Подати заяву для вступу

Центр військово-патріотичного виховання

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – обов`язок громадян України

21 лютого 2019 року у актовій залі Роменського ВПУ відбулася зустріч учнів ІІ-ІV курсів із головним старшиною-начальником групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшим прапорщиком Глиніним Олесієм Юрієвичем та заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Роменського об`єднаного комісаріату капітаном Кузьменком С. В.

Фото.
На фото: під час виступу головного старшини-начальника групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшого прапорщика Глиніна О. Ю.

Військові провели роз`яснювальну роботу з учнями щодо інформування та залучення випускників училища на військову службу за контрактом. Адже професія військового у сучасній Україні – одна з найбільш шанованих та високооплачуваних на ринку праці. Тільки з сильною, професійною і якісною армією можна захистити Батьківщину, тому до лав військових повинні приходити справжні фахівці, які мають служити за контрактом та отримувати відповідне грошове забезпечення.

Фото.
На фото: під час прослуховування виступу учнями ІІ – ІV курсів

Сьогодні Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні, а залежно від посади, звання, терміну проходження служби та кваліфікації ця сума збільшується. Виплачуються додаткові щомісячні грошові допомоги військовослужбовцям.

Учням було цікаво почути про те, що військовослужбовці отримують житло за рахунок держави або компенсацію за винаймання житла, мають право на безкоштовне медичне лікування та санітарно-курортне оздоровлення, матеріальну допомогу на поліпшення житлово-комунальних умов. Вже запроваджено нову систему харчування, яка задовольняє потреби молодого організму в калорійності та кількості вітамінів.

Олексій Юрійович детально зупинився на питаннях соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, тривалість військової служби за контрактом, можливість проходити військову службу за контрактом у визначених видах та родах військ.

Учні із захопленням переглянули відеоматеріали про тренувальні заняття військових 72 окремої механізованої бригади.

Головний старшина-начальник групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старший прапорщик Глинін Олесій Юрієвич відвідав центр військово – патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ознайомився із системою роботи центру, спрямованої на залучення молоді до служби в Збройних Силах України і відзначив високий рівень роботи педагогічного колективу училища з військово - патріотичного виховання молоді.

Фото.
На фото: під час перебування в пневматичному тирі
Фото.
На фото: під час перебування в лазерному тирі

Роменське ВПУ приймало учасників районного семінару вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

29 січня 2019 року на базі Роменського ВПУ відбувся районний семінар для вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни». Після обговорення важливих питань, коли учасники ділилися досвідом, дискутували щодо ефективності використовуваних форм та методів навчання сучасних школярів, залучення їх до активної позакласної роботи, вони відвідали Центр військово-патріотичного виховання. Даний Центр, що діє при навчальному закладі, покликаний сприяти не тільки розвитку національної свідомості учнів, а й готувати молодь стати на захист своєї Вітчизни.

Учителям було проведено екскурсію, під час якої вони мали можливість оглянули нову навчальну зброю, а саме: макети автоматів, пневматичні гвинтівки, деякі змогли взяти безпосередню участь у неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова, ознайомилися з роботою стрілецького та лазерного тирів. Учителі району переконалися, що навчальний заклад має можливість та всі необхідні умови, щоб надавати власну базу для відпрацювання фізичних вправ, наближених до умов сучасного бою та тактики ведення вогню зі стрілецької зброї, проведення інформаційно-методичної, організаційно-масової та навчально-тренувальної роботи в рамках предмета "Захист Вітчизни".

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: Роменське ВПУ приймало учасників районного семінару вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

Змагання серед працівників Роменського ВПУ в Центрі військово-патріотичного виховання

Згідно плану виховних заходів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2018-2019 навчального року, в училищі були проведені спортивні змагання серед працівників училища.

Викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники змагалися в турнірах із шашок, дарцу, збору та розбору автоматичної зброї, стрільби із пневматичної гвинтівки, стрільби із пістолету та автомату у лазерному тиру.

Працівники змагалися у вмінні надавати першу домедичну допомогу при раптовій зупинці серця на манекені "Тарас".

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: працівники навчального закладу під час змагань

У ході змагань працівники училища показали, що вони не лише гарно справляються зі своїми професійними обов`язками, навчаючи молоде покоління, але й уміють добре та з користю для здоров`я відпочивати, і як виявилося, мають непогані спортивні задатки.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: нагородження переможців подарунками

Із веселим настроєм, новими силами та масою позитивної енергії колектив училища закінчив зимові канікули та увійшов у новий навчальний семестр.

Вчителі шкіл Роменського району відвідали Центр військово-патріотичного виховання при Роменському ВПУ

Молоду незалежну українську державу мають будувати, оберігати і захищати національно свідомі, віддані Батьківщині патріоти. Саме тому національно-патріотичне й духовне виховання в нинішніх умовах – вкрай важливе. Заданням для Роменського ВПУ є не тільки навчання висококваліфікованих і конкурентоспроможних спеціалістів у різних галузях економіки, а й виховання гідних громадян своєї держави. Для реалізації поставлених завдань на базі навчального закладу створено Центр військово-патріотичного виховання, який покликаний сприяти не тільки розвитку національної свідомості учнів, а й готувати молодь стати на захист своєї Вітчизни.

22 грудня на базі Центру військово-патріотичного виховання було проведено екскурсію для вчителів шкіл Роменського району з метою ознайомлення їх із діяльністю Центру та можливостями відпрацювання з учнями шкіл району тем навчальної програми з предмета "Захист Вітчизни", які не забезпечені матеріальними ресурсами у своїх школах. Вони оглянули нову навчальну зброю, а саме: макети автоматів, пневматичні гвинтівки, взяли участь у неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова, ознайомилися з роботою стрілецького та лазерного тирів. Також мали можливість побачити відпрацювання навичок серцево-легеневої реанімації на манекені "Тарас".

Заступник директора із НМР Рукавичка Т. Я. наголосила, що навчальний заклад має можливість та всі необхідні умови, щоб надавати власну базу для відпрацювання фізичних вправ, наближених до умов сучасного бою та тактики ведення вогню зі стрілецької зброї, проведення інформаційно-методичної, організаційно-масової та навчально-тренувальної роботи в рамках предмета "Захист Вітчизни" відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти, вимог навчальної програми, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для учнів шкіл району.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: вчителі шкіл Роменського району відвідали Центр військово-патріотичного виховання при Роменському ВПУ

ПЛАН РОБОТИ ЦЕНТРУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ

foto
foto
foto
foto