Подати заяву для вступу

З Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новорічний концерт

1

Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Андріївські вечорниці у гуртожитку

1

Є у нашого народу чудова традиція - святкувати вечорниці. 10 грудня у гуртожитку відбулися Андріївські вечорниці.

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНІВ, БАТЬКІВ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

1

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНІВ, БАТЬКІВ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Новорічні подарунки для воїнів АТО

1

25 грудня, напередодні Нового року та Різдва, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО вітальні листівки різноманітні смаколики, це: пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, сало і м"ясо, різноманітні солодощі тощо.

У групі КК-4 пройшла перевірочна робота

1

У групі КК-4 пройшла перевірочна робота з професії "кондитер" ІІІ розряду з майстрами виробничого навчання Токар Веронікою Володимирівною та Конопленко Іриною Василівною.

Буржуйка для воїнів АТО

1

Педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ активно долучився до виготовлення буржуйки для воїнів АТО, яку потім передали на схід.

Відмінні результати у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015»

1

9 листопада 2015 року в Україні проходив Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015».

Відкриття головної ялинки навчального закладу

1

Вже стало гарною традицією збиратися всім учнівським та педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні Святого Миколая та під гучні оплески й слова «Ялинко, засяй» - відкривати новорічну красуню – головну ялинку навчального закладу, що вже прикрасила подвір`я училища.

Святий Миколай здійснює мрії

1

Не оминає ніколи Миколай ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та із задоволенням виконує бажання учнівського й педагогічного колективів училища.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Тиждень хімії, біології та географії

1

Тиждень хімії, біології та географії – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня хімії, біології та географії викладачу дається ще одна можливість - розкривати в учнів науковий інтерес до даних предметів, бажання їх пізнавати. Крім того, до підготовки та проведення предметного тижня необхідно залучати учнів. Це сприяє розширенню кругозору учнів, виховує почуття власної необхідності та почуття відповідальності.

Конкурс на кращу новорічну прикрасу

1

Напередодні Нового року в групі КК-2 пройшов конкурс на кращу новорічну прикрасу.

Листівка про позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб

1

Листівка про позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб

Святковий гала-концерт

1

Цього року Тиждень учнівського самоврядування вразив своїми ідеями та нововведеннями. Так, за участі лідерів Учнівської ради та артистів Роменського ВПУ було проведено святковий гала-концерт "У пошуках нових зірок", участь у якому взяли найкращі виконавці.

Всеукраїнський тиждень права

1

З метою підвищення рівня правової освіти та виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до суспільства і держави, формування вміння визнавати пріоритет прав людини, поважати цінності демократичного суспільства у Роменському вищому професійному училищі з 07 по 11 грудня 2015 року проходив Всеукраїнський тиждень права.

«Вся влада – учнівським радам!»

1

Бути дорослим – не просто - в цьому переконалися активісти навчального закладу під час проведення уроків. Вже не вперше учні Роменського ВПУ на кілька годин помінялися ролями з викладачами, щоб на собі відчути, що таке педагогічна діяльність.

«Училище – наша дружня родина»

1

За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина». За звання переможця змагалася команда викладачів « За мирне майбутнє» та команда учнів «Діамант».

У вівторок пройшла загальноучилищна лінійка

1

Найактивнішими протягом Тижня були члени Учнівської ради, які вкотре показали, що можуть самостійно приймати рішення, допомагати адміністрації училища, бути ініціативними та громадсько свідомими, при цьому, весело та дружньо відпочивати у колі друзів, знайомих, наставників, проводивши загально училищну лінійку.

Почався Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування. Як і завжди, цьогоріч він був насичений захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями, святковими концертами, що принесли масу задоволення та приємних спогадів учнівському й педагогічному колективам навчального закладу.

Вітаємо чоловіків!

1

У цей день ми вшанoвуємo усіх чоловіків, які у лавах Збрoйних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави та знаходяться поруч!

Подарунки до свята військовим із зони АТО

1

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було зібрано та передано військовим в зону АТО різноманітні смаколики: це і пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, і сало, консерви, різноманітні солодощі тощо.

Відкритий урок

1

2 грудня в училищі відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Товстоп’ят Галини Іванівни на тему "Оволодіння навичками роботи на ЕККА в режимі програмування назви товару, ціни та штрих-кодів".

Відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

1

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров"я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров"я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Сьогодні бути українцем – це модно!

1

З метою відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник», метою якої було утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до них об"єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи

1

21 листопада 2015 року о 10.00 біля пам"ятника Т.Г. Шевченку відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому взяли участь і представники з нашого навчального закладу.

На лінійці вітаємо переможців

1

Головним питанням порядку денного стало привітання Стрижевської Олександри та Мовчан Ірини Володимирівни, які отримали за результатами конкурсу дві бронзові медалі та два дипломи третього ступеню Першого Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST 2015», який проходив у Києві.

Тиждень безпеки дорожнього руху

1

З метою поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних подій та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму з 9 по 13 листопада проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

1

Проблема захисту людини від небезпеки у різних умовах її перебування виникла одночасно з появою на Землі наших далеких пращурів. Це були небезпечні природні явища, певні представники біологічного світу. Згодом стала з"являтися небезпека, творцем якої стала сама людина. У теперішній час людина більше всього страждає від небезпек, які сама ж і створила. Вона живе і діє в умовах потенційних небезпек, що постійно змінюються.

Конкурс знавців української мови

1

10 листопада з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу проведено I етап міжнародного конкурсу української мови ім. П.Яцика та І етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.ШЕВЧЕНКА.

Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить

1

Під керівництвом викладачів української мови цікаво і змістовно пройшла виховна година «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить».

Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015»

1

З 4 по 6 листопада 2015 року, в рамках Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, проходив Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015». Фестиваль був організований Українським кулінарним союзом за сприянням Київського національного торговельно-економічного університету.

У конкурсі «Бобер» взяли участь учні училища

1

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

1

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.

Година спілкування: «Залежність від комп’ютерних ігор»

1

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить організованій виховній роботі.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

1

З метою проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, підвищення рівня обізнаності учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності, виховання в учнів навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, формування у молоді світоглядних та етичних основ здорового способу життя, запобігання нещасним випадкам в ДПНЗ «Роменське ВПУ» з 02.11.2015 року по 06.11.2015 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Це повинен знати кожен

1

Головна мета безпеки життєдіяльності полягає у тому, щоб сформувати в людини свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої безпеки й безпеки тих, хто її оточує.

У пошуках нових зірок

1

«Ми шукаємо таланти!» - саме під таким девізом пройшов в Роменському ВПУ щорічний творчий конкурс «У пошуках нових зірок», що покликаний відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе.

29 жовтня пройшов вебінар

1

29 жовтня пройшов вебінар, організований НМЦ ПТО у Сумській обл. Було проведено заняття постійно діючого навчального семінару заступників директорів з навчально-методичної та навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів з теми “Ведення ділової документації в закладах ПТО”.

ЕКСКУРСІЯ НА ПІДПРИЄМСТВО ПАТ «ТРАКТОРОЗАПЧАСТИНА»

1

В рамках соціального партнерства та подальшої співпраці щодо підготовки робітничих кадрів 28 жовтня 2015 року учні групи ЕГЗ-2, які навчаються за професіями «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ПАТ «Роменський завод Тракторозапчастина».

VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu»

1

20-25 жовтня 2015 року в м.Києві відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu»

ОГОЛОШЕННЯ

1

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради оголошує про веб-портал із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді «Моя кар’єра». « Міністерством молоді та спорту України у партнерстві із Програмою розвитку ООН в Україні створено платформу із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді – портал «Моя кар’єра» (www.mycareer.org.ua).

Тиждень правових знань

1

З 5 по 9 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань присвячений міжнародному Дню юриста

Від призовника до захисника

1

Цього тижня для учнів училища було влаштовано свято патріотичного напрямку - «Від призовника до захисника». Організували захід керівники спортивних секцій та активісти учнівського самоврядування.

Традиційна загальноучилищна лінійка

1

Традиційна загальноучилищна лінійка відбулася і цього вівторка напередодні Дня захисника України.

Низький уклін і тричі СЛАВА

1

За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Українські захисники!

День захисника України у Роменському ВПУ

1

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

У рамках Тижня правових знань

1

У рамках Тижня правових знань у Роменському ВПУ учні зустрілися з інспектором РПКВІ Різником Олександром Вікторовичем та тимчасово виконуючим обов"язки начальника сектора КМСД Ситником Дмитром Миколайовичем.

Підготовка до зими продовжується

1

В старому корпусі закладу здійснюється не лише нове перекриття покрівлі, а й утеплення та гідроізоляція.

