Подати заяву для вступу

Привітання директора Роменського ВПУ П. І. Помарана з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас із наступаючим Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Дід Мороз і всі, всі, всі...

1

Завітали на свято до учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ і Дід Мороз та Снігуронька, які привітали всіх з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами. А виступи артистів Роменського ВПУ створили новорічне диво, у ході якого лунали жарти, співи та веселі розваги.

У Роменському ВПУ пройшла виставка-конкурс «Новорічний вернісаж»

1

Напередодні Нового року в училищі проходить досить багато цікавих заходів та акцій. Одним із таких є виставка-конкурс новорічних іграшок та композицій, виготовлених власноруч, - «Новорічний вернісаж». Даний конкурс проводиться з метою піднесення творчості та розвитку талантів учнів, а також дає їм прекрасну можливість реалізувати свій творчий потенціал.

Передноворічні гуляння в гуртожитку Роменського ВПУ

1

Новорічно-різдвяні свята – особливий період року. Адже саме в ці дні у повітрі вирує казкова магія свята, а кожна людина мріє про здійснення найзаповітніших задумів та планів. Чарівна і таємнича атмосфера панувала і під час передноворічних святкувань у гуртожитку Роменського ВПУ. Дід Мороз, Снігуронька та їх фантастичні герої запросили учнів на гостину, створивши справжнє новорічне дійство.

«Вітальна новорічна листівка» від учнів та педагогів Роменського ВПУ

1

Акцію «Вітальна новорічна листівка» організували напередодні Нового року в Роменському ВПУ активісти навчального закладу разом з практичним психологом Надією Радчук, закликавши всіх учнів та педагогів училища взяти активну участь у заході.

Визначено переможців ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 14-15 грудня 2016 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» проведено ІІ етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед переможців знову учениця ІІІ курсу ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» Некроєнко Анна, яка має честь представляти наш навчальний заклад на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Зустріч з представниками правоохоронних органів та МНС в м. Ромни

1

Цього тижня за участі представників правоохоронних органів та працівників МНС з учнями Роменського ВПУ було проведено бесіду-лекцію.

Змагання «Козацька наснага» пройшли в Роменському ВПУ

1

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся другий етап змагань.

Молодь – рушійна сила державних перетворень

1

20 грудня за ініціативи відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради пройшла зустріч з молоддю міста, серед учасників якої були і активісти учнівського самоврядування Роменського ВПУ.

Збори мешканців гуртожитку

1

Згідно графіку, 20 грудня у актовій залі Роменського ВПУ пройшли збори мешканців гуртожитку.

Про пенсію дбай змолоду!

1

20 грудня для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками Пенсійного фонду України в м. Ромни було проведено зустріч по роз`ясненню норм пенсійного законодавства та пенсійної реформи.

Головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями

1

За гарною традицією вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» й мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища.

Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ

1

19 грудня православні відзначають День Святого Миколая - одне із найбільш довгоочікуваних свят для дітей та багатьох дорослих. За традицією, в цей день слухняні діти отримують від Святого Миколая солодощі, а неслухняні – різки. У Роменському ВПУ, за доброю традицією, на свято Миколая запросили дорогих та шанованих гостей - ветеранів праці та учнів пільгової категорії, щоб привітати їх з новорічно-різдвяними святами.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" з Днем Святого Миколая!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

План заходів до Новорічно-Різдвяних свят в Роменському ВПУ

1

Веселих всім свят!

Допомога учням училища

1

Не стоять осторонь волонтери училища і проблем та негараздів, які випадають на долю учнів та їх близьких. Минулого місяця активісти Роменського ВПУ зібрали гроші на лікування учня навчального закладу Пучка Володимира та всіляко підтримували його морально. І як приємно, коли ті, хто потребував допомоги, в свою чергу, дякують за підтримку. Слова вдячності за порятунок сина висловила на сторінках місцевих ЗМІ мати Пучка Володимира - Світлана, яка подякувала учням та педагогам Роменського ВПУ за фінансову допомогу.

«Міняємо цигарки на цукерки»

1

У ході Тижня учнівського самоврядування центром здорового способу життя учнівської ради було проведено акцію «Міняємо цигарки на цукерки», під час якої юнаки та дівчата мали змогу обміняти цигарки, що є смертельною небезпекою для організму молодої людини, на солодке здорове життя у вигляді цукерки.

Лідери Роменського ВПУ продовжують вражати своєю активністю та згуртованістю

1

Продовжився Тиждень учнівського самоврядування проведенням звітно-виборчої конференції. За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина».

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в училищі проходить тиждень учнівського самоврядування. Як і щороку активісти училища вражають своєю креативністю, ініціативністю та відповідальністю.Розпочався Тиждень досить цікаво та змістовно. Понеділок був насичений безліччю заходів та подій. Члени учнівської ради показали себе з найкращої сторони, адже активно брали участь у всіх заходах.

Вітальна акція «З Днем Збройних сил України»

1

6 грудня – вся Україна відзначає День Збройних сил України. Саме в цей день зі святом вітаємо наших лицарів і захисників, даруючи їм подарунки та чарівні посмішки. Привітали чоловіків і в Роменському ВПУ.

Привітання директора Роменського ВПУ з Днем Збройних сил України!

1

Шановні колеги, чоловіки! Вітаю Вас із Днем Збройних сил України!

Тиждень природничих дисциплін

1

З 28 листопада по 2 грудня у нашому навчальному закладі пройшов предметний тиждень природничих дисциплін хімії, біології та географії. Викладачі А. А. Сененко та В. А. Деретюк внесли до плану тижня цікаві і корисні заходи.

Подарунки захисникам в зону АТО

1

Щоб подарувати бійцям частинку свята та турботи, учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" підготували посилку для військових напередодні Дня Збройних сил України.

«Не дай СНІДу шанс!»

1

З метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питання толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей та привернення уваги учнів Роменського ВПУ до проблеми поширення СНІДу в Україні, щорічно в навчальному закладі проходить безліч різноманітних заходів, акцій, лекцій, виховних годин, присвячених даній тематиці.

Правила безпеки на залізничному транспорті

1

Правила безпеки на залізничному транспорті

«Я хочу знати все!»

1

Нещодавно в Роменському ВПУ пройшов Тиждень математики, фізики та астрономії. Учнів училища вкотре згуртувала любов до точних математичних наук та інтерес до мови цифр і чисел. Протягом Тижня для учнів було проведено багато цікавих і змістовних заходів, які організували викладачі математики та фізики.

Спартакіада училища з волейболу

1

Згідно плану, минулого тижня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена спартакіада училища з волейболу серед навчальних груп.

Розпочато ремонт нової майстерні

1

До переліку професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри включено Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» з підготовки робітників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Визначено перелік сучасного обладнання, устаткування, інструменту для забезпечення роботи навчально-практичного центру. Навчальним закладом вивчається досвід роботи кращих навчально-практичних центрів за даним напрямом та виконуються заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

My profession is the best

1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 22-23 листопада 2016 року проведено фестиваль робітничих професій «My profession is the best» серед учнів та викладачів англійської мови області.

Вшанували пам’ять жертв Голодомору

1

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не могли оминути своєю увагою таку трагічну для всього українського народу дату.

Обласна спартакіада з настільного тенісу серед хлопців

1

Наприкінці листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася зона обласної спартакіади з настільного тенісу серед хлопців.

А сотню вже зустріли небеса…

1

21 листопада біля пам`ятного знаку борцям за незалежність України відбувся мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому взяли участь і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«У пошуках нових зірок» серед учнів 3, 4 та 5 курсів Роменського ВПУ

1

17 листопада пройшов третій заключний день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Це мистецьке свято має на меті відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе у повній мірі.

Будьмо толерантними!

1

16 листопада все людство відзначає Міжнародний день толерантності. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вкотре приєдналося до відзначення даного свята, що покликане формувати в учнів загальнолюдські моральні цінності, пропагандувати принципи терпимості та розвиток толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.

«У пошуках нових зірок» продовжує шукати творчих особистостей

1

Другий день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок» пройшов цікаво та досить насичено. Учні других курсів, які змагалися за звання кращого артиста, були креативними, оригінальними та відзначилися гарними задумками своїх номерів.

У Роменському ВПУ стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

15 листопада під девізом «Ми шукаємо таланти!» в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

«Плекатимеш мову – цвістимуть слова»

1

Минулого тижня в училищі пройшов тиждень української мови та літератури.

«Формування відповідальності у підлітка за саморозвиток та самореалізацію своєї особистості»

1

11 листопада на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» було проведено семінар практичних психологів міста Ромни на тему «Формування відповідальності у підлітка за саморозвиток та самореалізацію своєї особистості».

Змагання з настільного тенісу

1

8-10 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед дівчат в залік обласної спартакіади учнів ПТНЗ.

Лідери учнівського самоврядування – майбутнє країни

1

9 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів. До Роменського ВПУ з’їхалися активісти з усіх професійно-технічних навчальних закладів Сумської області аби обговорити важливі питання діяльності учнівського самоврядування Сумщини та вкотре наголосити, що співпраця молоді й дорослих дає дієві результати. Зустріли учнівське самоврядування з щирими посмішками та обіймами.

Фоторепортаж на тему «Що я хочу змінити у своєму місті»

1

Продовжуємо розміщення фоторепортажів на різноманітну тематику, підготовлену членами гуртка "Юний журналіст" ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Пройшла загальноучилищна лінійка

1

8 листопада на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, обговоривши поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Молодь Роменського ВПУ відзначила свято Хелловіну

1

Учнівське самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналося до відзначення свята Хелловіну, в першу чергу, маючи на меті, познайомити сучасну молодь з традиціями інших країн. Зокрема, активістами училища було проведено акцію «Привітай зі святом» та організовано тематичну дискотеку.

