Подати заяву для вступу

Дід Мороз та Снігуронька завітали до Роменського ВПУ

1

Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.

Мешканці гуртожитку Роменського ВПУ поринули у новорічну казку

1

Новорічних казкових героїв та головних винуватців свята – Діда Мороза і його онучку Снігуроньку – запросили мешканці гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» до своєї оселі.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Відкритий урок з предмету «Інженерна геодезія»

1

24 грудня 2014 р. пройшов відкритий урок з предмету «Інженерна геодезія» по темі «Прилади для геометричного нівелювання». Урок проводився викладачем Шпаченко Н.І. в гр. БС-4.

Отримуємо досвід

1

З метою перейняття досвіду, представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали бібліотеку Сумського державного університету. У ході зустрічі ознайомилися із структурою та фондом бібліотеки навчального закладу, а також детально поспілкувалися про діяльність електронної бібліотеки та її переваги у навчанні сучасної молоді.

А й на Андрія…

1

13 грудня одне з великих та улюблених свят – день Св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити.

На порядку денному: дослідно-експериментальна робота творчої групи працівників училища

1

12 грудня 2014 р. у Національній академії педагогічних наук України відбулось засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти відділення професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

У Роменському ВПУ пройшов предметний тиждень циклових комісій

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень циклових комісій «Виробництво харчової продукції» і «Товарознавство та комерційна діяльність».

Школярі обирають майбутню професію

1

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» триває постійно. Основне завдання фахівців служби зайнятості та навчального закладу з профорієнтації - донести до молоді важливість правильного вибору професії. Адже від того, наскільки правильно людина обере свій життєвий шлях, залежить її особистий добробут, відчуття щастя і своєї потрібності, зрештою, яке місце у суспільстві вона займатиме.

Мрії збуваються на Святого Миколая

1

Цьогоріч, 19 грудня у ролі Святого Миколая виступив Кобзаренко Анатолій Дмитрович – директор «Заводу Кобзаренка», подарувавши в майстерню Роменського ВПУ зварювальний дуговий газовий напівавтомат ПДГ – 252. Такий приємний сюрприз до дня Святого Миколая радо зустріли учні, майстри та викладачі навчального закладу. Щиро дякуємо керівнику заводу Кобзаренку Анатолію Дмитровичу за турботу про майбутніх фахівців.

Подарунки на Святого Миколая

1

Як відомо, Святий Миколай здійснює мрії та одарює подарунками хороших, добрих людей. Не оминає ніколи Миколай ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та із задоволенням виконує бажання учнівського й педагогічного колективів училища.

Ялинка Роменського ВПУ засяяла вогнями

1

Вже стало гарною традицією збиратися всім учнівським та педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні Святого Миколая та під гучні оплески й слова «Ялинко, засяй» - відкривати новорічну красуню – головну ялинку навчального закладу, що вже прикрасила подвір`я училища.

Пройшла VII - звітно-виборна конференція Роменської районної профспілкової організації працівників АПК

1

17 грудня 2014 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла VII - звітно-виборна конференція Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

«Клаптикова пластика» відзвітувала

1

Нещодавно в актовій залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений творчий звіт гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Клаптикова пластика». Керівник гуртка: Софія Семенівна Стрельченко.

У Роменському ВПУ взялися за виготовлення буржуйок для солдат в зоні АТО

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» усіляко підтримує солдатів Збройних сил України та добровольців, які нині перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, час від часу через волонтерів передаючи посилки з речами особистої гігієни, харчами та спецодягом.Відтепер учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взялися за виготовлення буржуйок, які вкрай необхідні військовим взимку.

Роменське ВПУ виготовляє для бійців у зоні АТО маскувальні костюми

1

Учнівський та педагогічний колективи продовжують співпрацювати з військовими, які служать в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни та по можливості допомагають їм продуктами, теплим одягом, засобами обігріву, речами повсякденного вжитку. Потреби української армії в зимовий період особливі, адже юнакам необхідно не тільки зігрітися, а й забезпечити собі безпеку та непоміченість ворожими угрупованнями. Тож, Роменське ВПУ почало шити для військових маскувальні костюми.

Пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів ПТНЗ

1

Вкотре ДПТНЗ «Роменське ВПУ» об`єднав талановиту молодь.

«Дорослішай на здоров`я!»

1

Наприкінці листопада 28 практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Сумської області пройшли підготовку для роботи за програмою «Дорослішай на здоров`я!». Участь у семінарі взяла також практичний психолог «Роменське ВПУ» Радчук Надія Анатоліївна.

Удосконалювати знання та навички – до Італії

1

10 грудня 2014 року відбулося відеоспілкування за допомогою програми Skype з представником італійського агентства «EVROPE 3000» Галиною Дубровіною з питання виробничого стажування учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в готельно-ресторанних комплексах Італії за професією «кухар».

У Роменському ВПУ пройшов ІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Сумської області

1

11 грудня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро та привітно запросив у свої обійми учасників ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області у 2014-2015 навчальному році.

У Роменському ВПУ було проведено Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування. Як і завжди, цьогоріч він був насичений захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями, святковими концертами, що принесли масу задоволення та приємних спогадів учнівському й педагогічному колективам навчального закладу.

«Поговоримо про…»

1

Продовжуючи групові консультації з учнями гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які проходять щовівторка, цього тижня практичний психолог навчального закладу Надія Анатоліївна Радчук провела розмову на тему «Поговоримо про…».

Юні любителі математики змагалися за звання кращого

1

Закінчився важкий та насичений день для любителів математики. Так, на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів ПТНЗ. Свої математичні здібності та логічне мислення показали учні чотирьох навчальних закладів: ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та ДПТНЗ «Глинський ПАЛ».

Курс на енергозбереження та економію

1

Нинішня нестабільна ситуація в країні змушує задумуватися не лише про безпеку, а й про серйозну підготовку до опалювального сезону. Дуже хочеться, щоб молодь мала гарні умови для навчання та розвитку своєї особистості. Це добре розуміє адміністрація ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, прикладає всі зусилля для забезпечення належних умов навчання учнів училища.

Учням Роменського ВПУ вручили Сертифікати про проходження стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради

1

Напередодні свята в залі засідань Роменської міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Щирі вітання та поздоровлення цього дня лунали на адресу депутатів міської ради, членів виконкому, голів квартальних комітетів та працівників органів місцевого самоврядування. Окремі вітання цього святкового дня отримували й учні Роменського ВПУ, які протягом кількох місяців проходили стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Учень Роменського ВПУ посів ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу серед ДПТНЗ Сумської області

1

Наприкінці листопада в Недригайлівському ВПУ відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів ДПТНЗ Сумської області.

«Козацькі розваги» для мешканців гуртожитку

1

Як відомо, життя мешканців гуртожитку – цікаве, різноманітне, насичене веселими заходами, гуляннями, розвагами. Життя «гуртожитківців» Роменського ВПУ – не є виключенням, адже щотижня для них їхні вихователі та наставники влаштовують розважальні вечори, проводять лекції, виховні години. Минулого тижня для мешканців гуртожитку училища було влаштовано свято патріотичного напрямку - «Козацькі розваги».

Визначено переможців щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок»

1

Роменська земля багата на творчу та обдаровану молодь – вкотре переконалися в ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Весело та гучно пройшов в училищі гала-концерт загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок», який щорічно допомагає підростаючому поколінню відкритися та проявити себе, показавши свої музичні, танцювальні здібності.

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

1

З метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей, щорічно в рамках відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, в Роменському ВПУ проходить безліч різноманітних заходів, акцій, лекцій, виховних годин.

У Роменському ВПУ пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

1

30 листопада 2014 року колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо зустрів учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Підготовка до Тижня учнівського самоврядування

1

Минулого тижня в актовому залі училища пройшли збори старост та радників учнівських груп Роменського ВПУ.

Пройшло засідання членів Учнівської ради Роменського ВПУ

1

У рамках підготовки до Тижня учнівського самоврядування, який щорічно проходить в Роменському ВПУ напочатку зими, пройшло засідання членів Учнівської ради навчального закладу.

Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи

1

25 листопада на базі Лебединського ВПУ відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему «Методика обрахунку та заповнення державної статистичної звітності». Відвідала семінар і заступник директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Григорівна Міщенко.

Учні Роменського ВПУ відвідали День факультету харчових технологій СНАУ

1

Нещодавно на базі Сумського національного аграрного університету відбулося грандіозне свято - День факультету харчових технологій, у ході якого пройшло багато цікавих майстер-класів, виставок, музичних віншувань. Запросили на свято й учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Кухар, кондитер».

На порядку денному: активізувати свої сили та успішно закінчити семестр

1

Традиційно, у вівторок 25 листопада, в Роменському ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка.

Свої знання показували учасники ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ПТНЗ

1

23 листопада учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо та сердечно зустрічали учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Знавці історії змагалися за звання кращого

1

22 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році.

«Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!»

1

«Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!» - саме під таким гаслом пройшли в Україні цьогоріч заходи по вшануванню пам’яті загиблих від голоду в 1932-1933 рр. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не могли оминути своєю увагою таку трагічну для всього українського народу дату.

МГО «Сузір’я» приєдналася до відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні

1

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, та на підтримку ініціативи громадськості 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким в Україні встановлено свято - День Гідності та Свободи, що відзначатиметься щорічно 21 листопада. Тож, саме цього дня – 21 листопада 2014 року роменська громада, учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій та всі небайдужі до майбутнього України, зібралися на мітинг, з нагоди Дня Гідності та Свободи, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка.

«Ми голосуємо за життя»

1

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, за участі соціально-психологічної служби (практичний психолог – Надія Радчук, соціальний педагог – Тетяна Прокопенко) та активістів Учнівської ради (президент ради – Олена Шило) у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 17 по 21 листопада було проведено тематичний тиждень.

«Використання інноваційних технологій на уроках теоретичного навчання»

1

18-19 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов семінар-практикум для викладачів професійно-теоретичної підготовки, що здійснюють підготовку мулярів, штукатурів за темою: «Використання інноваційних технологій на уроках теоретичного навчання».

Аналіз, оптимізація та перспективи роботи веб-сайтів ПТНЗ Сумської області

1

18 листопада за участі представників професійно-технічних навчальних закладів Сумської області відбувся вебінар для осіб, відповідальних за функціонування веб-сайтів, за темою: «Аналіз, оптимізація та перспективи роботи веб-сайтів ПТНЗ області».

Училище – на лінійку шикуйсь!

1

У вівторок, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

Відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови серед учнів ПТНЗ

1

Учнівські олімпіади – це дієвий засіб виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. 15 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Безсмертна моя Україна…

1

Днями пройшла виховна година у групі ПП-1, яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна.

Збори мешканців гуртожитку Роменського ВПУ

1

11 листопада, як і щовівторка, відбулися загальні збори мешканців гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Кращим – відзнаки та щирі вітання

1

Відбулася чергова загальноучилищна лінійка, що цього разу пройшла в піднесеному святковому настрої.

Відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

1

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, 9 листопада 2014 р. на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Участь взяли знавці предмета з Синівського та Глинського професійних аграрних ліцеїв та Роменського і Недригайлівського вищих професійних училищ.

У Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

1

8 листопада 2014 року у Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році. Метою конкурсу стали пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді.

Роменське ВПУ активно допомагає військовим

1

Сучасне складне становище в країні, і зокрема на сході держави, показало, що українці – справжні патріоти, яким болить в серці за майбутнє своїх побратимів. Неоголошена війна ще більше згуртувала народ, який ніколи не залишає в біді тих людей, які потребують допомоги та співчуття. Саме сьогодні, як ніколи, українці проявляють неабияку єдність, патріотизм та силу духу. Небайдужими до долі країни та військовослужбовців зокрема, є учнівський та педагогічний колективи Роменського вищого професійного училища.

Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу

1

5-7 листопада 2014 на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбувся «Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу», який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства. Експофорум відвідали і працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Учні Роменського ВПУ проходять стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради

1

Протягом жовтня учні Роменського ВПУ вже відвідали кілька цікавих зустрічей, зустрілися з міським головою та його заступниками, ознайомилися з роботою структурних підрозділів Виконавчого комітету Роменської міської ради. Це дає їм змогу поповнити свої знання про роботу міської влади та реалізувати їх в подальшому.

В училищі пройшли змагання з настільного тенісу

1

5-6 листопада в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з настільного тенісу серед навчальних груп в залік спартакіади училища.

МГО «Сузір`я» визначила переможця конкурсу

1

Днями, рішенням конкурсної комісії МГО «Сузір`я», було обрано переможця конкурсу "Селфі", що був оголошений напередодні позачергових виборів до Верховної ради 26 жовтня 2014 року. Ним став учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» (група МШП-3) В`ячеслав Терегеря.

Не будь байдужим!

1

Разом допоможемо нашим бійцям, які знаходяться в районі бойових дій та боронять державу від окупантів!

На лінійці – важливі питання

1

Традиційно, щовівторка, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка. Учнівський та педагогічний колективи навчального закладу зібралися аби обговорити актуальні питання життєдіяльності училища.

Конкурс «У пошуках зірок!» відкрив нові таланти

1

«Ми шукаємо таланти!» - саме під таким девізом пройшов в Роменському ВПУ щорічний творчий конкурс «У пошуках нових зірок», що покликаний відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе.

Футбольна команда Роменського ВПУ краща в області

1

Кінець жовтня в Роменському ВПУ для любителів спорту став надзвичайно насиченим.

Скажи «ні» шкідливим звичкам!

1

Розмову про шкідливі звички провела нещодавно з мешканцями гуртожитку Роменського ВПУ практичний психолог навчального закладу Надія Анатоліївна Радчук.

«Школа починаючого педагога»

1

Наприкінці жовтня, згідно плану, пройшло чергове засідання «Школи починаючого педагога» ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Психологічною службою Роменського ВПУ проведено семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання

1

Семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання на тему «Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з постраждалами» було проведено нещодавно психологічною службою Роменського ВПУ.

Засідання МК класних керівників

1

Днями пройшло засідання методичної комісії класних керівників.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка»

1

З метою ознайомлення з сучасним обладнанням та новітніми зварювальними технологіями, 21 жовтня 2014 року учні груп, які навчаються за професіями «Електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка».

Звітно-виборні збори профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Минулого тижня в училищі пройшли звітно-виборні збори профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких взяли участь 76 членів профспілкової організації навчального закладу. На збори також був запрошений голова Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу - Васильченко Григорій Петрович.

Зустріч мешканців гуртожитку з працівниками правоохоронних органів

1

Нещодавно для мешканців гуртожитку Роменського ВПУ було проведено зустріч з начальником відділу кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ УМВС України в Сумській області, капітаном міліції Ярмоловим Сергієм Анатолійович.

Відкритий урок на тему: «Організація торгівельно-технологічного процесу в непродовольчому магазині»

1

Згідно плану, в групі ПП-2 пройшов відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Організація торгівельно-технологічного процесу в непродовольчому магазині». Провів урок майстер виробничого навчання ІІ категорії Демченко Марина Михайлівна.

Увага! Ми шукаємо таланти!

1

Увага! 28, 29 та 30 жовтня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудеться щорічний загальноучилищний конкурс «У пошуках нових зірок»

Грамоти та подяки - кращим!

1

Традиційно, на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки минулого тижня та обговорили поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Підсумки практики групи КК-3

1

Виробнича практика – це важлива частина підготовки кваліфікованих робітників. Тож, ДПТНЗ «Роменське ВПУ» велика увага приділяється проходженню практики учнями навчального закладу та вдосконаленню їх знань на практиці. Першими у 2014-2015 навчальному році виробничу практику з професії «кухар 4 розряду» проходили учні групи КК-3.

Увага! Молодіжна громадська організація «Сузір’я» оголошує конкурс!

1

Увага! Молодіжна громадська організація «Сузір’я» оголошує конкурс!

У Роменському ВПУ було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос

1

Традиційно, напочатку жовтня, згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань, було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос.

«Закон та право для всіх єдині»

1

На виконання Указу Президента України №992 від 18 жовтня 2001 року «Про національну програму правової освіти населення», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації №332 від 10.05.2011 «Про програму правової освіти населення Сумської області на 2011-2015 роки» та на виконання плану роботи обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2014 рік, з 06 по 11 жовтня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов Тиждень права на тему: «Закон та право для всіх єдині».

Збір лідерів учнівського самоврядування

1

9 жовтня на базі ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» пройшов навчальний збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представили голова Учнівської ради Олена Шило та голова методичної комісії класних керівників Віта Григорівна Хуторна.

На лінійці – приємні дарунки

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла 7 жовтня на подвір’ї Роменського ВПУ.

Свято працівників освіти в Роменському ВПУ

1

Привітати педагогічний колектив та ветеранів освітянської ниви ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професійним святом – Днем працівників освіти зібралися в актовому залі навчального закладу напередодні свята.

Почесна грамота Сумської обласної ради – заступнику директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тетяні Яківні Рукавичці

1

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначали люди, які обрали свою професію за покликом душі, для яких життя й виховання підростаючого покоління знаходиться на першому місці, які навіть уві сні готуються до уроків та мріють про добробут своїх вихованців – це працівники освіти. Концерт напередодні свята пройшов і в театрі ім. Щепкіна міста Суми, де привітали зі святом педагогічних працівників Сумської області.

«Створення електронної бібліотеки ПТНЗ»

1

30 вересня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася семінар-нарада для бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів Сумщини «Створення електронної бібліотеки ПТНЗ», у якій взяли участь представники 30 навчальних накладів області.

На лінійці: обговорили робочі питання

1

30 вересня, як завжди щовівторка, пройшла чергова загальноучилищна лінійка ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Електронна бібліотека – вимога сучасності

1

Під впливом процесів глобальної інформатизації, світове суспільство переходить до більш широкого, гуманітарного розуміння завдань освіти. Нова школа і новий навчальний процес потребують нових форм та методів роботи і від бібліотек навчальних закладів, які мають бути тісно пов’язані з процесами їх інформатизації та комп’ютеризації, аби повністю забезпечити інформаційні потреби користувачів. Тож, ДПТНЗ «Роменське ВПУ», не відстаючи від процесів інформатизації суспільства та модернізації освіти, втілив в реальність свою давню мрію – створив електронну бібліотеку.

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли в Роменському ВПУ

1

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 24 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Дари осені»

1

Саме в осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано і завезено в двори, сховано в комори та до клуні, люди збиралися на великий осінній ярмарок, щоб продати лишки виробленої продукції, обміняти на інший товар та й навіть похвалитися вирощеними овочами, фруктами та іншими продуктами. Ось і цього тижня учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» поринули в далеку епоху, провівши ярмарку-продаж «Дари осені».

На лінійку - шикуйсь!

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла цього вівторка на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де учнівський та педагогічний колективи обговорили актуальні питання функціонування навчального закладу.

Увага! Оголошення!

1

30 вересня 2014 року на базі Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» відбудеться семінар-нарада для бібліотекарів «Створення електронної бібліотеки професійно-технічного навчального закладу». Керівник: методист НМЦ ПТО у Сумській області - О. І. Лісун.

Всеукраїнський олімпійський тиждень у ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

У рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено Всеукраїнський олімпійський тиждень, що був насичений різноманітними спортивними змагання, зустрічами, забавами.

Роменське ВПУ взяло участь у заходах, приурочених Дню міста Ромни

1

16 вересня Ромни відзначало свій День народження, що залишив в серцях мешканців та гостей міста масу задоволення, приємних вражень та позитивного настрою. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяв участь у заходах, приурочених відзначенню Дня міста Ромни.

У Роменському ВПУ згадали загиблих Героїв

1

16 вересня мешканці Ромнів відзначали 71-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. У цей святковий і одночасно сумний день учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" зібралися на урочистій загальноучилищній лінійці аби вшанувати пам`ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та схилити голови, згадавши хвилиною мовчання, своїх земляків - учасників антитерористичної операції на сході країни, які пожертвували своїм життям заради мирного неба та безхмарного майбутнього нинішньої молоді.

Екскурсія групи КК-4

1

16 вересня 2014 року група КК-4 під керівництвом майстра виробничого навчання Лаврик Раїси Миколаївни побувала на екскурсії у кондитерському цеху підприємства «Олімп» (керівник підприємства Северин А.М.)

Тренінг «Виборче законодавство. Спостереження. Контроль»

1

13-14 вересня 2014 року в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Моя гідність – мій вибір», що реалізується за фінансового сприяння NED.До участі у заході були запрошені члени громадських організацій, представники ініціативних груп, активна молодь з Сумської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Серед таких активних та громадсько налаштованих була і член молодіжної громадської організації «Сузір’я», що діє при ДПТНЗ «Роменське ВПУ», - Дівенко Ірина Олександрівна.

Усміхнись – життя прекрасне!

1

Щорічно у вересні відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Тож, з метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища для формування позитивної Я-концепції учнів у навчальному закладі, покращення емоційного стану молоді, під девізом «Посмішка нічого не коштує, але довго ціниться» (Д. Карнегі) в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд заходів та акцій.

Знай свої права - дотримуйся обов’язків

1

Днями у групах МШП-1 та МШП-2 була проведена виховна година, присвячена темі дотримання прав людини.

