Подати заяву для вступу

Наші випускники

Надія Полуян–Внукова – навчалася у Роменському СПТУ№14 з 1983 по 1987 рік за професією "маляр будівельний по художньому оздобленню".

По закінченню училища працювала на роменський гардинно–тюлевій фабриці над створенням нових зразків малюнків, котрі впроваджувались у виробництво. У 1989 році закінчила курси підвищення кваліфікації дизайнерів у Київському технологічному інституті легкої промисловості. Згодом любов до живопису перемогла і Надія залишила виробництво, повністю віддавшись художній творчості.

Молода художниця бере активну участь в мистецькому житті міста Ромни і Сумської області, бере участь у місцевих, регіональних, республіканських виставках. Так, з успіхом пройшли її персональні виставки в київському музеї ім. Т.Г.Шевченка, Українському домі та багатьох інших виставкових залах, де її твори дістали схвальні відгуки глядачів, мистецтвознавців, преси, а слава про обдаровану чарівницю пензля з міста на берегах Сули перетнула кордони України. Її ім’я стало відомим серед мистецьких кіл української діаспори США, Канади, Франції, Німеччини, Чехії.

Олександр Ріпчанський – навчався у Роменському ВПУ з 2003 по 2006 рік за професією "столяр будівельний, тесляр".

Олександр навчався у Петербурзькому університеті культури і мистецтва за професією естрадно-джазовий вокал, актор мюзиклів, викладач вокалу. Педагогом Олександра була найкращий викладач з вокалу в Росії Тетяна Іванівна Ручинська, яка працювала з Томом Джонсом, Пласідо Домінго, Люнсератом Кобальє.

Він виступає на Міжнародних концертах та конкурсах.

Поет, композитор, написав понад 20 власних пісень, готується до випуску дисків, має фан-клуб та безліч шанувальниць.Олександр Олексійович Тріус – навчався у Роменському СПТУ№14 з 1982 по 1985 рік за професією "електромонтажник".

Вступивши до Роменського СПТУ№14 взяв до рук гітару і одразу став відомим серед своїх одноліток як бард. У 1987 році отримав тяжку черепно-мозкову травму в наслідок якої зір у мене впав до 10%. Згодом вивчивши на пам’ять таблицю пройшов медичну комісію і влаштувався працювати санітаром у психіатричну лікарню.

Та попрацювавши рік у лікарні йому не вдалося приховати вади зору і змушений був звільнитися за станом здоров’я. В 2003 році осліп зовсім. В 2008рік самотужки опановував академічну бандуру і вже через 2 місяці клопіткої праці почав приймати участь у міських концертах.Та відомий лірник і мистецтвознавець Михайло Хай запропонував Олександру опанувати традиційний кобзарський інструмент – старосвітську бандуру. В 2011 роі Олександр Тріус вперше прийняв участь у фестивалі “КОБЗАРСЬКА ТРІЙЦЯ“. Того ж дня прийняв посвяту у братчики Киїського кобзарського цеху.