Подати заяву для вступу

Реклама училища

Ви закінчуєте школу, і кожного з Вас турбує питання – чим займатися у житті? Яку професію обрати? Іноді, обираючи професію, людина не враховує свої здібності: можливості, а обирає так звані «модні» спеціальності та навчання у престижних навчальних закладах. Однак здобуття таких професій не завжди гарантує працевлаштування.

Реклама училища

Обираючи майбутню професію, треба зважити на її попит на ринку праці. Сьогодні в Україні відроджується виробництво, оновлюється обладнання підприємств та зростає попит на кваліфікованих робітників. Нові вимоги до робітників супроводжуються покращенням умов праці та зростанням заробітної плати.

Працювати за робітничою професією можна творчо та із захопленням!


Реклама училища

Набувайте робітничих професій!
Кваліфікований робітник завжди заробить на гідне життя!

Фото 1. 31.01.2017

Фото 1. 03.02.2017

УВАГА! РОМЕНСЬКЕ ВПУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Фото 1. 09.06.2017
Фото 2. 09.06.2017

Держава покладається саме на Вас, сьогоднішні випускники шкіл – нове покоління робітничих кадрів, у розбудові суспільства щасливих людей.

Ми допоможемо Вам одержати повну інформацію про попит на будь-яку професію, визначити свої здібності та нахили за допомогою профдіагностичного тестування, з’ясувати, чи немає у Вас медичних протипоказань до обраної професії, проконсультувати про можливі шляхи здобуття професії, умови прийому й навчання в училищі, сформувати шляхи побудови Вашої кар’єри.