Наші перемоги на міжнародному рівні

1

31 жовтня – 3 листопада 2016 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» у межах проведення Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH-2016 проходив ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCооkFEST-2016». У рамках фестивалю також було проведено І Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не оминув цей масштабний та грандіозний захід. У номінації «АРТ-клас» з кондитерського мистецтва (категорія D7) брала участь учениця групи КК-3 Роменського ВПУ Клименко Ірина.

Кухарська справа – не ремесло, а мистецтво

1

28 жовтня 2016 року учні групи К-2 (майстер виробничого навчання – Лаврик Раїса Миколаївна) виконували комплексні кваліфікаційні завдання з професії «Кухар» 4 розряду.

Профілактика інформаційного насилля з боку ЗМІ у молодіжному середовищі

1

27 жовтня 2016 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний семінар для практичних психологів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Темою для обговорення було вибрано досить важливу проблему - інформаційне насильство, його вплив на підростаюче покоління, пошук шляхів формування навичок протистояння медіа-пропаганді. Участь у семінарі взяла практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Радчук Н. А.

На лінійку - шикуйсь!

1

Відвідування учнями уроків та дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі - головні питання, які були розглянуті у ході загальноучилищної лінійки, що пройшла 25 жовтня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Використання інформаційних технологій при викладанні інформатики в закладах ПТО

1

18 жовтня у місті Суми пройшов семінар викладачів інформатики з теми «Використання інформаційних технологій при викладанні інформатики в закладах ПТО».Від ДПТНЗ «Роменське ВПУ» участь у семінарі взяла викладач інформатики Дівенко І.О.

Про модернізацію професійно-технічної освіти

1

Серед професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри, і Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» - єдиний в Сумській області, що буде вести підготовку за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Роменське ВПУ взяло участь у Molodiya Festival’16

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі Molodiya Festival`16 із соціальним роликом «Здоровий спосіб життя».

Зустріч на правову тематику з учнями Роменського ВПУ

1

Днями у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з учнями навчального закладу було проведено зустріч за участі представників відділу поліції у справах неповнолітніх та виконавчої служби міста Ромни.

Загальноучилищна лінійка: відзначення кращих

1

18 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, підвівши підсумки минулого тижня та окресливши завдання на наступний.

Учениця Роменського ВПУ підкорила «РОМНИ-FEST 2016»

1

Участь у фестивалі «РОМНИ-FEST 2016» - «Слобожанщина має талант» взяли талановиті учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище».

Шлях довжиною в 50 років

1

12 жовтня Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» відзначив свій 50-річний ювілей – радісну та величну дату, на шляху до якої училище пройшло плідний шлях утвердження та розвитку.

Твоя майбутня професія-твій вибір!

1

Захід, направлений на сприяння підвищення іміджу й престижу найрізноманітніших професій, був проведений на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Співорганізатором заходу виступив Роменський міськрайонний центр зайнятості населення.

Батьківські збори: виховуємо молодь разом

1

5 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Пройшла чергова загальноучилищна лінійка

1

4 жовтня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Увага! Увага!

1

12 жовтня 2016 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудуться урочистості з нагоди святкування 50-річчя навчального закладу. Запрошуємо випускників, ветеранів, партнерів училища відвідати заходи та розділити радість святкування.

Ученицю Роменського ВПУ обрано Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини!

1

28 вересня навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в режимі он-лайн проведено вибори Президента обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини. Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ», голова учнівської ради навчального закладу Олександра Стрижевська також взяла участь у виборах, представивши свої досягнення та здобутки.

У Роменському ВПУ пройшли урочистості з нагоди Дня працівника освіти

1

У першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День Вчителя – це свято добра, мудрості та любові, свято скромних, але достойних людей, на плечі яких лягає відповідальність за навчання молодого покоління українців – майбутнє нашої держави, виховання у них почуття гідності, чесності, доброти, любові. Напередодні Дня працівників освіти на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися урочистості з нагоди свята.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Змагання з легкоатлетичного кросу

1

27 вересня в Роменському ВПУ були проведені змагання з легкоатлетичного кросу в залік спартакіади училища.

Увага! Оголошення!

1

Увага! Оголошення!

На часі – дотримання правил внутрішнього розпорядку

1

27 вересня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої було обговорено поточні питання життєдіяльності навчального закладу та проінформовано деякі оголошення.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: працюємо і пишаємося своїми досягненнями

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - навчальний заклад, що має високий рейтинг і сталий авторитет у регіоні. За роки існування училище пройшло плідний шлях становлення і розвитку, та довело свою затребуваність на ринку освітніх послуг не тільки міста Ромни, Сумської області, а й України в цілому. Й нині, в стінах Роменського ВПУ формується світоглядна позиція та ціннісні орієнтири тисяч майбутніх громадян, патріотів своєї держави, професійних робітників, майстрів своєї справи. Дуже приємно, коли роботу навчального закладу високо цінують відомі науковці, громадські діячі, соціальні партнери. Ще більш приємніше, коли про Роменське ВПУ розповідають на сторінках періодичних видань та часописів.

ПЕРШОКУРСНИК – ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ пройшло офіційне посвячення у першокурсники.

Святкова загальноучилищна лінійка

1

20 вересня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, на якій учнівський та педагогічний колективи обговорили поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Роменське ВПУ взяло участь у святкуванні Дня міста та Іллінського ярмарку

1

Традиційно, у вересні місто Ромни відзначає свій день народження, у рамках якого проводиться знаменитий Іллінський ярмарок. Педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ також завжди беруть активну участь у проведенні Іллінського ярмарку. Не стали виключенням і цьогорічні святкування.

73-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

16 вересня мешканці міста Ромни відзначають 73-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Ми разом встановили рекорд Гіннеса!

1

23 серпня 2016 року, у День прапора України, відбулась реєстрація світового рекорду Гіннеса у номінації «Найбільший у світі килим із живих квітів» у вигляді державного прапора.

На лінійку - шикуйсь!

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла цього вівторка на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де учнівський та педагогічний колективи обговорили актуальні питання функціонування навчального закладу.

Тиждень фізичної культури та спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

У рамках відзначення Всеукраїнського олімпійського уроку та Тижня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд різноманітних спортивних заходів.

Я обираю життя!

1

Щорічно у вересні відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Тож, з метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища для формування позитивної Я-концепції учнів, 9 вересня у навчальному закладів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками психологічної служби спільно з лідерами учнівського самоврядування було проведено ряд заходів та акцій.

На порядку денному: дотримання правил громадського порядку

1

Здоровий спосіб життя, боротьба зі шкідливими звичками, профілактика правопорушень є актуальними питаннями і складовою частиною роботи учнівського самоврядування та виховного процесу в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, в актовій залі училища відбулася запланована зустріч учнів-мешканців гуртожитку з працівниками Роменського відділу поліції у справах дітей.

Загальноучилищна лінійка Роменського ВПУ: урочисто та бадьоро

1

З початком нового навчального року відновилася чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять щовівторка на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, 6 вересня пройшла перша в 2016-2017 навчальному році лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, щоб обговорити питання життєдіяльності навчального закладу.

До уваги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

1

План заходів щодо проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та тижня фізичної культури.

Незабутні миті життя

1

Уже кілька років поспіль в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» діє гарна традиція – фотографування 1 вересня педагогічного колективу.

Роменське ВПУ розпочало новий навчальний рік

1

З розкритими обіймами, вкотре, 1 вересня подвір’я Роменського ВПУ зустрічало викладачів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячену Дню знань.

Педагогічна рада: на старті нового навчального року

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої педагогічні працівники обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2016-2017 навчального року

1

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники! Щиро вітаю Вас з початком нового 2016-2017 навчального року!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у четвер 1 вересня 2016 року о 9.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День створення Держави

1

Традиційно, 24 серпня, громадяни нашої країни відзначають День створення Держави. Календар історії відрахував двадцять п’яту річницю Дня Незалежності України, пам’ять про цілі покоління предків, що творили націю і боролися за Незалежність. Тож, жителі міста Ромни теж долучилися до святкувань, які розпочалися мітингом з нагоди 25-річниці Незалежності біля пам’ятника Т.Г.Шевченка.

День Державного Прапора України

1

23 серпня 2016 року наша Держава відзначала чудове свято – День Державного Прапора України.

УВАГА!

1

26 серпня о 9:00 відбудеться співбесіда з абітурієнтами, які подали заяву до вступу у Роменське ВПУ. З собою мати документи для вступу, які ще не здані в приймальну комісію!

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів

1

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у ДПТНЗ "Роменське ВПУ " на 2016 р.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

ЗВІТ ДИРЕКТОРА за 2015-2016 н.р.

1

Діяльність ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» в 2015/2016 навчальному році здійснювалась у відповідності до чинного законодавства, наказів та нормативних актів Міністерства освіти і науки, наказів, розпоряджень та рекомендацій Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, рішень виконкому Роменської міської ради , Статуту училища та відповідно до Річного плану роботи навчального закладу.

ВИПУСКНИЙ - 2016!

1

30 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, викладачами, майстрами в/н, своїми одногрупниками.

Гаряча пора - сесія

1

Ось і настала гаряча пора для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 20-ої річниці Конституції України

1

З нагоди 20-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.

Відзначення Дня молоді

1

Роменчанки змагалися за першість у конкурсі краси «Роменська красуня – 2016»

РОЗВИТОК ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ У ПТНЗ

1

17 червня у Роменському ВПУ відбулося засідання круглого столу за темою: «Розвиток дослідно-експериментальної роботи у ПТНЗ Сумського регіону».

Захист дипломів у групі ЕГЗ-2

1

14 червня учні групи з професії «електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

Екскурсія для учнів

1

2 червня до Роменського вищого професійного училища завітали на екскурсію учнів початкових класів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Єдністю підтримали свого випускника, військовополоненого Олександра Морозова

1

1 червня жителі міста Ромни збирали підписи під зверненням до Президента. На площу міста прийшли також і педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Зустріч з роботодавцями

1

31 травня у Роменському ВПУ учні випускних груп зустрілися з польською компанією Krismar, яку представляв Генеральний Президент Криштоф Косінські.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

Шановний Павле Івановичу!

1

Шановний Павле Івановичу! Щиро вітаємо Вас із 60-річним ювілеєм. Ваш талант педагога і великий досвід організатора, професійне чуття і невичерпна енергія дозволили створити потужний професійно-технічний навчальний заклад, який по праву вважається одним із найкращих в Україні. Упевнені, що досвід, талант керівника, мудрість і далекоглядність і надалі сприятимуть його розквіту.

Зустріч з директором

1

Коли ми чогось не знаємо, то запитуємо в батьків, викладачів. Ось і про історію нашого училища та особисте життя ми запитали у директора училища Павла Івановича Помарана.

Відбувся науково-практичний семінар

1

26 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Організація відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі».

Учень року-2016

1

Овчаренко Руслан учень ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобув перемогу у номінації «Професіонал».

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЗЕЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ Т. ШЕВЧЕНКА

1

21 травня 2016 року в місті Каневі у національному музеї Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 6 Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Зльот учасників Програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному"

1

Радчук Надію Анатоліївну практичного психолога ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за активну роботу щодо впровадження програм «Я – моє здоров’я – моє життя», «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», «Дорослішай на здоров’я», популяризацію та пропаганду здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді.

Наш спільний і неспинний шлях – любов до рідної мови…

1

Цьогоріч учениця групи ПП-2 Роменського вищого професійного училища Некроєнко Анна стала призером конкурсу з української мови імені Петра Яцика і була запрошена на урочисту церемонію до Києва разом із викладачем української мови Яцменко С.М. Слід зазначити, що Анна – єдина представниця ПТНЗ Сумської області.

Роботи по зміцненню матеріально-технічної бази

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. І нині, в училищі розпочато ремонті роботи.

Безпека на дорогах - справа всіх і кожного!

1

З метою профілактики безпеки дорожнього руху, підвищення поінформованості про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму з 16 травня по 22травня 2016 року прододиться «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Місячник з охорони праці

1

З 01 по 29 квітня 2016 року згідно з наказом директора за №14-0Д від 23.03.16 року в ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» проводився «Місячник з охорони праці». Постійно діючою комісією з питань охорони праці розроблені заходи на покращення умов праці, навчання, попередження травматизму на робочих місцях учнів та працівників. На кожний підрозділ призначені відповідальні особи з правових та організаційних питань, безпеки праці, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці та виробничої санітарії.

Традиційна загальноучилищна лінійка

1

Почалась лінійка з приємного моменту – нагородження переможців конкурсів, які проводились як на обласному рівні, так і на міжнародному.

Урочисте відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі

1

09.05 о 9:00 пройшла урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника жертвам фашизму, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Виставку творчих робіт учнів, концертну програму та святковий стіл підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Шановні ветерани!

1

Шановні ветерани! Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!

Вітаємо з перемогою!

1

У заключному етапі обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» серед міських державних професійно-технічних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобуло І місце!

Краще медіа професійно-технічного навчального закладу

1

Перемогу у номінації «Краще медіа професійно-технічного навчального закладу» XIХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа отримала газета "Калейдоскоп" ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Викладачі Ю.Ю. Мартинішина, В.В. Рибкіна та голова учнівської ради Стрижевська Олександра отримали нагороду та диплом переможця на сцені Палацу творчості учнів.

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят

1

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам’яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі. Наша громада відзначила це свято урочистим славленням!

Із Воскресінням – Світлим святом!

1

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Вітаємо Понпу Ярослава з перемогою!

1

Учень училища з групи АСЕ-3 Понпа Ярослав виборов ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Електрогазозварник"

День цивільного захисту

1

28 квітня 2016 року був проведений «День цивільного захисту» та комплексне об’єктове тренування. Основною метою «Дня цивільного захисту» та комплексного об’єктового навчання були: - досягнення узгодження в роботі керівного складу, командно- начальницького і особового складу формувань, педагогічного складу, учнів і навчального закладу як об’єкта цивільного захисту в цілому щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС техногенного та природного характеру.

Відкриття Писанки та Великоднього дерева

1

З метою відновлення народних традицій, популяризації декоративно-вжиткового мистецтва, творчих здібностей учнів на Чистий четвер у ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбулося урочисте відкриття Писанки та Великоднього дерева.

Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки

1

25 квітня у нашому навчальному закладі відбулася виховна година на тему "Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки", яку провела голова методичної комісії класних керівників Сененко Алла Анатоліївна.

Великодні кошики для бійців в зону АТО

1

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики, це: паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало і м`ясо, різноманітні солодощі тощо.

Тридцята річниця Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність та байдужість.

Тиждень методичної комісії «Харчові технології та ресторанний сервіс»

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 18 по 22 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Зробимо Україну чистою!-2016

1

22 квітня у рамках наймасштабнішої Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2016» наші учні з групи КЗ-4 разом із майстром виробничого навчання Гречаник М.І. займалися благоустроєм території навчального закладу.

Збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування

1

21 квітня Стрижевська Олександра, голова учнівського самоврядування Роменського ВПУ, прийняла участь у зборі обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області, який відбувся на базі ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».

Спортивне життя Роменського ВПУ

1

21 квітня у спортивному залі Роменського ВПУ проведено "Козацьку наснагу". Спортивні ігри між учнями училища та ЗОШ №11 м. Ромни.

Зробимо Україну чистою!-2016

1

21 квітня у рамках наймасштабнішої Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2016» наші учні з груп ЕГЗ-1 й АСЕ-3 разом із майстром виробничого навчання Богомолом С.О. займалися благоустроєм території навчального закладу.

Переглянь новий фільм про наш навчальний заклад

1

Переглянь новий фільм про наш навчальний заклад за посиланням

Вітаємо переможницю

1

Учнівська молодь та педагогічний колектив Роменського ВПУ зібрались на ранкову лінійку 20 квітня.

Рідна мово, росту я крізь тебе, крізь родовище дум і краси

1

За результатами ІV (заключного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Некроєнко Анна посіла почесне І місце.

Кришталь моєї мови дорогої

1

П’ятнадцять років поспіль юні знавці української мови мальовничої Сумщини демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

Захист дипломних робіт у групі АСЕ-4

1

18 квітня учні групи з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

День відкритих дверей - щорічний захід

1

16 квітня у Роменському вищому професійному училищі відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

Таланти профтехосвіти

1

14 квітня на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училища будівництва та дизайну» був проведений заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Лекція для працівників «Долікарська допомога при невідкладних станах»

1

11 квітня у Роменському вищому професійному училищі у рамках місячника з охорони праці відбулася лекція для працівників «Долікарська допомога при невідкладних станах»

Конкурс

1

8 квітня у холі навчального закладу відбулася виставка «Творчих учнівських робіт», де вихованці навчального закладу Роменського ВПУ демонстрували власні творчі роботи, виконані під керівництвом своїх наставників.

Загальноучилищна лінійка

1

У вівторок 12 квітня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

День відкритих дверей

1

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

Прибирання у парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка

1

14 квітня в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка зібралися небайдужі роменці, які підтримати таку екологічну акцію - прибрати територію та висадити зелені насадження.

Секційні засідання у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції

1

7 квітня 2016 року в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України відбулися секційні засідання у вигляді стендових доповідей у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з теми «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання». Відкрила секційні засідання директор Інституту Радкевич Валентина Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Всесвітній день здоров’я

1

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я всього людства, на пропаганду здорового способу життя і боротьбу з поширенням різних захворювань, на медичні проблеми, які є предметом обговорення лікарів усього світу.

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

1

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

Чисто в нас – чисто в місті!

1

У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

1

Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» з січня по травень 2016 року за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції, що має на меті підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування з січня по травень 2016 року впроваджували проект «Захисти своє майбутнє» в 7 професійно - технічних навчальних закладах області. Так, 16 учнів нашого училища були залучені до занять тренінгу та отримали навички для самостійного впровадження проекту серед своїх однолітків.

ДЕНЬ СМІХУ!

1

Кожна людина любить “поприколюватися” над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. День обманів здавна існував не тільки в європейських, але й в азіатських країнах. Але дати будь-яке точне визначення походженням першоквітневих розіграшів та жартів зараз вже просто неможливо ...

Форум для студентських активістів

1

25 березня проходив Форум для студентських активістів коледжів та технікумів Сумської області в рамках проекту "Медіаграмотність. Протидія ворожій пропаганді" за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА у місті Суми. Активну участь приймала і лідер учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Стрижевська Олександра.

Роменщина мистецька

1

24 березня 2016 року учні групи КК-2 разом з класним керівником Мовчан Іриною Володимирівною відвідали Роменський краєзнавчий музей, де переглянули виставку "Роменщина мистецька".

Роменське ВПУ отримало статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня

1

Під час семінару Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України ДПТНЗ "Роменське ВПУ" було нагороджене "Золотою медаллю" у номінації "Модернізація професійної освіти України" Сьомої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2016", а також директор навчального закладу Павло Іванович Помаран отримав сертифікат доповідача семінару "Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу".

Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету!

1

Увага! Шукаємо випускників нашого навчального закладу! Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету, яка знаходиться на сайті училища за писиланням: http://www.romnyvpu.com.ua/anketa.php

Нові відео на каналі «Роменське ВПУ»

1

Переглянь нові відео на каналі «Роменське ВПУ», які розміщені на популярному відеохостингі за посиланням

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

1

Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає, відвідати наше училище. ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Година Землі

1

19 березня у нашому місті пройшла Година Землі. Освітлення виключили на центральних вулицях міста о 18:00 на годину. Представники з Роменського ВПУ також взяли участь у цьому заході.

Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету!

1

Увага! Шукаємо випускників нашого навчального закладу! Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету, яка знаходиться на сайті училища за писиланням: http://www.romnyvpu.com.ua/anketa.php

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

1

Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає, відвідати наше училище. ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

У Роменському ВПУ відзначали Шевченківські дні

1

У Роменському ВПУ відзначали Шевченківські дні.

Подарунки в зону АТО

1

4 березня, напередодні жіночого свята, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики.

8 Березня у Роменському ВПУ

1

Міжнародний жіночий день — саме цього дня жінки чекають кольорів, ніжності та подарунків від своїх коханих чоловіків, друзів, знайомих. Це свято несе у світ усе найцінніше, що пов"язане з жінкою – красу, ніжність, радість і щастя.

Репортаж телекомпанії СТС

1

У Ромнах провели благодійний концерт, аби зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям: Валерії Царенко та Максиму Клипі. Активну участь взяли і представники ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

1

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 завершується 4 лютого

1

УВАГА! Останній день реєстрації для проходження ЗНО-2016!

Автоматизоване створення веб-сайтів

1

У рамках училищного конкурсу «Мій найкращий урок» 26 лютого викладач Дівенко Ірина Олександрівна провела відкритий урок з інформатики на тему: «Автоматизоване створення веб-сайтів».

Тиждень іноземної мови

1

Позакласна робота з іноземної мови має велике значення. Ця робота не лише поглиблює і розширює знання іноземної мови, але й сприяє також розширенню культурологічного кругозору учнів, розвитку їхньої творчої активності, естетичного смаку і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни. Найцікавішою формою позакласної роботи є тиждень іноземної мови, який відбувсяу Роменському ВПУ наприкінці лютого.

Збір лідерів учнівського самоврядуванням Південного округу

1

Лідери учнівського самоврядування – молоде покоління.

Тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 15 по 19 лютого 2016 року в училищі пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

ВІДКРИЙ У СЕРЦІ ДОБРО

1

25 лютого о 16.00 в Роменському міському Будинку культури відбувся благодійний концерт «ВІДКРИЙ У СЕРЦІ ДОБРО» для Царенко Валерії та Клипа Максима.

Урок мужності на тему «Не скорені духом»

1

За ініціативи Міністерства інформаційної політики України 26 лютого відбудеться вшанування подвигу кримчан, які в 2014 році стали на захист державності та цілісності нашої країни. Цю дату оголошено Днем початку кримського супротиву.

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримала стипендію голови Сумської ОДА

1

24.02.2016 в актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань. До участі в заході також запросили і представників із нашого навчального закладу.

Пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін

1

У дружній та творчій атмосфері 23 лютого 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін за професіями: «водій автотранспортних засобів «категорії С», «кухар», «кондитер», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «кравець», «закрійник», «муляр», «штукатур», «лицювальник-плиточник», «слюсар з ремонту автомобілів», «електрогазозварник», «продавець продовольчих товарів», «продавець непродольчих товарів», «тракторист», «машиніст сільськогосподарського виробництва».

А сотню вже зустріли небеса...

1

19 лютого о 10:00 відбувся мітинг щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Небесної Сотні біля Меморіального знаку Героям-борцям за незалежність та суверенітет України.

Відбулися батьківські збори учнів випускних груп

1

На порядку денному були розглянуті такі питання: - підведення результатів атестації з навчальних предметів за І семестр 2015-2016 навчального року; - стан відвідування учнями занять; - умови проходження учнями випускних груп ЗНО.

Результати конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

1

У конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей» взяли участь групи: МШП-1,МШП-2, МШП-3, БС-5, ПП-1, ПП-2, ПП-3, АСЕ-1, АСЕ-2, М-2а, М-2б, ЕЛ-1, КЗ-2, КК-1, КК-2, КК-3. Важливість існуючих проблем у сфері охорони праці добре відобразили у своїх малюнках учні груп: КЗ-2, КК-2, МШП-1, БС-5, ЕЛ-1, ПП-3, МШП-3.

