Подати заяву для вступу

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД ПРИ УСКЛАДНЕННІ ПОГОДНИХ УМОВ

1

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів та хуртовин. З оголошенням попередження про можливі снігові замети – необхідно обмежити пересування за межами помешкань.

Спортивні змагання серед працівників Роменського ВПУ

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2017-2018 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Вивчення педагогічного досвіду в Роменському ВПУ

1

11.01.2018 року у Роменському ВПУ відбувся методичний діалог «Мій педагогічний досвід».

Методичний фестиваль для викладачів та майстрів виробничого навчання Роменського ВПУ

1

10.01.2018 року в Роменському ВПУ було проведено методичний фестиваль на тему: «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрових компетентностей учасників освітнього процесу».

У Роменському ВПУ розпочався методичний тиждень

1

Презентація екологічного проекту «Проблема утилізації відходів СТО».

Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація першокурсників до навчання в Роменському ВПУ»

1

Під час зимових канікул відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів І курсу до навчання в училищі».

Ромни зустрічали звільненого кіборга Олександра Морозова

1

Після трьох років полону – додому!

Міністр Л.М. Гриневич відзначила роботу викладача Роменського ВПУ

1

Викладача Роменського ВПУ Яцменко Світлану Миколаївну нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки України

Учень Роменського ВПУ - переможець VIII Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!»

1

Учень 4 курсу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренко Руслан отримав Диплом ІІІ ступеня у номінації «Стаття»

Очікування новорічного дива

1

Новорічні ранки в кожному навчальному закладі - це чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх рідні та близькі! Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Новорічний настрій у Роменському ВПУ

1

Новорічні свята — це завжди щось надзвичайно чарівне! Із дитинства ми поєднуємо разом відчуття свята, пухнастий сніг, запах ялинки, червоний одяг Діда Мороза й найтаємнішу ніч, коли новорічними зірочками й ліхтариками висвічується нескінченна дорога наших мрій. І ми посміхаємось, і трохи сумуємо… чомусь. Ми дивимося на те, що встигли, і знову мріємо! Мріємо із найпрекраснішими надіями і сподіваннями на краще!

Звіт про проведення тижня природничих дисциплін

1

Біологія, хімія, географія… «їх пильний сміливий погляд проникає у вогненну масу Сонця, і в пітьму земної кори, і в невидимі частки вашого серця, і в безмовне життя дерева. Вони дивляться скрізь, завзято шукають початок життя…» (М. Горький)

Виставка-конкурс «Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні казкові…»

1

Напередодні Нового року зазвичай землю вкриває снігова ковдра, блищать, сяють сніжинки у світлі ліхтарів. Якщо зазирнути в освітлені вікна будинків, можна побачити там вбрані ялинки, іграшки та гірлянди, які світяться кольоровими вогниками. А у населених пунктах біля високих міських ялинок збирається багато людей, які хочуть зустріти Новий Рік на святковому гулянні.

Основні моменти щодо проведення пробного ЗНО-2018

1

Шановні батьки та учні Роменського ВПУ, зверніть увагу на терміни реєстрації та здачі пробного ЗНО-2018

ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти

1

Викладачі методкомісій природничого та суспільно-гуманітарного циклів узяли участь у пролонгованих дистанційних семінарах Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Організація виробничого навчання в умовах виробництва – нагальна вимога сьогодення

1

Тісна співпраця навчального закладу з соціальними партнерами є запорукою підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів з їх подальшим працевлаштуванням.

«Усміхнись і привітай! Новий рік свій зустрічай!»

1

Новорічні свята завжди несуть із собою якісь особливі відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято очікують не лише діти, а й дорослі.

Загадковий охоронець вогнища святкового

1

Мабуть, кожен із нас у важкі моменти життя, коли потребував якоїсь підтримки, не один раз шепотів: «Батюшка, Миколаю-угоднику, допоможи, захисти…». Ми звертаємося до нього як до заступника, до захисника роду людського і хочемо, щоб він не обійшов нас своєю добротою і допомогою.

Національній академії педагогічних наук України - 25 років

1

15 грудня 2017 року у конференц-залі Національної академії педагогічних наук України відбулася презентація книги "Національна академія педагогічних наук України - 25 років".

Роменське ВПУ вшанувало учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

1

Щороку 14 грудня вся Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – наймасштабнішої катастрофи в історії країни. Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналися до громади міста біля пам’ятного знаку героям-чорнобильцям, поклавши квіти та згадавши тих громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

А й на Андрія…

1

13 грудня одне з великих та улюблених свят – день Св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити. Андріївські вечорниці були проведені й в гуртожитку Роменського ВПУ.

Тиждень права в Роменському ВПУ

1

11 грудня викладачами правознавства Король А. М. та Дівенко І. О. було проведено виховні години присвячені Дню прав людини.

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

1

Конкурс проводиться щороку у два сезони (кожне півріччя) на добровільних засадах за двома конкурсними програмами з ІТ проектів та кіберспорту.

Дарунки військовослужбовцям у зону АТО

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який небайдужий до долі країни та військовослужбовців, висловлює щирі вітання на адресу захисників країни, а також з нагоди свята приготував дарунки військовим в зону АТО.

«Вся влада – учнівським радам!»

1

7 грудня 2017 року в День місцевого самоврядування в училищі пройшла акція «Вся влада – учнівським радам!».

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ продовжується

1

Продовжився Тиждень учнівського самоврядування в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведенням звітно-виборчої конференції. За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина».

Розвиток партнерства між роботодавцями і закладами професійно-технічної освіти – головна умова підготовки робітничих кадрів для галузі громадського харчування

1

5 грудня 2017 року відбулася регіональна галузева нарада з напрямку «Громадське харчування» за темою «Розвиток партнерства між роботодавцями і закладами професійно-технічної освіти – головна умова підготовки робітничих кадрів для галузі громадського харчування».

Вітальна акція «З Днем Збройних сил України»

1

6 грудня – вся Україна відзначає День Збройних сил України. Саме в цей день зі святом вітаємо наших лицарів і захисників, даруючи їм подарунки та чарівні посмішки. Привітали чоловіків і в Роменському ВПУ.

Тиждень учнівського самоврядування в Роменському ВПУ набирає обертів

1

У Роменському ВПУ продовжується Тиждень учнівського самоврядування.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1

1 грудня в Роменському ВПУ стартував Тиждень учнівського самоврядування, у рамках якого заплановано проведення членами Учнівської ради безліч різноманітних акцій, заходів, конференцій. Розпочали Тиждень проведенням акції «Червона стрічка», приуроченої до Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими.

Зустріч випускників. 30 років потому

1

23 листопада 2017 року відбулася зустріч випускників 1988 року, які навчались за професією «Кухар». Зустріч розпочалась дзвоником та перекличкою присутніх. Декого не відразу й впізнали. Треба було знайомитись заново.

ЗНО – іспит, не складніший за інші, проте він має свою специфіку

1

У рамках інформаційної кампанії щодо ЗНО-2018, відповідно до плану спільних дій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) та Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 31.10.2017, на виконання листа ХРЦОЯО від 21.11.2017 № 10/21-25/390 «Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей ЗНО-2018», в училищі з 27 листопада по 30 листопада 2017 року були проведені позаурочні заходи для ознайомлення учнів груп АСЕ-3, МШП-3, КК-3, ПП-3 із особливостями доступу до сайту УЦОЯО та навігацією роботи в ньому. Зокрема учні отримали відповіді на запитання.

В училищі пройшла педагогічна рада

1

Наприкінці листопада в Роменському ВПУ пройшло засідання педагогічної ради.

Виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті»

1

Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в бібліотеці ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті».

Засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості» Роменського ВПУ

1

У листопаді відбулось засідання МК викладачів та майстрів «торгівельної справи і легкої промисловості», де майстри в/н з професії продавець продовольчих і непродовольчих товарів Демченко М.М. та Тавстоп’ят Г.І. представили розроблений ними робочий зошит з теми «Робота на реєстраторах розрахункових операцій», в якому вони в доступній формі представили питання, завдання, кросворди, ситуаційні задачі теми.

План заходів Тижня учнівського самоврядування

1

До вашої уваги план заходів Тижня учнівського самоврядування в ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Роменське ВПУ вшанувало пам’ять жертв Голодомору

1

25 листопада 2017 року в місті Ромни відбулися жалобні заходи з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у заходах, згадавши найтрагічнішу дату для всього українського народу, уклонившись мільйонам загиблих, десяткам мільйонів ненароджених, понівеченим людським долям, виснаженій душі українського народу.

Година історичної правди «Скорботні сторінки достовірної народної пам’яті»

1

Напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні у Роменській районній бібліотеці проведено годину історичної правди «Скорботні сторінки достовірної народної пам’яті» для учнів ДПТНЗ «Роменського ВПУ». Зокрема, участь у годині взяли учні груп К-1 (майстри в/н – Микитенко Д. С., Конопленко І. В.) та ПП-3 (майстри в/н – Демченко М. М., Гайдук К. В.)

Виховна година про Героїв «Небесної сотні»

1

У рамках відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник»/

Упровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників – реалії сучасного професійного навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників – реалії сучасного професійного навчання

1

Головним завданням сучасного професійно-технічного навчання в умовах стрімких змін - є підготовка кваліфікованих робітників і молодших спеціалістів, здатних до самореалізації, швидкого реагування до потреб ринку праці, активна участь у соціально-економічних і культурних процесах країни та світу. Тому, в останній час, помітним стає цікавість до тих освітніх технологій, моделей та інновацій, які здатні забезпечити високу якість підготовки кваліфікованих робітників та реалізацію освітніх державних стандартів і програм.

Звіт про проведення Тижня української мови

1

З метою виховання у підростаючого покоління щирої любові до українського слова у Роменському ВПУ із 07.11.2017 до 16.11.2017 р. проводився тиждень української мови.

Спортивні новини Роменського ВПУ

1

Учні Роменського ВПУ беруть активну участь у різноманітних спортивних змаганнях та турнірах.

«Ми шукали Європу, а знайшли Україну»

1

21 листопада 2017 року вся Україна відзначає День Гідності та Свободи, вшановуючи патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 та у листопаді 2013 - лютому 2014 років постали на захист ідеалів та прав українського народу.

Регіональна галузева нарада за тематикою: «Підготовка робітників для легкої промисловості та сфери побуту в контексті комплексного розвитку соціального партнерства в регіоні»

1

16 листопада 2017 рокуна базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти здизайну та сфери послуг» відбулася регіональна галузева нарада за тематикою: «Підготовка робітників для легкої промисловості та сфери побуту в контексті комплексного розвитку соціального партнерства в регіоні», відкрито навчальний-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Швачка», «Кравець», «Закрійник».

17 листопада - Міжнародний день студента

1

17 листопада, з року в рік, уся Україна відзначає Міжнародний день студента. Члени учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також долучилися до святкування Міжнародного дня студента. Вони провели для учнівського та педагогічного колективів училища вітальну акцію «Святкова лотерея передбачень».

«Всі ми – різні, всі ми - рівні»

1

16 листопада, в Міжнародний день толерантності, учні, які проживають в гуртожитку Роменського ВПУ, зібралися на годину спілкування «Всі ми – різні, всі ми - рівні».

Тиждень толерантності в Роменському ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» теж активно долучився до святкування дня толерантності.

«Збережемо Землю для наступних поколінь»

1

У листопаді 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся захист екологічного проекту «Проблема утилізації відходів СТО» учнями групи 3 курсу з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Збережемо Землю для наступних поколінь».

Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2017»

1

14 листопада 2017 року в Україні проходив Міжнародний конкурс з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2017».

«У пошуках нових зірок» серед учнів 4 та 5 курсів Роменського ВПУ

1

16 листопада пройшов третій заключний день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Це мистецьке свято має на меті відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе у повній мірі.

Роменське ВПУ продовжує шукати таланти

1

Другий день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок» пройшов цікаво та досить насичено. Учні других та третіх курсів, які змагалися за звання кращого артиста, були креативними, оригінальними та відзначилися гарними задумками своїх номерів.

25 секретів як підкорити систему ЗНО

1

Увага! Інформація про ЗНО!

Стали відомі основні моменти ЗНО-2018

1

Візьміть до уваги!

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

14 листопада під девізом «Ми шукаємо таланти!» в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!».

ГАЗ - небезпечна речовина

1

ГАЗ - суміш природного або скрапленого газу з повітрям є вибухонебезпечною. Не треба самостійно ремонтувати або перебудовувати газові мережі та обладнання.

На лінійці – важливі оголошення

1

14 листопада на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка. Адміністрація училища довела до відома учнівського та педагогічного колективів навчального закладу деякі оголошення.

Учні училища відвідали Роменський краєзнавчий музей

1

Учні училища, які приїхали навчатися до Роменського вищого професійного училища з інших міст та районів і мешкають у гуртожитку навчального закладу, 7 листопада 2017 року разом з соціальним педагогом, вихователем гуртожитку Прокопенко Тетяною Іванівною, відповідно запланованих виховних заходів, відвідали Роменський краєзнавчий музей.

Правила поведінки, виконання яких практично унеможливить трагічне зіткнення людини з грозовим розрядом

1

Зверніть увагу!

Участь у Міжнародних виставках харчової промисловості - найкраща можливість ознайомлення з тенденціями розвитку ресторанної галузі, яка надає молоді поштовх до творчих злетів у професії

1

8-10 листопада 2017 року на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбулася очікувана подія FoReCH - Міжнародний экспофорум ресторанно-готельного бізнесу FoReCH 2017 – який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства. Ексклюзивні майстер-класи, освітні семінари і лекції сприяють розвитку ринку ресторанно-готельного сектора в Україні. На форумі були представлені новинки кращих компаній-лідерів ресторанного ринку устаткування і продуктів харчування, ідеї і рішення висококласних шеф-кухарів і експертів готельного сервісу.

Правила поведінки при наближенні урагану, зливи

1

Із отриманням попередження про наближення урагану, зливи(штормового попередження) негайно слід удатися до проведення запобіжних робіт. Головна умова — не піддаватися паніці. Діяти грамотно і свідомо, утримуватися від нерозумних вчинків, надавати допомогу потерпілим.

«Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом»

1

9 листопада 2017 року ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро та привітно зустріло гостей – учасників збору Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ. Зустріч пройшла під девізом: «Учнівське самоврядування – гідний партнер у демократичному управлінні навчальним закладом». До училища завітали молоді, ініціативні, творчі, креативні та рішуче налаштовані на зміни в суспільстві учні професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Сильні вітри, шквали та смерчі — стихійне лихо, яке може статися в будь-яку пору року

1

При отриманні попередження про загрозу слід дотримуватися встановленого порядку, без зволікання вийти в безпечні місця.Сильні вітри, шквали та смерчі — стихійнелихо, яке може статися в будь-яку пору року.

Проведено загальноучилищну лінійку

1

7 листопада 2017 року пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої увазі учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було поінформовано деякі оголошення.

Семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів в/н за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

1

1-2 листопада 2017 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у рамках проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» був проведений семінар з підвищення кваліфікації викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».Брав участь у роботі семінару і представник ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - майстер виробничого навчання Кревсун Володимир Володимирович.

Перевірили рівень знань учнів групи БС-4

1

Ось так і осінній урожай знань збирали 2-3 листопада 2017 року учні групи БС-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» під час проведення державної кваліфікаційної атестації з професії муляр 5 розряду.

ЧАДНИЙ ГАЗ – ЦЕ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНО

1

ЯК РОЗПІЗНАТИ НЕБЕЗПЕЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЧАДНОГО ГАЗУ ТА ЗАПОБІГТИ ОТРУЄННЮ?

Виробнича практика – запорука якісної підготовки кваліфікованого робітника

1

Виробнича практика – це невід`ємна частина навчального процесу, а її головна мета — вдосконалення набутих учнями знань та формування практичних навичок з професії за освітньо-кваліфікаційним рівнем.

Учні Роменського ВПУ відзначили свято Хелловіну

1

У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Останні роки воно стало доволі традиційним в Україні, і хоч деякі люди вважають його несумісним з українськими звичаями та традиціями, все ж учні Роменського ВПУ приєдналися до проведення свята та створили для себе день «страшної радості».

ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ

1

Протипоже́жна профіла́ктика — це комплекс організаційних і технічних заходів, які спрямовано на підтримання безпеки людей, на попередження пожеж, локалізацію їх поширення, а також створення умов для успішного гасіння пожежі.

БЕЗПЕКА КОРИСТУВАННЯ ЕЛЕКТРООБІГРІВАЧАМИ

1

З настанням перших осінніх заморозків перед більшістю людей постає проблема обігрівання житла. Для забезпечення комфорту використовуються електрообігрівачі, печі, каміни, а дехто – навіть газові плити, що аж ніяк не призначені для цього. Через це в осінньо-зимовий період різко збільшується кількість пожеж. За статистикою, причина кожної з них – неякісний обігрівач або недотримання правил його експлуатації.

Змагання з настільного тенісу пройшли в Роменському ВПУ

1

25 жовтня 2017 року в приміщенні спортивної зали ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з настільного тенісу в залік спартакіади серед навчальних груп училища.

Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та шоста міжнародна виставка «WorldEdu»

1

24 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття виставки «Інноватика в сучасній освіті» та шоста міжнародна виставка «WorldEdu». Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 587 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Участь у виставці також взяв ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

Змагання «Козацька наснага» пройшли в Роменському ВПУ

1

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов перший етап змагань.

«Роль інформатики та інформаційних технологій у соціалізації учнівської молоді»

1

25 жовтня 2017 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся обласний науково-практичний семінар викладачів інформатики закладів професійно-технічної освіти на тему «Роль інформатики та інформаційних технологій у соціалізації учнівської молоді».

«Навчально-виробнича діяльність – шлях до професійної майстерності учнів ПТНЗ»

1

На базі ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» 18-19 жовтня 2017 року пройшов семінар-практикум старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Навчально-виробнича діяльність – шлях до професійної майстерності учнів ПТНЗ». Модератор семінару – Скиба Віктор Михайлович, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

На лінійці – важливі оголошення

1

24 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка.

«Формування культури спілкування учнів у сім’ї»

1

18.10.2017 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 відбулося методичне об`єднання практичних психологів навчальних закладів міста.

Увага! Оголошення!

1

Інформація про проведення ЗНО у 2017-2018 навчальному році!

«Станція призначення - життя». Заходи до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

1

До проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені різноманітні заходи.

Стажування – ще один шлях до професійного успіху молоді

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» соціальне партнерство представлене як система соціально-педагогічної взаємодії майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів із представниками підприємств.

Важливе повідомлення!

1

До уваги учнів Роменського ВПУ!

Увага! Оголошення!

1

До уваги учнів училища!

Зверніть увагу!

1

До уваги учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"!

На лінійці – важливі питання

1

17 жовтня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка, на якій зібралися учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Солодкі подаруночки дорогим захисникам!

1

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві, 14 жовтня відзначається День Захисника України. Лише найтепліші, радісні та щиросердечні привітання отримують в цей день чоловіки.

Пошановувачі Шевченкового Слова

1

10 жовтня у Роменському ВПУ стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка.

Олімпіада – один із способів перевірити знання

1

9 жовтня учні виконували завдання з української мови та літератури, а 10 жовтня вже змагалися за право бути найкращими з англійської мови.

Порушників правил внутрішнього розпорядку – до відповідальності

1

Питання життєдіяльності навчального закладу розглядали у ході загальноучилищної лінійки 10 жовтня 2017 року.

«Подаруй посмішку»

1

У 2017 році день посмішки припав на 6 жовтня. Тож, члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ» разом з психологічною службою навчального закладу провели цього дня акцію «Подаруй посмішку».

В училищі пройшло щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді

1

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту й наказу ДПТНЗ «Роменське ВПУ», 4-5 жовтня в навчальному закладі було проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді.

Роменське ВПУ посіло ІІ місце у міських змаганнях з легкоатлетичного кросу

1

5 жовтня на стадіоні ім. Володимира Окіпного відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в залік міської спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

ІІ етап змагань з легкоатлетичного кросу пройшов у Роменському ВПУ

1

У рамках підготовки до обласних змагань з легкоатлетичного кросу 4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений ІІ етап змагань, в яких взяли участь учні І-V курсів.

Заходи щодо цивільного захисту та дій в умовах терористичного акту учасників навчально-виробничого процесу (лист від 19.09.2017 р. № 3-745).

1

Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту (наказ Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 23.03.2015 р. № 167).

Батьківські збори учнів І курсу

1

4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Зверніть увагу!

1

Інформація: Придбано матеріалів для господарчих потреб та на навчальні цілі в грошовій формі за рахунок спонсорського рахунку за січень-вересень 2017 року. Дарунки від фізичних та юридичних осіб, які надійшли в січні-вересні 2017 року. Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-вересень 2017 року.

Роменське ВПУ відзначило День працівників освіти!

1

Напередодні свята в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище» відбувся концерт.

Учні Роменського ВПУ привітали з Днем працівника освіти!

1

Численні поздоровлення на адресу сіячів знань та наставників лунали від учнів Роменського ВПУ.

На лінійці – слова вдячності та нагороди

1

Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.

Овчаренко Руслана, учня Роменського ВПУ, обрано Президентом ОРЛУС ПТНЗ Сумщини

1

Вітаємо з обранням Президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини – учня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Овчаренка Руслана, який нині є заступником Президента учнівської ради Роменського ВПУ.

Участь в програмі «Громадський бюджет»

1

У рамках програми «Громадський бюджет» міста Ромни проводилися навчання на тренінгах щодо складання проектів, пов’язаних з покращенням життя в місті.

Учні Роменського ВПУ отримали сертифікати Академії професійної освіти «Меркур»

1

Сертифікати Академії професійної освіти «Меркур», які підтверджують виконання індивідуальної програми стажування, отримали учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які влітку проходили стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Пам`ятка про правила поводження в разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів

1

УВАГА! Сьогодні терористичні акти здійснюються з використанням вибухових пристроїв і предметів, часто замаскованих під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки, поміщених у звичайні портфелі, сумки, банки, пакунки і залишених у багатолюдних місцях.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Стажування за кордоном - ще один крок до підвищення професійної майстерності учнів

1

Влітку 2017 року учні училища проходили стажування у готелях Словацької республіки за професіями «Кухар, кондитер». З Академією професійної освіти «Меркур» укладений договір про здійснення та проведення професійного навчання і стажування на базах ресторанів готельних комплексів Словаччини.

Вибори до Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошуємо до участі у виборах Президента Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування!

Учні Роменського ВПУ відвідали Міжрегіональний центр швидкого реагування в місті Ромни

1

22 вересня 2017 року в рамках виконання навчальної програми з техніки безпеки та життєдіяльності та з метою патріотичного виховання молоді, учні Роменського ВПУ завітали до Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в місті Ромни.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

1

Вогонь здавна став надійним помічником у житті людей. Разом з тим необережне поводження з ним може призвести до виникнення пожежі.

Соціальне партнерство – необхідна умова покращення працевлаштування випускників

1

Співпраця навчального закладу і роботодавця – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки кваліфікованих робітників та їх подальшому працевлаштуванні. Співробітництво з підприємствами різних форм власності, перш за все, полягає в тому, що вони надають робочі місця для учнів училища і створюють належні умови для відпрацювання професійних умінь і навичок. У постійному професійному пошуку вивчається попит роботодавців, новітні технології праці та організація роботи для того, щоб забезпечити саме для них необхідний рівень підготовки робітників.

Година спілкування з представниками правоохоронних органів

1

13 вересня у Роменському ВПУ відбулася зустріч старшого інспектора ювенальної поліції Ситника Д. М. з учнями училища, які проживають у гуртожитку.

«Вечір знайомств» у гуртожитку Роменського ВПУ

1

14 вересня в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшло свято «Вечір знайомств».

Підвели підсумки Тижня фізичної культури і спорту

1

19 вересня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої учнівський та педагогічний колективи навчального закладу підвели підсумки минулого тижня та окреслили завдання на наступний.

Роменське ВПУ яскраво відзначило День міста

1

Наприкінці вересня славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Це свято об’єднує усіх мешканців та гостей міста, і кожен відчуває себе частинкою великої щасливої родини.

«Переможний вересень 43-го»

1

16 вересня 2017 року місто Ромни відзначало 74-ту річницю визволення від фашистських загарбників.

В училищі пройшов Тиждень фізичної культури і спорту

1

У рамках відзначення Всеукраїнського олімпійського уроку та Тижня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд різноманітних спортивних заходів.

Тісна співпраця з роботодавцями – запорука працевлаштування випускників

1

13 вересня учні груп електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів провели екскурсію на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка».

Свято Першокурсника у Роменському ВПУ!

1

12 вересня 2017 року учні І курсів офіційно отримали звання Першокурсника під час свята - Посвята в першокурсники. Традиційно воно відбулося на березі річки Роменка, де гарна погода, яскраве сонечко, мальовнича осіння природа також вітали «першачків» зі святом.

Урочиста загальноучилищна лінійка

1

12 вересня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка. Цього разу вона була урочистою. Щирі вітання лунали на адресу учнів І курсу, адже саме в цей день відбулося свято - Посвята в першокурсники.

«В житті багато перешкод»

1

З початком нового 2017-2018 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочали проводити виховні години, що є однією з найпоширеніших форм організації виховної роботи в навчальному закладі.

Стоп суїцид! Всесвітній день запобігання самогубствам

1

З метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища в навчальному закладі 11 вересня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками психологічної служби спільно з лідерами учнівського самоврядування було проведено ряд акцій.

День фізичної культури і спорту

1

Щороку у другу суботу вересня всі українці відзначають День фізичної культури і спорту України. З нагоди свята в місті Ромни було проведено безліч різноманітних спортивних заходів та змагань. Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли активну участь у спортивних заходах та показали хороші результати.

Національний український символ – тризуб прикрасив подвір’я Роменського ВПУ

1

До нового навчального року, з метою популяризації державних символів та виховання в суспільства й молоді зокрема, поваги до них, силами працівників училища на одній із клумб було створено Державний герб, один із офіційних символів України, що має вигляд золотого тризуба на блакитному фоні.

Щовівторка – загальноучилищна лінійка

1

Незважаючи на несприятливу погоду учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не порушили чудову традицію, а зібралися у новому навчальному році на загальноучилищну лінійку, яка традиційно проходить щовівторка на подвір’ї навчального закладу.

«Україна починається з тебе»

1

1 вересня 2017 року для учнів груп КК-4, К-2, К-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професіями «кухар» та «кухар, кондитер» (майстри виробничого навчання Мовчан І. В., Микитенко Д. С., Конопленко І. В.) у читальному залі центральної міської бібліотеки для дорослих ім. Б. Антоненка-Давидовича було проведено урок державності з теми «Україна починається з тебе».

Прекрасні миті життя в об’єктиві фотокамери

1

Уже кілька років поспіль у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» існує гарна традиція – фотографування 1 вересня педагогічного колективу.

У Роменському ВПУ пролунав перший дзвоник

1

Закінчилося яскраве та насичене різними емоціями літо. І знову ранок першого вересневого дня зазвучав знайомими мелодіями першого дзвоника, а подвір’я Роменського ВПУ замайоріло різнобарвними осінніми квітами та щирими посмішками учнів навчального закладу.

Новий навчальний рік розпочався педагогічною радою

1

Традиційно новий навчальний рік у Роменському ВПУ розпочинається педагогічною радою. Працівники діляться з колегами новими задумами та ідеями, окреслюють завдання на навчальний рік.

Зверніть увагу!

1

Продовжено набір на навчання!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у п`ятницю 1 вересня 2017 року о 9.00 годині на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День Незалежності України

1

Наприкінці серпня вся Україна відзначає державне свято - День Незалежності України. Цьогоріч це вже 26 річниця незалежності та суверенності держави.

Відзначення Дня Державного Прапора України

1

З нагоди святкування Дня Прапора, що відзначається 23 серпня, у сквері біля міськвиконкому пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Діти Сумщини обирали майбутню професію

1

5 серпня в Парку культури та відпочинку імені І. Кожедуба у місті Суми відбувся грандіозний захід. З метою профорієнтаційної роботи, формування нації свідомого вибору, популяризації та презентації робітничих професій серед молоді міста Суми та області, організаційним комітетом національного проекту «Місто професій» було проведено справжній «атракціон» робітничих професій.

Всеукраїнський телемарафон

1

На виконання Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 року, з метою популяризації системи професійної підготовки робітничих кадрів для потреб ринку праці Департамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації започаткував Всеукраїнський телемарафон «Розвиток професійної освіти – економічне зростання регіону».

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

Екскурсія колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» до Переяслав-Хмельницького

1

Щороку влітку колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо і знайомлячись з пам’ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією.

Учні Роменського ВПУ проходять професійне стажування на курортах Словаччини

1

Закінчився навчальний рік, насичений новими знаннями. У літній період учні, які бажають підвищити свій професійний рівень, мають можливість проходити професійне стажування. Приємно, що віднедавна учні навчального закладу мають змогу проходити стажування та виробничу практику в країнах Європи.

Випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» попрощалися з рідним училищем!

1

30 червня разом зібралася дружна родина ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: учні, викладачі, майстри виробничого навчання, батьки, святкуючи випускний вечір.

Перемога в обласному конкурсі «Ветеран живе поруч»

1

Щорічно серед навчальних закладів проводиться обласний конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже не вперше взяв участь у даному конкурсі й отримав нагороду.

Учні Роменського ВПУ розпочали здачу екзаменів та захисти дипломних робіт

1

З приходом літнього тепла в учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також настала гаряча пора. Юнаки та дівчата з трепетом розпочали здачу екзаменів та захист дипломних робіт.

Відзначили День Конституції України

1

День Конституції України – одне з важливих свят в українському календарі, яке з’явилося після прийняття Основного закону України, щорічно відзначається 28 червня.

За знаннями – до ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

1

Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2016-2017 навчальному році»

1

23 червня 2017 року відбулися збори трудового колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

У Роменському ВПУ пройшов науково-практичний семінар

1

16 червня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов науково-практичний семінар «Організація відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі: технологія, проблеми та перспективи».

Юні борці проводять навчально-тренувальні збори

1

Днями на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося урочисте відкриття навчально-тренувальних зборів вихованців ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини». На відкритті побував і директор Роменського ВПУ Павло Помаран.

До училища завітав виконавчий директор ресурсного центру «ГУРТ»

1

12 червня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав виконавчий директор ресурсного центру розвитку громадських організацій «ГУРТ» Богдан Маслич.

Подяка за волонтерську роботу

1

Подяку учнівському та педагогічному колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за співпрацю та матеріальне забезпечення захисників України, вручили представники Сумської обласної громадської організації «Центр соціально-гуманітарного розвитку «Рідний край» та висловили сподівання на подальшу взаємодопомогу й співробітництво.

Учні Роменського ВПУ мають змогу проходити професійну практику за кордоном

1

7 червня в Роменському ВПУ пройшла чергова зустріч учнів, їх батьків та майстрів виробничого навчання з представниками ТОВ «ВІАТУР ТРЕВЕЛ СЕРВІС», які запропонували співпрацю з навчальним закладом та учнями, які відтепер мають змогу проходити стажування та професійну практику в престижних готелях Словаччини.

Зверніть увагу!

1

При ДПТНЗ "Роменське ВПУ" діє навчально-практичний центр по підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування!

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

1

Увага! ДПТНЗ "Роменське ВПУ" запрошує на навчання!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

На гостини до Роменського ВПУ завітала малеча міста

1

Щодня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро запрошує до себе на гостини малечу міста Ромни. Учні загальноосвітніх шкіл міста, які нині відпочивають на пришкільних майданчиках, із задоволенням приходять на екскурсію до Роменського ВПУ.

Молодь – це наше майбутнє

1

Приєдналася до відзначення Міжнародного дня захисту дітей і молодь ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Екскурсія для школярів міста

1

30 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали маленькі гості – учні початкових класів Роменської СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського.

У Ромнах встановили Стелу Пам’яті бійцям АТО

1

27 травня у місті Ромни було відкрито Стелу Пам’яті на честь наших земляків, бійців – загиблих учасників антитерористичної операції.

«Тільки в єдності ми – сила»

1

25 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області. До навчального закладу з’їхалися 21 лідер з усієї області аби підвести підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік.

Руслан Овчаренко - «Творча обдарованість року-2017»

1

18-19 травня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходив заключний етап конкурсу «Учень року-2017» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області та м. Чернігів, м. Рубіжне (Луганська область).

Міжнародний день біорізноманіття в Роменському ВПУ

1

22 травня світ відзначає Міжнародний день біорізноманіття. У рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття в Роменському ВПУ було проведено низку заходів.

Психологічний кабінет училища – один з кращих!

1

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення обласного огляду-конкурсу на кращий психологічний кабінет професійно-технічних навчальних закладів» протягом квітня-травня 2017 року проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів області.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на ПрАТ «СБК»

1

Нещодавно учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримали чудову можливість побувати та ознайомитися з виробництвом цегли на відомому в Сумській області та за її межами підприємстві – ПрАТ «СБК». Зокрема, відвідали підприємство учні груп ЕГЗ-2, ЕГЗ-1, ЕЛ-1 та БС-4.

«Селфі з мамою»

1

У рамках відзначення Міжнародного дня сім’ї та Дня матері в Роменському ВПУ було проведено низку заходів. Найкреативнішим став конкурс фотографії «Селфі з мамою».

«Шляхи інтеграції в Європу»

1

Щороку в травні вся Україна відзначає Дні Європи, в рамках яких проходить низка різноманітних заходів та зустрічей, що направлені на зміцнення самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське ВПУ» також приєднався до відзначення Дня Європи.

Важливі питання – на лінійці!

1

16 травня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка, в якій взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.

Концерт артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця

1

11 травня у рамках профорієнтаційних заходів, за участі артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця Роменського району пройшов концерт художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Зустріч учнів Роменського ВПУ з директором компанії «Віатур Тревел Сервіс»

1

11 травня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав директор компанії «Віатур Тревел Сервіс» Борис Янічек та представник компанії Марина Подгорная.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося відкриття навчально-практичного центру

1

11 травня 2017 року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» відбулося відкриття навчально-практичного центру із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування.

Священний вогонь Великої Перемоги!

1

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло канонади гармат, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою, зібралися на урочисту лінійку на подвір’ї Роменського ВПУ учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

У Роменському ВПУ пройшов Місячник з охорони праці

1

Протягом квітня 2017 року у ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» проводився «Місячник з охорони праці».

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням.

Шановні ветерани!

1

Шановні ветерани! Від усієї душі вітаю Вас зі світлим і радісним днем – Днем пам`яті та примирення і 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

"Громадський бюджет як спосіб розвитку міста"

1

Наприкінці квітня представниками ВГО «Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень» був проведений тренінг на тему «Громадський бюджет як спосіб розвитку міста».Долучилися до заходу і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» було проведено у Роменському ВПУ

1

З метою допомогти школярам визначитися з вибором професійного майбутнього на базі ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» було проведено профорієнтаційний захід «Моя професія найкраща» для учнів 9-11 класів міста. Організація та проведення заходу відбулося за спільної участі учнівського та педагогічного колективів з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», спеціальності «Товарознавства та комерційна діяльність» та «Кухар, кондитер».

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов Тиждень професій кухарської справи

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 24 по 28 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

В училищі пройшов предметний тиждень торгівельної справи

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень з професій «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів» та спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність».

Навчальний заклад радо зустрів випускників 1974 року

1

Дуже приємно, коли до Роменського ВПУ приходять чи приїздять з різних куточків країни гості. Ще приємніше, коли до навчального закладу приходять його випускники.Нещодавно на гостину до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали випускники 1974 року, які навчалися за професією «Штукатур, муляр».

Роменське ВПУ приєдналося до щорічної акції «За чисте довкілля»

1

Відповідно до виконання розпорядження голови Сумської ОДА «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів області», учнівським та педагогічним колективами ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено безліч заходів.

Учні групи АСЕ-4 захистили дипломні роботи

1

3 травня в учнів групи АСЕ-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Засідання Роменської районної профспілкової організації працівників АПК України

1

У квітні на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулося засідання Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу України. Участь у заході взяли і представники Роменського ВПУ, які є членами організації.

Роменське ВПУ стало переможцем XX Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

Грандіозна подія цьогоріч проходила в м. Миколаєві з 27 по 29 квітня. До чудового сонячного міста на березі річки Південний Буг з’їхалися юнкори з усієї України та за-за кордону на церемонію нагородження учасників та переможців щорічного Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Вчетверте ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

VІ обласний психологічний форум «Психологічні горизонти: теоретичний потенціал та практичні інновації»

1

Наприкінці квітня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум.

«Психологічний супровід педагога загальноосвітньої школи під час атестації»

1

Нещодавно на базі ЗОШ №10 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Психологічний супровід педагога загальноосвітньої школи під час атестації». Відвідала методичне об’єднання практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Радчук.

«Чорна спадщина Чорнобиля»

1

26 квітня 2017 року громада Роменщини зібралася біля пам’ятного знака – Дзвону, щоб згадати тих, які захистили світ від страшної біди ціною свого здоров’я, а інколи й життя. Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяли участь у мітингу-реквієму.

Викладач Роменського ВПУ взяла участь в обласному конкурсі «Педагог-новатор-2017»

1

20-21 квітня 2017 року проведено фінальний етап конкурсу «Педагог-новатор-2017» серед викладачів української мови та літератури професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Колектив художньої самодіяльності Роменського ВПУ - кращий!

1

З листопада 2016 по квітень 2017 року серед професійно-технічних навчальних закладів Сумської області проходив обласний фестиваль художньої самодіяльності "Таланти профтехосвіти", у ході якого учасники демонстрували творчість, вокальні, хореографічні та декламаторські здібності. Свої виступи на розгляд журі продемонстрували і артисти ДПТНЗ «Роменське ВПУ». За результатами проведення фестивалю «Таланти профтехосвіти» «гран-прі» серед колективів художньої самодіяльності державних професійно-технічних навчальних закладів отримав колектив ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище».

На лінійці – вітаємо кращих!

1

Вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зібралися на подвір’ї навчального закладу для проведення загальноучилищної лінійки.

Молодь Роменського ВПУ взяла участь у Бізнес-школі «Yoth&Business»

1

22-23 квітня 2017 року в Сумському державному університеті в рамках Молодіжного бізнес-форуму пройшла весняна Бізнес-школа «Yoth&Business» («Молодь і бізнес»), в якій взяли участь представники бізнесу, викладачі та студенти вищих навчальних закладів міста. Завітали на бізнес-форум і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка

1

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір’ї навчального закладу. 18 квітня учнівський та педагогічний колективи зібралися разом, аби підвести підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.

«Невтомний шукач»

1

Участь у відкритті виставки «Невтомний шукач» взяли учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та активісти Роменської молодіжної громадської організації «Сузір`я», членами якої є учні та молоді педагоги навчального закладу.

«Основи держави – закон і право»

1

З метою показати в доступній формі практику застосування законів, сприяти виробленню почуття власної гідності й відповідальності за свої вчинки, поваги до закону та його вимог, підтримувати формування у підлітків внутрішніх бар`єрів щодо порушення закону і моральних норм, в Роменській бібліотеці для дорослих відбувся правовий орієнтир «Основи держави – закон і право» для молоді ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та коледжу СНАУ.

Великодні кошики для бійців на сході країни

1

Напередодні Великодніх свят за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено великодні кошики: паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало. Учні училища підготували для бійців також вітальні листівки.

Великдень – свято велике і радісне!

1

Напередодні Великодніх свят привітання на свою адресу отримали сироти та учні, позбавлені батьківського піклування ДПНТЗ «Роменське ВПУ» .

«Світле свято Великдень»

1

Напередодні свята Пасхи, яке відзначають усі православні, у групі МШП-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена відкрита виховна година на тему: «Світле свято Великдень».

Атестаційна експертиза професійно-освітньої діяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

З 3 по 7 квітня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено атестаційну експертизу професійно-освітньої діяльності навчального закладу.

«Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас»

1

З метою сприяння професійному самовизначенню старшокласників, вихованню віри в себе і в свої можливості, готовності до свідомого вибору професії, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети заради відчуття щастя життєвої реалізації, в Роменській міській бібліотеці для дорослих відбулась інтерактивна зустріч «Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас». Участь у даній зустрічі взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Роменське ВПУ приєдналося до проведення акції «Серце до серця»

1

З 9 березня 2017 року в місті Ромни стартувала ХІІ Всеукраїнська акції «Серце до серця», метою якої є збір коштів на обладнання офтальмологічних дитячих відділень України. Не були байдужими до дитячих захворювань і волонтери ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які також взяли активну участь у щорічній акції та зібрали гроші на лікування хворих дітей.

В училищі проведено Всесвітній день здоров`я

1

Традицію святкування Всесвітнього дня здоров`я активно підтримують учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ. В цей день у навчальному закладі проводиться ряд заходів, присвячених здоровому способу життя, основною метою яких є донести до свідомості підростаючого покоління думку про те, що немає нічого ціннішого в житті кожного, ніж здоров`я.

«Разом будуємо майбутнє!»

1

У Роменському ВПУ прошов заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти-2017»!

Конкурс «Творчих учнівських робіт»

1

З метою популяризації ефективних форм та напрямків роботи з обдарованою молоддю, підтримки обдарованої молоді та їх наставників, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 3 по 7 квітня був проведений загальноучилищний конкурс «Творчих учнівських робіт».

Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу

1

Захід профорієнтаційного напрямку було проведено днями за участі агітбригади з числа спортсменів Роменського ВПУ. Спортсмени училища відвідали школярів ЗОШ І-ІІІ ступенів Срібнянської районної ради Чернігівської області. Відбулися дружні спортивні змагання з волейболу.

Чистота нашої планети – у наших руках

1

У рамках акції «За чисте довкілля» та з метою поширення природоохоронного руху, учні Роменського ВПУ привели в належний санітарний стан сквер біля міськвиконкому, прибравши його від опалого листя, сміття та зламаних гілок.

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ

1

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-березень 2017 року

ЗАХОДИ З ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ

1

До відома заходи з проведення місячника з охорони праці в ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

Пройшли змагання «Козацька наснага»

1

Днями у Роменському вищому професійному училищі пройшли змагання «Козацька наснага», проведені в залік загальноучилищної спартакіади. Метою змагань було підняття спортивного та патріотичного духу учнів.

Пройшов Тиждень будівельних професій

1

У Роменському ВПУ методичною комісією будівельних професій був проведений предметний тиждень.

Тиждень легкої промисловості в Роменському ВПУ

1

З метою виявлення та розвитку ініціативи, ділової активності учнів, підвищення інтересу до обраної професії з 20 по 24 березня в Роменському ВПУ був проведений Тиждень методичної комісії легкої промисловості. Згідно плану, було проведено багато різноманітних цікавих, змістовних та корисних для учнів заходів.

«Ромашка – символ чистого дихання»

1

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ», маючи на меті привернути увагу молоді до актуальної проблеми сьогодення та нагадати, що проблема туберкульозу стосується кожного і потрібно бути відповідальним у відношенні до свого здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких, провела акцію «Ромашка – символ чистого дихання».

У Роменському ВПУ пройшов День відкритих дверей

1

25 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся День відкритих дверей – щорічний захід, що направлений на залучення абітурієнтів до вступу в навчальний заклад, детальне роз’яснення гостям і запрошеним про умови вступу, напрямки навчання, розвиток училища, його навчальну, виховну, наукову діяльність тощо.

Роменське ВПУ взяло участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

1

16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».Участь у такій грандіозній події вже не вперше взяв Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», на чолі з директором закладу Помараном Павлом Івановичем.

«Кожен ваш крок – це вже дієвий результат!»

1

16 березня Олександра Стрижевська, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини взяла участь у зборі лідерів учнівського самоврядування Південного округу, що відбувся на базі ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище».

У Роменському ВПУ створюється навчально-практичний центр

1

У 2016 році, в зв’язку з визначенням Урядом України трьох гостродефіцитних професій на ринку праці, одна з яких - «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», навчальний заклад виборов право на створення навчально-практичного центру (НПЦ) за даним напрямком. Центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення їх кваліфікації, розробку сучасного навчально-методичного забезпечення професій. Зараз ведуться роботи по облаштуванню навчального кабінету та майстерні-лабораторії центру.

«Загальні правила приготування, оформлення та відпуску бутербродів»

1

16 березня в групі КК-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «кухар, кондитер», пройшов відкритий урок на тему: «Загальні правила приготування, оформлення та відпуску бутербродів» (Тема програми: «Технологія приготування холодних страв та закусок»). Провела урок викладач Литвин Тамара Іванівна.

Перелік послуг, які надаються лабораторіями, майстернями ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Перелік послуг, які надаються лабораторіями, майстернями ДПТНЗ «Роменське ВПУ»:

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

Увага! Електронна заява!

1

Увага!

Завітайте на День відкритих дверей!

1

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» 25 березня 2017 року (субота) о 10-00 год проводить День відкритих дверей!

Пройшов відкритий урок фізичної культури

1

13 березня в групі МШП-2 пройшов відкритий урок фізичної культури з модулю «Волейбол», який провів викладач Савченко Віктор Олексійович.

«Особливості викладання християнської етики в професійно-технічних навчальних закладах»

1

13 березня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області проведено online-спілкування «Особливості викладання курсів духовно-морального спрямування в професійно-технічних навчальних закладах».

У Роменському ВПУ пройшов Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

З 6 по 10 березня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений Тиждень професій комп`ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань учнів навчального закладу з інформатики, інформаційних технологій, спецпредметів з професій «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування», а й популяризація даних професій серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

«Сервіровка столу банкетного та способи складання серветок»

1

9 березня в групі КК-2, що навчаються за професією «Кухар» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок з практичною роботою на тему «Сервіровка столу банкетного та способи складання серветок» (Тема програми: «Обслуговування споживачів»). Провела урок викладач Гончаренко Наталія Миколаївна.

Досягнення учнів Роменського ВПУ в спорті

1

Про досягнення та перемоги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» знають далеко за межами Сумської області. Адже юнаки та дівчата постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Відмінні результати учнів Роменського ВПУ й у спорті, адже вони змагаються за звання кращого з міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу тощо.

У Роменському ВПУ відзначили свято 8 Березня

1

Першим весняним святом, що зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Це свято символізує собою початок весни, любов, красу та ніжність. Саме цього дня жінки отримують численні привітання та дарунки від коханих чоловіків, синів, колег, друзів, знайомих. Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення дня 8 Березня. У рамках свята в училищі пройшло безліч вітальних акцій та заходів.

«Свято жінки, весни і кохання»

1

З нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру у центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Бориса Антоненка-Давидовича відбулися поетичні зустрічі «Свято жінки, весни і кохання». У читальному залі бібліотеки зібралися шанувальники поетичного слова. У заході взяли участь і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які із задоволенням насолоджувалися поетичними та прозовими творами багатьох талановитих авторів Роменщини.

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 27.02.2017 року по 03.03.2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Роменське ВПУ взяло участь у виставці-ярмарці рукоділля та авторського мистецтва

1

3 березня в Міському будинку культури відбулося відкриття виставки-ярмарки рукоділля та авторського мистецтва, присвяченої Міжнародному дню жінок – 8 Березня. Представники Роменського ВПУ взяли активну участь у виставці-ярмарці.

«Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці»

1

3 березня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок фізики за участі учнів групи ПП-1 на тему: «Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики. Реактивний рух в природі і техніці». Провела урок викладач Солоненко Світлана Володимирівна.

«Швейні машини напівавтомати для пришивання фурнітури»

1

2 березня в учнів групи КЗ-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Кравець, закрійник», пройшов відкритий урок на тему «Швейні машини напівавтомати для пришивання фурнітури» (Тема програми: «Напівавтомати та автомати для виготовлення швейних виробів»). Провела урок викладач Пугач Тамара Миколаївна.

Привітання директора Роменського ВПУ Павла Помарана з 8 Березня

1

З наступаючим святом 8 Березня найкращі, чарівні, милі, дорогі жіночки!

Чарівним жінкам присвячується…

1

Для піднесення святкового настрою не тільки учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», а й мешканців та гостей міста, на подвір`ї навчального закладу було створено вітальну композицію.

«Косметичні товари»

1

2 березня в учнів групи ТК-5 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Продавець», пройшов відкритий урок на тему «Косметичні товари» (Тема програми: «Парфумерно-косметичні товари і туалетне мило»). Провела урок викладач Олійник Ганна Володимирівна.

Увага!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

УВАГА! ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

«Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу»

1

20 лютого в групі КЗ-3 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчається за професією «кравець», кваліфікація – 4 розряд, пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему: «Обробка двошовного рукавів з передніми та ліктьовими швами при виготовленні верхнього одягу» з теми програми: «Виготовленні швейних виробів на підкладці за індивідуальними замовленнями. Виготовлення жакета». Провела урок виробничого навчання майстер Помаран Тетяна Миколаївна.

«Пам’яті героїв Небесної Сотні»

1

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні. З нагоди цієї трагічної дати в навчальному закладі проведено низку заходів.

«Особливості підготовки до продажу та продаж парфумерно-косметичних товарів»

1

21 лютого в групі ПП-1 «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» 3 розряд ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему «Особливості підготовки до продажу та продаж парфумерно-косметичних товарів» з теми програми «Робота у відділі парфумерно-косметичних товарів». Провела урок майстер виробничого навчання Саєнко Ірина Іванівна.

У групі АСЕ-4 Роменського ВПУ пройшов захист дипломних робіт

1

20 лютого в учнів групи АСЕ-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Герої не вмирають…

1

20 лютого вся Україна відзначала День Героїв Небесної сотні. Вшанувати Героїв Небесної Сотні роменці зібралися біля меморіального знака героям-борцям за незалежність України, що по вулиці Горького, де пройшов мітинг.

Проведення акредитаційної експертизи молодших спеціалістів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Проведення акредитаційної експертизи молодших спеціалістів ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім’ям вимушених переселенців»

1

Нещодавно на базі СЗОШ №2 відбулося методичне об`єднання практичних психологів міста Ромни. Психологи поспілкувалися на тему: «Організація та надання психологічної допомоги дітям та сім`ям вимушених переселенців». Участь у методичному об`єднанні взяла і практичний психолог ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Надія Анатоліївна Радчук.

Зустріч з мешканцями гуртожитку училища

1

Днями в Роменському ВПУ відбулися збори з мешканцями гуртожитку. Провела зустріч практичний психолог училища Надія Радчук.

«Спорт у Великобританії»

1

16 лютого у групі ПП-2 ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбувся відкритий урок за темою «Спорт у Великобританії». Провела урок викладач англійської мови Чепурко Ірина Григорівна.

«Приготування прісного тіста та виробів з нього – вареників з солодкими начинками»

1

16 лютого в групі КК-1 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему: «Приготування прісного тіста та виробів з нього – вареників з солодкими начинками». Провела урок майстер виробничого навчання Конопленко Ірина Василівна.

Роменське ВПУ приймало Чемпіонат Сумської області з армспорту

1

11 лютого в актовій залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся Чемпіонат Сумської області з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з міст Суми, Глухів, Шостка, Липова Долина та Ромни (більше 50 учасників). Серед учасників змагань і учень групи БС-5 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» В’ячеслав Терегеря, який зайняв почесне 4 місце.

Учениця Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

14 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2016 році. Цьогоріч стипендію губернатора Сумщини отримала одна з кращих учениць Роменського ВПУ Клименко Ірина.

Під знаком купідона

1

Свято кохання «Під знаком купідона», приурочене Дню Святого Валентина, пройшло 14 лютого в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Любов з першого погляду»

1

Відкрита виховна година з нагоди Дня Святого Валентина пройшла в групі ТК-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Провела виховну годину класний керівник Олійник Ганна Володимирівна.

День Святого Валентина – свято кохання

1

І ось прийшло на поріг ДПТНЗ «Роменське ВПУ» одне з найпрекрасніших, найтепліших, найчуттєвіших свят у році – День Святого Валентина, яке з нетерпінням чекала вся учнівська молодь навчального закладу.

На крилах любові та вічної вірності

1

Вже стало гарною традицією у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні свята любові, найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення – Дня Святого Валентина створювати на території навчального закладу дивовижні скульптури.

Увага! Оголошення!

1

Увага! Оголошення!

Учень року-2017!

1

9 лютого в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов загальноучилищний конкурс «Учень року-2017», метою якого є створення сприятливих умов самовизначення і самореалізації учнів й стимулювання розвитку обдарованої молоді.

«Приготування сирників по-київські»

1

8 лютого 2017 року в Роменському ВПУ в групі КК-2 пройшов відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування сирників по-київські», який провела майстер виробничого навчання Лаврик Раїса Миколаївна.

«Приймання товарів у магазині непродовольчих товарів»

1

6 лютого в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов відкритий урок виробничого навчання у групі ПП-3 на тему «Приймання товарів у магазині непродовольчих товарів», який провела майстер виробничого навчання Товстоп’ят Галина Іванівна.

Пройшла нарада старост та активу навчальних груп

1

У Роменському ВПУ пройшла нарада старост та активу навчальних груп.

Маскувальна сітка для військових від волонтерів Роменського ВПУ

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує свою волонтерську роботу на підтримку бійців, що беруть участь в АТО на сході країни. Вкотре учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ розпочали роботу по плетінню маскувальної сітки, що буде передана на передову військовим.

Пройшов захист дипломних робіт учнів групи ЕГЗ-2

1

3 лютого в учнів групи ЕГЗ-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт.

Роменське ВПУ презентувало результати експериментальної роботи в Національній академії педагогічних наук України

1

1 лютого 2017 року в Національній академії педагогічних наук України відбулось засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України. Участь у засіданні взяв і директор Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище" Павло Іванович Помаран.

Стартує щорічний загальноучилищний конкурс «Учень року»!

1

Шановні учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ»! Стартує щорічний загальноучилищний конкурс «Учень року»!

ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

1

Ви мрієте стати висококваліфікованим працівником із гідною заробітною платою, тоді ця інформація саме для Вас!

Дарунки батьківського комітету та спонсорська допомога

1

Дарунки батьківського комітету ДПТНЗ "Роменське ВПУ", які надійшли за січень-грудень 2016 року. Придбані матеріали для господарських потреб та на навчальні цілі в грошовій формі за рахунок спонсорського рахунку за січень-грудень 2016 року.

Увага!

1

Увага! Заяву для вступу до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» можна подати в електронному вигляді!

Увага! ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на навчання!

1

УВАГА! ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ" ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

У Роменському ВПУ пройшов захист дипломних робіт з професії «Кухар»

1

27 січня в учнів групи К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов захист дипломних робіт. Із хвилюванням і надією чекали цього дня учні групи, що навчалися за професією «Кухар». Майже 2 роки напруженої, іноді навіть виснажливої роботи принесли свої позитивні результати. Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання.

Учні групи Ел-2 успішно захистили дипломні роботи

1

Захист дипломних робіт – це своєрідний підсумок навчання у навчальному закладі, який завжди є трепетним моментом у житті кожної людини.Ось саме хвилювання, і водночас впевненість у своїх знаннях, переживали 27 січня 2017 року учні групи Ел-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких пройшов захист дипломних робіт.

Учні групи К-2 підтвердили свої знання та отримали 4 розряд

1

26 січня 2017 року в групі К-2 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена державно-кваліфікаційна атестація з професії «Кухар» 4 розряду.

25 січня – пам`ять святої мучениці Тетяни

1

25 січня – це завжди особливий день для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», адже саме цього дня у навчальному закладі проходить безліч цікавих заходів.

Роменське ВПУ взяло участь у тренінгу «Активні громадяни»

1

Участь у тренінгу «Активні громадяни» взяли й учні та педагоги ДПТНЗ «Роменське ВПУ», дізнавшись більше про діяльність програми, написання проектів соціальної дії, здобули знання та навички комунікації й роботи у сфері управління проектами.

Вогонь Соборності поєднав мешканців міста Ромни

1

22 січня на центральній площі міста пройшов урочистий мітинг, присвячений відзначенню Дня Соборності та Свободи України. Участь у мітингу взяли учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», виступаючи за єдність та волю нашої держави, взаємодопомогу та порозуміння народу.

Божественна Літургія з нагоди Дня Святої мучениці Тетяни

1

25 січня о 9:00 у Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня Святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.

День Соборності – свято єднання українського народу

1

22 січня вся Україна відзначає День Соборності та Свободи України, що традиційно святкується у день проголошення в 1919 році Акта злуки Захiдно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину соборну Українську державу. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також приєдналися до відзначення державного свята.

Роменське ВПУ долучилося до всесвітнього флешмобу «United Ukraine»

1

Педагогічний та учнівський колективи Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», прагнучи єдності України та припинення військової агресії з боку Росії, взяли участь у всесвітньому флешмобі «United Ukraine». Флешмоб присвячений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня.

Спортивні змагання працівників Роменського ВПУ

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2016-2017навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Нові відео про діяльність Роменського ВПУ

1

Переглянте нові відео про діяльність ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Щедрик, щедрик, щедрівочка…

1

На свято Меланії активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро привітали колектив навчального закладу з Новим роком, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров`я, благополуччя та всіх земних благ.

До училища завітали колеги з ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства»

1

11 січня на гостину до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали колеги з ДПТНЗ «Лебединське ВПУ лісового господарства», на чолі з директором Трояном Анатолієм Григоровичем.

Обласний огляд-конкурс відеоуроків виробничого навчання з професій будівельного та деревообробного профілів

1

З метою визначення рівня організації та проведення уроків виробничого навчання у професійно-технічних навчальних закладах навчальних закладах у грудні 2016 року пройшов обласний огляд-конкурс відеоуроків з професій будівельного та деревообробного профілів. Участь у даному конкурсі взяв і ДПТНЗ «Роменське ВПУ», представивши на розгляд журі відеоурок майстра виробничого навчання ІІ категорії Товстоп’ята Олексія Івановича за темою «Мурування кутів у півтори цеглини за багаторядною системою перев’язування швів».

Маскувальна сітка для бійців в зону АТО

1

Роменське ВПУ вже вкотре розпочало роботу по плетінню маскувальної сітки для військових, яка б сховала людей та техніку від ворога. До роботи було залучено учнів училища, викладачів та майстрів виробничого навчання.

Боротьба зі сніжною стихією

1

Працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» активно долучилися до розблокування сніжних заторів не лише на території навчального закладу, а й на прилеглих ділянках.

У Роменському ВПУ пройшли педагогічні читання

1

10 січня в Роменському ВПУ пройшли педагогічні читання за темою «Вивчення передового педагогічного досвіду педагогів закладу».

Україна колядує, колядує вся земля…

1

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Воно приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що прославляють Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством світ. Небо і земля славлять Різдво Христове. За гарною традицією 6 січня учнівське самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» привітало з прийдешніми святами працівників навчального закладу, побажавши їм міцного здоров`я, щастя та добробуту.

У Роменському ВПУ пройшов науково-практичний семінар щодо питання навчання населення на модульно-компетентнісній основі

1

5 січня 2017 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», згідно з програмою дослідно-експериментальної роботи за темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі», відбувся науково-практичний семінар «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі: вхідний контроль та організація навчально-виробничого процесу».

Учнівське самоврядування розширює свою діяльність

1

Завітайте на блог учнівського самоврядування ДПТНЗ "Роменське ВПУ" та прочитайте ще більше цікавої та корисної інформації про його діяльність.

Педагоги Роменського ВПУ створюють блоги

1

Поки учні знаходяться на зимових канікулах, педагоги Роменського ВПУ навчаються та вдосконалюють свої знання й вміння. 4 січня для викладачів та майстрів училища було проведено навчання на тему «Створення блогів».

Новорічна казка в гості завітала

1

За гарною традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок. Створили новорічне дійство активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет Роменського ВПУ.

Привітання директора Роменського ВПУ П. І. Помарана з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас із наступаючим Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Дід Мороз і всі, всі, всі...

1

Завітали на свято до учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ і Дід Мороз та Снігуронька, які привітали всіх з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами. А виступи артистів Роменського ВПУ створили новорічне диво, у ході якого лунали жарти, співи та веселі розваги.

У Роменському ВПУ пройшла виставка-конкурс «Новорічний вернісаж»

1

Напередодні Нового року в училищі проходить досить багато цікавих заходів та акцій. Одним із таких є виставка-конкурс новорічних іграшок та композицій, виготовлених власноруч, - «Новорічний вернісаж». Даний конкурс проводиться з метою піднесення творчості та розвитку талантів учнів, а також дає їм прекрасну можливість реалізувати свій творчий потенціал.

Передноворічні гуляння в гуртожитку Роменського ВПУ

1

Новорічно-різдвяні свята – особливий період року. Адже саме в ці дні у повітрі вирує казкова магія свята, а кожна людина мріє про здійснення найзаповітніших задумів та планів. Чарівна і таємнича атмосфера панувала і під час передноворічних святкувань у гуртожитку Роменського ВПУ. Дід Мороз, Снігуронька та їх фантастичні герої запросили учнів на гостину, створивши справжнє новорічне дійство.

«Вітальна новорічна листівка» від учнів та педагогів Роменського ВПУ

1

Акцію «Вітальна новорічна листівка» організували напередодні Нового року в Роменському ВПУ активісти навчального закладу разом з практичним психологом Надією Радчук, закликавши всіх учнів та педагогів училища взяти активну участь у заході.

Визначено переможців ІІ етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 14-15 грудня 2016 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» проведено ІІ етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Серед переможців знову учениця ІІІ курсу ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» Некроєнко Анна, яка має честь представляти наш навчальний заклад на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Зустріч з представниками правоохоронних органів та МНС в м. Ромни

1

Цього тижня за участі представників правоохоронних органів та працівників МНС з учнями Роменського ВПУ було проведено бесіду-лекцію.

Змагання «Козацька наснага» пройшли в Роменському ВПУ

1

У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся другий етап змагань.

Молодь – рушійна сила державних перетворень

1

20 грудня за ініціативи відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради пройшла зустріч з молоддю міста, серед учасників якої були і активісти учнівського самоврядування Роменського ВПУ.

Збори мешканців гуртожитку

1

Згідно графіку, 20 грудня у актовій залі Роменського ВПУ пройшли збори мешканців гуртожитку.

Про пенсію дбай змолоду!

1

20 грудня для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками Пенсійного фонду України в м. Ромни було проведено зустріч по роз`ясненню норм пенсійного законодавства та пенсійної реформи.

Головна ялинка Роменського ВПУ засяяла яскравими вогнями

1

За гарною традицією вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» й мешканці міста зібралися на свято Миколая на подвір`ї навчального закладу, аби під гучні оплески та слова «Ялинко, засяй!» відкрити новорічну красуню - головну ялинку училища.

Святий Миколай завітав до Роменського ВПУ

1

19 грудня православні відзначають День Святого Миколая - одне із найбільш довгоочікуваних свят для дітей та багатьох дорослих. За традицією, в цей день слухняні діти отримують від Святого Миколая солодощі, а неслухняні – різки. У Роменському ВПУ, за доброю традицією, на свято Миколая запросили дорогих та шанованих гостей - ветеранів праці та учнів пільгової категорії, щоб привітати їх з новорічно-різдвяними святами.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" з Днем Святого Миколая!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду.

План заходів до Новорічно-Різдвяних свят в Роменському ВПУ

1

Веселих всім свят!

Допомога учням училища

1

Не стоять осторонь волонтери училища і проблем та негараздів, які випадають на долю учнів та їх близьких. Минулого місяця активісти Роменського ВПУ зібрали гроші на лікування учня навчального закладу Пучка Володимира та всіляко підтримували його морально. І як приємно, коли ті, хто потребував допомоги, в свою чергу, дякують за підтримку. Слова вдячності за порятунок сина висловила на сторінках місцевих ЗМІ мати Пучка Володимира - Світлана, яка подякувала учням та педагогам Роменського ВПУ за фінансову допомогу.

«Міняємо цигарки на цукерки»

1

У ході Тижня учнівського самоврядування центром здорового способу життя учнівської ради було проведено акцію «Міняємо цигарки на цукерки», під час якої юнаки та дівчата мали змогу обміняти цигарки, що є смертельною небезпекою для організму молодої людини, на солодке здорове життя у вигляді цукерки.

Лідери Роменського ВПУ продовжують вражати своєю активністю та згуртованістю

1

Продовжився Тиждень учнівського самоврядування проведенням звітно-виборчої конференції. За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина».

У Роменському ВПУ розпочався Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в училищі проходить тиждень учнівського самоврядування. Як і щороку активісти училища вражають своєю креативністю, ініціативністю та відповідальністю.Розпочався Тиждень досить цікаво та змістовно. Понеділок був насичений безліччю заходів та подій. Члени учнівської ради показали себе з найкращої сторони, адже активно брали участь у всіх заходах.

Вітальна акція «З Днем Збройних сил України»

1

6 грудня – вся Україна відзначає День Збройних сил України. Саме в цей день зі святом вітаємо наших лицарів і захисників, даруючи їм подарунки та чарівні посмішки. Привітали чоловіків і в Роменському ВПУ.

Привітання директора Роменського ВПУ з Днем Збройних сил України!

1

Шановні колеги, чоловіки! Вітаю Вас із Днем Збройних сил України!

Тиждень природничих дисциплін

1

З 28 листопада по 2 грудня у нашому навчальному закладі пройшов предметний тиждень природничих дисциплін хімії, біології та географії. Викладачі А. А. Сененко та В. А. Деретюк внесли до плану тижня цікаві і корисні заходи.

Подарунки захисникам в зону АТО

1

Щоб подарувати бійцям частинку свята та турботи, учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" підготували посилку для військових напередодні Дня Збройних сил України.

«Не дай СНІДу шанс!»

1

З метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питання толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей та привернення уваги учнів Роменського ВПУ до проблеми поширення СНІДу в Україні, щорічно в навчальному закладі проходить безліч різноманітних заходів, акцій, лекцій, виховних годин, присвячених даній тематиці.

Правила безпеки на залізничному транспорті

1

Правила безпеки на залізничному транспорті

«Я хочу знати все!»

1

Нещодавно в Роменському ВПУ пройшов Тиждень математики, фізики та астрономії. Учнів училища вкотре згуртувала любов до точних математичних наук та інтерес до мови цифр і чисел. Протягом Тижня для учнів було проведено багато цікавих і змістовних заходів, які організували викладачі математики та фізики.

Спартакіада училища з волейболу

1

Згідно плану, минулого тижня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена спартакіада училища з волейболу серед навчальних груп.

Розпочато ремонт нової майстерні

1

До переліку професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри включено Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» з підготовки робітників з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Визначено перелік сучасного обладнання, устаткування, інструменту для забезпечення роботи навчально-практичного центру. Навчальним закладом вивчається досвід роботи кращих навчально-практичних центрів за даним напрямом та виконуються заходи щодо підготовки матеріально-технічної бази з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

My profession is the best

1

Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Сумській області 22-23 листопада 2016 року проведено фестиваль робітничих професій «My profession is the best» серед учнів та викладачів англійської мови області.

Вшанували пам’ять жертв Голодомору

1

Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не могли оминути своєю увагою таку трагічну для всього українського народу дату.

Обласна спартакіада з настільного тенісу серед хлопців

1

Наприкінці листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася зона обласної спартакіади з настільного тенісу серед хлопців.

А сотню вже зустріли небеса…

1

21 листопада біля пам`ятного знаку борцям за незалежність України відбувся мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому взяли участь і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«У пошуках нових зірок» серед учнів 3, 4 та 5 курсів Роменського ВПУ

1

17 листопада пройшов третій заключний день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок». Це мистецьке свято має на меті відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе у повній мірі.

Будьмо толерантними!

1

16 листопада все людство відзначає Міжнародний день толерантності. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вкотре приєдналося до відзначення даного свята, що покликане формувати в учнів загальнолюдські моральні цінності, пропагандувати принципи терпимості та розвиток толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.

«У пошуках нових зірок» продовжує шукати творчих особистостей

1

Другий день щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок» пройшов цікаво та досить насичено. Учні других курсів, які змагалися за звання кращого артиста, були креативними, оригінальними та відзначилися гарними задумками своїх номерів.

У Роменському ВПУ стартував конкурс «У пошуках нових зірок!»

1

15 листопада під девізом «Ми шукаємо таланти!» в Роменському ВПУ стартував щорічний загальноучилищний творчий конкурс «У пошуках нових зірок!». Свої сили, творчі здібності й таланти учні навчального закладу презентували у таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка чи танець.

«Плекатимеш мову – цвістимуть слова»

1

Минулого тижня в училищі пройшов тиждень української мови та літератури.

«Формування відповідальності у підлітка за саморозвиток та самореалізацію своєї особистості»

1

11 листопада на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» було проведено семінар практичних психологів міста Ромни на тему «Формування відповідальності у підлітка за саморозвиток та самореалізацію своєї особистості».

Змагання з настільного тенісу

1

8-10 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед дівчат в залік обласної спартакіади учнів ПТНЗ.

Лідери учнівського самоврядування – майбутнє країни

1

9 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів. До Роменського ВПУ з’їхалися активісти з усіх професійно-технічних навчальних закладів Сумської області аби обговорити важливі питання діяльності учнівського самоврядування Сумщини та вкотре наголосити, що співпраця молоді й дорослих дає дієві результати. Зустріли учнівське самоврядування з щирими посмішками та обіймами.

Фоторепортаж на тему «Що я хочу змінити у своєму місті»

1

Продовжуємо розміщення фоторепортажів на різноманітну тематику, підготовлену членами гуртка "Юний журналіст" ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Пройшла загальноучилищна лінійка

1

8 листопада на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, обговоривши поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Молодь Роменського ВПУ відзначила свято Хелловіну

1

Учнівське самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» приєдналося до відзначення свята Хелловіну, в першу чергу, маючи на меті, познайомити сучасну молодь з традиціями інших країн. Зокрема, активістами училища було проведено акцію «Привітай зі святом» та організовано тематичну дискотеку.

Наші перемоги на міжнародному рівні

1

31 жовтня – 3 листопада 2016 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» у межах проведення Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH-2016 проходив ІІ Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCооkFEST-2016». У рамках фестивалю також було проведено І Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не оминув цей масштабний та грандіозний захід. У номінації «АРТ-клас» з кондитерського мистецтва (категорія D7) брала участь учениця групи КК-3 Роменського ВПУ Клименко Ірина.

Кухарська справа – не ремесло, а мистецтво

1

28 жовтня 2016 року учні групи К-2 (майстер виробничого навчання – Лаврик Раїса Миколаївна) виконували комплексні кваліфікаційні завдання з професії «Кухар» 4 розряду.

Профілактика інформаційного насилля з боку ЗМІ у молодіжному середовищі

1

27 жовтня 2016 року навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено обласний семінар для практичних психологів професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Темою для обговорення було вибрано досить важливу проблему - інформаційне насильство, його вплив на підростаюче покоління, пошук шляхів формування навичок протистояння медіа-пропаганді. Участь у семінарі взяла практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Радчук Н. А.

На лінійку - шикуйсь!

1

Відвідування учнями уроків та дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі - головні питання, які були розглянуті у ході загальноучилищної лінійки, що пройшла 25 жовтня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Використання інформаційних технологій при викладанні інформатики в закладах ПТО

1

18 жовтня у місті Суми пройшов семінар викладачів інформатики з теми «Використання інформаційних технологій при викладанні інформатики в закладах ПТО».Від ДПТНЗ «Роменське ВПУ» участь у семінарі взяла викладач інформатики Дівенко І.О.

Про модернізацію професійно-технічної освіти

1

Серед професійно-технічних навчальних закладів, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри, і Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» - єдиний в Сумській області, що буде вести підготовку за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Роменське ВПУ взяло участь у Molodiya Festival’16

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі Molodiya Festival`16 із соціальним роликом «Здоровий спосіб життя».

Зустріч на правову тематику з учнями Роменського ВПУ

1

Днями у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з учнями навчального закладу було проведено зустріч за участі представників відділу поліції у справах неповнолітніх та виконавчої служби міста Ромни.

Загальноучилищна лінійка: відзначення кращих

1

18 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, підвівши підсумки минулого тижня та окресливши завдання на наступний.

Учениця Роменського ВПУ підкорила «РОМНИ-FEST 2016»

1

Участь у фестивалі «РОМНИ-FEST 2016» - «Слобожанщина має талант» взяли талановиті учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище».

Шлях довжиною в 50 років

1

12 жовтня Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» відзначив свій 50-річний ювілей – радісну та величну дату, на шляху до якої училище пройшло плідний шлях утвердження та розвитку.

Твоя майбутня професія-твій вибір!

1

Захід, направлений на сприяння підвищення іміджу й престижу найрізноманітніших професій, був проведений на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Співорганізатором заходу виступив Роменський міськрайонний центр зайнятості населення.

Батьківські збори: виховуємо молодь разом

1

5 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Пройшла чергова загальноучилищна лінійка

1

4 жовтня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Увага! Увага!

1

12 жовтня 2016 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудуться урочистості з нагоди святкування 50-річчя навчального закладу. Запрошуємо випускників, ветеранів, партнерів училища відвідати заходи та розділити радість святкування.

Ученицю Роменського ВПУ обрано Президентом обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини!

1

28 вересня навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в режимі он-лайн проведено вибори Президента обласної ради учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини. Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ», голова учнівської ради навчального закладу Олександра Стрижевська також взяла участь у виборах, представивши свої досягнення та здобутки.

У Роменському ВПУ пройшли урочистості з нагоди Дня працівника освіти

1

У першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День Вчителя – це свято добра, мудрості та любові, свято скромних, але достойних людей, на плечі яких лягає відповідальність за навчання молодого покоління українців – майбутнє нашої держави, виховання у них почуття гідності, чесності, доброти, любові. Напередодні Дня працівників освіти на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися урочистості з нагоди свята.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана з Днем працівників освіти!

1

Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника освіти та професійно-технічної освіти!

Змагання з легкоатлетичного кросу

1

27 вересня в Роменському ВПУ були проведені змагання з легкоатлетичного кросу в залік спартакіади училища.

Увага! Оголошення!

1

Увага! Оголошення!

На часі – дотримання правил внутрішнього розпорядку

1

27 вересня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, у ході якої було обговорено поточні питання життєдіяльності навчального закладу та проінформовано деякі оголошення.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: працюємо і пишаємося своїми досягненнями

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - навчальний заклад, що має високий рейтинг і сталий авторитет у регіоні. За роки існування училище пройшло плідний шлях становлення і розвитку, та довело свою затребуваність на ринку освітніх послуг не тільки міста Ромни, Сумської області, а й України в цілому. Й нині, в стінах Роменського ВПУ формується світоглядна позиція та ціннісні орієнтири тисяч майбутніх громадян, патріотів своєї держави, професійних робітників, майстрів своєї справи. Дуже приємно, коли роботу навчального закладу високо цінують відомі науковці, громадські діячі, соціальні партнери. Ще більш приємніше, коли про Роменське ВПУ розповідають на сторінках періодичних видань та часописів.

ПЕРШОКУРСНИК – ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ пройшло офіційне посвячення у першокурсники.

Святкова загальноучилищна лінійка

1

20 вересня пройшла чергова загальноучилищна лінійка, на якій учнівський та педагогічний колективи обговорили поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Роменське ВПУ взяло участь у святкуванні Дня міста та Іллінського ярмарку

1

Традиційно, у вересні місто Ромни відзначає свій день народження, у рамках якого проводиться знаменитий Іллінський ярмарок. Педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ також завжди беруть активну участь у проведенні Іллінського ярмарку. Не стали виключенням і цьогорічні святкування.

73-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

1

16 вересня мешканці міста Ромни відзначають 73-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Ми разом встановили рекорд Гіннеса!

1

23 серпня 2016 року, у День прапора України, відбулась реєстрація світового рекорду Гіннеса у номінації «Найбільший у світі килим із живих квітів» у вигляді державного прапора.

