Подати заяву для вступу

Шановні працівники училища, учні та їх батьки!

1

Сердечно вітаю Вас з наступаючим Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Діло майстра величає!

1

Щоб поділитися своїм досвідом з колегами, проаналізувати методику викладання та вдосконалити її, мотивувати та активізувати діяльність учнів у навчальному процесі, майстер виробничого навчання Панченко Антоніна Іванівна провела відкритий урок на тему: «Накидання розчинової суміші ковшем, розрівнювання півтерком, правилом».

Висококваліфікований фахівець – результат плідної роботи майстра

1

З метою пошуку та вдосконалення інноваційних методів навчання на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр» для групи МШП-1 під назвою «Мурування кутів у півтори цеглини за багаторядною системою перев’язування швів». Підготував урок майстер виробничого навчання - Товстоп’ят Олексій Іванович.

Дід Мороз і всі-всі-всі...

1

26 грудня в училищі пройшов веселий та цікавий новорічний вечір для учнів навчального закладу, насичений різноманітними жартами, танцями та піснями.

Новорічне дійство в гуртожитку Роменського ВПУ

1

25 грудня 2013 року учні училища, які проживають у гуртожитку, запросили в свою оселю Діда Мороза та Снігуроньку, а також інших персонажів новорічного дійства.

Волейболісти Роменського ВПУ підтвердили статус кращих

1

Учні Роменського ВПУ завжди беруть активну участь у змаганнях з різних видів спорту, займаючи призові місця та показуючи високий рівень підготовки.

Новорічний вернісаж

1

25 грудня в Роменському ВПУ відбувся традиційний творчий конкурс стіннівок, екібан та ялинкових іграшок на новорічну тематику.

Підводимо підсумки, плануємо майбутнє!

1

Кінець року – це час підведення підсумків, час, коли ми реально бачимо результати нашої наполегливої праці впродовж всього року, об’єктивно аналізуємо нашу діяльність, досягнення та перемоги, плануємо роботу на наступний рік, враховуючи всі мінуси та плюси попередньої праці.

Школа педагогічної майстерності

1

Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу і підвищення педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання займають відкриті уроки, які допомагають на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми і педагогічні засоби доцільно використовувати при вивченні більш складних тем програми.

Ялинко, засяй!

1

Свято наближається…Свято наближається…Казкове, романтичне, наповнене найзаповітнішими мріями і сподіваннями, якого чекають всі: і дорослі і малі. І, звісно, його ніхто не уявляє без головної новорічної красуні – ялинки.

«І бринить від щастя край - скрізь ступає Миколай»

1

Багатьох святих вшановує церква та, мабуть, жоден із них не користується такою воістину всенародною любов'ю і шаною, як святий Миколай, який назавжди поселився у щирій душі українського народу. Ще за життя його називали батьком сиріт, вдів і бідних. Святий Миколай для нас з давніх-давен - правдиве правило віри і уособлення смиренності. Кожний любить його і звертається до нього зі своїми потребами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні подає нам руку допомоги.

Урочисте нагородження фіналістів конкурсу «У пошуках нових зірок»

1

17 грудня в Роменському ВПУ відбулося урочисте нагородження талантів нашого училища - фіналістів конкурсу «У пошуках нових зірок». Яскравим, барвистим та захоплюючим було свято, під час якого юні обдарування нашого навчального закладу ще раз продемонстрували свої вокальні, танцювальні, гумористичні таланти та здібності. Фестиваль юних обдарувань вже став традиційним і має багато прихильників, тому зібрав повну залу глядачів, що активно сприяє підйому культурно-художньому іміджу Роменського професійно-технічного училища.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана зі святом Миколая!

1

Шановні працівники, учні та їх батьки! Щиро вітаю Вас зі святом святого Миколая!

«Дудл для Гугл»

1

Впродовж листопада в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив творчий конкурс «Дудл для Гугл», який, у рамках роботи з обдарованими дітьми, провела викладач Дівенко Ірина Олександрівна. Учасники заходу створювали свою власну версію логотипа Google на тему: «Україна моєї мрії».

Екскурсія до кондитерського цеху ПП «Олімп»

1

13 грудня учні групи КК-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» разом з майстрами в/н Токар Веронікою Володимирівною та Конопленко Іриною Василівною відвідали кондитерський цех ПП «Олімп», де працюють випускники нашого училища.

«Сузір’я» вирішує питання функціонування міста

1

Днями в залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбулися громадські слухання з розгляду питання Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік. Участь у слуханнях взяли і члени молодіжної громадської організації «Сузір’я», які активно долучилися до обговорення та внесли свої пропозиції щодо покращення життєдіяльності міста.

Андріївські вечорниці

1

У ніч із 12 на 13 грудня українська молодь традиційно святкує Андріївські вечорниці.Не обділили увагою це дійство й учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Веселе і колоритне свято пройшло в гуртожитку навчального закладу.

У Роменському ВПУ пройшов предметний тиждень циклових комісій

1

З 9 по 13 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Тиждень правових знань в Роменському ВПУ

1

З 9 по 13 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань на тему: «Забезпечення прав та свобод людини в Україні».

«Курс молодого бійця»

1

На початку грудня вся країна вітає сильну половину людства зі святом – Днем збройних сил України. Щиро привітали мужніх, енергійних та вольових юнаків дівчата Роменського ВПУ. З нагоди свята у гуртожитку навчального закладу пройшла конкурсно-розважальна програма «Курс молодого бійця», яку підготували члени культурно-масового сектору учнівської ради гуртожитку, під керівництвом вихователя Н.О. Шевченко.

Вибір спеціальності - важливий крок у житті

1

Будівництво – є провідною самостійною галуззю народного господарства, яке передбачає створення нових об’єктів, реконструкцію, ремонт і реставрацію будівель і споруд, а також є однією з важливих областей творчої діяльності людини.

Готуємося до новорічних свят

1

10 грудня у Роменському ВПУ відбулась традиційна загальноучилищна лінійка.

У Роменському ВПУ стартував тиждень правових знань

1

9 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував тиждень правових знань «Забезпечення прав та свобод людини в Україні», приурочений до Міжнародного дня з прав людини.

Виробниче навчання – важлива частина підготовки кваліфікованих робітників

1

Днями в Роменському ВПУ в групі КК-2 було проведено відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування дерунів» з теми програми «Приготування страв з овочів». Провела його майстер виробничого навчання Захарченко Наталія Василівна.

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ

1

Перший тиждень морозного грудня Роменське ВПУ присвятило роботі учнівського самоврядування. Тиждень був багатий на події та різноманітні заходи, в яких залюбки брали участь учні навчального закладу. Усі проявили винахідливість та креативність для того, аби учнівське життя було яскравим та насиченим.

Виробнича практика – запорука майбутнього працевлаштування

1

Виробнича практика для учнів Роменського ВПУ – це важливий етап при становленні їх як майбутніх висококваліфікованих працівників, затребуваних на сучасному ринку праці. Навчальний заклад співпрацює з багатьма підприємствами, товариствами, організаціями, які дають змогу учням на собі відчути всі випробування обраної професії, при цьому, отримавши гідну заробітну плату. Протягом багатьох років ДПТНЗ «Роменське ВПУ» співпрацює з підприємством ТОВ «Завод Кобзаренка», директором якого є висококваліфікований спеціаліст своєї справи, гарний господар, який постійно розвиває та модернізує виробництво – Кобзаренко Анатолій Дмитрович.

Волейбольна команда Роменського ВПУ – краща!

1

Днями закінчились змагання з волейболу в залік Спартакіади міста Ромни Сумської області серед ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації. Протягом кількох днів юнаки змагалися за звання кращого і у запеклій боротьбі переможцями стала збірна команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Увага! Оголошення!

1

2 грудня в актовій залі Роменського ВПУ відбудеться концерт групи «Рок-Акустика»! Паша Лю та Саша Філ підготували енергійну та запальну програму. На Вас чекає не просто виступ, а тепла та незабутня зустріч, під час якої музиканти виконають золоті хіти ХХ століття в авторській оранжировці, а також власні пісні.

Прийшов час покращити рівень знань

1

26 листопада пройшла традиційна загальноучилищна лінійка, на якій зібралися педагогічній та учнівський колективи.

«Добро й милосердя – як вияв любові до ближнього»

1

Нещодавно у Роменському ВПУ було проведено відкрите факультативне заняття з Основ християнської етики на тему: «Добро й милосердя – як вияв любові до ближнього».

«Ти кажеш не було голодомору?...»

1

Сльози, тремтіння рук та спогади, спогади… Так розпочався відкритий виховний захід « Ти кажеш не було голодомору?...», що пройшов у ДПТНЗ «Роменське ВПУ», з нагоди річниці Голодомору 1932-1933 років.

1932-1933 р. р. Пам’ятаймо разом!

1

23 листопада по всій території України відбулась масштабна акція на честь вшанування пам’яті загиблих від голоду у 1932-1933 рр. Жителі міста Ромен також вшанували пам’ять жертв Голодомору, зібравшись на урочистий мітинг скорботи біля Пам’ятного знаку жертвам Голодомору, що знаходиться по вулиці Дудіна.

Звернення директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П.І.Помарана з нагоди 80-ї річниці Голодомору на Україні

1

Наближаються роковини жахливої і небаченої в історії за масштабом трагедії. Страшної ще й тим, що наслідки Великого Голоду досі позначаються на всіх нас. Вісім десятиліть пройшло з тих пір, але й сьогодні наше горе не вщухає, наповнює душу скорботою і спонукає підносити Богу молитву за мільйони невинних жертв.

Традиційна загальноучилищна лінійка з урочистим забарвленням

1

19 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася загальноучилищна лінійка, яка, не зважаючи на досить прохолодну та вітряну погоду, пройшла у теплому, піднесеному та святковому настрої.

Тиждень української мови в Роменському ВПУ

1

З 7 по 15 листопада в Роменському ВПУ проходив тиждень української мови, приурочений Дню української писемності та мови.

Наше училище чекає на Вас!

1

Якщо Ви бажаєте внести свою лепту у розвиток швейної промисловості і долучитися до кола гарно і зі смаком одягнутих людей – наше училище чекає на Вас!

Міжнародний день толерантності в Роменському ВПУ

1

16 листопада все людство відзначає Міжнародний день толерантності. З нагоди даного свята в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшло безліч цікавих заходів та акцій, які мали на меті привернути увагу до поняття «толерантність».

Тиждень безпеки дорожнього руху-2013

1

14 людей гине і більше 100 травмується щодня на автошляхах України. Так свідчить статистика. Автомобільні аварії забирають життя не лише українців. Генеральна Асамблея організації Об'єднаних націй прийняла резолюцію, якою проголосила 2011-2020 роки Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Великого значення набувають знання правил дорожнього руху й дотримання їх учнями. У зв’язку з цим у рамках Тижня безпеки дорожнього руху-2013 в Роменському ВПУ з 11 по 15 листопада проведено низку заходів.

Майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Віктор Литвиненко – кращий всеукраїнський майстер з професії «лицювальник-плиточник»!

1

11-15 листопада 2013 року на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник-плиточник». По закінченню всіх етапів було підведено підсумки і визначено переможця – найрозумнішого, найвправнішого, найерудованішого майстра виробничого навчання з професії «лицювальник-плиточник». Ним став майстер виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» - Віктор Хідирнабійович Литвиненко, який був нагороджений Дипломом І ступеня Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності з професії «Лицювальник-плиточник» відкрито!

1

Настав довгоочікуваний день! ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник – плиточник» відкрито.

Робітнича професія завжди в моді

1

З метою популяризації робітничої професії серед учнівської молоді, підвищення її престижу, збільшення рівня забезпечення підприємств кваліфікованими робітничими кадрами, сприяння ефективній зайнятості молоді днями Роменським ВПУ спільно з Роменським міськрайонним центром зайнятості населення було проведено зустріч у випускниками загальноосвітньої школи № 11.

Місячник безпеки під час використання газу в побуті

1

З метою пропаганди та поглиблення знань учнів щодо безпеки та економічного використання природного газу, запобігання нещасних випадків під час користування газом, в навчальному закладі протягом місяця проходив місячник безпеки користування газом у побуті.

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Лицювальник-плиточник»

1

На базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» ведеться активна підготовка до проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник-плиточник», що відбудеться з 11 по 15 листопада 2013 року.

Програма проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник-плиточник»

1

11-15 листопада 2013 року на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбудеться III етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник-плиточник». Участь у конкурсі візьмуть представники 26 областей України, серед них і майстер виробничого навчання Роменського ВПУ - Литвиненко Віктор Хідирнабійович.

Почесні грамоти – кращим

1

Питання життєдіяльності навчального закладу та організації навчального процесу було обговорено під час традиційної загальноучилищної лінійки на подвір’ї Роменського ВПУ учнівським та педагогічним колективом навчального закладу.

У пошуках нових зірок

1

Гарні ідеї, зазвичай, мають таке ж гарне авторство. І, як правило, їх генерують і пропонують широкому загалу люди небайдужі, творчі, ініціативні, котрі хочуть зробити наше життя яскравішим, цікавішим, змістовнішим.

Віват, футбол! Віват!

1

Довгоочікувана подія для футболістів та їх вболівальників відбулася в м. Ромни на стадіоні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 29 жовтня 2013 р., а саме-фінал змагань з міні-футболу XVIII обласної спартакіади учнів ПТНЗ 2013-2014 н.р.

Майстер Роменського ВПУ Віктор Литвиненко став переможцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Лицювальник – плиточник»

1

22 – 23 жовтня 2013 року на базі Державного навчального закладу «Білопільське вище професійне училище» відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник – плиточник». В конкурсі взяло участь 13 учасників з професійно-технічних навчальних закладів області. За кількістю набраних балів перше місце та право представляти область в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії «Лицювальник-плиточник» виборов Литвиненко Віктор Хідирнабійович - майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».

Вітаємо з перемогою!

1

Вітаємо Литвиненка Віктора Хідирнабійовича з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник-плиточник».

«Світ прекрасного»

1

З метою прививання підростаючому поколінню естетичного смаку, любові до рідної землі, до всього прекрасного класні керівники та майстри-вихователі Роменського ВПУ проводять відповідні виховні заходи та відкриті уроки, в яких залюбки учні беруть участь, охоче підкорюючи нові дослідницькі творчі вершини. Так, днями у групі КК-1 та КК-2 було проведено виховний захід «Світ прекрасного».

Всеукраїнський тиждень права

1

З 7 по 11 жовтня в Роменському ВПУ проходив Всеукраїнський тиждень права. У ході тижня проведено безліч різноманітних заходів.

«Золоте серце» Роменського ВПУ

1

Нагородження учасників та переможців VІІІ обласного конкурсу «Золоте серце» пройшло нещодавно в театрі ім. Щепкіна. В урочистому заході взяли участь голова Сумської обласної державної адміністрації Чмирь Ю.П., голова Сумської обласної ради Михайленко Г.В., заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іщенко Т.Д., начальник управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Пєсоцька І.О., заступники голів райдержадміністрацій (міських голів), начальники управлінь, відділів освіти, молоді та спорту районних державних адміністрацій, начальники управлінь відділів освіти міськвиконкомів, керівники професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації області, кращі педагогічні працівники області. Участь у конкурсі «Золоте серце» також взяла викладач фізики ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Світлана Солоненко. У результаті, вона стала лауреатом конкурсу та нагороджена відзнакою та пам’ятними сувенірами.

Грамоти – кращим з кращих

1

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка в Роменському ВПУ.

Роменське ВПУ відзначило День працівників освіти!

1

У першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти – професійне свято скромних, але достойних людей, на плечі яких лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців – майбутнє нашої держави, які дають підростаючому поколінню путівку в життя, виховують у них почуття гідності, чесності, доброти, любові. Напередодні Дня працівників освіти на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське ВПУ» відбулися урочистості з нагоди свята.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівника освіти!

1

Шановні колеги! У цей прекрасний осінній день хотілося б звернутися до Вас з щирими словами привітання з професійним святом - Днем працівника освіти!

На часі – педагогічна рада

1

Згідно плану, 1 жовтня в Роменському ВПУ пройшла чергова педагогічна рада, де педпрацівники обговорили важливі питання функціонування навчального закладу.

На порядку денному – загальноучилищна лінійка

1

Традиційно, щовівторка в училищі проходить загальноучилищна лінійка.

Роменське ВПУ взяло участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій

1

26-27 вересня на базі ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти серед 30 професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Участь у конкурсі також взяв і ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який представив на розсуд членів журі інноваційну діяльність, що проводиться на базі навчального закладу.

«Партизани в героїчній історії народу»

1

Щорічно, наприкінці вересня вся Україна відзначає День Партизанської слави, свято, що встановлено «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам`яті…». Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення даного свята. Зокрема, в училищі пройшла відкрита виховна година на тему «Партизани в героїчній історії народу», яку провела викладач історії Альона Король. Участь у заході взяли учні груп ОКБ-2, КК-2, КЗ-2 разом зі своїми вихователями та класними керівниками.

Спорт – це життя

1

Згідно плану, з 13 по 19 вересня в училищі проходив Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень з метою відзначення Дня фізичної культури та спорту.

Блискавка!

1

Група АСЕ-3 (класний керівник – І. Дівенко, майстер – В. Вовк) зайняла 1 місце у змаганнях з футболу серед груп учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

«Є пам`ять, якій не буде кінця»

1

Згідно плану, в училищі пройшли виховні години, присвячені 70-ій річниці визволення Роменщини від німецько-фашистських загарбників. Класні керівники та майстри поспілкувалися з учнями на дану тематику, ознайомили учнів з подіями Великої Вітчизняної війни, згадали героїчних людей, які віддавали своє життя за добробут своїх дітей, рідних. До участі у виховних годинах були запрошені ветерани.

«Посвята в першокурсники»

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ пройшло офіційне посвячення у першокурсники. В актовому залі навчального закладу, де зібралася вся училищна громада, лунали дзвінкі голоси та веселий сміх.

70-та річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

16 вересня роменці відзначили 70-у річницю з дня визволення міста Ромни від фашистських загарбників. Колектив училища завжди з повагою і шаною ставиться до героїчного минулого своєї малої батьківщини. Тож, традиційно в цей день відбулося покладання квітів до пам’ятника,який знаходиться на території навчального закладу.

Роменське ВПУ взяло участь у святкуванні Дня міста та Іллінського ярмарку

1

Традиційно, у вересні місто Ромни відзначає свій день народження у рамках якого проводиться знаменитий Іллінський ярмарок. Педагогічний та учнівський колектив Роменського ВПУ також завжди бере активну участь у проведенні Іллінського ярмарку. Не стали виключенням і цьогорічні святкування.

«ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ» у гуртожитку

1

12 вересня, згідно плану роботи, в гуртожитку училища відбувся вечір відпочинку - конкурсно-розважальна програма «Вечір знайомств». Учні, що мешкають в гуртожитку, не лише познайомилися, а й добре відпочили у ході різноманітних конкурсів, ігор, розваг.

Пройшли батьківські збори учнів першого курсу

1

11 вересня в училищі пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

На лінійці – важливі питання

1

Традиційно, у Роменському ВПУ щовівторка проходить загальноучилищна лінійка. Не змінилася традиція і у новому 2013-2014 навчальному році, тож вся учнівська та педагогічна громада навчального закладу зібралася 10 вересня на подвір’ї училища.

Увага! Оголошення!

1

Батьківські збори учнів першого курсу відбудуться у середу 11 вересня 2013 року о 10 годині в актовій залі.

Учні Роменського ВПУ навчальний рік розпочали Шевченківським уроком

1

Навчальний рік символічно розпочали Шевченківським уроком. Читали його в Національному університеті Тараса Шевченка. А дивилися по телевізору - всі українські школярі та студенти профтехучилищ. Шевченківський урок також дивилися учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ.

«Маркетингова служба як інструмент оптимізації управління ПТНЗ в умовах ринкової економіки»

1

1 вересня стіни ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зустрічали не тільки молодих та недосвідчених першокурсників, які вперше сіли за парти, а й поважних гостей, які стали учасниками науково-практичному семінарі на тему: «Маркетингова служба як інструмент оптимізації управління ПТНЗ в умовах ринкової економіки» в рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи «Педагогічні основи управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки» на базі навчального закладу на 2013-2015 роки.

Перше вересня – День Знань

1

І знову першого вересневого дня подвір’я ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в черговий раз наповнилося мелодійними звуками дзвінкоголосого дзвоника. Учнівський гамір, чарівні посмішки, ностальгічні погляди, смуток і радість, яскраві букети квітів – переплелися разом під час урочистої лінійки, присвяченої початку нового 2013-2014 навчального року.

Привітання Помарана Павла Івановича, директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з початком нового навчального року!

1

Шановні педагоги, учні, батьки! Щиро вітаю з Днем знань – днем урочистим та хвилюючим, адже саме з нього розпочинається новий навчальний рік – рік нових звершень та перемог.

На педраді – питання функціонування навчального закладу

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран нагороджений нагрудним знаком «А.С.Макаренко»

1

Досить знаменним кінець серпня став для директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське Вище професійне училище» Павла Івановича Помарана, який був нагороджений нагрудним знаком «А.С.Макаренко» у номінації «Діяльність педагогів у галузі професійно-технічної освіти».

Співбесіди з абітурієнтами

1

28 серпня у Роменському ВПУ пройшли співбесіди з абітурієнтами щодо вирішення питання подальшого зарахування їх до навчального закладу.

Увага! Відбудеться науково-практичний семінар!

1

1 вересня 2013 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за участі Національної академії педагогічних наук України, Інституту професійно-технічної освіти та ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» відбудеться науково-практичний семінар на тему «Маркетингова служба як інструмент оптимізації управління ПТНЗ в умовах ринкової економіки».

Оголошення!

1

Увага! Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у неділю 1 вересня 2013 року об 11 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Державний Прапор України – святиня нашого народу

1

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, з нагоди святкування Дня Прапора, пройшла 23 серпня в сквері біля міськвиконкому. Участь у заході також взяла делегація працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Роменське ВПУ готове розпочати новий 2013-2014 навчальний рік

1

У рамках підготовки до нового навчального року ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було здійснено низку заходів, спрямованих на організований початок 2013-2014 навчального року. Колективом училища протягом останніх двох місяців проведено великий обсяг робіт по створенню належних умов для організації навчально-виховного процесу.

Робота приймальної комісії ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Продовжує роботу приймальна комісія Роменського ВПУ

Продовжується прийом документів до ДПТНЗ "Роменське ВПУ" на 2013-2014 навчальний рік

1

Продовжується прийом документів до ДПТНЗ "Роменське ВПУ" на 2013-2014 навчальний рік.

Спортивні перемоги наших учнів

1

У липні учениця Роменського ВПУ, яка навчається за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)», Олександра Міщенко виборола бронзову медаль на Чемпіонаті України з важкої атлетики.

Колектив Роменського ВПУ відвідав «Чернігів стародавній»

1

Колектив Роменського ВПУ продовжив чудову традицію відпочивати разом та відвідувати різноманітні дивовижні місця, які нас оточують навколо. У липні колектив училища побував на Чернігівщині, що багата своєю історією та незрівняними краєвидами.

Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарана П.І. за 2012-2013 н.р.

1

Вся робота колективу училища у 2012-2013 навчальному році була підпорядкована головні меті: підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних  робітників і спеціалістів. Навчально-виробничий процес впроваджувався відповідно до Річного плану роботи Роменського ВПУ на 2012-2013 навчальний рік, який був розглянутий на засіданні педагогічної ради училища, протокол № 7 від 31 вересня 2012р. та затверджений директором училища.

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» занесена до «Книги рекордів освіти Сумщини»

1

Згідно наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, ученицю ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Кириченко Дар’ю Геннадіївну було занесено до «Книги рекордів освіти Сумщини», що була створена, з метою створення літопису найвищих досягнень учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів області.

У добру путь, випускники Роменського ВПУ!

1

27 червня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зібрало сотні людей, адже цього дня відбувся випускний вечір – свято спогадів, мрій, сподівань, радості та світлої печалі для 128 випускників, які цьогоріч прощаються з рідним училищем, вчителями, майстрами, своїми одногрупниками.

Гаряча пора екзаменів

1

Червень – гаряча пора для учнівського та педагогічного колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ», адже розпочалася здача екзаменів, захисти дипломних робіт.

Підготовка навчального закладу до нового навчального року

1

Літо – це пора підготовки навчальних закладів до нового навчального сезону. Тож, нині в Роменському ВПУ проводяться капітальні та поточні ремонти навчальних кабінетів, лабораторій, майстерень.

Учень Роменського ВПУ взяв участь у Міжнародному дитячому конкурсі-фестивалі діджеїв «Аrtek DJ-fest»

1

З 12 по 17 червня в Міжнародному дитячому центрі «Артек» проходив Міжнародний дитячий конкурс-фестиваль діджеїв «Аrtek DJ-fest», в якому брали участь талановита молодь з усієї України. Участь у конкурсі-фестивалі взяв і учень групи СТ-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Данііл Харламенков зі сценічним ім’ям DJ Vitamin.

Конкурс на кращий навчальний відеофільм

1

З метою впровадження інноваційної діяльності в навчально-виховний процес та висвітлення передового педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання Роменського ВПУ, з 1.06.13 р. по 10.06.13 р. на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено конкурс на кращий навчальний відеофільм серед педагогічних працівників. Днями було підведено підсумки конкурсу.

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2012-2013 навчальному році»

1

18 червня пройшли загальні збори працівників училища. Згідно порядку денного, головним питанням, яке було обговорено присутніми, було «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2012-2013 навчальному році»

Психологічний кабінет Роменського ВПУ – кращий в області

1

З метою створення належних умов праці для працівників психологічної служби, підвищення якості та ефективності їх роботи у січні-травні 2013 року було проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів області. У результаті кращим, який зайняв І місце, було визнано психологічний кабінет ДПТНЗ «Роменське ВПУ» (практичний психолог Радчук Н.А.).

«Хвала рукам, що пахнуть хлібом»

1

«Хліб всьому голова!» - саме під таким девізом пройшла відкрита виховна година у групі ЕГЗ-1 «Хвала рукам, що пахнуть хлібом».

Роменське ВПУ на Всеукраїнському звіті-огляді переможців регіональних фестивалів технічної творчості

1

6 червня у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся Всеукраїнський звіт-огляд переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів. Захід відбувся відповідно до Плану заходів Міністерства освіти і науки України з підготовки і проведення в Україні Року дитячої творчості. Участь у огляді-звіті взяла і делегація ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у складі директора навчального закладу П. І. Помарана, заступника директора І. В. Гулак, методиста О. В. Подоляки, заступника голови учнівської ради А. Лебедь.

Турпохід для кращих спортсменів

1

Туристичний похід для найкращих спортсменів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» організував керівник фізичного виховання навчального закладу О. Полєжай.

Збір лідерів учнівського самоврядування Сумської області

1

29-30 травня на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» був проведений навчально-оздоровчий збір лідерів учнівського самоврядування та вшанування обдарованої учнівської молоді професійно-технічних закладів Сумської області. Участь у зборі взяли голова учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Шлепель Олександр та соціальний педагог Прокопенко Тетяна.

Роменське ВПУ на фестивалі «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя»

1

30 травня у приміщенні Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна пройшов творчий звіт міста Ромни в рамках ІІ етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Талантами уславлена земля – це рідна Сумщина моя». Участь у звіті взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

За знаннями – до Роменського ВПУ

1

Профорієнтаційний захід для випускників шкіл Роменського району було проведено в ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

До 90 – річчя від Дня народження Ісаака Шварца

1

Днями у Роменській дитячій музичній школі відбувся вечір пам’яті талановитої людини - Ісаака Йосиповича Шварца - радянського і російського композитора, народного артиста Російської Федерації, лауреата Державної премії Росії, єдиного в країні композитора - триразового володаря кінопремії Ніка, автора симфонічних творів, а також музики до двох балетів, більш ніж 35 спектаклів і 125 фільмів, уродженця міста Ромни. Ініціатором проведення низки заходів виступили члени Роменської молодіжної громадської організації «Сузір`я», що діє при Роменському ВПУ. Підтримали дану ідею і представники влади.

Дні Європи в Роменському ВПУ

1

Щороку, у травні вся Україна відзначає Дні Європи, в рамках яких проходить низка різноманітних заходів та зустрічей, що направлені на зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське ВПУ» також приєднався до відзначення Дня Європи.

Роменське ВПУ – на фестивалі технічної творчості

1

Нещодавно, у рамках Року дитячої творчості, в управлінні освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації було проведено фестиваль технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Животенко Олександр – винахідник року

1

Учень Роменського ВПУ Животенко Олександр - переможець конкурсу "Учень року"-2013 у номінації «Винахідник року», з цим ми його і вітаємо!

«Ветеран живе поруч»

1

У обласному конкурсі волонтерських організацій «Ветеран живе поруч» у номінації «Професійно-технічний навчальний заклад» волонтерський загін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зайняв І місце.

Вибір професії – важливий крок у житті

1

Захід, направлений на сприяння підвищенню іміджу й престижу найрізноманітніших професій, було проведено на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в актовому залі навчального закладу. Організатором заходу виступив Роменський міськрайонний центр зайнятості населення, на чолі з її керівником – Зубаном Яковом Івановичем.

Випуск групи ЕГЗ-2

1

14 травня 2013 року в училищі відбувся випуск групи «ЕГЗ-2», у якій навчалися 19 учнів. Майстер виробничого навчання: Богомол Сергій Олександрович, майстер-вихователь: Андренко Людмила Володимирівна.

Вклонімося великій Перемозі

1

Велика Вітчизняна війна назавжди змінила долі багатьох людей. Ті, кому вдалося вижити у тому пеклі канонади знарядь, сьогодні, через 68 років з дня Перемоги, не можуть без сліз згадувати про те, що їм довелося пережити. Вони пам’ятають до найменших подробиць особливості звільнення того чи іншого населеного пункту, в якому вони брали участь. Але найбільше запам’яталися перший бій і День Перемоги, до якого йшли довгі 4 роки. З нагоди вшанування загиблих в роки війни та відзначення 68-річниці Великого свята Перемоги, на Роменщині пройшло ряд заходів. Урочиста лінійка з нагоди Дня Перемоги пройшла і на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника загиблим солдатам, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, а й учні шкіл міста, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Ветеранам праці – вдячність та низький уклін

1

Привітання ветеранів праці з нагоди свята Пасхи та Дня Перемоги пройшло в училищі 7 травня.

На лінійці – відзначення кращих

1

7 травня пройшла загальноучилищна лінійка.

Тиждень будівельних професій

1

Закінчився тиждень будівельних професій, який ознаменувався проведенням різноманітних заходів.

Привітання з Днем Великої Перемоги

1

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Від усієї душі вітаю Вас з Днем Великої Перемоги!

Привітання з Пасхою!

1

Шановні педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ! У ці урочисті святкові дні від усього серця вітаю Вас з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій.

Перемога ціною в життя...

1

30 квітня в рамках заходів, присвячених відзначенню 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, пройшла зустріч учнів з ветераном ВВВ Ласкавим О. О.

Христос Воскрес!

1

30 квітня – напередодні Великодніх свят привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування.

Привітання з Травневими святами

1

Шановні педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ»! Прийміть щирі вітання зі світлими та радісними Травневими святами - святами весни, єднання, миру, солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному демократичному суспільстві.

Загальноучилищна лінійка

1

30 квітня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка.

Роменське ВПУ стало лауреатом ХVІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

25-27 квітня в місті Миколаїв відбулося підведення підсумків ХVІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Участь у Міжнародному конкурсі взяв і Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське ВПУ», який представляв номінацію «Краща медіа училища». Роменське ВПУ стало Лауреатом Міжнародного конкурсу шкільних медіа та було нагороджено Дипломом.

Роменське ВПУ – на обласному ярмарку

1

Наприкінці квітня у місті Суми відбувся обласний ярмарок-виставка товарів широкого вжитку. Активну участить у ярмарку взяв і наш навчальний заклад – ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

"СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ"

1

Традиційно, щороку навесні проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», суть якої полягає в суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання. Місто Ромни активно долучилося до проведення акції. Не стоять осторонь і волонтери ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Створення навчальних відеофільмів

1

Днями, в училищі пройшло відкрите засідання методичної комісії професій комп’ютерного спрямування. На засідання були запрошені й інші педагогічні працівники навчального закладу, адже темою засідання стало питання «Створення навчальних відеофільмів як один із напрямків впровадження інноваційних технологій в навчальний процес».

Тренінг «Ведення бухгалтерського обліку ГО»

1

19-21 квітня 2013 року в Сумах пройшов тренінг для представників громадських організацій Сумської та Харківської областей. Участь у тренінгу взяла член Роменської молодіжної громадської організації «Сузір’я» Марина Галенко.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - найкраще

1

18-19 квітня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у рамках Року дитячої творчості проходив обласний фестиваль художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Нагороди - кращим

1

23 квітня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

«Зробимо Україну чистою!»

1

«Зробимо Україну чистою!» – саме з такою метою 20 квітня об’єдналися громадяни всієї України, щоб докорінно змінити своє ставлення до життєвого простору і привчити себе й усіх оточуючих не засмічувати довкілля та дбати про нього.

«За чисте довкілля»

1

Вже традиційно кожної третьої суботи квітня в Україні проводиться День довкілля. Учнівський та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналися до таких заходів та взяли участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», привівши в належний санітарний стан територію навчального закладу та його прилеглі ділянки.

«Знай права – виконуй обов’язки»

1

З 15 по 20 квітня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений тиждень правових знань на тему: «Знай права – виконуй обов’язки».

Обласний фестиваль художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти»

1

18-19 квітня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у рамках Року дитячої творчості був проведений обласний фестиваль художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Питання життєдіяльності училища

1

16 квітня пройшла загальноучилищна лінійка, на якій зібралися учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ.

«Таланти профтехосвіти»

1

18 -19 квітня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходитиме заключний етап обласного фестивалю «Таланти профтехосвіти». Участь у фестивалі візьмуть представники професійно-технічних навчальних закладів з усієї Сумської області.

Життя училищне

1

9 квітня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

Кравці Роменського ВПУ серед кращих

1

пораду щодо одягу. Днями, в місті Суми пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед учнів групи за професією «Кравець». Конкурс складався із двох етапів: теоретичного та практичного. У ході теоретичного етапу учні відповідали на ряд запитань та завдань. А от свої практичні знання конкурсанти показали, створюючи сукню. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляли учні - Лебедь Анна та Д`яченко Наталія. Підготували учнів майстер виробничого навчання Т. М. Помаран та викладач Т. М. Пугач.

Тиждень природничих наук

1

З 1 по 5 квітня в Роменському ВПУ проходив тиждень природничих наук.

«Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках професійно-теоретичного навчання будівельного профілю»

1

Обласний семінар практикум на тему «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках професійно-теоретичного навчання будівельного профілю» пройшов 2-3 квітня на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей». У семінарі взяли участь викладачі з 15 професійно-технічних навчальних закладів області, в яких готують робітників будівельної галузі. Роменське ВПУ представила викладач О. Новак.

На лінійці – відзначено кращих

1

4 квітня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка, на якій традиційно зібрався учнівський та педагогічний колективи.

Засідання МГО «Сузір`я»

1

3 квітня пройшло чергове засідання молодіжної громадської організації «Сузір`я».

Свято 1 квітня - День Сміху

1

Кожна людина любить “поприколюватися” над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. День обманів здавна існував не тільки в європейських, але й в азіатських країнах. Але дати будь-яке точне визначення походженням першоквітневих розіграшів та жартів зараз вже просто неможливо ...

Роменське ВПУ підкорило VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні

1

З 27 по 29 березня у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві проходив VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні. Учениця групи КК-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Кириченко Дар`я представляла честь навчального закладу на даному фестивалі.

VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні

1

27 березня у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві пройшов VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні. У фестивалі взяли участь збірні команди кухарів з різних країн світу. Серед них були і представники ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Наші учні - чемпіони!

1

У м. Луцьк завершився другий день юніорського Чемпіонату України з дзюдо. Визначилися переможці і призери в п’яти вагових категоріях.

«Педагог-новатор-2013»

1

З 20 по 22 березня проходив заключний ІІІ тур обласного конкурсу «Педагог-новатор-2013». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляла майстер виробничого навчання ІІ категорії, відмінник освіти України Панченко Антоніна Іванівна.

Учні Роменського ВПУ допомагають боротися зі сніжною стихією

1

Місто Ромни вже котрий день продовжує боротьбу з сніжною негодою.Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також активно долучилися до розблокування сніжних заторів не лише на території навчального закладу, а й поза його межами.

Тиждень кравецької, кухарської та торгівельної справ

1

Пройшов тиждень кравецької, кухарської та торгівельної справ, який був досить насичений різноманітними заходами.

Ми знову перші!

1

Провівши тестування сайтів навчальних закладів м. Ромни, приємно відзначити, що кількість відвідувачів нашого сайту за лютий місяць становить - 6 тисяч, тоді як інших – 1 тисяча, а той менше.

Нагородження дипломами

1

Нещодавно відбулася четверта міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013». За вагомий внесок у розвиток національної освіти колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був нагороджений дипломом, а директор навчального закладу почесним дипломом за активну роботу з упровадження педагогічних інновацій у навчально-виховний процес.

Засідання атестаційної комісії

1

22 березня 2013 року відбулося засідання атестаційної комісії ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з атестації педагогічних працівників училища. На засіданні були заслухані звіти членів експертних груп щодо педагогічної діяльності викладачів та майстрів, що атестуються; розглянуті та обговорені атестаційні матеріали педагогічних працівників. Атестаційною комісією було ухвалено відповідні рішення.

Фахівці своєї справи

1

20 березня 2013 року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед учнів групи КЗ-3 за професією «кравець».

Важливі питання – на лінійці!

1

19 березня, традиційно, на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка.

Конкурс фахової майстерності «Столяр будівельний»

1

Днями на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов конкурс фахової майстерності серед учнів груп «Столяр будівельний».

Містер училища-2013

1

Днями в Роменському ВПУ весь учнівський та педагогічний колективи зібралися в актовому залі, щоб обрати найрозумнішого, найерудованішого, найцікавішого, найкрасивішого, найсильнішого і взагалі най-найкращого хлопця на серед юнаків навчального закладу.

«Любові пам`ять незабутня. Жінки в житті Т. Г. Шевченка»

1

Щорічно на початку весни проходять Шевченківські дні. Цього року українці відзначали 199-у річницю від дня народження Тараса Шевченка та 152-х роковини з дня його смерті. Традиційно, в ці дні звучить його поезія, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також завжди вшановує пам`ять Великого Кобзаря, художника, поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка.

Свято жіночої ніжності та краси

1

Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Саме цього дня жінки чекають кольорів, ніжності та подарунків від своїх коханих чоловіків, друзів, знайомих. Це свято несе у світ усе найцінніше, що пов’язане з жінкою – красу, ніжність, радість і щастя. Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення цього прекрасного свята.

Привітання зі святом!

1

Шановні жінки! Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

«Низький уклін, Вам, мамо!»

1

Відкрита виховна година «Низький уклін, Вам, мамо!» пройшла напередодні Міжнародного жіночого дня в групі СТ-1. Провів виховну годину класний керівник групи – Віктор Савченко.

«Ода жінці»

1

«Ода жінці» - саме під такою назвою пройшла виховна година в групі КК-1, присвячена Міжнародному жіночому дню. Провела захід класний керівник групи Тетяна Ільїна.

Щовівторка – на лінійку!

1

Традиційно, щовівторка на подвір`ї Роменського ВПУ проходить загальноучилищна лінійка.

Життя людини - найвища цінність

1

Остання виховна година під назвою «Життя людини - найвища цінність» пройшла днями у випускної групи ОКБ-3. Провела захід класний керівник групи – Ірина Дівенко.

«Прийди, прийди, Масляна, з Весною красною»

1

На початку весни українці святкують свято, яке з нетерпінням чекають протягом всієї зими – Масляну, що символізує прощання людей з зимою та очікування приходу весни з теплом, яскравим сонечком та гарним весняним настроєм.

«Сучасні заклади освіти-2013»

1

28 лютого 2013 року в м. Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках проведення міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» відбулася науково-практична конференція «Роль соціального партнерства у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників».

Моя професія – моє майбутнє

1

На базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов тиждень професій комп’ютерного спрямування. Безлічі заходів, цікавих акцій, вікторин та конкурсів було проведено в рамках тижня.

Захищати Вітчизну – справа мужніх

1

23 лютого – День захисника Вітчизни. У цей день ми з вдячністю згадуємо і вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Напередодні цього свята у групах МШП-3 та СТ-3 відбулася виховна година «Захищати Вітчизну – справа мужніх».

Організація та методика проведення уроку виробничого навчання

1

26 лютого методичною службою ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено семінар для майстрів виробничого навчання на тему: «Організація та методика проведення уроку виробничого навчання»

На порядку денному – поточні питання

1

Традиційно, щовівторка на подвір’ї Роменського ВПУ проходить загально училищна лінійку, де збирається учнівський та педагогічний колективи навчального закладу, щоб підвести підсумки минулого тижня та окреслити завдання на наступний.

Розпочався тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

25 лютого на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочався тиждень професій комп’ютерного спрямування.

Міщенко Олександра - учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ», яка отримує губернаторську стипендію

1

Нещодавно на базі Української академії банківської справи відбулися урочистості з нагоди вручення стипендії губернатора талановитій молоді. 5 найкращих учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області отримали стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря. Серед них учениця першого курсу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» професії «Оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» - Олександра Міщенко.

«Курс молодого бійця»

1

23 лютого – свято чоловіків та юнаків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства. Напередодні свята чоловіків у гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов розважально-гумористичний вечір «Курс молодого бійця», який організували та провели для учнів вихователі гуртожитку Н. О. Шевченко та В. Ю. Книга.

На лінійці – важливі питання

1

19 лютого в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» після зимового затишшя відродилася чудова традиція проводити загально училищні лінійки на подвір’ї навчального закладу.

Час – спільник для розумних і наполегливих

1

Мені не раз думається: ми, українці, ніяк не вилікуємося від політичної та й звичайної – наївності. Все сподіваємося, що прийде до нас хтось і розв’яже всі проблеми. Життя вчить і вчить наших людей: сподівайтеся лише на себе, на свої голови й свої руки. А декому так ліньки, так не хочеться вчитися… Бажається вірити в чудо.

Якісна освіта - забезпечене майбутнє. Випуск спеціалістів та бакалаврів заочного факультету СумДУ

1

15 лютого – вже в котрий раз в училищній родині пролунало урочисте свято, присвячене випуску спеціалістів та бакалаврів Сумського державного університету із спеціальностей «Економіка підприємтсва», «Фінанси і кредит», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Інформатика».

На крилах любові….

1

І ось прийшло на поріг ДПТНЗ «Роменське ВПУ» одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День святого Валентина, яке з нетерпінням чекала вся учнівська молодь навчального закладу.

Стежинами міста...

1

Виховна година – один із важливих форм роботи з учнями у ході виховного процесу. У ДПТНЗ «Роменське ВПУ», згідно плану виховної роботи, класні збори та виховні години проходять щопонеділка. Кожного місяця проходять і відкриті виховні години на заплановані теми для широкого загалу людей.

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримує губернаторську стипендію

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже багато років підряд славиться високими досягненнями учнівського та педагогічного колективів, адже саме представники Роменського ВПУ постійно займають призові місця на конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях різного рівня. Так, з 2013 року учениця навчального закладу Міщенко Олександра за свої спортивні досягнення отримує губернаторську стипендію.

Духовність та знання – майбутнє підростаючого покоління

1

25 січня 2013 року запам’ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.

План закупівель

1

Річний план закупівель на 2013 рік

Учень року-2013!

1

22 січня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов загальноучилищний конкурс «Учень року-2013», метою якого є створення сприятливих умов самовизначення і самореалізації учнів й стимулювання розвитку обдарованою молоддю.

Бережіть собори душ наших

1

22 січня вся Україна відзначає День Соборності та Свободи України, що традиційно святкується у день проголошення в 1919 році Акта злуки Захiдно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. День Соборності – свято єднання українського народу, яке наблизило втілення одвічної мрії українців мати власну самостійну державу. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також приєдналися до відзначення державного свята.

У добру путь, випускники!

1

21 січня педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ відзначали надзвичайне свято, якого немає в жодному календарі, в якому поєднані біль розставання і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім та здійснення найзаповітніших мрій, – випускний бал для груп зі спеціальностей «Кухар-кондитер» та «Муляр-штукатур».

Поглиблюємо знання

1

Зимові канікули для педагогічного колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - не тільки час відпочити та набратися сил для продовження навчання у ІІ семестрі 2012-2013 навчальному році, це ще й можливість розширити та поглибити свої знання й професійні навички у ході різноманітних семінарів і тренінгів.

УВАГА!!!

1

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Наші на конкурсі імені Петра Яцика

1

20-21 грудня 2012 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» стартував другий етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

На порядку денному – загальноучилищна лінійка

1

Традиційно, щовівторка в училищі проходить загальноучилищна лінійка.

«Новорічна мандрівка»

1

Новий рік – свято подарунків та сюрпризів. От і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в святкові новорічні дні отримали подарунок. За відмінні знання та активну участь в житті училища, адміністрація навчального закладу подарувала учням екскурсію до обласного центру, міста Суми.

«Нова радість стала»

1

Яскрава зіронька зійшла, свята Вечеря підійшла! Кутя, вареники, грибочки, квасоля, риба, огірочки. Нехай лунає в хаті сміх, З Різдвом Христовим вас усіх.

Новорічна феєрія

1

Уже традиційним стало проведення у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» новорічних ранків для дітей та онуків працівників училища. І цього разу, напередодні Нового року, профспілковий комітет спільно з лідерами учнівського самоврядування підготували для діток феєричне казкове дійство.

«У пошуках нових зірок»

1

Передноворічні дні дуже багаті на подарунки, святкові дійства та незабутні враження. Доволі насиченою була передноворічна святкова програма і в Роменському ВПУ. 27 грудня в актовому залі училища пройшов гала-концерт конкурсу «У пошуках нових зірок».

Новорічні гуляння в гуртожитку

1

Найпопулярніше, улюблене, кохане і радісне свято в нашій країні – це Новий рік. До нього завжди з нетерпінням готуються дорослі й малі, запрошують родичів, друзів і сусідів, прикрашають будинок та готують «новорічний стіл». Влаштували собі свято і мешканці гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ», яке традиційно пройшло напередодні Нового року у кімнаті відпочинку.

«Новорічна мить» своїми руками

1

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменського ВПУ» завжди з нетерпінням чекають новорічних та різдвяних свят, й проводять їх традиційно – у веселій, дружній, сімейній атмосфері училища. Цього року, новорічні свята розпочалися конкурсом на кращу стіннівку, екібану та ялинкову іграшку, які спільно власними руками створили учні груп разом зі своїми майстрами й класними керівниками.

«Піддатись, щоб перемогти»

1

Вже не один рік у Ромнах діє секція Джиу-джитсу – ще молодого, але вже доволі популярного, виду бойового мистецтва, що включає борцівські та боксерські елементи. Так, минулого тижня у житті організації настав новий етап. У підвальному приміщенні гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було відкрито спеціалізований спортивний зал для тренувань Джиу-джитсу, оснащений усім необхідним обладнанням.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з Новорічними святами

1

Шановні колеги, учні, батьки! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!