Тиждень професій торгівельної справи

1

У рамках тижня професій торгівельної справи, який проходив у ДПТНЗ “Роменське ВПУ”, з 8 по 12 лютого учнями професій “продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів” та викладачами і майстрами методичних комісій “Торгівельна справа” і “Товарознавство та комерційна діяльність” реалізовано цікаву і змістовну програму.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У ГУТРОЖИТКУ

1

В затишній атмосфері у кімнаті відпочинку у гуртожитку був проведений вечір до Дня всіх закоханих

Майстерності немає меж

1

Як стало вже традицією у нашому навчальному закладі напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив на подвір’ї створили дивовижні скульптури– пара сердець та символічний напис, які символізують кохання та прикрасили їх гірляндами.

В училищі зустріли День Cвятого Валентина

1

На другому поверсі традиційно пройшов конкурс на кращу стіннівку та валентинку.

Масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати»

1

8 січня у Роменському ВПУ відбувся масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати».

Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016»

1

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Розпочато конкурс «Мій найкращий урок»

1

У рамках конкурсу «Мій найкращий урок» протягом тижня з 8 по 13 лютого відбулися презентації уроків викладачів

Тиждень професій комп"ютерного спрямування

1

З 1 по 5 лютого в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп"ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань вихованців навчального закладу з предметів, а й популяризація даних спеціальностей серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

Експериментально-дослідницька робота

1

Зміна практичних завдань, які мають вирішувати ПТНЗ, спонукала колектив державного професійно-технічного закладу «Роменське вище професійне училище» за наукового супроводу фахівців Інституту професійно-технічної освіти НАПН України розпочати дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня за темою «Педагогічні основи управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки», спрямовану на вдосконалення структури і змісту управління училищем. Застосування нових підходів в управлінні професійно-технічним навчальним закладом покликане забезпечити підвищення мобільності ПТНЗ, його здатності своєчасно і адекватно реагувати на постійно змінюваний попит на регіональному ринку праці та ринку освітніх послуг. Реалізація завдань управлінської діяльності в умовах ринкової економіки спонукала до запровадження маркетингового управління професійно-технічним навчальним закладом шляхом використання маркетингових підходів, методів та інструментів управління.

Відбувся IV етап XVI Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

1

Відбувся IV етап XVI Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика. Місцем проведення став ДНЗ «Сумськитй хіміко-технологічний центр ПТО» м.Суми.

Конкурс малюнка

1

02 лютого у Роменському ВПУ відбулася виставка до конкурсу малюнка "Охорона праці очима дітей".

Переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України

1

01 лютого 2016 року до Роменського ВПУ завітали працівники військомату та провели інформаційно-агітаційний захід на тему "Переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України".

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 розпочинається 1 лютого

1

УВАГА! Реєстрація для участі в ЗНО-2016 розпочинається 1 лютого!

Подарунок із зони АТО

1

Син працівника Роменського ВПУ санінструктор Омельченко Микола передав у музей нашого навчального закладу прапор із зони АТО від ІІІ реактивного артилерійского дивізіону VII батареї.

Нагородження учасників конкурсу снігових фігур

1

27 січня в актовій залі нашого училищ відбулося нагородження учасників конкурсу снігових фігур.

Конкурс снігових фігур

1

26 січня, традиційно для нашого училища, відбувся конкурс снігових фігур.

Позитивно оцінили напрацювання творчої групи педпрацівників училища

1

18 січня у Національній академії педагогічних наук України відбулося чергове засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни

1

25 січня 2016 року запам`ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.

Випуск групи КК-б

1

Закінчилися роки навчання для учнів групи КК-б, що здійснювали підготовку за професією «Кухар».

Святкування Дня Соборності

1

22 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України.

Божественна Літургія з нагоди Дня святої мучениці Тетяни

1

25 січня о 9:00 у Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.

Відбулися загальноучилищні збори випускних груп

1

Одним із важливих питань, які розглядалися, було підготовка до ЗНО-2016 року. За допомогою презентаційного матеріалу батьків ознайомили з умовами реєстрації, графіком проведення та переліком предметів, які представлені для вибору на ЗНО-2016.

Річний план закупівель

1

Річний план закупівель 2016

Родись жито й пшениця…

1

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята. І дуже важливо у наш час технічного прогресу зуміти зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

Щедрий Вечір

1

За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки.

Відбулися заходи методичного тижня

1

З 4січня по 12 січня 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» З 4січня по 12 січня 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися заходи методичного тижня

Різдвяні колядки

1

6 січня, вже вкотре, учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» пройшлися з колядками та вінчівками, привітавши працівників та ветеранів навчального закладу з прийдешніми святами.

Новий рік для малечі

1

Традиційно, новорічне дійство для дітей працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створили активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет.