав-Хмельницького

1

Щороку влітку колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо і знайомлячись з пам’ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією.

Учні Роменського ВПУ проходять професійне стажування на курортах Словаччини

1

Закінчився навчальний рік, насичений новими знаннями. У літній період учні, які бажають підвищити свій професійний рівень, мають можливість проходити професійне стажування. Приємно, що віднедавна учні навчального закладу мають змогу проходити стажування та виробничу практику в країнах Європи.

Випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» попрощалися з рідним училищем!

1

30 червня разом зібралася дружна родина ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: учні, викладачі, майстри виробничого навчання, батьки, святкуючи випускний вечір.

Перемога в обласному конкурсі «Ветеран живе поруч»

1

Щорічно серед навчальних закладів проводиться обласний конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже не вперше взяв участь у даному конкурсі й отримав нагороду.

Учні Роменського ВПУ розпочали здачу екзаменів та захисти дипломних робіт

1

З приходом літнього тепла в учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також настала гаряча пора. Юнаки та дівчата з трепетом розпочали здачу екзаменів та захист дипломних робіт.

Відзначили День Конституції України

1

День Конституції України – одне з важливих свят в українському календарі, яке з’явилося після прийняття Основного закону України, щорічно відзначається 28 червня.

За знаннями – до ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

1

Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2016-2017 навчальному році»

1

23 червня 2017 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

У Роменському ВПУ пройшов науково-практичний семінар

1

16 червня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов науково-практичний семінар «Організація відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі: технологія, проблеми та перспективи».

Юні борці проводять навчально-тренувальні збори

1

Днями на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте відкриття навчально-тренувальних зборів вихованців ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини». На відкритті побував і директор Роменського ВПУ Павло Помаран.

До училища завітав виконавчий директор ресурсного центру «ГУРТ»

1

12 червня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав виконавчий директор ресурсного центру розвитку громадських організацій «ГУРТ» Богдан Маслич.

Подяка за волонтерську роботу

1

Подяку учнівському та педагогічному колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за співпрацю та матеріальне забезпечення захисників України, вручили представники Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край» та висловили сподівання на подальшу взаємодопомогу й співробітництво.

Учні Роменського ВПУ мають змогу проходити професійну практику за кордоном

1

7 червня в Роменському ВПУ пройшла чергова зустріч учнів, їх батьків та майстрів виробничого навчання з представниками ТОВ «ВІАТУР ТРЕВЕЛ СЕРВІС», які запропонували співпрацю з навчальним закладом та учнями, які відтепер мають змогу проходити стажування та професійну практику в престижних готелях Словаччини.

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

На гостини до Роменського ВПУ завітала малеча міста

1

Щодня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро запрошує до себе на гостини малечу міста Ромни. Учні загальноосвітніх шкіл міста, які нині відпочивають на пришкільних майданчиках, із задоволенням приходять на екскурсію до Роменського ВПУ.

Молодь – це наше майбутнє

1

Приєдналася до відзначення Міжнародного дня захисту дітей і молодь ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Екскурсія для школярів міста

1

30 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали маленькі гості – учні початкових класів Роменської СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського.

У Ромнах встановили Стелу Пам’яті бійцям АТО

1

27 травня у місті Ромни було відкрито Стелу Пам’яті на честь наших земляків, бійців – загиблих учасників антитерористичної операції.

«Тільки в єдності ми – сила»

1

25 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області. До навчального закладу з’їхалися 21 лідер з усієї області аби підвести підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік.

Руслан Овчаренко - «Творча обдарованість року-2017»

1

18-19 травня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходив заключний етап конкурсу «Учень року-2017» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області та м. Чернігів, м. Рубіжне (Луганська область).

Міжнародний день біорізноманіття в Роменському ВПУ

1

22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. У рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття в Роменському ВПУ було проведено низку заходів.

Психологічний кабінет училища – один з кращих!

1

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет професійно-технічних навчальних закладів» протягом квітня-травня 2017 року проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів області.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на ПрАТ «СБК»

1

Нещодавно учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримали чудову можливість побувати та ознайомитися з виробництвом цегли на відомому в Сумській області та за її межами підприємстві – ПрАТ «СБК». Зокрема, відвідали підприємство учні груп ЕГЗ-2, ЕГЗ-1, ЕЛ-1 та БС-4.

«Селфі з мамою»

1

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері в Роменському ВПУ було проведено низку заходів. Найкреативнішим став конкурс фотографії «Селфі з мамою».

«Шляхи інтеграції в Європу»

1

Щороку в травні вся Україна відзначає Дні Європи, в рамках яких проходить низка різноманітних заходів та зустрічей, що направлені на зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське ВПУ» також приєднався до відзначення Дня Європи.

Важливі питання – на лінійці!

1

16 травня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка, в якій взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Концерт артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця

1

11 травня у рамках профорієнтаційних заходів, за участі артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця Роменського району пройшов концерт художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Зустріч учнів Роменського ВПУ з директором компанії «Віатур Тревел Сервіс»

1

11 травня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав директор компанії «Віатур Тревел Сервіс» Борис Янічек та представник компанії Марина Подгорная.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося відкриття навчально-практичного центру

1

11 травня 2017 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» відбулося відкриття навчально-практичного центру із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

Священний вогонь Великої Перемоги!

1

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло канонади гармат, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою, зібралися на урочисту лінійку на подвір’ї Роменського ВПУ учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

У Роменському ВПУ пройшов Місячник з охорони праці

1

Протягом квітня 2017 року у ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» проводився «Місячник з охорони праці».

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням.

Шановні ветерани!

1

Шановні ветерани! Від усієї душі вітаю Вас зі світлим і радісним днем – Днем пам`яті та примирення і 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

"Громадський бюджет як спосіб розвитку міста"

1

Наприкінці квітня представниками ВГО «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень» був проведений тренінг на тему «Громадський бюджет як спосіб розвитку міста».Долучилися до заходу і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» було проведено у Роменському ВПУ

1

З метою допомогти школярам визначитися з вибором професійного майбутнього на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» було проведено профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» для учнів 9-11 класів міста. Організація та проведення заходу відбулося за спільної участі учнівського та педагогічного колективів з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», спеціальності «Товарознавства та комерційна діяльність» та «Кухар, кондитер».

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов Тиждень професій кухарської справи

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 24 по 28 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

В училищі пройшов предметний тиждень торгівельної справи

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів» та спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність».

Навчальний заклад радо зустрів випускників 1974 року

1

Дуже приємно, коли до Роменського ВПУ приходять чи приїздять з різних куточків країни гості. Ще приємніше, коли до навчального закладу приходять його випускники.Нещодавно на гостину до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали випускники 1974 року, які навчалися за професією «Штукатур, муляр».

Роменське ВПУ приєдналося до щорічної акції «За чисте довкілля»

1

Відповідно до виконання розпорядження голови Сумської ОДА «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», учнівським та педагогічним колективами ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено безліч заходів.

Учні групи АСЕ-4 захистили дипломні роботи

1

3 травня в учнів групи АСЕ-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Засідання Роменської районної профспілкової організації працівників АПК України

1

У квітні на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося засідання Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України. Участь у заході взяли і представники Роменського ВПУ, які є членами організації.

Роменське ВПУ стало переможцем XX Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

Грандіозна подія цьогоріч проходила в м. Миколаєві з 27 по 29 квітня. До чудового сонячного міста на березі річки Південний Буг з’їхалися юнкори з усієї України та за-за кордону на церемонію нагородження учасників та переможців щорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Вчетверте ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

VІ обласний психологічний форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

1

Наприкінці квітня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум.

«Психологічний супровід педагога загальноосвітньої школи під час атестації»

1

Нещодавно на базі ЗОШ №10 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Психологічний супровід педагога загальноосвітньої школи під час атестації». Відвідала методичне об’єднання практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Радчук.

«Чорна спадщина Чорнобиля»

1

26 квітня 2017 року громада Роменщини зібралася біля пам’ятного знака – Дзвону, щоб згадати тих, які захистили світ від страшної біди ціною свого здоров’я, а інколи й життя. Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у мітингу-реквієму.

Викладач Роменського ВПУ взяла участь в обласному конкурсі «Педагог-новатор-2017»

1

20-21 квітня 2017 року проведено фінальний етап конкурсу «Педагог-новатор-2017» серед викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Колектив художньої самодіяльності Роменського ВПУ - кращий!

1

З листопада 2016 по квітень 2017 року серед професійно-технічних навчальних закладів Сумської області проходив обласний фестиваль художньої самодіяльності "Таланти профтехосвіти", у ході якого учасники демонстрували творчість, вокальні, хореографічні та декламаторські здібності. Свої виступи на розгляд журі продемонстрували і артисти ДПТНЗ «Роменське ВПУ». За результатами проведення фестивалю «Таланти профтехосвіти» «гран-прі» серед колективів художньої самодіяльності державних професійно-технічних навчальних закладів отримав колектив ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».

На лінійці – вітаємо кращих!

1

Вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зібралися на подвір’ї навчального закладу для проведення загальноучилищної лінійки.

Молодь Роменського ВПУ взяла участь у Бізнес-школі «Yoth&Business»

1

22-23 квітня 2017 року в Сумському державному університеті в рамках Молодіжного бізнес-форуму пройшла весняна Бізнес-школа «Yoth&Business» («Молодь і бізнес»), в якій взяли участь представники бізнесу, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста. Завітали на бізнес-форум і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір’ї навчального закладу. 18 квітня учнівський та педагогічний колективи зібралися разом, аби підвести підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.

«Невтомний шукач»

1

Участь у відкритті виставки «Невтомний шукач» взяли учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та активісти Роменської молодіжної громадської організації «Сузір`я», членами якої є учні та молоді педагоги навчального закладу.

«Основи держави – закон і право»

1

З метою показати в доступній формі практику застосування законів, сприяти виробленню почуття власної гідності й відповідальності за свої вчинки, поваги до закону та його вимог, підтримувати формування у підлітків внутрішніх бар`єрів щодо порушення закону і моральних норм, в Роменській бібліотеці для дорослих відбувся правовий орієнтир «Основи держави – закон і право» для молоді ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та коледжу СНАУ.

Великодні кошики для бійців на сході країни

1

Напередодні Великодніх свят за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено великодні кошики: паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало. Учні училища підготували для бійців також вітальні листівки.

Великдень – свято велике і радісне!

1

Напередодні Великодніх свят привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування ДПНТЗ «Роменське ВПУ» .

«Світле свято Великдень»

1

Напередодні свята Пасхи, яке відзначають усі православні, у групі МШП-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена відкрита виховна година на тему: «Світле свято Великдень».

Атестаційна експертиза професійно-освітньої діяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

З 3 по 7 квітня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено атестаційну експертизу професійно-освітньої діяльності навчального закладу.

«Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас»

1

З метою сприяння професійному самовизначенню старшокласників, вихованню віри в себе і в свої можливості, готовності до свідомого вибору професії, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети заради відчуття щастя життєвої реалізації, в Роменській міській бібліотеці для дорослих відбулась інтерактивна зустріч «Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас». Участь у даній зустрічі взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Роменське ВПУ приєдналося до проведення акції «Серце до серця»

1

З 9 березня 2017 року в місті Ромни стартувала ХІІ Всеукраїнська акції «Серце до серця», метою якої є збір коштів на обладнання офтальмологічних дитячих відділень України. Не були байдужими до дитячих захворювань і волонтери ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які також взяли активну участь у щорічній акції та зібрали гроші на лікування хворих дітей.

В училищі проведено Всесвітній день здоров`я

1

Традицію святкування Всесвітнього дня здоров`я активно підтримують учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ. В цей день у навчальному закладі проводиться ряд заходів, присвячених здоровому способу життя, основною метою яких є донести до свідомості підростаючого покоління думку про те, що немає нічого ціннішого в житті кожного, ніж здоров`я.

«Разом будуємо майбутнє!»

1

У Роменському ВПУ прошов заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти-2017»!

Конкурс «Творчих учнівських робіт»

1

З метою популяризації ефективних форм та напрямків роботи з обдарованою молоддю, підтримки обдарованої молоді та їх наставників, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 3 по 7 квітня був проведений загальноучилищний конкурс «Творчих учнівських робіт».

Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу

1

Захід профорієнтаційного напрямку було проведено днями за участі агітбригади з числа спортсменів Роменського ВПУ. Спортсмени училища відвідали школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів Срібнянської районної ради Чернігівської області. Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу.

Чистота нашої планети – у наших руках

1

У рамках акції «За чисте довкілля» та з метою поширення природоохоронного руху, учні Роменського ВПУ привели в належний санітарний стан сквер біля міськвиконкому, прибравши його від опалого листя, сміття та зламаних гілок.

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ

1

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-березень 2017 року

ЗАХОДИ З ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

1

До відома заходи з проведення місячника з охорони праці в ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

Пройшли змагання «Козацька наснага»

1

Днями у Роменському вищому професійному училищі пройшли змагання «Козацька наснага», проведені в залік загальноучилищної спартакіади. Метою змагань було підняття спортивного та патріотичного духу учнів.

Пройшов Тиждень будівельних професій

1

У Роменському ВПУ методичною комісією будівельних професій був проведений предметний тиждень.

Тиждень легкої промисловості в Роменському ВПУ

1

З метою виявлення та розвитку ініціативи, ділової активності учнів, підвищення інтересу до обраної професії з 20 по 24 березня в Роменському ВПУ був проведений Тиждень методичної комісії легкої промисловості. Згідно плану, було проведено багато різноманітних цікавих, змістовних та корисних для учнів заходів.

«Ромашка – символ чистого дихання»

1

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ», маючи на меті привернути увагу молоді до актуальної проблеми сьогодення та нагадати, що проблема туберкульозу стосується кожного і потрібно бути відповідальним у відношенні до свого здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких, провела акцію «Ромашка – символ чистого дихання».

У Роменському ВПУ пройшов День відкритих дверей

1

25 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся День відкритих дверей – щорічний захід, що направлений на залучення абітурієнтів до вступу в навчальний заклад, детальне роз’яснення гостям і запрошеним про умови вступу, напрямки навчання, розвиток училища, його навчальну, виховну, наукову діяльність тощо.

Роменське ВПУ взяло участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

1

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».Участь у такій грандіозній події вже не вперше взяв Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», на чолі з директором закладу Помараном Павлом Івановичем.

«Кожен ваш крок – це вже дієвий результат!»

1

16 березня Олександра Стрижевська, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини взяла участь у зборі лідерів учнівського самоврядування Південного округу, що відбувся на базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище».

У Роменському ВПУ створюється навчально-практичний центр

1

У 2016 році, в зв’язку з визначенням Урядом України трьох гостродефіцитних професій на ринку праці, одна з яких - «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», навчальний заклад виборов право на створення навчально-практичного центру (НПЦ) за даним напрямком. Центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення їх кваліфікації, розробку сучасного навчально-методичного забезпечення професій. Зараз ведуться роботи по облаштуванню навчального кабінету та майстерні-лабораторії центру.

«Загальні правила приготування, оформлення та відпуску бутербродів»

1

16 березня в групі КК-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «кухар, кондитер», пройшов відкритий урок на тему: «Загальні правила приготування, оформлення та відпуску бутербродів» (Тема програми: «Технологія приготування холодних страв та закусок»). Провела урок викладач Литвин Тамара Іванівна.

Перелік послуг, які надаються лабораторіями, майстернями ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Перелік послуг, які надаються лабораторіями, майстернями ДПТНЗ «Роменське ВПУ»:

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 25 березня 2017 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей!

Пройшов відкритий урок фізичної культури

1

13 березня в групі МШП-2 пройшов відкритий урок фізичної культури з модулю «Волейбол», який провів викладач Савченко Віктор Олексійович.

«Особливості викладання християнської етики в професійно-технічних навчальних закладах»

1

13 березня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області проведено online-спілкування «Особливості викладання курсів духовно-морального спрямування в професійно-технічних навчальних закладах».

У Роменському ВПУ пройшов Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

З 6 по 10 березня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений Тиждень професій комп`ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань учнів навчального закладу з інформатики, інформаційних технологій, спецпредметів з професій «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування», а й популяризація даних професій серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

«Сервіровка столу банкетного та способи складання серветок»

1

9 березня в групі КК-2, що навчаються за професією «Кухар» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок з практичною роботою на тему «Сервіровка столу банкетного та способи складання серветок» (Тема програми: «Обслуговування споживачів»). Провела урок викладач Гончаренко Наталія Миколаївна.

Досягнення учнів Роменського ВПУ в спорті

1

Про досягнення та перемоги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» знають далеко за межами Сумської області. Адже юнаки та дівчата постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Відмінні результати учнів Роменського ВПУ й у спорті, адже вони змагаються за звання кращого з міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу тощо.