Запрошуємо до участі в українсько-литовському фотоконкурсі

1

З 1 вересня до 1 листопада 2014 року представництво Фонду «Унія 1219» за підтримки Посольства Республіки Литва в Україні запрошує долучитися до участі у конкурсі фотографії «Моя Україна та Литва».

Не будь байдужим!!!

1

Не будьте байдужими! Візьміть участь у акції! Разом допоможемо нашим бійцям, які знаходяться в районі бойових дій та боронять державу від окупантів!

Продовжилась традиція проведення загальноучилищних лінійок

1

З початком нового 2014-2015 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжилась чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок.

«Спільна історія – спільне майбутнє»

1

З початком нового 2014-2015 навчального року, в рамках організації співпраці між литовськими компаніями та роменськими партнерами, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли перші зустрічі.

«Україна - єдина країна»

1

Згідно рекомендації Міністерства освіти і науки України, зважаючи на суспільно-політичну ситуацію та події останніх місяців в країні, окупацією Криму Російською Федерацію, збройними акціями російських терористів у східних регіонах України, новий навчальний 2014-2015 навчальний рік в ДПТНЗ «Роменське ВПУ», як і в загальноосвітніх навчальних закладах, розпочався з проведення уроку, присвяченого темі: «Україна - єдина країна».

У Роменському ВПУ пролунав перший дзвоник

1

Першого вересня подвір’я Роменського ВПУ зібрало вчителів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячені Дню знань.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2014-2015 навчального року

1

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники! Щиро вітаю Вас з початком нового 2014-2015 навчального року!

Педагогічна рада: плануємо навчальний рік

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у понеділок 1 вересня 2014 року о 10.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Засідання конкурсної комісії ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо прийняття рішення по зарахуванню випускників шкіл до ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Піклуємося про дітей зі сходу країни

1

У зв’язку із напруженою ситуацією на сході країни, наприкінці липня до міста Ромни прибуло 17 дітей із Лисичанська, Рубіжного, Луганська та Сіверодонецька, яких розмістили та забезпечили всім необхідним у Роменській школі-інтернат ім. О. А. Деревської. Тепер діти із задоволенням пізнають місто, відвідують різноманітні екскурсії, ходять на річку, спілкуються з новими друзями. Завітали діти зі сходу і до Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», де відчули комфорт, затишок та гостинність господарів навчального закладу.

Про розподіл обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів

1

НАКАЗ № 144-уч від 28.07.2014р. "Про розподіл обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів"

Роменське ВПУ відвідало древнє місто Путивль

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» залюбки продовжує гарну традицію – разом пізнавати визначні місця Сумщини, відвідуючи цікаві та захоплюючі екскурсії по містам і селам Слобожанщини. Цього разу Роменське ВПУ побувало в місті Путивль.

Приймальна комісія Роменського ВПУ продовжує свою роботу

1

Продовжує роботу приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

Ромни-Каунас: успішна співпраця

1

Днями, на пропозицію Роменського міського голови щодо культурно-громадської співпраці між Україною та Литвою, до нашого міста завітала делегація з міста Каунаса. Литовці завітали і до Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», де їх радо зустріла адміністрація навчального закладу.

Працюємо і відпочиваємо разом!

1

Щороку влітку педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо і знайомлячись з пам’ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією. Протягом останніх двох років училищна родина побувала на Чернігівщині, відвідала Сорочинську ярмарку, національний історико-краєзнавчий заповідник «Качанівка» та історичну пам’ятку - гетьманську столицю м. Батурин. Цього року колектив навчального закладу пізнавав Роменщину.

Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарана П.І. щодо виконання програми розвитку училища за 2013-2014 н.р.

1

Вся робота колективу училища у 2013-2014 навчальному році була підпорядкована головні меті: підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних робітників і спеціалістів. Навчально-виробничий процес впроваджувався відповідно до Річного плану роботи Роменського ВПУ на 2013-2014 навчальний рік, який був розглянутий на засіданні педагогічної ради училища, протокол № 8 від 30 серпня 2013р. та затверджений директором училища.

Учні Роменського ВПУ об’єдналися під Прапором Миру!

1

29 червня, заходи по відзначенню на Роменщині Дня молоді, – свята юності, сили, краси, здійснення мрій та сподівань, ще з самого ранку радували жителів та гостей міста.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 18-ї річниці Конституції України

1

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. І сьогодні, мріючи зробити своє життя кращим, українці активно пропонують свої зміни до основних положень Головного закону країни – Конституції.

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2013-2014 навчальному році»

1

Нещодавно пройшли загальні збори працівників училища. Згідно порядку денного, головне питання, що було обговорено присутніми, це - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Івановича Помарана за підсумками роботи у 2013-2014 навчальному році».

За знаннями – до Роменського ВПУ

1

Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

Випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» попрощалися з рідним училищем!

1

27 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, вчителями, майстрами, своїми одногрупниками.

Гаряча пора - сесія

1

Ось і настала гаряча пора для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

До осені готуємося з літа

1

Літо – пора підготовки освітніх закладів до нового навчального року. Тож, доки учні здають екзамени та захищають дипломні проекти, плануючи як весело та з користю провести свій літній відпочинок на канікулах, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на повну киплять ремонтні роботи.

Втрачаємо кращих…

1

Коли людина йде в інший світ - це велика втрата для родини та близьких. Проте часто Бог забирає тих, без кого важко уявити подальше життя цілої організації, трудового колективу, міста. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» втратило досвідченого виробничника, організатора та управлінця Мірошніченка Федора Борисовича.

МГО «Сузір’я»: завжди в дії

1

Вже два роки як на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» успішно діє молодіжна громадська організація «Сузір’я», що здійснює свої повноваження за принципами демократизму, законності, гласності, гуманності та об’єднує чесних, порядних, відповідальних людей, з активною громадською позицією. До складу організації входять талановиті, творчі, активні молоді педагогічні працівники та учні Роменського ВПУ.

«Концептуальні засади створення маркетингової служби у професійно-технічному навчальному закладі»

1

19 червня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Концептуальні засади створення маркетингової служби у професійно-технічному навчальному закладі».

Трудовий колектив Роменського ВПУ обговорив зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади

1

Згідно листа Міністерства освіти і науки України щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», 11 червня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за участі трудового колективу було організовано та проведено обговорення змін до Конституції України, направлені на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Обирай майбутню професію з дитинства

1

Обирай майбутню професію з дитинства – саме так вважають вихованці пришкільних таборів міста, які завітали на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Результат проходження виробничої практики - поповнення трудових колективів кваліфікованими робітничими кадрами

1

3 червня відбулася перевірка щодо стану організації виробничої практики учнів випускних курсів ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1

Щиро та сердечно колектив ДПТНЗ "Роменське ВПУ" вітає директора - Помарана Павла Івановича з Днем народження!

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014»

1

21 травня в місті Суми на базі ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся фестиваль «Кришталевий силует» серед учнів ПТНЗ. Творчий колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - «Ромен-цвіт» також взяв участь у фестивалі в номінації «Український водевіль» з колекцією одягу «Etno-Fashion», результатом чого стало отримання відповідних нагород.

Роменське ВПУ на «Травневому зорепаді-2014»

1

Свою мрію побувати серед талановитої та творчої молоді здійснила нещодавно учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Анна Дзюба, яка за підтримки директора навчального закладу Павла Помарана, який постійно сприяє розвитку творчих обдарувань серед учнівської молоді, відвідала Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Травневий зорепад».

Іваненко Денис – інноватик року

1

Прекрасні результати цьогоріч були показані на конкурсі «Учень року-2014», де свої професійні здібності, творчість та знання продемонстрував учень групи ОКБ-2 Іваненко Денис, який на рівні з іншими 20 конкурсантами Сумської, Чернігівської, Полтавської, Вінницької, Луганської областей дійшов аж до фіналу.

Знай наших

1

15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка у м. Києві відбулася урочиста церемонія закриття XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Уже стало доброю традицією – зустрічі саме в цій залі переможців і призерів турніру, вчителів, меценатів, політичних, культурних і громадських діячів, митців. І яскрава мистецька програма, де відкривають себе столиці юні таланти. Цьогоріч учениця групи М-1а Роменського вищого професійного училища Продченко Наталія також стала призером даного конкурсу і була запрошена на урочисту церемонію відкриття разом із викладачем української мови Яцменко С.М. та директором навчального закладу Помараном П.І. Слід зазначити, що Наталя – єдина представниця ПТНЗ Сумської області.

Вдалий вибір професії – шлях до успіху

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

У Роменському ВПУ стартувала ДПА

1

Нині в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочато державну підсумкову атестацію.

Оголошено результати загальноучилищного конкурсу «Мій найкращий урок»

1

Дружня училищна родина, як завжди, щовівторка, зібралася 13 травня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», аби обговорити актуальні питання життєдіяльності навчального закладу та окреслити завдання на найближчий час.

Ветеранам праці – наша шана та повага

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Святковий стіл та концертну програму підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Давно закінчилася війна…

1

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло канонади знарядь, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою, зібралися напередодні свята Дня Перемоги на подвір’ї Роменського ВПУ біля пам’ятника загиблим солдатам учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Військовим Роменщини – безмежна повага та підтримка

1

Напередодні свята Дня Перемоги, представники навчального закладу відвідали військову частину в с. Ярмолинці, де за підтримки виконавчого комітету Роменської міської ради, місцевих підприємців силами Роменського ВПУ та артистів міського Будинку культури було організовано концерт для військових.

Вітання з Днем Перемоги!

1

Шановні ветерани, захисники Вітчизни! У ці сонячні травневі дні прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Великої Перемоги!

Роменське вище професійне училище запрошує на навчання!

1

6 травня Роменське ВПУ відчинило знову двері для школярів-випускників. Цього разу до навчального закладу завітали учні шкіл району з метою ближче познайомитися з вищими професійним училищем та професіями, за якими ведеться підготовка.

І знову всі на лінійку!

1

Знову вівторок, і вся училищна родина традиційно зібралась на подвір’ї для обговорення найважливіших питань. Як і завжди, лінійку розпочав директор навчального закладу Павло Іванович Помаран, який нагадав учням про події, які незабаром відбудуться не тільки у нашому місті - вибори міського голови, а й в усій країні – вибори президента України.

Вітаємо переможців ІІІ етапу обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів

1

28 квітня 2014 року на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» відбувся ІІІ (заключний) етап обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів: «Іноземна мова», «Технологія виготовлення одягу» з професії «Кравець», «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» з професії «Кухар»

Чорнобиль – чорний біль нашої землі

1

30 квітня в Роменському ВПУ відбувся відкритий виховний захід «Дзвони Чорнобиля», на якому учням нагадали про Чорнобильську трагедію, проаналізували наслідки людської безвідповідальності, вшанувати пам’ять тих, хто, ризикуючи життям, ринувся у вируюче полум’я, у смертельну радіацію, рятуючи станцію і людей.

Шановні колеги, учні та їх батьки!

1

Щиро вітаю Вас зі святом весни і праці – Першотравнем. Цей день символізує пробудження природи, прагнення людей до миру, злагоди, натхненної праці в ім’я кращого життя. Це свято єдності тих, хто знає ціну справжньому труду і гордиться його результатами

День цивільного захисту в Роменському ВПУ

1

29 квітня в Роменському ВПУ був проведений показовий День цивільного захисту з метою навчити учнів та працівників училища засобам захисту від небезпечних ситуацій, провести тренувальні аварійно-рятівні роботи, виробити навички по наданню першої медичної допомоги постраждалим та підтриманню спокою і порядку у навчальному закладі в умовах надзвичайної ситуації.

На порядку денному

1

29 квітня сонячного та погожого ранку на подвір ї Роменського ВПУ зібрались учнівський та педагогічний колективи на загальноучилищну лінійку, щоб зробити оголошення та обговорити важливі події у життєдіяльності навчального закладу.

Вітаємо з перемогою!

1

24-25 квітня на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар».

Упорядкуємо пам’ять та пам’ятки

1

25 квітня 2014 року в рамках всеукраїнської акції «Доброго ранку, ветеране!» учні Роменського ВПУ знову вийшли на допомогти рідному місту. Вихованці навчального закладу долучилися до прибирання та упорядкування могил колишнього секретаря райкому комсомолу Мірошніченко Тетяни та її чотирьохрічного сина Миколи, які стали жертвами німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни.

Чисто не там, де прибирають, а де не смітять

1

24 квітня проводився весняний загальноміський день благоустрою та санітарне прибирання міста відповідно розпорядженню в.о. міського голови, секретаря міської ради Губаря В’ячеслава Олександровича.

"Життя нове нового прагне слова" М.Рильський

1

У Роменському ВПУ з 14 по 18 квітня проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко. Предметні тижні з іноземної мови мають велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення.

Даруй радість на Великдень!

1

Великдень – головна подія року для православних християн і найбільше православне свято, свято сімейного затишку, добра і любові, свято, в яке ми забуваємо про всі наші біди в колі рідних та друзів. За тисячі кілометрів ми їдемо, щоб подарувати тепло своїх сердець, радість та приємні подарунки найдорожчим людям.

Шановні працівники училища, учні та їх батьки!

1

Сердечно вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням, Пасхою Господньою!

Передсвяткова загальноучилищна лінійка

1

Традиційна загальноучилищна лінійка через несприятливі погодні умови у вівторок не відбулась. Та насичене цікавими подіями учнівське життя не може чекати наступного тижня, і училищна родина зібралась для обговорення важливих питань сьогодні, 17 ківтня.

Семінар-практикум викладачів курсу духовно-морального спрямування професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Духовний розвиток особистості – пріоритетний напрямок сучасної освіти» в Ромеському ВПУ

1

У Роменському ВПУ 16 квітня 2014 року відбувся семінар-практикум викладачів курсу духовно-морального спрямування професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Духовний розвиток особистості – пріоритетний напрямок сучасної освіти». Училище радо зустрічало гостей із усіх куточків Сумщини.

Випускник Роменського ВПУ – сучасний вибір роботодавця

1

Кожний випускник мріє в майбутньому отримувати гідну зарплату , заслужити повагу, максимально розкрити свої здібності, відчути себе потрібним суспільству. І не секрет, що для цього в першу чергу потрібно отримати достойну освіту, надійну професію та зробити успішну кар’єру.

Нетрадиційно про традиційне у світі точних наук

1

Математика, фізика та астрономія тісно пов’язані між собою, тому предметний «Тиждень математики, фізики та астрономії», який тривав у навчальному закладі з 7 по 11 квітня, став надзвичайно цікавим та захоплюючим і для учнів, і для викладачів. У ході проведення тижня до роботи залучилися учні з художніми, артистичними та музичними здібностями.

Роменське ВПУ за чисте довкілля!

1

Згідно розпорядження Міністерства освіти і науки України від 21.03.2014 №1/0-168 щодо участі у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Шульги, 1 квітня на Сумщині стартувала акція «За чисте довкілля» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії

1

9 квітня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар ІV розряду». У конкурсі взяли участь учні групи КК-3: Олена Бабка, Наталія Бублик, Катерина Кошмон, Наталія Левчук, Інна Рябенька.

Вибір професії - це важливо

1

Вибір професії є одним із найважливіших у житті людини, і легковажне ставлення до нього в майбутньому може стати причиною особистого невдоволення та нереалізованості в житті. У наш час випускники дуже часто при виборі професії орієнтуються на її престижність і популярність, намагаються стати юристами, економістами, фінансистами тощо. Але після закінчення ВНЗ стикаються з проблемою працевлаштування. Представників же робочих професій досить мало, однак їхні послуги більш затребувані та високо оплачуються.

Здоров’я - найбільше багатство людини

1

Традицію святкування Всесвітнього дня здоров’я активно підтримують учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ. У цей день в навчальному закладі проводиться ряд заходів, присвячених здоровому способу життя, основною метою яких є донести до свідомості підростаючого покоління думку про те, що немає нічого ціннішого в житті кожного, ніж здоров’я.

Предметний тиждень з хімії, біології та географії в Роменському ВПУ

1

Значну роль у формуванні інтересу до навчальних дисциплін відіграють предметні тижні, які традиційно проводяться в Роменському вищому професійному училищі. Біологія, хімія та географія – одні з найцікавіших предметів, які вивчають учні. З 31 березня по 4 квітня в Роменському ВПУ пройшов предметний тиждень, присвячений цим наукам, і був справжнім святом творчого та нестандартного підходу до навчання та виховання учнів.

Місячник з охорони праці в Роменському ВПУ

1

Згідно наказу №58 уч. від 25.03.2014 "Про проведення Місячника з охорони праці", з 1 по 30 квітня в Роменському ВПУ проводиться Місячник з охорони праці.

Загальноучилищний конкурс педагогічної майстерності серед викладачів та майстрів виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» «Мій найкращий урок»

1

З метою виявлення й підтримки творчої індивідуальності педагога в підготовці й проведенні якісного сучасного уроку та висвітлення передового педагогічного досвіду в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться конкурс «Мій найкращий урок» серед викладачів та майстрів виробничого навчання.

Перлина профтехосвіти Сумщини

1

Мабуть, немає такої сфери виробництва чи творчості, де б не показали свої здібності учні Роменського ВПУ. Більшість вихованців цього навчального закладу – реалісти. Вони добре знають, що результатом послідовної і наполегливої праці, високої самоорганізації можуть бути високі досягнення. І успіх не змусить довго чекати. Робити такі висновки дозволяють підсумки різноманітних конкурсів.

День відкритих дверей в Роменському вищому професійному училищі

1

2 квітня в Роменському вищому професійному училищі відбувся черговий дуже важливий і цікавий захід – День відкритих дверей, який щорічно проводиться в навчальному закладі

Підкова на щастя!

1

Кожний з нас мріє про щастя, удачу, яка ніколи не покине, про те, щоб життєва дорога була не тернистою, а доля світлою. Однак фортуна не завжди буває прихильною, тому люди часто звертаються до оберегів і талісманів, які здатні позитивно вплинути на життя.

Вітаємо переможця!

1

У Роменському ВПУ нещодавно проходив конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Переможцем змагання став учень групи АСЕ-3 Станіслав Батурін, а, відповідно, і учасником ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів, який проходив 1 квітня на базі ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту»

На традиційну загальноучилищну лінійку шикуйсь!

1

І знову вівторок, і знову вся училищна родина зібралась на щотижневу лінійку. На порядку денному були розглянуті основні проблеми життєдіяльності навчального закладу.

«Живе обличчя моєї Землі»

1

31 березня в Роменському ВПУ стартував предметний «Тиждень хімії, біології та географії» з метою розвитку творчих здібностей учнів, спрямованих на вивчення природничих наук, формування в учнів стійкого пізнавального інтересу до вивчення хімії, біології, географії, розвитку комунікативних вмінь та логічного мислення.

«Світ без насильства»

1

З метою ознайомлення з найрозповсюдженішими формами агресії (фізичною, психологічною, психічною), з факторами і причинами виникнення насилля в різних ситуаціях і соціальних верствах населення, а також з метою пошуку методів запобігання насильства та вирішення подібних негативних дій, в Роменському ВПУ був проведений тематичний тиждень «Світ без насильства». Цілий ряд заходів для учнівського та педагогічного колективів підготувала та провела психологічна служба училища: практичний психолог Надія Радчук, соціальний педагог Тетяна Прокопенко.

Експрес-курси для викладачів ПТНЗ, які викладають предмет «Технології»

1

З 24 по 28 березня 2014 року викладач ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Дівенко Ірина Олександрівна пройшла експрес-курси підвищення кваліфікації СОІППО при Сумському обласному інституті післядипломної освіти в м.Суми.

Красиво одягатися - це мистецтво

1

Роменське ВПУ завжди відзначалося високим рівнем фахової підготовки, умінням цікаво та змістовно організувати виховні та культурно-масові заходи. Ось і цього року з 24 березня по 28 березня було організовано та проведено предметний тиждень «Кравецької справи», який поєднав у собі навчально-виховну діяльність методичної комісії з профорієнтаційною роботою.

Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!

1

Роменська міська молодіжна громадська організація «Сузір я» - молоді викладачі та учні ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”- в цю пору року активно залучаються до природоохоронних та екологічних заходів усіх рівнів

МГО "Сузір я" за чисте довкілля

1

27 березня члени молодіжної громадської організації «Сузір я» взяли участь у традиційному весняному прибиранні міста.

Молодь проти насилля

1

З метою закріпити і поглибити знання учнів про права людини, про насильство та його види, формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку, виховувати толерантність у ставленні до людей та здатність вирішувати конфліктні ситуації виключно мирним шляхом, 24 березня в Роменському ВПУ стартував тиждень «Молодь проти насилля».

Створимо весняний настрій своїми руками!

1

Наша Україна красива в різні пору року, та весною все ж таки квітучіша, запашніша, вдохновенніша, чистіша. Пробуджується земля, оживає природа, а разом з нею – радісні надії та клопоти у нашому навчальному закладі.

Тиждень професій кухарської справи в Роменському ВПУ

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу у Роменське ВПУ, з 17 по 21 березня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Представники Роменського ВПУ на П’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2014»

1

З 18 по 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2014», організаторами якої стали: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ».

На підтримку захисників Вітчизни!

1

Сьогодні, 20 березня, в Роменське ВПУ завітали представники загальнонаціонального телеканалу 1+1, які відзняли репортаж про активістів навчального закладу, які, не шкодуючи власних сил, допомагають захистити цілісність держави, відстояти національні інтереси та незалежність.

Вітаємо переможців!

1

19 березня 2014 року в Роменському ВПУ відбулось V-е засідання Роменської районної профспілкової організації працівників про виконання профспілкового бюджету за 2013 рік, основні фінансові показники на 2014 рік та кошторис виконавчого апарату рай профорганізації на 2014 рік.

Хай віє вітер змін на краще!

1

18 березня дружній колектив Роменського ВПУ зібрався на традиційну загальноучилищну лінійку у піднесеному настрої. І хоча ситуація в нашій країні вкрай напружена, молодь, в очікуванні щасливих перемін, продовжує жити, квітнути й творити.

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник.

1

15 березня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» закінчила навчання група слухачів від центру зайнятості К1-ЦЗ, які здобули професію «Кухар ІІІ розряду».

Професії «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник» - одні з найпопулярніших серед чоловічих професій.

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 11 по 14 березня 2014 року в училищі пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Регуляторна політика в галузях загальної технічної і професійної освіти в умовах регіону».

1

14 березня 2014 року на базі Кременчуцького вищого професійного училища №7 з метою подальшої концептуалізації, координації світоглядних траєкторій наукової думки щодо покращення життя на засадах удосконалення системи освіти, уточнення методологічних, теоретичних положень, практичних кроків з упровадження регуляторної освітньої політики в умовах регіону відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Регуляторна політика в галузях загальної технічної і професійної освіти в умовах регіону».

На порядку денному…

1

Ясна, гарна погода зранку підняла настрій учням Роменського ВПУ, які разом із викладачами та майстрами зібралися на подвір’ї на чергову лінійку. Директор училища П.І. Помаран привітав учнів з весняною погодою та початком робочого тижня. Наголосив на тому, що минулими вихідними великому Кобзареві Т.Г. Шевченку святкували 200-річчя з дня народження, відзначив велику силу його пророчого слова.

Перші у професії

1

У Роменському ВПУ чи не найбільша увага приділяється роботі з обдарованими та здібними учнями. Адже як важливо не загубити в молодій людині бажання вчитися, прагнення до постійного самовдосконалення, творчості. Саме цим у своїй професійній діяльності куруються педагоги навчального закладу.

«Пам яті вірного і геніального сина українського народу».

1

Щорічно на початку весни проходять Шевченківські дні. Цього року українці відзначали 200-у річницю від Дня народження Тараса Шевченка. Традиційно, в ці дні звучить його поезії, пісні, і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожний дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

Шануйте жінку!

1

7 березня, у переддень Міжнародного жіночого дня, чоловіча половина Роменського вищого професійного училища та активісти учнівського самоврядування привітали працівниць та мам учнів зі святом весни.

Шановні жінки!

1

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Губернаторська стипендія знову в Роменському ВПУ

1

20 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендії голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцем олімпіад, турнірів, конкурсів у 2014 році.

Шана Кобзареві

1

4-5 березня у Роменському вищому професійному училищі в рамках Року Тараса Григоровича Шевченка відбувся обласний фестиваль художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» за темою «Шана Кобзареві».

Ми – за єдину Україну

1

У вівторок 4 березня училищна родина традиційно зібралась на лінійку. Директор навчального закладу Павло Іванович Помаран привітав учнів з початком весни, відзначив, що в училищі наразі відбувається обласний конкурс «Таланти профтехосвіти», який розважить всіх цікавими зустрічами з колегами та обдарованою молоддю професійно-технічних навчальних закладів області, вразить колоритною виставкою учнівських робіт, присвячених 200-річчю з дня народження Т .Г. Шевченка.

Кондитер – найсолодша професія у світі

1

Кондитерська справа — це не тільки прекрасна професія, але й справжнє мистецтво! Це світ, в якому можна безмежно творити і фантазувати, відкриваючи все нові грані солодкої естетики!

Предметний тиждень будівельних професій: «Кожна хвилина — крок до досконалості та майбутньої кар’єри»

1

Методичною комісією будівельних професій ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 24 по 28 лютого 2014 р був проведений тиждень будівельних професій. Формат проведення: «Кожна хвилина — крок до досконалості та майбутньої кар’єри».

Майстри будівельної справи

1

Люди будували завжди. Нині запити на будівництво величезні, а завтра потрібно створювати ще більше. Майбутнім будівельникам - зводити нові міста, втілювати в життя інноваційні проекти. З розвитком сучасних будівельних матеріалів, технологій виконання робіт, підвищився попит на кваліфікованих спеціалістів будівельного напрямку.

Чарівний світ праці і творчості – професія штукатура

1

Професія штукатура - це дуже древня професія, початок якої сягає у глибину сторіч. Першим вчителем будівничих була природа, що їх оточувала. З часом штукатурні роботи досягли зеніту своєї могутності й культурного розквіту. Згодом багато чого змінювалося в технології і методах роботи, але незмінним залишалося їх призначення: надавати окремим приміщенням і цілим будинкам завершеності, виразності, красивого естетичного вигляду.

«Піст без молитви – звичайна дієта»

1

«Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу і незайману святість, почни це робити з себе. І не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини». Саме такими словами розпочалася 26 лютого відкрите факультативне заняття з основ християнської етики на тему: «Піст без молитви – звичайна дієта».

«Якщо мобілка приросла до вуха»

1

25 лютого класний керівник І.О. Дівенко провела годину спілкування з учнями групи АСЕ-3 на тему: «Якщо мобілка приросла до вуха».

Учні Роменського ВПУ знову з перемогами

1

25 лютого в Роменському ВПУ традиційна загальноучилищна лінійка пройшла в піднесеному урочистому настрої. Головною подією стало вручення грамот за зайняті призові місця у першості гуртожитку з настільного тенісу серед хлопців, присвяченій Дню захисників вітчизни.

Професійна спрямованість – сходинка до майстерності

1

В усі часи будівництво вимагало наполегливої праці, неабиякого таланту, вміння, розуміння прекрасного. Професія муляра, лицювальника-плиточника має дуже давню історію і впродовж віків, більш за все під впливом науково-технічного прогресу, зазнала багато змін. У кожної професії свої секрети, які підкоряються лише тим, хто любить і поважає своє ремесло.

Продавець – професія для тих, хто любить спілкуватися

1

З 17 по 21 лютого в Роменському вищому професійному училищі пройшов предметний тиждень професій торгівельної справи. Проведення таких тижнів в училищі вже давно стало традицією, і їх основна мета полягає у поглибленні практичних умінь і навичок учнів, підвищенні рівня професійної майстерності, розвитку їх творчих здібностей.

Традиційна загальноучилищна лінійка продовжує свою роботу

1

Традиційна загальноучилищна лінійка продовжує свою роботу. 18 лютого учнівський та педагогічний колектив зібрались вранці на подвір’ї училища, щоб обговорити нагальні проблеми на знайти методи їх вирішення.

Любові всевишній присвячується…

1

14 лютого – свято всіх закоханих. Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ мало чудову нагоду помандрувати країною Любові, яку створили своїми руками. Крижані серця на подвір’ї, святково прибрані коридори, музичні привітання у вестибюлі навчального закладу – все це створило неповторну атмосферу щастя і радості, де все живе і дихає коханням.

Хай любов розтопить лід сердець!

1

Напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на подвір’ї навчального закладу створили дивовижну скульптуру з льоду – пара сердець, які символізують кохання.

Вітаємо переможців, готуємось до нових звитяг!

1

Весь січень зима випробовувала нас лютими морозами, у зв’язку з чим у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не проводились загальноучилищні лінійки. Але прийшло довгоочікуване зниження температури, і сьогодні, 11 лютого, педагогічний та учнівський колективи зібрались на подвір’ї навчального закладу, щоб підвести підсумки першого місяця року, який був насичений різноманітними приємними подіями.

Афганістан – біль у моїй душі

1

Важкі роки війни в Афганістані назавжди залишать невиліковні рани в душах і серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив батьків, синів, чоловіків та друзів, хто став прикладом вірності військовій присязі.

Життя людини – найвища цінність

1

Згідно плану атестації педагогічних працівників Роменського вищого професійного училища на 2013-2014 навчальний рік практичний психолог Радчук Н.А. проходить атестацію, у зв’язку з чим 4 лютого провела відкриту годину спілкування на тему: «Життя людини – найвища цінність».

Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

Традицією в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є проведення предметних тижнів. Це, в першу чергу, систематизує, закріплює та поглиблює теоретичні, практичні знання учнів за профілюючими дисциплінами, сприяє формуванню в них професійних умінь і навичок, розвиває творчий та інтелектуальний потенціал, виховує самостійність та наполегливість.

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік

1

Річний план закупівельна 2014 рік у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Роменське вище професійне училище"

У добру путь, випускники!

1

4 лютого учні групи з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

Моя професія – найкраща

1

4 лютого в рамках Тижня професій комп’ютерного спрямування в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» серед учнів з професії «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування»був проведений конкурс відеокліпів на тему: «Моя професія – найкраща».

Професії комп’ютерного спрямування – найактуальніші в сучасному житті.

1

Працівниками ДПТНЗ «Роменського ВПУ» велика увага приділяється профорієнтаційній роботі, що проводиться з метою популяризації професій, за якими проводиться підготовка кваліфікованих робітників, та залучення учнів шкіл на навчання в Роменське вище професійне училище. З 3 по 7 лютого в Роменському ВПУ буде проходити Тиждень професій комп’ютерного спрямування, у зв’язку з чим заплановано ряд заходів.

Мистецтво виховання

1

25 січня 2014 року у навчальному закладі з нагоди свята та річниці відкриття каплички, відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Долгий Дмитро Васильович.

Школа лідерів

1

Відповідно до плану роботи методично-навчального центру професійно-технічної освіти, 22січня 2014 року на базі ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей» був проведений збір президентів рад учнівського самоврядування ПТНЗ області.

Видатні жіночі постаті в історії

1

З метою активізації навчальної діяльності учнів, формування і підтримання інтересу до вивчення історії, виховання естетичного смаку і любові до фольклору, літератури і мистецтва, в рамках «Тижня історії» була проведена шоу-програма, яка стимулює виховання таких потрібних якостей, як самостійність, організованість, відповідальність, творчість.

Звіт про використання благодійних внесків ДПТНЗ "Роменське ВПУ"за 2013 рік

1

Сьогодні всім відомо, що по причині недостатності коштів у державному бюджеті навчальні заклади недоотримують фінансування для вирішення своїх поточних потреб.

Звіт голови батьківського комітету про використання коштів, які надійшли від батьків учнів навчального закладу в період з 1.09.2013 р. по 25.12.2013 р.

1

На рахунок батьківського комітету надійшли кошти в сумі - 29945 грн.00 коп.

"Охорона праці - це релігія"

1

У рамках проведення заходів з охорони праці, 21 січня для учнів груп ПП-1 (продавець продовольчих і непродовольчих товарів) та КК-1 (кухар, кондитер) Роменського ВПУ була організована екскурсія до Міжрегіонального центру швидкого реагування у м.Ромни.

«В нашім серці Україна»

1

Соборність для України – це єдність всього українського народу, такого розмаїтого і багатогранного, в одне ціле навколо спільної серцевини, якою є українська державність. 20 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України, стартував «Тиждень історії», в рамках якого був проведений виховний захід, присвячений Дню Соборності та Свободи України, на тему: «В нашім серці Україна».

Змагання розпочато!

1

Згідно календаря змагань училищної спартакіади Роменського ВПУ, з 16 січня по 23 січня 2014 року в навчальному закладі проходять змагання з баскетболу серед юнаків.

Вернісаж особистостей

1

16 січня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2014». Метою заходу є створення умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Щасливої дороги, дорогі випускники!

1

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників групи КК-б ДПТНЗ "Роменське ВПУ", день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед тепер вже колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали просто рідними.

Отримання диплома - перший крок до професійної майстерності

1

У житті випускників групи КК-б настала ключова подія - захист і отримання диплома. Від цього важливого заходу інколи залежить все подальше життя та професійна кар'єра вчорашнього учня. І, звичайно ж, кожному дуже хочеться, щоб цей день запам'ятався тільки з найкращої сторони. Тому до даної події майбутні кухарі заздалегідь добре та відповідально підготувалися.

У рік новий – з новими силами

1

Саме під таким гаслом у Роменському ВПУ пройшла перша у новому році загальноучилищна лінійка, на якій педагогічний та учнівський колективи зібралися у піднесеному настрої.

Щедрівочка щедрувала…

1

Активісти учнівського самоврядування Роменського професійно-технічного училища вже багато років намагаються відновити традиції і, переодягнувшись в обрядових персонажів, щиро привітали працівників училища, бажаючи їм здоров’я, радості і достатку.

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання як складова підвищення ефективності навчально-виховного процесу

1

Згідно Річного плану роботи, на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників та обміну педагогічним досвідом, реалізації методичної проблеми училища «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання як складова підвищення ефективності навчально-виховного процесу», в рамках методичного тижня були проведені: конференція на тему «Впровадження сучасних інноваційних технологій навчання – запорука підвищення ефективності навчально-виховного процесу» (9 січня 2014 року) та методичний діалог «Мій педагогічний досвід» (10 січня 2014 року).

Подорож у казку

1

У Роменському ВПУ вже давно існує гарна традиція проведення новорічних ранків для дітей співробітників, оскільки це чудова нагода ще раз порадувати дітей та побалувати їх подарунками від Діда Мороза.

Захист диплома – хвилюючий момент

1

Закінчуються учнівські роки для цьогорічних другокурсників із спеціальності «Електрогазозварювальник, слюсар з ремонту автомобілів». Позаду навчання, тренування, здобуття досвіду, удосконалення практичних вмінь і навичок, моменти падінь і злетів, смутку і радості. І от хвилюючий етап - учні групи ЕГЗ-2 дійшли до омріяного рубежу -захисту диплома.

«Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід»

1

У грудні 2013 року в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Школа громадської активності» було проведено тренінг «Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід». Участь у тренінгу взяв член молодіжної громадської організації «Сузір’я», що діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», - Філь Ігор Ярославович.