Відзначення Дня працівників освіти

1

Привітати педагогічний колектив та ветеранів освітянської ниви ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професійним святом – Днем працівників освіти зібралися в актовому залі навчального закладу напередодні свята.

Посміхнись життя прекрасне

1

10 вересня 2015 року у ДПТНЗ Роменське ВПУ відзначали Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. На жаль, статистика свідчить, що з кожним роком таких трагічних випадків у розвинених країнах стає все більше і більше. Україна не є виключенням. Всесвітній день запобігання самогубствам проводиться з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності по запобіганню самогубствам у всьому світі. Суїцид входить до числа трьох основних причин смерті людей у віці 15-44 років у всьому світі. При цьому на кожну людину, що зробила самогубство, доводиться 20 або більш осіб, що намагалися накласти на себе руки.

Привітання педагогічних працівників від учнів

1

Привітання педагогічних працівників від учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Привітання директора ДПТНЗ

1

Шановні колеги! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Активно готуємося до зими

1

З самого початку нового навчального року у Роменському ВПУ почалася активна підготовка до зимового періоду.

Посвята в першокурсники

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ нещодавно пройшло офіційне посвячення у першокурсники. Свято розпочалося урочистою лінійкою, у ході якої щирі вітання та поздоровлення прозвучали від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана.

Пройшли батьківські збори учнів перших курсів

1

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 23 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

У Роменському ВПУ було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос

1

Традиційно, у вересні, згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань, було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос.

Обласний навчально-методичний семінар

1

21 вересня 2015 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний навчально-методичний семінар на тему: «Використання якісних електронних педагогічних засобів для розробки електронного контенту». Наш навчальний заклад представляла викладач інформатики Дівенко Ірина Олександрівна.

Проголосуй за ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»

1

Інтернет-голосування «Найпопулярніший заклад профтехосвіти Сумщини»

Знаменитий Іллінський ярмарок

1

Педагогічний та учнівський колектив Роменського ВПУ також завжди бере активну участь у святкуваннi Дня мiста. Не стали виключенням і цьогорічні святкування. Так, з самого ранку 19 вересня на площі міста розмістилася виставка навчального закладу, яка манила до себе дзвінкоголосими піснями, смачними наїдками та щирими обіймами дружнього колективу Роменського ВПУ.

Вшанували пам`ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни

1

16 вересня мешканці Ромнів відзначали 72-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Засідання методичної комісії класних керівників

1

9 вересня відбулося перше засідання методичної комісії класних керівників.

Знову на лінійку!

1

З початком нового 2014-2015 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжилась чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок.

Відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни у Роменськму ВПУ

1

Відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни у Роменськму ВПУ почалося із проведення виховних годин «Шляхами подвигу і слави».

Випуск груп Роменського міськрайонного центра зайнятості

1

Роменський міськрайонний центр зайнятості, який покликаний не лише забезпечити роботою населення міста, але й дати освіту людям, які цього потребують, створює для дорослого населення всі умови для отримання необхідних знань та вмінь, щоб пройшовши відповідний курс навчання, отримати робітничу професію, тим самим задовольнивши вимоги роботодавців.

Шановні колеги! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

1

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Перше вересня у Роменському ВПУ

1

Першого вересня подвір’я Роменського ВПУ зібрало викладачів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячену Дню знань.

Педагогічна рада: плануємо навчальний рік

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у вівторок 1 вересня 2015 року о 9.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

24-річниця Дня Незалежності України

1

24 серпня у низці українських міст відбулися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України. Українці вийшли на вулиці і площі міст у вишиванках і з національними прапорами в руках.

Державний Прапор України – святиня нашого народу

1

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, з нагоди святкування Дня Прапора, пройшла 23 серпня в сквері біля міськвиконкому. Вшанувати багатовікову історію українського державотворення та державну символіку України зібралися: керівництво міста, депутати, члени виконавчого комітету, представники політичних партій та громадських організацій, працівники підприємств, установ міста, молодь.

УВАГА!

1

25 серпня о 9:00 відбудеться співбесіда з абітурієнтами, які подали заяву до вступу у Роменське ВПУ. З собою мати документи для вступу, які ще не здані в приймальну комісію!

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12 моб. 068-045-04-80 ; 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Випускники попрощалися з рідним училищем!

1

30 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, викладачами, майстрами в/н, своїми одногрупниками.

Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарана П.І. щодо виконання програми розвитку училища за 2014-2015 н.р.

1

Робота колективу училища у 2014-2015 навчальному році була підпорядкована головні меті: підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних робітників і спеціалістів. Навчально-виробничий процес впроваджувався відповідно до Річного плану роботи Роменського ВПУ на 2014-2015 навчальний рік, який був розглянутий на засіданні педагогічної ради училища, протокол № 8 від 29 серпня 2014р. та затверджений директором училища.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 19-ї річниці Конституції України

1

З нагоди 19-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.

Кращі учні відвідали гетьманську столицю м.Батурин

1

У цьому році за підтримки адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» кращі учні училища були нагороджені екскурсією до історичної пам’ятки – гетьманської столиці м. Батурин.

Науково-практичний семінар "Управління розвитком професійно-технічної освіти в регіоні"

1

19 червня 2015 року (за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, при підтримці департаменту професійно-технічної освіти МОН України та Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України) на базі державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище" відбувся науково-практичний семінар за темою "Управління розвитком професійно-технічної освіти в регіоні".

Проведено конкурс на кращу навчальну групу року

1

У нашому навчальному закладі з жовтня по травень проводився конкурс на кращу навчальну групу року.

Науково-практичний семінар

1

19 червня 2015 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудеться науково-практичний семінар за темою «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В РЕГІОНІ»

Оновлюємо навчально-матеріальну базу

1

Над зміцненням навчально-матеріальної бази навчального закладу працюють учні під керівництвом майстрів виробничого навчання. Це дає змогу учням підвищувати свої вміння та навички, застосовувати свої знання у професійній діяльності, можливість творчо підходити до вирішення практичних завдань, самостійно знаходити їх оптимальні рішення.

Екскурсія для школярів

1

3 червня до Роменського вищого професійного училища завітали на екскурсію учнів перших класів Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І. Калнишевського.

Документальний фільм «Аеропорт» переглянули в нашому закладі

1

У Роменському ВПУ з метою виховання патріотизму, героїзму, любові до своєї Батьківщини, консолідації суспільства довкола ідеї захисту України проводяться заходи просвітницько-патріотичного спрямування, з залученням учасників АТО, волонтерів, громадських діячів, військовослужбовців, студентства та молоді, інших груп громадськості.

Шановний Павле Івановичу

1

Шановний Павле Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Орел Юлія здобула перемогу у номінації «Сучасний учень»

1

У Конотопському вищому професійному училищі 13-14.05.2015 відбувся фінальний етап конкурсу «Учень року» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів.

Рівний-рівному

1

18 травня учні Роменського ВПУ та психолог Надія Радчук взяли участь у XII міському зльоті підлітків-лідерів за програмою «Рівний-рівному», який відбувся на базі ЗОШ №11.

День боротьби за права кримськотатарського народу

1

18 травня відзначається день боротьби за права кримськотатарського народу. Подія відзначається щорічно, щоб підтримати боротьбу громадян України – кримських татар за реалізацію своїх прав як представників корінного народу.

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка

1

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка 12 травня в Роменському ВПУ, у ході якої було підведено підсумки минулого тижня та вручено грамоти за зайняті призові місця.

Відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

1

9 травня педагогічній та учнівський колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" взяли участь в урочистій ході з нагоди Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення

1

08.09 о 9:00 пройшла урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника жертвам фашизму, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Результати конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч»

1

З метою належного відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 07.05.2015 у місті Суми відбулося урочисте відзначення переможів конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» серед навчальних закладів області.

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Виставку творчих робіт учнів, концертну програму та святковий стіл підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Дорогі ветерани, воїни визволителі!

1

Дякуємо Вам за стійкість, мужність та відвагу. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви подарували наступним поколінням світле майбутнє та чисте небо над головою.

Активісти «Сузір’я» білили монумент

1

7 травня члени молодіжної громадської організації «Сузір’я» взяли участь у традиційному весняному заході – білили монумент «Закутий Прометей і розкутий робітник» на честь героїв революції, створений скульптором, драматургом, кінорежисером І. П. Кавалерідзе.

Інтернет-голосування за кандидатів до обласної ради учнівського самоврядування

1

Проголосуй за Д"яченко Олександру! Щоб вона ввійшла до керівного складу обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ!Голосуй за посиланням http://nmcpto.sumy.ua/?page_id=3107

Дистанційна освіта – інтеграція у європейський освітній простір

1

28 квітня на базі Сумського державного університету відбувся Міжрегіональний науково-практичний семінар «Дистанційна освіта – інтеграція у європейський освітній простір» для представників навчально-консультативних пунктів СумДУ та заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів

Сітка – своєрідний оберіг для бійців АТО

1

Працівники та учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у вільний від занять час займаються плетінням маскувальної сітки для української армії, яка знаходиться у зоні АТО.

День цивільного захисту

1

28 квітня в Роменському ВПУ був проведений показовий День цивільного захисту з метою навчити учнів та працівників училища засобам захисту від небезпечних ситуацій, провести тренувальні аварійно-рятівні роботи, виробити навички по наданню першої медичної допомоги постраждалим та підтриманню спокою і порядку у навчальному закладі в умовах надзвичайної ситуації.

Ми хочемо жити у чистій Україні!

1

24 квітня об 11 годині в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка зібралися небайдужі роменці, які підтримати п’яту наймасштабнішу Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2015». До цієї акції приєдналися ініціативні та небайдужі працівники та учні Роменського ВПУ.

Краща мультимедійна редакція ХVІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

23-25 квітня в Миколаєві відбулося підведення підсумків ХVІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Понад 200 юнкорів з різних областей України приїхали для того, щоб отримати нагороди за найкращі друковані газети, матеріали на тему євроінтеграції України, а також за кращі фото-, радіо- та телерепортажі.

Тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 20 по 24 квітня 2015 року в училищі пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти»

1

21 квітня на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училища будівництва та дизайну» був проведений заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Двадцять дев’ята річниця Чорнобильської трагедії

1

Двадцять дев’яту річницю Чорнобильської трагедії у місті Ромни відзначили низкою заходів. Напередодні дати відбулося покладання квітів біля пам’ятника загиблих внаслідок чорнобильської аварії, у якому взяли участь і представники з нашого навчального закладу.

Невмолимо йде час…

1

Зовсім недавно в нашому училищі викладацький колектив відправив у самостійне трудове життя 22 випускника, котрі отримали за 4 роки навчання не лише атестат про повну середню освіту, але й відразу дві професії: слюсара з ремонту автомобілів 4 розряду, електрозварника 5 розряду.

Волонтери поприбирали пам’ятники

1

У Роменському вищому професійному училищі діють волонтерські загони, молодь яких допомагає тим, хто цього потребує, вчиться співчувати, поважати, безкорисно та щиро надавати допомогу

Тиждень професій кухарської справи в Роменському ВПУ

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 14 по 17 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Навчання з охорони праці для працівників

1

Згідно плану роботи місячника з охорони праці у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено навчання з для працівників

Військові із зони АТО висловили слова глибокої вдячності за Великодні подарунки

1

Напередодні Великодніх свят за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО білизна та різноманітні смаколики: це і паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало і м"ясо, різноманітні солодощі тощо.

Великодні кошики для бійців із зони АТО!

1

Наш колектив сподівається, що в ці світлі дні кожен воїн, смакуючи паску, зможе відчути радість від Воскресіння Христового. Ми вдячні за їх мужність і героїзм.

Хай Великдень принесе щастя кожному!

1

З найтеплішими побажаннями радості, добра, любові, надії на краще майбутнє, здійснення найзаповітніших мрій, благополуччя та Божого благословення звернулися до дітей директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран та заступник директора з НВР Тетяна Іванівна Прокопенко.

Із Воскресінням – Світлим святом!

1

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

День здоров’я розпочався традиційною загальноучилищною лінійкою

1

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я всього людства, на пропаганду здорового способу життя і боротьбу з поширенням різних захворювань, на медичні проблеми, які є предметом обговорення лікарів усього світу.

Тиждень англійської мови

1

З 30 березня по 3 квітня 2015 року у закладі пройшов тиждень англійської мови. Викладачі О.В.Близнюк та І.Г.Чепурко склали план заходів таким чином, щоб у них могли взяти участь якнайбільше учнів з різних груп.

День відкритих дверей

1

4 квітня у Роменському вищому професійному училищі відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо. Таку назву "День відкритих дверей" одержав тому, що звичайно при вході в навчальні й лабораторні корпуси запитають документ - студентський або учнівський квиток, а у цей день у приміщення може завітати будь-хто і відкрити навчальний заклад з нового боку, почути про всі аспекти вступної компанії та познайомитися з учнями й викладачами.

Пробна кваліфікаційна робота в групі КК-4

1

30.01.2015 року була проведена пробна кваліфікаційна робота в групі КК-4 з професії кухар 4 розряду.

МІСЯЧНИК З ОХОРОНИ ПРАЦІ

1

Основні завдання місячника: приведення робочих місць до нормативних вимог з питань безпеки праці та виробничого середовища.

Всеукраїнський вебінар в системі ПТО

1

31.03.2015 року співробітники Роменського ВПУ взяли участь у Всеукраїнському вебінарі в системі ПТО, який проводив НМЦ ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

УВАГА!

1

Увага! Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті: romnyvpu.com.ua

Флешмоб у Роменському ВПУ

1

У вівторок 24 березня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

Учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.

Сьогодні мати гарний, красивий одяг дуже просто

1

Сьогодні мати гарний, красивий одяг дуже просто. Але мати одяг не такий, як у всіх, можна, якщо ви здобуваєте професію кравця, закрійника в ДПТНЗ « Роменське ВПУ». З метою виявлення та розвитку ініціативи, ділової активності учнів, підвищення інтересу до обраної професії з 23 по 27 березня 2015 року був проведений тиждень методичної комісії легкої промисловості.

Чисто в нас – чисто в місті!

1

У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.

Творчий портрет видатного українського композитора

1

З метою виховання в учнів патріотизму, поваги до історії та державних символів України, враховуючи важливість постаті Михайла Вербицького для розвитку української державності та української культури, 25.03.2015 року у групі ПП-1 класним керівником Скляр Аллою Анатоліївною було проведено виховну годину на тему «Творчий портрет видатного українського композитора, автора Гімну України, М.Вербицького».

Дорогий солдате!!!

1

Дорогий солдате!!! Пише тобі листа учениця 3 курс «Роменського ВПУ» Прокопенко Юлія, щоб підтримати в цей скрутний час. Адже кожну хвилину вас підстерігає небезпека. Я Вам дякую за те, що ви захищаєте нас і наших рідних і близьких. Мій чоловік Прокопенко Максим, а також знаходиться в зоні АТО.

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

1

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

1

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

Державне регулювання у сфері цивільного захисту

1

У 2012 році здійснено процес загального удосконалення державного регулювання у сфері цивільного захисту шляхом прийняття систематизованого акту, а саме, Кодексу ци¬вільного захисту України, який набув чинності зі липня2013року.

5 кроків до безпеки

1

Аналіз безпеки виконання робіт (АБВР) - це найпростіший вид оцінки ризиків. Перед початком будь-якої роботи кожен повинен зупинитися, подумати й виконати п"ять кроків.

23 березня у групі КК-а була проведена поетапна кваліфікаційна атестація.

1

23 березня у групі КК-а була проведена поетапна кваліфікаційна атестація.

Опанування сучасних інформаційних технологій

1

20 березня викладач Дівенко Ірина Олександрівна провела урок інформатики з учнями групи ПП-1 на тему: «Огляд українських та зарубіжних освітніх сайтів. Веб-енциклопедії. Інтерактивне дистанційне навчання» .

4 квітня о10:00 День відкритих дверей

1

4 квітня о10:00 День відкритих дверей

Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

З 16 по 20 березня в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп"ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань вихованців навчального закладу з предметів, а й популяризація даних спеціальностей серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

Зустріч з демобілізованими військовиками-роменцями

1

17 березня близько 13 години біля пам"ятника Т. Шевченку відбулася зустріч з демобілізованими військовиками-роменцями. Учнівський та педагогічний колектив нашого училища, учні та викладачі шкіл, працівники підприємств та організацій та просто жителі міста прийшли подякувати та вклонитися Героям за сміливість та мужність, за те, що захищали нас від ворогів!

УВАГА! НОВА ПРОФЕСІЯ!

1

ЕЛЕКТРОМЕХАНIК З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛIЧИЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН

Пам"ятка щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів

1

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

Cвято для чарівних жінок

1

Міжнародний жіночий день — саме цього дня жінки чекають кольорів, ніжності та подарунків від своїх коханих чоловіків, друзів, знайомих. Це свято несе у світ усе найцінніше, що пов"язане з жінкою – красу, ніжність, радість і щастя.

Герої ХХІ століття

1

«Герої ХХІ століття» - під такою назвою у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» викладачем Сененко А.А. був проведений урок мужності, присвячений учасникам антитерористичної операції на сході України. Серед запрошених випускник нашого закладу, боєць батальйону «Козацька Січ» Олександр Бенько та волонтер Петро Панченко

Щира розмова з Господом Тараса Григоровича Шевченка

1

04 березня 2015 року відбулося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики, яке провела Скляр Алла Анатоліївна, на тему: «Щира розмова з Господом Тараса Григоровича Шевченка».

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

1

ШАНОВНІ ЖІНКИ! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Продавець - професія для тих, хто любить спілкуватися

1

З 02 по 06 березня в Роменському вищому професійному училищі пройшов предметний тиждень професій торгівельної справи. Проведення таких тижнів в училищі вже давно стало традицією, і їх основна мета полягає у поглибленні практичних умінь і навичок учнів, підвищенні рівня професійної майстерності, розвитку їх творчих здібностей.

Піст – моральне і духовне очищення людини

1

02 березня 2015 року відбулося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики, яке провела Скляр Алла Анатоліївна.

Зорепад професійних успіхів

1

Всеукраїнські учнівські олімпіади з предметів професійної підготовки — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення спеціальних предметів.

Більше за життя

1

Нещодавно учні училища відвідали експозицію "Більше за життя", присвячену річниці Євромайдану та подіям на Сході, яка відкрилася в Роменському краєзнавчому музеї.

Предметний тиждень будівництва

1

З 23 по 28 лютого 2015 року методичною комісією будівельних професій був проведений предметний тиждень

За Україну, за Мир, за Надію

1

У рамках всесвітньої акції на підтримку полоненої Надії Савченко відбувся мітинг "За Україну, за Мир, за Надію" за участі представників усіх організацій міста Ромни. Учні та працівники ДПТНЗ «Роменське АПУ» також взяли участь у підтримці льотчиці.

Штукатур - професія краси та творчості

1

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Кваліфікований штукатур за своїм рівнем наближається до художника. Результати діяльності штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Ігри патріотів

1

Щоб створити атмосферу свята в грі-змаганні, зміцнювати здоров"я та виховувати в учнів почуття дружби, колективізму в училищі було проведено «Ігри патріотів». Захід відбувся 23 лютого у спортивному залі навчального закладу.

А сотню вже зустріли небеса...

1

Героїчна сотня, зробивши перший крок журавлиним ключем, полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі. Описати, а тим більше відчути, глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими нікого. Десятки українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект!

1

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання. Його написання вимагає серйозної послідовної підготовки, і не менш важливим є захист створеного проекту. Здавалося б, залишилось так мало, але, як відомо, «останній бій – найважчий».

Зустріч учнів І-го курсу із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

1

17 лютого у Роменському ВПУ відбулася зустріч учнів І-го курсу із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

Випускний груп ВХП-6 та ТК-5

1

Позаду захист дипломних робіт, який з"їв, мабуть, не одну нервову клітину, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, дузі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 17 лютого в актовій залі Роменського вищого професійно-технічного училища, щоб провести випускників у доросле життя, - інколи тернисте, але таке прекрасне

Ось і настала гаряча пора для учнів випускних груп

1

Ось і настала гаряча пора для учнів випускних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

Відкрите факультативне заняття із основ християнської етики

1

«Без родини немає людини» - саме такими словами розпочалося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики 12.02.2015 року, яке провела Скляр Алла Анатоліївна.

У котрий раз наш творчий колектив довів – майстерності немає меж!

1

Як стало вже традицією у нашому навчальному закладі напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив на подвір’ї створили дивовижну скульптуру з льоду – пара сердець, які символізують кохання та прикрасили їх валентинками та ангелами. У котрий раз наш творчий колектив довів – майстерності немає меж!

Активно та креативно зустріли в училищі День Святого Валентина

1

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Міжнародний День Безпечного Інтернету

1

10 лютого 2015 року в Роменському ВПУ проходили заходи присвячені Міжнародному Дню Безпечного Інтернету

У Роменському ВПУ знову стипендія голови обласної державної адміністрації

1

06 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2015 році.

Учень року - 2015

1

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2015». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Пройшли змагання з баскетболу

1

3-5 лютого 2015 року в ДПТНЗ "Роменське ВПУ" були проведені змагання з баскетболу серед навчальних груп у залік спартакіади училища.

