Подати заяву для вступу


«Центр розвитку професійної кар`єри»План діяльності Центру розвитку професійної кар`єри ДПТНЗ "Роменське ВПУ" у 2020 році

Значок WORD План діяльності Центру розвитку професійної кар`єри у 2020 роціПлан діяльності Центру розвитку професійної кар`єри ДПТНЗ "Роменське ВПУ" у 2019 році

img
img


Зустріч представників Сумського національного аграрного університету з випускниками за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія»

4.11.2019 року представники будівельного факультету Сумського національного аграрного університету завітали до ДПТНЗ «Роменське ВПУ», яку представляли: декан будівельного факультету Нагорний Микола Васильович, заступник декана будівельного факультету по роботі з студентами заочної форми навчання Драник Олександр Іванович, доцент кафедри будівельного виробництва - Теліченко Олександр Іванович. Організатори ставили собі за мету надати загальну інформацію про структуру і факультети університету, заходи, які упродовж навчального року проводять для абітурієнтів та про переваги навчання в СНАУ.

Під час зустрічіз учнями груп БС-1, БС-2, які навчаються за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», співробітниками університету проведено ознайомлення з освітніми можливостями, які пропонує Сумський національний аграрний університет, надано загальну інформацію про структуру закладу і факультети, заходи, які університет організовує для молоді, та про переваги навчання на денній та заочній формі навчання,перспективи подальшого працевлаштування.

Учні ставили запитання щодо особливостей вступної кампанії 2020 року, перспектив вступу на бюджетну форму навчання.

Учням продемонстрували презентаційний фільм про університет та запросили на День відкритих дверей, порекомендували приєднатися до лав студентства СНАУ.

img
img
img
img
На фото: під час обговорення питань щодо подальшого навчання випускників училища за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» у Сумському національному аграрному університеті


Групова консультація на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні»

3 жовтня 2019 року на базі Центру розвитку кар`єри ДПТНЗ «Роменське ВПУ» практичний психолог Радчук Н.А. провела групову консультацію для учнів першого курсу з професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні» з метою ознайомлення з особливостями професійної підготовки робітників, визначення поняття «кар`єра», розвитку вміння застосовувати інструменти планування та управління нею.

Надія Анатоліївна зазначила, що кар`єрні орієнтації є однією з ознак розвитку особистості в професійній діяльності, якими визначаються надії й потреби людини. Майбутній фахівець повинен мати більш чітке уявлення про характер майбутньої професійної діяльності, перспективи кар`єрного зростання.

Під час консультації учні отримали практичні поради щодо подальшого навчання, працевлаштування та можливості побудови власної кар`єри.

Фото
Фото
На фото: групова консультація на тему «Твоя кар`єра починається сьогодні» для учнів першого курсу з професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник»


Будуймо кар`єру разом

Центр розвитку професійної кар`єри покликаний сприяти працевлаштуванню випускників, адаптації їх у практичній діяльності, підтримки зворотного зв`язку, здійснення моніторингу розвитку їх кар`єри.

Кожного року до навчального закладу вступає нове покоління учнів, які за декілька років буде кваліфікованими фахівцями.

Протягом тижня з учнями навчального закладу проведено ряд заходів з питань підняття престижності навчання за професіями, ознайомлення молоді зі шляхами професійного зростання, освітніми та кар`єрними можливостями.

Міщенко Н.Г., заступник директора з НВР працювала з учнями над темою «Визначаємо свій професійний потенціал», обговорюючи питання створення умов для становлення особистості, спрямованої на саморозвиток та самовдосконалення; формування позитивного ставлення до професії, яку вони обрали; проектування шляхів свого професійного зростання; формування адекватного уявлення учнів про свій професійний потенціал на основі самодіагностики.

Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
На фото: Міщенко Н.Г., заступник директора з НВР працює з учнями над темою «Визначаємо свій професійний потенціал»

Гайдук Р.І., завідувач практики навчального закладу, спільно з фахівцем кафе «Челентано» Отрішко О.В. обговорили питання існуючих вакансій та місць для проходження виробничої практики та стажування учнів на виробництві, узгодили зміст та робочі програми щодо їх організації, визначили терміни.

Фото. 15.10.2018
На фото: під час обговорення питань виробничої практики та стажування учнів Роменського ВПУ

Практичним психологом Радчук Н.А. проведено для учнів тренінг «Запрограмуй свій успіх», під час якого вони планували своє майбутнє, отримали поради щодо подолання труднощів, шляхів уникнення бар`єрів спілкування.

Фото. 15.10.2018
На фото: під час тренінгу «Запрограмуй свій успіх»

Соціальний педагог Прокопенко Т.І. під час заняття «Як прийняти рішення» ознайомила підлітків із алгоритмом прийняття рішень, що будуть сприяти усвідомленню особистої відповідальності при ставленні до майбутньої трудової діяльності.

Фото. 15.10.2018
На фото: під час заняття «Як прийняти рішення»

11 жовтня спільно з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центу зайнятості Шумаковою А.М. проведено консультативну роботу з учнями першого курсу за професією «Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» щодо складання відеорезюме. Анна Миколаївна зазначила, що це найефективніший інструмент пошуку роботи, тому що дуже важливо відразу привернути увагу роботодавця, зацікавити його й спонукати призначити вам інтерв`ю. При створенні резюме потрібно пам`ятати про те, що воно стане вашою візитною карткою й повинно виділяти вас із усього потоку людей, що шукають роботу.

Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
На фото: консультативна робота з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центу зайнятості Шумаковою А.М.

Волошин М.М., головний спеціаліст Роменського бюро правової підготовки, надав консультацію щодо прав та обов`язків молоді, наголосив на дотриманні навичок правомірної поведінки, негативному ставленні до правопорушень, вмінні протистояти негативним впливам та радив розвивати вміння висловлювати власні погляди й думки з різних питань. Учні мали змогу переглянути відеоролики з недопущення проявів булінгу. Фахівець наголосив на необхідності вчитися будувати стосунки з людьми, бути впевненими в собі, уміти правильно оцінювати свої можливості та вчинки.

Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
Фото. 15.10.2018
На фото: Волошин М.М., головний спеціаліст Роменського бюро правової підготовки, надав консультацію щодо прав та обов`язків молоді

Ряд заходів, що пройшли протягом тижня, викликав інтерес серед учнів Роменського ВПУ, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфері кар`єрного зростання. Учасники з отримали цікаву й змістовну інформацію, досвід, можливість поспілкуватися, обмінятися думками, знайти шляхи вирішення проблем із питань подальшого навчання, працевлаштування та можливості побудови власної кар`єри.Екскурсія для учнів молодших класів

31 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали маленькі гості – учні початкових класів Роменської СЗОШ №1 ім. П. І. Калнишевського. Дітлахів було багато, всі вони веселі й життєрадісні та з великою цікавістю оглядали все навколо.

Захоплено учні слухали розповіді про історію та розвиток училища, побували в музеях навчального закладу, відвідали й капличку ім. Св. Тетяни, що знаходиться на території училища. Не оминули школярі й майстерні та лабораторії училища, де їм розповіли, як проходять уроки теоретичного та виробничого навчання.

Із цікавістю поринули вони у світ сучасної моди та дізнались про можливості самостійно моделювати та оздоблювати одяг.

Майстри виробничого навчання наголосили, що отримавши необхідні знання та вміння хлопчики зможуть самостійно ремонтувати автомобілі. Також багато нового учні дізналися про будівельників, їх роботу. У лабораторії кухарів усі бажаючі могли спробувати власноруч виготовити під час майстер-класу зайчиків із тіста.

Крім того, відвідала малеча і створений навчально-практичний центр із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Школярі були просто в захваті від сучасного сантехнічного обладнання, до якого кожен хотів доторкнутися та сфотографувати.

На згадку про змістовно та цікаво проведений час, малеча сфотографувалися біля фотозони та фонтану, містка, писанки, підкови та лелек, що прикрашають подвір`я ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Фото 1. 31.05.2018
На фото: молодших школярів міста радо зустрічає Роменське ВПУ
Фото 2. 31.05.2018
На фото: під час огляду каплички Св. мучениці Тетяни
Фото 3. 31.05.2018
На фото: під час огляду музею училища
Фото 4. 31.05.2018
На фото: будівельники розповідають про свою професію
Фото 5. 31.05.2018
На фото: у майстерні слюсарів з ремонту автомобілів
Фото 6. 31.05.2018
Фото 7. 31.05.2018
Фото 8. 31.05.2018
Фото 9. 31.05.2018
На фото: оглянули навчально-практичний центр із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування
Фото 10. 31.05.2018
На фото: розповідь про події Великої Вітчизняної війни
Фото 11. 31.05.2018
На фото: під час огляду майстерні кухарів, кондитерів
Фото 12. 31.05.2018
Фото 14. 31.05.2018
На фото: смаколики від майстрів кухарської справи
Фото 13. 31.05.2018
На фото: під час участі у майстер-класі з виготовлення виробів із тіста
Фото 15. 31.05.2018
Фото 16. 31.05.2018
На фото: під час огляду майстерні кравців, закрійників
Фото 17. 31.05.2018
Фото 18. 31.05.2018
На фото: розповідь про світ комп`ютерної техніки від майстрів в/н
Фото 19. 31.05.2018
На фото: під час огляду досягнень навчального закладу
Фото 20. 31.05.2018
Фото 21. 31.05.2018
Фото 22. 31.05.2018
Фото 23. 31.05.2018
На фото: завершення екскурсії переглядом мультфільмів та пригощанням смачною випічкою


У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відкрито Центр розвитку професійної кар`єри

18 травня відбулося відкриття Центру розвитку професійної кар`єри у ДПТНЗ «Роменське ВПУ», на яке завітало дуже багато почесних і шановних гостей:

- Самойленко Н. Ю. – директор НМЦ ПТО в Сумській області;

- Лісун О. І. - методист НМЦ ПТО;

- Новіков В. В. – голова ради директорів державних професійно-технічних навчальних закладів;

- Христій Ю. Г. – голова асоціації працівників професійно-технічної освіти;

- педагогічні працівники училищ області;

- представники центру зайнятості населення: Площик Олена Валентинівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості та Шумакова Анна Миколаївна, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Роменської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості.

Основною метою діяльності Центру є підняття престижності навчання за робітничою професією, сприяння плануванню успішного кар`єрного розвитку учнівської молоді, залучення до дієвої співпраці роботодавців, для працевлаштувати випускників закладу.

Ми прагнемо:

1. Готувати фахівців у різних галузях, які здатні швидко реагувати на зміни середовища та знаходити відповіді на виклики, які стоять перед сучасним бізнесом.

2. Залучати до навчального процесу успішних фахівців-практиків, формуючи якісне професійне середовище для розвитку й подальшого працевлаштування молоді.

3. Надавати можливість роботодавцям швидко закривати вакансії найбільш відповідними кандидатами із учнів та випускників.

4. Допомагати кожному учню та випускнику отримати роботу своєї мрії.

Пропонуємо учням та випускникам:

1. Допомогу в працевлаштуванні.

2. Надання інформації про актуальні вакансії, стажування та інші можливості від роботодавців.

3. Професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків.

4. Тренінги з особистісного розвитку.

Пропонуємо роботодавцям-партнерам:

1. Підбір найбільш відповідних кандидатів із-поміж учнів під існуючі вакансії та місця стажування.

2. Можливість проведення тренінгів та майстер-класів для учнів від представників компаній та підприємств.

3. Розміщення інформації про вакансії на внутрішніх ресурсах навчального закладу.

Працівники служби зайнятості, які допомагають молоді бути успішною і вчать оперативно реагувати на потреби роботодавця, продемонстрували роботу програмно-апаратного комплексу «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення» . Це всеукраїнська мережа для пошуку роботи, за допомогою якої можна знайти інформацію про підприємства та організації, наявні у них вакантні робочі місця, отримати відомості про навчальні заклади України.

Центр розвитку кар`єри – це помічник учням у побудові успішної кар`єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву компанії чи підприємства.

Фото 1. 21.05.2018
На фото: виступ директора НМЦ ПТО Самойленко Н.Ю. щодо доцільності відкриття Центрів розвитку професійної кар`єри
Фото 2. 21.05.2018
Фото 3. 21.05.2018
Фото 4. 21.05.2018
Фото 5. 21.05.2018
Фото 6. 21.05.2018
На фото: розповідь заступника директора з НМР Рукавички Т.Я. про етапи створення Центру в Роменському ВПУ
Фото 7. 21.05.2018
Фото 8. 21.05.2018
Фото 9. 21.05.2018
На фото: урочисте відкриття Центру розвитку професійної кар`єри в Роменському ВПУ
Фото 12. 21.05.2018
На фото: презентація роботи Центру розвитку професійної кар`єри заступником директора з НВР Міщенко Н.Г.
Фото 10. 21.05.2018
Фото 11. 21.05.2018
Фото 13. 21.05.2018
Фото 14. 21.05.2018
На фото: Центр розвитку професійної кар`єри при Роменському ВПУ
Фото 15. 21.05.2018
Фото 18. 21.05.2018
На фото: демонстрація роботи програмно-апаратного комплексу «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення» від працівників Центру зайнятості населення
Фото 16. 21.05.2018
На фото: показ матеріалів, що допомагають учням у пошуку роботи
Фото 17. 21.05.2018
На фото: фото на згадку
Фото 19. 21.05.2018
На фото: під час обговорення робочих питань щодо діяльності Центру
Фото 20. 21.05.2018
Фото 21. 21.05.2018
На фото: під час огляду кабінету психолога


ПОЛОЖЕННЯ про Центр розвитку професійної кар`єри ДПТНЗ «Роменське ВПУ»:План діяльності Центру розвитку професійної кар`єри ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у 2018році: