Подати заяву для вступу

Інноваційна діяльність експериментальних професійно-технічних навчальних закладів

1

У грудні у Національній академії педагогічних наук України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представили: заступник директора Роменського ВПУ - Чернобук Геннадій Григорович та економіст Роменського ВПУ - Головко Тетяна Іванівна.

Змагання з волейболу

1

Згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань, у грудні було проведено загальноучилищні змагання з волейболу.

Святий Миколай, до нас завітай!

1

19 грудня православні відзначають день святого Миколая - одне із найбільш довгоочікуваних свят для дітей та багатьох дорослих. За традицією, в цей день слухняні діти отримують від святого Миколая солодощі, а неслухняні – різки. Але в очікуванні свята діти прагнуть не пустувати, тож без подарунків від св. Миколая не залишається ніхто.

Оновлена учнівська рада – до бою!

1

Перше засідання новообраної учнівської ради Роменського ВПУ, яке пройшло 17 грудня, провела координатор учнівського самоврядування, соціальний педагог училища – Прокопенко Т. І.

Андріївські вечорниці

1

Ворожили, співали пісні, грали в різноманітні ігри, брали участь в конкурсах та частувалися українськими стравами – саме так розпочали перше велике передноворічне свято мешканці гуртожитку Роменського ВПУ, які 13 грудня відзначали «Андріївські вечорниці».

На порядку денному - питання життєдіяльності училища

1

11 грудня, згідно плану, пройшла загальноучилищна лінійка, на якій до відома учнівського та педагогічного колективу було доведено загальні питання життєдіяльності навчального закладу.

Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в училищі проходить тиждень учнівського самоврядування. Цього року він ознаменувався багатьма захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями. Показали себе з найкращої сторони і члени учнівської ради, які досить активно та ініціативно брали участь у підготовці тижня. Допомагала їм у цьому психологічна служба училища. Тож, все по порядку.

На порядку денному – виховна робота

1

Щотижня, згідно училищного плану, проходять наради майстрів-вихователів Роменського ДПТНЗ, які проводить заступник директора з виховної роботи Ірина Василівна Гулак.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія, що все більше загрожує існуванню людства. Україна займає одне з перших місць в Європі по темпах поширення Віл-інфекції. Кількість українців, які живуть з ВІЛ/СНІДом сягає більше 100 тисяч чоловік, серед них понад 10 тисяч - діти. Щодня Віл-інфекція вражає близько 40 громадян країни, 8 - вмирає від СНІДу.

Тиждень української мови та літератури в Роменському ВПУ

1

У листопаді в Роменському ВПУ проходив тиждень української мови та літератури, який був приурочений Дню української писемності та мови.

Крокуємо до Європи разом

1

З 1 вересня в Роменському ВПУ діє новий гурток під назвою «Євроклуб», метою якого є: розширення знань учнів про Європейський Союз, країни Європи (культуру, історію, традиції, мови); ознайомлення з системою освіти та профтехосвіти країн ЄС; формування професійної компетенції висококваліфікованого робітника за євростандартами, встановлення партнерських зв’язків із навчальними закладами та організаціями ЄС.

На лінійці - поточні питання

1

Традиційно, щовівторка, на подвір’ї Роменського ВПУ проходить загальноучилищна лінійка.

«Голодний рік, короткий вік»

1

Їм – похованим без труни й молитви... позбавлених могили й шани – присвячується цей урок пам’яті.

«Увага! Діти на дорозі»

1

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та листа управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у листопаді в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Пам’яті безневинно убієнних голодом…

1

У результаті Голодомору 1932-1933 років, за різними оцінками, загинуло від 3 до 7 мільйонів чоловік

З новими знаннями – до активних дій

1

Незважаючи на ще доволі молодий вік МГО «Сузір’я», адже вона була зареєстрована у березні цього року, все ж такий короткий час членам організації є чим похвалитися. Організація співпрацює з місцевими органами державної влади та органами місцевого самоврядування й іншими громадськими та благодійними організаціями, представник організації є членом громадської ради при виконавчому комітеті РМР. Члени громадської організації активно беруть участь у різноманітних молодіжних акціях, заходах і завжди відкриті до співпраці.

«Толерантність врятує світ»

1

Вже стало традицією в Роменському ВПУ проводити в листопаді тиждень толерантності. Цього року учні та працівники училища брали активну участь у заходах, приурочених до цієї дати.

На лінійці – питання життєдіяльності училища

1

Щовівторка на подвір’ї Роменського ВПУ людно. І не дивно, адже вже стало традицією щотижня проводити загальноучилищну лінійку, де збирається учнівський та педагогічний колектив, підводяться підсумки минулого тижня та окреслюються завдання на наступний.

Робітнича професія завжди в моді

1

З метою популяризації робітничої професії серед учнівської молоді, підвищення її престижу, збільшення рівня забезпечення підприємств кваліфікованими робітничими кадрами, сприяння ефективній зайнятості молоді днями Роменським ВПУ спільно з Роменським міськрайонним центром зайнятості населення було проведено зустріч у випускниками загальноосвітньої школи № 11.

Змагання з настільного тенісу

1

Згідно положення про XXVІІ училищну спартакіаду та календаря змагань з 5 по 6 листопада в навчальному закладі були проведені змагання з настільного тенісу.

Кращі в області

1

Наприкінці жовтня відбулися фінальні змагання з міні-футболу в залік XXVІІ обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Наші на Чемпіонаті України

1

Наприкінці жовтня у місті Славутич Київської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та до 15 років.

У ПОШУКАХ НОВИХ ЗІРОК

1

Традиційно, у прекрасну осінню пору свої сили, творчі здібності й таланти вихованці ДПТНЗ «Роменське ВПУ» презентують під час щорічного училищного конкурсу «У пошуках нових зірок».

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ - ЗДОРОВИЙ ДУХ

1

«У здоровому тілі – здоровий дух», – саме в цьому вкотре переконуються вихованці ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які не лише показують найкращі знання та високу успішність, але й активно беруть участь в спортивних змаганнях, результатом яких є не тільки значні досягнення, а зміцнення здоров’я підростаючого покоління.

НАШІ НА ПЕРЕДОВИХ

1

Працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - не тільки досвідчені педагоги та кваліфіковані вихователі. Вже неодноразово вони показували себе з найкращої сторони і на різноманітних конкурсах та фестивалях, здобуваючи лише призові місця. Так, 17 вересня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів професії «кухар». Конкурс проходив в місті Суми. Наш навчальний заклад представляла майстер виробничого навчання – Конопленко Ірина Василівна.

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ - ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ

1

Здоровий спосіб життя, боротьба зі шкідливими звичками, профілактика захворювань є актуальними питаннями і складовою частиною роботи учнівського самоврядування та виховного процесу в гуртожитку.

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

1

У першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День Вчителя – це свято добра, мудрості та любові, свято скромних, але достойних людей, які не просто навчають дітей якихось знань та вмінь з того чи іншого предмету, вони дають підростаючому поколінню путівку в життя, виховують у них почуття гідності, чесності, відповідальності.

ПЕРШОКУРСНИК – ЗВУЧИТЬ ГОРДО

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ нещодавно пройшло офіційне посвячення у першокурсники.

ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ

1

Як відомо, проживання в гуртожитку – це окрема цікава та захоплююча сторінка в житті учнів та студентів навчальних закладів. Гуртожиток Роменського ВПУ – друга домівка для кожного проживаючого, до якої знову й знову із задоволенням повертаються учні.

ПЕДАГОГИ-БАТЬКИ: УСПІШНА СПІВПРАЦЯ

1

Батьківські збори учнів першого курсу пройшли днями в училищі.

Роменське ВПУ взяло участь у Іллінському ярмарку

1

Для учнівського та педагогічного колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» осіння пора – це час нових ідей, знайомств та скрупульозної праці над завданнями та планами, які кожен ставить перед собою на початку нового навчального року. Та незважаючи на напружений навчальний графік, колектив ВПУ знаходить час і для відпочинку та участі в різноманітних заходах.

69 річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

16 вересня роменці відзначили 69 річницю з дня визволення міста від фашистських загарбників. Колектив училища завжди з повагою і шаною ставиться до героїчного минулого своєї малої батьківщини. Традиційно в цей день відбулося покладання квітів до пам’ятника.

Нові зустрічі – новий досвід

1

12 вересня на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» пройшов семінар-практикум викладачів предмета «Технології» на тему: «Впровадження у навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій як засобу підвищення якості природничо-математичної та професійної підготовки кваліфікованих робітників». Участь у семінарі взяло 27 педагогічних працівників з професійно-технічних навчальних закладів усієї Сумської області.

