Подати заяву для вступу

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ІЗ ПІДГОТОВКИ СЛЮСАРІВ З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Значок WORD ПЛАН роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2020 рік

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

21 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище” відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Фото.
На фото: відкриття нового Навчально-практичного центру відбулося в Роменському ВПУ
Фото.
На фото: господар Роменського училища Павло Помаран радо запросив усіх гостей на відкриття

Захід відвідали заступник голови Сумської обласної ради Т.Головко, директор НМЦ ПТО в Сумській області Н.Самойленко та заступник директора В.Скиба, голова Роменської районної державної адміністрації В.Білоха, мер міста Ромни С.Салатун, начальник міського відділу освітиІ.Івницька, директор міського центру зайнятості населення А.Клименко, директори професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумщини, керівники підприємств-соціальних партнерів Роменського ВПУ.

Фото.
Фото.
На фото: символічну червону стрічку перерізали почесні гості навчального закладу

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Сумської ОДА Т.Головко та директор училища П.Помаран.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: присутні ознайомилися з матеріально-технічною базою новоствореного центру

Гості навчального закладу ознайомилися з матеріальною базою новоствореного центру. Зокрема вони відвідали кабінет професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», майстерню технічного обслуговування колісних транспортних засобів, навчальну дільницю НПЦ з монтажу та балансування колісних дисків. Учні та майстри продемонстрували майстер-клас з професії, навички роботи з інструментами та обладнанням навчально-практичного центру.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: а учні Роменського ВПУ із задоволенням продемонстрували можливості Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: у ході майстер-класу з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: навчатимуть учнів усіх премудростей автомобільної справи майстри виробничого навчання В. Вовк та ...

Після майстер-класу учасники заходу відвідали оновлений гуртожиток Роменського ВПУ і високо оцінили комфорт проживання учнів, затишок кімнат та побутових приміщень.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: також гості відвідали навчальні майстерні, лабораторії та гуртожиток Роменського ВПУ, високо оцінивши їх матеріальну базу

Підводячи підсумки заходу з відкриття НПЦ, учасники були одностайні щодо необхідності створення центрів з підготовки робітничих кадрів, їх ролі і значення для навчання молоді з використанням сучасних технологій та обладнання.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: присутні за круглим столом обговорили важливість створення такого центру на Роменщині
Фото.
Фото на згадку. Урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ"