Подати заяву для вступу

Руслан Овчаренко - «Творча обдарованість року-2017»

18-19 травня 2017 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» проходив заключний етап конкурсу «Учень року-2017» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області та м. Чернігів, м. Рубіжне (Луганська область).

Фото 3. 26.05.2017
На фото: жеребкування
Фото 11. 26.05.2017
На фото: почесне журі, до складу якого увійшла учениця Роменського ВПУ Олександра Стрижевська, яка є Президентом Учнівської ради ПТНЗ Сумської області

Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.

У заході взяло участь 20 закладів професійно-технічної освіти Сумської області, по 1 учаснику з міст Чернігів та Рубіжне.

Від ДПТНЗ «Роменське ВПУ» участь у конкурсі взяв учень групи МШП-3 Овчаренко Руслан. Юнак творча, активна, ініціативна особистість. Постійно бере участь у різноманітних заходах, акціях, проектах, які проводяться в навчальному закладі, на рівні міста та області. Руслан займається волонтерською та громадською роботою. Цікавиться літературою та мистецтвом. Проявляє акторські здібності, займаючись в драматичному гуртку навчального закладу . А своїм найбільшим захопленням вважає вокал.

Цьогоріч конкурсанти змагалися за звання кращого у таких конкурсах: «Дозвольте відрекомендуватися. Мій навчальний заклад і моя майбутня професія» (презентація відеоролика); «Світ моїх захоплень»; творча робота «Мій успішний проект»; конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш (на вибір учасника) з теми: «Моя країна - Україна. І в серці, і в житті єдина!»

Фото 5. 26.05.2017
На фото: під час конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися. Мій навчальний заклад і моя майбутня професія»
Фото 10. 26.05.2017
На фото: презентація навчального закладу
Фото 16. 26.05.2017
На фото: у ході конкурсу "Світ моїх захоплень"

Кожен учасник показав не лише свої інтелектуальні, професійні та творчі здібності, але й особисті якості.

Всі конкурсанти підготували яскраві та змістовні мультимедійні та відеопрезентації. Доповіді доповнювалися читанням поезій, вокальними виступами та гумористичними сценками.

Конкурсантам було що показати, саме тому, всі присутні оплесками вітали кожен вдалий виступ обдарованих учнів.

У вирі різноманітних, оригінальних та неординарних виступів, журі було досить складно визначити переможця, адже кожен із конкурсантів представив багатий матеріал навчальних, творчих та громадських досягнень.

Для конкурсантів було організовано і чудову розважальну програму. Молодь мала змогу оглянути тематичну виставку педагогічних та учнівських колективів професійно-технічних закладів міста Конотопа. Цікавими та змістовними були екскурсії до міста Батурин (Чернігівська область) та по місту Конотоп, що залишили у пам’яті учнів та супроводжуючих незабутні враження.

Закриття конкурсу завершилося нагородженням учасників та переможців дипломами, цінними подарунками та святковою концертною програмою за участю кращих учнівських колективів міста Конотопа.

Фото 39. 26.05.2017
На фото: вручення дипломів

У результаті конкурсу «Учень року-2017» Руслан Овчаренко - учень Роменського ВПУ став кращим у номінації «Творча обдарованість року» за що отримав диплом та цінні подарунки. Крім того, Руслан зайняв ІІІ місце у конкурсі творча робота «Мій успішний проект».

Фото 43. 26.05.2017
На фото: Овчаренко Руслан - переможець конкурсу "Учень року-2017" у номінації «Творча обдарованість року"

У Роменському ВПУ пройшов конкурс "Учень року-2017"

9 лютого в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов загальноучилищний конкурс «Учень року-2017», метою якого є створення сприятливих умов самовизначення і самореалізації учнів й стимулювання розвитку обдарованої молоді.

За титул «кращий» змагалося 6 учнів: Пироганич Діана (ЕЛ-1), Овчаренко Руслан (МШП-3), Дупа Вікторія (КЗ-3), Салій Валерія (ПП-3), Марченко Федір (АСЕ-1), Клименко Ірина (КК-3).

Оцінювало конкурсантів досвідчене журі, до складу якого увійшли: заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Прокопенко, методист навчального закладу Тетяна Давиденко, Президент Сумської обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Олександра Стрижевська.

Ближче познайомитися з учасниками конкурсу, дізнатися їх точку зору на ті чи інші проблеми, їх ставлення до світу, власну формулу успіху, найважливіші події в особистому житті, ідеал особистості, шлях до своєї мрії та власний вклад в розвиток навчального закладу присутні мали змогу під час конкурсу візитних карток учасника «Дозвольте відрекомендуватися».

А от бачення своєї майбутньої професії учасники представили у ході мультимедійних презентацій «Моя професія і мій навчальний заклад».

Цьогоріч учасники конкурсу також презентували свою волонтерську роботу та власне бачення поняття «добро» під час конкурсу «Добро заради майбутнього». Діяльність учнів в даному напрямку досить різноманітна, це допомога хворим дітям, участь у різноманітних акціях, і що є досить актуальним на сьогодні - підтримка бійців, які служать в АТО.

Креативно та неординарно підійшли учасники до конкурсу «Світ моїх захоплень». Всі підготували яскраві та змістовні мультимедійні презентації. Доповіді доповнювалися читанням поезій, вокальними виступами та гумористичними сценками. Конкурсантам було що показати, саме тому, всі присутні оплесками вітали кожен вдалий виступ обдарованих учнів.

У вирі різноманітних, оригінальних та неординарних виступів, журі було досить складно визначити переможця, адже кожен із конкурсантів представив багатий матеріал навчальних, творчих та громадських досягнень.

У результаті перемогу виборов учень групи МШП-3 Овчаренко Руслан.

Фото 30. 13.02.2017
На фото: переможець конкурсу "Учень року" - учень групи МШП-3 Овчаренко Руслан

ІІ місце зайняла Клименко Ірина, ІІІ місце – Марченко Федір.

Фото 29. 13.02.2017
На фото: Клименко Ірина - учасниця конкурсу "Учень року" - зайняла ІІ місце
Фото 28. 13.02.2017
На фото: Марченко Федір - учасник конкурсу "Учень року" - зайняв ІІІ місце

Всі учасники конкурсу були нагороджені Дипломами та пам’ятними подарунками.

Фото 31. 13.02.2017
На фото: учасники конкурсу "Учень року-2017"

А переможець – Овчаренко Руслан буде представляти ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на обласному конкурсі «Учень року 2017».

Фото 32. 13.02.2017
На фото: Овчаренко Руслан представить Роменське ВПУ в обласному етапі конкурсу "Учень року"

Вітаємо усіх учасників конкурсу, їх батьків та педагогів! Нехай їх перемоги стануть першими сходинками на шляху до життєвого успіху!

Овчаренко Руслан - учень ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобув перемогу у номінації «Професіонал» у конкурсі "Учень року-2016"

У Конотопському вищому професійному училищі 19-20.05.2016 відбувся фінальний етап конкурсу «Учень року-2016» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів.

Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.

У заході взяв участь 21 заклад професійно-технічної освіти Сумської області, по 1 учаснику з міст Київ та Кобеляки (Полтавська область).

Учасники змагалися у конкурсах: «Представлення візитної картки учасника «Дозвольте відрекомендуватися», презентація «Мій навчальний заклад», «Світ моїх захоплень», експромт «Я - патріот України» та конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш.

Овчаренко Руслан ученьДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобув перемогу у номінації «Професіонал».

Вітаємо з перемогою!

Фото 07. 22.05.2016
Фото 08. 22.05.2016
На фото: Під час фінального етапу конкурсу «Учень року-2016» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів

Перший етап обласного конкурсу "Учень року"

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2015». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Конкурс «Учень року» - складне випробування, і перемагають ті юнаки і дівчата, які володіють не просто талантом, а й силою характеру.

До числа конкурсантів увійшли кращі учні училища, які мають високий рівень загальноосвітньої та фахової підготовки, показали себе творчими особистостями і отримали підтримку одногрупників та наставників.

У змаганні за титул переможця взяли участь шість талановитих учнів: Шелудченко Вікторія (група М-2а); Дяченко Олександра (група ПП-2); Забашта Анна (група МШП-2); Орел Юлія (група КК-2); Левченко Дарина (група КЗ-3); Медведенко Денис (група АСЕ-1).

Фото 01. 11.02.2015
На фото: учасники конкурсу «Учень року 2015»

Учасників конкурсу оцінювало компетентне журі у складі: Хуторна В.Г. - голова методичної комісії класних керівників; Салій Л.В.- голова батьківського комітету; Яцменко С.М. - викладач української мови; Картава М.М.- завідуюча бібліотекою; Продченко Н. - учениця групи М-2а.

Програма змагання складалася з трьох конкурсів:

- «Дозвольте відрекомендуватися», в якому учасники конкурсу у формі творчого проекту, мультимедійної презентації, не лише надали можливість всім присутнім у залі ближче познайомитися з власною особою, а й розкрили своє ставлення до навколишнього світу, розповіли про найвагоміші події в особистому житті, про маленькі та великі досягнення, продемонстрували власну формулу успіху на шляху до заповітної мрії. Кожен конкурсант знайшов свій стиль виступу, який був цікавим та неповторним.

- «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія», у ході якого учасники в оригінальній формі представили свій навчальний заклад та професію. Даний конкурс дозволив розкрити всебічні знання учнів про обрану професію, яка відповідає їхнім природним здібностям і нахилам та стане улюбленою справою всього життя. А можливості для досягнення професіоналізму надає навчальний заклад, який і постав перед всіма присутніми у залі очима конкурсантів у всій красі та багатогранності. Орел Юлія та Левченко Дарина з метою більш яскравої презентації, провели чудовий майстер-клас зі своєї професії, який надовго залишиться у пам’яті всіх, хто мав можливість це спостерігати.

- Найяскравішим та найвеселішим став фінальний конкурс «Світ моїх захоплень», де конкурсанти продемонстрували себе і свої неабиякі здібності у незвичних амплуа: проявили свої акторські таланти, ораторство, розвеселили глядачів, влучно та дотепно читаючи гуморески, показали гарну фізичну підготовку та завзяття, виконуючи складні спортивні трюки. Всі номери викликали цілий шквал овацій, а у членів позитивно настроєного, але об’єктивного журі роздуми: «Хто ж все-таки кращий?»

За підсумками всіх випробувань: третє призове місце здобула Забашта Анна (учениця групи МШП-2); друге місце виборола Левченко Дарина (учениця групи КЗ-3); переможцем конкурсу «Учень року» стала Орел Юлія (учениця групи КК-2). Грамоти за участь у конкурсі отримали такі учасники, як: Шелудченко Вікторія (група М-2а), Дяченко Олександра (група ПП-2) та Медведенко Денис (група АСЕ-1).

Фото 20. 11.02.2015
На фото: переможець конкурсу «Учень року» - Орел Юлія
Фото 21. 11.02.2015
На фото: друге місце отримала Левченко Дарина
Фото 22. 11.02.2015
На фото: третє місце отримала Забашта Анна

Учасники конкурсу отримали подарунки від батьківського комітету.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран побажав учасникам конкурсу натхнення та наполегливості у подальшому навчанні та творчості, а переможцю – підкорення нових висот та виходу у фінал ІІ етапу обласного конкурсу «Учень року 2015»!

Конкурс завершено, але процес пізнання продовжується і ще багато чого потрібно буде вивчити, а Орел Юлії доведеться захищати честь училища на обласному конкурсі «Учень року».

Орел Юлія здобула перемогу у номінації «Сучасний учень»

У Конотопському вищому професійному училищі 13-14.05.2015 відбувся фінальний етап конкурсу «Учень року» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів.

Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.

У заході взяв участь 21 заклад професійно-технічної освіти Сумської області, по 1 учаснику з міст Чернігів, Комсомольск (Полтавська область), Кобеляки (Полтавська область).

З вітальним словом до присутніх звернулася Тетяна Шерудило, заступник міського голови міста Конотопа, яка відзначила, що «турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток – один із головних пріоритетів нашої держави. Конкурс дає можливість майбутнім спеціалістам реалізуватися, вдосконалити набуті знання».

Микола Доценко, директор ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище» наголосив: «для того, щоб бути успішними в житті, потрібні міцні знання. Та для того, щоб досягти своєї мети, необхідно долати всі перешкоди, бо як говорить мудре народне прислів’я: «Освіта скарб, праця – ключ до нього». Тож перемога сьогодні чекає на достойного».

Учасників урочистого дійства благословив отець Павло, настоятель храму Пресвятої Богородиці міста Конотопа та вітав випускник ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище», відомий український співак, композитор, автор відомих сучасних пісень – Ніколо Петраш, який подарував учасникам конкурсу диски зі своїми піснями на добру згадку.

Учасники змагалися у конкурсах: «Представлення візитної картки учасника «Дозвольте відрекомендуватися», презентація «Мій навчальний заклад», «Світ моїх захоплень», експромт «Моя позиція» та конкурс на кращий нарис, листівку, власний вірш, присвячений 70-й річниці завершення Другої світової війни «Ми низько голови схиляємо перед великим подвигом твоїм».

Орел Юлія учениця ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» здобула перемогу у номінації «Сучасний учень».

Під час проведення конкурсу організовано огляд тематичної виставки педагогічних та учнівських колективів професійно-технічних навчальних закладів міста Конотопа «Святій перемозі присвячуємо…» та екскурсію по місту Конотоп, що залишили у пам’яті учнів незабутні враження.

Фото 03. 21.05.2015
Фото 04. 21.05.2015
Фото 08. 21.05.2015
На фото: Під час фінального етапу конкурсу «Учень року» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів

Учень року – 2015

10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2015». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.

Конкурс «Учень року» - складне випробування, і перемагають ті юнаки і дівчата, які володіють не просто талантом, а й силою характеру.

До числа конкурсантів увійшли кращі учні училища, які мають високий рівень загальноосвітньої та фахової підготовки, показали себе творчими особистостями і отримали підтримку одногрупників та наставників.

У змаганні за титул переможця взяли участь шість талановитих учнів: Шелудченко Вікторія (група М-2а); Дяченко Олександра (група ПП-2); Забашта Анна (група МШП-2); Орел Юлія (група КК-2); Левченко Дарина (група КЗ-3); Медведенко Денис (група АСЕ-1).

Фото 01. 11.02.2015
На фото: учасники конкурсу «Учень року 2015»

Учасників конкурсу оцінювало компетентне журі у складі: Хуторна В.Г. - голова методичної комісії класних керівників; Салій Л.В.- голова батьківського комітету; Яцменко С.М. - викладач української мови; Картава М.М.- завідуюча бібліотекою; Продченко Н. - учениця групи М-2а.

Програма змагання складалася з трьох конкурсів:

- «Дозвольте відрекомендуватися», в якому учасники конкурсу у формі творчого проекту, мультимедійної презентації, не лише надали можливість всім присутнім у залі ближче познайомитися з власною особою, а й розкрили своє ставлення до навколишнього світу, розповіли про найвагоміші події в особистому житті, про маленькі та великі досягнення, продемонстрували власну формулу успіху на шляху до заповітної мрії. Кожен конкурсант знайшов свій стиль виступу, який був цікавим та неповторним.

- «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія», у ході якого учасники в оригінальній формі представили свій навчальний заклад та професію. Даний конкурс дозволив розкрити всебічні знання учнів про обрану професію, яка відповідає їхнім природним здібностям і нахилам та стане улюбленою справою всього життя. А можливості для досягнення професіоналізму надає навчальний заклад, який і постав перед всіма присутніми у залі очима конкурсантів у всій красі та багатогранності. Орел Юлія та Левченко Дарина з метою більш яскравої презентації, провели чудовий майстер-клас зі своєї професії, який надовго залишиться у пам’яті всіх, хто мав можливість це спостерігати.

- Найяскравішим та найвеселішим став фінальний конкурс «Світ моїх захоплень», де конкурсанти продемонстрували себе і свої неабиякі здібності у незвичних амплуа: проявили свої акторські таланти, ораторство, розвеселили глядачів, влучно та дотепно читаючи гуморески, показали гарну фізичну підготовку та завзяття, виконуючи складні спортивні трюки. Всі номери викликали цілий шквал овацій, а у членів позитивно настроєного, але об’єктивного журі роздуми: «Хто ж все-таки кращий?»

За підсумками всіх випробувань: третє призове місце здобула Забашта Анна (учениця групи МШП-2); друге місце виборола Левченко Дарина (учениця групи КЗ-3); переможцем конкурсу «Учень року» стала Орел Юлія (учениця групи КК-2). Грамоти за участь у конкурсі отримали такі учасники, як: Шелудченко Вікторія (група М-2а), Дяченко Олександра (група ПП-2) та Медведенко Денис (група АСЕ-1).

Фото 20. 11.02.2015
На фото: переможець конкурсу «Учень року» - Орел Юлія
Фото 21. 11.02.2015
На фото: друге місце отримала Левченко Дарина
Фото 22. 11.02.2015
На фото: третє місце отримала Забашта Анна

Учасники конкурсу отримали подарунки від батьківського комітету.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран побажав учасникам конкурсу натхнення та наполегливості у подальшому навчанні та творчості, а переможцю – підкорення нових висот та виходу у фінал ІІ етапу обласного конкурсу «Учень року 2015»!

Іваненко Денис – інноватик 2014 року

Кожна дитина талановита, головне – допомогти їй знайти себе…

Ні для кого не секрет, що в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське вище професійне училище» навчається неймовірна кількість обдарованих дітей, які неодноразово доводили, що талановиті діти - талановиті в усьому. Щорічно десятки учнів цього навчального закладу беруть учать у різноманітних конкурсах, змаганнях, фестивалях.

Прекрасні результати були показані й на конкурсі «Учень року-2014», який щорічно проводиться з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.

Свої професійні здібності, творчість та знання цьогоріч на конкурсі продемонстрував учень групи ОКБ-2 Іваненко Денис, який на рівні з іншими 20 конкурсантами Сумської, Чернігівської, Полтавської, Вінницької, Луганської областей дійшов аж до фіналу.

V ювілейний конкурс «Учень року» пройшов на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище», де вже не вперше зустрічають конкурсантів та дарять їм свою доброту й тепло учнівський та педагогічний колективи.

На учасників конкурсу чекали різноманітні завдання, у ході яких вони представляли себе, обрану професію та свій заклад. Всі претенденти на звання кращого учня продемонстрували глибокі знання, загальну ерудицію, творчі здібності та навички з ораторського мистецтва, й кожен із них був унікальний та особливий по-своєму.

Для участі в конкурсі учні підготували портфоліо, де розповіли про себе та свої досягнення під час представлення візитної картки учасника «Дозвольте відрекомендуватися». Успіхи та престижність свого навчального закладу продемонстрували у ході мультимедійної презентації «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія», яка була доповнена елементами майстер-класу щодо обраної професії. Своє ставлення до світу та власну формулу успіху конкурсанти розкрили під час завдання «Моя позиція», а захоплення та інтереси із задоволенням показали у ході завдання «Світ захоплень». Приємно відмітити, що учасники креативно та творчо підійшли до виконання кожного завдання.

Представлення Іваненка Дениса вирізнялося високою професійною майстерністю, неординарністю та інноваційністю. Виконуючи завдання, він продемонстрував не лише високий рівень знань, але й здивував глядачів і журі різноманіттям інтересів та виконавськими здібностями.

Фото 12. 19.05.2014
На фото: Іваненко Денис - учень ДПТНЗ "Роменське ВПУ" гідно представив себе та свій навчальний заклад

Допомагали учням в репрезентації їх однокласники, друзі та педагоги. А глядачі активно підтримували учасників, вболіваючи за свого улюбленця. У залі панувала дружня, доброзичлива атмосфера.

По закінченню конкурсу перед журі постала складна задача - обрати найкращого.

У результаті, Іваненка Дениса – учня ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який вкотре довів, що не зупиняється на досягнутому, а вперто крокує назустріч своїм мріям та задумам, було визнано кращим у номінації «Інноваційність року», з цим ми його і вітаємо!

Фото 14. 19.05.2014
Фото на згадку. Учасники конкурсу "Учень року"-2014 серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України


Животенко Олександр - винахідник 2013 року

Щорічно свої найкращі знання, здібності та неординарні ідеї наші учні демонструють під час конкурсу «Учень року».

На початку 2013 року на базі навчального закладу пройшов училищний конкурс «Учень року-2013», у ході якого було визначено кращого. Ним став учень групи АСЕ-2 Животенко Олександр, який набрав найбільшу кількість балів.

На початку 2013 року на базі навчального закладу пройшов училищний конкурс «Учень року-2013», у ході якого було визначено кращого. Ним став учень групи АСЕ-2 Животенко Олександр, який набрав найбільшу кількість балів.

Фото 1. під час заключного етапу конкурсу «Учень року-2013»
На фото: під час заключного етапу конкурсу «Учень року-2013».

Учні змагалися у різноманітних змаганнях, у ході яких конкурсанти представляли себе, обрану професію та свій заклад. Під час виконання конкурсних завдань учні оригінально представили візитну картку «Дозвольте відрекомендуватися», розкрили своє ставлення до світу, власну формулу успіху, найважливіші події в особистому житті, ідеал особистості, шлях до своєї мрії, продемонстрували мультимедійну презентацію «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія» з елементами майстер-класу щодо обраної професії.

У результаті конкурсу, учня Роменського ВПУ Животенко Олександра було визнано кращим у номінації «Винахідник року», з цим ми його і вітаємо!

Фото 2. директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - П. Помаран, переможець конкурсу  у номінації «Винахідник року» - О. Животенко, викладач училища – О. Близнюк, заступник директора – І. Гулак
На фото: директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - П. Помаран, переможець конкурсу у номінації «Винахідник року» - О. Животенко, викладач училища – О. Близнюк, заступник директора – І. Гулак.
Фото 3. директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. Помаран разом з учнем училища – учасником конкурсу «Учень року-2013»
На фото: директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. Помаран разом з учнем училища – учасником конкурсу «Учень року-2013».


Наші виходять уперед і перемагають

Дев’ятого лютого відбувся II етап конкурсу «Учень року 2012», який проходив в Конотопському ВПУ. Із 29 учасників цього конкурсу журі обрали 15 найкращих, які і будуть змагатись за першість на наступному етапі. Учениця нашого училища Віник Ольга є серед 15 найкращих. Підготуватись учениці до гідної зустрічі із суперниками допомагала викладач Близнюк О. В.

Ми вітаємо Віник Ольгу із здобутою перемогою та зичимо їй успіху у подальших змаганнях за першість.

Фото 1.Віник Ольга

Фото 2.Віник Ольга