Подати заяву для вступу

Новорічний гала-концерт

1

Напередодні Нового року відбувся традиційний гала-концерт. Кращі учні училища продемонстрували свої таланти.

Новорічні подарунки відділенню «Комп’ютерні технології»

1

Великою радістю стало для учнів та працівників придбання нових рідкокристалічних моніторів для лабораторії відділення «Комп’ютерні технології». Вісім 19-дюймових моніторів було встановлено напередодні Нового року. Рідкокристалічні дисплеї споживають невелику кількість енергії і по своїй фізичній природі гарантують абсолютну чіткість та стабільність зображення.

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ

1

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2012 рік Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське Вище професійне училище»

Облаштовуємо побут учнів

1

Нещодавно завершилася реконструкція кімнати відпочинку в гуртожитку. За сучасними технологіями відремонтовані стеля, стіни, підлога. Придбані сучасні меблі, аудіо та відеоапаратура.

День Святого Миколая очікують всі

1

Традиція дарувати подарунки має довгу історію. Святий Миколай був багатою, але милосердною людиною, тому дбав про бідних людей. Найбільш імовірно, що традиція дарувати подарунки пішла від відомого випадку, коли один збіднілий чоловік не міг забезпечити своїх трьох доньок приданим. За тамтешніми звичаями вони не змогли б без цього вийти заміж. Миколай, дізнавшись про це, вирішує допомогти. Протягом трьох ночей він пробирається до убогої хатини та що разу закидав крізь вікно, де жили сестри, шмат золота – на придане кожної з доньок. Крім того, святий Миколай бажав, щоб про це ніхто не довідався.

Зустріч з депутатом Обласної ради Саєнком О. І.

1

Нещодавно відбулась зустріч колективу училища з депутатом Обласної ради, радником губернатора області Саєнком О. І.

Тиждень учнівського самоврядування

1

Вже стало традицією у першій декаді грудня проводити Тиждень учнівського самоврядування. В цьому році він відбувся із 5 по 9 грудня. Багато цікавих заходів було заплановано і проведено в рамках цього тижня.

Вітаємо з нагородою

1

Вже стало традицією, що учні груп зі спеціальності «кухар, кондитер» беруть участь у професійних конкурсах обласного та навіть міжнародного рівня і одержують перемогу.

Відкриття дитячого розважального центру «Світ казки»

1

12 листопада на території ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте відкриття дитячого розважального центру «Світ казки».

СПОРТИВНІ НОВИНИ

1

На базі Роменського ВПУ відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед юнаків ДПТНЗ в залік XXVI – обласної комплексної спартакіади.

Обласний семінар молодих фахівців на базі Роменського ВПУ

1

27-28 жовтня 2011 року на базі Роменського ВПУ відбувся обласний семінар молодих фахівців з теми «Перші кроки до майстерності. Педагогічний пошук, проблеми, знахідки».

СПОРТИВНІ НОВИНИ. МИ ЗНОВУ ПЕРШІ!

1

Відбулися зональні змагання з міні-футболу серед юнаків ДПТНЗ області в залік обласної спартакіади. В них взяли участь команди Біловодського ПТУ, Лебединського ВПУ ЛГ та Роменського ВПУ.

ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА З ЛІДЕРАМИ САМОВРЯДУВАННЯ

1

Відбулася зустріч членів учнівської ради з новопризначеним директором училища Помараном П.І.

Спортивні новини

1

13 жовтня відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік обласної спартакіади серед учнів ПТНЗ.

Рада лідерів самоврядування

1

12 жовтня проходив обласний збір Ради лідерів учнівського самоврядування ДПТНЗ області. Від нашого училища в роботі молодіжного форуму брали участь Самойленко Анна та Мельник Інна.

Ільїнська ярмарка

1

Нещодавно м. Ромен святкувало День міста. Старанно готувався колектив училища до цієї події.

68 річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

16 вересня роменці відзначили 68 річницю з дня визволення міста від фашистських загарбників.

Посвята в першокурсники

1

В поточному навчальному році 208 учнів поповнили дружню сім'ю училища.

Святкування Дня Знань

1

Традиційною лінійкою розпочався новий навчальний рік для 648 учнів Роменського ВПУ, на якому зібралися учні, працівники училища, випускники минулих років, батьки, роботодавці, ветерани праці.

Корисно і приємно і практика змістовна, і відпочинок цікавий

1

Протягом багатьох років Роменське ВПУ підтримує партнерські стосунки з соціальним партнером – базою відпочинку «Фотон» ТОВ «Вітмет», яка розташована в АР Крим неподалік від міста Євпаторія.

Хто знає, той і має!

1

Я, Спичак Ярослав, випускник «Роменського ВПУ» 2011року. Обрана мною професія «електогазозварника» перспективна. Ще працюючи на виробничій практиці на підприємстві ТОВ «Завод Кобзаренка» (Липова Долина) у нас ( з групи нас працювало п’ятеро) була можливість освоїти якомога більше сучасного обладнання, що в подальшому дало можливість і працевлаштуватися на це підприємство. Директор заводу Кобзаренко А.Д. прямо на випускному вечорі вручив нам усім гарантійні листи на працевлаштування.

ЧАСУ НЕ ГАЙТЕ – ПРОФЕСІЮ ВИБИРАЙТЕ !

1

Цьогорічні випускники на порозі дорослого життя. А це значить, що дитинство фінішувало і настав момент важкого вибору: яку дорогу обрати у майбутнє, з якою професією пов’язати своє трудове життя.

Соціальне партнерство

1

Співпраця навчального закладу і роботодавців – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки і працевлаштування молодих робітників.

Випускний в Роменському ВПУ

1

30 червня 2011 року 237 учнів завершили навчання в Роменському ВПУ та отримали дипломи.

23-24 червня 2011 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Інноваційна діяльність директора професійно-технічного навчального закладу»

1

За ініціативою Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відповідно до плану роботи експериментального педагогічного майданчика з теми «Організаційно-педагогічні умови вдосконалення управлінської діяльності у вищому професійному училищі» на базі Роменського вищого професійного училища Сумської області 23-24 червня 2011 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Інноваційна діяльність директора професійно-технічного навчального закладу».

22 червня - День Скорботи, 70 роковини початку Великої Вітчизняної війни

1

Колектив училища свято береже пам'ять про полеглих та вшановує їх.

Випускний групи ОКН-2

1

24 травня пролунав прощальний дзвоник для наших випускників групи ОКН-2. Це перший випуск по професії конторський службовець (бухгалтерія).

Ми гідна зміна Вам, ветерани!

1

Під таким гаслом проходив одноденний туристичний зліт, в якому взяли участь майже 200 юнаків і дівчат. Учасники свята взяли участь у спортивно-розважальній естафеті, конкурсах знавців екології рідного краю та на кращу туристичну кашу, і, звичайно, змагалися на спритність та витривалість.

Святкування Дня Перемоги в Роменському ВПУ

1

Повсюди в першій декаді травня пожвавлюється робота з військово-патріотичного виховання. Для нас стало звичним проведення зустрічей з ветеранами праці училища. Ось і в переддень свята Перемоги наші ветерани знову разом з нами. Найкращі побажання, найщиріші слова вдячності, сувеніри, виготовлені руками учнів, традиційна солдатська каша і, звичайно ж, весняні яскраві квіти Вам дорогі ветерани.

Відкриття ресурсного центру компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»

1

Нещодавно у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося відкриття ресурсного центру компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». На заході були присутні представники Міністерства освіти, науки і спорту України, компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», директори ПТНЗ, працівники та учні училища.

Нещодавно відвідав училище Ріпчанський Олександр

1

Нещодавно відвідав училище випускник 2007 року Ріпчанський Олександр, який навчався на будівельному відділенні.

Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного та кондитерського мистецтва у м. Київ

1

В міжнародному конкурсі юніорів з кулінарного та кондитерського мистецтва у м. Київ брала участь учениця нашого училища Моцна Вікторія, яка представляла вироби у двох номінаціях АРК-класу: «Весільний або святковий торт» та «Традиційний хліб».

Конкурс професійної майстерності з професії газоелектрозварювальник

1

Учень нашого училища Швидко Леонід посів 4 місце у конкурсі професійної майстерності з професії газоелектрозварювальник

Конкурс фахової майстерності у м. Суми з професії «Кондитер»

1

З 22 по 23 березня в місті Суми проводився обласний конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер». Від нашого училища в конкурсі брала участь Моцна Вікторія, учениця групи КК-3.

Обласний конкурс «Педагог-новатор - 2011»

1

З 15 по 17 березня 2011 року на базі ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» відбувся заключний тур обласного конкурсу «Педагог-новатор - 2011».

Зустріч-презентація видання «Роменщина»

1

15 березня 2011 року в рамках тижня української мови та літератури відбулася зустріч-презентація видання «Роменщина. Час, події, люди», організатором якої була викладач української мови та літератури Яцменко Світлана Миколаївна.

В училищі відбулася зустріч з Коряченко (Правдюк) Ніною Антонівною

1

4 березня 2011 року відбулася зустріч з колишнім викладачем української літератури Коряченко Ніною Антонівною, яка випустила свою першу збірку віршів «Видноколи».