Ремонт закінчено

1

Після новорічних святкувань у Роменському ВПУ продовжувалися роботи по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу

Презентація національно-патріотичного проекту «Я – українець, і я цим пишаюсь»

1

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, 06 лютого 2015 року на базі ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва та дизайну» був проведений збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, де відбулась презентація національно-патріотичного проекту «Я – українець, і я цим пишаюсь».

Оповіщення населення Сумської області на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

1

Оповіщення населення Сумської області на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

Дарунки батьківського комітету та від фізичних і юридичних осіб, які надійшли до Роменського ВПУ протягом 2014 року

1

Дарунки батьківського комітету та від фізичних і юридичних осіб, які надійшли до Роменського ВПУ протягом 2014 року

Змагалися працівники училища

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2014-2015 навчального року, в навчальному закладі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Річний план закупівель на 2015 рік

1

Річний план закупівель на 2015 рік

Додаток до річного плану закупівель на 2014 рік

1

Додаток до річного плану закупівель на 2014 рік

У Роменському ВПУ відбувся випуск групи КК-б

1

Закінчилися роки навчання для учнів групи КК-б, що здійснювали підготовку за професією «Кухар».

Роменське ВПУ взяло участь у марші миру

1

17 січня у місті Ромни відбувся марш миру на знак демонстрації негативного відношення роменців до тероризму в Україні та вшанування жертв трагедії під Волновахою. Підтримали своїх земляків і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», також приєднавшись до учасників маршу, щоб засвідчити своє бажання миру і побажати мир всім українцям.

Відвідали виставку «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій»

1

З метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді щодо професійно-вмотивованого вибору місця майбутнього навчання, з 15 по 16 січня 2015 року в приміщенні Виставкового центру «Іллінський» відбулася щорічна виставка «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій».

Родись жито й пшениця…

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» намагаються дотримуватися традицій і відтворювати народні обряди, особливо це стосується новорічних свят.

Щедрівочка щедрувала…

1

За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки. Саме цього дня, за гарною українською традицією, активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо привітали учнівський та педагогічний колективи навчального закладу з Новим роком, побажавши їм щастя, добра, здоров`я, благополуччя та мирного неба над головою.

Слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості, що навчалися бухгалтерії у Роменському ВПУ, успішно склали атестацію

1

Сьогодні бухгалтер – це спеціаліст зі знаннями з різних областей, які успішно отримують люди, що навчаються за направленням Роменського міськрайонного центру зайнятості в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище». Днями, слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості, що навчалися у Роменському ВПУ за професією «Професійний користувач програмним забезпеченням 1С:Бухгалтерія» протягом 2,5 місяців, успішно склали атестацію та отримали відповідні свідоцтва.

Класні керівники підвели підсумки І півріччя

1

Згідно плану, у січні пройшло чергове засідання методкомісії класних керівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у ході якого присутні обговорили питання функціонування навчальних груп та виконання обов’язків класними керівниками і майстрами-вихователями.

Роменське ВПУ продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. Наприкінці минулого року було здійснено ремонт покрівлі та замінено старі вікна й вхідні двері навчально-побутового корпусу на нові, металопластикові. Нині, в училищі розпочато ремонті роботи.

Україна колядує…

1

Одним із головних таємничих новорічних свят вважається Різдво. Саме в цей день, за давньою українською традицією, по хатках лунають дзвінкі дитячі голоси, сповіщаючи про народження спасителя - Ісуса Христа. 6 січня, вже вкотре, учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» пройшлися з колядками та вінчівками, привітавши працівників та ветеранів навчального закладу з прийдешніми святами.

Продавець продовольчих товарів – одна із затребуваних професій регіону

1

У наш час сфера торгівлі є найпопулярнішою і найпоширенішою, тому кваліфіковані продавці стають все більш затребуваними на регіональному ринку праці, а підготовка працівників торгівлі набуває все особливої актуальності.

Змагалися кращі географи ПТНЗ

1

Закінчився ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, проведеної серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, що пройшов напередодні на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Новорічний карнавал для малечі

1

Найбільше з величезним нетерпінням та вірою в здійснення чудес чекають на новорічно-різдвяні свята діти. Тож, традиційно, новорічне дійство для дітей працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створили активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет.

І знову перші!

1

28 грудня у ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Волейбольна команда Роменського ВПУ підтвердила статус кращої в Сумській області!

1

Наприкінці грудня у місті Конотоп відбулися фінальні змагання з волейболу в залік обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" з Новим 2015 роком!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!