Свято першого дзвоника

1

Ось і настав той довгоочікуваний день, коли подвір’я Роменського вищого професійного училища в черговий раз гостинно запросило до великої дружньої родини нових учнів – ще таких сором’язливих, але вже окрилених новими ідеями, очікуваннями, надіями – першокурсників.

Привітання Помарана Павла Івановича директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з початком нового навчального року

1

Шановні викладачі, учні, співробітники! Сердечно вітаю всіх із початком нового навчального року!

Оголошення

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться в понеділок 3 вересня 2012 року о 8:00 на подвір’ї навчального закладу.

Наші в Сорочинцях

1

З незапам'ятних часів, коли у селян наприкінці літа випадало кілька вільних днів, на щедрій полтавській землі проводилися гамірні та веселі ярмарки: Ільїнська, Воздвиженська, Сорочинська...

ПОДОРОЖ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧОГО ЗАПОВІДНИКА «КАЧАНІВКА»

1

Колектив Роменського ВПУ вирішив кожного місяця свій вільний час присвятити пізнанню тих дивовижних місць, які є поруч з нами. Так, у червні цього року колектив відвідав славне козацьке місто Батурин. А минулого тижня ми побували в національному історико-краєзнавчому заповіднику «Качанівка».

Символ злагоди

1

З настанням літнього періоду в Роменському ВПУ розпочалися роботи з благоустрою. За досить короткий період силами працівників зроблено реконструкцію центрального входу, підготовлено навчальні кімнати до нового навчального року, в т.ч. у деяких із заміною вікон. На території подвір’я розпочато облаштування клумб, окрасою яких став новозбудований фонтан. Ця споруда – символ злагоди. Адже головним акцентом у ній є голуби та вмурована підкова.

Подорож до м. Батурина

1

Педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вміє не лише успішно працювати, а й гарно відпочивати. Нещодавно працівники училища відвідали історичну пам’ятку - гетьманську столицю м. Батурин.

Обласна спартакіада

1

На виконання наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 25.08.2011 року «Про проведення ХХVІ обласної комплексної спартакіади учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2011-2012 н.р.» з жовтня 2011 року по травень 2012 року обласним управлінням з фізичного виховання та спорту було проведено ХХVІ обласну спартакіаду учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Відвідали EURO2012

1

Найвидатніша спортивна подія Європи 2012 року не пройшла повз уваги і вболівальників нашого міста. Представники Роменської міської молодіжної громадської організації “Сузір’я” побували на матчі Англія-Швеція, окунулися в атмосферу цього свята у Фан-зоні міста Києва. Вражень надзвичайно багато і що саме головне – вони всі позитивні. Про це можна зробити висновок, дивлячись на наші знімки.

Випускний вечір

1

У державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське ВПУ» відбувся випускний вечір. Позаду хвилюючий захист дипломних проектів, державна підсумкова атестація, уроки, виховні заходи і три роки безтурботної, але плідної юності. Навчання в училищі перетворило колишніх нерішучих школярів у майстерних робітників, енергійних активістів, допомогло накопичити творчий потенціал для подальшого особистого та професійного зростання.

Випуск групи ОКН-2

1

Шановні випускники! Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА РОМЕНСЬКОГО ВПУ

1

22 травня в училищі відбулись збори трудового колективу, на яких директор закладу Помаран П.І. прозвітував про виконання плану і розвитку навчального закладу на 2011-2012 н.р.

Туристичний похід

1

15 травня учні другого курсу, члени молодіжної громадської організації “Сузір’я”, майбутні оператори комп’ютерного набору, вирушили в одноденний туристичний похід "Стежками рідного краю" на узбережжя річки Сули.

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДЖОНЕ!

1

Актив Роменської міської організації “Сузір’я” взяв участь у засіданні “круглого столу” на тему: “Представлення громаді міста концепції нового інформаційного порталу в рамках реалізації проекту Корпусу Миру США в Україні”, який відбувся 11 травня у залі засідань міської ради.

У ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

1

10 травня 2012 року в училищі відбувся випуск групи «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів». Випускники отримали диплом кваліфікованого робітника 5 розряду.

Обирай професію майбутнього!

1

Ви цікавитеся комп’ютерами? Бажаєте отримати якісну освіту? Бажаєте бути працевлаштованим та отримувати високу заробітну плату? Тоді вам саме до нас!

День Перемоги

1

9 травня, коли вся країна святкує день святої Перемоги, низько схиляє голови над могилами полеглих у боях воїнів, віддаючи шану безмірному героїзму та мужності, проявленому у боротьбі із фашизмом, педагогічний та учнівський колектив Роменського ВПУ взяли участь в урочистому мітингу, присвяченому Дню Перемоги, поклали квіти до пам’ятника жертвам фашизму, завмерли на хвилину мовчання, сердечно привітали із святом ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці.

ОБЛАСНИЙ ЯРМАРОК ТОВАРІВ ШИРОКОГО ВЖИТКУ

1

4 травня в м. Суми відбувся обласний ярмарок товарів широкого вжитку серед державних професійно-технічних закладів. Наш навчальний заклад взяв активну участь. Ми запропонували сумчанам та гостям міста широкий асортимент металевих, столярних виробів, моделі сучасного одягу, постільну білизну, хлібобулочні та кондитерські вироби та представили зразки робіт гуртків декоративно- прикладного мистецтва.

Акція “Серце до серця”

1

Активісти учнівського самоврядування та молодіжної громадської організації “Сузір’я”, завершуючи свою участь у VII етапі Всеукраїнської щорічної благодійної акції “Серце до серця”, яка спрямована на допомогу дітям, хворим на діабет, збереження та пропаганди здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді, 4 травня відвідали та вручили подарунки (м’які іграшки, альбоми, олівці, фломастери, пазли тощо) дітям, які проходять лікування в дитячому відділенні обласної психіатричної лікарні №1, а також відвідувачам Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Отримання диплому молодшого спеціаліста в нашому навчальному закладі

1

ДПТНЗ "Роменське ВПУ" проводить набір абітурієнтів за спеціальностями:

Як ми саджали дерева

1

Кажуть, що людина за своє життя повинна посадити дерево, побудувати будинок і виростити дитину. Про будинки й дітей мені ще, мабуть, ранувато думати. А ось про дерева...

День довкілля

1

Ще день-два, і вже потепліє, розпустяться дерева, затріпочуть під ласкавим вітерцем ніжні листочки, жовтогаряче зацвіте кульбаба, забуяє довгожданна весна.

Засідання круглого столу

1

20 квітня відбулося засідання круглого столу на тему: “І.П. Кавалерідзе – видатний діяч культури та мистецтва” (до 125-річччя від дня народження).

Відзначили День пам’яток історії та культури

1

18 квітня – в День пам’яток історії та культури, за організацією учнівської ради училища та молодіжної громадської організації “Сузір’я”, проведено екскурсію до Роменського краєзнавчого музею.

Із Великоднем!

1

Шановні викладачі, майстри, учні та співробітники училища! Від усієї душі вітаю Вас із Великим Днем Світлого Воскресіння Христового. Великдень – це символ очищення і перемоги життя. У ці дні з небес сходить Божа благодать для усіх мирян на землі. Як свідчить Святе Письмо, Великдень уособлює перемогу Віри, Надії та Любові, торжества праведності й величі Духу.

Соціальне партнерство

1

12 квітня в Роменському ВПУ соціальні партнери Саєнко Олександр Іванович директор ТОВ "Роменський завод продтоварів" та Костенко Олександр Володимирович начальник відділення АКБ "Індустріалбанк" м. Ромни привітали учнів пільгової категорії з Великодніми святами. Учні отримали до святкового столу паски та солодощі.

Тиждень відділення «Технологія харчування, торгівельна та кравецька справа»

1

В училищі стало традицією проводити тижні відділень. Так з 26 березня по 30 березня відбувся тиждень відділення «Технологія харчування , торгівельна та кравецька справа» Розпочався він жвавою роботою продавців-коробейників, які закликали покупців, рекламували товар, продавали печиво, пиріжки, льодяники, шоколадки - все те, що ми полюбляємо.

Тиждень будівельних професій

1

З 19 березня по 24 березня відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» провело тиждень будівельних професій та предметів.

Обласний конкурс-огляд кабінетів професійно-теоретичної підготовки з опоряджувальних робіт

1

Кабінет професійно-теоретичної підготовки з опоряджувальних робіт Роменського ВПУ є центром навчальної, науково-методичної роботи з підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів для будівельної галузі. Керівництво роботою кабінетом здійснює досвідчений педагог, викладач вищої категорії Новак Олександра Іванівна.