У Роменському ВПУ відзначили свято 8 Березня

1

Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Це свято символізує собою початок весни, любов, красу та ніжність. Саме цього дня жінки отримують численні привітання та дарунки від коханих чоловіків, синів, колег, друзів, знайомих. Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення дня 8 Березня. У рамках свята в училищі пройшло безліч вітальних акцій та заходів.

«Свято жінки, весни і кохання»

1

З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру у центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулися поетичні зустрічі «Свято жінки, весни і кохання». У читальному залі бібліотеки зібралися шанувальники поетичного слова. У заході взяли участь і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які із задоволенням насолоджувалися поетичними та прозовими творами багатьох талановитих авторів Роменщини.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 27.02.2017 року по 03.03.2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Роменське ВПУ взяло участь у виставці-ярмарці рукоділля та авторського мистецтва

1

3 березня в Міському будинку культури відбулося відкриття виставки-ярмарки рукоділля та авторського мистецтва, присвяченої Міжнародному дню жінок – 8 Березня. Представники Роменського ВПУ взяли активну участь у виставці-ярмарці.

«Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці»

1

3 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок фізики за участі учнів групи ПП-1 на тему: «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці». Провела урок викладач Солоненко Світлана Володимирівна.

«Швейні машини напівавтомати для пришивання фурнітури»

1

2 березня в учнів групи КЗ-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Кравець, закрійник», пройшов відкритий урок на тему «Швейні машини напівавтомати для пришивання фурнітури» (Тема програми: «Напівавтомати та автомати для виготовлення швейних виробів»). Провела урок викладач Пугач Тамара Миколаївна.

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

З наступаючим святом 8 Березня найкращі, чарівні, милі, дорогі жіночки!

Чарівним жінкам присвячується…

1

Для піднесення святкового настрою не тільки учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», а й мешканців та гостей міста, на подвір`ї навчального закладу було створено вітальну композицію.

«Косметичні товари»

1

2 березня в учнів групи ТК-5 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Продавець», пройшов відкритий урок на тему «Косметичні товари» (Тема програми: «Парфумерно-косметичні товари і туалетне мило»). Провела урок викладач Олійник Ганна Володимирівна.

Увага!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

УВАГА! ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

«Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу»

1

20 лютого в групі КЗ-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчається за професією «кравець», кваліфікація – 4 розряд, пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему: «Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу» з теми програми: «Виготовленні швейних виробів на підкладці за індивідуальними замовленнями. Виготовлення жакета». Провела урок виробничого навчання майстер Помаран Тетяна Миколаївна.

«Пам’яті героїв Небесної Сотні»

1

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. З нагоди цієї трагічної дати в навчальному закладі проведено низку заходів.

«Особливості підготовки до продажу та продаж парфумерно-косметичних товарів»

1

21 лютого в групі ПП-1 «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» 3 розряд ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему «Особливості підготовки до продажу та продаж парфумерно-косметичних товарів» з теми програми «Робота у відділі парфумерно-косметичних товарів». Провела урок майстер виробничого навчання Саєнко Ірина Іванівна.

У групі АСЕ-4 Роменського ВПУ пройшов захист дипломних робіт

1

20 лютого в учнів групи АСЕ-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Герої не вмирають…

1

20 лютого вся Україна відзначала День Героїв Небесної сотні. Вшанувати Героїв Небесної Сотні роменці зібралися біля меморіального знака героям-борцям за незалежність України, що по вулиці Горького, де пройшов мітинг.

Проведення акредитаційної експертизи молодших спеціалістів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Проведення акредитаційної експертизи молодших спеціалістів ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім’ям вимушених переселенців»

1

Нещодавно на базі СЗОШ №2 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім`ям вимушених переселенців». Участь у методичному об`єднанні взяла і практичний психолог ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Надія Анатоліївна Радчук.

Зустріч з мешканцями гуртожитку училища

1

Днями в Роменському ВПУ відбулися збори з мешканцями гуртожитку. Провела зустріч практичний психолог училища Надія Радчук.

«Спорт у Великобританії»

1

16 лютого у групі ПП-2 ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся відкритий урок за темою «Спорт у Великобританії». Провела урок викладач англійської мови Чепурко Ірина Григорівна.

«Приготування прісного тіста та виробів з нього – вареників з солодкими начинками»

1

16 лютого в групі КК-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему: «Приготування прісного тіста та виробів з нього – вареників з солодкими начинками». Провела урок майстер виробничого навчання Конопленко Ірина Василівна.

Роменське ВПУ приймало Чемпіонат Сумської області з армспорту

1

11 лютого в актовій залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся Чемпіонат Сумської області з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з міст Суми, Глухів, Шостка, Липова Долина та Ромни (більше 50 учасників). Серед учасників змагань і учень групи БС-5 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» В’ячеслав Терегеря, який зайняв почесне 4 місце.

Учениця Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

14 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2016 році. Цьогоріч стипендію губернатора Сумщини отримала одна з кращих учениць Роменського ВПУ Клименко Ірина.

Під знаком купідона

1

Свято кохання «Під знаком купідона», приурочене Дню Святого Валентина, пройшло 14 лютого в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Любов з першого погляду»

1

Відкрита виховна година з нагоди Дня Святого Валентина пройшла в групі ТК-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Провела виховну годину класний керівник Олійник Ганна Володимирівна.

День Святого Валентина – свято кохання

1

І ось прийшло на поріг ДПТНЗ «Роменське ВПУ» одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День Святого Валентина, яке з нетерпінням чекала вся учнівська молодь навчального закладу.

На крилах любові та вічної вірності

1

Вже стало гарною традицією у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні свята любові, найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення – Дня Святого Валентина створювати на території навчального закладу дивовижні скульптури.

Увага! Оголошення!

1

Увага! Оголошення!

Учень року-2017!

1

9 лютого в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов загальноучилищний конкурс «Учень року-2017», метою якого є створення сприятливих умов самовизначення і самореалізації учнів й стимулювання розвитку обдарованої молоді.

«Приготування сирників по-київські»

1

8 лютого 2017 року в Роменському ВПУ в групі КК-2 пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування сирників по-київські», який провела майстер виробничого навчання Лаврик Раїса Миколаївна.

«Приймання товарів у магазині непродовольчих товарів»

1

6 лютого в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання у групі ПП-3 на тему «Приймання товарів у магазині непродовольчих товарів», який провела майстер виробничого навчання Товстоп’ят Галина Іванівна.

Пройшла нарада старост та активу навчальних груп

1

У Роменському ВПУ пройшла нарада старост та активу навчальних груп.

Маскувальна сітка для військових від волонтерів Роменського ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує свою волонтерську роботу на підтримку бійців, що беруть участь в АТО на сході країни. Вкотре учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ розпочали роботу по плетінню маскувальної сітки, що буде передана на передову військовим.

Пройшов захист дипломних робіт учнів групи ЕГЗ-2

1

3 лютого в учнів групи ЕГЗ-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Роменське ВПУ презентувало результати експериментальної роботи в Національній академії педагогічних наук України

1

1 лютого 2017 року в Національній академії педагогічних наук України відбулось засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України. Участь у засіданні взяв і директор Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище" Павло Іванович Помаран.

Стартує щорічний загальноучилищний конкурс «Учень року»!

1

Шановні учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ»! Стартує щорічний загальноучилищний конкурс «Учень року»!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Дарунки батьківського комітету та спонсорська допомога

1

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-грудень 2016 року. Придбані матеріали для господарських потреб та на навчальні цілі в грошовій формі за рахунок спонсорського рахунку за січень-грудень 2016 року.

Увага!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

УВАГА! ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

У Роменському ВПУ пройшов захист дипломних робіт з професії «Кухар»

1

27 січня в учнів групи К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт. Із хвилюванням і надією чекали цього дня учні групи, що навчалися за професією «Кухар». Майже 2 роки напруженої, іноді навіть виснажливої роботи принесли свої позитивні результати. Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання.

Учні групи Ел-2 успішно захистили дипломні роботи

1

Захист дипломних робіт – це своєрідний підсумок навчання у навчальному закладі, який завжди є трепетним моментом у житті кожної людини.Ось саме хвилювання, і водночас впевненість у своїх знаннях, переживали 27 січня 2017 року учні групи Ел-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких пройшов захист дипломних робіт.

Учні групи К-2 підтвердили свої знання та отримали 4 розряд

1

26 січня 2017 року в групі К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена державно-кваліфікаційна атестація з професії «Кухар» 4 розряду.

25 січня – пам`ять святої мучениці Тетяни

1

25 січня – це завжди особливий день для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», адже саме цього дня у навчальному закладі проходить безліч цікавих заходів.

Роменське ВПУ взяло участь у тренінгу «Активні громадяни»

1

Участь у тренінгу «Активні громадяни» взяли й учні та педагоги ДПТНЗ «Роменське ВПУ», дізнавшись більше про діяльність програми, написання проектів соціальної дії, здобули знання та навички комунікації й роботи у сфері управління проектами.

Вогонь Соборності поєднав мешканців міста Ромни

1

22 січня на центральній площі міста пройшов урочистий мітинг, присвячений відзначенню Дня Соборності та Свободи України. Участь у мітингу взяли учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», виступаючи за єдність та волю нашої держави, взаємодопомогу та порозуміння народу.

Божественна Літургія з нагоди Дня Святої мучениці Тетяни

1

25 січня о 9:00 у Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.

День Соборності – свято єднання українського народу

1

22 січня вся Україна відзначає День Соборності та Свободи України, що традиційно святкується у день проголошення в 1919 році Акта злуки Захiдно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також приєдналися до відзначення державного свята.

Роменське ВПУ долучилося до всесвітнього флешмобу «United Ukraine»

1

Педагогічний та учнівський колективи Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», прагнучи єдності України та припинення військової агресії з боку Росії, взяли участь у всесвітньому флешмобі «United Ukraine». Флешмоб присвячений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня.

Спортивні змагання працівників Роменського ВПУ

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2016-2017навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Нові відео про діяльність Роменського ВПУ

1

Переглянте нові відео про діяльність ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Щедрик, щедрик, щедрівочка…

1

На свято Меланії активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро привітали колектив навчального закладу з Новим роком, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров`я, благополуччя та всіх земних благ.

До училища завітали колеги з ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»

1

11 січня на гостину до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали колеги з ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства», на чолі з директором Трояном Анатолієм Григоровичем.

Обласний огляд-конкурс відеоуроків виробничого навчання з професій будівельного та деревообробного профілів

1

З метою визначення рівня організації та проведення уроків виробничого навчання у професійно-технічних навчальних закладах навчальних закладах у грудні 2016 року пройшов обласний огляд-конкурс відеоуроків з професій будівельного та деревообробного профілів. Участь у даному конкурсі взяв і ДПТНЗ «Роменське ВПУ», представивши на розгляд журі відеоурок майстра виробничого навчання ІІ категорії Товстоп’ята Олексія Івановича за темою «Мурування кутів у півтори цеглини за багаторядною системою перев’язування швів».

Маскувальна сітка для бійців в зону АТО

1

Роменське ВПУ вже вкотре розпочало роботу по плетінню маскувальної сітки для військових, яка б сховала людей та техніку від ворога. До роботи було залучено учнів училища, викладачів та майстрів виробничого навчання.

Боротьба зі сніжною стихією

1

Працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» активно долучилися до розблокування сніжних заторів не лише на території навчального закладу, а й на прилеглих ділянках.

У Роменському ВПУ пройшли педагогічні читання

1

10 січня в Роменському ВПУ пройшли педагогічні читання за темою «Вивчення передового педагогічного досвіду педагогів закладу».

Україна колядує, колядує вся земля…

1

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Воно приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що прославляють Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством світ. Небо і земля славлять Різдво Христове. За гарною традицією 6 січня учнівське самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» привітало з прийдешніми святами працівників навчального закладу, побажавши їм міцного здоров`я, щастя та добробуту.

У Роменському ВПУ пройшов науково-практичний семінар щодо питання навчання населення на модульно-компетентнісній основі

1

5 січня 2017 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», згідно з програмою дослідно-експериментальної роботи за темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі», відбувся науково-практичний семінар «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: вхідний контроль та організація навчально-виробничого процесу».

Учнівське самоврядування розширює свою діяльність

1

Завітайте на блог учнівського самоврядування ДПТНЗ "Роменське ВПУ" та прочитайте ще більше цікавої та корисної інформації про його діяльність.

Педагоги Роменського ВПУ створюють блоги

1

Поки учні знаходяться на зимових канікулах, педагоги Роменського ВПУ навчаються та вдосконалюють свої знання й вміння. 4 січня для викладачів та майстрів училища було проведено навчання на тему «Створення блогів».

Новорічна казка в гості завітала

1

За гарною традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок. Створили новорічне дійство активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет Роменського ВПУ.