Подати заяву для вступу

ЦЕНТР ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Плани роботи центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

 • План роботи центру військово-патріотичного виховання на ІІ семестр 2019-2020 н.р.
 • План роботи центру військово-патріотичного виховання на І семестр 2019-2020 н.р.
 • План роботи центру військово-патріотичного виховання на 2018-2019 навчальний рік
 • Діяльність центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

  Значок WORD ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» ПРОТЯГОМ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

  Діяльність центру ВПВ протягом 2019-2020 навчального року

  «А нумо Дівчата!»

  3 березня напередодні жіночого свята - 8 Березня, в справності та вмінні стріляти з пневматичних гвинтівок змагались дівчата Роменського ВПУ.

  Фото.
  На фото: в справності та вмінні стріляти з пневматичних гвинтівок змагались дівчата Роменського ВПУ

  До Центру військово-патріотичного виховання завітали як команди учасників, так і їх вболівальники. І дівчата не підвели!

  В командному заліку перемогла команда «Чорна пантера». Всі учасниці отримали солодку медаль, а команда - смачний торт.

  Фото.
  Фото.
  На фото: під час стрільби з пневматичних гвинтівок

  Кращими стрілками серед дівчата стали: Бабич Юля (гр. КК-2), Евхимець Катя (гр. КК-1), за перше місце в особистому заліку приз отримала Дерев`янко Юля (гр. КК-3). Дівчата показали хлопцям, що спроможні на хороші результати.

  Фото.
  Фото.
  На фото: нагородження учасників змагань, які відбулися напередодні 8 Березня - Міжнародного жіночого дня

  Учасники дякували вихователю гуртожитку Роменського ВПУ Ніні Шевченко за організацію приємного відпочинку.

  Фото.
  На фото: вихователь гуртожитку Ніна Шевченко вітає учасниць змагань

  Тож, напередодні 8 Березня – Міжнародного жіночого дня, щиро вітаємо дівчат зі святом! Бажаємо вам бути ніжними та лагідними, а коли необхідно – щоб ваша рука була твердою і впевненою.

  Керівник Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Олексій Гордієнко

  На часі - національно-патріотичне виховання учнів Роменського ВПУ

  25 лютого в Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ було проведено зустріч учнів старших курсів, з метою розуміння питання необхідності служіння в Збройних силах України та виконання обов’язку кожного чоловіка – захисту своєї Батьківщини.

  Провів зустріч викладач предмету «Захист Вітчизни» Тельцов Юрій Олексійович. На бесіду до юнаків запросили в. о. начальника комплектування Роменського ОМВК, капітана ЗСУ Юсь Олега Миколайовича та ст. сержанта, військовослужбовця ЗСУ Соломку Анатолія Анатолійовича.

  Фото.
  Фото.
  На фото: під час зустрічі

  Представники Збройних сил України та педагогічний колектив Роменського ВПУ поговорили з учнями на тему національно-патріотичного виховання - формування в молоді розуміння необхідності любити і захищати Батьківщину, зберігати і відстоювати її незалежність та територіальну цілісність.

  Фото.
  Фото.
  На фото: актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління нині досить важлива

  У ході зустрічі юнаки отримали багато вичерпної інформації про будні учасників АТО-ООС та підтримку волонтерів, умови і порядок проходження військової служби у Збройних силах України.

  Між учнями панувала позитивна атмосфера товариськості та чіткого розуміння необхідності відстоювати пріоритети своєї Батьківщини.

  Слава Україні! Героям Слава!

  Фото.
  Фото на згадку. В. о. начальника комплектування Роменського ОМВК, капітан ЗСУ Юсь Олег Миколайович, ст. сержант, військовослужбовець ЗСУ Соломко Анатолій Анатолійович, викладач предмету «Захист Вітчизни» Роменського ВПУ Тельцов Юрій Олексійович та учні старших курсів навчального закладу

  Єдиний стрілецький день батальйону самооборони

  21 лютого на базі Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 152 батальйоном територіальної оборони, під керівництвом командира батальйону Денди Вадима Романовича та начальника штабу, першого заступника капітана Перезви Дмитра Миколайовича, проведено навчальний збір – єдиний стрілецький день. Учасники – військовослужбовці резервісти військової частини А 7318 відпрацьовували навички стрільби з пневматичних гвинтівок в тиру училища.

  Важливим елементом вдосконалення майстерності військовослужбовців стало тренування на тренажерах пістолетом і автоматом відпрацювання різноманітних вправ та моделювання ведення бою в лазерному тирі.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: у ході відпрацювання навичок стрільби з пневматичних гвинтівок у тирі училища

  Також учасники збору нагадали для себе правила і вимоги безпеки при використанні бойової зброї, автомата Калашникова та пістолета Макарова.

  Фото.
  На фото: учасники збору згадали правила і вимоги безпеки при використанні бойової зброї
  Фото.
  На фото: результати відпрацювань
  Фото.
  Фото на згадку. Військовослужбовці резервісти військової частини А 7318 під час єдиного стрілецького дня

  Тиждень пам’яті виведення військ з Афганістану пройшов у Роменському ВПУ

  Захист батьківщини, кордонів, бойові дії за рідну землю рахуються тисячоліттями. Доба скіфського періоду, громадянська війна, друга світова… в різний час історики по різному трактують значимість, дають оцінку тим чи іншим подіям бойового характеру, але завжди ключовою фігурою бойових дій є людина із зброєю, її відданість присязі, готовність і вміння виконувати поставлені бойові задачі.

  15 лютого 1989 року офіційно завершено вивід військ з Афганістану, де військові виконували інтернаціональний обов’язок. За 10 років в Афганістані загинуло більше 15 тисяч військовослужбовців, більшість з них солдати у віці 18-20 років.

  На відзначенні 31 річниці виведення військ з Афганістану, в рамках Тижня пам’яті тих подій, своїми подвигами з учнями Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання поділився учасник бойових дій в Афганістані Шебедя Сергій Миколайович.

  Фото.
  На фото: учасник бойових дій в Афганістані Шебедя Сергій Миколайович розповів учням Роменського ВПУ про ті страшні роки

  Також між учнями училища проведені змагання по стрільбі з автомата та пістолета в лазерному тирі.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: учасник бойових дій в Афганістані Шебедя Сергій Миколайович розповів учням Роменського ВПУ про ті страшні роки

  Переможцем змагань, показавши найкращий результат, став учень групи КК-3 Супрун Максим, за що і отримав приз.

  Фото.
  На фото: переможець змагань - учень групи КК-3 Супрун Максим

  День здоров`я

  В період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2019-2020 навчального року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов День здоров`я. Згідно плану були проведені спортивні змагання серед працівників училища на базі центру військово-патріотичного виховання.

  Фото.
  Фото.
  На фото: традиційно в училищі пройшов День здоров`я за участі працівників навчального закладу

  Викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники взяли участь в шашкових і тенісних турнірах, змаганнях з дарцу, розбирання та збирання автоматичної зброї, стрільби із пневматичної гвинтівки, пістолета та автомата у лазерному тиру.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: у ході турніру з шашок
  Фото.
  На фото: змагання з тенісу
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: під час змагання з дарцу
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: розбирати та збирати автоматичну зброю вміють не тільки чоловіки, а й жінки
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: працівники училища показали свої вміння у стрільбі із пневматичної гвинтівки, пістолета та автомата у лазерному тиру

  Учасники змагань довели, що піклуються не лише про високі професійні досягнення, а й прагнуть до самовдосконалення, є прихильниками корисного та здорового дозвілля у колі однодумців і колег.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: переможці змагань отримали грамоти та призи

  Переможці та учасники заходу отримали призи і подарунки від батьківського комітету училища. Ось так у піднесеному настрої колектив нашого навчального закладу закінчив зимові канікули і готовий розпочати новий навчальний семестр.

  Фото.
  Фото.
  Фото на згадку. Працівники ДПТНЗ "Роменське ВПУ" під час Дня здоров`я

  Відвідування Центру військово-патріотичного виховання

  У рамках співробітництва ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з відділом освіти виконавчого комітету Роменської міської ради та відділом освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації розроблено графік використання Центру військово-патріотичного виховання закладами загальної освіти, згідно якого протягом листопада 2019 року Роменське вище професійне училище відвідали учні та вчителі семи шкіл м. Ромни та понад двадцяти шкіл Роменського району.

  Для гостей були проведені ознайомчі екскурсії територією навчального закладу, тематичні виховні години та практичні тренінги з використання різних видів зброї та надання першої домедичної допомоги на базі активно функціонуючого Центру військово-патріотичного виховання.

  З початку навчального року Центр відвідали понад 600 школярів. Для них проводяться тренувальні стрільби, змагання на влучність, ігри та змагання на смузі перешкод тощо.

  З метою профорієнтаційної роботи відвідувачі училища знайомляться із організацією навчального процесу та виховної роботи закладу, здійснюють огляд матеріально-технічної бази кабінетів і майстерень, отримують корисну інформації про тенденції та перспективи професійної освіти регіону.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: відвідування Центру військово-патріотичного виховання учнями та вчителями шкіл м. Ромни та Роменського району

  Виховний захід на базі Центру військово-патріотичного виховання

  16 листопада на базі Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» за участі Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність» відбувся захід «Школа мужності». Того дня до училища завітала делегація міських, селищних та сільських голів з Івано-Франківщини, Вінничини, Чернігівщини, Луганщини, Київщини, Полтавщини та Сумщини, яка, за підтримки Асоціації міст України, 16-17 листопада відвідала Ромни з метою обміну досвідом між територіальними громадами міст України. Гостей і всіх присутніх вітали міський голова м. Ромни Сергій Салатун, директор Роменського ВПУ Павло Помаран та мер м. Гнівань Вінницької область Володимир Кулешов.

  Фото.
  Фото.
  На фото: відкриття заходу «Школа мужності»

  Планом заходу військово-патріотичного спрямування передбачалося проведення теоретичних занять для молоді допризовного віку та виконання практичних завдань. Гості з м. Глухів презентували відеокурс «Школа мужності», ознайомили із особливостями навчання тактичної медицини за загальним протоколом надання першої медичної допомоги на полі бою (ТССС), розповіли про діяльність спецпідрозділу МВС «Схід» та полку «Азов», їх військові дії в зоні ООС, успішні бойові операції, тактику під час штурму бліндажів та роботу груп в окопах під керівництвом інструкторів.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: теоретичні заняття для молоді допризовного віку

  На військовому плацу тренери показали повне спорядження військовослужбовця, сучасної армії, продемонстрували елементи рукопашного протистояння під час проведення бойової операції із застосуванням холодної та вогнепальної зброї, процедуру евакуації пораненого бійця. Всі бажаючі мали нагоду повправлятися у стрільбі з автомата та короткоствольної зброї, навчитися взаємодіяти у бойових двійках, застосувати знання з тактичної медицини.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: практичне заняття для учнів училища

  Гармонійним завершенням заходу стала тактична гра «Лазертаг», після якої відбулося вручення грамот переможцям і частування учасників гарячим польовим кулішем.

  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: тактична гра «Лазертаг»
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: нагородження переможців
  Фото.
  Фото.
  Фото.
  На фото: частування учасників гарячим польовим кулішем
  Фото.
  На фото: фото на згадку

  Акція по приведенню парку в належний санітарний стан

  13 жовтня 2019 року з ініціативи ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини» та за підтримки народного депутата України Максима Гузенка у Міському парку культури та відпочинку пройшла акція по приведенню парку в належний санітарний стан. Під час прибирання учасники акції та відвідувачі парку зокрема мали нагоду позмагатися з влучної стрільби з пневматичної зброї та навчитися збирати і розбирати автомат Калашникова.

  Викладач предмета «Захист Вітчизни» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тельцов Ю.О. провів навчання для усіх охочих та надавав практичну допомогу під час тренування.

  Голова Федерації вільної боротьби Роменщини Сергій Федина висловив щиру вдячність усім учасникам акції та директору нашого навчального закладу Помарану П.І. за допомогу в її проведенні.

  Фото
  На фото: викладач предмета «Захист Вітчизни» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Тельцов Ю.О. навчав збирати і розбирати автомат Калашникова

  Спортивно-патріотична гра

  11 жовтня 2019 року з нагоди Дня захисника України на території історико-етнографічного комплексу «Козацька пристань» за ініціативи відділу молоді і спорту Роменської міської ради відбувся міськрайонний молодіжний спортивно-патріотичний захід «На березі Сули-ріки позмагаймось, козаки!». У змаганнях взяли участь 7 команд зі шкіл міста, району та команда Роменського ВПУ у складі 8 учнів І-ІІ курсів під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Тельцова Ю.О. і керівника Центру військово-патріотичного виховання Гордієнка О.О.

  Згідно програми команди-учасниці змагалися зі стрільби, арм-реслінгу, встановлення намету, перетягування канату тощо. У грі наші юнаки і дівчата виборювали призові місця, проте у підсумку змагань перемоги здобути не вдалося.

  За результатами турніру команда отримала грамоту міського відділу молоді та спорту за активну участь, а учасники - заохочувальні призи (футболки та чашки). По завершенні гри присутніх частували смачною кашею.

  Вітаємо наших юних козаків - ви найкращі!

  Фото
  Фото
  Фото
  Фото
  Фото
  Фото
  Фото
  Фото
  На фото: під час міськрайонного молодіжного спортивно-патріотичного заходу «На березі Сули-ріки позмагаймось, козаки!»