Подати заяву для вступу

Козацькі розваги

1

Яскравим акордом на завершення святкування у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Дня українського козацтва став проведений 17 жовтня 2019 року спортивно-розважальний захід «Козацькі розваги». Його підготували і провели викладачі фізичного виховання (керівник Мірошниченко С.А.), предмету «Захист Вітчизни» Тельцов Ю.О. та керівник Центру військово-патріотичного виховання Гордієнко О.О.

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

1

17 жовтня 2019 року в Роменському ВПУ пройшов І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Участь в олімпіаді взяли учні ІІІ курсу, та учні І-ІІ курсів, які виявляють особливе зацікавлення до вивчення точних наук і мають бажання перевірити власні знання з алгебри та геометрії.

Успіх команди з міні-футболу

1

Триває ХХХІV обласна спартакіада 2019-2020 навчального року серед закладів професійної(професійно-технічної) освіти. В рамках її проведення 16 жовтня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання з міні-футболу.

І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

1

16 жовтня 2019 року в Роменському ВПУ відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. До участі в олімпіаді запрошені учні груп ІІІ курсу, а також знавці рідної мови та літератури, які мають бажання перевірити власні знання з предметів.

Виховна година до дня українського козацтва

1

З нагоди святкування Дня захисника України у нашому навчальному закладі пройшли виховні заходи патріотичної тематики. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Тельцов Ю.О. провів виховну годину для учнів І курсу на тему «Свята Покрова – захисниця козаків. Історія українського війська».

Науково-практичний семінар «Психологічна підготовка здобувачів освіти до ЗНО»

1

Тематиці психологічної готовності учнів до проходження тестувань було присвячено науково-практичний семінар «Психологічна підготовка здобувачів освіти до ЗНО», проведений 9 жовтня 2019 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті»

1

10 жовтня у м. Суми при обласному Департаменті освіти і науки відбулося засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті», де обговорювалися перспективи підготовки кваліфікованих робітників для сучасного динамічного ринку праці в процесі постійної взаємодії системи освіти із зацікавленими соціальними партнерами. На засіданні були присутні директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П.І. та майстер виробничого навчання Богомол С.О.

Покладання квітів до Стелли пам’яті воїнів АТО

1

У День захисника України (14 жовтня 2019 року) у місті Ромни відбулися урочисті заходи з покладанням квітів до Стелли пам’яті воїнів АТО

Акція по приведенню парку в належний санітарний стан

1

13 жовтня 2019 року з ініціативи ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини» та за підтримки народного депутата України Максима Гузенка у Міському парку культури та відпочинку пройшла акція по приведенню парку в належний санітарний стан.

Спортивно-патріотична гра: " На березі Сули-ріки позмагаймось, козаки"

1

11 жовтня 2019 року з нагоди Дня захисника України на території історико-етнографічного комплексу «Козацька пристань» за ініціативи відділу молоді і спорту Роменської міської ради відбувся міськрайонний молодіжний спортивно-патріотичний захід «На березі Сули-ріки позмагаймось, козаки!».

Дарунки військовослужбовцям у зону АТО

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який небайдужий до долі країни та військовослужбовців, висловлює щирі вітання на адресу захисників країни, а також з нагоди свята приготував дарунки військовим в зону АТО.

Cемінар-практикум голів методичних комісій суспільно-гуманітарних і природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області «Я працюю в кабінеті Нової української школи»

1

9-10 жовтня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся семінар-практикум голів методичних комісій суспільно-гуманітарних і природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області «Я працюю в кабінеті Нової української школи».

Учні Роменського ВПУ відвідали міський краєзнавчий музей

1

7 жовтня 2019 року у Роменському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Скіфський воїн». Серед запрошених та учасників заходу були і учні груп БС-1 та МШП-1 Роменського ВПУ.

Вітаємо учасників спартакіади

1

У рамках проведення ХХХІV обласної спартакіади серед закладів професійної(професійно-технічної) освіти 8 жовтня 2019 року в обласному центрі на території парку «Басівський» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу. Участь у перегонах взяли 20 учнівських команд

Святкування дня учителя

1

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею відкривають дорогу у світ науки і професії своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашому навчальному закладі.

З Днем працівника освіти!

1

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти

Групова консультація на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні»

1

3 жовтня 2019 року на базі Центру розвитку кар`єри ДПТНЗ «Роменське ВПУ» практичний психолог Радчук Н.А. провела групову консультацію для учнів першого курсу з професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні» з метою ознайомлення з особливостями професійної підготовки робітників, визначення поняття «кар`єра», розвитку вміння застосовувати інструменти планування та управління нею.

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

1

Днями у гуртожитку нашого навчального закладу відбулася зустріч учнів зі старшим інспектором ювенальної превенції Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області Дмитром Ситником.

Вечір знайомств у гуртожитку

1

Для учнів першого курсу, які у вересні влилися у колектив гуртожитку, розпочався новий життєвий етап – своєрідне випробування на самостійність, тест на кмітливість, комунікабельність та дорослість. Проте, їм немає чого хвилюватися, адже гуртожиток живе цікавим і насиченим життям.

Тиждень протидії булінгу

1

Соціальна нестабільність у сучасному суспільстві спричинила появу відхилень у поведінці підлітків. Поряд з підвищеною тривожністю, духовною спустошеністю, байдужістю і цинізмом, особливу увагу привертають жорстокість та агресія у стосунках, проблема насильства у підлітковому середовищі, що отримала назву «шкільне цькування», а у міжнародній термінології – булінг.

Засідання учасників творчої групи практичних психологів з теми «КБОС: загальні положення»

1

18 вересня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося засідання учасників творчої групи практичних психологів з теми «КБОС: загальні положення».

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

18 вересня 2019 року відбулося у Роменського ВПУ свято, коли молодь радо приймала до себе в сім`ю першокурсників.

76-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

Уже сімдесят шість років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім`ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося українською землею, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Святкування Дня міста в Ромнах

1

І знову вересень, коли славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Цього року 15.09. роменці святкували річницю Дня міста і як завжди активно і завзято долучився до гулянь педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ.

Перший дзвоник пролунав у Роменському ВПУ

1

День знань – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. 2 вересня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо вітало учнів, батьків та педагогів із Днем знань.

Премію імені А.С. Макаренка вручили викладачу Роменського ВПУ

1

«Головні досягнення вчителя - успіхи його учнів» - незмінне педагогічне кредо викладача української мови та літератури ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Світлани Миколаївни Яцменко.

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у понеділок 2 вересня 2019 року о 8.15 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Відзначення Дня Незалежності України

1

24 серпня вся Україна святкувала державне свято - День Незалежності. В цей день в 1991 р. Верховною Радою був підтриманий Акт проголошення незалежності України, з якого починається історія держави Україна в її сучасному вигляді. З нагоди Дня Незалежності України в місті Ромни пройшло безліч заходів та акцій. Приєдналися до проведення заходів і працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Соціальне партнерство у сфері професійної (професійно-технічної) освіти − актуальне питання сьогодення

1

2 липня 2019 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» відбувся круглий стіл «Розвиток соціального партнерства у сфері професійної (професійно-технічної) освіти регіону».

Розгляд Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року

1

27 червня 2019 року під час педагогічної ради колектив навчального закладу розглянув Концепцію реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти “Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта” на період до 2027 року

Вернісаж випускників Роменського вищого професійного училища 2019 року!

1

Сьогодні, 27 червня, у м. Ромни відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – випускний вечір. У гостинному залі Роменського ВПУ, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 139 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали дипломом кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста.

Звіт директора ДПТНЗ “Роменське ВПУ” Помарана П. І. про результати діяльності у 2018-2019 н.р.

1

27 червня 2019 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Головне питання, яке розглядалося на зборах, - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана про результати діяльності у 2018-2019 навчальному році».

Учні Роменського ВПУ захищають дипломні роботи

1

Останні дні навчального року в Роменському ВПУ видалися дуже відповідальними й напруженими, адже випускники училища захищали дипломні роботи.

Екскурсії для учнів шкіл міста і району

1

Із 30.05 по 13.06 2019 року учні Роменських СЗОШ №1 , №2, №4, №5, №10, №11 та із сіл Бобрик, Пустовійтівка, Овлаші, Миколаївка, Перехрестівка й Голінка в рамках проведення шкільних майданчиків відвідали ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді на сайті училища romnyvpu.com.ua - кнопка «Подати заяву для вступу»

Вітаємо з перемогою

1

11-12 червня 2019 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив заключний етап огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Роменське ВПУ взяло участь у відкритому зльоті обласних рад лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

1

Відповідно до плану роботи Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді та плану роботи Ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Хмельницької області 05-07 червня 2019 року в ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся відкритий зліт обласних рад лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Сумську область представляло ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у складі практичного психолога Радчук Н. А. та учениці Стрижевської О., які звітували про роботу ради учнівського самоврядування та про організацію волонтерської роботи за 2018/2019 навчальний рік.

Семінар-практикум для заступників директора з навчально-виробничої роботи

1

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області 06 червня на базі сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту проведено семінар-практикум для заступників директора з НВР за темою: «Організація роботи навчально-практичних центрів щодо підвищення професійної компетентності педагогічних працівників».

Участь Роменського ВПУ в ярмарку професій

1

Із нагоди відзначення в області Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2019 у м. Суми було проведено ярмарок закладів професійної (професійно-технічної) освіти “Професія – сьогодні, кар`єра – завтра, успіх – завжди”. Захід організовано з метою популяризації та піднесення престижу робітничих професій, налагодження партнерських зв`язків, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної освіти, підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів.

В Роменському ВПУ пройшов тиждень правових знань

1

Дотримання прав і свобод особи стало одним із найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року.

Представники Роменського ВПУ взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

Церемонія нагородження кращих із кращих дипломами І ступеня відбулася 30 травня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Це були урочистості з нагоди нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх наставників, участь у яких взяли і учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – Коновал Анастасія та її викладач – Скляр Алла Анатоліївна. Дев`ятий рік поспіль цей конкурс об`єднує талановиту молодь та вихованців вишів, педагогів і всіх небайдужих до рідного слова.

Вітання з Днем народження!

1

Шановний Павле Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Екскурсія для школярів міста

1

27 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали гості – учні 6-го класу Роменської СЗОШ №11. Захоплено учні слухали розповіді про історію та розвиток училища, побували в музеях навчального закладу, відвідали й капличку ім. Св. Тетяни, що знаходиться на території училища. Не оминули школярі й майстерні та лабораторії училища, де їм розповіли, як проходять уроки теоретичного та виробничого навчання.

ХVІ міський зліт учасників програми

1

22 травня 2019 року в місті Ромни на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся ХVІ міський зліт учасників програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

Помаран П.І.− успішний керівник в сучасному освітньому просторі України»

1

17.05.2019 року у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося урочисте засідання та презентація книги «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України».

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2019

1

Прес-реліз 17.05.2019

Центр військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ радо приймає гостей

1

Із 13 по 16 травня 2019 року Центр військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відвідали учні шкіл №1, №2, №5, №7, №10, №11 та с. Андріяшівка. 16.05.2019 року в рамках співпраці між Виконавчим комітетом Роменської міської ради та навчальним закладом Центр відвідали представники фінансового управління на чолі з Хороньком С. В.

Участь Роменського ВПУ в Першому регіональному фестивалі «МОДА. SUMY. СТИЛЬ»

1

15 травня 2019 року представники Роменського ВПУ взяли участь у Першому регіональному фестивалі «Мода. Sumy. Стиль – 2019», який було проведено в Сумському центрі ПТО з дизайну та сфери послуг.

Фінальний акорд ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

16 травня 2019 року в Національному академічному театрі імені Івана Франка в місті Київ відбулося грандіозне свято рідної мови, патріотизму та інтелекту - церемонія закриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Участь Роменського ВПУ в фіналі конкурсу фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

14-16 травня 2019 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» проходив фінал конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено навчально-практичні центри з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ

1

Життя людини має дуже велику цінність. Автотранспорт вулицями рухається з великою швидкістю. Ситуація може змінюватись блискавично, і тому під час переходу вулиці необхідно постійно і уважно за нею спостерігати. Переважаюча кількість нещасних випадків із пішоходами, пасажирами трапляється саме тоді, коли вони поспішають, хвилюються, біжать. Вулиця оманлива: в цю хвилину немає жодного транспортного засобу, а через секунду він може непомітно виїхати з провулку чи з-за повороту.

Зустріч із ветеранами праці

1

Кожного року напередодні Дня пам`яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці.

Учні пам`ятають історію…

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» організовано та проведено ряд військово-патріотичних та просвітницьких заходів, присвячених Дню пам`яті та примирення і 74-річниці перемого над нацизмом.

Хай горить вогонь пам`яті

1

8 травня в Україні відзначається День пам`яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні і величні пам`ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами.

Уніфіковані матеріали Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

1

Уніфіковані матеріали Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

1

Протягом свого життя кожна людина багато разів буває біля води, купаючись у години відпочинку, переправляючись через ріки та озера тощо. Адже свіже повітря, сонячні промені, купання і плавання зміцнюють здоров`я, роблять нас бадьорими, сильними і загартованими.

Викладач ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримала Сертифіката за участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції

1

Вітаємо викладача спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Пугач Т. М. з отриманням Сертифіката від Національної академії педагогічних наук України, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. Він засвідчує, що Тамара Миколаївна взяла участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців швейної промисловості», яка відбулася 12 грудня 2018 року у м. Біла Церква.

Відзначення 33-х роковин Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 33 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль».

Захист дипломних робіт учнями групи АСЕ-4

1

26.05.2019 року для учнів групи АСЕ-4 був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника V розряду.

Щиросердно вітаю зі світлим Христовим Воскресінням!

1

Незабаром – одне з найбільш шанованих та величних християнських свят – Світле Христове Воскресіння. З цієї нагоди щиро вітаю усіх і бажаю у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло.

Навчання з цивільного захисту в Роменському ВПУ

1

24 квітня в Роменському ВПУ був проведений показовий День цивільного захисту з метою навчити учнів та працівників училища засобам захисту від небезпечних ситуацій, провести тренувальні аварійно-рятівні роботи, виробити навички з надання першої медичної допомоги постраждалим та підтриманню спокою і порядку у навчальному закладі в умовах надзвичайної ситуації.

На подвір`ї Роменського ВПУ прикрасили Великоднє дерево

1

Наближається Великдень – одне з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці.

Великдень – свято велике і радісне!

1

25 квітня 2019 року в ДПНТЗ «Роменське ВПУ» напередодні одного із головних релігійних весняних свят - Великодня привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування.

Монтажники санітарно-технічних систем і устаткування Роменського ВПУ – переможці конкурсу

1

Відповідно до плану реалізації українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство ГУРТ для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» 24 квітня 2019 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся Міжрегіональний конкурс фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти.

Діалог з елементами тренінгу «Пізнай себе…Повір у себе» у рамках роботи клубу «Молоді серця»

1

Мабуть, немає у світі людини, яка була б повністю задоволена собою, яка не хотіла б розвинути свої розумові й фізичні якості, поліпшити свою зовнішність або характер.

Перемога Роменського ВПУ в Міжнародному конкурсі шкільних медіа в м. Миколаєві

1

18 квітня в Миколаївському обласному будинку художньої творчості відбулося відкриття ХІ Міжнародного юнкорівського зльоту «Засоби масових комунікацій сьогодні і завтра» в рамках ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Тиждень кухарської справи

1

Професія кухаря здавна шанована та затребувана. Саме професійних кухарів готує Роменське ВПУ, в стінах якого учні набувають стійких умінь та навичок, що знадобляться їм у майбутній професійній діяльності, допоможуть стати майстрами своєї справи.

Розпочни та вдосконалюй свій бізнес

1

У місті Києві у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці і фінансується у рамках Данської програми підтримки для України відбувся 14- 20 квітня 2019 року тренінг для тренерів.

Центр військово-патріотичного виховання відвідали представники Роменської районної ради

1

Завдання військово-патріотичного виховання молоді особливої актуальності набувають саме сьогодні, коли Збройні сили України, Міністерство внутрішніх справ, інші військові формування висувають високі вимоги щодо рівня морально-психологічного й фізичного розвитку військовослужбовців, коли в державі створюється нова ефективна система підготовки громадян до військової служби й захисту Вітчизни.

І знову на лінійці про нагороди

1

16 квітня 2019 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Учні Роменського ВПУ знайомилися із електронною системою Moodle

1

Викладачі інформатики Мартинішина Ю.Ю. та Дівенко І.О. знайомили учнів груп КК-1, МШП-1 та АСЕ-1 з роботою в електронній системі Moodle.

Участь учнів Роменського ВПУ в міській спартакіаді

1

10 квітня 2019 року у спорткомплексі ім. В. Окіпного учні Роменського ВПУ взяли участь в міській спартакіаді серед допризовної молоді.

В Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір`ї навчального закладу.

Конкурс «Бобер-2018» успішно завершено

1

11 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018», який вже успішно завершено. Даний конкурс із інформатики та комп`ютерної грамотності проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”).

Обличчя нашого закладу й міста в наших руках

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» навчаються не тільки учні з міста, а з багатьох інших міст, сіл та районів області. Для них м. Ромни стало рідною домівкою на довгі роки навчання, яку вони люблять та бережуть. Тому з початком весни учнівський колектив разом із майстрами виробничого навчання взяли участь у генеральному прибиранні території навчального закладу.

Учні Пустовійтівської ЗОШ відвідали Роменське ВПУ

1

У рамках профорієнтаційної роботи 4.04.2019 року Роменське ВПУ радо вітало учнів Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського Роменської районної ради.

Тренінгове заняття в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»

1

4.04.2019 року в Роменському ВПУ в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми», організованого ГО «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Міжнародної організації з міграції пройшов черговий тренінг «рівний-рівному» для учнів училища.

Вітаємо з перемогою у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка є одним із найпрестижніших, наймасовіших інтелектуальних змагань в Україні та за її межами.

Змагання із бадмінтону

1

29 березня на спортивній базі СумДУ відбулись зональні змагання з бадмінтону серед команд дівчат ПТНЗ.

Навчання у «Роменському ВПУ» - запорука успішної професійної кар`єри

1

Уже стало традиційним проведення Дня відкритих дверей у ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який відбувся 29 березня 2019 року.

У Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відбулося позаурочне практичне заняття

1

Згідно річного плану роботи Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ учні груп позаурочно відпрацьовують практичні заняття з розділу «Вогнева підготовка, медико-санітарна підготовка».

У Роменському ВПУ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу

1

28.03.2019 року на базі Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу. У його роботі взяли участь представники Лебединського ВПУ лісового господарства, Глинського ПАЛу, Синівського ПАЛу, Охтирського центру ПТО та Недригайлівського ВПУ.

«Увіковічуємо слово Кобзаря»

1

Відповідно плану роботи Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти на 2018-2019 навчальний рік Роменське ВПУ у березні 2019 року долучилося до проведення флешмобу «Увіковічуємо слово Кобзаря» та акції #selfie_with_Shevchenko до Шевченківських днів

Засідання творчої групи викладачів предмета «Захист Вітчизни», керівників фізичного виховання

1

Виховання патріотичних почуттів у молоді в розрізі подій сьогодення набуває дедалі більшої актуальності. Важливо у стінах навчального закладу сформувати готовність молоді до виконання конституційного обов`язку – служби у Збройних Силах України. З цією метою 25 березня 2019 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на базі Центру військово-патріотичного виховання відбулося засідання творчої групи викладачів предмета «Захист Вітчизни» та керівників фізичного виховання на тему: «Особливості організації військово-патріотичного виховання у професійних (професійно-технічних) закладах області».

Вітаємо переможця IV-го (підсумкового) етапу ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

1

Щороку в конкурсі беруть участь мільйони школярів, учнів закладів професійно-технічної освіти, студентів з України, а також Польщі, Румунії, Хорватії, США.

Звіт про тиждень професій сфери торгівлі

1

У професійній підготовці кваліфікованих робітників і спеціалістів торговельного профілю є необхідність виділяти насамперед професійну компетентність, яка передбачає стійку здатність фахівця виконувати передбачені кваліфікаційною характеристикою види діяльності. Проведення тижня професійної майстерності підвищує рівень професійної підготовки, розвиток творчої активності, освоєння сучасних методів праці, сприяє до максимальної реалізації своїх знань, умінь і навичок в умовах сучасного виробництва.

Учні Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2019»

1

20 березня 2019 року за власним бажанням учні Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2019».

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників

1

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 11 класів закладів середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2018 року №18, наказу Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1191 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» у Роменському ВПУ викладачами було здійснено вільний та відповідальний вибір підручників для 11 класів.

Увага! День відкритих дверей!

1

Увага! День відкритих дверей!

Обласний науково-практичний семінар, присвячений проблемі збереження психічного здоров`я педагога

1

20 березня 2019 року відбувся обласний науково-практичний семінар для соціальних педагогів закладів вищої передфахової, професійної (професійно-технічної) освіти, присвячений проблемі збереження психічного здоров`я педагога

ІІІ місце у змаганнях із бадмінтону

1

19 березня у спортивній залі Конотопського ВПУ відбулися зональні змагання із бадмінтону. Це спортивна гра, яка проводиться на невеликому майданчику, поділеному сіткою на 2 рівні частини.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

Із 11 по 15 березня року у Роменському ВПУ проходив тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Роменське ВПУ отримало диплом та золоту медаль за участь у Х міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

1

З 14 по 16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організована та проведена компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Збереження здоров`я учасників освітнього процесу

1

Збереження здоров`я учасників освітнього процесу - одне з головних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби.

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

12 березня на базі навчально-практичного центру Роменського ВПУ проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», в якому взяли участь учні першого курсу групи МС-1.

Участь Роменського ВПУ в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кухар»

1

Учень Роменського ВПУ Дяченко Дмитро (гр. КК-4) взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за професією «Кухар».

Чарівним жінкам квіти й привітання…

1

Весна вже на порозі, а разом із нею – найкращі людські почуття, без яких неможливо уявити життя на нашій планеті. І саме прекрасна половина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати спраглі від зимових холодів чоловічі душі. З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить Міжнародне жіноче свято – 8 Березня, на яке чекає кожна жінка й дівчина. Але не менше чекають його хлопці та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок та подруг.

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

ШАНОВНІ ЖІНКИ!Прийміть сердечні вітання з нагоди світлого й чудового свята – 8 Березня, початку весни та життя у природі!

Відбулася зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування

1

5 березня 2019 року колектив Роменського ВПУ мав зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування України в Сумській області.

Відбулося свято зустрічі випускників!

1

2 березня 2019 року Роменське ВПУ радо вітало у своїх стінах колишніх учнів минулих років, які злетілися на побачення зі своєю юністю та добрими спогадами, на Святі зустрічі випускників.

Масляна відбулася – весна розпочалася!

1

2 березня 2019 року учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взяли активну участь у проведенні в центрі м. Ромни свята зустрічі весни та проводів зими – Масляної.

Проведено тиждень хімії, біології та географії

1

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи, адже активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Із 25 лютого по 1 березня у Роменському ВПУ було проведено тиждень хімії, біології та географії.

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

1

З 5 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)testportal.gov.ua триває реєстрації на ЗНО-2019.

Перший випуск монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

1

28 лютого 2019 року навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, який діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», здійснив перший випуск висококваліфікованих спеціалістів із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Електрогазозварник».

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

1

Минуло п`ять років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов`ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

1

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, який відбувся 21 лютого 2019 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище».

Відкритий урок інформатики

1

22 лютого 2019 року у групі ПП-1 викладачем інформатики Дівенко І. О. було проведено відкритий урок на тему: «Впорядкування, пошук та фільтрування інформації баз даних в програмі Microsoft Access».

Відкритий урок у групі КК-4

1

Сьогодні в Україні на характер виготовлення та оздоблення кондитерських виробів мають великий вплив європейські тенденції приготування випічки та оздоблень. У багатьох закладах ресторанного господарювання нашого міста готують різні кондитерські вироби з вишуканим оздобленням. В умовах сучасності асортимент кондитерських виробів великий і складається з сотні найменувань, які постійно поповнюються, одним із найрозповсюдженіших є приготування тістечок та тортів оздоблених шоколадом. Довгий шлях пройшли какао-боби до нашого сучасного твердого шоколаду.

Предметний тиждень за напрямом «Будівництво»

1

Методичною комісією майстрів та викладачів за напрямом «Будівництво» було організовано та проведено тиждень будівельних професій, який проходив із 18 по 22 лютого 2019р., з метою активізації роботи педагогічних працівників, удосконалення форм і методів їх роботи, спрямованих на підвищення якості підготовки конкуренто – спроможних кваліфікованих робітників, всебічного розвитку учнів та підвищення їх інтересів до вивчення предметів професійно – теоретичної та професійно практичної підготовки

Відкритий урок у групі АСЕ-1

1

20 січня 2019 року викладачем Омеляненком О. В. було проведено відкритий урок спеціальної технології в групі АСЕ-1 (професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; кваліфікація 2 розряд) на тему: «Загальні відомості про роботи, які виконуються під час проведення технічного обслуговування системи мащення автомобілів».

Конкурс фахової майстерності із професії «Кухар»

1

Вибір професії - це друге народження людини. Від того, наскільки правильно обраний життєвий шлях, залежить суспільна цінність особистості, її місце в суспільстві, задоволеність роботою, фізичне та нервово-психічне здоров`я, радість і щастя.

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

1

Швидко промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району. Нині для учнів групи АСЕ-4 «гаряча пора», вони виконували пробні кваліфікаційні роботи та захищали дипломні роботи. 19.02.2019 р. – ДКА із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 20.02.2019 р. – ДКА із професії «Електрогазозванрик», 21.02.2019р. – захист дипломних робіт.

Викладача Роменського ВПУ Омеляненка О. В. нагороджено Сертифікатом учасника Всеукраїнської науково-практичної веб-конференції

1

20 грудня 2018 року на базі ННЦ ПТО НАПН України відбулася науково-практична веб-конференція «Технологія проектного навчання у професійній підготовці кваліфікованих робітників автотранспортної галузі», організаторами якої є Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Навчально-науковий центр ПТО НАПН України.

Герої не вмирають, а залишаються в пам`яті кожного з нас…

1

На жаль історія сучасної України має трагічні події. Так, п`ять років тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із найтрагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Небесна сотня стала символом непохитної волі її учасників.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – обов`язок громадян України

1

21 лютого 2019 року у актовій залі Роменського ВПУ відбулася зустріч учнів ІІ-ІV курсів із головним старшиною-начальником групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшим прапорщиком Глиніним Олесієм Юрієвичем та заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Роменського об`єднаного комісаріату капітаном Кузьменком С. В.

Учень Роменського ВПУ Матвієнко Олексій отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

20 лютого 2019 року в приміщенні зали засідань Сумської обласної ради голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко вручив стипендії 45 обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, активістам учнівського самоврядування закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Спробуй себе у професії» - у Роменському ВПУ відбулися майстер-класи монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

1

Наближення навчання до реалій виробництва сприяє підготовці конкурентоспроможних кваліфікованих робітників, які швидко адаптуються до сучасних умов виробництва. Затребуваність фахівців за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на ринку праці велика і постійна.

Усіх нас єднає рідна мова!

1

Талановиту учнівську молодь Сумщини вкотре об`єднала любов до рідного слова, віра в його силу та незламність. В області відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Звіт про тиждень професій комп`ютерних технологій

1

Тиждень професій - це одна із форм методичної, виховної, профорієнтаційної роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів

ЯК НЕ ВТРАТИТИ СЕБЕ, НЕ ВИГОРІТИ ПРОФЕСІЙНО

1

Проблемa професійного вигорання є однією з найактуальніших для представників багатьох професій. З ризиком професійного вигорання пов`язана і професія практичного психолога, адже зміст діяльності спеціаліста полягає в тому, що постійно необхідно входити і перебувати в стані суб`єкта, з яким здійснюється спільна діяльність: вдивлятися, вслуховуватися в нього, співпереживати, співчувати, передбачати його слова, настрій, вчинки.

День святого Валентина у Роменському ВПУ

1

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!» - саме так вважають учні Роменського ВПУ і з нетерпінням чекають День святого Валентина.

У Роменському ВПУ обрано Міс і Містера училища

1

Ось і наближається до нас на поріг одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День Святого Валентина, яке з нетерпінням чекає вся учнівська молодь Роменського ВПУ.

Зональні змагання із стрітболу

1

12 лютого у спортивній залі Недригайлівського ВПУ відбулися зональні змагання із стрітболу.

Звітуємо про результати експерименту всеукраїнського рівня

1

7 лютого 2019 року у залі Президії НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

Зимові зміни на території Роменського ВПУ

1

Зима. Блищить білий сніг, укривши все навколо м’якою, пухнастою ковдрою. Це чудова пора, яка радує багатьох своєю білизною, для когось — це час захоплення та радості, відпочинку.

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

1

ЗАХИЩАЙ СВОЇ ПРАВА РАЗОМ ІЗ МІН`ЮСТОМ!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ

1

Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує маси навіть малої дитини.Лід блакитного кольору - найміцніший, а білого – значно слабший. Для однієї людинибезпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані. При масовому катанні на ковзанах лід має бути товщиною не менше, ніж 25 см.

Зустріч учнів першого курсу Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Вже традиційно не один раз на рік старший інспектор ювенальної поліції Ситник Д. М зустрічається із учнями Роменського ВПУ. Така бесіда відбулася й 06.02.2019 року із учнями першого курсу.

ЗНО-2019. Реєстрацію розпочато

1

05.02.2019 р. у Роменському ВПУ розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року.

5 лютого 2019 року - День безпечного Інтернету

1

5 лютого 2019 року в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay). Понад 140 країн підтримали ідею, мільйони людей об`єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань онлайн-безпеки.

Шевченкове слово

1

Творчість Тараса Шевченка становить величезне духовне надбання для нашої нації. Підтвердженням цього є щорічний Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому юні українці можуть натхненно і творчо висловити своє ставлення до великого поета.

Звіт про тиждень англійської мови

1

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. Під час вивчення ми знайомимось із традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Науково-практичний семінар викладачів інформатики

1

Роль педагога полягає в тому, щоб відкривати двері, а не в тому, щоб проштовхувати в них учня. Артур Шнабель (австрійський педагог, піаніст і композитор)

Роменське ВПУ приймало учасників районного семінару вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

1

29 січня 2019 року на базі Роменського ВПУ відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни».

Бій за майбутнє України: 29 січня – День пам`яті полеглих у бою під Крутами

1

Україна 29 січня вшановує пам`ять Героїв битви, яка відбулася 101 рік тому. У далекому 1918 році українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Участь Роменського ВПУ в методичному об`єднанні практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста Ромни

1

Формування навичок стресостійкості/життєстійкості в учасників освітнього процесу - одне з головних завдань діяльності спеціалістів психологічної служби міста Ромни. Саме цьому питанню було присвячене методичне об`єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста, яке відбулося 16 січня 2019 року на базі Роменської СЗОШ № 2.

27- січня Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

1

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини - НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

Святкове богослужіння пройшло у Роменському ВПУ

1

25 січня збіглися дві святкові дати — День студента й Тетянин день. Згідно з переказами, цього дня православна церква вшановує пам`ять святої мучениці Тетяни, яка була зарахована в 235 році до лику святих після своєї трагічної смерті.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Сьогодні практично в кожній сім`ї є комп`ютер або ноутбук, за допомогою якого багато виконують роботу на дому, ведуть сімейну бухгалтерію і виходять в глобальну інтернет павутину. Просто неможливо уявити великі організації і компанії, без сучасної комп`ютерної техніки. Звичайно ж, з подібним високотехнологічним обладнання періодично виникають проблеми, які можуть вирішити тільки кваліфіковані комп`ютерні майстра. Оперативність і якість ремонту, в першу чергу залежить від правильно визначеної причини несправності. Діагностика і ремонт комп`ютерів — це два нероздільних процеси, які виконують електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «кухар»

1

Головне завдання кухаря – готувати не тільки смачну страву, але й корисну та поживну. Готування їжі – давнє мистецтво, адже “Добрий кухар вартий семи лікарів”, - так мовить народне прислів`я, адже кухар – це в першу чергу творець прекрасного, смачного, привабливого.

ОГОЛОШЕННЯ!

1

25.01.2019 року о 9.00 в Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студенства.

Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

1

В історії українського народу є багато важливих дат, але особливі серед них - ті доленосні події, які прокладали шлях до незалежності України. До цих подій, безперечно, належить День Соборності України. 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину державу.

21 січня - Міжнародний день обіймів

1

Міжнародний де́нь обі́ймів — щорічне свято, що відзначають 21 січня. Воно з`явилося в 70-х роках XX століття в США у штаті Мічиган, сформувавшись в студентському середовищі молоді, але точні обставини його появи невідомі. Саме в цей день хлопці та дівчата обіймали один одного без жодного інтимного натяку. За своєрідним «повір`ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.

Прес-реліз для ЗЗСО та ЗПТО Сумської області

1

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

Родись жито й пшениця…

1

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята і дуже важливо, щоб у наш час технічного прогресу зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

У Роменському ВПУ знайомилися із системою MOODLE

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ викладач інформатики Дівенко І. О. провела ознайомчу роботу серед викладачів щодо огляду системи електронного навчання Moodle, яка надає можливість проектувати, створювати та керувати інформаційно-навчальними ресурсами навчального закладу.

Змагання серед працівників Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2018-2019 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Педагогічні читання У Роменському ВПУ

1

У рамках педагогічних читань у Роменському ВПУ вудбулася конференція «Інноваційна особистість педагога закладу – запорука якості підготовки сучасного робітника: методичний аспект».

З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі!

Малята в очікуванні новорічного дива

1

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія й казка. Саме діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Казкова феєрія Нового року

1

Святково прикрашений хол навального закладу вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та з любов`ю створеним святковим вбранням. Вже з перших кроків усі опиняються в атмосфері рукотворної зимової казки, яка втілилася в єдиній новорічній композиції до Новорічних та Різдвяних свят. Сніжинки, святково прибрана ялиночка, десятки подарунків, різдвяні віночки та інші прикраси… Все це багатство кольору і сяйва – плоди творчої фантазії, натхнення та наполегливої праці вчителів та учнів училища.

Новорічні свята на порозі. Подарунки — дітям!

1

Новий рік! Зима! Це всіма нами з дитинства улюблені та радісні дні, коли збуваються мрії та сподівання. Для всіх і дорослих, і малих, вони сповнені світлом радощів та веселощів, очікування дива й казки, душевним теплом і надією…На порозі – Новий рік. Ми чекаємо на це свято особливо, тому що знаємо: незважаючи ні на які обставини, воно прийде і, можливо, принесе приємні зміни.

Вчителі шкіл Роменського району відвідали Центр військово-патріотичного виховання при Роменському ВПУ

1

Молоду незалежну українську державу мають будувати, оберігати і захищати національно свідомі, віддані Батьківщині патріоти. Саме тому національно-патріотичне й духовне виховання в нинішніх умовах – вкрай важливе.

Пробна кваліфікаційна робота за професією «кондитер» 3 розряду

1

Ось і настав час для перших випробувань у професії, для підтвердження своїх набутих навиків. Згідно навчальної програми учні групи КК-4 21 грудня виконували пробну кваліфікаційну роботу за професією «кондитер» 3 розряду.

У Роменському ВПУ стартував конкурс «Мій кращий урок»

1

20 грудня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував конкурс «Мій кращий урок». Викладач Гончаренко Наталія Миколаївна у рамках даного конкурсу провела відкритий урок із предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» у групі К-1 на тему « Технологія приготування смажених страв з овочів».

Головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями

1

За гарною традицією вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» й мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища.

Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ

1

Святого Миколая – є одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен із нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому

Учні Роменського ВПУ серед кращих знавців української мови

1

На базі Роменського ВПУ завершився ІІ етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Визначено 20 переможців мовних змагань.

Підвищення соціально-психологічної компетентність педагога з питань конструктивної взаємодії з підлітками

1

11 грудня 2018 року на базі державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» відбувся обласний семінар для соціальних педагогів закладів вищої передфахової та професійної (професійно-технічної) освіти в якому брала участь соціальний педагог Роменського ВПУ Тетяна Іванівна Прокопенко.

У Роменському ВПУ пройшов Всеукраїнський тиждень права

1

«У світі, який ще відчував на собі відлуння жахів Другої Світової війни, Декларація стала першою глобальною заявою про те, що сьогодні ми сприймаємо як належне – гідність та рівність усіх людей». Генеральний секретар ООН Пан Гі-мун

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ НА ВСІ ЧАСИ

1

Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

ІІ день роботи учасників ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

14 грудня у Роменському ВПУ другий день напруженої роботи учнів області, які виконують завдання ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Виховний захід «Золоте сяйво калити»

1

Із–поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія, коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.

Відкриття ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

13.12.2018 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте відкриття ІІ етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Ярмарок робітничих професій

1

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають освітяни та працівники служби зайнятості. У рамках програм професійної орієнтації учнівської молоді 11.12. 2018 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» спільно із Роменською міськрайонною філією Сумського обласного центру зайнятості було проведено захід «Ярмарок робітничих професій».

«Училище – наша дружня родина»

1

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

Участь учнів Роменського ВПУ у тренінгу «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»

1

З 15 жовтня ГО «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Міжнародної організації з міграції реалізує проект «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми».

Акція «Міняємо цигарки на цукерки»

1

Всім добре відомо, що куріння — це шкідлива звичка. Та ці знання не заважають курити людям всіх вікових категорій та соціальних верств. Шкода від куріння не тільки в тому, що погіршується здоров`я курця, а й тих, хто його оточує

Підведення підсумків конкурсу «У пошуках нових зірок!»

1

Вже стало доброю традицією на святковому гала-концерті підводити підсумки творчого конкурсу «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

Шановні чоловіки та юнаки Роменського ВПУ!

1

Від щирого серця вітаємо Вас із святом - Днем Збройних Сил України.

Працівники Роменського ВПУ взяли участь у Міжнародному фестивалі арт-терапії «Аrt-praktik»

1

30 листопада вперше в м. Суми відбувся Міжнародний фестиваль арт-терапії «Аrt-praktik». У роботі фестивалю взяли участь психологи, учителі, вихователі, соціальні працівники, викладачі, спеціалісти у сфері управління персоналом, тренери та всі ті, хто творить себе як особистість. Роменське ВПУ представляли практичний психолог Радчук Н.А. та соціальний педагог Прокопенко Т. І.

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень учнівського самоврядування

1

3 грудня в Роменському ВПУ стартував Тиждень учнівського самоврядування, у рамках якого заплановано проведення членами Учнівської ради безліч різноманітних акцій, заходів, конференцій.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина»

1

Протягом листопада – січня місяця у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019». Саме у рамках даного конкурсу 30 листопада учні Роменського ВПУ груп МС-2, ЕЛ-1, ЕЛ-2 відвідали з екскурсією ПАТ Роменський завод «Тракторозапчастина», щоб ознайомитися із безпечними технологіями виробництва на підприємстві.

Увага! Запрошуємо учнів взяти участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019»

1

Протягом листопада – січня місяця у навчальному закладі проводиться відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей 2019» за напрямом художньої творчості – малюнок.

Здоров`язберігаючі технології для попередження емоційних розладів працівників освіти

1

21 листопада 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання творчої групи практичних психологів міста Ромни

Участь педагогічних працівників у семінарі-практикумі «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ PLATO»

1

З метою ознайомлення з продукцією провідних виробників будівельних матеріалів, формування практичних вмінь щодо роботи з сучасними інструментами, механізмами та матеріалами для удосконалення майстерності педагогічних працівників та надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти, розширення взаємовигідної співпраці з соціальними партнерами, будівельними організаціями у Державному навчальному закладі «Сумське міжрегіональне ВПУ» було організовано та проведено семінар-практикум «Основні принципи застосування оздоблювальних матеріалів ТМ РLATO».

Відбувся турнір із волейболу, присвячений пам`яті патріотів, які загинули під час АТО

1

20-22 листопада на базі Роменського ВПУ за сприяння та підтримки відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради відбувся турнір із волейболу серед юнаків, присвячений пам`яті патріотів, які загинули під час АТО на сході України. Участь у турнірі взяли команди Роменського коледжу СНАУ та Роменського коледжу КНЕУ, збірна команда м. Ромен та збірна «Вільні люди» .

Роменське ВПУ вшанувало пам`ять жертв Голодомору

1

Згадаймо 32-й… Україна… страшний голод… Навчімося згортати крихти хліба в кулачок, бо дотепер пронизує кістки жахливий холод, коли у фільмах бачим спухлих діточок. То ж, Боже, дякуєм Тобі, що наші діти не голодні, що завжди біля них батьки, і нині згадуєм і молимось за тих, що у роки голодні, заснули, не діждавшись ситої весни… Антоніна Довгань

Роменське ВПУ знову серед переможців

1

21 листопада 2018 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Вони проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнівської молоді та підготовки до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Збори лідерів учнівського самоврядування Південного округу

1

22 листопада 2018 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися збори лідерів учнівського самоврядування Південного округу, на якому були присутні представники Охтирського центру ПТО, Лебединського ВПУ лісового господарства, Глинського ПАЛ, Синівського ПАЛ та Недригайлівського ВПУ.

Участь Роменського ВПУ в засіданні Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»

1

У Міністерстві освіти і науки України 20 листопада 2018 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея відбулося засідання Наглядової ради проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні». Серед запрошених на засідання були представники Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки, Ресурсного центру ГУРТ та професійно-технічних навчальних закладів - учасників проекту. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляла Гайдук Р. І., завідувач практикою.

ІІ місце у турнірі з волейболу

1

За сприяння та підтримки відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради 20 листопада на базі Роменського коледжу СНАУ відбувся турнір із волейболу серед дівчат, присвячений пам`яті патріотів, які загинули під час АТО на сході України.

Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

1

Указом Президента України від 13 лютого 2014 року №872 в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада. Сьогодні, за участі керівництва міста, громадських організацій, депутатів Роменської міської та Сумської обласної ради, громадськості та учнівської молоді відбувся мітинг та покладання квітів, до меморіального знаку Героям - борцям за незалежність України, Стелли Пам`яті загиблих учасників АТО.

ЗНАННЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ – БЕЗПЕКА ВАШОГО ЖИТТЯ

1

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров`я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров`я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров`я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Участь працівників Роменського ВПУ у міжрайонному семінарі «Українська мілітарна культура»

1

За сприяння і підтримки комунальної установи Сумська обласна рада «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 15 і 16 листопада 2018 року на базі Недригайлівського центру військово-патріотичного виховання, що діє при ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», було проведено міжрайонний семінар «Українська мілітарна культура».

ПАМ`ЯТКА БЕЗПЕКИ З ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ДЛЯ УЧНІВ

1

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Безумовно, причиною порушення правил дорожнього руху є недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі.

Тиждень толерантності в Роменському ВПУ

1

Хоч за вікном глибока осінь, а в Роменському ВПУ затишно й тепло від добрих слів та щирих посмішок, адже з 12 по 16 листопада ми відзначали Тиждень толерантності з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, навичок ефективного спілкування, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу.

Через уроки виробничого навчання до вершин професійної майстерності

1

Сучасне будівництво, обслуговування житлових і виробничих будівель неможливе без монтажника санітарно-технічних систем і устаткування.

Зустріч практичного психолога ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надії Радчук з учнями 9 класу ЗОШ №11

1

Практичним психологом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надією Радчук 14 листопада до міжнародного дня толерантності в читальному залі міської центральної бібліотеки для дорослих імені Бориса Антоненко – Давидовича було проведено зустріч з учнями 9 класу ЗОШ №11 на тему: «Конфлікти: причини виникнення та шляхи розв`язання».

Проведено відкриту виховну годину у групі КК-1 «Україно – ти моя молитва»

1

На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна. Саме такими словами розпочалася відкрита виховна година у групі КК-1 на тему «Україно – ти моя молитва», яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна.

Команда Роменського ВПУ посіла ІIІ місце у фіналі змагань із настільного тенісу

1

У вівторок, 13 листопада, в приміщенні спортивного залу Недригайлівського ВПУ відбулись фінальні змагання серед дівчат із настільного тенісу.

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018»

1

Вже 11 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018», який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності учнів, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізації творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Тож і 13 листопада під керівництвом викладачів інформатики Дівенко І. О. та Мартинішиної Ю. Ю. учні І-ІІІ курсів змагалися, виконуючи завдання з інформатики.

Інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019»

1

Одним із завдань кожного закладу загальної середньої освіти України є підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Правильно спланований та організований процес такої підготовки є фактором, що впливає на якість освіти випускників, сприяє підвищенню результативності складання ними державної підсумкової атестації формі ЗНО, створює атмосферу продуктивного співробітництва між усіма суб`єктами педагогічної діяльності. Саме тому викладачем української мови та літератури Яцменко С. М. було проведено для учнів ІІІ курсів інтерактивний захід «На порозі ЗНО-2019».

До Міжнародного Дня толерантності

1

16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. Не всім, може бути, знайоме це слово. І, на перший погляд, звучить воно абсолютно незрозуміло. Але сенс, який воно несе, дуже важливий для існування і розвитку людського суспільства. Нині толерантність розуміється перш за все як повага і визнання рівності, відмова від домінування та насилля, визнання права інших на свої думки та погляди. Отже, толерантність має на меті прийняття інших такими, якими вони є, і взаємодію з ними на основі згоди.

Наші скорені висоти

1

Кращих знавців української мови серед учнівської та студентської молоді, їхніх педагогів-наставників згуртувала зала Сумського обласного драматичного театру з нагоди відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Участь директора Роменського ВПУ в II Міжнародній науково-практичній конференції "Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства"

1

8 листопада 2018 року в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України спільно з департаментом професійної освіти МОН України було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Професійна освіта в умовах сталого розвитку суспільства».

Диктант національної єдності писали в Роменському ВПУ

1

9 листопада, у День української писемності і мови під гаслом «Пишемо разом» вся Україна та українці в усіх куточках світу писали радіодиктант національної єдності «Крила України».

Участь у навчальному тренінгу з теми "Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей"

1

31 жовтня 2018 року спеціалісти психологічної служби міста Ромни взяли участь у навчальному тренінгу з теми "Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей".

Перевірили рівень знань учнів групи БС-1

1

2 та 5 листопада 2018 року в учнів групи БС-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена державна кваліфікаційна атестація з професії муляр 5 розряду. 2.11 учні виконували пробну перевірочну роботу, під час якої вони демонстрували вміння мурувати кути, стовпи, арки та перемички різної товщини та за допомогою різних систем перев`язування швів.

У Роменському ВПУ відзначили свято Хелловіну

1

У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Ось і настало це найстрашніше свято року, яке є традиційним в Америці, хоча його історія почалася на території сучасних Великої Британії та Північної Ірландії.

ЗАКЛАД ОСВІТИ – БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ДІТЕЙ

1

У житті дітей та дорослих достатньо психотравмуючих ситуацій, які, незалежно від їх результатів, суттєво порушують базове почуття безпеки. Ідея закладу освіти як безпечного місця має в собі мету змінити традиції виховання і створити в закладі дійсно безпечне, комфортне для дітей середовище.

Хто вникає в суть справи, матиме успіх…

1

25 жовтня 2018 року на базі Роменського ЦПО та РТМ відбувся психолого-педагогічний семінар з елементами флештренінгу "Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів"

25 жовтня учні у Роменському ВПУ виконували завдання І етапу олімпіади з англійської мови

1

25 жовтня у Роменському ВПУ було проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, учасниками якої стали учні третіх курсів та всі бажаючі позмагатися та перевірити власні знання.

Свято з нагоди 100-річчя встановлення у Ромнах пам`ятника Т.Г.Шевченку

1

100 років тому, 27 жовтня 1918 року на честь перебування Тараса Шевченка на Іллінському ярмарку , в Ромнах встановлено пам`ятник Великому Кобзарю. На той час він був єдиним післяреволюційним пам`ятником Тарасу Шевченку в Україні.

Перша конференція «Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя»

1

24 жовтня 2018 року інженер з охорони праці Роменського ВПУ Зиблий О.В. взяв участь в роботі Першої конференції «Безпека в сучасних закладах освіти від учня до вчителя», яка проводилась у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Проведено олімпіаду з історії України

1

Життя вимагає нового розуміння історії України, повернення із забуття цілого ряду подій, явищ, осіб, героїчних вчинків наших предків, правди про захисників, духовних просвітителів рідної землі, тому курс «Історії України» спрямований на поглиблення знань учнів з історії своєї Батьківщини, підвищення їх загальної культури на етапі національного відродження України.

Вітаємо!

1

Вітаємо ученицю групи ПП-3 Стетюху Альону, з обранням до керівного складу обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини.

Стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

23 жовтня в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

Проведено лінійку

1

23 жовтня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Проведено олімпіаду з математики

1

Основними завданнями проведення учнівської олімпіади із математики є стимулювання творчого самовдосконалення дитини, учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів.

Турнір із «пейнтболу» та «лазертагу» серед школярів Роменщини

1

Громадська організація "Серця Кіборгів" створена з метою надання всебічної соціальної, правової та будь-якої іншої підтримки особам, які приймали участь, а також сім"ям осіб,які загинули під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Батьківські збори учнів І курсу

1

19 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

У Ромнах провели ходу за свободу з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

1

18 жовтня по всьому світу були проведені інформаційні акції відповідно до встановленого у 2013 року Генеральною Асамблеєю ООН Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Змагання до Дня Захисника України пройшли в Роменському ВПУ

1

Із метою організації змістовного дозвілля, що спрямоване на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров`я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя у Роменському ВПУ відбулися спортивні змагання між учнями перших курсів, присвячені Дню Захисника України.

Екскурсії на підприємство – завжди цікаво!

1

Основна мета виробничих екскурсій полягає в тому, щоб дати учням загальне уявлення про сучасне виробництво, познайомити їх зі структурою підприємств, з умовами та специфікою роботи на них, але головне продемонструвати виробничу працю і розповісти про її сутність, про сучасну техніку і технології виробництва.

Про проведення ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2018/2019 навчальному році відбудеться ІX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Герої поряд з нами

1

Родина - це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, де розвиваються почуття доброти, чуйності, совісті, любові до всього живого.

У Роменському ВПУ відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу

1

16 жовтня 2018 року відбулися обласні зональні змагання з міні-футболу серед 4 команд учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Відбулося методичне об`єднання практичних психологів

1

10 жовтня 2018 року на базі Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбулося методичне об`єднання практичних психологів із теми "Інноваційна діяльність практичного психолога системи освіти", в якому взяли участь від Роменського ВПУ соціальний педагог Прокопенко Т. І. та практичний психолог Радчук Н.А.

У Роменському ВПУ проведено І етап олімпіади з української мови

1

Мова народу – це найбільший національний скарб і ми всі маємо його оберігати, в тому числі й авторитетними державними заходами... (О.Гончар)

Будуймо кар`єру разом

1

Центр розвитку професійної кар`єри покликаний сприяти працевлаштуванню випускників, адаптації їх у практичній діяльності, підтримки зворотного зв`язку, здійснення моніторингу розвитку їх кар`єри.

Кваліфікаційні роботи у групі КК-3

1

11.10.2018 року учні групи КК -3 після практики на виробництві проходили кваліфікаційні роботи і доводили, що гідні отримати кваліфікацію кухаря 4 розряду.

Всесвітній день посмішки

1

Всі ми, різні люди. Щоб домогтися гарного настрою, для кожного з нас, принаймні, необхідно щось особливе. Комусь досить просто прогулятися на свіжому повітрі, а для когось стабільно сірі будні вже викликають відчуття норми і зовсім нічого не хочеться міняти. Ну вже ні! Все це якось складно.

Подяки для кухарів училища від Роменської районної державної адміністрації та Роменської районної ради

1

Впродовж десяти днів понад дві тисячі військовозобов’язаних відточували навички з територіальної оборони, які проходили у шести районах Сумщини

Зустріч учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця навчального закладу з працівниками правоохоронних органів, адже профілактична робота дає можливість виробляти в молоді вміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов`язки.

Тиждень правових знань в Роменському ВПУ, приурочений до Дня юриста

1

Із метою розвитку системи безперервної правової освіти та виховання, покращення роботи щодо формування рівня правової культури молоді, розвитку громадянських компетентностей, застосування у навчально-виховному процесі кращих європейських досягнень юридичної науки у Роменському ВПУ було розроблено заходи і проведено тиждень правових знань з 01.10 по 08.10 2018-2019 н.р.

Яка лінійка без грамот і медалей?

1

9 жовтня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ РОМЕНСЬКОГО ВПУ У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ РЕСТОРАННИХ ТЕХНОЛОГІЙ «BESTCOOKFEST 2018»

1

4-6 жовтня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету Громадською спілкою «Український кулінарний союз» спільно з Київським національним торговельно-економічним університетом та Егейською професійною асоціацією шеф-кухарів було організовано та проведено Міжнародний конкурс ресторанних технологій «BestCookFest-2018» серед фахівців та юніорів з кулінарного і кондитерського мистецтва, ресторанного сервісу та сомел`є.

Нові обличчя на дошці пошани у Ромнах

1

Напередодні свята Дня міста на роменську Дошку пошани занесли нові прізвища містян та найменування колективів, котрі цього року заслужили окремої уваги.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги-освітяни! Шановний педагогічний колектив та ветерани праці ДПТНЗ «Роменське ВПУ»! Від щирого серця вітаю Вас зі святом – Днем працівника освіти!

Змагання із легкоатлетичного кросу в Роменському ВПУ

1

3 жовтня на міському стадіоні імені В. Окіпного серед учнів І-V курсів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік спартакіади училища.

Змагання із міні-футболу відбулися в Роменському ВПУ

1

Із метою виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров`я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки у ДПТЗ «Роменське ВПУ» систематично проводяться різноманітні спортивні змагання

У Роменському коледжі КНЕУ відбулося засідання учасників творчої групи практичних психологів

1

28 вересня на базі Роменського коледжу КНЕУ відбулося засідання учасників творчої групи практичних психологів, в якому взяла участь практичний психолог Роменського ВПУ Радчук Н.А.

Професія продавець для тих, хто любить спілкуватися

1

Продавець – це кваліфікований консультант покупця, його добрий порадник. Нинішній працівник торгівлі – це ініціативна, самостійна в прийнятті рішень особистість, яка відзначається оперативністю, творчим підходом до вирішення всіх питань, пов`язаних із продажем товару та збільшенням товарообігу.

Загальноучилищна лінійка Роменського ВПУ

1

25.04. 2018 року учнівський та педагогічний колективи зібралися на подвір`ї навчального закладу, щоб обговорити поточні питання життєдіяльності училища.

ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО

1

Події в Україні сколихнули громадськість. Попри усі труднощі, які Україні доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість тисяч українців. Волонтерство стало масовим явищем, засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Нині доброчинність і чуйність людей є в усіх сферах життя. Волонтери стали справжніми ангелами-охоронцями для багатьох громадян, що потребують допомоги.

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

20 вересня 2018 року відбулося у Роменського ВПУ свято, коли молодь радо приймала до себе в сім`ю першокурсників

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень фізичної культури

1

Сприяння здоров`ю та здоровому способу життя визначене законодавством України як один з основних напрямів державної політики охорони здоров`я. Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров`я і здоров`я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності

І знову на лінійці про нагороди

1

18 вересня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Святкування Дня міста в Ромнах

1

І знову вересень, коли славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Цього року 16.09. роменці святкували річницю Дня міста і як завжди активно і завзято долучився до гулянь педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ.

Змагання «Від допризовника до захисника Вітчизни»

1

З метою реалізації завдань щодо поширення військово-спортивного та патріотичного виховання молоді, формування засад здорового способу життя засобами спорту та популяризації військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля 15 вересня на стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся традиційний міський молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни».

75-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

Уже сімдесят п`ять років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім`ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося українською землею, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Нові комп`ютери – це інвестиція у майбутнє нашої молоді

1

Кабінет інформатики та інформаційних технологій у Роменському ВПУ – це спеціально обладнаний учбово-методичний центр, який забезпечує найвищі рівні викладання – науковий, естетичний, навчальний, методичний і виховний.

Загальноучилищна лінійка у Роменському ВПУ

1

З початком нового навчального року відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять щовівторка на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День фізичної культури та спорту в м. Ромни

1

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.

Підручники нового покоління

1

Про додаткове замовлення підручників

Перший дзвоник пролунав у Роменському ВПУ

1

1 Вересня – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. 3 вересня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо вітало учнів, батьків та педагогів із Днем знань.

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у понеділок 3 вересня 2018 року о 8.15 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Роменське ВПУ влітку активно працює

1

24 серпня 2018 року в селищі Подопригори відбувся щорічний фестиваль Kvartal Fest в урочищі між двох пагорбів.25 серпня знову вчителі та майстри училища підготувало цікаві матеріали на день села Хмелів.

Відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

1

Колектив училища взяв участь у відзначенні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

В Роменському ВПУ здійснюється набір учнів за професією монтажник санітарно-технічних систем та устаткування

1

У рамках українсько-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» розроблено відео, яке популяризує послуги новостворених навчально-практичних центрів та сприяє підвищенню привабливості професії сантехніка.

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідав Межигі́р`я

1

Щороку влітку колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо, знайомлячись з пам`ятками історії та культури.

Засідання у форматі «круглого столу»

1

Нові умови розвитку української державності, стрімко зростаюча роль громадянського суспільства, інтеграція України у європейське та світове співтовариство, нестабільність ситуації на сході України вимагають від закладів освіти побудови освітнього процесу на принципах патріотизму, формування усвідомленої потреби в дотриманні Конституції та законів України, нетерпимості до їх порушень. Військово-патріотичне виховання є важливою складовою для реалізації принципів освітньої діяльності в основі якої лежить національна ідея, як консолідуючий чинник української нації.

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

У добру путь, дорогі випускники!

1

Сьогодні, 27 червня, у м. Ромни відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – випускний вечір. У гостинному залі міського Будинку культури, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 291 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали дипломом кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста.

Звіт директора ДПТНЗ “Роменське ВПУ” Помарана П. І. про результати діяльності у 2017-2018 н.р.

1

27 червня 2018 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Головне питання, яке розглядалося на зборах, - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана про результати діяльності у 2017-2018 навчальному році».

Учні Роменського ВПУ захищають дипломні роботи

1

Останні дні навчального року в Роменському ВПУ видалися дуже відповідальними й напруженими, адже випускники училища захищали дипломні роботи.

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: досвід впровадження, проблеми та перспективи»

1

22 червня 2018 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: досвід впровадження, проблеми та перспективи». На ньому були присутні представники міської влади, представники Інституту ПТО НАПН України та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, навчальних закладів області, майстри в/н та викладачі Роменського ВПУ та роботодавці.

На територїї Роменського ВПУ з`явився «Оптиміст»

1

Цього тижня Роменське ВПУ знову здивувало своїх учнів та звичайних перехожих. На його красивому подвір`ї з`явилася нова скульптура під назвою «Оптиміст».

Не тільки активно відпочивають, а й завзято тренуються

1

Цього літа знову Роменське ВПУ приймає у своїх стінах вихованців ГО «Федерація вільної боротьби», які на базі нашого училища проводять свої навчально-тренувальні збори.

Результати III етапу обласного огляду – конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Правознавство» у закладах професійної (професійно – технічної) освіти області

1

Сьогодні перед системою освіти, зокрема професійно-технічною, постає важливе завдання: не тільки надати учням знання, а й забезпечити розвиток пізнавальних здібностей, творчого мислення, а головне – навчити учнів працювати самостійно.

Учениця Роменського ВПУ серед переможців заключного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець»

1

5-7 червня відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кравець» на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму».

І знову територія Роменського ВПУ змінюється

1

Майстри виробничого навчання Литвиненко В. Х. та Товстоп’ят О. І. разом із учнями групи МШП-1 узялися за опорядження території навколо центрального навчального корпусу

Тематична бесіда «Рослини рідного краю»

1

Наприкінці весни у Роменському ВПУ учні разом з викладачем біології та географії Деретюк В.А. провели інформаційно-просвітницькі та тематичні заходи операції «Первоцвіт»

Екскурсія для учнів молодших класів

1

31 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали маленькі гості – учні початкових класів Роменської СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського. Дітлахів було багато, всі вони веселі й життєрадісні та з великою цікавістю оглядали все навколо.

Вітання для директора Роменського ВПУ Помарана П.І.

1

Хай цвіте не вяне із роками доля,

Нехай літ щасливих птаха накує.

Від землі Вам сили, від води - здоров’я,

А добра від сонця хай Господь дає.

Роменське ВПУ долучилося до відзначення «Дня Степу»!

1

В нашій країні наприкінці весни відзначається «День степу». У 2018 році відзначення «Дня Степу» в Сумській області проходить під егідою природного заповідника «Михайлівська цілина» у рамках міжнародної конференції з нагоди 90-річчя природного заповідника.

ХVІ міський зліт підлітків-лідерів

1

23 травня 2018 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ХVІ міський зліт підлітків-лідерів, які працюють за Програмою "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".

Остання лінійка 2017-2018 навчального року

1

22.05.2018 року учнівський та педагогічний колективи зібралися обговорити поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Участь Роменського ВПУ в ярмарку до Дня Європи

1

Відповідно до плану спільної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області на 2018 рік, із метою популяризації системи професійної освіти, поширення позитивного іміджу закладів професійної (професійно-технічної) освіти та з нагоди святкування дня Європи 19 травня у м. Суми було проведено ярмарок до Дня Європи.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відкрито Центр розвитку професійної кар`єри

1

18 травня відбулося відкриття Центру розвитку професійної кар`єри у ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Основною метою діяльності Центру є підняття престижності навчання за робітничою професією, сприяння плануванню успішного кар`єрного розвитку учнівської молоді, залучення до дієвої співпраці роботодавців, для працевлаштувати випускників закладу.

Визначено переможців конкурсу «Учень року-2018»

1

18 травня, на другий день конкурсу «Учень року» талановита, обдарована молодь змагалася ще у двох важливих конкурсах: майстер-класі «Я роблю це так» та «Професія - сьогодні, кар`єра - завтра, успіх - завжди» - конкурсі на кращий нарис, листівку, власний вірш. Конкурсанти демонстрували знання та здібності в обраній професії, розкривали себе як творчі особистості, винахідливі, наполегливі, ерудовані, талановиті й цілеспрямовані.

Збір лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти

1

Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів - це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття. Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті молоді, яка має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером. Однією з форм залучення дітей до участі у громадському житті є учнівське самоврядування.

Конкурс творчих учнівських робіт у Роменському ВПУ

1

З метою створення сприятливих умов для виявлення та підтримки обдарованої та творчої молоді та їх наставників, обміну позитивним педагогічним досвідом, поширення та впровадження кращого досвіду ініціативних особистостей, залучення обдарованих учнів до активної участі в конкурсах і змаганнях у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 17 квітня було проведено загальноучилищний конкурс «Творчих учнівських робіт».

Розпочато конкурс «Учень року-2018»

1

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй творчої підтримки в інтелектуальному, духовному, фізичному й професійному розвитку проводиться конкурс «Учень року » серед закладів професійно-технічної освіти, який 17.05 в стартував у ДПТНЗ «Роменське ВПУ».У рамках цьогорічного конкурсу беруть участь 18 державних професійно-технічних навчальних закладів.

Демонстрація фільмів «Воїни духу» та «Добровольці»

1

16 травня 208 року в актовому залі Роменського ВПУ зібралися учні училища, шкіл та технікумів м . Ромни. Перед ними виступили члени громадської організації "Серця Кiборгiв ".

Змагання з бадмінтону пройшли в Роменському ВПУ

1

10 травня 2018 року в приміщенні спортивної зали ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з бадмінтону серед ПТНЗ області.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка»

1

Екскурсія на підприємство – це унікальна можливість своїми очима побачити виробництво, умови праці, дізнатись про вимоги та перспективи зайнятості. Саме з такою метою учні Роменського ВПУ відвідали 10.05.2018 року підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка». Учні груп АСЕ-1, АСЕ-2, МС-1 та ЕЛ-1 ознайомилися зі структурою провідного підприємства з виготовлення сільськогосподарської техніки, його функціями, робочими місцями.

9 травня в Ромнах відзначили День перемоги у Другій Світовій війні

1

Все далі відходять грізні й важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам`ять про тих, хто не шкодував своєї крові та життя для спільної перемоги. Ми відзначаємо це свято як день радості й скорботи, пам`яті й безсмертя, як свято дружби народів, які в ім`я життя й майбутнього власною кров`ю захищали від загарбників кожний клаптик нашої рідної землі.

Захист дипломних робіт учнями групи АСЕ-4

1

08.05.2018 року для учнів групи АСЕ-4 був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника V розряду. А напередодні – 07.05 вони проходили ПКА. Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були представники адміністрації, викладачі та майстри училища.

Впорядкування території у Роменському ВПУ

1

У ці весняні дні все пробуджується, цвіте, розвивається. Наш навчальний заклад також потребує змін та розквіту краси. З метою поліпшення стану оформлення, озеленення та благоустрою територій навчальних закладів міста, створення комфортних умов для перебування учасників освітнього процесу, формування естетичного смаку, культури та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища в молоді, територія училища почала змінюватися.

Традиційно напередодні свята привітання для ветеранів праці

1

Вже вкотре стало традицією у Роменському ВПУ напередодні Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні щиро та сердечно вітати ветеранів війни та праці

Урочиста лінійка до Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1

8 травня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на урочисту лінійку до Дня пам`яті та примирення й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зібралися учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники Роменського УЕГГ ПАТ «Сумигаз» та звичайно, ветерани.

Шановні ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу!

1

Прийміть щирі вітання з нагоди вшанування Дня пам`яті і примирення та відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ТА БІЛЯ ВОДОЙМИЩ

1

Вода – це чудодійний засіб оздоровлення. Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність, витривалість. Людина, яка вміє плавати, почуває себе у воді себе спокійно і впевнено. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

День відкритих дверей. Професійне самовизначення – перша сходинка до успішного майбутнього

1

Не проста річ - вибрати професію. Дуже важливо не зрадити своїй мрії, і тоді будь-яка робота буде і легкою, і радісною.

Модернізація матеріально-технічної бази - основа якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів

1

Підготовка Програми розвитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на 2018-2019 роки зумовлена необхідністю удосконалення системи освіти, зміцнення матеріально-технічної бази, орієнтації на задоволення запитів жителів міста та району в якісній та доступній професійній освіті.

Тиждень фахової майстерності з професії «Кухар, кондитер»

1

Професійний тиждень — це одна із форм роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль¬ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під-вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів. Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на поглиблення взаємозв’язків між теоретичними знаннями й виробничим навчан¬ням , є можливим шляхом їхнього вдосконалення. Колективна методична робота майстрів виробничого навчання й викладачів професійного циклу є найбільш ефективною. Доказом цьому є тиждень фахової майстерності з професії «Кухар, кондитер», який пройшов у Роменському ВПУ із 23 по 27 квітня.

Участь Роменського ВПУ у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності

1

24-25 квітня 2018 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» проходив півфінал Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «монтажних санітарно-технічних систем і устаткування».

З Україною в серці

1

«З Україною в серці» - під таким гаслом 27 квітня 2018 року відбувся заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти». Учні та педагогічні працівники професійної (професійно-технічної) освіти демонстрували свою творчість у таких номінаціях: «Вокал (соло, дует, тріо, ансамбль)», «Декламатор», «Хореографія (народна, класична, сучасна)».

Роменське ВПУ - переможець XXІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

Грандіозна подія цьогоріч проходила в м. Миколаєві з 26 по 28 квітня. До чудового сонячного міста на березі річки Південний Буг з`їхалися юнкори з усієї України на церемонію нагородження учасників та переможців щорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Вже вкотре ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

Відзначення 32-х роковин Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року – трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 32 роки з того дня, коли у наше з Вами життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди – «Чорнобиль».

Підручники нового покоління

1

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2018 №176 «Пpo проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти», у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося обговорення електронних версій оригінал-макетів підручників, що використовують у навчальному процесі.

Члени дорадчої ради «Взаємодія» в гостях у Роменському ВПУ

1

25 квітня до Роменського ВПУ завітали поважні гості - члени дорадчої ради «Взаємодія» на чолі з її керівником Григорієм Стрельченком. Вони оглянули матеріально-технічну базу училища. Ознайомилися із освітнім процесом. Гості побували в музеях училища, відвідали капличку Св. Тетяни, оглянули деякі кабінети, майстерні та лабораторії. Значний інтерес у присутніх викликав навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, що був нещодавно відкритий у навчальному закладі.

Виховна година «Чорнобиль немає минулого часу»

1

З метою осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій аварії на ЧАЕС, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім`я майбутнього життя людства, бережливе ставлення до навколишнього середовища, почуття господаря на своїй землі, розвивати почуття гордості за свій народ, прищеплювати любов до рідного краю 25 квітня бібліотекарем Картавою М. М. було проведено виховний захід «Чорнобиль немає минулого часу» для учнів груп ПП-1, АСЕ-2 та КК-2.

Виховна година «Чорнобиль – скорбота пам`яті людської»

1

26 квітня 2018 року виповниться 32 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

На лінійці – слова вдячності та нагороди

1

Чергова загальноучилищна лінійка відбулася 24 квітня 2018 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Методкомісія комп`ютерних технологій рекламувала власну професію учням шкіл міста

1

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору майбутньої професії для учнів 9-11 класів ЗОШ №2, ЗОШ №11 був організований захід «Моя професія найкраща».

Участь Роменського ВПУ у творчій майстерні

1

З метою реалізації міжпредметних зв`язків через інтегрування предмета «Іноземна мова» та професійно-теоретичних предметів з професії «Кухар, кондитер» та задля сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників і популяризація робітничих професій у грудні 2017 року в області стартував проект «Упровадження інтегрованого навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Кухар, кондитер».

Засідання методичного об`єднання практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста

1

Психологічний мікроклімат - це якісний бік міжособистісних стосунків, що виявляється в сукупності психологічних умов, які сприяють або перешкоджають продуктивній діяльності колективу та всебічному розвиткові особистості в класі/групі.

Поетапна кваліфікаційна атестація учнів за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

Згідно з Положенням про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах та робочим навчальним планом проведено поетапну кваліфікаційну атестацію групи МС-1, які навчаються за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Майстер-класи за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

Проведення майстер-класів із використанням нових виробничих технологій і матеріалів стало ефективною формою передачі знань і умінь, обміну досвідом.

Традиційно на лінійці у Роменському ВПУ

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір`ї навчального закладу.

Вітаємо із ювілеєм!

1

14.04.018 року адміністрація та колектив Роменського ВПУ вітали з ювілеєм, з такою важливою і значущою датою — семидесятиліттям Стрельченко Софію Семенівну, колишнього заступника директора училища з навчальної роботи, викладача математики, «Відмінника освіти України», яка із 2012 року знаходиться на заслуженому відпочинку.

Конкурс фахової майстерності серед учнів І курсу групи МС -1 за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

Сьогодні важко уявити собі сучасну житлову або адміністративну будівлю без чітко налагодженої та відрегульованої системи санітарно-технічного обладнання. Після закінчення навчання наші учні зможуть здійснювати монтаж та ремонт систем водопостачання, каналізації, опалення та газопостачання, отже завжди матимуть роботу.

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 5 травня 2018 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей.

Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності

1

Одна з найважливіших державних задач — охорона життя та здоров`я громадян в процесі їх трудової діяльності, створення безпечних та нешкідливих умов праці. У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відповідно до наказу директора від 21.03.2018 р. № 61-уч з метою підтримання належних умов праці, навчання, відпочинку учасників освітнього процесу, використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності з 02 квітня по 30 квітня 2018 року проходить місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Щиросердно вітаю зі світлим Христовим Воскресінням!

1

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією.

Із Світлим святом – Воскресінням Господнім!

1

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним із головних релігійних є весняне свято - Великдень. Адже саме в цей святий день Ісус Христос воскрес із мертвих. Ходить повір`я, що на Пасху усі християни, молячись, отримують духовне очищення. Це світле й добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Увага! Електронна заява!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді на сайті училища romnyvpu.com.ua - кнопка «Подати заяву для вступу»

Співпраця Роменського ВПУ із ТОВ "Завод Кобзаренка"

1

30.03.2018 року до Роменського ВПУ із офіційним візитом завітав наш соціальний партнер – директор ТОВ «Завод Кобзаренка» - Анатолій Дмитрович Кобзаренко.

Ознайомлення з новими технологіями та гіпсокартонними системами компанії SINIAT та URSA

1

Представники компанії «SINIAT» 29 березня 2018 року провели семінар-тренінг на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» на тему: «Асортимент товарів та технології використання ТМ PLATO». Учасники семінару ознайомилися з новими технологіями та гіпсокартонними системами компанії SINIAT та URSA. У тренінгу взяли участь представники закладів освіти області, будівельних і проектних організацій.

Cемінар практичних психологів закладів освіти міста

1

28 березня 2018 року на базі Роменського коледжу КНЕУ відбувся семінар практичних психологів закладів освіти міста з теми: "Комп`ютерна залежність: формування, діагностика, корекція і профілактика"

Інтелектуально-розважальна гра «Наша країна - Україна»

1

З метою допомогати учням навчитися шанувати Батьківщину, прищеплювати любов до народної символіки, розширювати знання молоді про цінності українців і Україну взагалі, поглибити знання про традиції і звичаї, пригадати приказки й цитати, покращити естетичний смак, творчі здібності та виховувати повагу до національної культури 29.03.2018 року вихователь гуртожитку Прокопенко Тетяна Іванівна підготувала та провела інтелектуально-розважальну гру «Наша країна - Україна».

Навчання й перевірка знань працівників Роменського ВПУ із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

1

Навчання з питань охорони праці - це навчання працівників із метою отримання необхідних знань і навичок з питань охорони праці та безпечного ведення робіт.

Вітаємо з перемогою!

1

27 - 28 березня 2018 року на базі Сумського центру професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно–технічної) освіти з професії «Кравець»

Поетапна кваліфікаційна атестація у групі К-1

1

26.02.2018 року учні групи К-1 проходили поетапну кваліфікаційну атестацію і доводили, що гідні отримати кваліфікацію кухаря IІІ розряду.

Чи потрібно завжди говорити правду?

1

«Чи потрібно завжди говорити правду» саме на таку тему відбулася 26.03.2018 року зустріч учнів Роменського ВПУ із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим.

Співпраця Роменського ВПУ з Роменським міськрайонним центром зайнятості

1

Служба зайнятості й навчальні заклади сьогодні уже невідривні одне від одного, адже вони разом шукають ефективні форми, які допомагатимуть молоді бути успішною і вчитимуть оперативно реагувати на потреби роботодавця.

Майбутнє, у якому ти будеш жити завтра, залежить від тебе вже сьогодні! (екологічний проект «Година Землі»)

1

Наш навчальний заклад отримав Сертифікат, який підтверджує, що ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - учасник акції «Година Землі - 2018» і піклується про майбутнє планети.

Засідання творчої групи психологів

1

21 березня практичний психолог Роменського ВПУ Надія Радчук взяла участь в засіданні творчої групи психологів.

Відкритий урок із предмета «Обладнання для роботи в офісі»

1

23.03.2018 року у групі ЕЛ-2 у рамках конкурсу «Мій кращий урок» викладачем Рибкіною В. В. було проведено відкритий урок із обладнання для роботи в офісі на тему: «Особливості роботи мобільних телефонів».

ВІДКРИТИЙ УРОК ІЗ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

1

22.03.2018 року у групі АСЕ-2 у рамках конкурсу «Мій кращий урок» викладачем Бурносом В.М. було проведено відкритий урок із Захисту Вітчизни на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею».

Освітяни Глухівщини завітали до Роменського ВПУ

1

21.03.2018 року до Роменського ВПУ із офіційним візитом завітали представники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Відкритий урок із охорони праці

1

У рамках обміну досвідом викладачем Пугач Тамарою Миколаївною було 21.03.2018 року проведено відкритий урок із охорони праці на тему: «Послідовність, принципи й засоби надання першої допомоги».

Участь ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у науково-практичній конференції «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання»

1

19 березня 2018 року ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було почесним учасником науково-практичної конференції «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання».

Золота медаль ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2018»

1

15-17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев`ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Звіт про тиждень професій сфери торгівлі

1

Тиждень професій - це одна із форм методичної, виховної, профорієнтаційної роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуаль-ну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на під¬вищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Шановні випускники 9-их та 11-их класів! Запрошуємо Вас на навчання до Роменського вищого професійного училища!

1

17 березня 2018 року в Роменському ВПУ відбувся День відкритих дверей. До цього профорієнтаційного заходу були залучені учні як міста так і району.

Учні ІІІ-х курсів в очікуванні пробного ЗНО

1

15.03.2018 року відбулося чергове зібрання учнів третіх курсів, що зареєструвалися для проходження пробного ЗНО 2018 року, яке провела заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т. Я.

Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?

1

4 квітня офіційно проголошено Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов`язаної з розмінуванням. Небезпека, яку несе в собі використання цього виду озброєнь, має більш серйозні і більш тривалі соціально-економічні наслідки як для мирного населення держав, де є проблема мін і замінованих об`єктів, минулих наслідків військових конфліктів, так і для тих, хто використовує цю зброю у своєму арсеналі. Небезпека терористичних актів, від яких не застрахована жодна країна світу, робить питання поводження із невідомими, залишеними без догляду речами украй актуальним.

Відкритий урок із художньої культури

1

У рамках загальноучилищного конкурсу «Мій кращий урок» 13.03.2018 року у групі КК-3 викладачем Скляр Аллою Анатоліївною було проведено відкритий урок із художньої культури на тему: «Образотворче мистецтво Італії: епоха “титанів”. Леонардо да Вінчі. Рафаель».

Для Вас прекрасні, милі, унікальні…

1

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать осипає всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю чарівністю та витонченістю.

Конкурс професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Згідно з річним планом роботи навчального закладу та з метою підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників у Роменському ВПУ було проведено конкурс професійної майстерності серед учнів груп ЕЛ-1, ЕЛ-2 з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» у два тури (теоретичний та практичний).

Налагодження соціального партнерства з ТОВ «ALA International»

1

6 березня 2018 року представники ДПТНЗ «Роменсье ВПУ» відвідали підприємство ТОВ «ALA International», яке функціонує в місті Ромни з березня 2017 року.

Семінар-практикум спільно з компанією «SCANMIX-UKRAINE» («Сканмікс-Україна»)

1

Представники 20-ти закладів професійної освіти області та 60-ти будівельних і проектних організацій 27 лютого 2018 року взяли участь у семінарі-практикумі з теми «Сухі будівельні суміші» компанії «SCANMIX-UKRAINE».

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

1

На виконання листа Департаменту освіти і науки Сумської ОДА заняття в Роменському ВПУ розпочнуться в понеділок 5 березня.

Розпочато ремонт актового залу

1

З метою забезпечення комфортних умов не лише для навчання учнів, а й для проведення змістовного дозвілля розпочато ремонт актового залу.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «Муляр»

1

На базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» 27-28 лютого відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Муляр», в якому взяли участь 7 найкращих учнів із Сум, Ромен, Кролевецького, Липоводолинського та Краснопільського районів.

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 17 березня 2018 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей.

Зустріч учнів Роменського ВПУ з представником Роменського об’єднаного військового комісаріату майором Домрачевим А. О.

1

23.02.2018 року в Роменському ВПУ відбулася зустріч з представником Роменського об`єднаного військового комісаріату майором Домрачевим Альбертом Олександровичем, який провів з учнями ознайомчу бесіду «Умови проходження служи за контрактом».

Предметний тиждень за напрямом «Будівництво»

1

Методичною комісією майстрів та викладачів за напрямом «Будівництво» було організовано та проведено тиждень будівельних професій у форматі «Кожна хвилина — крок до досконалості й майбутньої кар`єри», який проходив із 19 по 23 лютого 2018р.

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

1

Ось і промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району.

Зустріч учнів ВПУ із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

1

Протоієрей Долгий Дімітрій, на зустрічі із учнями Роменського ВПУ, яка відбулася 22 лютого, закликав молодь не порушувати Заповіді Божі. Пояснив призначення Великого посту, як періоду внутрішнього росту, звільнення від егоїзму, шкідливих звичок (вживання алкоголю, паління, злослов’я, лінощів) прощення, каяття, зосередження на істинно важливих цінностях.

Виховна година «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди»

1

21 лютого 2018 року, класним керівником групи КК-1, Солоненко Світланою Володимирівною була проведена виховна година «Небесна Сотня – в пам’яті назавжди» .

Роменці вшанували Героїв Небесної Сотні

1

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, 20 лютого у м. Ромни біля меморіального знаку Героям – борцям за незалежність України зібрались: керівництво міста; представники установ, підприємств, організацій; політичних та громадських організацій; місцеві активісти, волонтери, молодь та небайдужі мешканці.

Овчаренку Руслану вручено стипендію голови облдержадміністрації

1

20 лютого 2018 року в обласному центрі відбулась офіційна церемонія вручення стипендії голови обласної державної адміністрації.

Відкриті уроки в кухарів

1

19.02.2018 року в Роменському ВПУ було проведено відкриті уроки. Із предмету «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства» на тему: «Технологія приготування, вимоги до якості помади білої основної та глазурі дзеркальної» урок провела Литвин Т. І. Із предмету «Устаткування підприємств харчування» з теми:«Водонагрівники» із учнями першого курсу було проведено відкритий урок викладачем Безкоровайною В. В.

Звіт про тиждень англійської мови

1

У Роменському ВПУ з 12 по 16 лютого проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко.

Зустріч учнів Роменського ВПУ із старшим інспектором ювенальної поліції Ситником Д. М.

1

Одним із найважливіших напрямів виховної роботи з молоддю є превентивне виховання та профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх.

На крилах любові («Кохання з першого погляду» в гуртожитку)

1

14.02.2018р. у гуртожитку Роменського ВПУ відбулося чудове дійство «На крилах любові», на якому серед багатьох пар юнаків та дівчат обирали найромантичнішу пару.

14 лютого 2018 р. проведено творчий звіт практичного психолога Радчук Н. А.

1

14.02.2018 р. на базі Роменської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбулося методичне об`єднання практичних психологів закладів освіти міста на тему: «Навички кризового консультування та розвиток психологічної стійкості до стресу у дітей».

Учень Роменського ВПУ Овчаренко Руслан отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 31.01.2018 № 65-ОД «Про призначення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань у 2018 році» учень Роменського ВПУ Овчаренко Руслан отримав стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Концерт «Все про кохання»

1

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!»

Гала-концерт «У пошуках нових зірок»

1

12.02.2018 року в Роменському ВПУ завершився щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок».

Відчуття щастя й романтики

1

І знову лютий, за вікном мороз. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, і в наше училище завітав самий теплий та романтичний день року, свято закоханих - День святого Валентина.

Відкриття виставки: «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921 рр.»

1

12.02.2018 року в Роменському будинку культури відбулося відкриття виставки: «100 років боротьби: Українська революція 1917–1921 рр.», приуроченої до 100–річчя проголошення Української Народної Республіки, що являє собою експозицію з 20 банерів.

Конкурс професійної майстерності з професії «Продавець продовольчих товарів»

1

08.02.2018 року в Роменському ВПУ відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Продавець продовольчих товарів», де змагалися найкращі учні І-ІІІ курсів.

Благодійний концерт та ярмарок для збору коштів на лікування вчителю-реабілітологу Світлані Ковальовій

1

08.02.2018 року в МБК відбувся благодійний концерт та ярмарок для збору коштів на лікування вчителю-реабілітологу Роменського центру реабілітації дітей-інвалідів Світлані Ковальовій. Участь у концерті взяли аматорські колективи та солісти м. Ромни. А ще до нашого славетного міста завітав зірковий гість – Антон Копитін – переможець шоу «Голос країни 2015».

Співпраця Роменського ВПУ із КП «Ромникомунтепло»

1

07.02.2018 року до Роменського ВПУ із офіційним візитом завітали наші соціальні партнери - представники КП «Ромникомунтепло» на чолі з керівником Мегою Віталієм Петровичем.

Конкурс фахової майстерності із професії «Кравець»

1

07.02.2018 року в Роменському ВПУ було проведено конкурс фахової майстерності із професії «Кравець». Його метою було виявлення кращих за рівнем професійної майстерності серед учнів із даної професії, розвитку їх творчої активності, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників.

ЗНО-2018. Реєстрацію розпочато

1

6.02.2018 р. у Роменському ВПУ розпочато реєстрацію учнів для участі у ЗНО, яка триватиме до 19.03.2018. Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2.04.2018 р.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

Проведення предметних тижнів із запланованими заходами привертають увагу учнів до обраної професії, спонукають до вивчення теоретичного матеріалу, стати кращими у професії, поставивши перед собою мету - впевнено йти вперед, ставати фахівцями своєї справи.

Конкурс фахової майстерності за професією «Муляр»

1

1 лютого 2018 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Муляр».

Щорічне засідання науково-методичної комісії у м. Київ

1

1 лютого 2018 року відбулося щорічне засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України під головуванням академіка Неллі Ничкало.

Змагання з баскетболу

1

У Роменському ВПУ велика увага приділяється забезпеченню гармонійного всебічного фізичного розвитку учнів, виробленню в них навичок здорового способу життя, розвитку інтересу до занять спортом, зокрема й до гри в баскетбол. Саме тому особливе місце у плані роботи навчального закладу займають спортивно-масові заходи та змагання, метою яких є залучення молоді до занять фізичною культурою, формування морально-вольових рис характеру та розвиток їх фізичних якостей.

Герої Крут – для нащадків взірець

1

Добре кажуть «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «кухар»

1

Про смаки не сперечаються. Ми часто використовуємо цей вислів, коли мова заходить про якусь книгу, кінофільм, одяг. Але своїм походженням вислів зобов’язаний кухарському мистецтву. Готування їжі – кулінарія, кухарська справа – давнє мистецтво. Можливо, саме творча сторона кулінарного мистецтва й залучила до цієї сфери людської діяльності вчених, композиторів, письменників.

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

1

Комп`ютер, як і багато інших приладів, має властивість виходити з ладу в самий незручний момент, коли потрібно закінчити термінову роботу або підготувати документ для стратегічно важливого партнера. Якщо ви працюєте в офісі або дома, але в комплектуючих і софті не розбираєтеся, - ремонт комп`ютера робити немає кому. Тоді єдиний вихід — це звернутися до кваліфікованого електромеханіка з ремонту та обслуговування ЛОМ.

Тренінг «Профілактика професійного вигорання» для викладачів та майстрів в/н

1

Сучасний стан освітньої системи характеризується активним упровадженням інноваційних технологій у педагогічний процес. В умовах змін, які відбуваються сьогодні, все більш високі вимоги ставляться не тільки до професійних знань, умінь та навичок учителя, але й до рівня його особистісного саморозвитку, його психологічного самопочуття.

Святкове богослужіння

1

«Немає жодного вищого мистецтва, ніж мистецтво виховання. Мудрий вихователь створює живий образ, дивлячись на який, радіє Бог і люди…». 25 січня 2018 року у навчальному закладі з нагоди свята та річниці відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни, відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий.

Виставка живописних творів випускниці навчального закладу Надії Полуян-Внукової

1

23 січня у Роменському краєзнавчому музеї відкрито виставку картин Надії Полуян-Внукової «Не зрадь землю, що тебе зростила».

ОГОЛОШЕННЯ!

1

25.01.2018 року о 9.00 в Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студенства.

Сила нації - в її єдності (22 січня - День Соборності України)

1

Святковий день - двадцять друге січня, так хочеться усмішок і пісень. Віднині Україна незалежна. Запам’ятайте, люди, світлий день!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД ПРИ УСКЛАДНЕННІ ПОГОДНИХ УМОВ

1

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів та хуртовин. З оголошенням попередження про можливі снігові замети – необхідно обмежити пересування за межами помешкань.

Виховна година «Співаєм славу тій події і тепер. 22 січня – День Соборності України».

1

З метою поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, підняття патріотизму, виховання національної свідомості, глибокої поваги та любові до рідної неньки України у Роменському ВПУ 18.01.2018 року було проведено виховну годину «Співаєм славу тій події і тепер.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ЗБЕРЕЖЕМО ЗЕМЛЮ ДЛЯ НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ»

1

З 11 травня по 15 грудня 2017 р. Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України проводився Всеукраїнський конкурс на кращий екологічний проект «Збережемо Землю для наступних поколінь»

Спортивні змагання серед працівників Роменського ВПУ

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2017-2018 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Вивчення педагогічного досвіду в Роменському ВПУ

1

11.01.2018 року у Роменському ВПУ відбувся методичний діалог «Мій педагогічний досвід».

Методичний фестиваль для викладачів та майстрів виробничого навчання Роменського ВПУ

1

10.01.2018 року в Роменському ВПУ було проведено методичний фестиваль на тему: «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрових компетентностей учасників освітнього процесу».

У Роменському ВПУ розпочався методичний тиждень

1

Презентація екологічного проекту «Проблема утилізації відходів СТО».

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація першокурсників до навчання в Роменському ВПУ»

1

Під час зимових канікул відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів І курсу до навчання в училищі».

Ромни зустрічали звільненого кіборга Олександра Морозова

1

Після трьох років полону – додому!

Міністр Л.М. Гриневич відзначила роботу викладача Роменського ВПУ

1

Викладача Роменського ВПУ Яцменко Світлану Миколаївну нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України

Учень Роменського ВПУ - переможець VIII Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!»

1

Учень 4 курсу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренко Руслан отримав Диплом ІІІ ступеня у номінації «Стаття»

Очікування новорічного дива

1

Новорічні ранки в кожному навчальному закладі - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі! Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новорічний настрій у Роменському ВПУ

1

Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза й найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками й ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо… чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще!

Звіт про проведення тижня природничих дисциплін

1

Біологія, хімія, географія… «їх пильний сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця, і в безмовне життя дерева. Вони дивляться скрізь, завзято шукають початок життя…» (М. Горький)

Виставка-конкурс «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

1

Напередодні Нового року зазвичай землю вкриває снігова ковдра, блищать, сяють сніжинки у світлі ліхтарів. Якщо зазирнути в освітлені вікна будинків, можна побачити там вбрані ялинки, іграшки та гірлянди, які світяться кольоровими вогниками. А у населених пунктах біля високих міських ялинок збирається багато людей, які хочуть зустріти Новий Рік на святковому гулянні.

Основні моменти щодо проведення пробного ЗНО-2018

1

Шановні батьки та учні Роменського ВПУ, зверніть увагу на терміни реєстрації та здачі пробного ЗНО-2018

ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти

1

Викладачі методкомісій природничого та суспільно-гуманітарного циклів узяли участь у пролонгованих дистанційних семінарах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Організація виробничого навчання в умовах виробництва – нагальна вимога сьогодення

1

Тісна співпраця навчального закладу з соціальними партнерами є запорукою підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів з їх подальшим працевлаштуванням.

«Усміхнись і привітай! Новий рік свій зустрічай!»

1

Новорічні свята завжди несуть із собою якісь особливі відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято очікують не лише діти, а й дорослі.

Загадковий охоронець вогнища святкового

1

Мабуть, кожен із нас у важкі моменти життя, коли потребував якоїсь підтримки, не один раз шепотів: «Батюшка, Миколаю-угоднику, допоможи, захисти…». Ми звертаємося до нього як до заступника, до захисника роду людського і хочемо, щоб він не обійшов нас своєю добротою і допомогою.

Національній академії педагогічних наук України - 25 років

1

15 грудня 2017 року у конференц-залі Національної академії педагогічних наук України відбулася презентація книги "Національна академія педагогічних наук України - 25 років".

Роменське ВПУ вшанувало учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

1

Щороку 14 грудня вся Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – наймасштабнішої катастрофи в історії країни. Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналися до громади міста біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям, поклавши квіти та згадавши тих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

А й на Андрія…

1

13 грудня одне з великих та улюблених свят – день Св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити. Андріївські вечорниці були проведені й в гуртожитку Роменського ВПУ.

Тиждень права в Роменському ВПУ

1

11 грудня викладачами правознавства Король А. М. та Дівенко І. О. було проведено виховні години присвячені Дню прав людини.

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

1

Конкурс проводиться щороку у два сезони (кожне півріччя) на добровільних засадах за двома конкурсними програмами з ІТ проектів та кіберспорту.

Дарунки військовослужбовцям у зону АТО

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який небайдужий до долі країни та військовослужбовців, висловлює щирі вітання на адресу захисників країни, а також з нагоди свята приготував дарунки військовим в зону АТО.

«Вся влада – учнівським радам!»

1

7 грудня 2017 року в День місцевого самоврядування в училищі пройшла акція «Вся влада – учнівським радам!».

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ продовжується

1

Продовжився Тиждень учнівського самоврядування в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведенням звітно-виборчої конференції. За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина».

Розвиток партнерства між роботодавцями і закладами професійно-технічної освіти – головна умова підготовки робітничих кадрів для галузі громадського харчування

1

5 грудня 2017 року відбулася регіональна галузева нарада з напрямку «Громадське харчування» за темою «Розвиток партнерства між роботодавцями і закладами професійно-технічної освіти – головна умова підготовки робітничих кадрів для галузі громадського харчування».

Вітальна акція «З Днем Збройних сил України»

1

6 грудня – вся Україна відзначає День Збройних сил України. Саме в цей день зі святом вітаємо наших лицарів і захисників, даруючи їм подарунки та чарівні посмішки. Привітали чоловіків і в Роменському ВПУ.

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ набирає обертів

1

У Роменському ВПУ продовжується Тиждень учнівського самоврядування.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1

1 грудня в Роменському ВПУ стартував Тиждень учнівського самоврядування, у рамках якого заплановано проведення членами Учнівської ради безліч різноманітних акцій, заходів, конференцій. Розпочали Тиждень проведенням акції «Червона стрічка», приуроченої до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

Зустріч випускників. 30 років потому

1

23 листопада 2017 року відбулася зустріч випускників 1988 року, які навчались за професією «Кухар». Зустріч розпочалась дзвоником та перекличкою присутніх. Декого не відразу й впізнали. Треба було знайомитись заново.

ЗНО – іспит, не складніший за інші, проте він має свою специфіку

1

У рамках інформаційної кампанії щодо ЗНО-2018, відповідно до плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 31.10.2017, на виконання листа ХРЦОЯО від 21.11.2017 № 10/21-25/390 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018», в училищі з 27 листопада по 30 листопада 2017 року були проведені позаурочні заходи для ознайомлення учнів груп АСЕ-3, МШП-3, КК-3, ПП-3 із особливостями доступу до сайту УЦОЯО та навігацією роботи в ньому. Зокрема учні отримали відповіді на запитання.

В училищі пройшла педагогічна рада

1

Наприкінці листопада в Роменському ВПУ пройшло засідання педагогічної ради.

Виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті»

1

Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в бібліотеці ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті».

Засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості» Роменського ВПУ

1

У листопаді відбулось засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості», де майстри в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів Демченко М.М. та Тавстоп’ят Г.І. представили розроблений ними робочий зошит з теми «Робота на реєстраторах розрахункових операцій», в якому вони в доступній формі представили питання, завдання, кросворди, ситуаційні задачі теми.

План заходів Тижня учнівського самоврядування

1

До вашої уваги план заходів Тижня учнівського самоврядування в ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Роменське ВПУ вшанувало пам’ять жертв Голодомору

1

25 листопада 2017 року в місті Ромни відбулися жалобні заходи з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у заходах, згадавши найтрагічнішу дату для всього українського народу, уклонившись мільйонам загиблих, десяткам мільйонів ненароджених, понівеченим людським долям, виснаженій душі українського народу.

Година історичної правди «Скорботні сторінки достовірної народної пам’яті»

1

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні у Роменській районній бібліотеці проведено годину історичної правди «Скорботні сторінки достовірної народної пам’яті» для учнів ДПТНЗ «Роменського ВПУ». Зокрема, участь у годині взяли учні груп К-1 (майстри в/н – Микитенко Д. С., Конопленко І. В.) та ПП-3 (майстри в/н – Демченко М. М., Гайдук К. В.)

Виховна година про Героїв «Небесної сотні»

1

У рамках відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник»/

Упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників – реалії сучасного професійного навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників – реалії сучасного професійного навчання

1

Головним завданням сучасного професійно-технічного навчання в умовах стрімких змін - є підготовка кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів, здатних до самореалізації, швидкого реагування до потреб ринку праці, активна участь у соціально-економічних і культурних процесах країни та світу. Тому, в останній час, помітним стає цікавість до тих освітніх технологій, моделей та інновацій, які здатні забезпечити високу якість підготовки кваліфікованих робітників та реалізацію освітніх державних стандартів і програм.

Звіт про проведення Тижня української мови

1

З метою виховання у підростаючого покоління щирої любові до українського слова у Роменському ВПУ із 07.11.2017 до 16.11.2017 р. проводився тиждень української мови.

Спортивні новини Роменського ВПУ

1

Учні Роменського ВПУ беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях та турнірах.

«Ми шукали Європу, а знайшли Україну»

1

21 листопада 2017 року вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, вшановуючи патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 та у листопаді 2013 - лютому 2014 років постали на захист ідеалів та прав українського народу.

Регіональна галузева нарада за тематикою: «Підготовка робітників для легкої промисловості та сфери побуту в контексті комплексного розвитку соціального партнерства в регіоні»

1

16 листопада 2017 рокуна базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти здизайну та сфери послуг» відбулася регіональна галузева нарада за тематикою: «Підготовка робітників для легкої промисловості та сфери побуту в контексті комплексного розвитку соціального партнерства в регіоні», відкрито навчальний-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник».

17 листопада - Міжнародний день студента

1

17 листопада, з року в рік, уся Україна відзначає Міжнародний день студента. Члени учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також долучилися до святкування Міжнародного дня студента. Вони провели для учнівського та педагогічного колективів училища вітальну акцію «Святкова лотерея передбачень».

«Всі ми – різні, всі ми - рівні»

1

16 листопада, в Міжнародний день толерантності, учні, які проживають в гуртожитку Роменського ВПУ, зібралися на годину спілкування «Всі ми – різні, всі ми - рівні».

Тиждень толерантності в Роменському ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» теж активно долучився до святкування дня толерантності.

«Збережемо Землю для наступних поколінь»

1

У листопаді 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся захист екологічного проекту «Проблема утилізації відходів СТО» учнями групи 3 курсу з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Збережемо Землю для наступних поколінь».

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2017»

1

14 листопада 2017 року в Україні проходив Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2017».

«У пошуках нових зірок» серед учнів 4 та 5 курсів Роменського ВПУ

1

16 листопада пройшов третій заключний день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Це мистецьке свято має на меті відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе у повній мірі.

Роменське ВПУ продовжує шукати таланти

1

Другий день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок» пройшов цікаво та досить насичено. Учні других та третіх курсів, які змагалися за звання кращого артиста, були креативними, оригінальними та відзначилися гарними задумками своїх номерів.

25 секретів як підкорити систему ЗНО

1

Увага! Інформація про ЗНО!

Стали відомі основні моменти ЗНО-2018

1

Візьміть до уваги!

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

14 листопада під девізом «Ми шукаємо таланти!» в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!».

ГАЗ - небезпечна речовина

1

ГАЗ - суміш природного або скрапленого газу з повітрям є вибухонебезпечною. Не треба самостійно ремонтувати або перебудовувати газові мережі та обладнання.

На лінійці – важливі оголошення

1

14 листопада на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка. Адміністрація училища довела до відома учнівського та педагогічного колективів навчального закладу деякі оголошення.

Учні училища відвідали Роменський краєзнавчий музей

1

Учні училища, які приїхали навчатися до Роменського вищого професійного училища з інших міст та районів і мешкають у гуртожитку навчального закладу, 7 листопада 2017 року разом з соціальним педагогом, вихователем гуртожитку Прокопенко Тетяною Іванівною, відповідно запланованих виховних заходів, відвідали Роменський краєзнавчий музей.

Правила поведінки, виконання яких практично унеможливить трагічне зіткнення людини з грозовим розрядом

1

Зверніть увагу!

Участь у Міжнародних виставках харчової промисловості - найкраща можливість ознайомлення з тенденціями розвитку ресторанної галузі, яка надає молоді поштовх до творчих злетів у професії

1

8-10 листопада 2017 року на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбулася очікувана подія FoReCH - Міжнародний экспофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 2017 – який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства. Ексклюзивні майстер-класи, освітні семінари і лекції сприяють розвитку ринку ресторанно-готельного сектора в Україні. На форумі були представлені новинки кращих компаній-лідерів ресторанного ринку устаткування і продуктів харчування, ідеї і рішення висококласних шеф-кухарів і експертів готельного сервісу.

Правила поведінки при наближенні урагану, зливи

1

Із отриманням попередження про наближення урагану, зливи(штормового попередження) негайно слід удатися до проведення запобіжних робіт. Головна умова — не піддаватися паніці. Діяти грамотно і свідомо, утримуватися від нерозумних вчинків, надавати допомогу потерпілим.

«Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом»

1

9 листопада 2017 року ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро та привітно зустріло гостей – учасників збору Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ. Зустріч пройшла під девізом: «Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом». До училища завітали молоді, ініціативні, творчі, креативні та рішуче налаштовані на зміни в суспільстві учні професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Сильні вітри, шквали та смерчі — стихійне лихо, яке може статися в будь-яку пору року

1

При отриманні попередження про загрозу слід дотримуватися встановленого порядку, без зволікання вийти в безпечні місця.Сильні вітри, шквали та смерчі — стихійнелихо, яке може статися в будь-яку пору року.

Проведено загальноучилищну лінійку

1

7 листопада 2017 року пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої увазі учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було поінформовано деякі оголошення.

Семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів в/н за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

1-2 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» був проведений семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».Брав участь у роботі семінару і представник ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - майстер виробничого навчання Кревсун Володимир Володимирович.

Перевірили рівень знань учнів групи БС-4

1

Ось так і осінній урожай знань збирали 2-3 листопада 2017 року учні групи БС-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» під час проведення державної кваліфікаційної атестації з професії муляр 5 розряду.

ЧАДНИЙ ГАЗ – ЦЕ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО

1

ЯК РОЗПІЗНАТИ НЕБЕЗПЕЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЧАДНОГО ГАЗУ ТА ЗАПОБІГТИ ОТРУЄННЮ?

Виробнича практика – запорука якісної підготовки кваліфікованого робітника

1

Виробнича практика – це невід`ємна частина навчального процесу, а її головна мета — вдосконалення набутих учнями знань та формування практичних навичок з професії за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

Учні Роменського ВПУ відзначили свято Хелловіну

1

У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Останні роки воно стало доволі традиційним в Україні, і хоч деякі люди вважають його несумісним з українськими звичаями та традиціями, все ж учні Роменського ВПУ приєдналися до проведення свята та створили для себе день «страшної радості».

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ

1

Протипоже́жна профіла́ктика — це комплекс організаційних і технічних заходів, які спрямовано на підтримання безпеки людей, на попередження пожеж, локалізацію їх поширення, а також створення умов для успішного гасіння пожежі.

БЕЗПЕКА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБІГРІВАЧАМИ

1

З настанням перших осінніх заморозків перед більшістю людей постає проблема обігрівання житла. Для забезпечення комфорту використовуються електрообігрівачі, печі, каміни, а дехто – навіть газові плити, що аж ніяк не призначені для цього. Через це в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж. За статистикою, причина кожної з них – неякісний обігрівач або недотримання правил його експлуатації.

Змагання з настільного тенісу пройшли в Роменському ВПУ

1

25 жовтня 2017 року в приміщенні спортивної зали ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з настільного тенісу в залік спартакіади серед навчальних груп училища.

Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та шоста міжнародна виставка «WorldEdu»

1

24 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття виставки «Інноватика в сучасній освіті» та шоста міжнародна виставка «WorldEdu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 587 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Участь у виставці також взяв ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

Змагання «Козацька наснага» пройшли в Роменському ВПУ

1

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов перший етап змагань.

«Роль інформатики та інформаційних технологій у соціалізації учнівської молоді»

1

25 жовтня 2017 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся обласний науково-практичний семінар викладачів інформатики закладів професійно-технічної освіти на тему «Роль інформатики та інформаційних технологій у соціалізації учнівської молоді».

«Навчально-виробнича діяльність – шлях до професійної майстерності учнів ПТНЗ»

1

На базі ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» 18-19 жовтня 2017 року пройшов семінар-практикум старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Навчально-виробнича діяльність – шлях до професійної майстерності учнів ПТНЗ». Модератор семінару – Скиба Віктор Михайлович, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

На лінійці – важливі оголошення

1

24 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка.

«Формування культури спілкування учнів у сім’ї»

1

18.10.2017 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбулося методичне об`єднання практичних психологів навчальних закладів міста.

Увага! Оголошення!

1

Інформація про проведення ЗНО у 2017-2018 навчальному році!

«Станція призначення - життя». Заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

1

До проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені різноманітні заходи.

Стажування – ще один шлях до професійного успіху молоді

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» соціальне партнерство представлене як система соціально-педагогічної взаємодії майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів із представниками підприємств.

Важливе повідомлення!

1

До уваги учнів Роменського ВПУ!

Увага! Оголошення!

1

До уваги учнів училища!

Зверніть увагу!

1

До уваги учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"!

На лінійці – важливі питання

1

17 жовтня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка, на якій зібралися учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Солодкі подаруночки дорогим захисникам!

1

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, 14 жовтня відзначається День Захисника України. Лише найтепліші, радісні та щиросердечні привітання отримують в цей день чоловіки.

Пошановувачі Шевченкового Слова

1

10 жовтня у Роменському ВПУ стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка.

Олімпіада – один із способів перевірити знання

1

9 жовтня учні виконували завдання з української мови та літератури, а 10 жовтня вже змагалися за право бути найкращими з англійської мови.

Порушників правил внутрішнього розпорядку – до відповідальності

1

Питання життєдіяльності навчального закладу розглядали у ході загальноучилищної лінійки 10 жовтня 2017 року.

«Подаруй посмішку»

1

У 2017 році день посмішки припав на 6 жовтня. Тож, члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ» разом з психологічною службою навчального закладу провели цього дня акцію «Подаруй посмішку».

В училищі пройшло щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді

1

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту й наказу ДПТНЗ «Роменське ВПУ», 4-5 жовтня в навчальному закладі було проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді.

Роменське ВПУ посіло ІІ місце у міських змаганнях з легкоатлетичного кросу

1

5 жовтня на стадіоні ім. Володимира Окіпного відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік міської спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

ІІ етап змагань з легкоатлетичного кросу пройшов у Роменському ВПУ

1

У рамках підготовки до обласних змагань з легкоатлетичного кросу 4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений ІІ етап змагань, в яких взяли участь учні І-V курсів.

Заходи щодо цивільного захисту та дій в умовах терористичного акту учасників навчально-виробничого процесу (лист від 19.09.2017 р. № 3-745).

1

Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту (наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 23.03.2015 р. № 167).

Батьківські збори учнів І курсу

1

4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Зверніть увагу!

1

Інформація: Придбано матеріалів для господарчих потреб та на навчальні цілі в грошовій формі за рахунок спонсорського рахунку за січень-вересень 2017 року. Дарунки від фізичних та юридичних осіб, які надійшли в січні-вересні 2017 року. Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-вересень 2017 року.

Роменське ВПУ відзначило День працівників освіти!

1

Напередодні свята в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище» відбувся концерт.

Учні Роменського ВПУ привітали з Днем працівника освіти!

1

Численні поздоровлення на адресу сіячів знань та наставників лунали від учнів Роменського ВПУ.

На лінійці – слова вдячності та нагороди

1

Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Овчаренко Руслана, учня Роменського ВПУ, обрано Президентом ОРЛУС ПТНЗ Сумщини

1

Вітаємо з обранням Президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини – учня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренка Руслана, який нині є заступником Президента учнівської ради Роменського ВПУ.

Участь в програмі «Громадський бюджет»

1

У рамках програми «Громадський бюджет» міста Ромни проводилися навчання на тренінгах щодо складання проектів, пов’язаних з покращенням життя в місті.

Учні Роменського ВПУ отримали сертифікати Академії професійної освіти «Меркур»

1

Сертифікати Академії професійної освіти «Меркур», які підтверджують виконання індивідуальної програми стажування, отримали учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які влітку проходили стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Пам`ятка про правила поводження в разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів

1

УВАГА! Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, поміщених у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і залишених у багатолюдних місцях.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Стажування за кордоном - ще один крок до підвищення професійної майстерності учнів

1

Влітку 2017 року учні училища проходили стажування у готелях Словацької республіки за професіями «Кухар, кондитер». З Академією професійної освіти «Меркур» укладений договір про здійснення та проведення професійного навчання і стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Вибори до Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошуємо до участі у виборах Президента Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування!

Учні Роменського ВПУ відвідали Міжрегіональний центр швидкого реагування в місті Ромни

1

22 вересня 2017 року в рамках виконання навчальної програми з техніки безпеки та життєдіяльності та з метою патріотичного виховання молоді, учні Роменського ВПУ завітали до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в місті Ромни.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

1

Вогонь здавна став надійним помічником у житті людей. Разом з тим необережне поводження з ним може призвести до виникнення пожежі.

Соціальне партнерство – необхідна умова покращення працевлаштування випускників

1

Співпраця навчального закладу і роботодавця – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки кваліфікованих робітників та їх подальшому працевлаштуванні. Співробітництво з підприємствами різних форм власності, перш за все, полягає в тому, що вони надають робочі місця для учнів училища і створюють належні умови для відпрацювання професійних умінь і навичок. У постійному професійному пошуку вивчається попит роботодавців, новітні технології праці та організація роботи для того, щоб забезпечити саме для них необхідний рівень підготовки робітників.

Година спілкування з представниками правоохоронних органів

1

13 вересня у Роменському ВПУ відбулася зустріч старшого інспектора ювенальної поліції Ситника Д. М. з учнями училища, які проживають у гуртожитку.

«Вечір знайомств» у гуртожитку Роменського ВПУ

1

14 вересня в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшло свято «Вечір знайомств».

Підвели підсумки Тижня фізичної культури і спорту

1

19 вересня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої учнівський та педагогічний колективи навчального закладу підвели підсумки минулого тижня та окреслили завдання на наступний.

Роменське ВПУ яскраво відзначило День міста

1

Наприкінці вересня славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Це свято об’єднує усіх мешканців та гостей міста, і кожен відчуває себе частинкою великої щасливої родини.

«Переможний вересень 43-го»

1

16 вересня 2017 року місто Ромни відзначало 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників.

В училищі пройшов Тиждень фізичної культури і спорту

1

У рамках відзначення Всеукраїнського олімпійського уроку та Тижня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд різноманітних спортивних заходів.

Тісна співпраця з роботодавцями – запорука працевлаштування випускників

1

13 вересня учні груп електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів провели екскурсію на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка».

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

12 вересня 2017 року учні І курсів офіційно отримали звання Першокурсника під час свята - Посвята в першокурсники. Традиційно воно відбулося на березі річки Роменка, де гарна погода, яскраве сонечко, мальовнича осіння природа також вітали «першачків» зі святом.

Урочиста загальноучилищна лінійка

1

12 вересня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка. Цього разу вона була урочистою. Щирі вітання лунали на адресу учнів І курсу, адже саме в цей день відбулося свято - Посвята в першокурсники.

«В житті багато перешкод»

1

З початком нового 2017-2018 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочали проводити виховні години, що є однією з найпоширеніших форм організації виховної роботи в навчальному закладі.

Стоп суїцид! Всесвітній день запобігання самогубствам

1

З метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища в навчальному закладі 11 вересня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками психологічної служби спільно з лідерами учнівського самоврядування було проведено ряд акцій.

День фізичної культури і спорту

1

Щороку у другу суботу вересня всі українці відзначають День фізичної культури і спорту України. З нагоди свята в місті Ромни було проведено безліч різноманітних спортивних заходів та змагань. Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли активну участь у спортивних заходах та показали хороші результати.

Національний український символ – тризуб прикрасив подвір’я Роменського ВПУ

1

До нового навчального року, з метою популяризації державних символів та виховання в суспільства й молоді зокрема, поваги до них, силами працівників училища на одній із клумб було створено Державний герб, один із офіційних символів України, що має вигляд золотого тризуба на блакитному фоні.

Щовівторка – загальноучилищна лінійка

1

Незважаючи на несприятливу погоду учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не порушили чудову традицію, а зібралися у новому навчальному році на загальноучилищну лінійку, яка традиційно проходить щовівторка на подвір’ї навчального закладу.

«Україна починається з тебе»

1

1 вересня 2017 року для учнів груп КК-4, К-2, К-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професіями «кухар» та «кухар, кондитер» (майстри виробничого навчання Мовчан І. В., Микитенко Д. С., Конопленко І. В.) у читальному залі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Б. Антоненка-Давидовича було проведено урок державності з теми «Україна починається з тебе».

Прекрасні миті життя в об’єктиві фотокамери

1

Уже кілька років поспіль у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» існує гарна традиція – фотографування 1 вересня педагогічного колективу.

У Роменському ВПУ пролунав перший дзвоник

1

Закінчилося яскраве та насичене різними емоціями літо. І знову ранок першого вересневого дня зазвучав знайомими мелодіями першого дзвоника, а подвір’я Роменського ВПУ замайоріло різнобарвними осінніми квітами та щирими посмішками учнів навчального закладу.

Новий навчальний рік розпочався педагогічною радою

1

Традиційно новий навчальний рік у Роменському ВПУ розпочинається педагогічною радою. Працівники діляться з колегами новими задумами та ідеями, окреслюють завдання на навчальний рік.

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у п`ятницю 1 вересня 2017 року о 9.00 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День Незалежності України

1

Наприкінці серпня вся Україна відзначає державне свято - День Незалежності України. Цьогоріч це вже 26 річниця незалежності та суверенності держави.

Відзначення Дня Державного Прапора України

1

З нагоди святкування Дня Прапора, що відзначається 23 серпня, у сквері біля міськвиконкому пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Діти Сумщини обирали майбутню професію

1

5 серпня в Парку культури та відпочинку імені І. Кожедуба у місті Суми відбувся грандіозний захід. З метою профорієнтаційної роботи, формування нації свідомого вибору, популяризації та презентації робітничих професій серед молоді міста Суми та області, організаційним комітетом національного проекту «Місто професій» було проведено справжній «атракціон» робітничих професій.

Всеукраїнський телемарафон

1

На виконання Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 року, з метою популяризації системи професійної підготовки робітничих кадрів для потреб ринку праці Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації започаткував Всеукраїнський телемарафон «Розвиток професійної освіти – економічне зростання регіону».

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

Екскурсія колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» до Переяслав-Хмельницького

1

Щороку влітку колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо і знайомлячись з пам’ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією.

Учні Роменського ВПУ проходять професійне стажування на курортах Словаччини

1

Закінчився навчальний рік, насичений новими знаннями. У літній період учні, які бажають підвищити свій професійний рівень, мають можливість проходити професійне стажування. Приємно, що віднедавна учні навчального закладу мають змогу проходити стажування та виробничу практику в країнах Європи.

Випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» попрощалися з рідним училищем!

1

30 червня разом зібралася дружна родина ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: учні, викладачі, майстри виробничого навчання, батьки, святкуючи випускний вечір.

Перемога в обласному конкурсі «Ветеран живе поруч»

1

Щорічно серед навчальних закладів проводиться обласний конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже не вперше взяв участь у даному конкурсі й отримав нагороду.

Учні Роменського ВПУ розпочали здачу екзаменів та захисти дипломних робіт

1

З приходом літнього тепла в учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також настала гаряча пора. Юнаки та дівчата з трепетом розпочали здачу екзаменів та захист дипломних робіт.

Відзначили День Конституції України

1

День Конституції України – одне з важливих свят в українському календарі, яке з’явилося після прийняття Основного закону України, щорічно відзначається 28 червня.

За знаннями – до ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

1

Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2016-2017 навчальному році»

1

23 червня 2017 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

У Роменському ВПУ пройшов науково-практичний семінар

1

16 червня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов науково-практичний семінар «Організація відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі: технологія, проблеми та перспективи».

Юні борці проводять навчально-тренувальні збори

1

Днями на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте відкриття навчально-тренувальних зборів вихованців ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини». На відкритті побував і директор Роменського ВПУ Павло Помаран.

До училища завітав виконавчий директор ресурсного центру «ГУРТ»

1

12 червня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав виконавчий директор ресурсного центру розвитку громадських організацій «ГУРТ» Богдан Маслич.

Подяка за волонтерську роботу

1

Подяку учнівському та педагогічному колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за співпрацю та матеріальне забезпечення захисників України, вручили представники Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край» та висловили сподівання на подальшу взаємодопомогу й співробітництво.

Учні Роменського ВПУ мають змогу проходити професійну практику за кордоном

1

7 червня в Роменському ВПУ пройшла чергова зустріч учнів, їх батьків та майстрів виробничого навчання з представниками ТОВ «ВІАТУР ТРЕВЕЛ СЕРВІС», які запропонували співпрацю з навчальним закладом та учнями, які відтепер мають змогу проходити стажування та професійну практику в престижних готелях Словаччини.

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

На гостини до Роменського ВПУ завітала малеча міста

1

Щодня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро запрошує до себе на гостини малечу міста Ромни. Учні загальноосвітніх шкіл міста, які нині відпочивають на пришкільних майданчиках, із задоволенням приходять на екскурсію до Роменського ВПУ.

Молодь – це наше майбутнє

1

Приєдналася до відзначення Міжнародного дня захисту дітей і молодь ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Екскурсія для школярів міста

1

30 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали маленькі гості – учні початкових класів Роменської СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського.

У Ромнах встановили Стелу Пам’яті бійцям АТО

1

27 травня у місті Ромни було відкрито Стелу Пам’яті на честь наших земляків, бійців – загиблих учасників антитерористичної операції.

«Тільки в єдності ми – сила»

1

25 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області. До навчального закладу з’їхалися 21 лідер з усієї області аби підвести підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік.

Руслан Овчаренко - «Творча обдарованість року-2017»

1

18-19 травня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходив заключний етап конкурсу «Учень року-2017» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області та м. Чернігів, м. Рубіжне (Луганська область).

Міжнародний день біорізноманіття в Роменському ВПУ

1

22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. У рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття в Роменському ВПУ було проведено низку заходів.

Психологічний кабінет училища – один з кращих!

1

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет професійно-технічних навчальних закладів» протягом квітня-травня 2017 року проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів області.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на ПрАТ «СБК»

1

Нещодавно учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримали чудову можливість побувати та ознайомитися з виробництвом цегли на відомому в Сумській області та за її межами підприємстві – ПрАТ «СБК». Зокрема, відвідали підприємство учні груп ЕГЗ-2, ЕГЗ-1, ЕЛ-1 та БС-4.

«Селфі з мамою»

1

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері в Роменському ВПУ було проведено низку заходів. Найкреативнішим став конкурс фотографії «Селфі з мамою».

«Шляхи інтеграції в Європу»

1

Щороку в травні вся Україна відзначає Дні Європи, в рамках яких проходить низка різноманітних заходів та зустрічей, що направлені на зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське ВПУ» також приєднався до відзначення Дня Європи.

Важливі питання – на лінійці!

