Подати заяву для вступу

Центр військово-патріотичного виховання

Змагання серед працівників Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2018-2019 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники змагалися в турнірах із шашок, дарцу, збору та розбору автоматичної зброї, стрільби із пневматичної гвинтівки, стрільби із пістолету та автомату у лазерному тиру.

Працівники змагалися у вмінні надавати першу домедичну допомогу при раптовій зупинці серця на манекені "Тарас".

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: працівники навчального закладу під час змагань

У ході змагань працівники училища показали, що вони не лише гарно справляються зі своїми професійними обов`язками, навчаючи молоде покоління, але й уміють добре та з користю для здоров`я відпочивати, і як виявилося, мають непогані спортивні задатки.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: нагородження переможців подарунками

Із веселим настроєм, новими силами та масою позитивної енергії колектив училища закінчив зимові канікули та увійшов у новий навчальний семестр.

Вчителі шкіл Роменського району відвідали Центр військово-патріотичного виховання при Роменському ВПУ

Молоду незалежну українську державу мають будувати, оберігати і захищати національно свідомі, віддані Батьківщині патріоти. Саме тому національно-патріотичне й духовне виховання в нинішніх умовах – вкрай важливе. Заданням для Роменського ВПУ є не тільки навчання висококваліфікованих і конкурентоспроможних спеціалістів у різних галузях економіки, а й виховання гідних громадян своєї держави. Для реалізації поставлених завдань на базі навчального закладу створено Центр військово-патріотичного виховання, який покликаний сприяти не тільки розвитку національної свідомості учнів, а й готувати молодь стати на захист своєї Вітчизни.

22 грудня на базі Центру військово-патріотичного виховання було проведено екскурсію для вчителів шкіл Роменського району з метою ознайомлення їх із діяльністю Центру та можливостями відпрацювання з учнями шкіл району тем навчальної програми з предмета "Захист Вітчизни", які не забезпечені матеріальними ресурсами у своїх школах. Вони оглянули нову навчальну зброю, а саме: макети автоматів, пневматичні гвинтівки, взяли участь у неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова, ознайомилися з роботою стрілецького та лазерного тирів. Також мали можливість побачити відпрацювання навичок серцево-легеневої реанімації на манекені "Тарас".

Заступник директора із НМР Рукавичка Т. Я. наголосила, що навчальний заклад має можливість та всі необхідні умови, щоб надавати власну базу для відпрацювання фізичних вправ, наближених до умов сучасного бою та тактики ведення вогню зі стрілецької зброї, проведення інформаційно-методичної, організаційно-масової та навчально-тренувальної роботи в рамках предмета "Захист Вітчизни" відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти, вимог навчальної програми, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для учнів шкіл району.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: вчителі шкіл Роменського району відвідали Центр військово-патріотичного виховання при Роменському ВПУ