На лінійку - шикуйсь!

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла цього вівторка на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де учнівський та педагогічний колективи обговорили актуальні питання функціонування навчального закладу.

Тиждень фізичної культури та спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

У рамках відзначення Всеукраїнського олімпійського уроку та Тижня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд різноманітних спортивних заходів.

Я обираю життя!

1

Щорічно у вересні відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Тож, з метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища для формування позитивної Я-концепції учнів, 9 вересня у навчальному закладів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» працівниками психологічної служби спільно з лідерами учнівського самоврядування було проведено ряд заходів та акцій.

На порядку денному: дотримання правил громадського порядку

1

Здоровий спосіб життя, боротьба зі шкідливими звичками, профілактика правопорушень є актуальними питаннями і складовою частиною роботи учнівського самоврядування та виховного процесу в гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, в актовій залі училища відбулася запланована зустріч учнів-мешканців гуртожитку з працівниками Роменського відділу поліції у справах дітей.

Загальноучилищна лінійка Роменського ВПУ: урочисто та бадьоро

1

З початком нового навчального року відновилася чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять щовівторка на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, 6 вересня пройшла перша в 2016-2017 навчальному році лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи, щоб обговорити питання життєдіяльності навчального закладу.

До уваги учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!

1

План заходів щодо проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та тижня фізичної культури.

Незабутні миті життя

1

Уже кілька років поспіль в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» діє гарна традиція – фотографування 1 вересня педагогічного колективу.

Роменське ВПУ розпочало новий навчальний рік

1

З розкритими обіймами, вкотре, 1 вересня подвір’я Роменського ВПУ зустрічало викладачів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячену Дню знань.

Педагогічна рада: на старті нового навчального року

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої педагогічні працівники обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2016-2017 навчального року

1

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники! Щиро вітаю Вас з початком нового 2016-2017 навчального року!

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у четвер 1 вересня 2016 року о 9.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

День створення Держави

1

Традиційно, 24 серпня, громадяни нашої країни відзначають День створення Держави. Календар історії відрахував двадцять п’яту річницю Дня Незалежності України, пам’ять про цілі покоління предків, що творили націю і боролися за Незалежність. Тож, жителі міста Ромни теж долучилися до святкувань, які розпочалися мітингом з нагоди 25-річниці Незалежності біля пам’ятника Т.Г.Шевченка.

День Державного Прапора України

1

23 серпня 2016 року наша Держава відзначала чудове свято – День Державного Прапора України.

УВАГА!

1

26 серпня о 9:00 відбудеться співбесіда з абітурієнтами, які подали заяву до вступу у Роменське ВПУ. З собою мати документи для вступу, які ще не здані в приймальну комісію!

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів

1

Обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у ДПТНЗ "Роменське ВПУ " на 2016 р.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

ЗВІТ ДИРЕКТОРА за 2015-2016 н.р.

1

Діяльність ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» в 2015/2016 навчальному році здійснювалась у відповідності до чинного законодавства, наказів та нормативних актів Міністерства освіти і науки, наказів, розпоряджень та рекомендацій Департаменту освіти і науки Сумської ОДА, рішень виконкому Роменської міської ради , Статуту училища та відповідно до Річного плану роботи навчального закладу.

ВИПУСКНИЙ - 2016!

1

30 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, викладачами, майстрами в/н, своїми одногрупниками.

Гаряча пора - сесія

1

Ось і настала гаряча пора для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 20-ої річниці Конституції України

1

З нагоди 20-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.

Відзначення Дня молоді

1

Роменчанки змагалися за першість у конкурсі краси «Роменська красуня – 2016»

РОЗВИТОК ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ У ПТНЗ

1

17 червня у Роменському ВПУ відбулося засідання круглого столу за темою: «Розвиток дослідно-експериментальної роботи у ПТНЗ Сумського регіону».

Захист дипломів у групі ЕГЗ-2

1

14 червня учні групи з професії «електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

Екскурсія для учнів

1

2 червня до Роменського вищого професійного училища завітали на екскурсію учнів початкових класів Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Єдністю підтримали свого випускника, військовополоненого Олександра Морозова

1

1 червня жителі міста Ромни збирали підписи під зверненням до Президента. На площу міста прийшли також і педагогічний та учнівський колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Зустріч з роботодавцями

1

31 травня у Роменському ВПУ учні випускних груп зустрілися з польською компанією Krismar, яку представляв Генеральний Президент Криштоф Косінські.

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

Шановний Павле Івановичу!

1

Шановний Павле Івановичу! Щиро вітаємо Вас із 60-річним ювілеєм. Ваш талант педагога і великий досвід організатора, професійне чуття і невичерпна енергія дозволили створити потужний професійно-технічний навчальний заклад, який по праву вважається одним із найкращих в Україні. Упевнені, що досвід, талант керівника, мудрість і далекоглядність і надалі сприятимуть його розквіту.

Зустріч з директором

1

Коли ми чогось не знаємо, то запитуємо в батьків, викладачів. Ось і про історію нашого училища та особисте життя ми запитали у директора училища Павла Івановича Помарана.

Відбувся науково-практичний семінар

1

26 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Організація відкритого професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі».

Учень року-2016

1

Овчаренко Руслан учень ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобув перемогу у номінації «Професіонал».

У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЗЕЇ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ VІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ Т. ШЕВЧЕНКА

1

21 травня 2016 року в місті Каневі у національному музеї Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 6 Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Зльот учасників Програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному"

1

Радчук Надію Анатоліївну практичного психолога ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за активну роботу щодо впровадження програм «Я – моє здоров’я – моє життя», «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», «Дорослішай на здоров’я», популяризацію та пропаганду здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді.

Наш спільний і неспинний шлях – любов до рідної мови…

1

Цьогоріч учениця групи ПП-2 Роменського вищого професійного училища Некроєнко Анна стала призером конкурсу з української мови імені Петра Яцика і була запрошена на урочисту церемонію до Києва разом із викладачем української мови Яцменко С.М. Слід зазначити, що Анна – єдина представниця ПТНЗ Сумської області.

Роботи по зміцненню матеріально-технічної бази

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. І нині, в училищі розпочато ремонті роботи.

Безпека на дорогах - справа всіх і кожного!

1

З метою профілактики безпеки дорожнього руху, підвищення поінформованості про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму з 16 травня по 22травня 2016 року прододиться «Тиждень безпеки дорожнього руху».

Місячник з охорони праці

1

З 01 по 29 квітня 2016 року згідно з наказом директора за №14-0Д від 23.03.16 року в ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» проводився «Місячник з охорони праці». Постійно діючою комісією з питань охорони праці розроблені заходи на покращення умов праці, навчання, попередження травматизму на робочих місцях учнів та працівників. На кожний підрозділ призначені відповідальні особи з правових та організаційних питань, безпеки праці, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці та виробничої санітарії.

Традиційна загальноучилищна лінійка

1

Почалась лінійка з приємного моменту – нагородження переможців конкурсів, які проводились як на обласному рівні, так і на міжнародному.

Урочисте відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі

1

09.05 о 9:00 пройшла урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника жертвам фашизму, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Виставку творчих робіт учнів, концертну програму та святковий стіл підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Шановні ветерани!

1

Шановні ветерани! Прийміть мої щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги!

Вітаємо з перемогою!

1

У заключному етапі обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» серед міських державних професійно-технічних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобуло І місце!

Краще медіа професійно-технічного навчального закладу

1

Перемогу у номінації «Краще медіа професійно-технічного навчального закладу» XIХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа отримала газета "Калейдоскоп" ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Викладачі Ю.Ю. Мартинішина, В.В. Рибкіна та голова учнівської ради Стрижевська Олександра отримали нагороду та диплом переможця на сцені Палацу творчості учнів.

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят

1

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам’яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі. Наша громада відзначила це свято урочистим славленням!

Із Воскресінням – Світлим святом!

1

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Вітаємо Понпу Ярослава з перемогою!

1

Учень училища з групи АСЕ-3 Понпа Ярослав виборов ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією "Електрогазозварник"

День цивільного захисту

1

28 квітня 2016 року був проведений «День цивільного захисту» та комплексне об’єктове тренування. Основною метою «Дня цивільного захисту» та комплексного об’єктового навчання були: - досягнення узгодження в роботі керівного складу, командно- начальницького і особового складу формувань, педагогічного складу, учнів і навчального закладу як об’єкта цивільного захисту в цілому щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС техногенного та природного характеру.

Відкриття Писанки та Великоднього дерева

1

З метою відновлення народних традицій, популяризації декоративно-вжиткового мистецтва, творчих здібностей учнів на Чистий четвер у ДПТНЗ "Роменське ВПУ" відбулося урочисте відкриття Писанки та Великоднього дерева.

Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки

1

25 квітня у нашому навчальному закладі відбулася виховна година на тему "Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки", яку провела голова методичної комісії класних керівників Сененко Алла Анатоліївна.

Великодні кошики для бійців в зону АТО

1

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики, це: паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало і м`ясо, різноманітні солодощі тощо.

Тридцята річниця Чорнобильської трагедії

1

26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність та байдужість.

Тиждень методичної комісії «Харчові технології та ресторанний сервіс»

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 18 по 22 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Зробимо Україну чистою!-2016

1

22 квітня у рамках наймасштабнішої Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2016» наші учні з групи КЗ-4 разом із майстром виробничого навчання Гречаник М.І. займалися благоустроєм території навчального закладу.

Збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування

1

21 квітня Стрижевська Олександра, голова учнівського самоврядування Роменського ВПУ, прийняла участь у зборі обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області, який відбувся на базі ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».

Спортивне життя Роменського ВПУ

1

21 квітня у спортивному залі Роменського ВПУ проведено "Козацьку наснагу". Спортивні ігри між учнями училища та ЗОШ №11 м. Ромни.

Зробимо Україну чистою!-2016

1

21 квітня у рамках наймасштабнішої Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2016» наші учні з груп ЕГЗ-1 й АСЕ-3 разом із майстром виробничого навчання Богомолом С.О. займалися благоустроєм території навчального закладу.

Переглянь новий фільм про наш навчальний заклад

1

Переглянь новий фільм про наш навчальний заклад за посиланням

Вітаємо переможницю

1

Учнівська молодь та педагогічний колектив Роменського ВПУ зібрались на ранкову лінійку 20 квітня.

Рідна мово, росту я крізь тебе, крізь родовище дум і краси

1

За результатами ІV (заключного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Некроєнко Анна посіла почесне І місце.

Кришталь моєї мови дорогої

1

П’ятнадцять років поспіль юні знавці української мови мальовничої Сумщини демонструють високий рівень її знання, доводять участю й перемогою в конкурсі з української мови імені Петра Яцика, що тільки та нація гідна поваги, яка поважає й розвиває мову й культуру, створює історію свого народу.

Захист дипломних робіт у групі АСЕ-4

1

18 квітня учні групи з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

День відкритих дверей - щорічний захід

1

16 квітня у Роменському вищому професійному училищі відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.

Таланти профтехосвіти

1

14 квітня на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училища будівництва та дизайну» був проведений заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Лекція для працівників «Долікарська допомога при невідкладних станах»

1

11 квітня у Роменському вищому професійному училищі у рамках місячника з охорони праці відбулася лекція для працівників «Долікарська допомога при невідкладних станах»

Конкурс

1

8 квітня у холі навчального закладу відбулася виставка «Творчих учнівських робіт», де вихованці навчального закладу Роменського ВПУ демонстрували власні творчі роботи, виконані під керівництвом своїх наставників.

Загальноучилищна лінійка

1

У вівторок 12 квітня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

День відкритих дверей

1

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

Прибирання у парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка

1

14 квітня в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка зібралися небайдужі роменці, які підтримати таку екологічну акцію - прибрати територію та висадити зелені насадження.

Секційні засідання у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції

1

7 квітня 2016 року в Інституті професійно-технічної освіти НАПН України відбулися секційні засідання у вигляді стендових доповідей у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з теми «Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання». Відкрила секційні засідання директор Інституту Радкевич Валентина Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

Всесвітній день здоров’я

1

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я всього людства, на пропаганду здорового способу життя і боротьбу з поширенням різних захворювань, на медичні проблеми, які є предметом обговорення лікарів усього світу.

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

1

16 квітня о10:00 День відкритих дверей

Чисто в нас – чисто в місті!

1

У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.

Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

1

Сумської обласної організації Ліги соціальних працівників України «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» з січня по травень 2016 року за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції, що має на меті підвищення обізнаності дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування з січня по травень 2016 року впроваджували проект «Захисти своє майбутнє» в 7 професійно - технічних навчальних закладах області. Так, 16 учнів нашого училища були залучені до занять тренінгу та отримали навички для самостійного впровадження проекту серед своїх однолітків.

ДЕНЬ СМІХУ!

1

Кожна людина любить “поприколюватися” над ким-небудь, пожартувати або розіграти, але один день в році цим займаються абсолютно всі, від дитини до дорослого, від студента до ділової людини. День обманів здавна існував не тільки в європейських, але й в азіатських країнах. Але дати будь-яке точне визначення походженням першоквітневих розіграшів та жартів зараз вже просто неможливо ...

Форум для студентських активістів

1

25 березня проходив Форум для студентських активістів коледжів та технікумів Сумської області в рамках проекту "Медіаграмотність. Протидія ворожій пропаганді" за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА у місті Суми. Активну участь приймала і лідер учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Стрижевська Олександра.

Роменщина мистецька

1

24 березня 2016 року учні групи КК-2 разом з класним керівником Мовчан Іриною Володимирівною відвідали Роменський краєзнавчий музей, де переглянули виставку "Роменщина мистецька".

Роменське ВПУ отримало статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня

1

Під час семінару Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України ДПТНЗ "Роменське ВПУ" було нагороджене "Золотою медаллю" у номінації "Модернізація професійної освіти України" Сьомої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2016", а також директор навчального закладу Павло Іванович Помаран отримав сертифікат доповідача семінару "Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу".

Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету!

1

Увага! Шукаємо випускників нашого навчального закладу! Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету, яка знаходиться на сайті училища за писиланням: http://www.romnyvpu.com.ua/anketa.php

Нові відео на каналі «Роменське ВПУ»

1

Переглянь нові відео на каналі «Роменське ВПУ», які розміщені на популярному відеохостингі за посиланням

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

1

Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає, відвідати наше училище. ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Година Землі

1

19 березня у нашому місті пройшла Година Землі. Освітлення виключили на центральних вулицях міста о 18:00 на годину. Представники з Роменського ВПУ також взяли участь у цьому заході.

Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету!

1

Увага! Шукаємо випускників нашого навчального закладу! Якщо ти випускник Роменського ВПУ - заповни анкету, яка знаходиться на сайті училища за писиланням: http://www.romnyvpu.com.ua/anketa.php

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ!

1

Запрошуємо батьків та учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл і всіх, хто бажає, відвідати наше училище. ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

У Роменському ВПУ відзначали Шевченківські дні

1

У Роменському ВПУ відзначали Шевченківські дні.

Подарунки в зону АТО

1

4 березня, напередодні жіночого свята, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики.

8 Березня у Роменському ВПУ

1

Міжнародний жіночий день — саме цього дня жінки чекають кольорів, ніжності та подарунків від своїх коханих чоловіків, друзів, знайомих. Це свято несе у світ усе найцінніше, що пов"язане з жінкою – красу, ніжність, радість і щастя.

Репортаж телекомпанії СТС

1

У Ромнах провели благодійний концерт, аби зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям: Валерії Царенко та Максиму Клипі. Активну участь взяли і представники ДПТНЗ "Роменське ВПУ".

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

1

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості.

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 завершується 4 лютого

1

УВАГА! Останній день реєстрації для проходження ЗНО-2016!

Автоматизоване створення веб-сайтів

1

У рамках училищного конкурсу «Мій найкращий урок» 26 лютого викладач Дівенко Ірина Олександрівна провела відкритий урок з інформатики на тему: «Автоматизоване створення веб-сайтів».

Тиждень іноземної мови

1

Позакласна робота з іноземної мови має велике значення. Ця робота не лише поглиблює і розширює знання іноземної мови, але й сприяє також розширенню культурологічного кругозору учнів, розвитку їхньої творчої активності, естетичного смаку і, як наслідок, підвищує мотивацію до вивчення мови та культури іншої країни. Найцікавішою формою позакласної роботи є тиждень іноземної мови, який відбувсяу Роменському ВПУ наприкінці лютого.

Збір лідерів учнівського самоврядуванням Південного округу

1

Лідери учнівського самоврядування – молоде покоління.

Тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 15 по 19 лютого 2016 року в училищі пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

ВІДКРИЙ У СЕРЦІ ДОБРО

1

25 лютого о 16.00 в Роменському міському Будинку культури відбувся благодійний концерт «ВІДКРИЙ У СЕРЦІ ДОБРО» для Царенко Валерії та Клипа Максима.

Урок мужності на тему «Не скорені духом»

1

За ініціативи Міністерства інформаційної політики України 26 лютого відбудеться вшанування подвигу кримчан, які в 2014 році стали на захист державності та цілісності нашої країни. Цю дату оголошено Днем початку кримського супротиву.

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримала стипендію голови Сумської ОДА

1

24.02.2016 в актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань. До участі в заході також запросили і представників із нашого навчального закладу.

Пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін

1

У дружній та творчій атмосфері 23 лютого 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальних дисциплін за професіями: «водій автотранспортних засобів «категорії С», «кухар», «кондитер», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «кравець», «закрійник», «муляр», «штукатур», «лицювальник-плиточник», «слюсар з ремонту автомобілів», «електрогазозварник», «продавець продовольчих товарів», «продавець непродольчих товарів», «тракторист», «машиніст сільськогосподарського виробництва».

А сотню вже зустріли небеса...

1

19 лютого о 10:00 відбувся мітинг щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Небесної Сотні біля Меморіального знаку Героям-борцям за незалежність та суверенітет України.

Відбулися батьківські збори учнів випускних груп

1

На порядку денному були розглянуті такі питання: - підведення результатів атестації з навчальних предметів за І семестр 2015-2016 навчального року; - стан відвідування учнями занять; - умови проходження учнями випускних груп ЗНО.

Результати конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

1

У конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей» взяли участь групи: МШП-1,МШП-2, МШП-3, БС-5, ПП-1, ПП-2, ПП-3, АСЕ-1, АСЕ-2, М-2а, М-2б, ЕЛ-1, КЗ-2, КК-1, КК-2, КК-3. Важливість існуючих проблем у сфері охорони праці добре відобразили у своїх малюнках учні груп: КЗ-2, КК-2, МШП-1, БС-5, ЕЛ-1, ПП-3, МШП-3.

Тиждень професій торгівельної справи

1

У рамках тижня професій торгівельної справи, який проходив у ДПТНЗ “Роменське ВПУ”, з 8 по 12 лютого учнями професій “продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів” та викладачами і майстрами методичних комісій “Торгівельна справа” і “Товарознавство та комерційна діяльність” реалізовано цікаву і змістовну програму.

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У ГУТРОЖИТКУ

1

В затишній атмосфері у кімнаті відпочинку у гуртожитку був проведений вечір до Дня всіх закоханих

Майстерності немає меж

1

Як стало вже традицією у нашому навчальному закладі напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив на подвір’ї створили дивовижні скульптури– пара сердець та символічний напис, які символізують кохання та прикрасили їх гірляндами.

В училищі зустріли День Cвятого Валентина

1

На другому поверсі традиційно пройшов конкурс на кращу стіннівку та валентинку.

Масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати»

1

8 січня у Роменському ВПУ відбувся масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати».

Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

1

Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016»

1

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Розпочато конкурс «Мій найкращий урок»

1

У рамках конкурсу «Мій найкращий урок» протягом тижня з 8 по 13 лютого відбулися презентації уроків викладачів

Тиждень професій комп"ютерного спрямування

1

З 1 по 5 лютого в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп"ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань вихованців навчального закладу з предметів, а й популяризація даних спеціальностей серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

Експериментально-дослідницька робота

1

Зміна практичних завдань, які мають вирішувати ПТНЗ, спонукала колектив державного професійно-технічного закладу «Роменське вище професійне училище» за наукового супроводу фахівців Інституту професійно-технічної освіти НАПН України розпочати дослідно-експериментальну роботу всеукраїнського рівня за темою «Педагогічні основи управління професійно-технічним навчальним закладом в умовах ринкової економіки», спрямовану на вдосконалення структури і змісту управління училищем. Застосування нових підходів в управлінні професійно-технічним навчальним закладом покликане забезпечити підвищення мобільності ПТНЗ, його здатності своєчасно і адекватно реагувати на постійно змінюваний попит на регіональному ринку праці та ринку освітніх послуг. Реалізація завдань управлінської діяльності в умовах ринкової економіки спонукала до запровадження маркетингового управління професійно-технічним навчальним закладом шляхом використання маркетингових підходів, методів та інструментів управління.

Відбувся IV етап XVI Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

1

Відбувся IV етап XVI Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика. Місцем проведення став ДНЗ «Сумськитй хіміко-технологічний центр ПТО» м.Суми.

Конкурс малюнка

1

02 лютого у Роменському ВПУ відбулася виставка до конкурсу малюнка "Охорона праці очима дітей".

Переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України

1

01 лютого 2016 року до Роменського ВПУ завітали працівники військомату та провели інформаційно-агітаційний захід на тему "Переваги військової служби за контрактом у Збройних силах України".

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 розпочинається 1 лютого

1

УВАГА! Реєстрація для участі в ЗНО-2016 розпочинається 1 лютого!

Подарунок із зони АТО

1

Син працівника Роменського ВПУ санінструктор Омельченко Микола передав у музей нашого навчального закладу прапор із зони АТО від ІІІ реактивного артилерійского дивізіону VII батареї.

Нагородження учасників конкурсу снігових фігур

1

27 січня в актовій залі нашого училищ відбулося нагородження учасників конкурсу снігових фігур.

Конкурс снігових фігур

1

26 січня, традиційно для нашого училища, відбувся конкурс снігових фігур.

Позитивно оцінили напрацювання творчої групи педпрацівників училища

1

18 січня у Національній академії педагогічних наук України відбулося чергове засідання комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України.

Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни

1

25 січня 2016 року запам`ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.

Випуск групи КК-б

1

Закінчилися роки навчання для учнів групи КК-б, що здійснювали підготовку за професією «Кухар».

Святкування Дня Соборності

1

22 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України.

Божественна Літургія з нагоди Дня святої мучениці Тетяни

1

25 січня о 9:00 у Роменському ВПУ відбудеться Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.

Відбулися загальноучилищні збори випускних груп

1

Одним із важливих питань, які розглядалися, було підготовка до ЗНО-2016 року. За допомогою презентаційного матеріалу батьків ознайомили з умовами реєстрації, графіком проведення та переліком предметів, які представлені для вибору на ЗНО-2016.

Річний план закупівель

1

Річний план закупівель 2016

Родись жито й пшениця…

1

Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята. І дуже важливо у наш час технічного прогресу зуміти зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.

Щедрий Вечір

1

За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки.

Відбулися заходи методичного тижня

1

З 4січня по 12 січня 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» З 4січня по 12 січня 2016 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися заходи методичного тижня

Різдвяні колядки

1

6 січня, вже вкотре, учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» пройшлися з колядками та вінчівками, привітавши працівників та ветеранів навчального закладу з прийдешніми святами.

Новий рік для малечі

1

Традиційно, новорічне дійство для дітей працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створили активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет.

З Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Новорічний концерт

1

Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Андріївські вечорниці у гуртожитку

1

Є у нашого народу чудова традиція - святкувати вечорниці. 10 грудня у гуртожитку відбулися Андріївські вечорниці.

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНІВ, БАТЬКІВ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

1

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧНІВ, БАТЬКІВ У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Новорічні подарунки для воїнів АТО

1

25 грудня, напередодні Нового року та Різдва, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО вітальні листівки різноманітні смаколики, це: пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, сало і м"ясо, різноманітні солодощі тощо.

У групі КК-4 пройшла перевірочна робота

1

У групі КК-4 пройшла перевірочна робота з професії "кондитер" ІІІ розряду з майстрами виробничого навчання Токар Веронікою Володимирівною та Конопленко Іриною Василівною.

Буржуйка для воїнів АТО

1

Педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ активно долучився до виготовлення буржуйки для воїнів АТО, яку потім передали на схід.

Відмінні результати у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015»

1

9 листопада 2015 року в Україні проходив Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015».

Відкриття головної ялинки навчального закладу

1

Вже стало гарною традицією збиратися всім учнівським та педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні Святого Миколая та під гучні оплески й слова «Ялинко, засяй» - відкривати новорічну красуню – головну ялинку навчального закладу, що вже прикрасила подвір`я училища.

Святий Миколай здійснює мрії

1

Не оминає ніколи Миколай ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та із задоволенням виконує бажання учнівського й педагогічного колективів училища.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Тиждень хімії, біології та географії

1

Тиждень хімії, біології та географії – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня хімії, біології та географії викладачу дається ще одна можливість - розкривати в учнів науковий інтерес до даних предметів, бажання їх пізнавати. Крім того, до підготовки та проведення предметного тижня необхідно залучати учнів. Це сприяє розширенню кругозору учнів, виховує почуття власної необхідності та почуття відповідальності.

Конкурс на кращу новорічну прикрасу

1

Напередодні Нового року в групі КК-2 пройшов конкурс на кращу новорічну прикрасу.

Листівка про позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб

1

Листівка про позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб

Святковий гала-концерт

1

Цього року Тиждень учнівського самоврядування вразив своїми ідеями та нововведеннями. Так, за участі лідерів Учнівської ради та артистів Роменського ВПУ було проведено святковий гала-концерт "У пошуках нових зірок", участь у якому взяли найкращі виконавці.

Всеукраїнський тиждень права

1

З метою підвищення рівня правової освіти та виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до суспільства і держави, формування вміння визнавати пріоритет прав людини, поважати цінності демократичного суспільства у Роменському вищому професійному училищі з 07 по 11 грудня 2015 року проходив Всеукраїнський тиждень права.

«Вся влада – учнівським радам!»

1

Бути дорослим – не просто - в цьому переконалися активісти навчального закладу під час проведення уроків. Вже не вперше учні Роменського ВПУ на кілька годин помінялися ролями з викладачами, щоб на собі відчути, що таке педагогічна діяльність.

«Училище – наша дружня родина»

1

За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина». За звання переможця змагалася команда викладачів « За мирне майбутнє» та команда учнів «Діамант».

У вівторок пройшла загальноучилищна лінійка

1

Найактивнішими протягом Тижня були члени Учнівської ради, які вкотре показали, що можуть самостійно приймати рішення, допомагати адміністрації училища, бути ініціативними та громадсько свідомими, при цьому, весело та дружньо відпочивати у колі друзів, знайомих, наставників, проводивши загально училищну лінійку.

Почався Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування. Як і завжди, цьогоріч він був насичений захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями, святковими концертами, що принесли масу задоволення та приємних спогадів учнівському й педагогічному колективам навчального закладу.

Вітаємо чоловіків!

1

У цей день ми вшанoвуємo усіх чоловіків, які у лавах Збрoйних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашoї держави та знаходяться поруч!

Подарунки до свята військовим із зони АТО

1

Днями за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було зібрано та передано військовим в зону АТО різноманітні смаколики: це і пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, і сало, консерви, різноманітні солодощі тощо.

Відкритий урок

1

2 грудня в училищі відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Товстоп’ят Галини Іванівни на тему "Оволодіння навичками роботи на ЕККА в режимі програмування назви товару, ціни та штрих-кодів".

Відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом

1

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров"я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров"я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Сьогодні бути українцем – це модно!

1

З метою відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник», метою якої було утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до них об"єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

День Гідності та Свободи

1

21 листопада 2015 року о 10.00 біля пам"ятника Т.Г. Шевченку відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи, у якому взяли участь і представники з нашого навчального закладу.

На лінійці вітаємо переможців

1

Головним питанням порядку денного стало привітання Стрижевської Олександри та Мовчан Ірини Володимирівни, які отримали за результатами конкурсу дві бронзові медалі та два дипломи третього ступеню Першого Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST 2015», який проходив у Києві.

Тиждень безпеки дорожнього руху

1

З метою поінформованості учнів про негативні наслідки дорожньо-транспортних подій та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму з 9 по 13 листопада проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

1

Проблема захисту людини від небезпеки у різних умовах її перебування виникла одночасно з появою на Землі наших далеких пращурів. Це були небезпечні природні явища, певні представники біологічного світу. Згодом стала з"являтися небезпека, творцем якої стала сама людина. У теперішній час людина більше всього страждає від небезпек, які сама ж і створила. Вона живе і діє в умовах потенційних небезпек, що постійно змінюються.

Конкурс знавців української мови

1

10 листопада з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу проведено I етап міжнародного конкурсу української мови ім. П.Яцика та І етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.ШЕВЧЕНКА.

Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить

1

Під керівництвом викладачів української мови цікаво і змістовно пройшла виховна година «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить».

Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015»

1

З 4 по 6 листопада 2015 року, в рамках Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, проходив Перший Міжнародний кулінарний фестиваль «BESTCookFEST 2015». Фестиваль був організований Українським кулінарним союзом за сприянням Київського національного торговельно-економічного університету.

У конкурсі «Бобер» взяли участь учні училища

1

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

1

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.

Година спілкування: «Залежність від комп’ютерних ігор»

1

Важлива роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей належить організованій виховній роботі.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

1

З метою проведення цілеспрямованої роботи щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, підвищення рівня обізнаності учасників навчально-виховного процесу з питань безпеки життєдіяльності, виховання в учнів навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, формування у молоді світоглядних та етичних основ здорового способу життя, запобігання нещасним випадкам в ДПНЗ «Роменське ВПУ» з 02.11.2015 року по 06.11.2015 року був проведений «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Це повинен знати кожен

1

Головна мета безпеки життєдіяльності полягає у тому, щоб сформувати в людини свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої безпеки й безпеки тих, хто її оточує.

У пошуках нових зірок

1

«Ми шукаємо таланти!» - саме під таким девізом пройшов в Роменському ВПУ щорічний творчий конкурс «У пошуках нових зірок», що покликаний відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе.

29 жовтня пройшов вебінар

1

29 жовтня пройшов вебінар, організований НМЦ ПТО у Сумській обл. Було проведено заняття постійно діючого навчального семінару заступників директорів з навчально-методичної та навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів з теми “Ведення ділової документації в закладах ПТО”.

ЕКСКУРСІЯ НА ПІДПРИЄМСТВО ПАТ «ТРАКТОРОЗАПЧАСТИНА»

1

В рамках соціального партнерства та подальшої співпраці щодо підготовки робітничих кадрів 28 жовтня 2015 року учні групи ЕГЗ-2, які навчаються за професіями «Електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ПАТ «Роменський завод Тракторозапчастина».

VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu»

1

20-25 жовтня 2015 року в м.Києві відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «WorldEdu»

ОГОЛОШЕННЯ

1

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради оголошує про веб-портал із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді «Моя кар’єра». « Міністерством молоді та спорту України у партнерстві із Програмою розвитку ООН в Україні створено платформу із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді – портал «Моя кар’єра» (www.mycareer.org.ua).

Тиждень правових знань

1

З 5 по 9 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань присвячений міжнародному Дню юриста

Від призовника до захисника

1

Цього тижня для учнів училища було влаштовано свято патріотичного напрямку - «Від призовника до захисника». Організували захід керівники спортивних секцій та активісти учнівського самоврядування.

Традиційна загальноучилищна лінійка

1

Традиційна загальноучилищна лінійка відбулася і цього вівторка напередодні Дня захисника України.

Низький уклін і тричі СЛАВА

1

За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки - Низький уклін і тричі "СЛАВА!" Українські захисники!

День захисника України у Роменському ВПУ

1

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

У рамках Тижня правових знань

1

У рамках Тижня правових знань у Роменському ВПУ учні зустрілися з інспектором РПКВІ Різником Олександром Вікторовичем та тимчасово виконуючим обов"язки начальника сектора КМСД Ситником Дмитром Миколайовичем.

Підготовка до зими продовжується

1

В старому корпусі закладу здійснюється не лише нове перекриття покрівлі, а й утеплення та гідроізоляція.

Відзначення Дня працівників освіти

1

Привітати педагогічний колектив та ветеранів освітянської ниви ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професійним святом – Днем працівників освіти зібралися в актовому залі навчального закладу напередодні свята.

Посміхнись життя прекрасне

1

10 вересня 2015 року у ДПТНЗ Роменське ВПУ відзначали Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. На жаль, статистика свідчить, що з кожним роком таких трагічних випадків у розвинених країнах стає все більше і більше. Україна не є виключенням. Всесвітній день запобігання самогубствам проводиться з метою зміцнення прихильності і заохочення діяльності по запобіганню самогубствам у всьому світі. Суїцид входить до числа трьох основних причин смерті людей у віці 15-44 років у всьому світі. При цьому на кожну людину, що зробила самогубство, доводиться 20 або більш осіб, що намагалися накласти на себе руки.

Привітання педагогічних працівників від учнів

1

Привітання педагогічних працівників від учнів ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Привітання директора ДПТНЗ

1

Шановні колеги! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Активно готуємося до зими

1

З самого початку нового навчального року у Роменському ВПУ почалася активна підготовка до зимового періоду.

Посвята в першокурсники

1

У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ нещодавно пройшло офіційне посвячення у першокурсники. Свято розпочалося урочистою лінійкою, у ході якої щирі вітання та поздоровлення прозвучали від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана.

Пройшли батьківські збори учнів перших курсів

1

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 23 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

У Роменському ВПУ було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос

1

Традиційно, у вересні, згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань, було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос.

Обласний навчально-методичний семінар

1

21 вересня 2015 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний навчально-методичний семінар на тему: «Використання якісних електронних педагогічних засобів для розробки електронного контенту». Наш навчальний заклад представляла викладач інформатики Дівенко Ірина Олександрівна.

Проголосуй за ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»

1

Інтернет-голосування «Найпопулярніший заклад профтехосвіти Сумщини»

Знаменитий Іллінський ярмарок

1

Педагогічний та учнівський колектив Роменського ВПУ також завжди бере активну участь у святкуваннi Дня мiста. Не стали виключенням і цьогорічні святкування. Так, з самого ранку 19 вересня на площі міста розмістилася виставка навчального закладу, яка манила до себе дзвінкоголосими піснями, смачними наїдками та щирими обіймами дружнього колективу Роменського ВПУ.

Вшанували пам`ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни

1

16 вересня мешканці Ромнів відзначали 72-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Засідання методичної комісії класних керівників

1

9 вересня відбулося перше засідання методичної комісії класних керівників.

Знову на лінійку!

1

З початком нового 2014-2015 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжилась чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок.

Відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни у Роменськму ВПУ

1

Відзначення 70-ї річниці завершення Другої світової війни у Роменськму ВПУ почалося із проведення виховних годин «Шляхами подвигу і слави».

Випуск груп Роменського міськрайонного центра зайнятості

1

Роменський міськрайонний центр зайнятості, який покликаний не лише забезпечити роботою населення міста, але й дати освіту людям, які цього потребують, створює для дорослого населення всі умови для отримання необхідних знань та вмінь, щоб пройшовши відповідний курс навчання, отримати робітничу професію, тим самим задовольнивши вимоги роботодавців.

Шановні колеги! Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

1

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Перше вересня у Роменському ВПУ

1

Першого вересня подвір’я Роменського ВПУ зібрало викладачів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячену Дню знань.

Педагогічна рада: плануємо навчальний рік

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у вівторок 1 вересня 2015 року о 9.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

24-річниця Дня Незалежності України

1

24 серпня у низці українських міст відбулися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України. Українці вийшли на вулиці і площі міст у вишиванках і з національними прапорами в руках.

Державний Прапор України – святиня нашого народу

1

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, з нагоди святкування Дня Прапора, пройшла 23 серпня в сквері біля міськвиконкому. Вшанувати багатовікову історію українського державотворення та державну символіку України зібралися: керівництво міста, депутати, члени виконавчого комітету, представники політичних партій та громадських організацій, працівники підприємств, установ міста, молодь.

УВАГА!

1

25 серпня о 9:00 відбудеться співбесіда з абітурієнтами, які подали заяву до вступу у Роменське ВПУ. З собою мати документи для вступу, які ще не здані в приймальну комісію!

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12 моб. 068-045-04-80 ; 099-445-45-73

Увага!

1

Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті romnyvpu.com.ua

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО

1

ВСТУП БЕЗ СЕРТИФІКАТА ЗНО БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ Стипендія, гаряче харчування, гуртожиток тел: 2-42-12, 068-045-04-80, 099-445-45-73

Випускники попрощалися з рідним училищем!

1

30 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, викладачами, майстрами в/н, своїми одногрупниками.

Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарана П.І. щодо виконання програми розвитку училища за 2014-2015 н.р.

1

Робота колективу училища у 2014-2015 навчальному році була підпорядкована головні меті: підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних робітників і спеціалістів. Навчально-виробничий процес впроваджувався відповідно до Річного плану роботи Роменського ВПУ на 2014-2015 навчальний рік, який був розглянутий на засіданні педагогічної ради училища, протокол № 8 від 29 серпня 2014р. та затверджений директором училища.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 19-ї річниці Конституції України

1

З нагоди 19-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.

Кращі учні відвідали гетьманську столицю м.Батурин

1

У цьому році за підтримки адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» кращі учні училища були нагороджені екскурсією до історичної пам’ятки – гетьманської столиці м. Батурин.

Науково-практичний семінар "Управління розвитком професійно-технічної освіти в регіоні"

1

19 червня 2015 року (за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, при підтримці департаменту професійно-технічної освіти МОН України та Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України) на базі державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище" відбувся науково-практичний семінар за темою "Управління розвитком професійно-технічної освіти в регіоні".

Проведено конкурс на кращу навчальну групу року

1

У нашому навчальному закладі з жовтня по травень проводився конкурс на кращу навчальну групу року.

Науково-практичний семінар

1

19 червня 2015 року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудеться науково-практичний семінар за темою «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В РЕГІОНІ»

Оновлюємо навчально-матеріальну базу

1

Над зміцненням навчально-матеріальної бази навчального закладу працюють учні під керівництвом майстрів виробничого навчання. Це дає змогу учням підвищувати свої вміння та навички, застосовувати свої знання у професійній діяльності, можливість творчо підходити до вирішення практичних завдань, самостійно знаходити їх оптимальні рішення.

Екскурсія для школярів

1

3 червня до Роменського вищого професійного училища завітали на екскурсію учнів перших класів Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.П.І. Калнишевського.

Документальний фільм «Аеропорт» переглянули в нашому закладі

1

У Роменському ВПУ з метою виховання патріотизму, героїзму, любові до своєї Батьківщини, консолідації суспільства довкола ідеї захисту України проводяться заходи просвітницько-патріотичного спрямування, з залученням учасників АТО, волонтерів, громадських діячів, військовослужбовців, студентства та молоді, інших груп громадськості.

Шановний Павле Івановичу

1

Шановний Павле Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Орел Юлія здобула перемогу у номінації «Сучасний учень»

1

У Конотопському вищому професійному училищі 13-14.05.2015 відбувся фінальний етап конкурсу «Учень року» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів.

Рівний-рівному

1

18 травня учні Роменського ВПУ та психолог Надія Радчук взяли участь у XII міському зльоті підлітків-лідерів за програмою «Рівний-рівному», який відбувся на базі ЗОШ №11.

День боротьби за права кримськотатарського народу

1

18 травня відзначається день боротьби за права кримськотатарського народу. Подія відзначається щорічно, щоб підтримати боротьбу громадян України – кримських татар за реалізацію своїх прав як представників корінного народу.

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка

1

У піднесеному настрої пройшла загальноучилищна лінійка 12 травня в Роменському ВПУ, у ході якої було підведено підсумки минулого тижня та вручено грамоти за зайняті призові місця.

Відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

1

9 травня педагогічній та учнівський колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" взяли участь в урочистій ході з нагоди Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

Урочиста лінійка до Дня пам’яті та примирення

1

08.09 о 9:00 пройшла урочиста лінійка з відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» біля пам’ятника жертвам фашизму, де зібралися не лише учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Результати конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч»

1

З метою належного відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 07.05.2015 у місті Суми відбулося урочисте відзначення переможів конкурсу волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» серед навчальних закладів області.

Зустріч з ветеранами праці

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Виставку творчих робіт учнів, концертну програму та святковий стіл підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Дорогі ветерани, воїни визволителі!

1

Дякуємо Вам за стійкість, мужність та відвагу. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви подарували наступним поколінням світле майбутнє та чисте небо над головою.

Активісти «Сузір’я» білили монумент

1

7 травня члени молодіжної громадської організації «Сузір’я» взяли участь у традиційному весняному заході – білили монумент «Закутий Прометей і розкутий робітник» на честь героїв революції, створений скульптором, драматургом, кінорежисером І. П. Кавалерідзе.

Інтернет-голосування за кандидатів до обласної ради учнівського самоврядування

1

Проголосуй за Д"яченко Олександру! Щоб вона ввійшла до керівного складу обласної ради учнівського самоврядування ПТНЗ!Голосуй за посиланням http://nmcpto.sumy.ua/?page_id=3107

Дистанційна освіта – інтеграція у європейський освітній простір

1

28 квітня на базі Сумського державного університету відбувся Міжрегіональний науково-практичний семінар «Дистанційна освіта – інтеграція у європейський освітній простір» для представників навчально-консультативних пунктів СумДУ та заступників директорів з навчально-виробничої роботи професійно-технічних навчальних закладів

Сітка – своєрідний оберіг для бійців АТО

1

Працівники та учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у вільний від занять час займаються плетінням маскувальної сітки для української армії, яка знаходиться у зоні АТО.

День цивільного захисту

1

28 квітня в Роменському ВПУ був проведений показовий День цивільного захисту з метою навчити учнів та працівників училища засобам захисту від небезпечних ситуацій, провести тренувальні аварійно-рятівні роботи, виробити навички по наданню першої медичної допомоги постраждалим та підтриманню спокою і порядку у навчальному закладі в умовах надзвичайної ситуації.

Ми хочемо жити у чистій Україні!

1

24 квітня об 11 годині в міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка зібралися небайдужі роменці, які підтримати п’яту наймасштабнішу Всеукраїнську екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!-2015». До цієї акції приєдналися ініціативні та небайдужі працівники та учні Роменського ВПУ.

Краща мультимедійна редакція ХVІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

1

23-25 квітня в Миколаєві відбулося підведення підсумків ХVІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Понад 200 юнкорів з різних областей України приїхали для того, щоб отримати нагороди за найкращі друковані газети, матеріали на тему євроінтеграції України, а також за кращі фото-, радіо- та телерепортажі.

Тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 20 по 24 квітня 2015 року в училищі пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти»

1

21 квітня на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училища будівництва та дизайну» був проведений заключний етап обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».

Двадцять дев’ята річниця Чорнобильської трагедії

1

Двадцять дев’яту річницю Чорнобильської трагедії у місті Ромни відзначили низкою заходів. Напередодні дати відбулося покладання квітів біля пам’ятника загиблих внаслідок чорнобильської аварії, у якому взяли участь і представники з нашого навчального закладу.

Невмолимо йде час…

1

Зовсім недавно в нашому училищі викладацький колектив відправив у самостійне трудове життя 22 випускника, котрі отримали за 4 роки навчання не лише атестат про повну середню освіту, але й відразу дві професії: слюсара з ремонту автомобілів 4 розряду, електрозварника 5 розряду.

Волонтери поприбирали пам’ятники

1

У Роменському вищому професійному училищі діють волонтерські загони, молодь яких допомагає тим, хто цього потребує, вчиться співчувати, поважати, безкорисно та щиро надавати допомогу

Тиждень професій кухарської справи в Роменському ВПУ

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу в Роменське ВПУ, з 14 по 17 квітня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Навчання з охорони праці для працівників

1

Згідно плану роботи місячника з охорони праці у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено навчання з для працівників

Військові із зони АТО висловили слова глибокої вдячності за Великодні подарунки

1

Напередодні Великодніх свят за участі учнівського та педагогічних колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО білизна та різноманітні смаколики: це і паски, пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, писанки, сало і м"ясо, різноманітні солодощі тощо.

Великодні кошики для бійців із зони АТО!

1

Наш колектив сподівається, що в ці світлі дні кожен воїн, смакуючи паску, зможе відчути радість від Воскресіння Христового. Ми вдячні за їх мужність і героїзм.

Хай Великдень принесе щастя кожному!

1

З найтеплішими побажаннями радості, добра, любові, надії на краще майбутнє, здійснення найзаповітніших мрій, благополуччя та Божого благословення звернулися до дітей директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран та заступник директора з НВР Тетяна Іванівна Прокопенко.

Із Воскресінням – Світлим святом!

1

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

День здоров’я розпочався традиційною загальноучилищною лінійкою

1

Щороку 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я, який спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем здоров’я всього людства, на пропаганду здорового способу життя і боротьбу з поширенням різних захворювань, на медичні проблеми, які є предметом обговорення лікарів усього світу.

Тиждень англійської мови

1

З 30 березня по 3 квітня 2015 року у закладі пройшов тиждень англійської мови. Викладачі О.В.Близнюк та І.Г.Чепурко склали план заходів таким чином, щоб у них могли взяти участь якнайбільше учнів з різних груп.

День відкритих дверей

1

4 квітня у Роменському вищому професійному училищі відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо. Таку назву "День відкритих дверей" одержав тому, що звичайно при вході в навчальні й лабораторні корпуси запитають документ - студентський або учнівський квиток, а у цей день у приміщення може завітати будь-хто і відкрити навчальний заклад з нового боку, почути про всі аспекти вступної компанії та познайомитися з учнями й викладачами.

Пробна кваліфікаційна робота в групі КК-4

1

30.01.2015 року була проведена пробна кваліфікаційна робота в групі КК-4 з професії кухар 4 розряду.

МІСЯЧНИК З ОХОРОНИ ПРАЦІ

1

Основні завдання місячника: приведення робочих місць до нормативних вимог з питань безпеки праці та виробничого середовища.

Всеукраїнський вебінар в системі ПТО

1

31.03.2015 року співробітники Роменського ВПУ взяли участь у Всеукраїнському вебінарі в системі ПТО, який проводив НМЦ ПТО та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області.

УВАГА!

1

Увага! Відтепер можна подати електронну заяву до вступу в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на сайті: romnyvpu.com.ua

Флешмоб у Роменському ВПУ

1

У вівторок 24 березня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

Учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.

Сьогодні мати гарний, красивий одяг дуже просто

1

Сьогодні мати гарний, красивий одяг дуже просто. Але мати одяг не такий, як у всіх, можна, якщо ви здобуваєте професію кравця, закрійника в ДПТНЗ « Роменське ВПУ». З метою виявлення та розвитку ініціативи, ділової активності учнів, підвищення інтересу до обраної професії з 23 по 27 березня 2015 року був проведений тиждень методичної комісії легкої промисловості.

Чисто в нас – чисто в місті!

1

У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.

Творчий портрет видатного українського композитора

1

З метою виховання в учнів патріотизму, поваги до історії та державних символів України, враховуючи важливість постаті Михайла Вербицького для розвитку української державності та української культури, 25.03.2015 року у групі ПП-1 класним керівником Скляр Аллою Анатоліївною було проведено виховну годину на тему «Творчий портрет видатного українського композитора, автора Гімну України, М.Вербицького».

Дорогий солдате!!!

1

Дорогий солдате!!! Пише тобі листа учениця 3 курс «Роменського ВПУ» Прокопенко Юлія, щоб підтримати в цей скрутний час. Адже кожну хвилину вас підстерігає небезпека. Я Вам дякую за те, що ви захищаєте нас і наших рідних і близьких. Мій чоловік Прокопенко Максим, а також знаходиться в зоні АТО.

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

1

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

1

День відкритих дверей 4 квітня о 10:00

Державне регулювання у сфері цивільного захисту

1

У 2012 році здійснено процес загального удосконалення державного регулювання у сфері цивільного захисту шляхом прийняття систематизованого акту, а саме, Кодексу ци¬вільного захисту України, який набув чинності зі липня2013року.

5 кроків до безпеки

1

Аналіз безпеки виконання робіт (АБВР) - це найпростіший вид оцінки ризиків. Перед початком будь-якої роботи кожен повинен зупинитися, подумати й виконати п"ять кроків.

23 березня у групі КК-а була проведена поетапна кваліфікаційна атестація.

1

23 березня у групі КК-а була проведена поетапна кваліфікаційна атестація.

Опанування сучасних інформаційних технологій

1

20 березня викладач Дівенко Ірина Олександрівна провела урок інформатики з учнями групи ПП-1 на тему: «Огляд українських та зарубіжних освітніх сайтів. Веб-енциклопедії. Інтерактивне дистанційне навчання» .

4 квітня о10:00 День відкритих дверей

1

4 квітня о10:00 День відкритих дверей

Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

З 16 по 20 березня в Роменському вищому професійному училищі був проведений Тиждень професій комп"ютерного спрямування, метою якого було не лише підвищення рівня знань вихованців навчального закладу з предметів, а й популяризація даних спеціальностей серед учнів шкіл міста та стимулювання інтересу до них, сприяння співпраці між Роменським ВПУ та загальноосвітніми навчальними закладами і соціальними партнерами.

Зустріч з демобілізованими військовиками-роменцями

1

17 березня близько 13 години біля пам"ятника Т. Шевченку відбулася зустріч з демобілізованими військовиками-роменцями. Учнівський та педагогічний колектив нашого училища, учні та викладачі шкіл, працівники підприємств та організацій та просто жителі міста прийшли подякувати та вклонитися Героям за сміливість та мужність, за те, що захищали нас від ворогів!

УВАГА! НОВА ПРОФЕСІЯ!

1

ЕЛЕКТРОМЕХАНIК З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛIЧИЛЬНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ МАШИН

Пам"ятка щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів

1

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

Cвято для чарівних жінок

1

Міжнародний жіночий день — саме цього дня жінки чекають кольорів, ніжності та подарунків від своїх коханих чоловіків, друзів, знайомих. Це свято несе у світ усе найцінніше, що пов"язане з жінкою – красу, ніжність, радість і щастя.

Герої ХХІ століття

1

«Герої ХХІ століття» - під такою назвою у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» викладачем Сененко А.А. був проведений урок мужності, присвячений учасникам антитерористичної операції на сході України. Серед запрошених випускник нашого закладу, боєць батальйону «Козацька Січ» Олександр Бенько та волонтер Петро Панченко

Щира розмова з Господом Тараса Григоровича Шевченка

1

04 березня 2015 року відбулося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики, яке провела Скляр Алла Анатоліївна, на тему: «Щира розмова з Господом Тараса Григоровича Шевченка».

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

1

ШАНОВНІ ЖІНКИ! Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Продавець - професія для тих, хто любить спілкуватися

1

З 02 по 06 березня в Роменському вищому професійному училищі пройшов предметний тиждень професій торгівельної справи. Проведення таких тижнів в училищі вже давно стало традицією, і їх основна мета полягає у поглибленні практичних умінь і навичок учнів, підвищенні рівня професійної майстерності, розвитку їх творчих здібностей.

Піст – моральне і духовне очищення людини

1

02 березня 2015 року відбулося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики, яке провела Скляр Алла Анатоліївна.

Зорепад професійних успіхів

1

Всеукраїнські учнівські олімпіади з предметів професійної підготовки — це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення спеціальних предметів.

Більше за життя

1

Нещодавно учні училища відвідали експозицію "Більше за життя", присвячену річниці Євромайдану та подіям на Сході, яка відкрилася в Роменському краєзнавчому музеї.

Предметний тиждень будівництва

1

З 23 по 28 лютого 2015 року методичною комісією будівельних професій був проведений предметний тиждень

За Україну, за Мир, за Надію

1

У рамках всесвітньої акції на підтримку полоненої Надії Савченко відбувся мітинг "За Україну, за Мир, за Надію" за участі представників усіх організацій міста Ромни. Учні та працівники ДПТНЗ «Роменське АПУ» також взяли участь у підтримці льотчиці.

Штукатур - професія краси та творчості

1

Штукатур є тим будівельним фахівцем, від якості роботи якого залежить, як буде виглядати будинок після введення його в експлуатацію. Кваліфікований штукатур за своїм рівнем наближається до художника. Результати діяльності штукатура завжди на видноті, тому кажуть, що його робота є візитною карткою всіх будівельників, які споруджували будівлю.

Ігри патріотів

1

Щоб створити атмосферу свята в грі-змаганні, зміцнювати здоров"я та виховувати в учнів почуття дружби, колективізму в училищі було проведено «Ігри патріотів». Захід відбувся 23 лютого у спортивному залі навчального закладу.

А сотню вже зустріли небеса...

1

Героїчна сотня, зробивши перший крок журавлиним ключем, полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі. Описати, а тим більше відчути, глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими нікого. Десятки українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект!

1

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання. Його написання вимагає серйозної послідовної підготовки, і не менш важливим є захист створеного проекту. Здавалося б, залишилось так мало, але, як відомо, «останній бій – найважчий».

Зустріч учнів І-го курсу із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

1

17 лютого у Роменському ВПУ відбулася зустріч учнів І-го курсу із настоятелем Всіхсвятського храму протоієреєм Дімітрієм Долгим

Випускний груп ВХП-6 та ТК-5

1

Позаду захист дипломних робіт, який з"їв, мабуть, не одну нервову клітину, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, дузі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 17 лютого в актовій залі Роменського вищого професійно-технічного училища, щоб провести випускників у доросле життя, - інколи тернисте, але таке прекрасне

Ось і настала гаряча пора для учнів випускних груп

1

Ось і настала гаряча пора для учнів випускних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

Відкрите факультативне заняття із основ християнської етики

1

«Без родини немає людини» - саме такими словами розпочалося відкрите факультативне заняття із основ християнської етики 12.02.2015 року, яке провела Скляр Алла Анатоліївна.

У котрий раз наш творчий колектив довів – майстерності немає меж!

1

Як стало вже традицією у нашому навчальному закладі напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив на подвір’ї створили дивовижну скульптуру з льоду – пара сердець, які символізують кохання та прикрасили їх валентинками та ангелами. У котрий раз наш творчий колектив довів – майстерності немає меж!

Активно та креативно зустріли в училищі День Святого Валентина

1

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Міжнародний День Безпечного Інтернету

1

10 лютого 2015 року в Роменському ВПУ проходили заходи присвячені Міжнародному Дню Безпечного Інтернету

У Роменському ВПУ знову стипендія голови обласної державної адміністрації

1

06 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2015 році.

Учень року - 2015

1

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2015». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Пройшли змагання з баскетболу

1

3-5 лютого 2015 року в ДПТНЗ "Роменське ВПУ" були проведені змагання з баскетболу серед навчальних груп у залік спартакіади училища.

Ремонт закінчено

1

Після новорічних святкувань у Роменському ВПУ продовжувалися роботи по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу

Презентація національно-патріотичного проекту «Я – українець, і я цим пишаюсь»

1

Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, 06 лютого 2015 року на базі ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва та дизайну» був проведений збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, де відбулась презентація національно-патріотичного проекту «Я – українець, і я цим пишаюсь».

Оповіщення населення Сумської області на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

1

Оповіщення населення Сумської області на випадок виникнення надзвичайних ситуацій

Дарунки батьківського комітету та від фізичних і юридичних осіб, які надійшли до Роменського ВПУ протягом 2014 року

1

Дарунки батьківського комітету та від фізичних і юридичних осіб, які надійшли до Роменського ВПУ протягом 2014 року

Змагалися працівники училища

1

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2014-2015 навчального року, в навчальному закладі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Річний план закупівель на 2015 рік

1

Річний план закупівель на 2015 рік

Додаток до річного плану закупівель на 2014 рік

1

Додаток до річного плану закупівель на 2014 рік

У Роменському ВПУ відбувся випуск групи КК-б

1

Закінчилися роки навчання для учнів групи КК-б, що здійснювали підготовку за професією «Кухар».

Роменське ВПУ взяло участь у марші миру

1

17 січня у місті Ромни відбувся марш миру на знак демонстрації негативного відношення роменців до тероризму в Україні та вшанування жертв трагедії під Волновахою. Підтримали своїх земляків і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», також приєднавшись до учасників маршу, щоб засвідчити своє бажання миру і побажати мир всім українцям.

Відвідали виставку «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій»

1

З метою здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді щодо професійно-вмотивованого вибору місця майбутнього навчання, з 15 по 16 січня 2015 року в приміщенні Виставкового центру «Іллінський» відбулася щорічна виставка «Абітурієнт. Ярмарок професій та вакансій».

Родись жито й пшениця…

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» намагаються дотримуватися традицій і відтворювати народні обряди, особливо це стосується новорічних свят.

Щедрівочка щедрувала…

1

За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки. Саме цього дня, за гарною українською традицією, активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо привітали учнівський та педагогічний колективи навчального закладу з Новим роком, побажавши їм щастя, добра, здоров`я, благополуччя та мирного неба над головою.

Слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості, що навчалися бухгалтерії у Роменському ВПУ, успішно склали атестацію

1

Сьогодні бухгалтер – це спеціаліст зі знаннями з різних областей, які успішно отримують люди, що навчаються за направленням Роменського міськрайонного центру зайнятості в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище». Днями, слухачі Роменського міськрайонного центру зайнятості, що навчалися у Роменському ВПУ за професією «Професійний користувач програмним забезпеченням 1С:Бухгалтерія» протягом 2,5 місяців, успішно склали атестацію та отримали відповідні свідоцтва.

Класні керівники підвели підсумки І півріччя

1

Згідно плану, у січні пройшло чергове засідання методкомісії класних керівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у ході якого присутні обговорили питання функціонування навчальних груп та виконання обов’язків класними керівниками і майстрами-вихователями.

Роменське ВПУ продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжує роботу по зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу. Наприкінці минулого року було здійснено ремонт покрівлі та замінено старі вікна й вхідні двері навчально-побутового корпусу на нові, металопластикові. Нині, в училищі розпочато ремонті роботи.

Україна колядує…

1

Одним із головних таємничих новорічних свят вважається Різдво. Саме в цей день, за давньою українською традицією, по хатках лунають дзвінкі дитячі голоси, сповіщаючи про народження спасителя - Ісуса Христа. 6 січня, вже вкотре, учнівське самоврядування Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» пройшлися з колядками та вінчівками, привітавши працівників та ветеранів навчального закладу з прийдешніми святами.

Продавець продовольчих товарів – одна із затребуваних професій регіону

1

У наш час сфера торгівлі є найпопулярнішою і найпоширенішою, тому кваліфіковані продавці стають все більш затребуваними на регіональному ринку праці, а підготовка працівників торгівлі набуває все особливої актуальності.

Змагалися кращі географи ПТНЗ

1

Закінчився ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, проведеної серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, що пройшов напередодні на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Новорічний карнавал для малечі

1

Найбільше з величезним нетерпінням та вірою в здійснення чудес чекають на новорічно-різдвяні свята діти. Тож, традиційно, новорічне дійство для дітей працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створили активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет.

І знову перші!

1

28 грудня у ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Волейбольна команда Роменського ВПУ підтвердила статус кращої в Сумській області!

1

Наприкінці грудня у місті Конотоп відбулися фінальні змагання з волейболу в залік обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" з Новим 2015 роком!

1

Шановні учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ», їх родини та близькі! Щиро вітаю Вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Дід Мороз та Снігуронька завітали до Роменського ВПУ

1

Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.

Мешканці гуртожитку Роменського ВПУ поринули у новорічну казку

1

Новорічних казкових героїв та головних винуватців свята – Діда Мороза і його онучку Снігуроньку – запросили мешканці гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» до своєї оселі.

«Новорічний вернісаж»

1

Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.

Відкритий урок з предмету «Інженерна геодезія»

1

24 грудня 2014 р. пройшов відкритий урок з предмету «Інженерна геодезія» по темі «Прилади для геометричного нівелювання». Урок проводився викладачем Шпаченко Н.І. в гр. БС-4.

Отримуємо досвід

1

З метою перейняття досвіду, представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали бібліотеку Сумського державного університету. У ході зустрічі ознайомилися із структурою та фондом бібліотеки навчального закладу, а також детально поспілкувалися про діяльність електронної бібліотеки та її переваги у навчанні сучасної молоді.

А й на Андрія…

1

13 грудня одне з великих та улюблених свят – день Св. Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити.

На порядку денному: дослідно-експериментальна робота творчої групи працівників училища

1

12 грудня 2014 р. у Національній академії педагогічних наук України відбулось засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти відділення професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

У Роменському ВПУ пройшов предметний тиждень циклових комісій

1

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень циклових комісій «Виробництво харчової продукції» і «Товарознавство та комерційна діяльність».

Школярі обирають майбутню професію

1

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» триває постійно. Основне завдання фахівців служби зайнятості та навчального закладу з профорієнтації - донести до молоді важливість правильного вибору професії. Адже від того, наскільки правильно людина обере свій життєвий шлях, залежить її особистий добробут, відчуття щастя і своєї потрібності, зрештою, яке місце у суспільстві вона займатиме.

Мрії збуваються на Святого Миколая

1

Цьогоріч, 19 грудня у ролі Святого Миколая виступив Кобзаренко Анатолій Дмитрович – директор «Заводу Кобзаренка», подарувавши в майстерню Роменського ВПУ зварювальний дуговий газовий напівавтомат ПДГ – 252. Такий приємний сюрприз до дня Святого Миколая радо зустріли учні, майстри та викладачі навчального закладу. Щиро дякуємо керівнику заводу Кобзаренку Анатолію Дмитровичу за турботу про майбутніх фахівців.

Подарунки на Святого Миколая

1

Як відомо, Святий Миколай здійснює мрії та одарює подарунками хороших, добрих людей. Не оминає ніколи Миколай ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та із задоволенням виконує бажання учнівського й педагогічного колективів училища.

Ялинка Роменського ВПУ засяяла вогнями

1

Вже стало гарною традицією збиратися всім учнівським та педагогічним колективом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» напередодні Святого Миколая та під гучні оплески й слова «Ялинко, засяй» - відкривати новорічну красуню – головну ялинку навчального закладу, що вже прикрасила подвір`я училища.

Пройшла VII - звітно-виборна конференція Роменської районної профспілкової організації працівників АПК

1

17 грудня 2014 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла VII - звітно-виборна конференція Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу.

«Клаптикова пластика» відзвітувала

1

Нещодавно в актовій залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений творчий звіт гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Клаптикова пластика». Керівник гуртка: Софія Семенівна Стрельченко.

У Роменському ВПУ взялися за виготовлення буржуйок для солдат в зоні АТО

1

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» усіляко підтримує солдатів Збройних сил України та добровольців, які нині перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни, час від часу через волонтерів передаючи посилки з речами особистої гігієни, харчами та спецодягом.Відтепер учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взялися за виготовлення буржуйок, які вкрай необхідні військовим взимку.

Роменське ВПУ виготовляє для бійців у зоні АТО маскувальні костюми

1

Учнівський та педагогічний колективи продовжують співпрацювати з військовими, які служать в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни та по можливості допомагають їм продуктами, теплим одягом, засобами обігріву, речами повсякденного вжитку. Потреби української армії в зимовий період особливі, адже юнакам необхідно не тільки зігрітися, а й забезпечити собі безпеку та непоміченість ворожими угрупованнями. Тож, Роменське ВПУ почало шити для військових маскувальні костюми.

Пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів ПТНЗ

1

Вкотре ДПТНЗ «Роменське ВПУ» об`єднав талановиту молодь.

«Дорослішай на здоров`я!»

1

Наприкінці листопада 28 практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Сумської області пройшли підготовку для роботи за програмою «Дорослішай на здоров`я!». Участь у семінарі взяла також практичний психолог «Роменське ВПУ» Радчук Надія Анатоліївна.

Удосконалювати знання та навички – до Італії

1

10 грудня 2014 року відбулося відеоспілкування за допомогою програми Skype з представником італійського агентства «EVROPE 3000» Галиною Дубровіною з питання виробничого стажування учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в готельно-ресторанних комплексах Італії за професією «кухар».

У Роменському ВПУ пройшов ІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів ПТНЗ Сумської області

1

11 грудня ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро та привітно запросив у свої обійми учасників ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області у 2014-2015 навчальному році.

У Роменському ВПУ було проведено Тиждень учнівського самоврядування

1

Традиційно, на початку грудня в Роменському ВПУ пройшов Тиждень учнівського самоврядування. Як і завжди, цьогоріч він був насичений захоплюючими та пізнавальними заходами, акціями, змаганнями, святковими концертами, що принесли масу задоволення та приємних спогадів учнівському й педагогічному колективам навчального закладу.

«Поговоримо про…»

1

Продовжуючи групові консультації з учнями гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які проходять щовівторка, цього тижня практичний психолог навчального закладу Надія Анатоліївна Радчук провела розмову на тему «Поговоримо про…».

Юні любителі математики змагалися за звання кращого

1

Закінчився важкий та насичений день для любителів математики. Так, на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів ПТНЗ. Свої математичні здібності та логічне мислення показали учні чотирьох навчальних закладів: ДПТНЗ «Синівський ПАЛ», ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» та ДПТНЗ «Глинський ПАЛ».

Курс на енергозбереження та економію

1

Нинішня нестабільна ситуація в країні змушує задумуватися не лише про безпеку, а й про серйозну підготовку до опалювального сезону. Дуже хочеться, щоб молодь мала гарні умови для навчання та розвитку своєї особистості. Це добре розуміє адміністрація ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тож, прикладає всі зусилля для забезпечення належних умов навчання учнів училища.

Учням Роменського ВПУ вручили Сертифікати про проходження стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради

1

Напередодні свята в залі засідань Роменської міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. Щирі вітання та поздоровлення цього дня лунали на адресу депутатів міської ради, членів виконкому, голів квартальних комітетів та працівників органів місцевого самоврядування. Окремі вітання цього святкового дня отримували й учні Роменського ВПУ, які протягом кількох місяців проходили стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Учень Роменського ВПУ посів ІІІ місце у змаганнях з настільного тенісу серед ДПТНЗ Сумської області

1

Наприкінці листопада в Недригайлівському ВПУ відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів ДПТНЗ Сумської області.

«Козацькі розваги» для мешканців гуртожитку

1

Як відомо, життя мешканців гуртожитку – цікаве, різноманітне, насичене веселими заходами, гуляннями, розвагами. Життя «гуртожитківців» Роменського ВПУ – не є виключенням, адже щотижня для них їхні вихователі та наставники влаштовують розважальні вечори, проводять лекції, виховні години. Минулого тижня для мешканців гуртожитку училища було влаштовано свято патріотичного напрямку - «Козацькі розваги».

Визначено переможців щорічного загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок»

1

Роменська земля багата на творчу та обдаровану молодь – вкотре переконалися в ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Весело та гучно пройшов в училищі гала-концерт загальноучилищного творчого конкурсу «У пошуках нових зірок», який щорічно допомагає підростаючому поколінню відкритися та проявити себе, показавши свої музичні, танцювальні здібності.

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-інфікованими

1

З метою інформування учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ-інфікованих людей, щорічно в рамках відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, в Роменському ВПУ проходить безліч різноманітних заходів, акцій, лекцій, виховних годин.

У Роменському ВПУ пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

1

30 листопада 2014 року колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо зустрів учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Підготовка до Тижня учнівського самоврядування

1

Минулого тижня в актовому залі училища пройшли збори старост та радників учнівських груп Роменського ВПУ.

Пройшло засідання членів Учнівської ради Роменського ВПУ

1

У рамках підготовки до Тижня учнівського самоврядування, який щорічно проходить в Роменському ВПУ напочатку зими, пройшло засідання членів Учнівської ради навчального закладу.

Обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи

1

25 листопада на базі Лебединського ВПУ відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виробничої роботи на тему «Методика обрахунку та заповнення державної статистичної звітності». Відвідала семінар і заступник директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Григорівна Міщенко.

Учні Роменського ВПУ відвідали День факультету харчових технологій СНАУ

1

Нещодавно на базі Сумського національного аграрного університету відбулося грандіозне свято - День факультету харчових технологій, у ході якого пройшло багато цікавих майстер-класів, виставок, музичних віншувань. Запросили на свято й учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», що навчаються за професією «Кухар, кондитер».

На порядку денному: активізувати свої сили та успішно закінчити семестр

1

Традиційно, у вівторок 25 листопада, в Роменському ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка.

Свої знання показували учасники ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів ПТНЗ

1

23 листопада учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо та сердечно зустрічали учасників ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Знавці історії змагалися за звання кращого

1

22 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році.

«Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!»

1

«Голодом вбивали нашу свободу. Не підкорені у 33-му – непереможні сьогодні!» - саме під таким гаслом пройшли в Україні цьогоріч заходи по вшануванню пам’яті загиблих від голоду в 1932-1933 рр. Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не могли оминути своєю увагою таку трагічну для всього українського народу дату.

МГО «Сузір’я» приєдналася до відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні

1

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні на початку XXI століття, а також вшанування мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави, її європейського вибору, та на підтримку ініціативи громадськості 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким в Україні встановлено свято - День Гідності та Свободи, що відзначатиметься щорічно 21 листопада. Тож, саме цього дня – 21 листопада 2014 року роменська громада, учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій та всі небайдужі до майбутнього України, зібралися на мітинг, з нагоди Дня Гідності та Свободи, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка.

«Ми голосуємо за життя»

1

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу, за участі соціально-психологічної служби (практичний психолог – Надія Радчук, соціальний педагог – Тетяна Прокопенко) та активістів Учнівської ради (президент ради – Олена Шило) у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 17 по 21 листопада було проведено тематичний тиждень.

«Використання інноваційних технологій на уроках теоретичного навчання»

1

18-19 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов семінар-практикум для викладачів професійно-теоретичної підготовки, що здійснюють підготовку мулярів, штукатурів за темою: «Використання інноваційних технологій на уроках теоретичного навчання».

Аналіз, оптимізація та перспективи роботи веб-сайтів ПТНЗ Сумської області

1

18 листопада за участі представників професійно-технічних навчальних закладів Сумської області відбувся вебінар для осіб, відповідальних за функціонування веб-сайтів, за темою: «Аналіз, оптимізація та перспективи роботи веб-сайтів ПТНЗ області».

Училище – на лінійку шикуйсь!

1

У вівторок, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.

Відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови серед учнів ПТНЗ

1

Учнівські олімпіади – це дієвий засіб виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді. 15 листопада на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Безсмертна моя Україна…

1

Днями пройшла виховна година у групі ПП-1, яку провела класний керівник Скляр Алла Анатоліївна.

Збори мешканців гуртожитку Роменського ВПУ

1

11 листопада, як і щовівторка, відбулися загальні збори мешканців гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Кращим – відзнаки та щирі вітання

1

Відбулася чергова загальноучилищна лінійка, що цього разу пройшла в піднесеному святковому настрої.

Відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області

1

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, 9 листопада 2014 р. на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. Участь взяли знавці предмета з Синівського та Глинського професійних аграрних ліцеїв та Роменського і Недригайлівського вищих професійних училищ.

У Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

1

8 листопада 2014 року у Роменському ВПУ стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році. Метою конкурсу стали пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді.

Роменське ВПУ активно допомагає військовим

1

Сучасне складне становище в країні, і зокрема на сході держави, показало, що українці – справжні патріоти, яким болить в серці за майбутнє своїх побратимів. Неоголошена війна ще більше згуртувала народ, який ніколи не залишає в біді тих людей, які потребують допомоги та співчуття. Саме сьогодні, як ніколи, українці проявляють неабияку єдність, патріотизм та силу духу. Небайдужими до долі країни та військовослужбовців зокрема, є учнівський та педагогічний колективи Роменського вищого професійного училища.

Представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу

1

5-7 листопада 2014 на базі виставкового центру «Київ Експо Плаза» відбувся «Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу», який привабив тисячі професіоналів у сфері ресторанного господарства. Експофорум відвідали і працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Учні Роменського ВПУ проходять стажування у Виконавчому комітеті Роменської міської ради

1

Протягом жовтня учні Роменського ВПУ вже відвідали кілька цікавих зустрічей, зустрілися з міським головою та його заступниками, ознайомилися з роботою структурних підрозділів Виконавчого комітету Роменської міської ради. Це дає їм змогу поповнити свої знання про роботу міської влади та реалізувати їх в подальшому.

В училищі пройшли змагання з настільного тенісу

1

5-6 листопада в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» були проведені змагання з настільного тенісу серед навчальних груп в залік спартакіади училища.

МГО «Сузір`я» визначила переможця конкурсу

1

Днями, рішенням конкурсної комісії МГО «Сузір`я», було обрано переможця конкурсу "Селфі", що був оголошений напередодні позачергових виборів до Верховної ради 26 жовтня 2014 року. Ним став учень ДПТНЗ «Роменське ВПУ» (група МШП-3) В`ячеслав Терегеря.

Не будь байдужим!

1

Разом допоможемо нашим бійцям, які знаходяться в районі бойових дій та боронять державу від окупантів!

На лінійці – важливі питання

1

Традиційно, щовівторка, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка. Учнівський та педагогічний колективи навчального закладу зібралися аби обговорити актуальні питання життєдіяльності училища.

Конкурс «У пошуках зірок!» відкрив нові таланти

1

«Ми шукаємо таланти!» - саме під таким девізом пройшов в Роменському ВПУ щорічний творчий конкурс «У пошуках нових зірок», що покликаний відшукати якомога більше талановитих дітей, дати їм можливість розкрити і проявити себе.

Футбольна команда Роменського ВПУ краща в області

1

Кінець жовтня в Роменському ВПУ для любителів спорту став надзвичайно насиченим.

Скажи «ні» шкідливим звичкам!

1

Розмову про шкідливі звички провела нещодавно з мешканцями гуртожитку Роменського ВПУ практичний психолог навчального закладу Надія Анатоліївна Радчук.

«Школа починаючого педагога»

1

Наприкінці жовтня, згідно плану, пройшло чергове засідання «Школи починаючого педагога» ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

Психологічною службою Роменського ВПУ проведено семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання

1

Семінар для класних керівників та майстрів виробничого навчання на тему «Гостра травма та посттравматичні стресові розлади: особливості роботи з постраждалами» було проведено нещодавно психологічною службою Роменського ВПУ.

Засідання МК класних керівників

1

Днями пройшло засідання методичної комісії класних керівників.

Екскурсія учнів Роменського ВПУ на підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка»

1

З метою ознайомлення з сучасним обладнанням та новітніми зварювальними технологіями, 21 жовтня 2014 року учні груп, які навчаються за професіями «Електрогазозварник» та «Слюсар з ремонту автомобілів», відвідали виробниче підприємство ТОВ «Завод Кобзаренка».

Звітно-виборні збори профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Минулого тижня в училищі пройшли звітно-виборні збори профспілкової організації ДПТНЗ «Роменське ВПУ», у яких взяли участь 76 членів профспілкової організації навчального закладу. На збори також був запрошений голова Роменської районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу - Васильченко Григорій Петрович.

Зустріч мешканців гуртожитку з працівниками правоохоронних органів

1

Нещодавно для мешканців гуртожитку Роменського ВПУ було проведено зустріч з начальником відділу кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ УМВС України в Сумській області, капітаном міліції Ярмоловим Сергієм Анатолійович.

Відкритий урок на тему: «Організація торгівельно-технологічного процесу в непродовольчому магазині»

1

Згідно плану, в групі ПП-2 пройшов відкритий урок з виробничого навчання на тему: «Організація торгівельно-технологічного процесу в непродовольчому магазині». Провів урок майстер виробничого навчання ІІ категорії Демченко Марина Михайлівна.

Увага! Ми шукаємо таланти!

1

Увага! 28, 29 та 30 жовтня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбудеться щорічний загальноучилищний конкурс «У пошуках нових зірок»

Грамоти та подяки - кращим!

1

Традиційно, на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки минулого тижня та обговорили поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Підсумки практики групи КК-3

1

Виробнича практика – це важлива частина підготовки кваліфікованих робітників. Тож, ДПТНЗ «Роменське ВПУ» велика увага приділяється проходженню практики учнями навчального закладу та вдосконаленню їх знань на практиці. Першими у 2014-2015 навчальному році виробничу практику з професії «кухар 4 розряду» проходили учні групи КК-3.

Увага! Молодіжна громадська організація «Сузір’я» оголошує конкурс!

1

Увага! Молодіжна громадська організація «Сузір’я» оголошує конкурс!

У Роменському ВПУ було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос

1

Традиційно, напочатку жовтня, згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань, було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос.

«Закон та право для всіх єдині»

1

На виконання Указу Президента України №992 від 18 жовтня 2001 року «Про національну програму правової освіти населення», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації №332 від 10.05.2011 «Про програму правової освіти населення Сумської області на 2011-2015 роки» та на виконання плану роботи обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2014 рік, з 06 по 11 жовтня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов Тиждень права на тему: «Закон та право для всіх єдині».

Збір лідерів учнівського самоврядування

1

9 жовтня на базі ДПТНЗ «Сумський центр ПТО з дизайну та сфери послуг» пройшов навчальний збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумської області. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представили голова Учнівської ради Олена Шило та голова методичної комісії класних керівників Віта Григорівна Хуторна.

На лінійці – приємні дарунки

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла 7 жовтня на подвір’ї Роменського ВПУ.

Свято працівників освіти в Роменському ВПУ

1

Привітати педагогічний колектив та ветеранів освітянської ниви ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професійним святом – Днем працівників освіти зібралися в актовому залі навчального закладу напередодні свята.

Почесна грамота Сумської обласної ради – заступнику директора з навчально-методичної роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тетяні Яківні Рукавичці

1

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначали люди, які обрали свою професію за покликом душі, для яких життя й виховання підростаючого покоління знаходиться на першому місці, які навіть уві сні готуються до уроків та мріють про добробут своїх вихованців – це працівники освіти. Концерт напередодні свята пройшов і в театрі ім. Щепкіна міста Суми, де привітали зі святом педагогічних працівників Сумської області.

«Створення електронної бібліотеки ПТНЗ»

1

30 вересня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулася семінар-нарада для бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів Сумщини «Створення електронної бібліотеки ПТНЗ», у якій взяли участь представники 30 навчальних накладів області.

На лінійці: обговорили робочі питання

1

30 вересня, як завжди щовівторка, пройшла чергова загальноучилищна лінійка ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Електронна бібліотека – вимога сучасності

1

Під впливом процесів глобальної інформатизації, світове суспільство переходить до більш широкого, гуманітарного розуміння завдань освіти. Нова школа і новий навчальний процес потребують нових форм та методів роботи і від бібліотек навчальних закладів, які мають бути тісно пов’язані з процесами їх інформатизації та комп’ютеризації, аби повністю забезпечити інформаційні потреби користувачів. Тож, ДПТНЗ «Роменське ВПУ», не відстаючи від процесів інформатизації суспільства та модернізації освіти, втілив в реальність свою давню мрію – створив електронну бібліотеку.

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли в Роменському ВПУ

1

Батьківські збори учнів перших курсів пройшли 24 вересня в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

«Дари осені»

1

Саме в осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано і завезено в двори, сховано в комори та до клуні, люди збиралися на великий осінній ярмарок, щоб продати лишки виробленої продукції, обміняти на інший товар та й навіть похвалитися вирощеними овочами, фруктами та іншими продуктами. Ось і цього тижня учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» поринули в далеку епоху, провівши ярмарку-продаж «Дари осені».

На лінійку - шикуйсь!

1

Чергова загальноучилищна лінійка пройшла цього вівторка на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де учнівський та педагогічний колективи обговорили актуальні питання функціонування навчального закладу.

Увага! Оголошення!

1

30 вересня 2014 року на базі Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» відбудеться семінар-нарада для бібліотекарів «Створення електронної бібліотеки професійно-технічного навчального закладу». Керівник: методист НМЦ ПТО у Сумській області - О. І. Лісун.

Всеукраїнський олімпійський тиждень у ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

У рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено Всеукраїнський олімпійський тиждень, що був насичений різноманітними спортивними змагання, зустрічами, забавами.

Роменське ВПУ взяло участь у заходах, приурочених Дню міста Ромни

1

16 вересня Ромни відзначало свій День народження, що залишив в серцях мешканців та гостей міста масу задоволення, приємних вражень та позитивного настрою. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяв участь у заходах, приурочених відзначенню Дня міста Ромни.

У Роменському ВПУ згадали загиблих Героїв

1

16 вересня мешканці Ромнів відзначали 71-у річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. У цей святковий і одночасно сумний день учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Роменське ВПУ" зібралися на урочистій загальноучилищній лінійці аби вшанувати пам`ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та схилити голови, згадавши хвилиною мовчання, своїх земляків - учасників антитерористичної операції на сході країни, які пожертвували своїм життям заради мирного неба та безхмарного майбутнього нинішньої молоді.

Екскурсія групи КК-4

1

16 вересня 2014 року група КК-4 під керівництвом майстра виробничого навчання Лаврик Раїси Миколаївни побувала на екскурсії у кондитерському цеху підприємства «Олімп» (керівник підприємства Северин А.М.)

Тренінг «Виборче законодавство. Спостереження. Контроль»

1

13-14 вересня 2014 року в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Моя гідність – мій вибір», що реалізується за фінансового сприяння NED.До участі у заході були запрошені члени громадських організацій, представники ініціативних груп, активна молодь з Сумської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Серед таких активних та громадсько налаштованих була і член молодіжної громадської організації «Сузір’я», що діє при ДПТНЗ «Роменське ВПУ», - Дівенко Ірина Олександрівна.

Усміхнись – життя прекрасне!

1

Щорічно у вересні відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам. Тож, з метою профілактики суїцидального ризику в учнівському середовищі, підвищення обізнаності учнів щодо надання підтримки та допомоги одноліткам, які опинилися у складній ситуації, створення безпечного та сприятливого середовища для формування позитивної Я-концепції учнів у навчальному закладі, покращення емоційного стану молоді, під девізом «Посмішка нічого не коштує, але довго ціниться» (Д. Карнегі) в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено ряд заходів та акцій.

Знай свої права - дотримуйся обов’язків

1

Днями у групах МШП-1 та МШП-2 була проведена виховна година, присвячена темі дотримання прав людини.

Запрошуємо до участі в українсько-литовському фотоконкурсі

1

З 1 вересня до 1 листопада 2014 року представництво Фонду «Унія 1219» за підтримки Посольства Республіки Литва в Україні запрошує долучитися до участі у конкурсі фотографії «Моя Україна та Литва».

Не будь байдужим!!!

1

Не будьте байдужими! Візьміть участь у акції! Разом допоможемо нашим бійцям, які знаходяться в районі бойових дій та боронять державу від окупантів!

Продовжилась традиція проведення загальноучилищних лінійок

1

З початком нового 2014-2015 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжилась чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок.

«Спільна історія – спільне майбутнє»

1

З початком нового 2014-2015 навчального року, в рамках організації співпраці між литовськими компаніями та роменськими партнерами, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли перші зустрічі.

«Україна - єдина країна»

1

Згідно рекомендації Міністерства освіти і науки України, зважаючи на суспільно-політичну ситуацію та події останніх місяців в країні, окупацією Криму Російською Федерацію, збройними акціями російських терористів у східних регіонах України, новий навчальний 2014-2015 навчальний рік в ДПТНЗ «Роменське ВПУ», як і в загальноосвітніх навчальних закладах, розпочався з проведення уроку, присвяченого темі: «Україна - єдина країна».

У Роменському ВПУ пролунав перший дзвоник

1

Першого вересня подвір’я Роменського ВПУ зібрало вчителів, учнів та їх батьків на святкову лінійку, присвячені Дню знань.

Привітання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана з початком нового 2014-2015 навчального року

1

Шановні учні та їх батьки! Шановні педагогічні працівники! Щиро вітаю Вас з початком нового 2014-2015 навчального року!

Педагогічна рада: плануємо навчальний рік

1

Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.

Увага! Оголошення!

1

Святкова лінійка до Дня знань відбудеться у понеділок 1 вересня 2014 року о 10.00 годині на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Засідання конкурсної комісії ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

1

Відбулося засідання конкурсної комісії щодо прийняття рішення по зарахуванню випускників шкіл до ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Піклуємося про дітей зі сходу країни

1

У зв’язку із напруженою ситуацією на сході країни, наприкінці липня до міста Ромни прибуло 17 дітей із Лисичанська, Рубіжного, Луганська та Сіверодонецька, яких розмістили та забезпечили всім необхідним у Роменській школі-інтернат ім. О. А. Деревської. Тепер діти із задоволенням пізнають місто, відвідують різноманітні екскурсії, ходять на річку, спілкуються з новими друзями. Завітали діти зі сходу і до Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», де відчули комфорт, затишок та гостинність господарів навчального закладу.

Про розподіл обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів

1

НАКАЗ № 144-уч від 28.07.2014р. "Про розподіл обсягів державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів"

Роменське ВПУ відвідало древнє місто Путивль

1

Колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» залюбки продовжує гарну традицію – разом пізнавати визначні місця Сумщини, відвідуючи цікаві та захоплюючі екскурсії по містам і селам Слобожанщини. Цього разу Роменське ВПУ побувало в місті Путивль.

Приймальна комісія Роменського ВПУ продовжує свою роботу

1

Продовжує роботу приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

Ромни-Каунас: успішна співпраця

1

Днями, на пропозицію Роменського міського голови щодо культурно-громадської співпраці між Україною та Литвою, до нашого міста завітала делегація з міста Каунаса. Литовці завітали і до Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», де їх радо зустріла адміністрація навчального закладу.

Працюємо і відпочиваємо разом!

1

Щороку влітку педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідує різноманітні дивовижні місця країни, їздить на екскурсії, вивчаючи світ навколо і знайомлячись з пам’ятками історії та культури. Такі поїздки вже стали традицією. Протягом останніх двох років училищна родина побувала на Чернігівщині, відвідала Сорочинську ярмарку, національний історико-краєзнавчий заповідник «Качанівка» та історичну пам’ятку - гетьманську столицю м. Батурин. Цього року колектив навчального закладу пізнавав Роменщину.

Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарана П.І. щодо виконання програми розвитку училища за 2013-2014 н.р.

1

Вся робота колективу училища у 2013-2014 навчальному році була підпорядкована головні меті: підготовці висококваліфікованих конкурентоспроможних робітників і спеціалістів. Навчально-виробничий процес впроваджувався відповідно до Річного плану роботи Роменського ВПУ на 2013-2014 навчальний рік, який був розглянутий на засіданні педагогічної ради училища, протокол № 8 від 30 серпня 2013р. та затверджений директором училища.

Учні Роменського ВПУ об’єдналися під Прапором Миру!

1

29 червня, заходи по відзначенню на Роменщині Дня молоді, – свята юності, сили, краси, здійснення мрій та сподівань, ще з самого ранку радували жителів та гостей міста.

Роменське ВПУ взяло участь у відзначенні 18-ї річниці Конституції України

1

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави, що пройшли довгий героїчний шлях. І сьогодні, мріючи зробити своє життя кращим, українці активно пропонують свої зміни до основних положень Головного закону країни – Конституції.

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2013-2014 навчальному році»

1

Нещодавно пройшли загальні збори працівників училища. Згідно порядку денного, головне питання, що було обговорено присутніми, це - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Івановича Помарана за підсумками роботи у 2013-2014 навчальному році».

За знаннями – до Роменського ВПУ

1

Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.

Випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» попрощалися з рідним училищем!

1

27 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, вчителями, майстрами, своїми одногрупниками.

Гаряча пора - сесія

1

Ось і настала гаряча пора для учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - час здачі екзаменів та захисту дипломних робіт.

До осені готуємося з літа

1

Літо – пора підготовки освітніх закладів до нового навчального року. Тож, доки учні здають екзамени та захищають дипломні проекти, плануючи як весело та з користю провести свій літній відпочинок на канікулах, в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на повну киплять ремонтні роботи.

Втрачаємо кращих…

1

Коли людина йде в інший світ - це велика втрата для родини та близьких. Проте часто Бог забирає тих, без кого важко уявити подальше життя цілої організації, трудового колективу, міста. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» втратило досвідченого виробничника, організатора та управлінця Мірошніченка Федора Борисовича.

МГО «Сузір’я»: завжди в дії

1

Вже два роки як на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» успішно діє молодіжна громадська організація «Сузір’я», що здійснює свої повноваження за принципами демократизму, законності, гласності, гуманності та об’єднує чесних, порядних, відповідальних людей, з активною громадською позицією. До складу організації входять талановиті, творчі, активні молоді педагогічні працівники та учні Роменського ВПУ.

«Концептуальні засади створення маркетингової служби у професійно-технічному навчальному закладі»

1

19 червня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся науково-практичний семінар на тему: «Концептуальні засади створення маркетингової служби у професійно-технічному навчальному закладі».

Трудовий колектив Роменського ВПУ обговорив зміни до Конституції України щодо децентралізації державної влади

1

Згідно листа Міністерства освіти і науки України щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про організацію проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади», 11 червня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за участі трудового колективу було організовано та проведено обговорення змін до Конституції України, направлені на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні.

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"!

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

Обирай майбутню професію з дитинства

1

Обирай майбутню професію з дитинства – саме так вважають вихованці пришкільних таборів міста, які завітали на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Результат проходження виробничої практики - поповнення трудових колективів кваліфікованими робітничими кадрами

1

3 червня відбулася перевірка щодо стану організації виробничої практики учнів випускних курсів ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1

Щиро та сердечно колектив ДПТНЗ "Роменське ВПУ" вітає директора - Помарана Павла Івановича з Днем народження!

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяло участь у фестивалі краси та моди «Кришталевий силует-2014»

1

21 травня в місті Суми на базі ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся фестиваль «Кришталевий силует» серед учнів ПТНЗ. Творчий колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - «Ромен-цвіт» також взяв участь у фестивалі в номінації «Український водевіль» з колекцією одягу «Etno-Fashion», результатом чого стало отримання відповідних нагород.

Роменське ВПУ на «Травневому зорепаді-2014»

1

Свою мрію побувати серед талановитої та творчої молоді здійснила нещодавно учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Анна Дзюба, яка за підтримки директора навчального закладу Павла Помарана, який постійно сприяє розвитку творчих обдарувань серед учнівської молоді, відвідала Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Травневий зорепад».

Іваненко Денис – інноватик року

1

Прекрасні результати цьогоріч були показані на конкурсі «Учень року-2014», де свої професійні здібності, творчість та знання продемонстрував учень групи ОКБ-2 Іваненко Денис, який на рівні з іншими 20 конкурсантами Сумської, Чернігівської, Полтавської, Вінницької, Луганської областей дійшов аж до фіналу.

Знай наших

1

15 травня у Національному академічному драматичному театрі імені І.Франка у м. Києві відбулася урочиста церемонія закриття XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Уже стало доброю традицією – зустрічі саме в цій залі переможців і призерів турніру, вчителів, меценатів, політичних, культурних і громадських діячів, митців. І яскрава мистецька програма, де відкривають себе столиці юні таланти. Цьогоріч учениця групи М-1а Роменського вищого професійного училища Продченко Наталія також стала призером даного конкурсу і була запрошена на урочисту церемонію відкриття разом із викладачем української мови Яцменко С.М. та директором навчального закладу Помараном П.І. Слід зазначити, що Наталя – єдина представниця ПТНЗ Сумської області.

Вдалий вибір професії – шлях до успіху

1

Стань учнем Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище"! Навчання у Роменському ВПУ – це шанс самореалізуватися, професійно утвердитися, стати фінансово незалежним! За більш детальною інформацією звертайтеся до Роменського вищого професійного училища!

У Роменському ВПУ стартувала ДПА

1

Нині в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочато державну підсумкову атестацію.

Оголошено результати загальноучилищного конкурсу «Мій найкращий урок»

1

Дружня училищна родина, як завжди, щовівторка, зібралася 13 травня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», аби обговорити актуальні питання життєдіяльності навчального закладу та окреслити завдання на найближчий час.

Ветеранам праці – наша шана та повага

1

Традиційно, напередодні Дня Перемоги, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно зустрічає ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Святковий стіл та концертну програму підготували для ветеранів учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Давно закінчилася війна…

1

Згадати тих, хто пройшов крізь пекло канонади знарядь, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, тих, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою, зібралися напередодні свята Дня Перемоги на подвір’ї Роменського ВПУ біля пам’ятника загиблим солдатам учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники установ, організацій, та звичайно, ветерани, яким низько і вклонилися всі присутні.

Військовим Роменщини – безмежна повага та підтримка

1

Напередодні свята Дня Перемоги, представники навчального закладу відвідали військову частину в с. Ярмолинці, де за підтримки виконавчого комітету Роменської міської ради, місцевих підприємців силами Роменського ВПУ та артистів міського Будинку культури було організовано концерт для військових.

Вітання з Днем Перемоги!

1

Шановні ветерани, захисники Вітчизни! У ці сонячні травневі дні прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Великої Перемоги!

Роменське вище професійне училище запрошує на навчання!

1

6 травня Роменське ВПУ відчинило знову двері для школярів-випускників. Цього разу до навчального закладу завітали учні шкіл району з метою ближче познайомитися з вищими професійним училищем та професіями, за якими ведеться підготовка.

І знову всі на лінійку!

1

Знову вівторок, і вся училищна родина традиційно зібралась на подвір’ї для обговорення найважливіших питань. Як і завжди, лінійку розпочав директор навчального закладу Павло Іванович Помаран, який нагадав учням про події, які незабаром відбудуться не тільки у нашому місті - вибори міського голови, а й в усій країні – вибори президента України.

Вітаємо переможців ІІІ етапу обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів

1

28 квітня 2014 року на базі ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» відбувся ІІІ (заключний) етап обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предметів: «Іноземна мова», «Технологія виготовлення одягу» з професії «Кравець», «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» з професії «Кухар»

Чорнобиль – чорний біль нашої землі

1

30 квітня в Роменському ВПУ відбувся відкритий виховний захід «Дзвони Чорнобиля», на якому учням нагадали про Чорнобильську трагедію, проаналізували наслідки людської безвідповідальності, вшанувати пам’ять тих, хто, ризикуючи життям, ринувся у вируюче полум’я, у смертельну радіацію, рятуючи станцію і людей.

Шановні колеги, учні та їх батьки!

1

Щиро вітаю Вас зі святом весни і праці – Першотравнем. Цей день символізує пробудження природи, прагнення людей до миру, злагоди, натхненної праці в ім’я кращого життя. Це свято єдності тих, хто знає ціну справжньому труду і гордиться його результатами

День цивільного захисту в Роменському ВПУ

1

29 квітня в Роменському ВПУ був проведений показовий День цивільного захисту з метою навчити учнів та працівників училища засобам захисту від небезпечних ситуацій, провести тренувальні аварійно-рятівні роботи, виробити навички по наданню першої медичної допомоги постраждалим та підтриманню спокою і порядку у навчальному закладі в умовах надзвичайної ситуації.

На порядку денному

1

29 квітня сонячного та погожого ранку на подвір ї Роменського ВПУ зібрались учнівський та педагогічний колективи на загальноучилищну лінійку, щоб зробити оголошення та обговорити важливі події у життєдіяльності навчального закладу.

Вітаємо з перемогою!

1

24-25 квітня на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар».

Упорядкуємо пам’ять та пам’ятки

1

25 квітня 2014 року в рамках всеукраїнської акції «Доброго ранку, ветеране!» учні Роменського ВПУ знову вийшли на допомогти рідному місту. Вихованці навчального закладу долучилися до прибирання та упорядкування могил колишнього секретаря райкому комсомолу Мірошніченко Тетяни та її чотирьохрічного сина Миколи, які стали жертвами німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни.

Чисто не там, де прибирають, а де не смітять

1

24 квітня проводився весняний загальноміський день благоустрою та санітарне прибирання міста відповідно розпорядженню в.о. міського голови, секретаря міської ради Губаря В’ячеслава Олександровича.

"Життя нове нового прагне слова" М.Рильський

1

У Роменському ВПУ з 14 по 18 квітня проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко. Предметні тижні з іноземної мови мають велике загальноосвітнє, виховне та розвиваюче значення.

Даруй радість на Великдень!

1

Великдень – головна подія року для православних християн і найбільше православне свято, свято сімейного затишку, добра і любові, свято, в яке ми забуваємо про всі наші біди в колі рідних та друзів. За тисячі кілометрів ми їдемо, щоб подарувати тепло своїх сердець, радість та приємні подарунки найдорожчим людям.

Шановні працівники училища, учні та їх батьки!

1

Сердечно вітаю Вас зі Світлим Христовим Воскресінням, Пасхою Господньою!

Передсвяткова загальноучилищна лінійка

1

Традиційна загальноучилищна лінійка через несприятливі погодні умови у вівторок не відбулась. Та насичене цікавими подіями учнівське життя не може чекати наступного тижня, і училищна родина зібралась для обговорення важливих питань сьогодні, 17 ківтня.

Семінар-практикум викладачів курсу духовно-морального спрямування професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Духовний розвиток особистості – пріоритетний напрямок сучасної освіти» в Ромеському ВПУ

1

У Роменському ВПУ 16 квітня 2014 року відбувся семінар-практикум викладачів курсу духовно-морального спрямування професійно-технічних навчальних закладів області з теми: «Духовний розвиток особистості – пріоритетний напрямок сучасної освіти». Училище радо зустрічало гостей із усіх куточків Сумщини.

Випускник Роменського ВПУ – сучасний вибір роботодавця

1

Кожний випускник мріє в майбутньому отримувати гідну зарплату , заслужити повагу, максимально розкрити свої здібності, відчути себе потрібним суспільству. І не секрет, що для цього в першу чергу потрібно отримати достойну освіту, надійну професію та зробити успішну кар’єру.

Нетрадиційно про традиційне у світі точних наук

1

Математика, фізика та астрономія тісно пов’язані між собою, тому предметний «Тиждень математики, фізики та астрономії», який тривав у навчальному закладі з 7 по 11 квітня, став надзвичайно цікавим та захоплюючим і для учнів, і для викладачів. У ході проведення тижня до роботи залучилися учні з художніми, артистичними та музичними здібностями.

Роменське ВПУ за чисте довкілля!

1

Згідно розпорядження Міністерства освіти і науки України від 21.03.2014 №1/0-168 щодо участі у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Шульги, 1 квітня на Сумщині стартувала акція «За чисте довкілля» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії

1

9 квітня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Кухар ІV розряду». У конкурсі взяли участь учні групи КК-3: Олена Бабка, Наталія Бублик, Катерина Кошмон, Наталія Левчук, Інна Рябенька.

Вибір професії - це важливо

1

Вибір професії є одним із найважливіших у житті людини, і легковажне ставлення до нього в майбутньому може стати причиною особистого невдоволення та нереалізованості в житті. У наш час випускники дуже часто при виборі професії орієнтуються на її престижність і популярність, намагаються стати юристами, економістами, фінансистами тощо. Але після закінчення ВНЗ стикаються з проблемою працевлаштування. Представників же робочих професій досить мало, однак їхні послуги більш затребувані та високо оплачуються.

Здоров’я - найбільше багатство людини

1

Традицію святкування Всесвітнього дня здоров’я активно підтримують учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ. У цей день в навчальному закладі проводиться ряд заходів, присвячених здоровому способу життя, основною метою яких є донести до свідомості підростаючого покоління думку про те, що немає нічого ціннішого в житті кожного, ніж здоров’я.

Предметний тиждень з хімії, біології та географії в Роменському ВПУ

1

Значну роль у формуванні інтересу до навчальних дисциплін відіграють предметні тижні, які традиційно проводяться в Роменському вищому професійному училищі. Біологія, хімія та географія – одні з найцікавіших предметів, які вивчають учні. З 31 березня по 4 квітня в Роменському ВПУ пройшов предметний тиждень, присвячений цим наукам, і був справжнім святом творчого та нестандартного підходу до навчання та виховання учнів.

Місячник з охорони праці в Роменському ВПУ

1

Згідно наказу №58 уч. від 25.03.2014 "Про проведення Місячника з охорони праці", з 1 по 30 квітня в Роменському ВПУ проводиться Місячник з охорони праці.

Загальноучилищний конкурс педагогічної майстерності серед викладачів та майстрів виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» «Мій найкращий урок»

1

З метою виявлення й підтримки творчої індивідуальності педагога в підготовці й проведенні якісного сучасного уроку та висвітлення передового педагогічного досвіду в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться конкурс «Мій найкращий урок» серед викладачів та майстрів виробничого навчання.

Перлина профтехосвіти Сумщини

1

Мабуть, немає такої сфери виробництва чи творчості, де б не показали свої здібності учні Роменського ВПУ. Більшість вихованців цього навчального закладу – реалісти. Вони добре знають, що результатом послідовної і наполегливої праці, високої самоорганізації можуть бути високі досягнення. І успіх не змусить довго чекати. Робити такі висновки дозволяють підсумки різноманітних конкурсів.

День відкритих дверей в Роменському вищому професійному училищі

1

2 квітня в Роменському вищому професійному училищі відбувся черговий дуже важливий і цікавий захід – День відкритих дверей, який щорічно проводиться в навчальному закладі

Підкова на щастя!

1

Кожний з нас мріє про щастя, удачу, яка ніколи не покине, про те, щоб життєва дорога була не тернистою, а доля світлою. Однак фортуна не завжди буває прихильною, тому люди часто звертаються до оберегів і талісманів, які здатні позитивно вплинути на життя.

Вітаємо переможця!

1

У Роменському ВПУ нещодавно проходив конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Переможцем змагання став учень групи АСЕ-3 Станіслав Батурін, а, відповідно, і учасником ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів, який проходив 1 квітня на базі ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту»

На традиційну загальноучилищну лінійку шикуйсь!

1

І знову вівторок, і знову вся училищна родина зібралась на щотижневу лінійку. На порядку денному були розглянуті основні проблеми життєдіяльності навчального закладу.

«Живе обличчя моєї Землі»

1

31 березня в Роменському ВПУ стартував предметний «Тиждень хімії, біології та географії» з метою розвитку творчих здібностей учнів, спрямованих на вивчення природничих наук, формування в учнів стійкого пізнавального інтересу до вивчення хімії, біології, географії, розвитку комунікативних вмінь та логічного мислення.

«Світ без насильства»

1

З метою ознайомлення з найрозповсюдженішими формами агресії (фізичною, психологічною, психічною), з факторами і причинами виникнення насилля в різних ситуаціях і соціальних верствах населення, а також з метою пошуку методів запобігання насильства та вирішення подібних негативних дій, в Роменському ВПУ був проведений тематичний тиждень «Світ без насильства». Цілий ряд заходів для учнівського та педагогічного колективів підготувала та провела психологічна служба училища: практичний психолог Надія Радчук, соціальний педагог Тетяна Прокопенко.

Експрес-курси для викладачів ПТНЗ, які викладають предмет «Технології»

1

З 24 по 28 березня 2014 року викладач ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Дівенко Ірина Олександрівна пройшла експрес-курси підвищення кваліфікації СОІППО при Сумському обласному інституті післядипломної освіти в м.Суми.

Красиво одягатися - це мистецтво

1

Роменське ВПУ завжди відзначалося високим рівнем фахової підготовки, умінням цікаво та змістовно організувати виховні та культурно-масові заходи. Ось і цього року з 24 березня по 28 березня було організовано та проведено предметний тиждень «Кравецької справи», який поєднав у собі навчально-виховну діяльність методичної комісії з профорієнтаційною роботою.

Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!

1

Роменська міська молодіжна громадська організація «Сузір я» - молоді викладачі та учні ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”- в цю пору року активно залучаються до природоохоронних та екологічних заходів усіх рівнів

МГО "Сузір я" за чисте довкілля

1

27 березня члени молодіжної громадської організації «Сузір я» взяли участь у традиційному весняному прибиранні міста.

Молодь проти насилля

1

З метою закріпити і поглибити знання учнів про права людини, про насильство та його види, формувати навички правомірної поведінки, вміння самостійно приймати рішення, відстоювати власну думку, виховувати толерантність у ставленні до людей та здатність вирішувати конфліктні ситуації виключно мирним шляхом, 24 березня в Роменському ВПУ стартував тиждень «Молодь проти насилля».

Створимо весняний настрій своїми руками!

1

Наша Україна красива в різні пору року, та весною все ж таки квітучіша, запашніша, вдохновенніша, чистіша. Пробуджується земля, оживає природа, а разом з нею – радісні надії та клопоти у нашому навчальному закладі.

Тиждень професій кухарської справи в Роменському ВПУ

1

З метою формувати пізнавальний інтерес до вивчення спецпредметів з професії «Кухар», «Кондитер» та в цілому до кулінарної справи, підвищити пізнавальну активність учнів, виховати любов до обраної професії та мотивувати учнів шкіл міста до вступу у Роменське ВПУ, з 17 по 21 березня в Роменському вищому професійному училищі проходив Тиждень професій кухарської справи.

Представники Роменського ВПУ на П’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2014»

1

З 18 по 20 березня 2014 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася П’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2014», організаторами якої стали: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий світ».

На підтримку захисників Вітчизни!

1

Сьогодні, 20 березня, в Роменське ВПУ завітали представники загальнонаціонального телеканалу 1+1, які відзняли репортаж про активістів навчального закладу, які, не шкодуючи власних сил, допомагають захистити цілісність держави, відстояти національні інтереси та незалежність.

Вітаємо переможців!

1

19 березня 2014 року в Роменському ВПУ відбулось V-е засідання Роменської районної профспілкової організації працівників про виконання профспілкового бюджету за 2013 рік, основні фінансові показники на 2014 рік та кошторис виконавчого апарату рай профорганізації на 2014 рік.

Хай віє вітер змін на краще!

1

18 березня дружній колектив Роменського ВПУ зібрався на традиційну загальноучилищну лінійку у піднесеному настрої. І хоча ситуація в нашій країні вкрай напружена, молодь, в очікуванні щасливих перемін, продовжує жити, квітнути й творити.

Сучасний кухар – це одночасно професіонал, художник, дієтолог, психолог і, навіть, чарівник.

1

15 березня 2014 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» закінчила навчання група слухачів від центру зайнятості К1-ЦЗ, які здобули професію «Кухар ІІІ розряду».

Професії «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник» - одні з найпопулярніших серед чоловічих професій.

1

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 11 по 14 березня 2014 року в училищі пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Регуляторна політика в галузях загальної технічної і професійної освіти в умовах регіону».

1

14 березня 2014 року на базі Кременчуцького вищого професійного училища №7 з метою подальшої концептуалізації, координації світоглядних траєкторій наукової думки щодо покращення життя на засадах удосконалення системи освіти, уточнення методологічних, теоретичних положень, практичних кроків з упровадження регуляторної освітньої політики в умовах регіону відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Регуляторна політика в галузях загальної технічної і професійної освіти в умовах регіону».

На порядку денному…

1

Ясна, гарна погода зранку підняла настрій учням Роменського ВПУ, які разом із викладачами та майстрами зібралися на подвір’ї на чергову лінійку. Директор училища П.І. Помаран привітав учнів з весняною погодою та початком робочого тижня. Наголосив на тому, що минулими вихідними великому Кобзареві Т.Г. Шевченку святкували 200-річчя з дня народження, відзначив велику силу його пророчого слова.

Перші у професії

1

У Роменському ВПУ чи не найбільша увага приділяється роботі з обдарованими та здібними учнями. Адже як важливо не загубити в молодій людині бажання вчитися, прагнення до постійного самовдосконалення, творчості. Саме цим у своїй професійній діяльності куруються педагоги навчального закладу.

«Пам яті вірного і геніального сина українського народу».

1

Щорічно на початку весни проходять Шевченківські дні. Цього року українці відзначали 200-у річницю від Дня народження Тараса Шевченка. Традиційно, в ці дні звучить його поезії, пісні, і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожний дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

Шануйте жінку!

1

7 березня, у переддень Міжнародного жіночого дня, чоловіча половина Роменського вищого професійного училища та активісти учнівського самоврядування привітали працівниць та мам учнів зі святом весни.

Шановні жінки!

1

Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Губернаторська стипендія знову в Роменському ВПУ

1

20 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендії голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцем олімпіад, турнірів, конкурсів у 2014 році.

Шана Кобзареві

1

4-5 березня у Роменському вищому професійному училищі в рамках Року Тараса Григоровича Шевченка відбувся обласний фестиваль художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти» за темою «Шана Кобзареві».

Ми – за єдину Україну

1

У вівторок 4 березня училищна родина традиційно зібралась на лінійку. Директор навчального закладу Павло Іванович Помаран привітав учнів з початком весни, відзначив, що в училищі наразі відбувається обласний конкурс «Таланти профтехосвіти», який розважить всіх цікавими зустрічами з колегами та обдарованою молоддю професійно-технічних навчальних закладів області, вразить колоритною виставкою учнівських робіт, присвячених 200-річчю з дня народження Т .Г. Шевченка.

Кондитер – найсолодша професія у світі

1

Кондитерська справа — це не тільки прекрасна професія, але й справжнє мистецтво! Це світ, в якому можна безмежно творити і фантазувати, відкриваючи все нові грані солодкої естетики!

Предметний тиждень будівельних професій: «Кожна хвилина — крок до досконалості та майбутньої кар’єри»

1

Методичною комісією будівельних професій ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 24 по 28 лютого 2014 р був проведений тиждень будівельних професій. Формат проведення: «Кожна хвилина — крок до досконалості та майбутньої кар’єри».

Майстри будівельної справи

1

Люди будували завжди. Нині запити на будівництво величезні, а завтра потрібно створювати ще більше. Майбутнім будівельникам - зводити нові міста, втілювати в життя інноваційні проекти. З розвитком сучасних будівельних матеріалів, технологій виконання робіт, підвищився попит на кваліфікованих спеціалістів будівельного напрямку.

Чарівний світ праці і творчості – професія штукатура

1

Професія штукатура - це дуже древня професія, початок якої сягає у глибину сторіч. Першим вчителем будівничих була природа, що їх оточувала. З часом штукатурні роботи досягли зеніту своєї могутності й культурного розквіту. Згодом багато чого змінювалося в технології і методах роботи, але незмінним залишалося їх призначення: надавати окремим приміщенням і цілим будинкам завершеності, виразності, красивого естетичного вигляду.

«Піст без молитви – звичайна дієта»

1

«Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу і незайману святість, почни це робити з себе. І не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини». Саме такими словами розпочалася 26 лютого відкрите факультативне заняття з основ християнської етики на тему: «Піст без молитви – звичайна дієта».

«Якщо мобілка приросла до вуха»

1

25 лютого класний керівник І.О. Дівенко провела годину спілкування з учнями групи АСЕ-3 на тему: «Якщо мобілка приросла до вуха».

Учні Роменського ВПУ знову з перемогами

1

25 лютого в Роменському ВПУ традиційна загальноучилищна лінійка пройшла в піднесеному урочистому настрої. Головною подією стало вручення грамот за зайняті призові місця у першості гуртожитку з настільного тенісу серед хлопців, присвяченій Дню захисників вітчизни.

Професійна спрямованість – сходинка до майстерності

1

В усі часи будівництво вимагало наполегливої праці, неабиякого таланту, вміння, розуміння прекрасного. Професія муляра, лицювальника-плиточника має дуже давню історію і впродовж віків, більш за все під впливом науково-технічного прогресу, зазнала багато змін. У кожної професії свої секрети, які підкоряються лише тим, хто любить і поважає своє ремесло.

Продавець – професія для тих, хто любить спілкуватися

1

З 17 по 21 лютого в Роменському вищому професійному училищі пройшов предметний тиждень професій торгівельної справи. Проведення таких тижнів в училищі вже давно стало традицією, і їх основна мета полягає у поглибленні практичних умінь і навичок учнів, підвищенні рівня професійної майстерності, розвитку їх творчих здібностей.

Традиційна загальноучилищна лінійка продовжує свою роботу

1

Традиційна загальноучилищна лінійка продовжує свою роботу. 18 лютого учнівський та педагогічний колектив зібрались вранці на подвір’ї училища, щоб обговорити нагальні проблеми на знайти методи їх вирішення.

Любові всевишній присвячується…

1

14 лютого – свято всіх закоханих. Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ мало чудову нагоду помандрувати країною Любові, яку створили своїми руками. Крижані серця на подвір’ї, святково прибрані коридори, музичні привітання у вестибюлі навчального закладу – все це створило неповторну атмосферу щастя і радості, де все живе і дихає коханням.

Хай любов розтопить лід сердець!

1

Напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на подвір’ї навчального закладу створили дивовижну скульптуру з льоду – пара сердець, які символізують кохання.

Вітаємо переможців, готуємось до нових звитяг!

1

Весь січень зима випробовувала нас лютими морозами, у зв’язку з чим у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не проводились загальноучилищні лінійки. Але прийшло довгоочікуване зниження температури, і сьогодні, 11 лютого, педагогічний та учнівський колективи зібрались на подвір’ї навчального закладу, щоб підвести підсумки першого місяця року, який був насичений різноманітними приємними подіями.

Афганістан – біль у моїй душі

1

Важкі роки війни в Афганістані назавжди залишать невиліковні рани в душах і серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив батьків, синів, чоловіків та друзів, хто став прикладом вірності військовій присязі.

Життя людини – найвища цінність

1

Згідно плану атестації педагогічних працівників Роменського вищого професійного училища на 2013-2014 навчальний рік практичний психолог Радчук Н.А. проходить атестацію, у зв’язку з чим 4 лютого провела відкриту годину спілкування на тему: «Життя людини – найвища цінність».

Тиждень професій комп’ютерного спрямування

1

Традицією в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є проведення предметних тижнів. Це, в першу чергу, систематизує, закріплює та поглиблює теоретичні, практичні знання учнів за профілюючими дисциплінами, сприяє формуванню в них професійних умінь і навичок, розвиває творчий та інтелектуальний потенціал, виховує самостійність та наполегливість.

РІЧНИЙ ПЛАН ЗАКУПІВЕЛЬ на 2014 рік

1

Річний план закупівельна 2014 рік у Державному професійно-технічному навчальному закладі "Роменське вище професійне училище"

У добру путь, випускники!

1

4 лютого учні групи з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник» зібрались, щоб пройти останній етап до отримання професії – захисту дипломної роботи, сам процес якого викликає цілу хвилю емоцій. Але дуже важливо, щоб виступ пройшов блискуче і не перекреслив в одну мить кропіткий, наполегливий та тривалий труд на шляху до отримання диплома кваліфікованого робітника.

Моя професія – найкраща

1

4 лютого в рамках Тижня професій комп’ютерного спрямування в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» серед учнів з професії «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування»був проведений конкурс відеокліпів на тему: «Моя професія – найкраща».

Професії комп’ютерного спрямування – найактуальніші в сучасному житті.

1

Працівниками ДПТНЗ «Роменського ВПУ» велика увага приділяється профорієнтаційній роботі, що проводиться з метою популяризації професій, за якими проводиться підготовка кваліфікованих робітників, та залучення учнів шкіл на навчання в Роменське вище професійне училище. З 3 по 7 лютого в Роменському ВПУ буде проходити Тиждень професій комп’ютерного спрямування, у зв’язку з чим заплановано ряд заходів.

Мистецтво виховання

1

25 січня 2014 року у навчальному закладі з нагоди свята та річниці відкриття каплички, відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Долгий Дмитро Васильович.

Школа лідерів

1

Відповідно до плану роботи методично-навчального центру професійно-технічної освіти, 22січня 2014 року на базі ДПТНЗ «Хотінський професійний аграрний ліцей» був проведений збір президентів рад учнівського самоврядування ПТНЗ області.

Видатні жіночі постаті в історії

1

З метою активізації навчальної діяльності учнів, формування і підтримання інтересу до вивчення історії, виховання естетичного смаку і любові до фольклору, літератури і мистецтва, в рамках «Тижня історії» була проведена шоу-програма, яка стимулює виховання таких потрібних якостей, як самостійність, організованість, відповідальність, творчість.

Звіт про використання благодійних внесків ДПТНЗ "Роменське ВПУ"за 2013 рік

1

Сьогодні всім відомо, що по причині недостатності коштів у державному бюджеті навчальні заклади недоотримують фінансування для вирішення своїх поточних потреб.

Звіт голови батьківського комітету про використання коштів, які надійшли від батьків учнів навчального закладу в період з 1.09.2013 р. по 25.12.2013 р.

1

На рахунок батьківського комітету надійшли кошти в сумі - 29945 грн.00 коп.

"Охорона праці - це релігія"

1

У рамках проведення заходів з охорони праці, 21 січня для учнів груп ПП-1 (продавець продовольчих і непродовольчих товарів) та КК-1 (кухар, кондитер) Роменського ВПУ була організована екскурсія до Міжрегіонального центру швидкого реагування у м.Ромни.

«В нашім серці Україна»

1

Соборність для України – це єдність всього українського народу, такого розмаїтого і багатогранного, в одне ціле навколо спільної серцевини, якою є українська державність. 20 січня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою пробудити в учнів інтерес до пізнання історичних, культурних та духовних надбань нашого народу та поглибити знання з багатовікової історії України, стартував «Тиждень історії», в рамках якого був проведений виховний захід, присвячений Дню Соборності та Свободи України, на тему: «В нашім серці Україна».

Змагання розпочато!

1

Згідно календаря змагань училищної спартакіади Роменського ВПУ, з 16 січня по 23 січня 2014 року в навчальному закладі проходять змагання з баскетболу серед юнаків.

Вернісаж особистостей

1

16 січня у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2014». Метою заходу є створення умов для виявлення обдарованої молоді і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Щасливої дороги, дорогі випускники!

1

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників групи КК-б ДПТНЗ "Роменське ВПУ", день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед тепер вже колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами училища, які за період навчання стали просто рідними.

Отримання диплома - перший крок до професійної майстерності

1

У житті випускників групи КК-б настала ключова подія - захист і отримання диплома. Від цього важливого заходу інколи залежить все подальше життя та професійна кар'єра вчорашнього учня. І, звичайно ж, кожному дуже хочеться, щоб цей день запам'ятався тільки з найкращої сторони. Тому до даної події майбутні кухарі заздалегідь добре та відповідально підготувалися.

У рік новий – з новими силами

1

Саме під таким гаслом у Роменському ВПУ пройшла перша у новому році загальноучилищна лінійка, на якій педагогічний та учнівський колективи зібралися у піднесеному настрої.

Щедрівочка щедрувала…

1

Активісти учнівського самоврядування Роменського професійно-технічного училища вже багато років намагаються відновити традиції і, переодягнувшись в обрядових персонажів, щиро привітали працівників училища, бажаючи їм здоров’я, радості і достатку.

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання як складова підвищення ефективності навчально-виховного процесу

1

Згідно Річного плану роботи, на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників та обміну педагогічним досвідом, реалізації методичної проблеми училища «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання як складова підвищення ефективності навчально-виховного процесу», в рамках методичного тижня були проведені: конференція на тему «Впровадження сучасних інноваційних технологій навчання – запорука підвищення ефективності навчально-виховного процесу» (9 січня 2014 року) та методичний діалог «Мій педагогічний досвід» (10 січня 2014 року).

Подорож у казку

1

У Роменському ВПУ вже давно існує гарна традиція проведення новорічних ранків для дітей співробітників, оскільки це чудова нагода ще раз порадувати дітей та побалувати їх подарунками від Діда Мороза.

Захист диплома – хвилюючий момент

1

Закінчуються учнівські роки для цьогорічних другокурсників із спеціальності «Електрогазозварювальник, слюсар з ремонту автомобілів». Позаду навчання, тренування, здобуття досвіду, удосконалення практичних вмінь і навичок, моменти падінь і злетів, смутку і радості. І от хвилюючий етап - учні групи ЕГЗ-2 дійшли до омріяного рубежу -захисту диплома.

«Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід»

1

У грудні 2013 року в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Школа громадської активності» було проведено тренінг «Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід». Участь у тренінгу взяв член молодіжної громадської організації «Сузір’я», що діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», - Філь Ігор Ярославович.

Шановні працівники училища, учні та їх батьки!

1

Сердечно вітаю Вас з наступаючим Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Діло майстра величає!

1

Щоб поділитися своїм досвідом з колегами, проаналізувати методику викладання та вдосконалити її, мотивувати та активізувати діяльність учнів у навчальному процесі, майстер виробничого навчання Панченко Антоніна Іванівна провела відкритий урок на тему: «Накидання розчинової суміші ковшем, розрівнювання півтерком, правилом».

Висококваліфікований фахівець – результат плідної роботи майстра

1

З метою пошуку та вдосконалення інноваційних методів навчання на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр» для групи МШП-1 під назвою «Мурування кутів у півтори цеглини за багаторядною системою перев’язування швів». Підготував урок майстер виробничого навчання - Товстоп’ят Олексій Іванович.

Дід Мороз і всі-всі-всі...

1

26 грудня в училищі пройшов веселий та цікавий новорічний вечір для учнів навчального закладу, насичений різноманітними жартами, танцями та піснями.

Новорічне дійство в гуртожитку Роменського ВПУ

1

25 грудня 2013 року учні училища, які проживають у гуртожитку, запросили в свою оселю Діда Мороза та Снігуроньку, а також інших персонажів новорічного дійства.

Волейболісти Роменського ВПУ підтвердили статус кращих

1

Учні Роменського ВПУ завжди беруть активну участь у змаганнях з різних видів спорту, займаючи призові місця та показуючи високий рівень підготовки.

Новорічний вернісаж

1

25 грудня в Роменському ВПУ відбувся традиційний творчий конкурс стіннівок, екібан та ялинкових іграшок на новорічну тематику.

Підводимо підсумки, плануємо майбутнє!

1

Кінець року – це час підведення підсумків, час, коли ми реально бачимо результати нашої наполегливої праці впродовж всього року, об’єктивно аналізуємо нашу діяльність, досягнення та перемоги, плануємо роботу на наступний рік, враховуючи всі мінуси та плюси попередньої праці.

Школа педагогічної майстерності

1

Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу і підвищення педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання займають відкриті уроки, які допомагають на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми і педагогічні засоби доцільно використовувати при вивченні більш складних тем програми.

Ялинко, засяй!

1

Свято наближається…Свято наближається…Казкове, романтичне, наповнене найзаповітнішими мріями і сподіваннями, якого чекають всі: і дорослі і малі. І, звісно, його ніхто не уявляє без головної новорічної красуні – ялинки.

«І бринить від щастя край - скрізь ступає Миколай»

1

Багатьох святих вшановує церква та, мабуть, жоден із них не користується такою воістину всенародною любов'ю і шаною, як святий Миколай, який назавжди поселився у щирій душі українського народу. Ще за життя його називали батьком сиріт, вдів і бідних. Святий Миколай для нас з давніх-давен - правдиве правило віри і уособлення смиренності. Кожний любить його і звертається до нього зі своїми потребами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні подає нам руку допомоги.

Урочисте нагородження фіналістів конкурсу «У пошуках нових зірок»

1

17 грудня в Роменському ВПУ відбулося урочисте нагородження талантів нашого училища - фіналістів конкурсу «У пошуках нових зірок». Яскравим, барвистим та захоплюючим було свято, під час якого юні обдарування нашого навчального закладу ще раз продемонстрували свої вокальні, танцювальні, гумористичні таланти та здібності. Фестиваль юних обдарувань вже став традиційним і має багато прихильників, тому зібрав повну залу глядачів, що активно сприяє підйому культурно-художньому іміджу Роменського професійно-технічного училища.

Привітання директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана зі святом Миколая!

1

Шановні працівники, учні та їх батьки! Щиро вітаю Вас зі святом святого Миколая!

«Дудл для Гугл»

1

Впродовж листопада в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив творчий конкурс «Дудл для Гугл», який, у рамках роботи з обдарованими дітьми, провела викладач Дівенко Ірина Олександрівна. Учасники заходу створювали свою власну версію логотипа Google на тему: «Україна моєї мрії».

Екскурсія до кондитерського цеху ПП «Олімп»

1

13 грудня учні групи КК-4 ДПТНЗ «Роменське ВПУ» разом з майстрами в/н Токар Веронікою Володимирівною та Конопленко Іриною Василівною відвідали кондитерський цех ПП «Олімп», де працюють випускники нашого училища.

«Сузір’я» вирішує питання функціонування міста

1

Днями в залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради відбулися громадські слухання з розгляду питання Програми соціально-економічного розвитку на 2014 рік. Участь у слуханнях взяли і члени молодіжної громадської організації «Сузір’я», які активно долучилися до обговорення та внесли свої пропозиції щодо покращення життєдіяльності міста.

Андріївські вечорниці

1

У ніч із 12 на 13 грудня українська молодь традиційно святкує Андріївські вечорниці.Не обділили увагою це дійство й учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Веселе і колоритне свято пройшло в гуртожитку навчального закладу.

У Роменському ВПУ пройшов предметний тиждень циклових комісій

1

З 9 по 13 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов предметний тиждень спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

Тиждень правових знань в Роменському ВПУ

1

З 9 по 13 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань на тему: «Забезпечення прав та свобод людини в Україні».

«Курс молодого бійця»

1

На початку грудня вся країна вітає сильну половину людства зі святом – Днем збройних сил України. Щиро привітали мужніх, енергійних та вольових юнаків дівчата Роменського ВПУ. З нагоди свята у гуртожитку навчального закладу пройшла конкурсно-розважальна програма «Курс молодого бійця», яку підготували члени культурно-масового сектору учнівської ради гуртожитку, під керівництвом вихователя Н.О. Шевченко.

Вибір спеціальності - важливий крок у житті

1

Будівництво – є провідною самостійною галуззю народного господарства, яке передбачає створення нових об’єктів, реконструкцію, ремонт і реставрацію будівель і споруд, а також є однією з важливих областей творчої діяльності людини.

Готуємося до новорічних свят

1

10 грудня у Роменському ВПУ відбулась традиційна загальноучилищна лінійка.

У Роменському ВПУ стартував тиждень правових знань

1

9 грудня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» стартував тиждень правових знань «Забезпечення прав та свобод людини в Україні», приурочений до Міжнародного дня з прав людини.

Виробниче навчання – важлива частина підготовки кваліфікованих робітників

1

Днями в Роменському ВПУ в групі КК-2 було проведено відкритий урок виробничого навчання на тему «Приготування дерунів» з теми програми «Приготування страв з овочів». Провела його майстер ви