1

16 травня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка, в якій взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Концерт артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця

1

11 травня у рамках профорієнтаційних заходів, за участі артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця Роменського району пройшов концерт художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Зустріч учнів Роменського ВПУ з директором компанії «Віатур Тревел Сервіс»

1

11 травня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав директор компанії «Віатур Тревел Сервіс» Борис Янічек та представник компанії Марина Подгорная.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося відкриття навчально-практичного центру

1

11 травня 2017 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» відбулося відкриття навчально-практичного центру із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

Священний вогонь Великої Перемоги!

1

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло канонади гармат, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою, зібралися на урочисту лінійку на подвір’ї Роменського ВПУ учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

У Роменському ВПУ пройшов Місячник з охорони праці

1

Протягом квітня 2017 року у ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» проводився «Місячник з охорони праці».

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням.

Шановні ветерани!

1

Шановні ветерани! Від усієї душі вітаю Вас зі світлим і радісним днем – Днем пам`яті та примирення і 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

"Громадський бюджет як спосіб розвитку міста"

1

Наприкінці квітня представниками ВГО «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень» був проведений тренінг на тему «Громадський бюджет як спосіб розвитку міста».Долучилися до заходу і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» було проведено у Роменському ВПУ

1

З метою допомогти школярам визначитися з вибором професійного майбутнього на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» було проведено профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» для учнів 9-11 класів міста. Організація та проведення заходу відбулося за спільної участі учнівського та педагогічного колективів з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», спеціальності «Товарознавства та комерційна діяльність» та «Кухар, кондитер».

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов Тиждень професій кухарської справи

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 24 по 28 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

В училищі пройшов предметний тиждень торгівельної справи

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів» та спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність».

Навчальний заклад радо зустрів випускників 1974 року

1

Дуже приємно, коли до Роменського ВПУ приходять чи приїздять з різних куточків країни гості. Ще приємніше, коли до навчального закладу приходять його випускники.Нещодавно на гостину до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали випускники 1974 року, які навчалися за професією «Штукатур, муляр».

Роменське ВПУ приєдналося до щорічної акції «За чисте довкілля»

1

Відповідно до виконання розпорядження голови Сумської ОДА «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», учнівським та педагогічним колективами ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено безліч заходів.

Учні групи АСЕ-4 захистили дипломні роботи

1

3 травня в учнів групи АСЕ-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Засідання Роменської районної профспілкової організації працівників АПК України

1

У квітні на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося засідання Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України. Участь у заході взяли і представники Роменського ВПУ, які є членами організації.

Роменське ВПУ стало переможцем XX Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

Грандіозна подія цьогоріч проходила в м. Миколаєві з 27 по 29 квітня. До чудового сонячного міста на березі річки Південний Буг з’їхалися юнкори з усієї України та за-за кордону на церемонію нагородження учасників та переможців щорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Вчетверте ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

VІ обласний психологічний форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

1

Наприкінці квітня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум.

«Психологічний супровід педагога загальноосвітньої школи під час атестації»

1

Нещодавно на базі ЗОШ №10 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Психологічний супровід педагога загальноосвітньої школи під час атестації». Відвідала методичне об’єднання практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Радчук.

«Чорна спадщина Чорнобиля»

1

26 квітня 2017 року громада Роменщини зібралася біля пам’ятного знака – Дзвону, щоб згадати тих, які захистили світ від страшної біди ціною свого здоров’я, а інколи й життя. Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у мітингу-реквієму.

Викладач Роменського ВПУ взяла участь в обласному конкурсі «Педагог-новатор-2017»

1

20-21 квітня 2017 року проведено фінальний етап конкурсу «Педагог-новатор-2017» серед викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Колектив художньої самодіяльності Роменського ВПУ - кращий!

1

З листопада 2016 по квітень 2017 року серед професійно-технічних навчальних закладів Сумської області проходив обласний фестиваль художньої самодіяльності "Таланти профтехосвіти", у ході якого учасники демонстрували творчість, вокальні, хореографічні та декламаторські здібності. Свої виступи на розгляд журі продемонстрували і артисти ДПТНЗ «Роменське ВПУ». За результатами проведення фестивалю «Таланти профтехосвіти» «гран-прі» серед колективів художньої самодіяльності державних професійно-технічних навчальних закладів отримав колектив ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».

На лінійці – вітаємо кращих!

1

Вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зібралися на подвір’ї навчального закладу для проведення загальноучилищної лінійки.

Молодь Роменського ВПУ взяла участь у Бізнес-школі «Yoth&Business»

1

22-23 квітня 2017 року в Сумському державному університеті в рамках Молодіжного бізнес-форуму пройшла весняна Бізнес-школа «Yoth&Business» («Молодь і бізнес»), в якій взяли участь представники бізнесу, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста. Завітали на бізнес-форум і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір’ї навчального закладу. 18 квітня учнівський та педагогічний колективи зібралися разом, аби підвести підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.

«Невтомний шукач»

1

Участь у відкритті виставки «Невтомний шукач» взяли учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та активісти Роменської молодіжної громадської організації «Сузір`я», членами якої є учні та молоді педагоги навчального закладу.

«Основи держави – закон і право»

1

З метою показати в доступній формі практику застосування законів, сприяти виробленню почуття власної гідності й відповідальності за свої вчинки, поваги до закону та його вимог, підтримувати формування у підлітків внутрішніх бар`єрів щодо порушення закону і моральних норм, в Роменській бібліотеці для дорослих відбувся правовий орієнтир «Основи держави – закон і право» для молоді ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та коледжу СНАУ.

Великодні кошики для бійців на сході країни

1

Напередодні Великодніх свят за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено великодні кошики: паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало. Учні училища підготували для бійців також вітальні листівки.

Великдень – свято велике і радісне!

1

Напередодні Великодніх свят привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування ДПНТЗ «Роменське ВПУ» .

«Світле свято Великдень»

1

Напередодні свята Пасхи, яке відзначають усі православні, у групі МШП-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена відкрита виховна година на тему: «Світле свято Великдень».

Атестаційна експертиза професійно-освітньої діяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

З 3 по 7 квітня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено атестаційну експертизу професійно-освітньої діяльності навчального закладу.

«Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас»

1

З метою сприяння професійному самовизначенню старшокласників, вихованню віри в себе і в свої можливості, готовності до свідомого вибору професії, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети заради відчуття щастя життєвої реалізації, в Роменській міській бібліотеці для дорослих відбулась інтерактивна зустріч «Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас». Участь у даній зустрічі взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Роменське ВПУ приєдналося до проведення акції «Серце до серця»

1

З 9 березня 2017 року в місті Ромни стартувала ХІІ Всеукраїнська акції «Серце до серця», метою якої є збір коштів на обладнання офтальмологічних дитячих відділень України. Не були байдужими до дитячих захворювань і волонтери ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які також взяли активну участь у щорічній акції та зібрали гроші на лікування хворих дітей.

В училищі проведено Всесвітній день здоров`я

1

Традицію святкування Всесвітнього дня здоров`я активно підтримують учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ. В цей день у навчальному закладі проводиться ряд заходів, присвячених здоровому способу життя, основною метою яких є донести до свідомості підростаючого покоління думку про те, що немає нічого ціннішого в житті кожного, ніж здоров`я.

«Разом будуємо майбутнє!»

1

У Роменському ВПУ прошов заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти-2017»!

Конкурс «Творчих учнівських робіт»

1

З метою популяризації ефективних форм та напрямків роботи з обдарованою молоддю, підтримки обдарованої молоді та їх наставників, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 3 по 7 квітня був проведений загальноучилищний конкурс «Творчих учнівських робіт».

Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу

1

Захід профорієнтаційного напрямку було проведено днями за участі агітбригади з числа спортсменів Роменського ВПУ. Спортсмени училища відвідали школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів Срібнянської районної ради Чернігівської області. Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу.

Чистота нашої планети – у наших руках

1

У рамках акції «За чисте довкілля» та з метою поширення природоохоронного руху, учні Роменського ВПУ привели в належний санітарний стан сквер біля міськвиконкому, прибравши його від опалого листя, сміття та зламаних гілок.

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ

1

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-березень 2017 року

ЗАХОДИ З ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

1

До відома заходи з проведення місячника з охорони праці в ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

Пройшли змагання «Козацька наснага»

1

Днями у Роменському вищому професійному училищі пройшли змагання «Козацька наснага», проведені в залік загальноучилищної спартакіади. Метою змагань було підняття спортивного та патріотичного духу учнів.

Пройшов Тиждень будівельних професій

1

У Роменському ВПУ методичною комісією будівельних професій був проведений предметний тиждень.

Тиждень легкої промисловості в Роменському ВПУ

1

З метою виявлення та розвитку ініціативи, ділової активності учнів, підвищення інтересу до обраної професії з 20 по 24 березня в Роменському ВПУ був проведений Тиждень методичної комісії легкої промисловості. Згідно плану, було проведено багато різноманітних цікавих, змістовних та корисних для учнів заходів.

«Ромашка – символ чистого дихання»

1

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ», маючи на меті привернути увагу молоді до актуальної проблеми сьогодення та нагадати, що проблема туберкульозу стосується кожного і потрібно бути відповідальним у відношенні до свого здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких, провела акцію «Ромашка – символ чистого дихання».

У Роменському ВПУ пройшов День відкритих дверей

1

25 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся День відкритих дверей – щорічний захід, що направлений на залучення абітурієнтів до вступу в навчальний заклад, детальне роз’яснення гостям і запрошеним про умови вступу, напрямки навчання, розвиток училища, його навчальну, виховну, наукову діяльність тощо.

Роменське ВПУ взяло участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

1

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».Участь у такій грандіозній події вже не вперше взяв Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», на чолі з директором закладу Помараном Павлом Івановичем.

«Кожен ваш крок – це вже дієвий результат!»

1

16 березня Олександра Стрижевська, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини взяла участь у зборі лідерів учнівського самоврядування Південного округу, що відбувся на базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище».

У Роменському ВПУ створюється навчально-практичний центр

1

У 2016 році, в зв’язку з визначенням Урядом України трьох гостродефіцитних професій на ринку праці, одна з яких - «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», навчальний заклад виборов право на створення навчально-практичного центру (НПЦ) за даним напрямком. Центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення їх кваліфікації, розробку сучасного навчально-методичного забезпечення професій. Зараз ведуться роботи по облаштуванню навчального кабінету та майстерні-лабораторії центру.

«Загальні правила приготування, оформлення та відпуску бутербродів»

1

16 березня в групі КК-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «кухар, кондитер», пройшов відкритий урок на тему: «Загальні правила приготування, оформлення та відпуску бутербродів» (Тема програми: «Технологія приготування холодних страв та закусок»). Провела урок викладач Литвин Тамара Іванівна.

Перелік послуг, які надаються лабораторіями, майстернями ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Перелік послуг, які надаються лабораторіями, майстернями ДПТНЗ «Роменське ВПУ»:

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 25 березня 2017 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей!

Пройшов відкритий урок фізичної культури

1

13 березня в групі МШП-2 пройшов відкритий урок фізичної культури з модулю «Волейбол», який провів викладач Савченко Віктор Олексійович.

«Особливості викладання християнської етики в професійно-технічних навчальних закладах»

1

13 березня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області проведено online-спілкування «Особливості викладання курсів духовно-морального спрямування в професійно-технічних навчальних закладах».

У Роменському ВПУ пройшов Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

З 6 по 10 березня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений Тиждень професій комп`ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань учнів навчального закладу з інформатики, інформаційних технологій, спецпредметів з професій «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування», а й популяризація даних професій серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

«Сервіровка столу банкетного та способи складання серветок»

1

9 березня в групі КК-2, що навчаються за професією «Кухар» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок з практичною роботою на тему «Сервіровка столу банкетного та способи складання серветок» (Тема програми: «Обслуговування споживачів»). Провела урок викладач Гончаренко Наталія Миколаївна.

Досягнення учнів Роменського ВПУ в спорті

1

Про досягнення та перемоги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» знають далеко за межами Сумської області. Адже юнаки та дівчата постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Відмінні результати учнів Роменського ВПУ й у спорті, адже вони змагаються за звання кращого з міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу тощо.

У Роменському ВПУ відзначили свято 8 Березня

1

Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Це свято символізує собою початок весни, любов, красу та ніжність. Саме цього дня жінки отримують численні привітання та дарунки від коханих чоловіків, синів, колег, друзів, знайомих. Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення дня 8 Березня. У рамках свята в училищі пройшло безліч вітальних акцій та заходів.

«Свято жінки, весни і кохання»

1

З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру у центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулися поетичні зустрічі «Свято жінки, весни і кохання». У читальному залі бібліотеки зібралися шанувальники поетичного слова. У заході взяли участь і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які із задоволенням насолоджувалися поетичними та прозовими творами багатьох талановитих авторів Роменщини.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 27.02.2017 року по 03.03.2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Роменське ВПУ взяло участь у виставці-ярмарці рукоділля та авторського мистецтва

1

3 березня в Міському будинку культури відбулося відкриття виставки-ярмарки рукоділля та авторського мистецтва, присвяченої Міжнародному дню жінок – 8 Березня. Представники Роменського ВПУ взяли активну участь у виставці-ярмарці.

«Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці»

1

3 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок фізики за участі учнів групи ПП-1 на тему: «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці». Провела урок викладач Солоненко Світлана Володимирівна.

«Швейні машини напівавтомати для пришивання фурнітури»

1

2 березня в учнів групи КЗ-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Кравець, закрійник», пройшов відкритий урок на тему «Швейні машини напівавтомати для пришивання фурнітури» (Тема програми: «Напівавтомати та автомати для виготовлення швейних виробів»). Провела урок викладач Пугач Тамара Миколаївна.

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

З наступаючим святом 8 Березня найкращі, чарівні, милі, дорогі жіночки!

Чарівним жінкам присвячується…

1

Для піднесення святкового настрою не тільки учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», а й мешканців та гостей міста, на подвір`ї навчального закладу було створено вітальну композицію.

«Косметичні товари»

1

2 березня в учнів групи ТК-5 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Продавець», пройшов відкритий урок на тему «Косметичні товари» (Тема програми: «Парфумерно-косметичні товари і туалетне мило»). Провела урок викладач Олійник Ганна Володимирівна.

Увага!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

УВАГА! ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

«Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу»

1

20 лютого в групі КЗ-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчається за професією «кравець», кваліфікація – 4 розряд, пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему: «Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу» з теми програми: «Виготовленні швейних виробів на підкладці за індивідуальними замовленнями. Виготовлення жакета». Провела урок виробничого навчання майстер Помаран Тетяна Миколаївна.

«Пам’яті героїв Небесної Сотні»

1

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. З нагоди цієї трагічної дати в навчальному закладі проведено низку заходів.

«Особливості підготовки до продажу та продаж парфумерно-косметичних товарів»

1

21 лютого в групі ПП-1 «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» 3 розряд ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему «Особливості підготовки до продажу та продаж парфумерно-косметичних товарів» з теми програми «Робота у відділі парфумерно-косметичних товарів». Провела урок майстер виробничого навчання Саєнко Ірина Іванівна.

У групі АСЕ-4 Роменського ВПУ пройшов захист дипломних робіт

1

20 лютого в учнів групи АСЕ-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Герої не вмирають…

1

20 лютого вся Україна відзначала День Героїв Небесної сотні. Вшанувати Героїв Небесної Сотні роменці зібралися біля меморіального знака героям-борцям за незалежність України, що по вулиці Горького, де пройшов мітинг.

Проведення акредитаційної експертизи молодших спеціалістів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Проведення акредитаційної експертизи молодших спеціалістів ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім’ям вимушених переселенців»

1

Нещодавно на базі СЗОШ №2 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім`ям вимушених переселенців». Участь у методичному об`єднанні взяла і практичний психолог ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Надія Анатоліївна Радчук.

Зустріч з мешканцями гуртожитку училища

1

Днями в Роменському ВПУ відбулися збори з мешканцями гуртожитку. Провела зустріч практичний психолог училища Надія Радчук.

«Спорт у Великобританії»

1

16 лютого у групі ПП-2 ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся відкритий урок за темою «Спорт у Великобританії». Провела урок викладач англійської мови Чепурко Ірина Григорівна.

«Приготування прісного тіста та виробів з нього – вареників з солодкими начинками»

1

16 лютого в групі КК-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему: «Приготування прісного тіста та виробів з нього – вареників з солодкими начинками». Провела урок майстер виробничого навчання Конопленко Ірина Василівна.

Роменське ВПУ приймало Чемпіонат Сумської області з армспорту

1

11 лютого в актовій залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся Чемпіонат Сумської області з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з міст Суми, Глухів, Шостка, Липова Долина та Ромни (більше 50 учасників). Серед учасників змагань і учень групи БС-5 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» В’ячеслав Терегеря, який зайняв почесне 4 місце.

Учениця Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

14 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2016 році. Цьогоріч стипендію губернатора Сумщини отримала одна з кращих учениць Роменського ВПУ Клименко Ірина.

Під знаком купідона

1

Свято кохання «Під знаком купідона», приурочене Дню Святого Валентина, пройшло 14 лютого в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Любов з першого погляду»

1

Відкрита виховна година з нагоди Дня Святого Валентина пройшла в групі ТК-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Провела виховну годину класний керівник Олійник Ганна Володимирівна.

День Святого Валентина – свято кохання

1

І ось прийшло на поріг ДПТНЗ «Роменське ВПУ» одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День Святого Валентина, яке з нетерпінням чекала вся учнівська молодь навчального закладу.

На крилах любові та вічної вірності

1

Вже стало гарною традицією у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні свята любові, найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення – Дня Святого Валентина створювати на території навчального закладу дивовижні скульптури.

Увага! Оголошення!

1

Увага! Оголошення!

Учень року-2017!

1

9 лютого в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов загальноучилищний конкурс «Учень року-2017», метою якого є створення сприятливих умов самовизначення і самореалізації учнів й стимулювання розвитку обдарованої молоді.

«Приготування сирників по-київські»

1

8 лютого 2017 року в Роменському ВПУ в групі КК-2 пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування сирників по-київські», який провела майстер виробничого навчання Лаврик Раїса Миколаївна.

«Приймання товарів у магазині непродовольчих товарів»

1

6 лютого в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання у групі ПП-3 на тему «Приймання товарів у магазині непродовольчих товарів», який провела майстер виробничого навчання Товстоп’ят Галина Іванівна.

Пройшла нарада старост та активу навчальних груп

1

У Роменському ВПУ пройшла нарада старост та активу навчальних груп.

Маскувальна сітка для військових від волонтерів Роменського ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує свою волонтерську роботу на підтримку бійців, що беруть участь в АТО на сході країни. Вкотре учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ розпочали роботу по плетінню маскувальної сітки, що буде передана на передову військовим.

Пройшов захист дипломних робіт учнів групи ЕГЗ-2

1

3 лютого в учнів групи ЕГЗ-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Роменське ВПУ презентувало результати експериментальної роботи в Національній академії педагогічних наук України

1

1 лютого 2017 року в Національній академії педагогічних наук України відбулось засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України. Участь у засіданні взяв і директор Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище" Павло Іванович Помаран.

Стартує щорічний загальноучилищний конкурс «Учень року»!

1

Шановні учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ»! Стартує щорічний загальноучилищний конкурс «Учень року»!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Дарунки батьківського комітету та спонсорська допомога

1

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-грудень 2016 року. Придбані матеріали для господарських потреб та на навчальні цілі в грошовій формі за рахунок спонсорського рахунку за січень-грудень 2016 року.

Увага!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

УВАГА! ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

У Роменському ВПУ пройшов захист дипломних робіт з професії «Кухар»

1

27 січня в учнів групи К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт. Із хвилюванням і надією чекали цього дня учні групи, що навчалися за професією «Кухар». Майже 2 роки напруженої, іноді навіть виснажливої роботи принесли свої позитивні результати. Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання.

Учні групи Ел-2 успішно захистили дипломні роботи

1

Захист дипломних робіт – це своєрідний підсумок навчання у навчальному закладі, який завжди є трепетним моментом у житті кожної людини.Ось саме хвилювання, і водночас впевненість у своїх знаннях, переживали 27 січня 2017 року учні групи Ел-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких пройшов захист дипломних робіт.

Учні групи К-2 підтвердили свої знання та отримали 4 розряд

1

26 січня 2017 року в групі К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена державно-кваліфікаційна атестація з професії «Кухар» 4 розряду.

25 січня – пам`ять святої мучениці Тетяни

1

25 січня – це завжди особливий день для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», адже саме цього дня у навчальному закладі проходить безліч цікавих заходів.

Роменське ВПУ взяло участь у тренінгу «Активні громадяни»

1

Участь у тренінгу «Активні громадяни» взяли й учні та педагоги ДПТНЗ «Роменське ВПУ», дізнавшись більше про діяльність програми, написання проектів соціальної дії, здобули знання та навички комунікації й роботи у сфері управління проектами.

Вогонь Соборності поєднав мешканців міста Ромни

1

22 січня на центральній площі міста пройшов урочистий мітинг, присвячений відзначенню Дня Соборності та Свободи України. Участь у мітингу взяли учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», виступаючи за єдність та волю нашої держави, взаємодопомогу та порозуміння народу.

Божественна Літургія з нагоди Дня Святої мучениці Тетяни

1

25 січня о 9:00 у Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.

День Соборності – свято єднання українського народу

1

22 січня вся Україна відзначає День Соборності та Свободи України, що традиційно святкується у день проголошення в 1919 році Акта злуки Захiдно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також приєдналися до відзначення державного свята.

Роменське ВПУ долучилося до всесвітнього флешмобу «United Ukraine»

1

Педагогічний та учнівський колективи Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», прагнучи єдності України та припинення військової агресії з боку Росії, взяли участь у всесвітньому флешмобі «United Ukraine». Флешмоб присвячений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня.

Спортивні змагання працівників Роменського ВПУ

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2016-2017навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Нові відео про діяльність Роменського ВПУ

1

Переглянте нові відео про діяльність ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Щедрик, щедрик, щедрівочка…

1

На свято Меланії активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро привітали колектив навчального закладу з Новим роком, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров`я, благополуччя та всіх земних благ.

До училища завітали колеги з ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»

1

11 січня на гостину до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали колеги з ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства», на чолі з директором Трояном Анатолієм Григоровичем.

Обласний огляд-конкурс відеоуроків виробничого навчання з професій будівельного та деревообробного профілів

1

З метою визначення рівня організації та проведення уроків виробничого навчання у професійно-технічних навчальних закладах навчальних закладах у грудні 2016 року пройшов обласний огляд-конкурс відеоуроків з професій будівельного та деревообробного профілів. Участь у даному конкурсі взяв і ДПТНЗ «Роменське ВПУ», представивши на розгляд журі відеоурок майстра виробничого навчання ІІ категорії Товстоп’ята Олексія Івановича за темою «Мурування кутів у півтори цеглини за багаторядною системою перев’язування швів».

Маскувальна сітка для бійців в зону АТО

1

Роменське ВПУ вже вкотре розпочало роботу по плетінню маскувальної сітки для військових, яка б сховала людей та техніку від ворога. До роботи було залучено учнів училища, викладачів та майстрів виробничого навчання.

Боротьба зі сніжною стихією

1

Працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» активно долучилися до розблокування сніжних заторів не лише на території навчального закладу, а й на прилеглих ділянках.

У Роменському ВПУ пройшли педагогічні читання

1

10 січня в Роменському ВПУ пройшли педагогічні читання за темою «Вивчення передового педагогічного досвіду педагогів закладу».

Україна колядує, колядує вся земля…

1

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Воно приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що прославляють Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством світ. Небо і земля славлять Різдво Христове. За гарною традицією 6 січня учнівське самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» привітало з прийдешніми святами працівників навчального закладу, побажавши їм міцного здоров`я, щастя та добробуту.

У Роменському ВПУ пройшов науково-практичний семінар щодо питання навчання населення на модульно-компетентнісній основі

1

5 січня 2017 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», згідно з програмою дослідно-експериментальної роботи за темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі», відбувся науково-практичний семінар «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: вхідний контроль та організація навчально-виробничого процесу».

Учнівське самоврядування розширює свою діяльність

1

Завітайте на блог учнівського самоврядування ДПТНЗ "Роменське ВПУ" та прочитайте ще більше цікавої та корисної інформації про його діяльність.

Педагоги Роменського ВПУ створюють блоги

1

Поки учні знаходяться на зимових канікулах, педагоги Роменського ВПУ навчаються та вдосконалюють свої знання й вміння. 4 січня для викладачів та майстрів училища було проведено навчання на тему «Створення блогів».

Новорічна казка в гості завітала

1

За гарною традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок. Створили новорічне дійство активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет Роменського ВПУ.

Привітання директора Роменського ВПУ П. І. Помарана з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас із наступаючим Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Дід Мороз і всі, всі, всі...

1

Завітали на свято до учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ і Дід Мороз та Снігуронька, які привітали всіх з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами. А виступи артистів Роменського ВПУ створили новорічне диво, у ході якого лунали жарти, співи та веселі розваги.

У Роменському ВПУ пройшла виставка-конкурс «Новорічний вернісаж»

1

Напередодні Нового року в училищі проходить досить багато цікавих заходів та акцій. Одним із таких є виставка-конкурс новорічних іграшок та композицій, виготовлених власноруч, - «Новорічний вернісаж». Даний конкурс проводиться з метою піднесення творчості та розвитку талантів учнів, а також дає їм прекрасну можливість реалізувати свій творчий потенціал.

Передноворічні гуляння в гуртожитку Роменського ВПУ

1

Новорічно-різдвяні свята – особливий період року. Адже саме в ці дні у повітрі вирує казкова магія свята, а кожна людина мріє про здійснення найзаповітніших задумів та планів. Чарівна і таємнича атмосфера панувала і під час передноворічних святкувань у гуртожитку Роменського ВПУ. Дід Мороз, Снігуронька та їх фантастичні герої запросили учнів на гостину, створивши справжнє новорічне дійство.

«Вітальна новорічна листівка» від учнів та педагогів Роменського ВПУ

1

Акцію «Вітальна новорічна листівка» організували напередодні Нового року в Роменському ВПУ активісти навчального закладу разом з практичним психологом Надією Радчук, закликавши всіх учнів та педагогів училища взяти активну участь у заході.

Визначено переможців ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 14-15 грудня 2016 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» проведено ІІ етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед переможців знову учениця ІІІ курсу ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» Некроєнко Анна, яка має честь представляти наш навчальний заклад на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Зустріч з представниками правоохоронних органів та МНС в м. Ромни

1

Цього тижня за участі представників правоохоронних органів та працівників МНС з учнями Роменського ВПУ було проведено бесіду-лекцію.

Змагання «Козацька наснага» пройшли в Роменському ВПУ

1

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся другий етап змагань.

Молодь – рушійна сила державних перетворень

1

20 грудня за ініціативи відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради пройшла зустріч з молоддю міста, серед учасників якої були і активісти учнівського самоврядування Роменського ВПУ.

Збори мешканців гуртожитку

1

Згідно графіку, 20 грудня у актовій залі Роменського ВПУ пройшли збори мешканців гуртожитку.

Про пенсію дбай змолоду!

1

20 грудня для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками Пенсійного фонду України в м. Ромни було проведено зустріч по роз`ясненню норм пенсійного законодавства та пенсійної реформи.

Головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями

1

За гарною традицією вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» й мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища.

Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ

1

19 грудня православні відзначають День Святого Миколая - одне із найбільш довгоочікуваних свят для дітей та багатьох дорослих. За традицією, в цей день слухняні діти отримують від Святого Миколая солодощі, а неслухняні – різки. У Роменському ВПУ, за доброю традицією, на свято Миколая запросили дорогих та шанованих гостей - ветеранів праці та учнів пільгової категорії, щоб привітати їх з новорічно-різдвяними святами.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" з Днем Святого Миколая!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

План заходів до Новорічно-Різдвяних свят в Роменському ВПУ

1

Веселих всім свят!

Допомога учням училища

1

Не стоять осторонь волонтери училища і проблем та негараздів, які випадають на долю учнів та їх близьких. Минулого місяця активісти Роменського ВПУ зібрали гроші на лікування учня навчального закладу Пучка Володимира та всіляко підтримували його морально. І як приємно, коли ті, хто потребував допомоги, в свою чергу, дякують за підтримку. Слова вдячності за порятунок сина висловила на сторінках місцевих ЗМІ мати Пучка Володимира - Світлана, яка подякувала учням та педагогам Роменського ВПУ за фінансову допомогу.

«Міняємо цигарки на цукерки»

1

У ході Тижня учнівського самоврядування центром здорового способу життя учнівської ради було проведено акцію «Міняємо цигарки на цукерки», під час якої юнаки та дівчата мали змогу обміняти цигарки, що є смертельною небезпекою для організму молодої людини, на солодке здорове життя у вигляді цукерки.

Лідери Роменського ВПУ продовжують вражати своєю активністю та згуртованістю

1

Продовжився Тиждень учнівського самоврядування проведенням звітно-виборчої конференції. За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина».

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в училищі проходить тиждень учнівського самоврядування. Як і щороку активісти училища вражають своєю креативністю, ініціативністю та відповідальністю.Розпочався Тиждень досить цікаво та змістовно. Понеділок був насичений безліччю заходів та подій. Члени учнівської ради показали себе з найкращої сторони, адже активно брали участь у всіх заходах.

Вітальна акція «З Днем Збройних сил України»

1

6 грудня – вся Україна відзначає День Збройних сил України. Саме в цей день зі святом вітаємо наших лицарів і захисників, даруючи їм подарунки та чарівні посмішки. Привітали чоловіків і в Роменському ВПУ.

Привітання директора Роменського ВПУ з Днем Збройних сил України!

1

Шановні колеги, чоловіки! Вітаю Вас із Днем Збройних сил України!

Тиждень природничих дисциплін

1

З 28 листопада по 2 грудня у нашому навчальному закладі пройшов предметний тиждень природничих дисциплін хімії, біології та географії. Викладачі А. А. Сененко та В. А. Деретюк внесли до плану тижня цікаві і корисні заходи.

Подарунки захисникам в зону АТО

1

Щоб подарувати бійцям частинку свята та турботи, учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" підготували посилку для військових напередодні Дня Збройних сил України.

«Не дай СНІДу шанс!»

1

З метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питання толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей та привернення уваги учнів Роменського ВПУ до проблеми поширення СНІДу в Україні, щорічно в навчальному закладі проходить безліч різноманітних заходів, акцій, лекцій, виховних годин, присвячених даній тематиці.

Правила безпеки на залізничному транспорті

1

Правила безпеки на залізничному транспорті

«Я хочу знати все!»

1

Нещодавно в Роменському ВПУ пройшов Тиждень математики, фізики та астрономії. Учнів училища вкотре згуртувала любов до точних математичних наук та інтерес до мови цифр і чисел. Протягом Тижня для учнів було проведено багато цікавих і змістовних заходів, які організували викладачі математики та фізики.

Спартакіада училища з волейболу

1

Згідно плану, минулого тижня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена спартакіада училища з волейболу серед навчальних груп.

Розпочато ремонт нової майстерні

1

До переліку професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри включено Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» з підготовки робітників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Визначено перелік сучасного обладнання, устаткування, інструменту для забезпечення роботи навчально-практичного центру. Навчальним закладом вивчається досвід роботи кращих навчально-практичних центрів за даним напрямом та виконуються заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

My profession is the best

1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 22-23 листопада 2016 року проведено фестиваль робітничих професій «My profession is the best» серед учнів та викладачів англійської мови області.

Вшанували пам’ять жертв Голодомору

1

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не могли оминути своєю увагою таку трагічну для всього українського народу дату.

Обласна спартакіада з настільного тенісу серед хлопців

1

Наприкінці листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася зона обласної спартакіади з настільного тенісу серед хлопців.

А сотню вже зустріли небеса…

1

21 листопада біля пам`ятного знаку борцям за незалежність України відбувся мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому взяли участь і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«У пошуках нових зірок» серед учнів 3, 4 та 5 курсів Роменського ВПУ

1

17 листопада пройшов третій заключний день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Це мистецьке свято має на меті відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе у повній мірі.

Будьмо толерантними!

1

16 листопада все людство відзначає Міжнародний день толерантності. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вкотре приєдналося до відзначення даного свята, що покликане формувати в учнів загальнолюдські моральні цінності, пропагандувати принципи терпимості та розвиток толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.

«У пошуках нових зірок» продовжує шукати творчих особистостей

1

Другий день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок» пройшов цікаво та досить насичено. Учні других курсів, які змагалися за звання кращого артиста, були креативними, оригінальними та відзначилися гарними задумками своїх номерів.

У Роменському ВПУ стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

15 листопада під девізом «Ми шукаємо таланти!» в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

«Плекатимеш мову – цвістимуть слова»

1

Минулого тижня в училищі пройшов тиждень української мови та літератури.

«Формування відповідальності у підлітка за саморозвиток та самореалізацію своєї особистості»

1

11 листопада на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» було проведено семінар практичних психологів міста Ромни на тему «Формування відповідальності у підлітка за саморозвиток та самореалізацію своєї особистості».

Змагання з настільного тенісу

1

8-10 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед дівчат в залік обласної спартакіади учнів ПТНЗ.

Лідери учнівського самоврядування – майбутнє країни

1

9 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів. До Роменського ВПУ з’їхалися активісти з усіх професійно-технічних навчальних закладів Сумської області аби обговорити важливі питання діяльності учнівського самоврядування Сумщини та вкотре наголосити, що співпраця молоді й дорослих дає дієві результати. Зустріли учнівське самоврядування з щирими посмішками та обіймами.

Фоторепортаж на тему «Що я хочу змінити у своєму місті»

1

Продовжуємо розміщення фоторепортажів на різноманітну тематику, підготовлену членами гуртка "Юний журналіст" ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Пройшла загальноучилищна лінійка

1

8 листопада на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, обговоривши поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Молодь Роменського ВПУ відзначила свято Хелловіну

1

Учнівське самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналося до відзначення свята Хелловіну, в першу чергу, маючи на меті, познайомити сучасну молодь з традиціями інших країн. Зокрема, активістами училища було проведено акцію «Привітай зі святом» та організовано тематичну дискотеку.

Наші перемоги на міжнародному рівні

1

31 жовтня – 3 листопада 2016 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» у межах проведення Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH-2016 проходив ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCооkFEST-2016». У рамках фестивалю також було проведено І Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не оминув цей масштабний та грандіозний захід. У номінації «АРТ-клас» з кондитерського мистецтва (категорія D7) брала участь учениця групи КК-3 Роменського ВПУ Клименко Ірина.

Кухарська справа – не ремесло, а мистецтво

1

28 жовтня 2016 року учні групи К-2 (майстер виробничого навчання – Лаврик Раїса Миколаївна) виконували комплексні кваліфікаційні завдання з професії «Кухар» 4 розряду.

Профілактика інформаційного насилля з боку ЗМІ у молодіжному середовищі

1

27 жовтня 2016 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний семінар для практичних психологів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Темою для обговорення було вибрано досить важливу проблему - інформаційне насильство, його вплив на підростаюче покоління, пошук шляхів формування навичок протистояння медіа-пропаганді. Участь у семінарі взяла практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Радчук Н. А.

На лінійку - шикуйсь!

1

Відвідування учнями уроків та дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі - головні питання, які були розглянуті у ході загальноучилищної лінійки, що пройшла 25 жовтня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Використання інформаційних технологій при викладанні інформатики в закладах ПТО

1

18 жовтня у місті Суми пройшов семінар викладачів інформатики з теми «Використання інформаційних технологій при викладанні інформатики в закладах ПТО».Від ДПТНЗ «Роменське ВПУ» участь у семінарі взяла викладач інформатики Дівенко І.О.

Про модернізацію професійно-технічної освіти

1

Серед професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри, і Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» - єдиний в Сумській області, що буде вести підготовку за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Роменське ВПУ взяло участь у Molodiya Festival’16

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі Molodiya Festival`16 із соціальним роликом «Здоровий спосіб життя».

Зустріч на правову тематику з учнями Роменського ВПУ

1

Днями у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з учнями навчального закладу було проведено зустріч за участі представників відділу поліції у справах неповнолітніх та виконавчої служби міста Ромни.

Загальноучилищна лінійка: відзначення кращих

1

18 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, підвівши підсумки минулого тижня та окресливши завдання на наступний.

Учениця Роменського ВПУ підкорила «РОМНИ-FEST 2016»

1

Участь у фестивалі «РОМНИ-FEST 2016» - «Слобожанщина має талант» взяли талановиті учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище».

Шлях довжиною в 50 років

1

12 жовтня Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» відзначив свій 50-річний ювілей – радісну та величну дату, на шляху до якої училище пройшло плідний шлях утвердження та розвитку.

Твоя майбутня професія-твій вибір!

1

Захід, направлений на сприяння підвищення іміджу й престижу найрізноманітніших професій, був проведений на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Співорганізатором заходу виступив Роменський міськрайонний центр зайнятості населення.

Батьківські збори: виховуємо молодь разом

1

5 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Пройшла чергова загальноучилищна лінійка

1

4 жовтня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Увага! Увага!

1

12 жовтня 2016 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудуться урочистості з нагоди святкування 50-річчя навчального закладу. Запрошуємо випускників, ветеранів, партнерів училища відвідати заходи та розділити радість святкування.

Ученицю Роменського ВПУ обрано Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини!

1

28 вересня навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в режимі он-лайн проведено вибори Президента обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини. Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ», голова учнівської ради навчального закладу Олександра Стрижевська також взяла участь у виборах, представивши свої досягнення та здобутки.

У Роменському ВПУ пройшли урочистості з нагоди Дня працівника освіти

1

У першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День Вчителя – це свято добра, мудрості та любові, свято скромних, але достойних людей, на плечі яких лягає відповідальність за навчання молодого покоління українців – майбутнє нашої держави, виховання у них почуття гідності, чесності, доброти, любові. Напередодні Дня працівників освіти на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися урочистості з нагоди свята.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Змагання з легкоатлетичного кросу

1

27 вересня в Роменському ВПУ були проведені змагання з легкоатлетичного кросу в залік спартакіади училища.

Увага! Оголошення!

1

Увага! Оголошення!

На часі – дотримання правил внутрішнього розпорядку

1

27 вересня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої було обговорено поточні питання життєдіяльності навчального закладу та проінформовано деякі оголошення.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: працюємо і пишаємося своїми досягненнями

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - навчальний заклад, що має високий рейтинг і сталий авторитет у регіоні. За роки існування училище пройшло плідний шлях становлення і розвитку, та довело свою затребуваність на ринку освітніх послуг не тільки міста Ромни, Сумської області, а й України в цілому. Й нині, в стінах Роменського ВПУ формується світоглядна позиція та ціннісні орієнтири тисяч майбутніх громадян, патріотів своєї держави, професійних робітників, майстрів своєї справи. Дуже приємно, коли роботу навчального закладу високо цінують відомі науковці, громадські діячі, соціальні партнери. Ще більш приємніше, коли про Роменське ВПУ розповідають на сторінках періодичних видань та часописів.

ПЕРШОКУРСНИК – ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ пройшло офіційне посвячення у першокурсники.

Святкова загальноучилищна лінійка

1

20 вересня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, на якій учнівський та педагогічний колективи обговорили поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Роменське ВПУ взяло участь у святкуванні Дня міста та Іллінського ярмарку

1

Традиційно, у вересні місто Ромни відзначає свій день народження, у рамках якого проводиться знаменитий Іллінський ярмарок. Педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ також завжди беруть активну участь у проведенні Іллінського ярмарку. Не стали виключенням і цьогорічні святкування.

73-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

16 вересня мешканці міста Ромни відзначають 73-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Ми разом встановили рекорд Гіннеса!

1

23 серпня 2016 року, у День прапора України, відбулась реєстрація світового рекорду Гіннеса у номінації «Найбільший у світі килим із живих квітів» у вигляді державного прапора.

На лінійку - шикуйсь!

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла цього вівторка на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де учнівський та педагогічний колективи обговорили актуальні питання функціонування навчального закладу.

Тиждень фізичної культури та спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

У рамках відзначення Всеукраїнського олімпійського уроку та Тижня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд різноманітних спортивних заходів.

Я обираю життя!

1

Щорічно у вересні відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Тож, з метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища для формування позитивної Я-концепції учнів, 9 вересня у навчальному закладів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками психологічної служби спільно з лідерами учнівського самоврядування було проведено ряд заходів та акцій.

На порядку денному: дотримання правил громадського порядку

1

Здоровий спосіб життя, боротьба зі шкідливими звичками, профілактика правопорушень є актуальними питаннями і складовою частиною роботи учнівського самоврядування та виховного процесу в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, в актовій залі училища відбулася запланована зустріч учнів-мешканців гуртожитку з працівниками Роменського відділу поліції у справах дітей.

Загальноучилищна лінійка Роменського ВПУ: урочисто та бадьоро

1

З початком нового навчального року відновилася чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять щовівторка на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, 6 вересня пройшла перша в 2016-2017 навчальному році лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, щоб обговорити питання життєдіяльності навчального закладу.

До уваги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

1

План заходів щодо проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та тижня фізичної культури.

Незабутні миті життя

1

Уже кілька років поспіль в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» діє гарна традиція – фотографування 1 вересня педагогічного колективу.

Роменське ВПУ розпочало новий навчальний рік

1

З розкритими обіймами, вкотре, 1 вересня подвір’я Роменського ВПУ зустрічало викладачів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячену Дню знань.

Педагогічна рада: на старті нового навчального року

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої педагогічні працівники обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2016-2017 навчального року

1

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники! Щиро вітаю Вас з початком нового 2016-2017 навчального року!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у четвер 1 вересня 2016 року о 9.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День створення Держави

1

Традиційно, 24 серпня, громадяни нашої країни відзначають День створення Держави. Календар історії відрахував двадцять п’яту річницю Дня Незалежності України, пам’ять про цілі покоління предків, що творили націю і боролися за Незалежність. Тож, жителі міста Ромни теж долучилися до святкувань, які розпочалися мітингом з нагоди 25-річниці Незалежності біля пам’ятника Т.Г.Шевченка.

День Державного Прапора України

1

23 серпня 2016 року наша Держава відзначала чудове свято – День Державного Прапора України.

УВАГА!

1

26 серпня о 9:00 відбудеться співбесіда з абітурієнтами, які подали заяву до вступу у Роменське ВПУ. З собою мати документи для вступу, які ще не здані в приймальну комісію!

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів

1

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у ДПТНЗ "Роменське ВПУ " на 2016 р.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

ЗВІТ ДИРЕКТОРА за 2015-2016 н.р.

1

Діяльність ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» в 2015/2016 навчальному році здійснювалась у відповідності до чинного законодавства, наказів та нормативних актів Міністерства освіти і науки, наказів, розпоряджень та рекомендацій Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, рішень виконкому Роменської міської ради , Статуту училища та відповідно до Річного плану роботи навчального закладу.

ВИПУСКНИЙ - 2016!

1

30 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, викладачами, майстрами в/н, своїми одногрупниками.

Гаряча пора - сесія

1

Ось і настала гаряча пора для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 20-ої річниці Конституції України

1

З нагоди 20-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.

Відзначення Дня молоді

1

Роменчанки змагалися за першість у конкурсі краси «Роменська красуня – 2016»

РОЗВИТОК ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ У ПТНЗ

1

17 червня у Роменському ВПУ відбулося засідання круглого столу за темою: «Розвиток дослідно-експериментальної роботи у ПТНЗ Сумського регіону».

Захист дипломів у групі ЕГЗ-2

1

14 червня учні групи з професії «електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

Екскурсія для учнів

1

2 червня до Роменського вищого професійного училища завітали на екскурсію учнів початкових класів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Єдністю підтримали свого випускника, військовополоненого Олександра Морозова

1

1 червня жителі міста Ромни збирали підписи під зверненням до Президента. На площу міста прийшли також і педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Зустріч з роботодавцями

1

31 травня у Роменському ВПУ учні випускних груп зустрілися з польською компанією Krismar, яку представляв Генеральний Президент Криштоф Косінські.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

Шановний Павле Івановичу!

1

Шановний Павле Івановичу! Щиро вітаємо Вас із 60-річним ювілеєм. Ваш талант педагога і великий досвід організатора, професійне чуття і невичерпна енергія дозволили створити потужний професійно-технічний навчальний заклад, який по праву вважається одним із найкращих в Україні. Упевнені, що досвід, талант керівника, мудрість і далекоглядність і надалі сприятимуть його розквіту.

Зустріч з директором

1

Коли ми чогось не знаємо, то запитуємо в батьків, викладачів. Ось і про історію нашого училища та особисте життя ми запитали у директора училища Павла Івановича Помарана.

Відбувся науково-практичний семінар

1

26 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Організація відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі».

Учень року-2016

1

Овчаренко Руслан учень ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобув перемогу у номінації «Професіонал».

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЗЕЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ Т. ШЕВЧЕНКА

1

21 травня 2016 року в місті Каневі у національному музеї Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 6 Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Зльот учасників Програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному"

1

Радчук Надію Анатоліївну практичного психолога ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за активну роботу щодо впровадження програм «Я – моє здоров’я – моє життя», «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», «Дорослішай на здоров’я», популяризацію та пропаганду здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді.

Наш спільний і неспинний шлях – любов до рідної мови…

1

Цьогоріч учениця групи ПП-2 Роменського вищого професійного училища Некроєнко Анна стала призером конкурсу з української мови імені Петра Яцика і була запрошена на урочисту церемонію до Києва разом із викладачем української мови Яцменко С.М. Слід зазначити, що Анна – єдина представниця ПТНЗ Сумської області.

Роботи по зміцненню матеріально-технічної бази

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. І нині, в училищі розпочато ремонті роботи.

Безпека на дорогах - справа всіх і кожного!

1

З метою профілактики безпеки дорожнього руху, підвищення поінформованості про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму з 16 травня по 22травня 2016 року прододиться «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Місячник з охорони праці

1

З 01 по 29 квітня 2016 року згідно з наказом директора за №14-0Д від 23.03.16 року в ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» проводився «Місячник з охорони праці». Постійно діючою комісією з питань охорони праці розроблені заходи на покращення умов праці, навчання, попередження травматизму на робочих місцях учнів та працівників. На кожний підрозділ призначені відповідальні особи з правових та організаційних питань, безпеки праці, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці та виробничої санітарії.

Традиційна загальноучилищна лінійка

1

Почалась лінійка з приємного моменту – нагородження переможців конкурсів, які проводились як на обласному рівні, так і на міжнародному.

Урочисте відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі

1

09.05 о 9:00 пройшла урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника жертвам фашизму, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Виставку творчих робіт учнів, концертну програму та святковий стіл підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Шановні ветерани!

1

Шановні ветерани! Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!

Вітаємо з перемогою!

1

У заключному етапі обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» серед міських державних професійно-технічних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобуло І місце!

Краще медіа професійно-технічного навчального закладу

1

Перемогу у номінації «Краще медіа професійно-технічного навчального закладу» XIХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа отримала газета "Калейдоскоп" ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Викладачі Ю.Ю. Мартинішина, В.В. Рибкіна та голова учнівської ради Стрижевська Олександра отримали нагороду та диплом переможця на сцені Палацу творчості учнів.

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят

1

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам’яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі. Наша громада відзначила це свято урочистим славленням!

Із Воскресінням – Світлим святом!

1

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Вітаємо Понпу Ярослава з перемогою!

1

Учень училища з групи АСЕ-3 Понпа Ярослав виборов ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Електрогазозварник"

День цивільного захисту

1

28 квітня 2016 року був проведений «День цивільного захисту» та комплексне об’єктове тренування. Основною метою «Дня цивільного захисту» та комплексного об’єктового навчання були: - досягнення узгодження в роботі керівного складу, командно- начальницького і особового складу формувань, педагогічного складу, учнів і навчального закладу як об’єкта цивільного захисту в цілому щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС техногенного та природного характеру.

Відкриття Писанки та Великоднього дерева

1

З метою відновлення народних традицій, популяризації декоративно-вжиткового мистецтва, творчих здібностей учнів на Чистий четвер у ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбулося урочисте відкриття Писанки та Великоднього дерева.

Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки

1

25 квітня у нашому навчальному закладі відбулася виховна година на тему "Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки", яку провела голова методичної комісії класних керівників Сененко Алла Анатоліївна.

Великодні кошики для бійців в зону АТО

1

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики, це: паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало і м`ясо, різноманітні солодощі тощо.

Тридцята річниця Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність та байдужість.

Тиждень методичної комісії «Харчові технології та ресторанний сервіс»

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 18 по 22 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Зробимо Україну чистою!-2016

1

22 квітня у рамках наймасштабнішої Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2016» наші учні з групи КЗ-4 разом із майстром виробничого навчання Гречаник М.І. займалися благоустроєм території навчального закладу.

Збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування

1

21 квітня Стрижевська Олександра, голова учнівського самоврядування Роменського ВПУ, прийняла участь у зборі обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області, який відбувся на базі ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».

Спортивне життя Роменського ВПУ

1

21 квітня у спортивному залі Роменського ВПУ проведено "Козацьку наснагу". Спортивні ігри між учнями училища та ЗОШ №11 м. Ромни.

Зробимо Україну чистою!-2016

1

21 квітня у рамках наймасштабнішої Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2016» наші учні з груп ЕГЗ-1 й АСЕ-3 разом із майстром виробничого навчання Богомолом С.О. займалися благоустроєм території навчального закладу.

Переглянь новий фільм про наш навчальний заклад

1

Переглянь новий фільм про наш навчальний заклад за посиланням

Вітаємо переможницю

1

Учнівська молодь та педагогічний колектив Роменського ВПУ зібрались на ранкову лінійку 20 квітня.

Рідна мово, росту я крізь тебе, крізь родовище дум і краси

1

За результатами ІV (заключного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Некроєнко Анна посіла почесне І місце.

Кришталь моєї мови дорогої

1

П’ятнадцять років поспіль юні знавці української мови мальовничої Сумщини демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

Захист дипломних робіт у групі АСЕ-4

1

18 квітня учні групи з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

День відкритих дверей - щорічний захід

1

16 квітня у Роменському вищому професійному училищі відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

Таланти профтехосвіти

1

14 квітня на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училища будівництва та дизайну» був проведений заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Лекція для працівників «Долікарська допомога при невідкладних станах»

1

11 квітня у Роменському вищому професійному училищі у рамках місячника з охорони праці відбулася лекція для працівників «Долікарська допомога при невідкладних станах»

Конкурс

1

8 квітня у холі навчального закладу відбулася виставка «Творчих учнівських робіт», де вихованці навчального закладу Роменського ВПУ демонстрували власні творчі роботи, виконані під керівництвом своїх наставників.

Загальноучилищна лінійка

1

У вівторок 12 квітня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

День відкритих дверей

1

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

Прибирання у парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка

1

14 квітня в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка зібралися небайдужі роменці, які підтримати таку екологічну акцію - прибрати територію та висадити зелені насадження.

Секційні засідання у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції

1

7 квітня 2016 року в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України відбулися секційні засідання у вигляді стендових доповідей у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з теми «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання». Відкрила секційні засідання директор Інституту Радкевич Валентина Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Всесвітній день здоров’я

1

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я всього людства, на пропаганду здорового способу життя і боротьбу з поширенням різних захворювань, на медичні проблеми, які є предметом обговорення лікарів усього світу.

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

1

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

Чисто в нас – чисто в місті!

1

У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

1

Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» з січня по травень 2016 року за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції, що має на меті підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування з січня по травень 2016 року впроваджували проект «Захисти своє майбутнє» в 7 професійно - технічних навчальних закладах області. Так, 16 учнів нашого училища були залучені до занять тренінгу та отримали навички для самостійного впровадження проекту серед своїх однолітків.

ДЕНЬ СМІХУ!

1

Кожна людина любить “поприколюватися” над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. День обманів здавна існував не тільки в європейських, але й в азіатських країнах. Але дати будь-яке точне визначення походженням першоквітневих розіграшів та жартів зараз вже просто неможливо ...

Форум для студентських активістів

1

25 березня проходив Форум для студентських активістів коледжів та технікумів Сумської області в рамках проекту "Медіаграмотність. Протидія ворожій пропаганді" за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА у місті Суми. Активну участь приймала і лідер учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Стрижевська Олександра.

Роменщина мистецька

1

24 березня 2016 року учні групи КК-2 разом з класним керівником Мовчан Іриною Володимирівною відвідали Роменський краєзнавчий музей, де переглянули виставку "Роменщина мистецька".

Роменське ВПУ отримало статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня

1

Під час семінару Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України ДПТНЗ "Роменське ВПУ" було нагороджене "Золотою медаллю" у номінації "Модернізація професійної освіти України" Сьомої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2016", а також директор навчального закладу Павло Іванович Помаран отримав сертифікат доповідача семінару "Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу".

Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету!

1

Увага! Шукаємо випускників нашого навчального закладу! Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету, яка знаходиться на сайті училища за писиланням: http://www.romnyvpu.com.ua/anketa.php

Нові відео на каналі «Роменське ВПУ»

1

Переглянь нові відео на каналі «Роменське ВПУ», які розміщені на популярному відеохостингі за посиланням

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

1

Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає, відвідати наше училище. ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Година Землі

1

19 березня у нашому місті пройшла Година Землі. Освітлення виключили на центральних вулицях міста о 18:00 на годину. Представники з Роменського ВПУ також взяли участь у цьому заході.

Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету!

1

Увага! Шукаємо випускників нашого навчального закладу! Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету, яка знаходиться на сайті училища за писиланням: http://www.romnyvpu.com.ua/anketa.php

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

1

Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає, відвідати наше училище. ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

У Роменському ВПУ відзначали Шевченківські дні

1

У Роменському ВПУ відзначали Шевченківські дні.

Подарунки в зону АТО

1

4 березня, напередодні жіночого свята, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики.

8 Березня у Роменському ВПУ

1

Міжнародний жіночий день — саме цього дня жінки чекають кольорів, ніжності та подарунків від своїх коханих чоловіків, друзів, знайомих. Це свято несе у світ усе найцінніше, що пов"язане з жінкою – красу, ніжність, радість і щастя.

Репортаж телекомпанії СТС

1

У Ромнах провели благодійний концерт, аби зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям: Валерії Царенко та Максиму Клипі. Активну участь взяли і представники ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

1

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 завершується 4 лютого

1

УВАГА! Останній день реєстрації для проходження ЗНО-2016!

Автоматизоване створення веб-сайтів

1

У рамках училищного конкурсу «Мій найкращий урок» 26 лютого викладач Дівенко Ірина Олександрівна провела відкритий урок з інформатики на тему: «Автоматизоване створення веб-сайтів».

Тиждень іноземної мови

1

Позакласна робота з іноземної мови має велике значення. Ця робота не лише поглиблює і розширює знання іноземної мови, але й сприяє також розширенню культурологічного кругозору учнів, розвитку їхньої творчої активності, естетичного смаку і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни. Найцікавішою формою позакласної роботи є тиждень іноземної мови, який відбувсяу Роменському ВПУ наприкінці лютого.

Збір лідерів учнівського самоврядуванням Південного округу

1

Лідери учнівського самоврядування – молоде покоління.

Тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 15 по 19 лютого 2016 року в училищі пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

ВІДКРИЙ У СЕРЦІ ДОБРО

1

25 лютого о 16.00 в Роменському міському Будинку культури відбувся благодійний концерт «ВІДКРИЙ У СЕРЦІ ДОБРО» для Царенко Валерії та Клипа Максима.

Урок мужності на тему «Не скорені духом»

1

За ініціативи Міністерства інформаційної політики України 26 лютого відбудеться вшанування подвигу кримчан, які в 2014 році стали на захист державності та цілісності нашої країни. Цю дату оголошено Днем початку кримського супротиву.

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримала стипендію голови Сумської ОДА

1

24.02.2016 в актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань. До участі в заході також запросили і представників із нашого навчального закладу.

Пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін

1

У дружній та творчій атмосфері 23 лютого 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін за професіями: «водій автотранспортних засобів «категорії С», «кухар», «кондитер», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «кравець», «закрійник», «муляр», «штукатур», «лицювальник-плиточник», «слюсар з ремонту автомобілів», «електрогазозварник», «продавець продовольчих товарів», «продавець непродольчих товарів», «тракторист», «машиніст сільськогосподарського виробництва».

А сотню вже зустріли небеса...

1

19 лютого о 10:00 відбувся мітинг щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Небесної Сотні біля Меморіального знаку Героям-борцям за незалежність та суверенітет України.

Відбулися батьківські збори учнів випускних груп

1

На порядку денному були розглянуті такі питання: - підведення результатів атестації з навчальних предметів за І семестр 2015-2016 навчального року; - стан відвідування учнями занять; - умови проходження учнями випускних груп ЗНО.

Результати конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

1

У конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей» взяли участь групи: МШП-1,МШП-2, МШП-3, БС-5, ПП-1, ПП-2, ПП-3, АСЕ-1, АСЕ-2, М-2а, М-2б, ЕЛ-1, КЗ-2, КК-1, КК-2, КК-3. Важливість існуючих проблем у сфері охорони праці добре відобразили у своїх малюнках учні груп: КЗ-2, КК-2, МШП-1, БС-5, ЕЛ-1, ПП-3, МШП-3.

Тиждень професій торгівельної справи

1

У рамках тижня професій торгівельної справи, який проходив у ДПТНЗ “Роменське ВПУ”, з 8 по 12 лютого учнями професій “продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів” та викладачами і майстрами методичних комісій “Торгівельна справа” і “Товарознавство та комерційна діяльність” реалізовано цікаву і змістовну програму.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У ГУТРОЖИТКУ

1

В затишній атмосфері у кімнаті відпочинку у гуртожитку був проведений вечір до Дня всіх закоханих

Майстерності немає меж

1

Як стало вже традицією у нашому навчальному закладі напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив на подвір’ї створили дивовижні скульптури– пара сердець та символічний напис, які символізують кохання та прикрасили їх гірляндами.

В училищі зустріли День Cвятого Валентина

1

На другому поверсі традиційно пройшов конкурс на кращу стіннівку та валентинку.

Масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати»

1

8 січня у Роменському ВПУ відбувся масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати».

Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016»

1

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Розпочато конкурс «Мій найкращий урок»

1

У рамках конкурсу «Мій найкращий урок» протягом тижня з 8 по 13 лютого відбулися презентації уроків викладачів

Тиждень професій комп"ютерного спрямування

1

З 1 по 5 лютого в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп"ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань вихованців навчального закладу з предметів, а й популяризація даних спеціальностей серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

Експериментально-дослідницька робота

1

Зміна практичних завдань, які мають вирішувати ПТНЗ, спонукала колектив державного професійно-технічного закладу «Роменське вище професійне училище» за наукового супроводу фахівців Інституту професійно-технічної освіти НАПН України розпочати дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня за темою «Педагогічні основи управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки», спрямовану на вдосконалення структури і змісту управління училищем. Застосування нових підходів в управлінні професійно-технічним навчальним закладом покликане забезпечити підвищення мобільності ПТНЗ, його здатності своєчасно і адекватно реагувати на постійно змінюваний попит на регіональному ринку праці та ринку освітніх послуг. Реалізація завдань управлінської діяльності в умовах ринкової економіки спонукала до запровадження маркетингового управління професійно-технічним навчальним закладом шляхом використання маркетингових підходів, методів та інструментів управління.

Відбувся IV етап XVI Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

1

Відбувся IV етап XVI Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика. Місцем проведення став ДНЗ «Сумськитй хіміко-технологічний центр ПТО» м.Суми.

Конкурс малюнка

1

02 лютого у Роменському ВПУ відбулася виставка до конкурсу малюнка "Охорона праці очима дітей".

Переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України

1

01 лютого 2016 року до Роменського ВПУ завітали працівники військомату та провели інформаційно-агітаційний захід на тему "Переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України".

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 розпочинається 1 лютого

1

УВАГА! Реєстрація для участі в ЗНО-2016 розпочинається 1 лютого!

Подарунок із зони АТО

1

Син працівника Роменського ВПУ санінструктор Омельченко Микола передав у музей нашого навчального закладу прапор із зони АТО від ІІІ реактивного артилерійского дивізіону VII батареї.

Нагородження учасників конкурсу снігових фігур

1

27 січня в актовій залі нашого училищ відбулося нагородження учасників конкурсу снігових фігур.

Конкурс снігових фігур

1

26 січня, традиційно для нашого училища, відбувся конкурс снігових фігур.

Позитивно оцінили напрацювання творчої групи педпрацівників училища

1

18 січня у Національній академії педагогічних наук України відбулося чергове засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни

1

25 січня 2016 року запам`ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.

Випуск групи КК-б

1

Закінчилися роки навчання для учнів групи КК-б, що здійснювали підготовку за професією «Кухар».

Святкування Дня Соборності

1

22 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України.

Божественна Літургія з нагоди Дня святої мучениці Тетяни

1

25 січня о 9:00 у Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.

Відбулися загальноучилищні збори випускних груп

1

Одним із важливих питань, які розглядалися, було підготовка до ЗНО-2016 року. За допомогою презентаційного матеріалу батьків ознайомили з умовами реєстрації, графіком проведення та переліком предметів, які представлені для вибору на ЗНО-2016.

Річний план закупівель

1

Річний план закупівель 2016

Родись жито й пшениця…

1

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята. І дуже важливо у наш час технічного прогресу зуміти зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

Щедрий Вечір

1

За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки.

Відбулися заходи методичного тижня

1

З 4січня по 12 січня 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» З 4січня по 12 січня 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися заходи методичного тижня

Різдвяні колядки

1

6 січня, вже вкотре, учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» пройшлися з колядками та вінчівками, привітавши працівників та ветеранів навчального закладу з прийдешніми святами.

Новий рік для малечі

1

Традиційно, новорічне дійство для дітей працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створили активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет.

З Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новорічний концерт

1

Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Андріївські вечорниці у гуртожитку

1

Є у нашого народу чудова традиція - святкувати вечорниці. 10 грудня у гуртожитку відбулися Андріївські вечорниці.

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНІВ, БАТЬКІВ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

1

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНІВ, БАТЬКІВ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Новорічні подарунки для воїнів АТО

1

25 грудня, напередодні Нового року та Різдва, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО вітальні листівки різноманітні смаколики, це: пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, сало і м"ясо, різноманітні солодощі тощо.

У групі КК-4 пройшла перевірочна робота

1

У групі КК-4 пройшла перевірочна робота з професії "кондитер" ІІІ розряду з майстрами виробничого навчання Токар Веронікою Володимирівною та Конопленко Іриною Василівною.

Буржуйка для воїнів АТО

1

Педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ активно долучився до виготовлення буржуйки для воїнів АТО, яку потім передали на схід.

Відмінні результати у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015»

1

9 листопада 2015 року в Україні проходив Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015».

Відкриття головної ялинки навчального закладу

1

Вже стало гарною традицією збиратися всім учнівським та педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні Святого Миколая та під гучні оплески й слова «Ялинко, засяй» - відкривати новорічну красуню – головну ялинку навчального закладу, що вже прикрасила подвір`я училища.

Святий Миколай здійснює мрії

1

Не оминає ніколи Миколай ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та із задоволенням виконує бажання учнівського й педагогічного колективів училища.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Тиждень хімії, біології та географії

1

Тиждень хімії, біології та географії – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня хімії, біології та географії викладачу дається ще одна можливість - розкривати в учнів науковий інтерес до даних предметів, бажання їх пізнавати. Крім того, до підготовки та проведення предметного тижня необхідно залучати учнів. Це сприяє розширенню кругозору учнів, виховує почуття власної необхідності та почуття відповідальності.

Конкурс на кращу новорічну прикрасу

1

Напередодні Нового року в групі КК-2 пройшов конкурс на кращу новорічну прикрасу.

Листівка про позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб

1

Листівка про позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб

Святковий гала-концерт

1

Цього року Тиждень учнівського самоврядування вразив своїми ідеями та нововведеннями. Так, за участі лідерів Учнівської ради та артистів Роменського ВПУ було проведено святковий гала-концерт "У пошуках нових зірок", участь у якому взяли найкращі виконавці.

Всеукраїнський тиждень права

1

З метою підвищення рівня правової освіти та виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до суспільства і держави, формування вміння визнавати пріоритет прав людини, поважати цінності демократичного суспільства у Роменському вищому професійному училищі з 07 по 11 грудня 2015 року проходив Всеукраїнський тиждень права.

«Вся влада – учнівським радам!»

1

Бути дорослим – не просто - в цьому переконалися активісти навчального закладу під час проведення уроків. Вже не вперше учні Роменського ВПУ на кілька годин помінялися ролями з викладачами, щоб на собі відчути, що таке педагогічна діяльність.

«Училище – наша дружня родина»

1

За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина». За звання переможця змагалася команда викладачів « За мирне майбутнє» та команда учнів «Діамант».

У вівторок пройшла загальноучилищна лінійка

1

Найактивнішими протягом Тижня були члени Учнівської ради, які вкотре показали, що можуть самостійно приймати рішення, допомагати адміністрації училища, бути ініціативними та громадсько свідомими, при цьому, весело та дружньо відпочивати у колі друзів, знайомих, наставників, проводивши загально училищну лінійку.

Почався Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування. Як і завжди, цьогоріч він був насичений захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями, святковими концертами, що принесли масу задоволення та приємних спогадів учнівському й педагогічному колективам навчального закладу.

Вітаємо чоловіків!

1

У цей день ми вшанoвуємo усіх чоловіків, які у лавах Збрoйних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави та знаходяться поруч!

Подарунки до свята військовим із зони АТО

1

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було зібрано та передано військовим в зону АТО різноманітні смаколики: це і пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, і сало, консерви, різноманітні солодощі тощо.

Відкритий урок

1

2 грудня в училищі відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Товстоп’ят Галини Іванівни на тему "Оволодіння навичками роботи на ЕККА в режимі програмування назви товару, ціни та штрих-кодів".

Відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

1

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров"я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров"я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Сьогодні бути українцем – це модно!

1

З метою відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник», метою якої було утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до них об"єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи

1

21 листопада 2015 року о 10.00 біля пам"ятника Т.Г. Шевченку відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому взяли участь і представники з нашого навчального закладу.

На лінійці вітаємо переможців

1

Головним питанням порядку денного стало привітання Стрижевської Олександри та Мовчан Ірини Володимирівни, які отримали за результатами конкурсу дві бронзові медалі та два дипломи третього ступеню Першого Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST 2015», який проходив у Києві.

Тиждень безпеки дорожнього руху

1

З метою поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних подій та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму з 9 по 13 листопада проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

1

Проблема захисту людини від небезпеки у різних умовах її перебування виникла одночасно з появою на Землі наших далеких пращурів. Це були небезпечні природні явища, певні представники біологічного світу. Згодом стала з"являтися небезпека, творцем якої стала сама людина. У теперішній час людина більше всього страждає від небезпек, які сама ж і створила. Вона живе і діє в умовах потенційних небезпек, що постійно змінюються.

Конкурс знавців української мови

1

10 листопада з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу проведено I етап міжнародного конкурсу української мови ім. П.Яцика та І етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.ШЕВЧЕНКА.

Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить

1

Під керівництвом викладачів української мови цікаво і змістовно пройшла виховна година «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить».

Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015»

1

З 4 по 6 листопада 2015 року, в рамках Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, проходив Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015». Фестиваль був організований Українським кулінарним союзом за сприянням Київського національного торговельно-економічного університету.

У конкурсі «Бобер» взяли участь учні училища

1

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

1

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.

Година спілкування: «Залежність від комп’ютерних ігор»

1

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить організованій виховній роботі.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

1

З метою проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, підвищення рівня обізнаності учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності, виховання в учнів навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, формування у молоді світоглядних та етичних основ здорового способу життя, запобігання нещасним випадкам в ДПНЗ «Роменське ВПУ» з 02.11.2015 року по 06.11.2015 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Це повинен знати кожен

1

Головна мета безпеки життєдіяльності полягає у тому, щоб сформувати в людини свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої безпеки й безпеки тих, хто її оточує.

У пошуках нових зірок

1

«Ми шукаємо таланти!» - саме під таким девізом пройшов в Роменському ВПУ щорічний творчий конкурс «У пошуках нових зірок», що покликаний відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе.

29 жовтня пройшов вебінар

1

29 жовтня пройшов вебінар, організований НМЦ ПТО у Сумській обл. Було проведено заняття постійно діючого навчального семінару заступників директорів з навчально-методичної та навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів з теми “Ведення ділової документації в закладах ПТО”.

ЕКСКУРСІЯ НА ПІДПРИЄМСТВО ПАТ «ТРАКТОРОЗАПЧАСТИНА»

1

В рамках соціального партнерства та подальшої співпраці щодо підготовки робітничих кадрів 28 жовтня 2015 року учні групи ЕГЗ-2, які навчаються за професіями «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ПАТ «Роменський завод Тракторозапчастина».

VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu»

1

20-25 жовтня 2015 року в м.Києві відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu»

ОГОЛОШЕННЯ

1

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради оголошує про веб-портал із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді «Моя кар’єра». « Міністерством молоді та спорту України у партнерстві із Програмою розвитку ООН в Україні створено платформу із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді – портал «Моя кар’єра» (www.mycareer.org.ua).

Тиждень правових знань

1

З 5 по 9 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань присвячений міжнародному Дню юриста

Від призовника до захисника

1

Цього тижня для учнів училища було влаштовано свято патріотичного напрямку - «Від призовника до захисника». Організували захід керівники спортивних секцій та активісти учнівського самоврядування.

Традиційна загальноучилищна лінійка

1

Традиційна загальноучилищна лінійка відбулася і цього вівторка напередодні Дня захисника України.

Низький уклін і тричі СЛАВА

1

За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Українські захисники!

День захисника України у Роменському ВПУ

1

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

У рамках Тижня правових знань

1

У рамках Тижня правових знань у Роменському ВПУ учні зустрілися з інспектором РПКВІ Різником Олександром Вікторовичем та тимчасово виконуючим обов"язки начальника сектора КМСД Ситником Дмитром Миколайовичем.

Підготовка до зими продовжується

1

В старому корпусі закладу здійснюється не лише нове перекриття покрівлі, а й утеплення та гідроізоляція.

Відзначення Дня працівників освіти

1

Привітати педагогічний колектив та ветеранів освітянської ниви ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професійним святом – Днем працівників освіти зібралися в актовому залі навчального закладу напередодні свята.

Посміхнись життя прекрасне

1

10 вересня 2015 року у ДПТНЗ Роменське ВПУ відзначали Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. На жаль, статистика свідчить, що з кожним роком таких трагічних випадків у розвинених країнах стає все більше і більше. Україна не є виключенням. Всесвітній день запобігання самогубствам проводиться з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності по запобіганню самогубствам у всьому світі. Суїцид входить до числа трьох основних причин смерті людей у віці 15-44 років у всьому світі. При цьому на кожну людину, що зробила самогубство, доводиться 20 або більш осіб, що намагалися накласти на себе руки.

Привітання педагогічних працівників від учнів

1

Привітання педагогічних працівників від учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Привітання директора ДПТНЗ

1

Шановні колеги! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Активно готуємося до зими

1

З самого початку нового навчального року у Роменському ВПУ почалася активна підготовка до зимового періоду.

Посвята в першокурсники

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ нещодавно пройшло офіційне посвячення у першокурсники. Свято розпочалося урочистою лінійкою, у ході якої щирі вітання та поздоровлення прозвучали від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана.

Пройшли батьківські збори учнів перших курсів

1

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 23 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

У Роменському ВПУ було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос

1

Традиційно, у вересні, згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань, було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос.

Обласний навчально-методичний семінар

1

21 вересня 2015 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний навчально-методичний семінар на тему: «Використання якісних електронних педагогічних засобів для розробки електронного контенту». Наш навчальний заклад представляла викладач інформатики Дівенко Ірина Олександрівна.

Проголосуй за ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»

1

Інтернет-голосування «Найпопулярніший заклад профтехосвіти Сумщини»