Подати заяву для вступу

Учениця Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

14 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2016 році.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже багато років поспіль славиться високими досягненнями учнівського та педагогічного колективів. Представники Роменського ВПУ постійно займають призові місця на спортивних змаганнях, олімпіадах, конкурсах обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Ось і цього року одна із кращих учениць Роменського ВПУ Клименко Ірина отримала стипендію губернатора Сумщини.

Фото 4. 19.02.2017
На фото: учениця Роменського ВПУ Ірина Клименко отримала диплом та стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації

Клименко Ірина навчається за професією «кухар, кондитер». За час навчання вона проявила себе здібною, старанною ученицею. Вона постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, наполегливо вивчає предмети загальноосвітньої та професійної підготовки, вміло використовує набуті знання, уміння та навички під час проходження виробничої практики.

Ірина – творча, енергійна, креативна, доброзичлива, толерантна людина, ініціативна особистість. Вона є лідером у групі, авторитетом серед учнів училища, членом Учнівської ради Роменського ВПУ. Учениця бере активну участь у громадському житті навчального закладу, користується повагою серед педпрацівників. У 2015-2016 навчальному році Ірина була учасницею творчого загальноучилищного конкурсу «У пошуках нових зірок», ІІ етапу олімпіади зі спецдисциплін з професії «кухар 3 розряду», а у 2016-2017 році змагалася за звання кращої учениці у І етапі конкурсу «Учень року-2017».

У жовтні 2016 року Клименко Ірина взяла участь у І Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCооkFEST-2016» і стала переможцем та була нагороджена срібною медаллю і дипломом ІІ ступеня з компетенції «Кондитерське мистецтво» за номінацією «Художні роботи з тіста».

За успіхи у навчанні, активну суспільно-громадську позицію та перемогу у І Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «World Skills Ukraine», ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «ВЕSТСооkFЕSТ – 2016» Клименко Ірині призначено стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Як зазначила Ірина, вона дуже рада, що влада дбає про розвиток наукового потенціалу Сумщини та всіляко підтримує талановиту молодь. Адже стипендія губернатора – це вагома допомога для молоді та їх розвитку. Дівчина, навчаючись на кухаря, уже здійснює перші кроки на шляху до власної мети відкрити у своєму місті затишну кав’ярню. А на стипендію від голови облдержадміністрації планує купити набір для роботи кондитером.

Фото 5. 19.02.2017
На фото: учениця Роменського ВПУ Ірина Клименко разом з губернатором Сумщини Миколою Клочком та директором Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Оленою Поповою
Фото 6. 19.02.2017
На фото: Ірина Клименко разом з іншими стипендіатами губернатора Сумщини

Бажаємо Ірині ще багато творчих та особистих злетів і перемог, успіху, наснаги і реалізації всіх задумів!

Щирі вітання учениці ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Ірині Клименко


Учениця Роменського ВПУ отримала Губернаторську стипендію у 2016 році

24.02.2016 в актовій залі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань. До участі в заході також запросили і представників із нашого навчального закладу.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.01.2016 № 42-ОД «Про призначення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань у 2016 році» учениця Роменського ВПУ Стрижевська Олександра отримала стипендію голови Сумської обласної державної адміністрації.

Нагадуємо, що за результатами конкурсу «BESTCookFEST 2015» Стрижевська Олександра нагороджена двома бронзовими медалями та двома дипломами третього ступеню Першого Міжнародного кулінарного фестивалю «BESTCookFEST 2015».

Фото 2. 24.02.2016
Фото 3. 24.02.2016
На фото: Під час урочистого вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації


Продченко Наталія, учениця Роменського ВПУ отримала стипендію губернатора

Стипендіатами у 2015 році стали учні шкіл та професійно-технічних навчальних закладів зі всієї області – переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, відмінники навчання та лідери шкільного самоврядування. Упродовж року їм виплачуватиметься щомісячна стипендія у розмірі 620 гривень.

Як повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Попова, серед відзначених – 21 переможець Всеукраїнських олімпіад, 14 переможців міжнародних, всеукраїнських конкурсів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, інтелектуальних змагань, активістів учнівського самоврядування, 10 переможців міжнародних, всеукраїнських спортивних змагань.

Учні Роменського ВПУ є постійними учасниками та переможцями обласних, республіканських та міжнародних конкурсів. Тож і Продченко Наталія, учениця групи М-2а, призер XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, отримала стипендію голови обласної державної адміністрації.

Фото 01. 12.02.2015
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Помаран Павло Іванович та учениця групи М-2а Продченко Наталія


Учениця Роменського ВПУ - Кириченко Дар`я отримала Губернаторську стипендію

Учні Роменського ВПУ є постійними учасниками та переможцями обласних, республіканських та міжнародних конкурсів.

20 лютого відбулося урочисте вручення дипломів та отримання стипендій голови обласної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям олімпіад, турнірів, конкурсів у 2014 році.

Слід зазначити, що з 32 навчальних закладів ПТНЗ області лише 5 учнів отримали таку високу відзнаку. Серед них і наша учениця групи КК-3 Кириченко Дар`я, яка брала участь у VIII Міжнародному фестивалі з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні. Нагадаємо, що Дар`я посіла почесне І місце у номінації «Вироби з тіста» та ІІІ місце у номінації «Традиційний хліб».

Фото 1. 06.03.2014
Кириченко Дар`я (учениця групи КК-3)

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови ОДА Тамара Іщенко, яка вручила відзнаки та першу губернаторську стипендію. До речі, цю винагороду переможці будуть отримувати протягом 2014 року.

А ми бажаємо Кириченко Дар`ї ще багато творчих та особистих злетів і перемог, успіху, наснаги і реалізації всіх задумів.

Фото 3. 06.03.2014
Кириченко Дар`я, директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Помаран П.І., заступник директора з навчально-виховної роботи Гулак І.В.
Фото 2. 06.03.2014
Бажаємо Кириченко Дар`ї творчих злетів та перемог.


Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Міщенко Олександра отримує губернаторську стипендію

5 найкращих учнів професійно-технічних навчальних закладів Сумської області у 2013 році отримали стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія Чмиря.

Серед них учениця першого курсу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» професії «Оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» - Олександра Міщенко.

Олександра - творча, енергійна, ініціативна особистість, є лідером у групі, бере активну участь у громадському та спортивному житті училища. Доброзичлива, толерантна людина, користується повагою серед педпрацівників, є авторитетом серед учнів навчального закладу.

Міщенко Олександра є неодноразовою учасницею та призеркою змагань з важкої атлетики на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях. Зокрема, у жовтні 2009 року Олександра зайняла ІІ місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років, що проходив у м. Кременчук, у травні 2011 року - І місце у чемпіонаті України з важкої атлетики серед дівчат до 15 років, що проходив у м. Славутич, Київської області та у листопаді 2012 року зайняла І місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та 15 років, який проходив у м. Славутич, Київської області, за що була нагороджена медалями, дипломами Державної служби молоді та спорту України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Фото 1. під час офіційної церемонії вручення стипендії Губернатора
На фото: під час офіційної церемонії вручення стипендії Губернатора.


Учениця Роменського ВПУ Терещенко Тетяна – лауреат премії губернатора Сумської області

Терещенко Тетяна – учениця Роменського ВПУ – лауреат премії губернатора Сумської області 2012 року. До цієї нагороди дівчина йшла наполегливо і цілеспрямовано, послідовно долаючи сходи професійного зростання. За досить невеликий проміжок часу вона від несміливої першокурсниці пройшла шлях до переможеці VII Міжнародного конкурсу кулінарного мистецтва, який відбувся на базі Київського національного торгівельно-економічного університету.

Перемогою Тетяна завдячує не лише власним здібностям, а й мудрим наставникам: викладачам спецдисциплін Філімоновій Олені Амунмуратівні та Ільїній Тетяні Миколаївні; майстрам виробничого навчання Токар Вероніці Володимирівні та Мовчан Ірині Володимирівні. Їх високий рівень професійної майстерності, використання в роботі сучасних форм проведення уроків, грамотний підхід до змістовного викладення теоретичного та практичного матеріалу дав можливість досягти високих результатів у професійній діяльності.

Запорукою успіху є і навчальний заклад, в якому створено всі необхідні умови для всебічного розвитку особистості, професійного зростання та самовдосконалення. Сучасна матеріально-технічна база, наявність необхідних інструментів, приладів, новітніх матеріалів та сировини – все це дає можливість набувати та відшліфовувати власні навики у нелегкій, але дуже цікавій роботі кухаря.

Роменське ВПУ – це висока якість освіти, яка неодноразово підтверджена незалежними експертами.

Фото 1.стипендія

Приємна мить - отримання нагород.


Фото 4.стипендія

На фото: Терещенко Тетяна та заступник директора Роменського ВПУ з виховної роботи Гулак Ірина Василівна.