ТИЖДЕНЬ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

1

Роменське ВПУ завжди відзначалося не лише високим рівнем фахової підготовки фахівців із сучасних інформаційних технологій, але й умінням цікаво та змістовно організувати відпочинок учнів. Ось і цього року з 27 лютого по 2 березня було організовано та проведено предметний тиждень “Комп’ютерних технологій”, який поєднав у собі навчально-виховну діяльність колективу відділення з профорієнтаційною роботою. Учні відділення підготували цікаві стінгазети, кросворди та ребуси, які були гарно оформлені і містили в собі дуже багато цікавої та корисної інформації. Тиждень був насиченим.

Професіоналізм – це гарантія працевлаштування на роботу

1

Усім людям мого віку властиво планувати своє життя, вирішувати багато питань пов’язаних із вибором професії. Ким стати? Чи залишитись у власному селі, місті, чи поїхати кудись? Це дуже нелегко знайти свою дорогу в житті. Одні обирають її для себе ще з дитинства, вчаться переборювати труднощі, які трапляються на шляху до мети, і переборюють їх, інші все життя шукають та не знаходять, всіляко намагаються оминути ці труднощі. А людина, в свою чергу, може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності.

Урок останній-вечір випускний

1

Учні груп ЕГЗ-2 (електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів), МШ-4 (муляр, штукатур) давно чекали цього дня - дня, коли вони змогли б назвати себе випускниками. Сьогоднішній випускний - це історія груп і найкращі враження про навчання в училищі...

Акредитація Роменського ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» є державним професійно-технічним навчальним закладом ІІІ атестаційного рівня, який крім робітничих професій здійснює з 2002 року підготовку фахівців І рівня акредитації за денною формою навчання з ліцензованим обсягом 30 чол. зі спеціальностей: 5.06010101 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»; 5.05170101 «Виробництво харчової продукції»; 5.03051001 «Товарознавство та комерційна діяльність». Училище засновано у 1966 році як навчальний заклад професійно-технічної освіти і на сьогоднішній день є одним із найкращих у системі ПТО.

Терещенко Тетяна учениця Роменського ВПУ – лауреат премії губернатора Сумської області

1

Терещенко Тетяна – учениця Роменського ВПУ – лауреат премії губернатора Сумської області. До цієї нагороди дівчина йшла наполегливо і цілеспрямовано, послідовно долаючи сходи професійного зростання. За досить невеликий проміжок часу вона від несміливої першокурсниці пройшла шлях до переможеці VII Міжнародного конкурсу кулінарного мистецтва, який відбувся на базі Київського національного торгівельно-економічного університету.

Масляна – свято українських млинців та вареників!

1

Здавна вважалося, що свято Масляної символізує проводи зими та зустріч весни. Традиції наших пращурів збереглися і понині. Українці весело відзначають це свято. Ось і в цю суботу роменці зібралися на свято Масляної. Роменське ВПУ представило цікаву експозицію «Проводи зими, зустріч Весни».

Конкурс снігових фігур

1

24 лютого традиційно для нашого училища відбувся конкурс снігових фігур. До участі у конкурсі долучилися учні, викладачі та майстри. За процесом творення снігових скульптур могли спостерігати усі бажаючі. Кожен із них переконався, що виготовлення снігових скульптур вимагає від творців особливого підходу, великих зусиль та витримки. Однак це варто цього, бо надзвичайні відчуття викликають фігури, виліплені зі снігу. Вони кожного з нас повертають у світ дитинства та казки, роблять добрішими та щирішими.

Cвято «На крилах кохання»

1

21 лютого 2012 року в Роменському міському будинку культури спільно з центром позашкільної роботи було проведено свято «На крилах кохання».

Випуск молодших спеціалістів

1

20 лютого 2012 року в ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбулося урочисте свято, присвячене випуску молодших спеціалістів із спеціальностей "Товарознавство та комерційна діяльність", "Виробництво харчової продукції". Цього року успішно закінчили навчання 32 молодших спеціалісти.

У конкурсах перемагають кращі!

1

Професіоналізм у будь-якій справі потребує постійного навчання, удосконаналення практичних навичок та вмінь. Особливо, коли мова йде стосовно ремонту автомобілів.

Романтичний день святого Валентина

1

Існує декілька версій про виникнення традиції відзначати День Святого Валентина. Християнського проповідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру й невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в'язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.

Наші виходять уперед і перемагають

1

Дев’ятого лютого відбувся II етап конкурсу «Учень року 2012», який проходив в Конотопському ВПУ. Із 29 учасників цього конкурсу журі обрали 15 найкращих, які і будуть змагатись за першість на наступному етапі. Учениця нашого училища Віник Ольга учениця групи КК-3 є серед 15 найкращих. Підготуватись учениці до гідної зустрічі із суперниками допомагала викладач Близнюк О. В.

Випуск спеціалістів та бакалаврів заочного факультету Сумського державного університету

1

11 лютого 2012 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте свято, присвячене випуску спеціалістів та бакалаврів заочного факультету Сумського державного університету із спеціальностей «Фінанси та кредит», «Економіка підприємства», «Менеджмент організацій та адміністрування» та «Інформатика».

Ми знову перші!

1

8-9 лютого на базі Недригайлівського ВПУ проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності за професією «Продавець продовольчих товарів». Від училища брала участь учениця групи ПП-2 Хомякова Галина, яку готувала майстер виробничого навчання Товстопят Г.І. Галя перед членами журі змогла показати високий рівень теоретичної і практичної підготовки, всі набуті навички роботи та гідно виборола серед конкурсантів почесне І місце.

Виробнича практика учнів групи ОКБ-2

1

Учні з професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» - ОКБ-2 вийшли на виробничу практику, де закріплюють знання отримані в стінах училища.

Учнівське життя групи ОКБ-2

1

Учні, які навчаються професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» успішно закінчили І півріччя. Приємно відзначити, що середній бал учнів групи – 7,1.

Новий кабінет «Бухгалтерського обліку»

1

Для учнів професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» створено новий кабінет «Бухгалтерського обліку», де будуть проходити заняття з теоретичної підготовки з предметів: «Бухгалтерський облік», «Діловодство та управлінська документація»; уроки виробничого навчання.

Конкурс «Учень року»

1

Третій рік поспіль в нашому училищі проходить конкурс «Учень року», який вже став традиційним. Усі три відділення нашого училища підтвердили про свою участь у цьому конкурсі, і розпочався ретельний відбір його учасників. До уваги бралося все до найменшої дрібниці: рівень знань із шкільних та спеціальних предметів, майстерність в оволодінні своєю професією, активна участь у громадському житті училища, позаурочній діяльності, власні захоплення та мрії.

У ДОБРУ ПУТЬ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

1

20 січня 2012 року в училищі відбувся випускний вечір для груп КК-б та МШ-2. Цей день був надзвичайно урочистий, але в той же час трепетний і хвилюючий. Випускників привітав із закінченням навчання директор училища Помаран Павло Іванович. Він вручив учням грамоти за успішне навчання та активну участь у громадському житті училища та подяки батькам. Учні отримали міцні знання за період навчання та перейняли багатий досвід від своїх наставників.

Наші здобутки у конкурсі ім. Петра Яцика

1

За результатами ІІ (обласного) етапу XII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця групи ПП-2 Мельник Інна зайняла ІІІ місце у письмовому турі та запрошена на ІІІ етап всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 21 січня у м. Суми. До речі, Інна увійшла у трійку кращих знавців української мови і в минулому році.

Свою кваліфікацію підтвердили!

1

12 січня 2011 року в групі КК-б були проведені кваліфікаційні роботи з професії «кухар». Учні підтвердили кваліфікацію кухаря IV розряду. Під час проведення кваліфікаційних робіт учні готували відповідні страви до кваліфікаційної категорії такі як: фарширований короп, щука, гуска, натуральна котлета, різноманітні салати та десерти.

Інформація для роботодавців

1

Ви керівник підприємства, вам потрібні кваліфіковані працівники? Тоді ця інформація саме для вас.

Звітує група ОКБ-1

1

В Роменському вищому професійному училищі вже стало традицією заохочувати кращих учнів до навчання, активної громадської та позаурочної роботи туристичними поїздками, грошовими преміями і т.д.

Наші на конкурсі

1

20-21 грудня 2012 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» стартував другий етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Подорож до м. Полтави

1

3 січня кращі учні училища здійснили цікаву подорож до м. Полтави. Вони відвідали пам’ятні та історичні місця, сфотографувалися біля центральної ялинки та найбільше вражень отримали відвідавши каток.

Будівельники не знають простою

1

Під час зимових канікул учні та працівники відділення «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» здійснюють ремонтні роботи в навчальному корпусі. Проводиться заміна плитки на підлозі 2-го поверху. А для відділення «Комп’ютерні технології» добудовано препараторську кімнату та кабінет.